Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – novembar 2019.
Pozorišni repertoari - novembar 2019: Zvezdara teatar - Ljubav u Savamali (foto: Nikola Vukelić)
Pozorišni repertoari - novembar 2019: Zvezdara teatar - Ljubav u Savamali (foto: Nikola Vukelić)

Pozorišni repertoari – novembar 2019.

Ovi pozorišni repertoari su za novembar 2019. Jesen u Beogradu je idealna za pozorište što dokazuju premijere i tradicionalna Noć pozorišta.

Pojedine predstave i događaje koji su vezani za pozorište opširnije smo predstavili na OVOM LINKU.

Pozorišni repertoari – novembar 2019.
(kliknite na naziv pozorišta)

pozorišta - dub logo

BDP
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac

********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Petak, 1. novembar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Subota, 2. novembar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 5. novembar (20.00) Idealan muž
Sreda, 6. novembar (20.00) Idealan muž
Četvrtak, 7. novembar (20.00) Idealan muž
Subota, 9. novembar (20.00) Ničiji sin
Nedelja, 10. novembar (20.00) Ničiji sin
Utorak, 12. novembar (20.00) Crna kutija
Sreda, 13. novembar (20.00) Crna kutija
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Crna kutija
Petak, 15. novembar (20.00) Roman o Londonu
Subota, 16. novembar (20.00) Roman o Londonu
Utorak, 19. novembar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Sreda, 20. novembar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Petak, 22. novembar (20.00) Mačka na usijanom limenom krovu
Sreda, 27. novembar (20.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Četvrtak, 28. novembar (20.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Petak, 29. novembar (20.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Subota, 30. novembar (20.00) Liliom – pretpremijera

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Petak, 1. novembar (20.30) Plastelin – pretpremijera
Subota, 2. novembar (20.30) Plastelin – premijera
Nedelja, 3. novembar (20.30) Plastelin
Utorak, 5. novembar (20.30) Moj deda je aut
Sreda, 6. novembar (20.30) Moj deda je aut
Četvrtak, 7. novembar (20.30) Moj deda je aut
Petak, 8. novembar (20.30) Moje dete – 50. izvođenje
Subota, 9. novembar (20.30) Eling
Nedelja, 10. novembar (20.30) Eling
Utorak, 12. novembar (20.30) Utopljena duša
Sreda, 13. novembar (20.30) Utopljena duša
Četvrtak, 14. novembar (20.30) Utopljena duša
Petak, 15. novembar (20.30) Raslo mi je badem drvo
Subota, 16. novembar (20.30) Raslo mi je badem drvo
Nedelja, 17. novembar (20.30) Raslo mi je badem drvo
Utorak, 19. novembar (20.30) Plastelin
Sreda, 20. novembar (20.30) Plastelin
Petak, 22. novembar (20.30) Fine mrtve d(j)evojke – pretpremijera
Subota, 23. novembar (20.30) Fine mrtve d(j)evojke – premijera
Nedelja, 24. novembar (20.30) Fine mrtve d(j)evojke
Utorak, 26. novembar (20.30) Fine mrtve d(j)evojke
Sreda, 27. novembar (20.30) Fine mrtve d(j)evojke
Četvrtak, 28. novembar (20.30) Sumrak bogova
Petak, 29. novembar (20.30) Sumrak bogova
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Petak, 1. novembar (20.00) Jami distrikt
Subota, 2. novembar (20.00) Jami distrikt
Sreda, 6. novembar (20.00) Tri lica ogledala – Omen teatar
Sreda, 13. novembar (20.00) Sprovod u Terezijenburgu
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Prostor za revoluciju
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) M.I.R.A.
Ponedeljak, 25. novembar (20.00) M.I.R.A.
Utorak, 26. novembar (20.00) Žene iz Troje – NP Priština i NP Zaječar
Petak, 29. novembar (20.00) Gradovi kojih više nema
Subota, 30. novembar (20.00) Filozofski teatar u Bitef teatru
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Ponedeljak, 4. novembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 7. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 11. novembar (19.30) Bajka o pozorištu
Utorak, 12. novembar (19.30) Ljubav u Savamali
Sreda, 13. novembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 14. novembar (19.30) Feliks
Subota, 16. novembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Utorak, 19. novembar (19.30) Bajka o pozorištu
Petak, 22. novembar (19.30) Ljubav u Savamali
Subota, 23. novembar (19.30) Feliks
Nedelja, 24. novembar (19.30) Ljubav u Savamali
Četvrtak, 28. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 29. novembar (19.30) Feliks

Nova scena
Utorak, 12. novembar (20.00) Jednočinke – gostovanje Milanovačkog pozorišta
Petak, 15. novembar (20.00) Voz
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) Večera budala
Sreda, 20. novembar (20.00) Generalna proba samoubistva
Petak, 22. novembar (20.00) Boing-boing
Subota, 23. novembar (20.00) Doktor Šuster – gostovanje RKUC iz Korče (Albanija)
Nedelja, 24. novembar (20.00) Voz
Sreda, 27. novembar (20.00) Čorba od kanarinca
Četvrtak, 28. novembar (20.00) Suze su OK
Subota, 30. novembar (20.00) Voz
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Petak, 1. novembar (10.30) Knjiga o džungli
Subota, 2. novembar (17.00) Aska i vuk
Nedelja, 3. novembar (12.00) Mobi Dik
Utorak, 5. novembar (10.30) Kameni cvet
Sreda, 6. novembar (10.00) Srce u junaka Kraljevića Marka
Četvrtak, 7. novembar (10.00) Srce u junaka Kraljevića Marka
Petak, 8. novembar (10.30) Mobi Dik
Subota, 9. novembar (17.00) Čudotvorno kresivo
Nedelja, 10. novembar (12.00) Sudbina jednog Čarlija
Utorak, 12. novembar (10.30) Kameni cvet
Sreda, 13. novembar (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Četvrtak, 14. novembar (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Petak, 15. novembar (10.30) Mala škola rokenrola
Subota, 16. novembar (17.00) Srce u junaka Kraljevića Marka
Nedelja, 17. novembar (12.00) Mala škola rokenrola
Petak, 22. novembar (10.30) Knjiga lutanja
Subota, 23. novembar (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 24. novembar (12.00) Knjiga o džungli
Utorak, 26. novembar (10.30) Knjiga o džungli
Sreda, 27. novembar (10.30) Mačak u čizmama
Četvrtak, 28. novembar (10.30) Srce u junaka Kraljevića Marka
Petak, 29. novembar (10.30) Srce u junaka Kraljevića Marka
Subota, 30. novembar (17.00) Naglavačke

Večernja / Tinejdž scena
Utorak, 5. novembar (20.00) Veliki odmor
Petak, 8. novembar (20.00) Mali kaplar (Čas istorije)
Utorak, 12. novembar (20.00) Veliki odmor
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Prevaranti
Utorak, 26. novembar (20.00) Bonton
Sreda, 27. novembar (20.00) Bonton
Petak, 29. novembar (20.00) Plavi čuperak
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Subota, 2. novembar (19.30) Jedna švedska letnja noć – KDP Dramaten, Stokholm
Nedelja, 3. novembar (19.30) Derviš i smrt
Ponedeljak, 4. novembar (19.30) Na uranku
Utorak, 5. novembar (19.30) Hasanaginica
Sreda, 6. novembar (19.30) Izbiračica
Četvrtak, 7. novembar (19.30) Čudo u Šarganu
Petak, 8. novembar (19.30) Ričard Treći
Nedelja, 10. novembar (19.30) San letnje noći
Utorak, 12. novembar (19.30) Dama s kamelijama
Sreda, 13. novembar (19.30) Velika drama
Četvrtak, 14. novembar (19.30) Boemi
Nedelja, 17. novembar (19.30) Nečista krv
Ponedeljak, 18. novembar (19.30) Ivanov
Utorak, 19. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 20. novembar (19.00) Karmen
Četvrtak, 21. novembar (19.30) Hazarski rečnik – Lovci na snove
Petak, 22. novembar (12.00) Dan NP: Goreti vatrom Apolonovom
Subota, 23. novembar (19.30) Nabuko
Nedelja, 24. novembar (19.30) San letnje noći
Utorak, 26. novembar (19.30) Saloma – SNG Ljubljana
Sreda, 27. novembar (19.30) Na uranku
Četvrtak, 28. novembar (19.30) Labudovo jezero
Petak, 29. novembar (20.30) Kako život – NP Užice
Subota, 30. novembar (19.30) Trubadur

Scena „Raša Plaović“
Petak, 1. novembar (20.30) Nesporazum
Nedelja, 3. novembar (20.30) Laža i paralaža
Sreda, 13. novembar (20.30) Livada puna tame – premijera
Četvrtak, 14. novembar (20.30) Ženski orkestar
Petak, 15. novembar (20.30) Livada puna tame
Subota, 16. novembar (20.30) Ženidba
Nedelja, 17. novembar (12.00) Bastijen i Bastijena
Nedelja, 17. novembar (20.30) Mali bračni zločini
Ponedeljak, 18. novembar (20.30) Dobri čovek
Utorak, 19. novembar (20.30) U slavu izuzetnih
Sreda, 20. novembar (20.30) Kovači
Četvrtak, 21. novembar (20.30) Balkanski špijun
Subota, 23. novembar (20.30) Knjiga druga
Nedelja, 24. novembar (20.30) Livada puna tame
Utorak, 26. novembar (20.30) Bela kafa
Sreda, 27. novembar (20.30) Zli dusi
Četvrtak, 28. novembar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Petak, 29. novembar (20.30) Elektra
Subota, 30. novembar (20.30) Hasanaginica
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Četvrtak, 7. novembar (20.00) Svima kojih se tiče
Petak, 8. novembar (20.00) Svima kojih se tiče
Sreda, 13. novembar (20.00) Romeo i Julija
Petak, 15. novembar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) Lajanje na zvezde
Sreda, 20. novembar (20.00) Talas
Ponedeljak, 25. novembar (20.00) Lajanje na zvezde
Sreda, 27. novembar (20.00) Svima kojih se tiče
Četvrtak, 28. novembar (20.00) Kada pričamo o ljubavi, da li pričamo
Petak, 29. novembar (20.00) Romeo i Julija
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 2. novembar (17.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 3. novembar (17.00) Pepeljuga
Subota, 9. novembar (12.00) Petar Pan
Subota, 9. novembar (17.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 10. novembar (17.00) Uspavana lepotica
Subota, 16. novembar (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 17. novembar (12.00) Mala sirena
Nedelja, 17. novembar (17.00) Crvenkapa
Subota, 23. novembar (17.00) Beogradska mumija
Nedelja, 24. novembar (12.00) Anin svet snova
Nedelja, 24. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 30. novembar (12.00) Ala je lep ovaj svet
Subota, 30. novembar (17.00) Lazina rođendanska žurka
Nedelja, 1. decembar (12.00) Mačak i petao
Nedelja, 1. decembar (17.00) Ružno pače
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 2. novembar (12.00) Petar Pan
Četvrtak, 7. novembar (11.00) Zvezdarski vitez
Subota, 9. novembar (12.00) Robin Hud
Sreda, 13. novembar (11.00) Konjić Grbonjić
Četvrtak, 14. novembar (12.00) Petar Pan
Nedelja, 17. novembar (12.00) Oliver Tvist
Utorak, 19. novembar (11.00) Konjić Grbonjić
Subota, 23. novembar (12.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Subota, 30. novembar (12.00) Zvezdarski vitez

Večernja scena
Četvrtak, 7. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Subota, 16. novembar (20.00) Pošteni provalnik
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) Vrteška
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Petak, 1. novembar (20.00) Lopuže – 50. izvođenje
Subota, 2. novembar (20.00) Kum nije dugme
Nedelja, 3. novembar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 4. novembar (20.00) Svingeri
Utorak, 5. novembar (20.00) Kćeri otvori oči
Sreda, 6. novembar (20.00) Ima para nema para
Četvrtak, 7. novembar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Petak, 8. novembar (20.00) Brak & mrak
Subota, 9. novembar (20.00) Opasna ljubavna igra
Nedelja, 10. novembar (20.00) Violina, daire i pegla
Ponedeljak, 11. novembar (20.00) Prava parnica
Utorak, 12. novembar (20.00) Sve će to narod pozlatiti
Sreda, 13. novembar (20.00) Glumica
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Petak, 15. novembar (20.00) Cabares cabarei
Subota, 16. novembar (20.00) Kirija
Nedelja, 17. novembar (20.00) Jazavac pred sudom
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) Samci i samice
Utorak, 19. novembar (20.00) Zavedi nas! Koštanin tvist
Sreda, 20. novembar (20.00) Ljubav i padeži
Četvrtak, 21. novembar (20.00) Most ljubavi
Petak, 22. novembar (20.00) Vlast
Subota, 23. novembar (20.00) Brak & mrak
Nedelja, 24. novembar (20.00) Karamazovi
Ponedeljak, 25. novembar (20.00) Žena bez srca
Utorak, 26. novembar (20.00) Koštana
Sreda, 27. novembar (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 28. novembar (20.00) Ima para nema para
Petak, 29. novembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 30. novembar (20.00) Cabares cabarei
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 2. novembar (12.00) Pepeljuga; (17.00) Pinokio
Nedelja, 3. novembar (12.00) Karijus i Baktus; (17.00) Tri praseta
Subota, 9. novembar (12.00) Zooteka; (17.00) Šešir pun boja
Nedelja, 10. novembar (12.00) Rečna sirena; (17.00) Zvezdan
Subota, 16. novembar (12.00) Bajke mog detinjstva; (17.00) Petar Pan
Nedelja, 17. novembar (12.00) Princeza na zrnu graška; (17.00) Knjiga o džungli – pretpremijera
Sreda, 20. novembar (20.00) Knjiga o džungli – premijera
Subota, 23. novembar (12.00) Tri praseta; (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 24. novembar (12.00) Aladinova čarobna lampa; (17.00) Ginjol
Subota, 30. novembar (12.00) Ružno pače; (17.00) Alisa u zemlji čuda
Nedelja, 1. decembar (12.00) Ljubav belog medveda; (17.00) Knjiga o džungli
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Subota, 2. novembar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 3. novembar (19.30) Čikago
Sreda, 6. novembar (19.30) Mister Dolar
Petak, 8. novembar (19.30) Mamma Mia!
Subota, 9. novembar (19.30) Inside Out
Nedelja, 10. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Utorak, 12. novembar (19.30) Brodvejske vragolije
Sreda, 13. novembar (19.30) Zona Zamfirova
Četvrtak, 14. novembar (19.30) Čikago
Petak, 15. novembar (19.30) Fantom iz opere
Subota, 16. novembar (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 17. novembar (19.30) Glavo luda
Utorak, 19. novembar (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 20. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 22. novembar (19.30) Producenti
Subota, 23. novembar (19.30) Brodvejske vragolije
Nedelja, 24. novembar (19.30) Viktor Viktorija
Utorak, 26. novembar (19.30) Zona Zamfirova
Četvrtak, 28. novembar (19.30) Fantom iz opere
Petak, 29. novembar (19.30) Mamma Mia!
Subota, 30. novembar (19.30) Inside Out
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 3. novembar (17.00) Bajka o mudrom prasetu
Ponedeljak, 4. novembar (20.00) Istočni anđeo
Sreda, 6. novembar (20.00) Beskonceptualni stand up
Nedelja, 10. novembar (12.30) Bajka o Lalalini i razbojniku
Nedelja, 10. novembar (20.00) Krevet za troje – premijera
Sreda, 13. novembar (20.00) Šta muškarci / žene žele
Petak, 15. novembar (19.00) Veče opere
Nedelja, 17. novembar (12.30) Dolina jorgovana
Utorak, 19. novembar (20.00) Na klupi
Petak, 22. novembar (20.00) Istina
Nedelja, 24. novembar (12.30) Škola znanja
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11; 3233-002, 063/8055-577
Petak, 8. novembar (20.30) Rastibuđilizovane Klejbezable
Subota, 9. novembar (15.00) Zid, radionica
Nedelja, 10. novembar (20.30) Dom Bernarde Albe
Subota, 16. novembar (20.00) Trag ljudksih zuba, AP Jovica Jelić, Banatsko Karađorđevo, gostovanje
Nedelja, 17. novembar (20.00) Godišnji koncert AKUD Lola (Sava centar)
Subota, 23. novembar (20.00) Error, film – premijera
Nedelja, 24. novembar (20.30) Kutije – premijera

Ponedeljak, 25. novembar – subota, 30. novembar
Festival Akademfest – AKUD Branko Krsmanović (Balkanska 4)
********************************************

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Subota, 2. novembar (20.00) Pelikan
Sreda, 6. novembar (20.00) San o Mileni
Subota, 9. novembar (20.00) O(p)stanak
Petak, 15. novembar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) Ja sam ptica, ja sam sve!
Utorak, 26. novembar (20.00) Ukalupljivanje
Sreda, 27. novembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Četvrtak, 28. novembar (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena

Scena „Aleksandar Popović“
Petak, 8. novembar (20.00) Kad je Niče plakao
Utorak, 12. novembar (20.00) Fusion of Illusion
Sreda, 13. novembar (20.00) Strah od leptira
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Istina
Utorak, 19. novembar (20.00) Maslačak i retard – Puls teatar
Četvrtak, 21. novembar (20.00) Bolivud – NP
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Subota, 2. novembar (21.00) Neša Bridžis stand up
Sreda, 13. novembar (20.00) Nikola Đuričko – stand up show
Utorak, 19. novembar (20.00) Da l’ da se smejem il’ da plačem
Sreda, 20. novembar (20.00) Nikola Đuričko – stand up show
Subota, 30. novembar (20.00) Da, to su bili dani

Subota, 7. decembar (20.00) Državni posao – Velika reforma
Ponedeljak, 9. decembar (20.00) Đurologija
Subota, 14. decembar (15.00) Novogodišnji magični show
Subota, 21. decembar (18.00) Snežna kraljica
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 13. novembar – nedelja, 17. novembar
Angažman fest – festival socijalno angažovanog pozorišta za mlade
Sve o festivalu pročitajte na OVOM LINKU.
********************************************

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Subota, 9. novembar (12.00) Mali – veliki princ
Subota, 9. novembar (20.00) Zagonetka revolucije
Utorak, 12. novembar (20.30) Laura, molim te
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Uspomene Sare Bernar
Petak, 15. novembar (20.00) Jul
Subota, 16. novembar (12.00) Tvrdoglavo slonče
Utorak, 26. novembar (10.00 i 12.00) Zašto su repovi važni
Subota, 30. novembar (20.30) Laura, molim te
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 1. novembar (20.00) Šta me snađe?
Subota, 2. novembar (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 3. novembar (20.00) Ko je ovde idiot?
Ponedeljak, 4. novembar (20.00) Boing, boing
Utorak, 5. novembar (20.00) Raj na Zemlji
Sreda, 6. novembar (20.00) Voli me do kraja
Četvrtak, 7. novembar (20.00) Raj na Zemlji
Subota, 9. novembar (20.00) Zašto i kako ubiti muža?
Nedelja, 10. novembar (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život
Ponedeljak, 11. novembar (20.00) One stvari
Utorak, 12. novembar (20.00) Drž ne daj!
Sreda, 13. novembar (20.00) Ukrađena ličnos’
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Kerovi
Petak, 15. novembar (20.00) Šta ćemo sad?
Subota, 16. novembar (20.00) Muzičko-poetsko veče
Nedelja, 17. novembar (20.00) Priča se po gradu
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) Tamo negde u centru sveta…
Utorak, 19. novembar (20.00) Plastika
Sreda, 20. novembar (20.00) Otkačene
Četvrtak, 21. novembar (20.00) Zbogom stresu
Petak, 22. novembar (20.00) Ljubav na seoski način
Subota, 23. novembar (20.00) Idealna polovina
Nedelja, 24. novembar (20.00) Pinokio za odrasle
Ponedeljak, 25. novembar (20.00) Obično veče
Utorak, 26. novembar (20.00) Boje šteka
Sreda, 27. novembar (20.00) Semir Gicić: Beskonceptualni stand up
Petak, 29. novembar (20.00) Povratak otkačenih
Subota, 30. novembar (20.00) Pazi s kime spavaš 2

Dečja scena
Subota, 2. novembar (17.00) Vukašin i Crvenkapa
Nedelja, 3. novembar (12.00) Crtani junaci u potrazi za magičnom knjigom
Subota, 9. novembar (17.00) Ostrvo s blagom
Nedelja, 10. novembar (12.00) Bez dometa na kraj sveta
Subota, 16. novembar (17.00) Zaleđeno kraljevstvo
Nedelja, 17. novembar (12.00) Čarobna knjiga
Nedelja, 17. novembar (16.00) Svetlucava i sjajna
Subota, 23. novembar (17.00) Vila Grdana
Nedelja, 24. novembar (12.00) Marko u zemlji igračaka
Nedelja, 24. novembar (16.00) Pustolovine Pipi Duge Čarape
Subota, 30. novembar (17.00) Ivica i Marica

Nedelja, 1. decembar (12.00) Pinokio
Subota, 7. decembar (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 8. decembar (12.00) Dolina jorgovana
Subota, 14. decembar (17.00) Mali, veliki princ
Nedelja, 15. decembar (12.00) Potraga za krilima
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Subota, 16. novembar (20.00) Istrajnost
Subota, 23. novembar (20.00) Raspareni par
Subota, 30. novembar (20.00) Istrajnost
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 22. novembar (20.00) Baletske zvezde iz Sankt Peterburga
Subota, 23. novembar (18.00) Baletske zvezde iz Sankt Peterburga

Subota, 7. decembar (20.30) Krcko Oraščić – balet na ledu
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nedelja, 3. novembar – sreda, 6. novembar
Pozorišni festival predstava za decu i mlade – Festić 2019
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Ponedeljak, 11. novembar (20.00) Sumnjivo lice – Reflektor teatar
Utorak, 26. novembar (20.00) Muškarčine – Reflektor teatar
Petak, 29. novembar (20.00) Ja imam problem – društvena igra – Aps-Art
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Sreda, 13. novembar (20.00) Ako sam žena nisam konj
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Kabare Gorana Sultanovića: Ja pevam svoj bluz
Četvrtak, 28. novembar (20.00) Svlačenje

Scena za mlade
Petak, 15. novembar (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 22. novembar (19.00) Uspavana lepotica

Dečja scena
Subota, 2. novembar (12.00) Šašavi Štrumpfovi
Subota, 9. novembar (12.00) Uspavana lepotica
Subota, 16. novembar (12.00) Aska i vuk
Subota, 23. novembar (12.00) Mi se ne rugamo
Subota, 30. novembar (12.00) Tužno pače
********************************************

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Subota, 2. novembar (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Subota, 9. novembar (20.00) Pozovi „M“ radi užitka
Subota, 16. novembar (20.00) Ko je ovde idiot
Subota, 23. novembar (20.00) Strah od leptira
Subota, 30. novembar (20.00) Šta ćemo sad?

Dečje pozorište „Cvrle“
Subota, 2. novembar (17.00) Petar Pan
Nedelja, 3. novembar (12.00) Razbole se lisica
Subota, 9. novembar (17.00) Čarolija na kraju predstave
Nedelja, 10. novembar (12.00) Tužno pače
Subota, 16. novembar (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 17. novembar (12.00) Tri praseta
Subota, 30. novembar (17.00) Potraga za blagom
Nedelja, 1. decembar 812.00) Spasa Dosada
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Petak, 1. novembar (19.30) Jelena Radanović – Imam plan – premijera
Nedelja, 3. novembar (20.00) Radomir Nestorović – Stari dečak
Utorak, 5. novembar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 6. novembar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim
Četvrtak, 7. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 10. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 12. novembar (20.00) Mišo Babić, Nemanja Dimitrijević i novi komičari
Sreda, 13. novembar (20.00) Jelena Radanović – Imam plan
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 17. novembar (20.00) Veče 4 komičara
Ponedeljak, 18. novembar (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 20. novembar (20.00) Roast – Kako do posla u Srbiji
Nedelja, 24. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 26. novembar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 27. novembar (20.00) Veče crnog humora
Četvrtak, 28. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Petak, 1. novembar – petak, 8. novembar
12. Festival Mali Joakim – festival predstava za decu i mlade profesionalnih pozorišta Srbije

Sreda, 6. novembar (20.00) Hasanaginica – NP Pirot
Utorak, 12. novembar (20.00) Violina, daire i pegla – premijera
Sreda, 20. novembar (20.00) Tri lica ogledala – Omen teatar
Petak, 22. novembar (20.00) Kiri i Klodel
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Petak, 1. novembar (20.30) Zidanje Skadra
Nedelja, 3. novembar (20.30) Zidanje Skadra
Ponedeljak, 4. novembar (20.30) Slatko od trešanja
Sreda, 6. novembar (20.30) Miloš Obilić, zmajski sin
Četvrtak, 7. novembar (20.30) Miloš Obilić, zmajski sin
Petak, 8. novembar (20.30) Dortjol mjuzik festival
Subota, 9. novembar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Nedelja, 10. novembar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Ponedeljak, 11. novembar (20.30) Slatko od trešanja
Sreda, 13. novembar (20.30) Prosidba
Petak, 15. novembar (20.30) Gosti
Nedelja, 17. novembar (20.30) Banović Strahinja
Ponedeljak, 18. novembar (20.30) Banović Strahinja
Utorak, 19. novembar (20.30) Magi
Sreda, 20. novembar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Četvrtak, 21. novembar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Petak, 22. novembar (20.30) Sestre braće Baruh
Subota, 23. novembar (20.30) Sestre braće Baruh
Četvrtak, 28. novembar (20.30) Prosidba
Petak, 29. novembar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Subota, 30. novembar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Subota, 2. novembar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Nedelja, 10. novembar (20.00) Celo telo tu me boli
Utorak, 12. novembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Petak, 15. novembar (20.00) Prah
Nedelja, 17. novembar (12.00) Legenda o hrabrosti – humanitarna akcija
Nedelja, 17. novembar (20.00) Pazi šta želiš
Utorak, 19. novembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Nedelja, 24. novembar (20.00) Celo telo tu me boli
Petak, 29. novembar (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Subota, 30. novembar (20.00) Pošteni provalnik
********************************************

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Nema najavljenih predstava
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Sreda, 13. novembar – nedelja, 17. novembar
Festival studentskog teatra u Obrenovačkom pozorištu
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.