Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – decembar 2019.

Pozorišni repertoari – decembar 2019.

Poslednji mesec 2019. godine. Pred vama su poslednji ovogodišnji pozorišni repertoari. A na kraju: srećna nova pozorišna godina!

Kao i obično, decembar je mesec za novogodišnje predstave (označili smo ovako: NG)… U beogradskim pozorištima očekuje vas nekoliko jubileja i premijera i ovog meseca. Novi festival će biti održan u Beogradskom dramskom pozorištu…

Pojedine predstave i događaje koji su vezani za pozorište opširnije smo predstavili na OVOM LINKU.

Pozorišni repertoari – decembar 2019.
(kliknite na naziv pozorišta)

pozorišta - dub logo

BDP
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac

********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
RUTA festival
Nedelja, 1. decembar (20.00) Liliom – BDP – premijera
Ponedeljak, 2. decembar (20.00) Bakhe – Kazalište Ulysses
Utorak, 3. decembar (20.00) Don Kihot – Gradsko pozorište Podgorica
Sreda, 4. decembar (20.00) Mirna Bosna – Kamerni teatar 55 Sarajevo
Četvrtak, 5. decembar (20.00) Kralj Ibi – Dramski teatar Skoplje
Petak, 6. decembar (20.00) Plah udah – MGL Ljubljana

Subota, 7. decembar (20.00) Liliom
Nedelja, 8. decembar (20.00) Liliom
Utorak, 10. decembar (20.00) Liliom
Sreda, 11. decembar (20.00) Liliom
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Liliom
Petak, 13. decembar (20.00) Liliom
Subota, 14. decembar (20.00) Roman o Londonu
Nedelja, 15. decembar (20.00) Roman o Londonu
Utorak, 17. decembar (20.00) Mačka na usijanom limenom krovu
Sreda, 18. decembar (20.00) Mačka na usijanom limenom krovu
Petak, 20. decembar (20.00) Mačka na usijanom limenom krovu
Subota, 21. decembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 22. decembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Utorak, 24. decembar (20.00) Kad su cvetale tikve
Sreda, 25. decembar (20.00) Kad su cvetale tikve
Četvrtak, 26. decembar (20.00) Kad su cvetale tikve

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Nedelja, 8. decembar (20.30) Plastelin
Utorak, 10. decembar (20.30) Plastelin
Sreda, 11. decembar (20.30) Moskvičem do pakla
Četvrtak, 12. decembar (20.30) Moskvičem do pakla
Petak, 13. decembar (20.30) Moskvičem do pakla
Subota, 14. decembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 15. decembar (20.30) Ne igraj na Engleze – poslednje izvođenje
Utorak, 17. decembar (20.30) Utopljena duša
Sreda, 18. decembar (20.30) Utopljena duša
Petak, 20. decembar (20.30) Utopljena duša
Subota, 21. decembar (20.30) Moj deda je aut
Nedelja, 22. decembar (20.30) Moj deda je aut – 50. izvođenje
Utorak, 24. decembar (20.30) Mleko
Sreda, 25. decembar (20.30) Mleko
Četvrtak, 26. decembar (20.30) Mleko
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Četvrtak, 5. decembar (19.00) Cartsvo nebesko
Petak, 6. decembar (20.00) M.I.R.A.
Utorak, 10. decembar (20.00) Kurlani – Hartefakt festival
Petak, 13. decembar (20.00) Avgust – Mađarska kompanija „Malapide“
Sreda, 18. decembar (20.00) Lepa Brena prodžekt – premijera
Petak, 20. decembar (20.00) Lepa Brena prodžekt
Subota, 21. decembar (20.00) Lepa Brena prodžekt
Sreda, 25. decembar (20.00) Gradovi kojih više nema
Petak, 27. decembar (20.00) Igra sa 6 života – Nezavisna scena
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Utorak, 3. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 5. decembar (19.30) Korešpodencija
Subota, 7. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 8. decembar (19.30) Ljubav u Savamali
Utorak, 10. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 12. decembar (19.30) Kumovi
Petak, 13. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 14. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 15. decembar (19.30) Ljubav u Savamali
Ponedeljak, 16. decembar (19.30) Feliks
Utorak, 17. decembar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 20. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku – 50. izvođenje
Subota, 21. decembar (19.30) Korešpodencija
Nedelja, 22. decembar (19.30) Bajka o pozorištu
Sreda, 25. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 26. decembar (19.30) Feliks
Petak, 27. decembar (19.30) Bajka o pozorištu
Subota, 28. decembar (19.30) Veče sa Matijom – NG

Nova scena
Utorak, 3. decembar (20.00) Petra – NP Timočke krajine
Petak, 6. decembar (20.00) Teško je reći zbogom – Teatar Vihor
Nedelja, 8. decembar (20.00) Voz
Petak, 13. decembar (20.00) Suze su OK
Subota, 14. decembar (20.00) Večera budala
Nedelja, 15. decembar (20.00) Voz
Ponedeljak, 16. decembar (20.00) Voz
Petak, 20. decembar (20.00) Boing-boing
Utorak, 24. decembar (20.00) Arzamas – premijera
Sreda, 25. decembar (20.00) Arzamas
Petak, 27. decembar (20.00) Arzamas
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Nedelja, 1. decembar (12.00) Čudotvorno kresivo
Četvrtak, 5. decembar (10.30) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Petak, 6. decembar (10.00) Mačak u čizmama
Subota, 7. decembar (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 8. decembar (12.00) Aska i vuk
Utorak, 10. decembar (10.30) Mobi Dik
Sreda, 11. decembar (10.30) Aska i vuk
Četvrtak, 12. decembar (10.30) Knjiiga o džungli
Petak, 13. decembar (10.30) Srce u junaka Kraljevića Marka
14-29. decembar (više termina) Novogodišnji rokenrol – NG
Utorak, 17. decembar (10.30) Čarobna knjiga
Sreda, 18. decembar (10.30) Čarobna knjiga

Večernja / Tinejdž scena
Četvrtak, 5. decembar (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Sreda, 11. decembar (20.00) Veliki odmor
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Nedelja, 1. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 2. decembar (19.30) Put u Damask
Utorak, 3. decembar (19.30) Labudovo jezero
Sreda, 4. decembar (19.30) Koštana
Četvrtak, 5. decembar (11.30) Krcko Oraščić
Četvrtak, 5. decembar (19.30) Ožalošćena porodica
Petak, 6. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Nedelja, 8. decembar (19.30) Život je lep – Makedonski nacionalni teatar Skoplje
Ponedeljak, 9. decembar (19.30) Čudo u Šarganu
Utorak, 10. decembar (19.30) Izbiračica
Petak, 13. decembar (19.30) Ožalošćena porodica
Subota, 14. decembar (19.30) Na uranku
Nedelja, 15. decembar (19.30) Nečista krv
Ponedeljak, 16. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 18. decembar (19.30) Travijata
Subota, 21. decembar (19.00) Karmen
Nedelja, 22. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Ponedeljak, 23. decembar (19.30) Dama s kamelijama
Utorak, 24. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Sreda, 25. decembar (19.30) Seviljski berberin
Subota, 28. decembar (19.30) Pepeljuga
Nedelja, 29. decembar (19.30) Velika drama
Ponedeljak, 30. decembar (19.30) Krcko Oraščić

Subota, 4. januar (19.30) Pepeljuga
Nedelja, 5. januar (19.30) Dama s kamelijama
Ponedeljak, 13. januar (20.00) Novogodišnji gala koncert – NG
Utorak, 14. januar (18.00) Koncert Saborne crkve – NG

Scena „Raša Plaović“
Nedelja, 1. decembar (20.30) Bolivud
Ponedeljak, 2. decembar (20.30) Bizarno
Utorak, 3. decembar (20.30) Carstvo mraka
Sreda, 4. decembar (20.30) Devedesete
Četvrtak, 5. decembar (19.00) Carstvo nebesko – Epika Balkanika
Petak, 6. decembar (20.30) Jabuka – NP Niš
Subota, 7. decembar (20.30) Veče baleta i mode
Nedelja, 8. decembar (20.30) Balkanski špijun
Ponedeljak, 9. decembar (20.30) Laža i paralaža
Utorak, 10. decembar (20.30) Balkanski špijun
Sreda, 11. decembar (20.30) Maj nejm iz Mitar – FDFU Sinergija, Bijeljina
Četvrtak, 12. decembar (20.30) Kao i sve slobodne devojke – FDFU Sinergija, Bijeljina
Petak, 13. decembar (20.30) Kovači
Subota, 14. decembar (20.30) Mali bračni zločini
Nedelja, 15. decembar (17.00) Bastijen i Bastijena
Ponedeljak, 16. decembar (20.30) Livada puna tame
Sreda, 18. decembar (20.30) Dobri čovek – Balkan novi pokret
Petak, 20. decembar (20.30) Bela kafa
Subota, 21. decembar (20.30) Festival mladih talenata
Nedelja, 22. decembar (20.30) Carstvo mraka
Ponedeljak, 23. decembar (20.30) Bela kafa
Utorak, 24. decembar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Sreda, 25. decembar (20.30) Livada puna tame
Četvrtak, 26. decembar (20.30) Sumnjivo lice
Petak, 27. decembar (20.30) Hasanaginica
Subota, 28. decembar (20.30) U slavu izuzetnih – Desanki za večnost
Nedelja, 29. decembar (17.00) Bastijen i Bastijena
Ponedeljak, 30. decembar (17.00) Bastijen i Bastijena
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Ponedeljak, 2. decembar (18.00) Svet od Nušića
Utorak, 10. decembar (20.00) Lajanje na zvezde
Sreda, 11. decembar (20.00) Kada pričamo o ljubavi, da li pričamo
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 13. decembar (20.00) Kapetan Prljavi Fred
Ponedeljak, 16. decembar (20.00) Ples za sve – svi smo isti
Utorak, 17. decembar (20.00) Svima kojih se tiče
Sreda, 18. decembar (20.00) Talas – 20. izvođenje
Četvrtak, 26. decembar (20.00) Ne idi od kuće, derle – pretpremijera
Petak, 27. decembar… Dan pozorišta, 61. godišnjica
Petak, 27. decembar (20.00) Ne idi od kuće, derle – premijera
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Nedelja, 1. decembar (12.00) Mačak i petak
Nedelja, 1. decembar (17.00) Anin svet snova
Subota, 7. decembar (12.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 8. decembar (12.00) Lepotica i zver
Subota, 21. decembar (12.00) Deda Mrazovo čarobno kresivo – NG
Nedelja, 29. decembar (12.00, 18.00) Zarobljeni Deda Mraz – NG
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Petak, 6. decembar (12.00) Petar Pan
Subota, 7. decembar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Ponedeljak, 9. decembar (11.00) Konjić Grbonjić
Petak, 13. decembar (12.00) Nemušti jezik – premijera
Subota, 14. decembar (20.00) Nemušti jezik – premijera
Ponedeljak, 16. decembar (12.00) Nemušti jezik
Utorak, 17. decembar (12.00) Pepeljuga
Sreda, 18. decembar (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Petak, 27. decembar (18.00) Snežna kraljica – NG
Subota, 28. decembar (13.00, 17.00) Snežna kraljica – NG
Nedelja, 29. decembar (13.00, 17.00) Nemušti jezik
Ponedeljak, 30. decembar (17.00) Zvezdarski vitez

Večernja scena
Ponedeljak, 2. decembar (20.00) 39 stepenika
Četvrtak, 5. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 18. decembar (20.00) Florentinski šešir
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Nedelja, 1. decembar (20.00) Kum nije dugme
Ponedeljak, 2. decembar (20.00) Kćeri otvori oči
Utorak, 3. decembar (20.00) Samci i samice
Sreda, 4. decembar (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 5. decembar (20.00) Brak & mrak
Petak, 6. decembar (20.00) Ima para nema para
Subota, 7. decembar (20.00) Zavedi nas! Koštanin tvist
Nedelja, 8. decembar (20.00) Cacijev uspomenar
Ponedeljak, 9. decembar (20.00) Ljubav i padeži
Utorak, 10. decembar (20.00) Opasna ljubavna igra
Sreda, 11. decembar (20.00) RUžna i opasna
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Petak, 13. decembar (20.00) Kirija
Subota, 14. decembar (20.00) Samci i samice
Nedelja, 15. decembar (20.00) Lopuže
Ponedeljak, 16. decembar (20.00) Violina, daire i pegla
Utorak, 17. decembar (20.00) Koštana
Sreda, 18. decembar (20.00) Sex Bomb
Četvrtak, 19. decembar (20.00) Karamazovi
Petak, 20. decembar (20.00) Prva parnica
Subota, 21. decembar (17.00) Sneško, Maša, Meda i Deda Mraz protiv Snežne kraljice – NG
Subota, 21. decembar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 22. decembar (17.00) Sneško, Maša, Meda i Deda Mraz protiv Snežne kraljice – NG
Nedelja, 22. decembar (20.00) Vlast
Ponedeljak, 23. decembar (20.00) Svingeri
Utorak, 24. decembar (20.00) Most ljubavi
Sreda, 25. decembar (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 26. decembar (20.00) Sve će to narod pozlatiti
Petak, 27. decembar (20.00) Žena bez srca
Subota, 28. decembar (20.00) Ima para nema para
Nedelja, 29. decembar (20.00) Brak & mrak
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Nedelja, 1. decembar (12.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 1. decembar (17.00) Knjiga o džungli
Subota, 7. decembar (12.00) Tri praseta
Subota, 7. decembar (17.00) Knjiga o džungli
Nedelja, 8. decembar (12.00) Ljubav belog medveda
Nedelja, 8. decembar (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 15. decembar (12.00) Mačke zaslužuju poklon – NG
Subota, 28. decembar (12.00) Mačke zaslužuju poklon – NG
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Nedelja, 1. decembar (19.30) Neki to vole vruće
Utorak, 3. decembar (19.30) Brodvejske vragolije
Sreda, 4. decembar (19.30) Zona Zamfirova
Četvrtak, 5. decembar (19.30) Čikago
Petak, 6. decembar (19.30) Brodvejske vragolije
Subota, 7. decembar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 8. decembar (19.30) Cigani lete u nebo
Utorak, 10. decembar (19.30) Inside Out
Četvrtak, 12. decembar (19.30) Producenti
Subota, 14. decembar (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 15. decembar (19.30) Fantom iz opere
Utorak, 17. decembar (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 18. decembar (19.30) Mister Dolar
Petak, 20. decembar (19.30) Čikago
Subota, 21. decembar (19.30) Cigani lete u nebo
Ponedeljak, 23. decembar (19.30) Brodvejske vragolije
Utorak, 24. decembar (19.30) Viktor Viktorija
Sreda, 25. decembar (19.30) Glavo luda
Četvrtak, 26. decembar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 27. decembar (19.30) Neki to vole vruće
Subota, 28. decembar (19.30) Mamma Mia!
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 15. decembar (13.00) Baletango: Novogodišnja priredba – NG
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11; 3233-002, 063/8055-577
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Sreda, 4. decembar (20.00) Gosti
Ponedeljak, 9. decembar (20.00) Ljubav do groba – premijera
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 13. decembar (20.00) Pu spas za sve nas
Ponedeljak, 16. decembar (20.00) Kao da sam te sanjao
Utorak, 17. decembar (20.00) Ja sam ptica, ja sam sve!
Sreda, 18. decembar (20.00) Ukalupljivanje
Petak, 20. decembar (20.00) Pelikan
Subota, 21. decembar (20.00) O(p)stanak
Sreda, 25. decembar (20.00) Kod šejtana ili Jedna dobra žena

Scena „Aleksandar Popović“
Nedelja, 1. decembar (20.00) Showcase – za dž
Petak, 6. decembar (20.00) Kad je Niče plakao
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 10. decembar (20.00) Novi stanar – Otvoreno pozorište; premijera
Ponedeljak, 16. decembar (20.00) Ženski orkestar – NP
Subota, 28. decembar (19.00) Scene iz dramskih dela Judžina O’Nila i Nikolaja Gogolja, FU Priština
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Subota, 7. decembar (20.00) Državni posao – Velika reforma
Ponedeljak, 9. decembar (20.00) Đurologija
Subota, 14. decembar (15.00) Novogodišnji magični show – NG
Subota, 21. decembar (18.00) Snežna kraljica
Subota, 21. decembar (21.00) Darko Mitrović – Izražavam bojazan

Jazz kantina Lisabon
Nedelja, 8. decembar (21.00) Neša Bridžis
Nedelja, 15. decembar (20.00) Dušan Varničić i Srđan Olman
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 10. decembar (20.00) Deca na internetu 2 – Studio Centar
Sreda, 11. decembar (19.00) O bogovima, herojima i ostalim vitezovima – štićenici VP doma u Kruševcu
********************************************

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Ponedeljak, 2. decembar (21.00) Bajkoholik
Petak, 6. decembar (20.00) Opera Absurdium
Subota, 7. decembar (20.00) Tri lica ogledala – Omen teatar
Sreda, 11. decembar (20.00) Jul – monograma Nataše Tapušković
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Suđaje
Petak, 13. decembar (20.00) Uspomene Sare Bernar
Petak, 20. decembar (20.00) Između tamo i ovde
Subota, 21. decembar (20.00) Zagonetka revolucije – Dah teatar
Sreda, 25. decembar (20.00) Laura, molim te
Subota, 28. decembar (18.00) Božićna priča – NG
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Ponedeljak, 2. decembar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Utorak, 3. decembar (19.30) Istina
Sreda, 4. decembar (20.00) Škola za ljubavnike
Četvrtak, 5. decembar (20.00) Raj na Zemlji
Petak, 6. decembar (20.00) Drž’ ne daj!
Subota, 7. decembar (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 8. decembar (20.00) Metar i po do Cezara
Ponedeljak, 9. decembar (20.00) Priča se po gradu
Utorak, 10. decembar (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život
Sreda, 11. decembar (20.00) Ako sam žena nisam konj
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Zašto i kako ubiti muža?
Petak, 13. decembar (20.00) Idealna polovina
Subota, 14. decembar (20.00) Iza kulisa
Nedelja, 15. decembar (20.00) Šta me snađe?
Ponedeljak, 16. decembar (20.00) One stvari
Utorak, 17. decembar (20.00) Šta ćemo sad?
Sreda, 18. decembar (20.00) Udaj se muški
Petak, 20. decembar (20.00) Tamo negde u centru sveta…
Subota, 21. decembar (21.00) Ko je ovde idiot?
Utorak, 24. decembar (20.00) Raj na Zemlji
Četvrtak, 26. decembar (20.00) Ukrađena ličnos’
Subota, 28. decembar (20.00) Obično veče

Dečja scena
Nedelja, 1. decembar (12.00) Pinokio
Subota, 7. decembar (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 8. decembar (12.00) Dolina jorgovana
Subota, 14. decembar (17.00) Mali, veliki princ
Nedelja, 15. decembar (12.00) Potraga za krilima
Subota, 21. decembar (18.30) Deda Mrazove čarobne sanke – NG
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Subota, 7. decembar (20.30) Krcko Oraščić – balet na ledu
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nedelja, 1. decembar (12.00) Tri junaštva Kraljevića Marka
Ponedeljak, 2. decembar (11.00) Marko Kraljević – monodrama književnika Slobodana Stanišića
Utorak, 3. decembar (12.00) Tajna jedne slike
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar (20.00) Pozorišni festival Štrih fest
Četvrtak, 5. decembar (20.00) Sve za tebe ljubavi
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Kad neko zazvoni
Četvrtak, 26. decembar (20.00) Suze su OK

Scena za mlade
Ponedeljak, 9. decembar (16.00) Uspavana lepotica

Teatar zajednice
Utorak, 18. decembar (20.00) Koncentrični krugovi

Dečja scena
Subota, 7. decembar (12.00) Deda Mraz u čudnoj šumi – NG
Subota, 14. decembar (12.00) Novogodišnja zbrka – NG
********************************************

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Repertoar za decembar još nije objavljen.

Dečje pozorište „Cvrle“
Nedelja, 1. decembar (12.00) Spasa Dosada
Subota, 7. decembar (17.00) Snežna kraljica
Nedelja, 8. decembar (12.00) Aladin
Nedelja, 15. decembar (12.00) Lepotica i zver
Nedelja, 22. decembar (12.00) Čarobna kuća
Subota, 28. decembar (17.00) Viline čarolije
Nedelja, 29. decembar (12.00) Deda Mrazove čarobne sanke – NG
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Nedelja, 1. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 3. decembar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 4. decembar (20.00) Jelena Radanović – Imam plan
Četvrtak, 5. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 8. decembar (20.00) Veče novih komičara + Raša Nestorović i Nemanja Živanović
Utorak, 10. decembar (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 11. decembar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 15. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 17. decembar (20.00) Veče 4 komičara
Sreda, 18. decembar (20.00) Radomir Nestorović – Stari dečak
Nedelja, 22. decembar (20.00) Jelena Radanović – Imam plan
Utorak, 24. decembar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 25. decembar (20.00) Veče crnog humora
Četvrtak, 26. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 29. decembar (20.00) Prednovogodišnji specijal – NG
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Četvrtak, 12. decembar (20.00) Kolevka bajke za vremena – Dani Kolubarske bitke
Nedelja, 15. decembar (11.00) Novogodišnje lagarije – premijera; NG
Utorak, 17. decembar (20.00) Violina, daire i pegla
Ponedeljak, 23. decembar (20.00) Niko i ništa – premijera
Utorak, 24. decembar (16.00) Novogodišnje lagarije – NG
Utorak, 31. decembar (12.00) Novogodišnje lagarije – NG; na platou ispred Rudarske česme
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nedelja, 1. decembar (20.30) Sestre braće Baruh
Utorak, 3. decembar (20.30) Sestre braće Baruh
Četvrtak, 5. decembar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Petak, 6. decembar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Subota, 7. decembar (20.30) Miloš Obilić, zmajski sin
Nedelja, 8. decembar (20.30) Miloš Obilić, zmajski sin
Utorak, 10. decembar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Sreda, 11. decembar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Četvrtak, 12. decembar (20.30) Banović Strahinja
Petak, 13. decembar (20.30) Lude noći SSSR
Subota, 14. decembar (20.30) Slatko od trešanja
Petak, 20. decembar (20.30) Magi
Nedelja, 22. decembar (20.30) Prosidba
Ponedeljak, 23. decembar (20.30) Prosidba
Nedelja, 29. decembar (20.30) Lude noći SSSR
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Nedelja, 1. decembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 4. decembar (20.00) Celo telo tu me boli
Utorak, 10. decembar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Utorak, 17. decembar (20.00) Celo telo tu me boli
Ponedeljak, 23. decembar (20.00) Pazi šta želiš
Utorak, 24. decembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Četvrtak, 26. decembar (20.00) Prah
********************************************

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Ponedeljak, 2. decembar (20.00) Petrijin venac

Utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar / četvrtak, 5. decembar
8. Školski pozorišni festival

Sreda, 11. decembar (18.00) Guska na Mesecu – za decu
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.