Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (19-25. decembar 2019)
Bioskopski repertoari (19-25. decembar 2019): Džumandži - Sledeći nivo
Bioskopski repertoari (19-25. decembar 2019): Džumandži - Sledeći nivo

Bioskopski repertoari (19-25. decembar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 19. do 25. decembra 2019. godine. Čekaju vas novi i stari filmovi, ali i Najkraći dan i još kraći filmovi.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 19. do 25. decembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Novogodišnji bioskop na otvorenom

Trg Nikole Pašića; za dž
Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar / ponedeljak, 23. decembar
Program pogledajte OVDE.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 19. decembar 2019.
Star Wars – Uspon Skajvokera… 14.30, 17.45, 20.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.00, 21.45
Neobični… 20.20
Ajvar… 17.20, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.40, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.00
Bol i slava… 16.50
4 ruže… 19.00
Nož u leđa… 21.00
Parazit… 19.20
Realna priča… 16.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Džoker… 21.50
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.20
Ailovo putovanje… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.15
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima; više na OVOM LINKU

Petak, 20. decembar 2019.
Star Wars – Uspon Skajvokera… 17.45, 20.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.00, 21.45
Neobični… 20.20
Ajvar… 16.15, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.40, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.00
Bol i slava… 16.50
4 ruže… 19.00
Parazit… 21.00
Realna priča… 15.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.20
Ailovo putovanje… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.15
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima; više na OVOM LINKU

Subota, 21. decembar 2019.
Star Wars – Uspon Skajvokera… 13.30, 17.45, 20.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.00, 21.45
Neobični… 20.20
Ajvar… 17.00, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 13.30, 15.40, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.00
4 ruže… 19.00
Parazit… 21.00
Realna priča… 15.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.30
Ailovo putovanje… 13.50
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.30, 14.15
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.00
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima; više na OVOM LINKU

Nedelja, 22. decembar 2019.
Star Wars – Uspon Skajvokera… 13.30, 17.45, 20.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.00, 21.45
Neobični… 20.20
Ajvar… 17.00, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 13.30, 15.40, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.00
4 ruže… 19.00
Parazit… 21.00
Realna priča… 15.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.30
Ailovo putovanje… 13.50
Playmobil (sinhronizovano)… 11.50
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.30, 14.15
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.15
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima; više na OVOM LINKU

Ponedeljak, 23. decembar 2019.
Star Wars – Uspon Skajvokera… 14.30, 17.45, 20.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.00, 21.45
Neobični… 20.20
Ajvar… 17.20, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.40, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.00
Bol i slava… 16.50
4 ruže… 19.00
Nož u leđa… 21.00
Parazit… 19.20
Realna priča… 16.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Džoker… 21.50
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.20
Ailovo putovanje… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.15
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima; više na OVOM LINKU

Utorak, 24. decembar 2019.
Star Wars – Uspon Skajvokera… 14.30, 17.45, 20.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.00, 21.45
Neobični… 20.20
Ajvar… 17.20, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.40, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.00
Bol i slava… 16.50
4 ruže… 19.00
Nož u leđa… 21.00
Parazit… 19.20
Realna priča… 16.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Džoker… 21.50
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.20
Ailovo putovanje… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.15
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima; više na OVOM LINKU

Sreda, 25. decembar 2019.
Star Wars – Uspon Skajvokera… 17.45, 20.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.00, 21.45
Neobični… 20.20
Ajvar… 16.15, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.40, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.00
Bol i slava… 16.50
4 ruže… 19.00
Parazit… 21.00
Realna priča… 15.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.20
Ailovo putovanje… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.15
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima; više na OVOM LINKU
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 19. decembar – sreda, 25. decembar
Neobični… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 19. decembar / petak, 20. decembar
Ailovo putovanje… 15.00
Neobični… 17.00
Ajvar… 19.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 21.00

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 11.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 14.30, 21.00
4 ruže… 17.00
Ajvar… 19.00

Ponedeljak, 23. decembar / utorak, 24. decembar / sreda, 25. decembar
Ailovo putovanje… 15.00
Neobični… 17.00
Ajvar… 19.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 19. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Ajvar… 19.00
Parazit… 21.00

Petak, 20. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Ajvar… 19.00

Moj jutarnji smeh… 21.00
Režija: Marko Đorđević
Uloge: Filip Đurić, Jasna Đuričić, Ivana Vuković, Nebojša Glogovac
Srbija, 94’
Priča o zakasnelom odrastanju tridesetogodišnjaka Dejana koji konačno gubi nevinost. Sve to, u širem smislu, govori o jednoj generaciji koja je odrastala „pod staklenim zvonom“ i čiji su roditelji pokušavali da sačuvaju decu od surove realnosti. Sada, kada su roditelji izgubili dostojanstvo i snagu i kada su porodice počele da se urušavaju, njihova deca, već odrasli ljudi, konačno moraju da preuzmu odgovornost i suoče se sa životom.
Iznenađujuće i duhovito debitantsko ostvarenje Marka Đorđevića pozdravljeno je višeminutnim ovacijama publike, a zatim i ovenčano Gran Prijem za najbolji film na upravo završenom Festivalu autorskog filma. Ne propustite film o kojem svi pričaju!
Projekcija je sa engleskim titlom.

Subota, 21. decembar
Festival Najkraći dan… 16.00
Više pročitajte na OVOM LINKU

Nedelja, 22. decembar – sreda, 25. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Ajvar… 19.00
Parazit… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 19. decembar / petak, 20. decembar
4 ruže… 18.10, 20.15, 22.20
Ajvar… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 16.30, 22.25
Džoker… 19.10
Džumandži: Sledeći nivo… 15.25, 17.50 3D, 18.50, 19.50 3D, 21.15, 22.15 3D
Grdana – Gospodarica zla… 16.50 titl. 3D
Neobični… 18.30, 21.30
Nož u leđa… 19.30, 22.40
Odbrojavanje… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10, 16.40
Profesori/Dileri… 15.30
Prošlog Božića… 20.20
Realna priča… 17.30
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.30, 16.15 3D, 17.15 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 3D, 22.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.45, 20.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.45, 17.45 3D

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
4 ruže… 18.10, 20.15, 22.20
Ajvar… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 16.30, 22.25
Džoker… 19.10
Džumandži: Sledeći nivo… 13.00 3D, 15.25, 17.50 3D, 18.50, 19.50 3D, 21.15, 22.15 3D
Grdana – Gospodarica zla… 12.00, 14.20 3D, 16.50 titl. 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 12.40
Neobični… 18.30, 21.30
Nož u leđa… 19.30, 22.40
Odbrojavanje… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.10, 13.40, 15.10, 16.40
Playmobil (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.50, 14.40 3D
Profesori/Dileri… 15.30
Prošlog Božića… 20.20
Realna priča… 17.30
Star Wars: Uspon Skajvokera… 11.45 3D, 12.45, 13.30 3D, 14.30 3D, 15.30, 16.15 3D, 17.15 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 3D, 22.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.45, 20.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.30, 13.35 3D, 14.40, 15.40 3D, 16.45, 17.45 3D

Ponedeljak, 23. decembar
4 ruže… 18.10, 20.15, 22.20
Ajvar… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 16.30, 22.25
Džoker… 19.10
Džumandži: Sledeći nivo… 15.25, 17.50 3D, 18.50, 19.50 3D, 21.15, 22.15 3D
Grdana – Gospodarica zla… 16.50 titl. 3D
Neobični… 18.30, 21.30
Nož u leđa… 19.30, 22.40
Odbrojavanje… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10, 16.40
Profesori/Dileri… 15.30
Prošlog Božića… 20.20
Realna priča… 17.30
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.30, 16.15 3D, 17.15 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 3D, 22.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.45, 20.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.45, 17.45 3D

Utorak, 24. decembar
4 ruže… 18.10, 20.15, 22.20
Ajvar… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 16.30, 22.25
Džumandži: Sledeći nivo… 15.25, 17.50 3D, 18.50, 19.50 3D, 21.15, 22.15 3D
Grdana – Gospodarica zla… 16.20 titl. 3D
Neobični… 18.30, 21.30
Nož u leđa… 19.30, 22.40
Odbrojavanje… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10, 16.40
Profesori/Dileri… 15.30
Prošlog Božića… 20.20
Realna priča… 17.30
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.30, 16.15 3D, 17.15 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 3D
22.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.45, 20.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.30, 17.45 3D

Sreda, 25. decembar
4 ruže… 18.10, 20.15, 22.20
Ajvar… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 16.30, 22.25
Džoker… 19.10
Džumandži: Sledeći nivo… 15.25, 17.50 3D, 18.50, 19.50 3D, 21.15, 22.15 3D
Grdana – Gospodarica zla… 16.50 titl. 3D
Neobični… 18.30, 21.30
Nož u leđa… 19.30, 22.40
Odbrojavanje… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10, 16.40
Profesori/Dileri… 15.30
Prošlog Božića… 20.20
Realna priča… 17.30
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.30, 16.15 3D, 17.15 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 3D, 22.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.45, 20.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.45, 17.45 3D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 19. decembar / petak, 20. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 16.00
Ajvar… 18.15, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15, 19.30
Realna priča… 20.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.10

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 13.00, 21.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 14.40, 16.00
Ajvar… 18.15, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15, 19.30
Realna priča… 20.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 23. decembar / utorak, 24. decembar / sreda, 25. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 16.00
Ajvar… 18.15, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15, 19.30
Realna priča… 20.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 19. decembar / petak, 20. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.15, 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.15, 21.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.15
Ajvar… 17.30, 19.30
Crni Božić… 21.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10
Ailovo putovanje… 16.50
Realna priča… 18.30
4 ruže… 20.30, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo… 15.20, 17.40
Prošlog Božića…. 20.00
Neobični… 22.00

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 13.15, 16.15, 19.15, 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.15, 21.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Ajvar… 17.30, 19.30
Crni Božić… 21.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.00, 13.40, 15.10
Ailovo putovanje… 16.50
Realna priča… 18.30
4 ruže… 20.30, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo… 10.40, 13.00, 15.20, 17.40
Prošlog Božića…. 20.00
Neobični… 22.00

Ponedeljak, 23. decembar / utorak, 24. decembar / sreda, 25. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 16.15, 19.15, 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.15, 21.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.15
Ajvar… 17.30, 19.30
Crni Božić… 21.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10
Ailovo putovanje… 16.50
Realna priča… 18.30
4 ruže… 20.30, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo… 15.20, 17.40
Prošlog Božića…. 20.00
Neobični… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 19. decembar / petak, 20. decembar
4 ruže… 20.15, 22.20
Ajvar… 17.50, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.30 MX4D 3D, 19.45 3D, 22.10
Nož u leđa… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10, 16.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D
Realna priča… 18.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.15 3D, 16.45, 18.00, 19.00 MX4D 3D, 19.30 3D, 20.45, 21.45 MX4D 3D, 22.15 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.40 3D

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
4 ruže… 20.15, 22.20
Ajvar… 17.50, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.30 MX4D 3D, 19.45 3D, 22.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.30 3D
Nož u leđa… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.00, 13.30, 15.00, 16.40
Playmobil (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 13.00 3D
Realna priča… 18.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.00 3D, 15.15, 16.45 3D, 18.00, 19.00 MX4D 3D, 19.30 3D, 20.45, 21.45 MX4D 3D, 22.15 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.15, 12.15 MX4D 3D, 13.20 3D, 14.20 MX4D 3D, 15.30, 17.40 3D

Ponedeljak, 23. decembar / utorak, 24. decembar / sreda, 25. decembar
4 ruže… 20.15, 22.20
Ajvar… 17.50, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.30 MX4D 3D, 19.45 3D, 22.10
Nož u leđa… 22.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.10, 16.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D
Realna priča… 18.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.15 3D, 16.45, 18.00, 19.00 MX4D 3D, 19.30 3D, 20.45, 21.45 MX4D 3D, 22.15 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 15.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.40 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 20. decembar / subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Realna priča… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 19. decembar / petak, 20. decembar
4 ruže… 21.30
Ajvar… 19.30
Crni Božić… 22.30
Džoker… 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.45 3D, 19.10, 20.00 3D,21.35
Grdana – Gospodarica zla… 18.10 titl.
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.50
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.00
Neobični… 19.45
Nož u leđa… 18.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.00
Profesori/Dileri… 22.20
Prošlog Božića… 20.30
Realna priča… 18.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.15 3D, 17.30, 19.00 3D, 20.15, 21.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.20

Subota, 21. decembar
4 ruže… 21.30
Ajvar… 19.30
Crni Božić… 22.30
Džoker… 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 11.45 3D, 14.20, 16.45 3D, 19.10, 20.00 3D,21.35
Grdana – Gospodarica zla… 18.10 titl.
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.00,13.45 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.45
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.00
Neobični… 19.45
Nož u leđa… 18.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.45, 15.00, 16.30
Playmobil (sinhronizovano)… 13.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 11.00, 14.15 3D, 16.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.30
Profesori/Dileri… 22.20
Prošlog Božića… 20.30
Realna priča… 18.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.00, 13.35 3D, 14.45, 16.15 3D, 17.30, 19.00 3D, 20.15, 21.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.10, 13.15, 14.15, 15.20, 16.20, 17.20

Nedelja, 22. decembar
4 ruže… 21.30
Ajvar… 19.30
Crni Božić… 22.30
Džoker… 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 11.45 3D, 14.20, 16.45 3D, 19.10, 20.00 3D,21.35
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.15, 18.10 titl.
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.00,13.45 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.45
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.15
Neobični… 19.45
Nož u leđa… 18.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.45, 15.00, 16.30
Playmobil (sinhronizovano)… 13.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 14.15 3D, 16.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.30
Profesori/Dileri… 22.20
Prošlog Božića… 20.30
Realna priča… 18.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.00, 13.35 3D, 14.45, 16.15 3D, 17.30, 19.00 3D, 20.15, 21.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.20, 13.15, 14.30, 15.20, 17.20

Ponedeljak, 23. decembar / utorak, 24. decembar / sreda, 25. decembar
4 ruže… 21.30
Ajvar… 19.30
Crni Božić… 22.30
Džoker… 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.45 3D, 19.10, 20.00 3D,21.35
Grdana – Gospodarica zla… 18.10 titl.
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.50
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.00
Neobični… 19.45
Nož u leđa… 18.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.00
Profesori/Dileri… 22.20
Prošlog Božića… 20.30
Realna priča… 18.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.15 3D, 17.30, 19.00 3D, 20.15, 21.45 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.20
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 19. decembar /
petak, 20. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 23. decembar – petak, 27. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 28. decembar / nedelja, 29. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 30. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 20. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00

Petak, 27. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 19. decembar / petak, 20. decembar
Star Wars – Uspon Skajvokera… 14.40, 19.00, 21.00
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 17.20, 20.00, 22.00
Neobični… 19.40
Ajvar… 19.20, 22.20
Džumandži: Sledeći nivo… 18.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.20, 21.20
Umeš li da čuvaš tajnu?… 22.40
Crni Božić… 17.50
4 ruže… 18.20, 20.20
Nož u leđa… 21.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 16.00, 17.30
Ailovo putovanje… 16.40
Playmobil (sinhronizovano)… 15.45
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 17.10
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Star Wars – Uspon Skajvokera… 14.40, 19.00, 21.00
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 12.00, 17.20, 20.00, 22.00
Neobični… 19.40
Ajvar… 19.20, 22.20
Džumandži: Sledeći nivo… 14.00, 18.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.20, 21.20
Umeš li da čuvaš tajnu?… 22.40
Crni Božić… 17.50
4 ruže… 18.20, 20.20
Nož u leđa… 21.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00, 14.30, 16.00, 17.30
Ailovo putovanje… 16.40
Playmobil (sinhronizovano)… 15.45
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.15, 12.30, 15.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 13.10, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.15, 13.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.45, 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 23. decembar / utorak, 24. decembar / sreda, 25. decembar
Star Wars – Uspon Skajvokera… 14.40, 19.00, 21.00
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 17.20, 20.00, 22.00
Neobični… 19.40
Ajvar… 19.20, 22.20
Džumandži: Sledeći nivo… 18.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.20, 21.20
Umeš li da čuvaš tajnu?… 22.40
Crni Božić… 17.50
4 ruže… 18.20, 20.20
Nož u leđa… 21.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 16.00, 17.30
Ailovo putovanje… 16.40
Playmobil (sinhronizovano)… 15.45
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 17.10
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 19. decembar
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30

Petak, 20. decembar
Zlatni škampi… 16.30
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30

Subota, 21. decembar
Moje neverovatno leto sa Tes… 12.00
Zlatni škampi… 16.30
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30

Nedelja, 22. decembar
Zlatni škampi… 16.30
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 20. decembar

Patrolne šape (sinhronizovano)…. 18.00
Džumandži: Sledeći nivo… 20.00

Nedelja, 22. decembar
Ajvar… 18.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nedelja, 22. decembar
Patrolne šape (sinhronizovano)… 18.00

Utorak, 24. decembar
Patrolne šape (sinhronizovano)… 18.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.