Izdvajamo
Naslovna » BG servis » Bez struje i bez vode u Beogradu, 14. oktobar 2020.
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)

Bez struje i bez vode u Beogradu, 14. oktobar 2020.

Bez struje i bez vode u Beogradu, u sredu, 14. oktobra 2020. biće potrošači u pojedinim ulicama zbog najavljenih radova ili kvarova…

⚡ Bez struje – planirana isključenja

Zbog izvođenja planiranih radova na električnoj mreži, bez snabdevanja električnom energijom ostaće sledeći potrošači:

  • ZVEZDARA (8.30-14.00)
    Čelopečka: 2,6-18,1-19, Ćirila i Metodija: 9-11, Držićeva: 2-4a,3-5,9-17, Laze Dokića: 1, Milorada Šapčanina: 2, Mitropolita Mraovića: 2,6a-8,1-13, Ruzveltova: 16-18, Vojvode Bogdana: 2-14,18-18f/8,1-5, Vojvode Brane: 16a-18a,13-19, Zahumska: 2-12,22-28,1-11,15-25, Naselje Beograd: Kraljice Marije: bb,bb,bb,43-65,
  • PALILULA (9.00-13.00)
    Naselje Kovilovo: Kovilovo: 12-12,24-30a,34-34a,38,11-13,21-37b,41-41a,47,
  • PALILULA (9.00-13.00)
    Naselje Beograd: Maksima Gorkog: 30e, Naselje Krnjača: Maksima Gorkog: 10-22p,30c-30r,60a,70,5a-7v,11g-11j, Naselje Ovča: Crkvište: 4-6,20a-20v,26-26b,30-32b,36,48,60,68,72,76,86,1-7đ,21b-23e,29,37-37a,43,47a,51-51m,83,
  • SAVSKI VENAC (9.00-15.00)
    Naselje Beograd: Slavka Ćuruvije: 35-45,
  • VOŽDOVAC (8.30-14.30)
    Bilećka: 56-58,63-67, Bulevar oslobođenja: bb,58-58,285-287a,293-307v/1,311,317-323,335,341-343, Crnotravska: 2, Generala Rašića: 1-3, Konstantina Filozofa: 2-10,1-11, Milice Milojković: 2-10,1-5,15, Mosorska: 2-16,1-11, Otokara Keršovanija: 2-6,1a-11, Pazinska: 16,30-30,19-25,29-33,
  • NOVI BEOGRAD (8.30-15.00)
    Belfortska: 16,23, Beračka: 14, Deliblatska: 2-4,1-5, Dobanovačka: 2-4,1, Isaka Singera: 2-6,10-16,22,30,44-46,7,15,19, Livačka: 2-14, Novobeogradskih graditelja: 20-24,23-23a,39,181d-181đ, Obrenovačka: bb,2-10,1-3, Rembrantova: 2,22,28-30,9-13,21, Rene Magrita: 2,16,5,9,21,27-29, Rumska: 4-8,13-29, Semberijska: 26-42, Šidska: 2-14,3-9, Srbobranska: 4,1-3, Surčinska: 6d,10a-10n,16-18b,26d,38-40,52a-54e,88m,112-112v,116-118b,142p-146nj,150a-156z,160-162ž,220a,226e,5a,9b-11f,15a-21c,179l-181ž,185b-189i, Surčinski put: 20g,9a-9p/8,21g, Tamiška: 2-4, Telečka: 2-6,1-5, Timočke Bune: 6-8,14-18,22,34-36,3-7,17-19,39-41,45, Vajarska: 13-15, Vlasinska: 1-7, Naselje Novi Beograd: Andreja Tarkovskog: 1,5, Anrija Matisa: 3-15, Braće Nastasijević: 14,24,30,3,9, Inđijska: 16,22,15-17, Kazandžijska: 4,10,1,9,15, Pola Gogena: 10,14, Radomira Reljića: 10,1-3,
  • ZEMUN (8.30-14.00)
    Tošin bunar: 66-78,43-45,
  • ZEMUN (8.00-16.00)
    Nikole Suknjarevića Prike: 2-18,1-17, Naselje Batajnica: 1. sremskog odreda: 2-90,1-89, Aerodromska: 68a-80,84-88i,98,1-1a,5-13, Banovačka: 4a-12,20,24,28,34,1-1a, Batajničkih žrtava: 2-16,1-13, Batinske bitke: 2-60,1-59, Bečejska: 42-44, Bihaćka: 2-28,1-7, Bojčinska: 1-15, Bosanske Krajine: 2-86,1-73, Braće Barišića: 2-18,1-3,7-19, Braće Mihajlović-Tripić: 6-106,43-45,49-51, Braće Neštinac: 2-12,1-11, Braće Radišić: 4a-4v,1-41, Braće Savića: 2-54,1-73, Braće Smiljanića: 14-64,68-72,15-61a,65a-71,75b-83f/3, Branislava Barišića: 2-96v,100-100v,1-43,47,53-57, Briletova: 2-6,1-5, Brodska: 2-18,1-19, Dalmatinske Zagore : 8-16,20-70,74,84,90,94,1-49,111c-111i,145a-145b, Despota Ivaniša : 10-12,18-24, Diskont PKB Nova 21: 2-14,17, Đurđa Balšića : 2-6,10-20,3,9, Islama Grčkog: 4,8,12-18,17,21-31, Ivana Delnegra-Engleza : 2-42,1-17, Ivana Senkovića: 2-78,1-73, Jovana Brankovića : 16-118,122-152,156-166c,170,174-176d,180-182,9-137,141-155,161-171, Karlovčićka: 2-6,1-5, Katice Opačić: 2-18,22-24,94-94d,98-104d,1,5-11,17-17,53-69b, Kesara Hrelje : 2,12-24,28,34-40, Kesara Novaka : 2-14a, Kesara Preljuba : 4-8,12,20,24-26,30-36,3-9,13-25, Kesara Vojihne : 4-6,3-23,27-33, Klisina Nova 8: 2,3,7-17, Klisina Nova 9: 2a,6,10,14,18-20,3-5,9-9a,13-17, Kneza Paskača : 2-14,18,1-5, Kralja Mihaila Zetskog : 2-4,8-24,30-32,48-52,1-11,47,53-67,73-83,87, Kralja Radoslava : 38-120,126-148,152-178,53-81,85-85,99-99n,105-181, Kralja Uroša Prvog : 2-16g,1,9a, Kralja Vladislava : 22-42,46-50b,54-86,90-102,106,110-116,120-150,13-29,33-35,39-43,47-61,65-73,77-117,121-129,133-139, Kulska: 23-29e, Majke Jugovića: 16-16a,30-36,11-11e,99n, Majora Zorana Radosavljevića : 116-226,236-258b,262-290,207-277,281, Maksima Brankovića : 46-56,37-47, Mala: 2-10,1, Matrozova: Bb, Mihaljevačka: 2-20,1-19, Milice Rakić : 3-21, Mitrovačka: 2-26,1-27, Mrcinište Nova 28: 2-10,14-16,24-36,3-27, Natalije Dubajić: 2-6a,1-11, Nikice Popovića: 2-18,1-13, Novaka Atanackovića: 2-6,1-3, Novosadska : 38-98,37-41,45-47,51-61d,65-75ž,81d-81e,97g-99j,103a-105v, Palićka: 2-52,1-83, Pećinačka: 2-76,1-39, Pilotska: 2-20,1-19, Pukovnika Milenka Pavlovića : 160-162, Ratarska: 2-42,1-39, Save Grkinića: 2-30,1-33,43, Sevastokratora Branka : 2-90,1-89, Sevastokratora Dejana : 2-36,40,1,9-43,47-49, Sevastokratora Vlatka : 2-68,1-79, Šimanovačka: 2-80,1-55, Široki Put: 2-18,24a-32d,36,80-80a,86-92,100,1-19,25-27a,31-35, Školska: 2-6,1-5, Slobodana Macure : 2-4,8-12,1-15,33-37,41-69, Sremskog Fronta: 2-20,1-9,13-25, Stanka Tišme: 2-84g,31a-47,71a-85v, Stevana Dubajića : 2a-42,46-48,52-68,74-82,1-17,21-29,33-73,79-81,85-91, Steve Stankovića: 2-18,1-11, Stojana Boškovića : 1,5-17, Suncokreta: 2-6,10-14,20,24,28-30, Svetislava Vulovića : 4,10,14-18,27-33,37, Svetog Rafaila Šišatovačkog : 2-12,1-15, Svetog Serafima Sarovskog : 2-12,1-15, Svilajska: 2-12,1-9, Titelska: 10-12, Vasilija Rankovića-Baće: 2-12,1-5,9-19, Vere Miščević: 2-30,5-15,19-33, Vojvođanskih brigada: 2-34,44-134,1-37,41-87,91-139a,143-145z, Vojvode Jakše : 2-10, Vojvode Novaka : 2-6,10,44-46e,1-29f,33-39v,55m-55n,61b, Vojvode Vojislava Vojinovića : 2-16,1-9, Vojvode Vratka : Bb,4-28,1a-37, Žarka Bokuna: 2-104,108-110,1-11,49,61-103,121-129, Žarka Obreškog: 2-14,18-20,30,34-34,38-40,44,1a-29e,33-41b, Župana Pribila : 2-36,1-31, Naselje Zemun: Klisina Nova 10: 8-10, Temerinska 1. deo: 1,
  • ZEMUN (9.00-12.00)
    Naselje Batajnica: Braće Radišić: 4b-4h,1-41, Kralja Radoslava : 70,90-120,99j-99n,105-129, Kralja Vladislava : 66-86,90-102,61,65-73,77-93, Majke Jugovića: 30,11-11e,99n,
  • GROCKA (8.30-14.00)
    Naselje Kaluđerica: Avnojska: 2a-6,10-12,1a, Dravska: 1-9, Edvarda Kardelja: Bb,1-7, Kralja Petra Prvog: 38v,52-58a,64,68b,13e-13v,17-19b, Ratnih vojnih invalida: 2-12a,1-5, Volgina: 8-10,11-21, Zorana Maksića: 2-8,12-14,1-9,13,
  • SOPOT (9.00-16.00)
    Naselje Mala Ivanča: Boračka: 2a,6-14,20-22,3-27,303a, Dvadesetdevetog novembra: 40,78,84-86,31a-35,77b,91-93,99,111-115a, Dvadesetdrugog decembra: ,4-8,12-30,3,7-29,33-39, Grobljanska: 4-6a,10-12,16-18,3-7, Radnička: 4-10,1,9, Solunska: 2-12a,3-13, Šumadijska: 2-8,1-15, Železnička: 18, Naselje Mali Požarevac: Srećka Jovanovića: 27,
  • SURČIN (8.30-15.00)
    Naselje Surčin: Vojvođanska: 439e-439x.

💧 Bez vode u Beogradu – planirani radovi ili kvarovi

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Zvezdara, u sredu 14. oktobra 2020. od 8.00 do 15.00, bez vode će ostati potrošači u Ulici Vojislava Ilića (od broja 1 do broja 27).

Umanjen pritisak u vodosnabdevanju osetiće potrošači u okolnim ulicama.

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne.

(danubeogradu.rs)

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.