Izdvajamo
Naslovna » BG servis » Bez struje i bez vode u Beogradu, 20. oktobar 2020.
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)

Bez struje i bez vode u Beogradu, 20. oktobar 2020.

Bez struje i bez vode u Beogradu, u utorak, 20. oktobra 2020, biće potrošači u pojedinim ulicama zbog najavljenih radova ili kvarova…

⚡ Bez struje – planirana isključenja

Zbog izvođenja planiranih radova na električnoj mreži, bez snabdevanja električnom energijom ostaće sledeći potrošači:

  • STARI GRAD (23.00-3.00)
    Terazije: 19-23,
  • VRAČAR (9.00-11.00)
    Hadži-Đerina: 6-8, Molerova: 68-78,84,43,47-51,57,
  • ZVEZDARA (8.30-14.00)
    Bul. kralja Aleksandra: 496-498,518a-520, Glamočka: 11-15, Kneza Mutimira: 10,14a-18e, Ustanička: 230e-234,240-248,262, Živka Davidovića: 112-118, Naselje M. Mokri Lug: Merošinska: 5, Mihaila Todorovića: 18-18đ, Rebeke Vest: 54,58-66b,72-106,61-65, Teodosijeva: 24-24a,1, Vinogradska: 2-8,1-21b,
  • PALILULA (9.00-15.00)
    Naselje Borča: Lole Ribara: 1d, Naselje Ovča: Beogradska: 2-4,1-17, Lole Ribara: 2b-2g,39a-39b, Mihaja Emineskua: 100-134,138-152,160,87-173b,177-187,191, Nušićeva: 32a,102-104,110,41b-43c,47-115b,121-127,135-137,143b,153a,169, Prvog maja: 130-144,148-152,119-143, Žarka Zrenjanina: 2-4,8,32,1-7,71b,81a,85-85a,
  • SAVSKI VENAC (9.30-16.00)
    Biničkog: 2-4, Dobropoljska: 59-67, Fabrisova: 8-10a,14-14,11-15,19-29, Mokranjčeva: 6-6, Zvečanska: 44-48,
  • SAVSKI VENAC (9.00-15.00)
    Dr Milutina Ivkovića: bb,6, Šekspirova: bb,1-5a,
  • VOŽDOVAC (8.00-14.00)
    Bulevar oslobođenja: 175, Gostivarska: 44-48,41a-55a, Jove Ilića: 124-126,131-133, Kostolačka: 16, Kralja Vladimira: 71-71, Nikšićka: 6a,1-5, Vitanovačka: 10,3a, Vojvode Stepe: 122a,136-148,152-156,172-172,182-214,119,139-141,155,199-219,
  • VOŽDOVAC (9.00-12-00)
    Ustanička 139.
  • ZEMUN (8.30-16.30)
    Naselje Jakovo: Boljevačka: 2-14,18-136a,23-91,95-117,121-147,
  • ZEMUN (8.30-14.00)
    Batajnički drum: 8-8v/4,
  • BARAJEVO (8.00-14.00)
    Naselje Barajevo: Bogoljuba Petkovića: 0bb,4-16,20-34,1-15,19,23-25,29-33b,37-45, Miodraga Vukovića: 0,88a-100b,
  • OBRENOVAC (8.00-17.00)
    Naselje Barič: Baričkih boraca: 61-63, Janka Tešića: 119, Jezerski put 1. deo: 18, Naselje Draževac: Draževac: 4-8,1,9, Ivojevac: 15b, Jovanovac: 2-14,38a,82,86c,174a,284-284d,1-7a,11a-17a,21-25a,37-39,81-81g,261, Jovanovac 1. deo: 12-12k,92c,1c-3,19-23n,27-27k,33-37p, Jovanovac 2: 2-2f,38, Parlozi: 26,13b, Naselje Jasenak: Čubura: 198,37,199b, Jasenak: 6-8,14a-18,24-30,36a,1-15,23-23a,191,197a, Jezerski vis: 3j,31a,35-37, Kod Doma: 14,36a, Kod Kafane: 6a-14,24,5c,15b,19a,25,195, Lug: 1-3e,33a-33d, Nema naziva ulice: 2,8-10,20,96,138,154,166-168,176,182,188-188b,194,5,13-15,39,55,69,117,133,167-171,175,179,185,191,197, Put za Draževac: 2,1111, Radosavljevića kraj: 23, Selo: 10,11f, Senić kraj: 0,12-14,18-22g,52d-54,124e-124g,214,9-15,25-27,59b,63-65,97-99, Škola: 8,24,32,82,1,21, Naselje Mislođin: Jezero: 14-26,30-38,42a, Jezero Vis: 24b,25, Mislođinska: 260v,266k,290-290k,296-296j,308-314,239a,243a-247a,269, Novo naselje 2. deo: 11, Osovlje: 243-245, Parlozi: 26b,296f,13,
  • OBRENOVAC (10.00-12.00)
    Naselje Obrenovac: Cara Lazara: 76a, Đačkog bataljona: 18-20,42,48,58d-60g,66a,49, Kožarska: 17,21-23,27-29,33-37,43-45, Majdanska: 2a,14,9,17,25,33a,37-39,43-45, Miloša Obilića: 18,24a-26,30-44,29-29, Omladinska: 6a-12,106-106,1-5b,9,13,19,23, Posavskih Norvežana: 38-40,44-68,76-84,25-25b, Potića voće 1. sokak: 10-18,1-7a,11,15,23, Potića voće 2. sokak: 2-6,10,14,18-22e,64,1-25, Stevana Sinđelića: 4-6,20,24,28,38,50,62,27, Naselje Zvečka: Potica voće 2. deo: 22a, Voće Potića: 4a,22b,1111bb,
  • SOPOT (8.00-14.00)
    Naselje Dučina: Bunarska: 2-4,8,12,1,9, Dragiše Sarića: 1, Dragoslava Mišića: 14, Ljubomira Ivkovića-Šuce: 72a,76-78,84-98,102-114,118-120,124-158a,19a,37b-41,45-55,59-73,77,87,91,95-97a,101-121, Ljubomira Živanovića-Brke: 2-4,10-16,1, Miliše Mišića: 2-10,16-18,1-3,7,11,15,19-23, Milorada Živanovića: 2-6,10,7-13, Profesora Milorada Milinkovića: 4,1, Save Živanovića: ,2,8-12,16-20,24-26,1a-15, Naselje Mala Ivanča: Put za Plandište: 2a,6-6b,31,35-37,41,45,49-71,77, Naselje Ripanj: Put za Plandište 3.Deo: 2,6a,3, Naselje Rogača: Bratstva i jedinstva: 51, Naselje Sibnica: Bore Pavlovića: 2-4,1, Borivoja Kujundžića: 2-18,1-9, Borivoja Uroševića: 4-6, Boška Paunovića: 2,6-8,3, Božidara Petrovića: 1-3, Branka Milijanovića: 2-8,14-22,26-26,254a,1-3a,7-23,27-33,37-41, Čede Ilića: ,2-2,6-10,18-22,28-28a,34,42a,46-50a,54,58,1-23,33-37, Čede Pavlovića: 2,6-10,20-42,46-48,52-72,76,348,1,5,9,15-27,31-35,41-61,65,69-75b,79,83-101, Dragoljuba Pavlovića: 6-10, Dragoljuba Stanisavljevića: 2-6, Đure Marinkovića: 2a,6-8,12-14,270,1-15, Dušana Kujundžića: 4-10, Generala Milana Pavlovića: ,4,8,12,16-18,22-34,38,42-56,286,314-314a,324,1-5,9-23,27-29,35,49,321a, Ivana Milovanovića: 6,3, Miladina Lazarevića: 2-4,8,12,9-9a, Milivoja Pantelića: 4-8, Milomira Adamovića: 2-4, Milovana Ivanovića: 2,6,5, Miše Protića: 2-6,10-20,26-36,40-44,1,11-15,21,25-35,39-51a,55-63, Momira Stankovića: 2,6-8,1-3,7-9, Pukovnika Žike Radovanovića: 6-8,12-14,20-24,30-32,38,1-9,15-31,37-39,43, Rade Joksimović: 2,1-5, Radiše Dimitrijevića: 2-4,10-12,18,22-26,30-34,38,3-7,11,19-27, Radomira Vićentijevića: 3, Radosava Živojinovića: 2,6,10,16,1,5,9,13,19, Slavka Ilića: 2-8,1-9,13, Tihomira Marinkovića: 2-6, Učitelja Radisava Obradovića: 10,1-9,15, Velimira Mitrovića: 2-4,1,105, Velimira Nikolića: 2, Živka Protića: 2,8-14,1, Naselje Slatina: Bunarska: 1,17, Đorđa Jovanovića: 40b,72-80a,84-86,90-92,73-79,83-87,91, Karađorđeva: ,1-1,5-25,29,33, Save Kovačevića: 4-6,39b, Naselje Sopot: Dragomira Velikića: Bb,2-6,10,1,5a, Dvadesetdevetog novembra: 40-40,27a, Ive Trifunovića: 2-8,12,1-13, Prvog maja: 4-12,3, Ratka Jevića: 12, Ropočevačka: 2,1a, Ustanička: 2-6,1a-15,19, Vojvode Putnika: 2-14,20-52,1-1,9-13,17-33,39-43e,47-53,
  • MLADENOVAC (8.00-14.00)
    Naselje Vlaška: Preseke: 6v,18-20,50-54a,13,153-153g, Vlaška: 26-32,38-40,44,48-60,86,7a,17,25-31,43-45,49-55,59,
  • MLADENOVAC (9.00-14.00)
    Naselje Mladenovac (varoš): Kralja Petra Prvog: Bb,1-3b, Nemanjina: 2-4,8,1-1a,7-9, Naselje Rajkovac: Cara Dušana: 4, Nemanjina: 6, Svetozara Rankovića: 2-8, Naselje Koraćica: Dragice Kuzmić: 15, Dragoljuba Ivkovića-Džuna: 10a,34a-34b,38,13,
  • SURČIN (8.30-16.30)
    Naselje Boljevci: Alekse Simića: 2-12,1-15, Save Šumanovića: 24-28,32,36-38,42-48,23-29,35-51, Ulica Mira: 210-214,218-220,224,228,232-308,312-314,322-324,328,334-342,376-382,199,203-207,213-223,227-243,247-257, Naselje Jakovo: Boljevačka: Bb,1-19, Braće Đorđević: 2-4,12,16,20,24-30,34-40,44-46,52-56,21, Braće Panić: 2-66,1-53, Braće Putniković: Bb,Bb,Bb,Bb,Bb,16a,2-40,44-50,54,58,62-66,76,82,88-92,11-19,25,31,41-47,55,59,77, Braće Stojanović: 15,21a,35, Braće Vitomirović: 4-18,22-24,28-32,58-60,64-68,3-17,21-23,27-31,37,43-47, Mileusnića: 2-6,12,1-9, Oslobođenja: 2-76,98,1-97, Prilivak: 2-26,78a,1-3,7-15, Sedmog Avgusta : 2-10,14-18,1-17,23-29, Seoske Partizanske Straže: 2-16,28-30,36,7-9,25-27,33, Velimira Manića : 2-16,1-3a,9-15.

💧 Bez vode u Beogradu – planirani radovi ili kvarovi

Ekipe Beogradskog vodovoda i kanalizacije izvodiće radove na redovnom ispiranju vodovodne mreže na na opštinama Novi Beograd, Zemun i Surčin do četvrtka, 22. oktobra 2020. Povremene prekide u vodosnabdevanju, umanjen pritisak vode u vremenu od 22.00 do 6.00 osetiće sledeći potrošači u sledećim naseljima:

  • 20/21.10.2020. godine – naselje Bežanijska kosa (Mesna zajednica 3), naselja Bečmen, Jakovo i Petrovčić;
  • 21/22.10.2020. godine – naselja Surčin, Dobanovci, Ugrinovci i Grmovac.

U toku radova može doći i do kratkotrajnog zamućenja vode. Radovi na redovnom ispiranju vodovodne mreže, koji se obavljaju nekoliko puta u toku godine, obezbediće da voda na česmama potrošača i dalje bude zadovoljavajućeg kvaliteta.

***

Zbog prevezivanja kućnih priključaka na novopoloženu vodovodnu mrežu na opštini Savski venac, u utorak 20. oktobra 2020. godine od 8.00 do 24.00, bez vode će ostati potrošači na parnoj strani Bulevara vojvode Mišića (od Mostarske petlje do Radničke ulice).

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne.

***

Kvarovi na vodovodnoj mreži koji će biti otklonjeni do 15.00:

  • STARI GRAD
    Cara Dušana 66c;
    Miće Popovića 11;
  • SAVSKI VENAC
    Ilićeva 2;
  • VRAČAR
    Bulevar kralja Aleksandra 106;
  • PALILULA
    Salvadora Aljendea 9;
    Naselje Krnjača: Grge Andrijanovića 2. ulica 31;
  • ZVEZDARA
    Hektorovićeva bb;
  • VOŽDOVAC
    Mijačka 5;
    Naselje Beli potok: Avalska 23;
    Naselje Ripanj: Lipovički put 4. deo 32;
  • ČUKARICA
    Naselje Cerak: Kosmajska 32;
    Naselje Železnik: Stevana Filipovića 70;
    Naselje Železnik: Svete Milutinovića 17;
  • RAKOVICA
    Naselje Resnik: Podavalska 92;
  • NOVI BEOGRAD
    Bulevar Mihaila Pupina 125;
    Naselje Bežanija: Pere Segedinca 23;
  • ZEMUN
    Karlovačka 50;
    Naselje Batajnica: Pukovnika Milenka Pavlovića 1;
  • GROCKA
    Naselje Vinča: Vinčanska 34;
  • BARAJEVO
    Naselje Meljak: Ibarski put 94.

***

Kvarovi na vodovodnoj mreži koji će biti otklonjeni do 18.00:

  • RAKOVICA
    Gočka 40;
    Josipa Telarevića 2 – Resnik.

(danubeogradu.rs)

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.