Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Kinoteka – repertoari za oktobar 2020.
Kinoteka - oktobar 2020: Majstori, majstori (foto: Jugoslovenska kInoteka)
Kinoteka - oktobar 2020: Majstori, majstori (foto: Jugoslovenska kInoteka)

Kinoteka – repertoari za oktobar 2020.

Jugoslovenska kinoteka ponovo radi punom parom, a pred nama je program za oktobar 2020. u salama u Uzun Mirkovoj 1 i Kosovskoj 11.

Publika će moći da prati cikluse filmova „Sećanje na…“, „Velikani svetskog filma“, „Nema sreda“ i „Dokumentarni četvrtak“, „Pedro Almodovar na bis“, „Brajan de Palma – 80 godina od rođenja“, „Alberto Sordi – 100 godina od rođenja“, „Luis Bunjuel na bis“, „Mišel Pikoli na bis“, kao i da pogleda filmove u okviru sledećih manifestacija: Festival italijanskog filma, BosiFest, Srpsko-japanski filmski festival i Dani češkog i slovačkog filma.

Kinoteka (sala „Dušan Makavejev“), Uzun Mirkova 1

Četvrtak, 1. oktobar 2020.
Nema najavljenih projekcija

Petak, 2. oktobar 2020.
Sećanje na… Goran Paskaljević
18.00… ČUVAR PLAŽE U ZIMSKOM PERIODU (JUG, 1976)
Uloge: Irfan Mensur, Gordana Kosanović
Režija: Goran Paskaljević

20.30… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

Subota, 3. oktobar 2020.
18.00… PAS KOJI JE VOLEO VOZOVE (JUG, 1977)
Uloge: Svetlana Bojković, Irfan Mensur
Režija: Goran Paskaljević

20.30… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

Nedelja, 4. oktobar 2020.
18.00… ZEMALjSKI DANI TEKU (JUG, 1979)
Uloge: Dimitrije Vujović, Obren Helcer
Režija: Goran Paskaljević

20.30… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

Ponedeljak, 5. oktobar 2020.
18.00… POSEBAN TRETMAN (JUG, 1980)
Uloge: Ljuba Tadić, Danilo Bata Stojković
Režija: Goran Paskaljević

20.30… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

Utorak, 6. oktobar 2020.
Besplatne projekcije
18.00 i 20.30… MAJSTORI, MAJSTORI (JUG, 1980)
Uloge: Semka Sokolović Bertok, Bogdan Diklić
Režija: Goran Marković

Sreda, 7. oktobar 2020.
18.00… VARLjIVO LETO ’68 (JUG, 1984)
Uloge: Slavko Štimac, Danilo Bata Stojković
Režija: Goran Paskaljević

20.30… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

Četvrtak, 8. oktobar 2020.
18.00… BURE BARUTA (SRJ/MAK/FRA/GRČ/TUR, 1998)
Uloge: Nebojša Glogovac, Aleksandar Berček
Režija: Goran Paskaljević

20.30… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

Petak, 9. oktobar 2020. / subota, 10. oktobar 2020. / nedelja, 11. oktobar 2020.
18.00… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

20.30… GREH (RUS/ITA, 2019)
Il peccato
Uloge: Alberto Testone (Alberto Testone), Jakob Dil (Jakob Diehl)
Režija: Andrej Končalovski (Andreй Končalovskiй)

Ponedeljak, 12. oktobar 2020.
Velikani svetskog filma: Maks fon Sidov
18.00… SEDMI PEČAT (ŠVE, 1957)
Det sjunde inseglet
Uloge: Maks fon Sidov (Max von Sydow), Bibi Anderson (Bibi Andersson)
Režija: Ingmar Bergman (Ingmar Bergman)

20.30… GREH (RUS/ITA, 2019)
Il peccato
Uloge: Alberto Testone (Alberto Testone), Jakob Dil (Jakob Diehl)
Režija: Andrej Končalovski (Andreй Končalovskiй)

Utorak, 13. oktobar 2020.
Besplatne projekcije
18.00 i 20.30… MAJSTORI, MAJSTORI (JUG, 1980)
Uloge: Semka Sokolović Bertok, Bogdan Diklić
Režija: Goran Marković

Sreda, 14. oktobar 2020.
18.00… NOVA ZEMLjA (ŠVE, 1972)
Nybyggarna
Uloge: Maks fon Sidov (Max von Sydow), Liv Ulman (Liv Ullmann)
Režija: Jan Troel (Jan Troell)

20.30… GREH (RUS/ITA, 2019)
Il peccato
Uloge: Alberto Testone (Alberto Testone), Jakob Dil (Jakob Diehl)
Režija: Andrej Končalovski (Andreй Končalovskiй)

Četvrtak, 15. oktobar 2020. / petak, 16. oktobar 2020.
18.00… ISTERIVAČ ĐAVOLA (SAD, 1973)
The Exorcist
Uloge: Maks fon Sidov (Max von Sydow), Linda Bler (Linda Blair)
Režija: Vilijam Fridkin (William Friedkin)

20.30… GREH (RUS/ITA, 2019)
Il peccato
Uloge: Alberto Testone (Alberto Testone), Jakob Dil (Jakob Diehl)
Režija: Andrej Končalovski (Andreй Končalovskiй)

Subota, 17. oktobar 2020. / nedelja, 18. oktobar 2020.
Festival italijanskog filma
Program će biti objavljen naknadno.

Ponedeljak, 19. oktobar 2020. – sreda, 21. oktobar 2020.
Bosi fest
Program će biti objavljen naknadno.

Četvrtak, 22. oktobar 2020. – subota, 24. oktobar 2020.
Srpsko-japanski filmski festival
Program će biti objavljen naknadno.

Nedelja, 25. oktobar 2020.
18.00 i 20.30… KONFORMISTA (ITA/FRA/SRN, 1970)
Il conformista
Uloge: Žan-Luj Trentinjan (Jean-Louis Trintignant), Stefanija Sandreli (Stefania Sandrelli)
Režija: Bernardo Bertoluči (Bernardo Bertolucci)

Ponedeljak, 26. oktobar 2020.
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 27. oktobar 2020. / sreda, 28. oktobar 2020.
18.00… NAS DVE (FRA/LUK/BEL, 2019)
Deux
Uloge: Barbara Sukova (Barbara Sukowa), Martin Ševalije (Martine Chevallier)
Režija: Filipo Menegeti (Filippo Meneghetti)

20.30… GREH (RUS/ITA, 2019)
Il peccato
Uloge: Alberto Testone (Alberto Testone), Jakob Dil (Jakob Diehl)
Režija: Andrej Končalovski (Andreй Končalovskiй)

Četvrtak, 29. oktobar 2020.
Dani češkog i slovačkog filma
18.30… ŽENE U TRCI (ČEŠ, 2019)
Ženy v běhu
Uloge: Zlata Adamovska (Zlata Adamovská), Tereza Kostkova (Tereza Kostková)
Režija: Martin Horski (Martin Horský)

Petak, 30. oktobar 2020.
18.00… NA KROVU (ČEŠ, 2019)
Na střeše
Uloge: Alois Švehlik (Alois Švehlík), Lukaš Duj An Tran (Lukaš Duy Anh Tran)
Režija: Jirži Madl (Jiří Mádl)

20.30… LOLI PARADIČKA (SLO, 2019)
Loli paradička
Uloge: Mihal Ilkanin (Michal Ilkanin), Kamila Mitrasova (Kamila Mitrásová)
Režija: Rihard i Vito Stavijarski (Richard i Víťo Staviarsky)

Subota, 31. oktobar 2020.
18.00… SKUPŠTINA STANARA (ČEŠ, 2019)
Vlastníci
Uloge: Tereza Voržiškova (Tereza Voříšková), Vojteh Kotek (Vojtěch Kotek)
Režija: Jirži Havelka (Jiří Havelka)

20.30… PODRUM (SLO/RUS/ČEŠ, 2018)
Pivnica
Uloge: Simoneta Hlatka (Simonetta Hladká), Marta Matova (Marta Matová)
Režija: Igor Vološin (Igor Vološin)

Nedelja, 1. novembar 2020.
16.00… ČEŠKA DIVLjINA (ČEŠ, 2017)
Planeta Česko
dokumentarni film
Režija: Marijan Polak (Marian Polák)

18.00… GRUPA
Kapela
kreativni dokumentarac
Režija: Ladislav Kaboš (Ladislav Kaboš)

20.30… PREVODILAC (ČEŠ/SLO/AUS, 2018)
Tlumočník
Uloge: Jirži Mencl (Jirí Menzel), Peter Simonišek (Peter Simonischek)
Režija: Martin Šulik (Martin Šulík)

Muzej Jugoslovenske kinoteke (sala „Dinko Tucaković“), Kosovska 11

Četvrtak, 1. oktobar 2020.
Nema najavljenih projekcija

Petak, 2. oktobar 2020.
Sećanje na… Jirži Mencl
17.30… ZLOČIN U DEVOJAČKOJ ŠKOLI (ČSSR, 1965)
Zločin v dívčí škole
Uloge: Lubomir Lipski (Lubomír Lipský), Petar Kostka (Petr Kostka)
Režija: Ivo Novak (Ivo Novák), Ladislav Rihman (Ladislav Rychman), Jirži Mencl (Jiří Menzel)

20.00… STROGO KONTROLISANI VOZOVI (ČSSR, 1966)
Ostre sledované vlaky
Uloge: Vaclav Nekar (Václav Neckár), Josef Somr (Josef Somr)
Režija: Jirži Mencl (Jiří Menzel)

Subota, 3. oktobar 2020.
17.30… ZLOČIN U NOĆNOM KLUBU (ČSSR, 1968)
Zlocin v santánu
Uloge: Eva Pilarova (Eva Pilarová), Jirži Suhi (Jiří Suchý)
Režija: Jirži Mencl (Jiří Menzel)

20.00… HIROVITO LETO (ČSSR, 1968)
Rozmarné léto
Uloge: Rudolf Hrusinski (Rudolf Hrusínský), Vlastimil Brodski (Vlastimil Brodský)
Režija: Jirži Mencl (Jiří Menzel)

Nedelja, 4. oktobar 2020.
17.30… IGRA S JABUKOM (ČSSR, 1976)
Hra o jablko
Uloge: Dagmar Blahova (Dagmar Blahová), Jirži Mencl (Jiří Menzel)
Režija: Vera Hitilova (Vera Chytilová)

20.00… SLUŽIO SAM ENGLESKOG KRALjA (ČEŠ/SLO, 2006)
Obsluhoval jsem anglického krále
Uloge: Ivan Barnev (Ivan Barnev), Oldrih Kajzer (Oldrich Kaiser)
Režija: Jirži Mencl (Jiří Menzel)

Ponedeljak, 5. oktobar 2020.
Sećanje na… Franka Valeri
17.30… U ZNAKU VENERE (ITA, 1955)
Il Segno di Venere
Uloge: Sofija Loren (Sofia Loren), Franka Valeri (Franca Valeri)
Režija: Dino Rizi (Dino Risi)

Sećanje na… Ani Kordi
20.00… NEPOZNATI JE DOŠAO SA KIŠOM (FRA, 1969)
Le passager de la pluie
Uloge: Čarls Bronson (Charles Bronson,), Marlen Žober (Marlene Jobert), Ani Kordi (Annie Cordy)
Režija: Rene Kleman (Rene Clement)

Utorak, 6. oktobar 2020.
Sećanje na… Dajana Rig
17.30… KOMPANIJA ZA UBISTVA (VB, 1968)
The Assassination Bureau
Uloge: Oliver Rid (Oliver Reed), Dajana Rig (Diana Rigg)
Režija: Bejzil Dirden (Basil Dearden)

Sećanje na… Ben Kros
20.00… VATRENE KOČIJE (VB, 1981)
Chariots of fire
Uloge: Ben Kros (Ben Cross), Ijan Čarlson (Ian Charleson)
Režija: Hju Hadson (Hugh Hudson)

Sreda, 7. oktobar 2020.
Nema sreda
Filmovi Frica Langa

Četvrtak, 8. oktobar 2020.
Dokumentarni četvrtak
17.00… TRI PESME O LENjINU (SSSR, 1934)
Tri pesni o Lenine
Režija: Dziga Vertov

19.00… CRNA LISICA – ISTINITA PRIČA O ADOLFU HITLERU (SAD, 1962)
The Black Fox – True Story of Adolph Hitler
Režija: Luis Klajd Stoumen (Louis Clyde Stoumen)

21.00… VINSTON ČERČIL (VB, 1964)
The Finest Hours
Režija: Piter Bejlis (Peter Baylis)

Petak, 9. oktobar 2020.
Pedro Almodovar na bis
17.30… ŽENE NA RUBU NERVNOG SLOMA (ŠPA, 1988)
Mujeres al borde de un ataque de nervios
Uloge: Karmen Maura (Carmen Maura), Rosi de Palma (Rossy de Palma)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

20.00… VISOKE POTPETICE (ŠPA/FRA, 1991)
Tacones lejanos
Uloge: Viktorija Abril (Victoria Abril), Marisa Paredes (Marisa Paredes)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

Subota, 10. oktobar 2020.
17.30… KIKA (ŠPA/FRA, 1993)
Kika
Uloge: Veronika Forke (Verónica Forqué), Piter Kojoti (Peter Coyote)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

20.00… CVET MOJE TAJNE (ŠPA/FRA, 1995)
La flor de mi secreto
Uloge: Marisa Paredes (Marisa Paredes), Rosi de Palma (Rossy de Palma)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

Nedelja, 11. oktobar 2020.
17.30… ŽIVO MESO (ŠPA, 1997)
Carne trémula
Uloge: Havijer Bardem (Javier Bardem), Frančeska Neri (Francesca Neri)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

20.00… SVE O MOJOJ MAJCI (ŠPA, 1999)
Todo sobre mi madre
Uloge: Sesilija Rot (Cecilia Roth), Marisa Paredes (Marisa Paredes)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

Ponedeljak, 12. oktobar 2020.
17.30… PRIČAJ S NjOM (ŠPA, 2002)
Hable con ella
Uloge: Rosario Flores (Rosario Flores), Havijer Kamara (Javier Cámara)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

20.00… LOŠE VASPITANjE (ŠPA, 2004)
La mala educación
Uloge: Gael Garsija Bernal (Gael García Bernal), Fele Martinez (Fele Martínez)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

Utorak, 13. oktobar 2020.
17.30… VRATI SE (ŠPA, 2006)
Volver
Uloge: Penelope Kruz (Penelope Cruz), Karmen Maura (Carmen Maura)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

20.00… PREKINUTI ZAGRLjAJI (ŠPA, 2009)
Los abrazos rotos
Uloge: Penelope Kruz (Penelope Cruz), Ljuis Omar (Lluís Homar)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

Sreda, 14. oktobar 2020.
17.30… KOŽA U KOJOJ ŽIVIM (ŠPA, 2011)
La piel que habito
Uloge: Antonio Banderas (Antonio Banderas), Elena Anaja (Elena Anaya)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

20.00… SLUČAJNI LjUBAVNICI (ŠPA, 2013)
Los amantes pasajeros
Uloge: Antonio de la Tore (Antonio de la Torre), Ugo Silva (Hugo Silva)
Režija: Pedro Almodovar (Pedro Almodóvar)

Četvrtak, 15. oktobar 2020.
Brajan de Palma – 80 godina od rođenja
17.30… KERI (SAD, 1976)
Carrie
Uloge: Sisi Spejsek (Sissy Spacek), Pajper Lori (Piper Laurie)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

20.00… FURIJA (SAD, 1978)
The Fury
Uloge: Kirk Daglas (Kirk Douglas), Džon Kasavetes (John Cassavetes)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

Petak, 16. oktobar 2020.
17.30… OBUČENA DA UBIJE (SAD, 1980)
Dressed to Kill
Uloge: Endži Dikinson (Angie Dickinson), Majkl Kejn (Michael Caine)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

20.00… PUCANj NIJE BRISAN (SAD, 1981)
Blow Out
Uloge: Džon Travolta (John Travolta), Nensi Alen (Nancy Allen)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

Subota, 17. oktobar 2020.
17.30… DUBLERKA (SAD, 1984)
Body Double
Uloge: Melani Grifit (Melanie Griffith), Krejg Vason (Craig Wasson)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

20.00… LICE SA OŽILjKOM (SAD, 1983)
Scarface
Uloge: Al Paćino (Al Pacino), Mišel Fajfer (Michelle Pfeiffer)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

Nedelja, 18. oktobar 2020.
17.30… KARLITOV PUT (SAD, 1993)
Carlito’s Way
Uloge: Al Paćino (Al Pacino), Šon Pen (Sean Penn)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

20.00… NEMOGUĆA MISIJA (SAD, 1996)
Mission: Impossible
Uloge: Tom Kruz (Tom Cruise), Džon Vojt (John Voight)
Režija: Brajan de Palma (Brian de Palma)

Ponedeljak, 19. oktobar 2020. / utorak, 20. oktobar 2020.
Festival italijanskog filma
Program će biti objavljen naknadno.

Sreda, 21. oktobar 2020.
Alberto Sordi – 100 godina od rođenja
17.30… BELI ŠEIK (ITA/FRA, 1952)
Lo sceicco bianco
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Đulijeta Masina (Giulietta Masina)
Režija: Federiko Felini (Federico Fellini)

20.00… DANGUBE (ITA/FRA, 1953)
I vitelloni
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Franko Fabrici (Franco Fabrizi)
Režija: Federiko Felini (Federico Fellini)

Četvrtak, 22. oktobar 2020.
17.30… VENECIJA, MESEC I TI (ITA/FRA, 1958)
Venezia, la luna e tu
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Mariza Alazio (Marisa Allasio)
Režija: Dino Rizi (Dino Risi)

20.00… REVNOSNI SAOBRAĆAJAC
Il vigile
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Vitorio de Sika (Vittorio De Sica)
Režija: Luiđi Zampa (Luigi Zampa)

Petak, 23. oktobar 2020.
17.30… SVI KUĆAMA (ITA/FRA, 1960)
Tutti a casa
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Serž Ređani (Serge Reggiani)
Režija: Luiđi Komenčini (Luigi Comencini)

20.00… FORTUNELA (ITA/FRA, 1958)
Fortunella
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Đulijeta Masina (Giulietta Masina)
Režija: Eduardo de Filipo (Eduardo De Filippo)

Subota, 24. oktobar 2020.
17.30… ITALIJAN U AMERICI (ITA, 1967)
Un italiano in America
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Vitorio de Sika (Vittorio De Sica)
Režija: Alberto Sordi (Alberto Sordi)

20.00… GRAĐANIN MALI, SASVIM MALI (ITA, 1977)
Un borghese piccolo piccolo
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Šeli Vinters (Shelley Winters)
Režija: Mario Moničeli (Mario Monicelli)

Nedelja, 25. oktobar 2020.
17.30… IGRA KARATA (ITA, 1972)
Lo scopone scientifico
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Silvana Mangano (Silvana Mangano)
Režija: Luiđi Komenčini (Luigi Comencini)

20.00… VELIKI RAT (ITA/FRA, 1959)
La grande guerra
Uloge: Alberto Sordi (Alberto Sordi), Vitorio Gasman (Vittorio Gassman)
Režija: Mario Moničeli (Mario Monicelli)

Ponedeljak, 26. oktobar 2020.
Luis Bunjuel na bis
17.30… LEPOTICA DANA (FRA/ITA, 1967)
Belle de jour
Uloge: Katrin Denev (Catherine Deneuve), Mišel Pikoli (Michel Piccoli)
Režija: Luis Bunjuel (Louis Buñuel)

20.00… MLEČNI PUT (FRA/ITA, 1969)
La voie lactée
Uloge: Loran Terzjef (Laurent Terzieff), Mišel Pikoli (Michel Piccoli)
Režija: Luis Bunjuel (Luis Buñuel)

Utorak, 27. oktobar 2020.
17.30… TRISTANA (ŠPA/ITA/FRA, 1970)
Tristana
Uloge: Katrin Denev (Catherine Deneuve), Fernando Rej (Fernando Rey)
Režija: Luis Bunjuel (Luis Buñuel)

20.00… DISKRETNI ŠARM BURŽOAZIJE (FRA, 1972)
Le charme discret de la bourgeoisie
Uloge: Fernando Rej (Fernando Rey), Stefani Odran (Stéphane Audran)
Režija: Luis Bunjuel (Luis Buñuel)

Sreda, 28. oktobar 2020.
17.30… FANTOM SLOBODE (ŠPA/ITA, 1974)
Le fantôme de la liberté
Uloge: Žan-Klod Brijali (Jean-Claude Brialy), Adolfo Čeli (Adolfo Celi)
Režija: Luis Bunjuel (Luis Buñuel)

20.00… TAJ MRAČNI PREDMET ŽELjA (FRA/ŠPA, 1977)
Cet obscur objet du désir
Uloge: Fernando Rej (Fernando Rey), Karol Buke (Carole Bouquet)
Režija: Luis Bunjuel (Luis Buñuel)

Četvrtak, 29. oktobar 2020.
17.30… LIJEPE ŽENE PROLAZE KROZ GRAD (JUG, 1986)
Uloge: Ljuba Tadić, Rahela Ferari
Režija: Želimir Žilnik

20.00… PUT NA JUG (JUG/VB/ARG, 1988)
El camino del sur
Uloge: Adrijan Gio (Adrian Ghio), Mirjana Joković
Režija: Huan Bautista Stanjaro (Juan Bautista Stagnaro)

Petak, 30. oktobar 2020.
Mišel Pikoli na bis
17.30… PREZIR (FRA/ITA, 1963)
Le mépris
Uloge: Brižit Bardo (Brigitte Bardot), Mišel Pikoli (Michel Piccoli)
Režija: Žan-Lik Godar (Jean-Luc Godard)

20.30 LEPOTICA DANA (FRA/ITA, 1967)
Belle de jour
Uloge: Katrin Denev (Catherine Deneuve), Mišel Pikoli (Michel Piccoli)
Režija: Luis Bunjuel (Louis Buñuel)

Subota, 31. oktobar 2020.
50 godina od premijere
17.30 i 20.00… EL TOPO (MEK, 1970)
El Topo
Uloge: Alehandro Hodorovski (Alejandro Jodorowsky), Brontis Hodorovski (Brontis Jodorowsky)
Režija: Alehandro Hodorovski (Alejandro Jodorowsky)

(danubeogradu.rs)

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.