Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (12-18. novembar 2020)
Bioskopski repertoari: Ime naroda
Bioskopski repertoari: Ime naroda

Bioskopski repertoari (12-18. novembar 2020)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 12. do 18. novembra 2020. Pored novih (i starih) filmova, ove nedelje biće aktuelna dva filmska festivala.

Nove filmove potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 12. do 18. novembra 2020. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100

Dani lojalnosti u Kombank dvorani

Pod sloganom „U našem bioskopu svi navijaju za isti klub“, pokrenuta je akcija za nove članove Lojaliti kluba Kombank dvorane, koja podrazumeva sledeće:

  • aktiviranje svih loyalty pogodnosti na licu mesta (čim otvori karticu, novi član može da kupuju karte po nižim cenama i sve ono što svaki klub uključuje);
  • svaki novi član dobija poklončić za vreme trajanja akcije;
  • za svakoga ko postane član Film kluba, 250 poklon bodova. Podsetnik: sa 1000 bodova osvajate besplatnu ulaznicu za film po želji.

Četvrtak, 12. novembar 2020.
Tripozno… 18.20, 20.20
Ime naroda… 15.20, 16.50, 18.00, 20.00, 20.40
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Časovi persijskog… 18.40
The Doorman… 21.45
Vikend sa ćaletom… 17.10, 19.30, 21.10
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 13. novembar 2020.
Tripozno… 18.20, 20.20
Ime naroda… 15.20, 16.50, 18.00, 19.30, 20.40
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Časovi persijskog… 18.40
The Doorman… 22.20
Vikend sa ćaletom… 17.40, 20.00, 21.10, 22.10
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 14. novembar 2020. / nedelja, 15. novembar 2020.
Tripozno… 18.20, 20.20
Ime naroda… 14.00, 15.20, 16.50, 18.00, 19.30, 20.40
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.40, 15.00, 16.40
Časovi persijskog… 18.40
The Doorman… 22.20
Vikend sa ćaletom… 13.40, 17.40, 20.00, 21.10, 22.10
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.00, 13.20, 16.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 10.40, 12.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.10
Mulan… 13.00

Ponedeljak, 16. novembar 2020.
Tripozno… 18.20, 20.20
Ime naroda… 15.20, 16.50, 18.00, 19.30, 20.40
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Časovi persijskog… 18.40
The Doorman… 22.20
Vikend sa ćaletom… 13.40, 17.40, 20.00, 21.10, 22.10
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00

Utorak, 17. novembar 2020. / sreda, 18. novembar 2020.
Časovi persijskog… 18.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 14.40, 15.30
Tripozno… 19.00
Ime naroda… 15.40, 18.20
The Doorman… 17.00
Vikend sa ćaletom… 15,.50, 16.40, 18.00, 18.50
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.00
Mulan… 16.20 3D
********************************************

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 12. novembar – ponedeljak, 16. novembar
Ime naroda… 20.00

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Ime naroda… 18.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 12. novembar – nedelja, 15. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.30
Časovi persijskog… 15.00
Tripozno… 17.15
Vikend sa ćaletom… 19.00
Ime naroda… 20.45

Ponedeljak, 16. novembar – sreda, 18. novembar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 12. novembar – ponedeljak, 16. novembar
Jalda, noć za oproštaj… 18.00
Ime naroda… 20.00

Utorak, 17. novembar – sreda, 25. novembar
Jalda, noć za oproštaj… 16.00
Ime naroda… 17.30
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
After: Posle sudara… 16.30
Čistilište… 15.45
Ime naroda… 17.30, 18.40, 20.15, 21.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Mulan… 16.45 3D, 19.15
Nevidljivi čovek… 21.00
Osinja mreža… 21.40
Prevodioci… 18.45
Rat s dekom… 18.30
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 18.15
Streljcov… 20.10
Tenet… 20.45
The Doorman… 22.30
Tišina belog grada… 20.30
Tripozno… 15.00, 17.20, 19.45, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 3D, 17.00
Van kontrole… 22.45
Vikend sa ćaletom… 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25

Subota, 14. novembar
Trubadur – snimak opere iz Metropolitena… 17.00
After: Posle sudara… 16.30
Čistilište… 15.45
Ime naroda… 17.30, 18.40, 20.15, 21.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.45, 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.15, 16.00, 18.00
Mulan… 14.20, 16.45 3D, 19.15
Nevidljivi čovek… 21.00
Osinja mreža… 21.40
Prevodioci… 18.45
Rat s dekom… 18.30
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15
Stan 32… 18.15
Streljcov… 20.10
Tenet… 20.45
The Doorman… 22.30
Tišina belog grada… 20.30
Tripozno… 15.00, 17.20, 19.45, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 17.00
Van kontrole… 22.45
Vikend sa ćaletom… 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25
Zov divljine… 14.30

Nedelja, 15. novembar
After: Posle sudara… 16.30
Čistilište… 15.45
Ime naroda… 17.30, 18.40, 20.15, 21.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.45, 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.15, 16.00, 18.00
Mulan… 14.20, 16.45 3D, 19.15
Nevidljivi čovek… 21.00
Osinja mreža… 21.40
Prevodioci… 18.45
Rat s dekom… 18.30
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15
Stan 32… 18.15
Streljcov… 20.10
Tenet… 20.45
The Doorman… 22.30
Tišina belog grada… 20.30
Tripozno… 15.00, 17.20, 19.45, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 17.00
Van kontrole… 22.45
Vikend sa ćaletom… 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25
Zov divljine… 14.30

Ponedeljak, 16. novembar
After: Posle sudara… 16.30
Čistilište… 15.45
Ime naroda… 17.30, 18.40, 20.15, 21.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Mulan… 16.45 3D, 19.15
Nevidljivi čovek… 21.00
Osinja mreža… 21.40
Prevodioci… 18.45
Rat s dekom… 18.30
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 18.15
Streljcov… 20.10
Tenet… 20.45
The Doorman… 22.30
Tišina belog grada… 20.30
Tripozno… 15.00, 17.20, 19.45, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 3D, 17.00
Van kontrole… 22.45
Vikend sa ćaletom… 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25

Utorak, 17. novembar
After: Posle sudara… 16.30
Čistilište… 15.45
Ime naroda… 17.15, 18.10
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.40
Mulan… 15.30
Osinja mreža… 18.00
Prevodioci… 18.45
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Stan 32… 18.15
Streljcov… 18.40
Tenet… 17.45
Tripozno… 16.10, 18.25
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.30, 18.30

Sreda, 18. novembar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Tripozno… 20.10, 22.20
Časovi persijskog… 18.00
Ime naroda… 17.40, 20.00
Streljcov… 22.30
Vikend sa ćaletom… 18.15, 20.15
Stan 32… 22.10
Rat sa dekom… 15.50
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.00

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Tripozno… 20.10, 22.20
Časovi persijskog… 18.00
Ime naroda… 17.40, 20.00
Streljcov… 22.30
Vikend sa ćaletom… 18.15, 20.15
Stan 32… 22.10
Rat sa dekom… 15.50
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.45, 12.00 3D, 14.00 3D, 16.00 3D
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.15, 14.15

Ponedeljak, 16. novembar
Tripozno… 20.10, 22.20
Časovi persijskog… 18.00
Ime naroda… 17.40, 20.00
Streljcov… 22.30
Vikend sa ćaletom… 18.15, 20.15
Stan 32… 22.10
Rat sa dekom… 15.50
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.00

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Tripozno… 19.10
Časovi persijskog… 15.45
Ime naroda… 18.30
Streljcov… 22.30
Vikend sa ćaletom… 17.00, 19.00
Rat sa dekom… 16.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 15.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Vikend sa ćaletom… 15.30, 17.45, 20.00
Stan 32… 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20
Tripozno… 17.00, 19.00, 21.40
Tenet… 21.00
Ime naroda… 18.00
Pokajnik… 20.30, 22.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 17.30
Prevodioci… 19.45
Igra strave… 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.40
Časovi persijskog… 17.15
Streljcov… 19.30

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Vikend sa ćaletom… 13.10, 15.30, 17.45, 20.00
Stan 32… 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.20, 13.15 3D, 14.20, 15.10 3D, 16.20
Tripozno… 17.00, 19.00, 21.40
Tenet… 21.00
Ime naroda… 18.00
Pokajnik… 20.30, 22.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 17.30
Prevodioci… 19.45
Igra strave… 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40
Časovi persijskog… 17.15
Streljcov… 19.30

Ponedeljak, 16. novembar
Vikend sa ćaletom… 15.30, 17.45, 20.00
Stan 32… 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20
Tripozno… 17.00, 19.00, 21.40
Tenet… 21.00
Ime naroda… 18.00
Pokajnik… 20.30, 22.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 17.30
Prevodioci… 19.45
Igra strave… 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.40
Časovi persijskog… 17.15
Streljcov… 19.30

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Vikend sa ćaletom… 14.30, 16.45, 19.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 14.10 3D, 15.20
Tripozno… 16.00
Stan 32… 18.00
Tenet… 21.00
Ime naroda… 17.00
Pokajnik… 19.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.30
Prevodioci… 18.45
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.40
Časovi persijskog… 16.15
Streljcov… 18.30
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Deadpool 2… 21.40 MX4D 2D
Ime naroda… 18.15, 21.00
Južni vetar… 19.00 MX4D 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.45 MX4D 3D
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00
Prevodioci… 20.00
Rat s dekom… 16.20
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 18.30
Streljcov… 21.30
The Doorman… 22.15
Tiho mesto… 17.10 MX4D 2D
Tripozno… 17.45, 19.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.15 3D, 17.15
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.30, 19.45, 20.45, 22.10

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Deadpool 2… 21.40 MX4D 2D
Hotel Transilvanija 3 (sinhronizovano)… 12.15 MX4D 3D
Ime naroda… 18.15, 21.00
Južni vetar… 19.00 MX4D 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.45 MX4D 3D
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.45, 14.00, 16.10
Mulan… 11.45
Prevodioci… 20.00
Rat s dekom… 16.20
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Stan 32… 18.30
Streljcov… 21.30
The Doorman… 22.15
Tiho mesto… 17.10 MX4D 2D
Tripozno… 17.45, 19.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.15 3D, 17.15
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.30, 19.45, 20.45, 22.10

Ponedeljak, 16. novembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Ime naroda… 18.15
Južni vetar… 18.00 MX4D 2D
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00
Rat s dekom… 15.20
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 17.30
Tiho mesto… 15.45 MX4D 2D
Tripozno… 17.45, 18.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.45
Vikend sa ćaletom… 16.15, 18.30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Ime naroda… 17.00, 19.45, 21.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Prevodioci… 21.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Stan 32… 18.45
Streljcov… 16.20
Tenet… 20.45
The Doorman… 22.30
Tripozno… 17.15, 19.30, 22.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.45 3D, 17.45
Vikend sa ćaletom… 16.45, 19.00, 20.00, 21.30

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Ime naroda… 17.00, 19.45, 21.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.45, 14.30, 16.30, 18.30
Mulan… 14.45
Prevodioci… 21.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.00
Stan 32… 18.45
Streljcov… 16.20
Tenet… 20.45
The Doorman… 22.30
Tripozno… 17.15, 19.30, 22.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.45, 15.45 3D, 17.45
Vikend sa ćaletom… 14.20, 16.45, 19.00, 20.00, 21.30

Ponedeljak, 16. novembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Ime naroda… 15.15, 18.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Prevodioci… 18.15
Stan 32… 18.45
Streljcov… 16.20
Tripozno… 16.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.40
Vikend sa ćaletom… 15.30, 17.45, 18.40
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Pokajnik… 16.55, 17.55, 18.25, 19.00, 20.00, 20.30, 21.05, 22.05
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.25, 17.30
Tripozno… 18.15, 22.20
The Doorman… 17.05
Igra strave… 21.40
Vikend sa ćaletom… 20.20, 22.35
Cinkaroš… 19.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 17.45
Grenland: Poslednje utočište… 19.10

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Pokajnik… 14.55, 15.25, 16.55, 17.55, 18.25, 19.00, 20.00, 20.30, 21.05, 22.05
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.10, 12.55, 14.40, 16.25, 17.30
Tripozno… 18.15, 22.20
The Doorman… 17.05
Igra strave… 21.40
Vikend sa ćaletom… 16.00, 20.20, 22.35
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.40, 13.30
Cinkaroš… 19.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 15.45, 17.45
Grenland: Poslednje utočište… 19.10
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.55, 12.50 3D, 13.50, 15.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.20, 13.15, 15.10
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20

Ponedeljak, 16. novembar
Pokajnik… 17.55, 19.00, 20.00, 21.05, 22.05
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.25
Tripozno… 18.15, 22.20
The Doorman… 17.05
Igra strave… 21.40
Vikend sa ćaletom… 18.10, 20.20, 22.35
Cinkaroš… 19.15
Ava… 20.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 17.45
Grenland: Poslednje utočište… 16.35, 19.10
After: Posle sudara… 17.10

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Pokajnik… 15.00, 16.30, 17.00, 18.30, 19.00
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.00, 14.30
Ime naroda… 15.10, 18.25
Tripozno… 18.55
The Doorman… 16.25
Igra strave… 16.15
Vikend sa ćaletom… 16.40, 18.15
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.45
Cinkaroš… 18.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.10
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovao)… 13.05, 14.30 3D
After: Posle sudara… 16.25
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 14.25
Tenet… 17.45
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 15.00
********************************************

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 12. novembar
Čistilište… 22.25
Ime naroda… 19.00, 21.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.30
Osinja mreža… 21.45
Prevodioci… 18.30
Rat s dekom… 15.45
Stan 32… 19.15
Streljcov… 18.00
Tenet… 20.45
The Doorman… 20.15
Tišina belog grada… 22.15
Tripozno… 17.45, 20.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.20, 19.45, 22.10

Petak, 13. oktobar
Čistilište… 22.25
Ime naroda… 19.00, 21.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.45
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.30
Osinja mreža… 21.45
Prevodioci… 18.30
Rat s dekom… 15.45
Stan 32… 19.15
Streljcov… 18.00
Tenet… 20.45
The Doorman … 20.15
Tišina belog grada… 22.15
Tripozno… 17.45, 20.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.20, 19.45, 22.10

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Čistilište… 22.25
Ime naroda… 19.00, 21.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.40, 16.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.45
Mulan… 13.15 3D, 15.30
Napred (sinhronizovano)… 13.30
Osinja mreža… 21.45
Prevodioci… 18.30
Rat s dekom… 15.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.45
Stan 32… 19.15
Streljcov… 18.00
Tenet… 20.45
The Doorman… 20.15
Tišina belog grada… 22.15
Tripozno… 17.45, 20.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00 3D, 15.00, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 14.50, 17.15, 19.45, 22.10

Ponedeljak, 16. novembar
Čistilište… 22.25
Ime naroda… 19.00, 21.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.45
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.30
Osinja mreža… 21.45
Prevodioci… 18.30
Rat s dekom… 15.45
Stan 32… 19.15
Streljcov… 18.00
Tenet… 20.45
The Doorman … 20.15
Tišina belog grada… 22.15
Tripozno… 17.45, 20.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.20, 19.45, 22.10

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Ime naroda… 18.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 17.00
Prevodioci… 18.45
Rat s dekom… 15.45
Stan 32… 18.40
Streljcov… 18.15
Tripozno… 15.30, 17.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00 3D
Vikend sa ćaletom… 16.00, 18.30
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Na OVOM LINKU objavili smo repertoare za novembar 2020.
********************************************

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Ime naroda… 19.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.00
Stan 32… 17.00
The Doorman… 22.20
Tripozno… 17.45; 22.00
Vikend sa ćaletom… 15.30, 20.00

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Ime naroda… 19.15
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.45; 15.00
Stan 32… 17.00
The Doorman… 22.20
Tripozno… 17.45; 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00; 13.00
Vikend sa ćaletom… 15.30; 20.00

Ponedeljak, 16. novembar
Ime naroda… 19.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.00
Stan 32… 17.00
The Doorman… 22.20
Tripozno… 17.45; 22.00
Vikend sa ćaletom… 15.30, 20.00

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Stan 32… 15.30
Tripozno… 16.30
Ime naroda… 17.45
Vikend sa ćaletom… 18.40
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Gloria Mundi… 18.30
Vikend sa ćaletom… 21.00

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Gloria Mundi… 18.30
Vikend sa ćaletom… 21.00

Ponedeljak, 16. novembar – petak, 20. novembar
Ime naroda… 16.00
Vikend sa ćaletom… 18.45

Subota, 21. novembar / nedelja, 22. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Ime naroda… 16.00
Vikend sa ćaletom… 18.45

Ponedeljak, 23. novembar – petak, 27. novembar
Ime naroda… 16.00
Vikend sa ćaletom… 18.45

Subota, 28. novembar – petak, 4. decembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Festival autorskog filma 2020
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar
Ime naroda… 15.40, 18.20, 19.40, 21.00
Tripozno… 18.40, 20.40, 22.40
Časovi persijskog… 18.50
The Doorman… 17.00, 22.20
Vikend sa ćaletom… 16.40, 17.45, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 21.20
Stan 32… 19.20
Mulan 3D… 15.00
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 14.40, 16.20, 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Ime naroda… 15.40, 18.20, 19.40, 21.00
Tripozno… 18.40, 20.40, 22.40
Časovi persijskog… 18.50
The Doorman… 17.00, 22.20
Vikend sa ćaletom… 13.40, 14.30, 16.40, 17.45, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 21.20
Stan 32… 19.20
Mulan 3D… 15.00
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.00, 14.40, 16.20, 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.40, 15.20, 17.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.15
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.15
Snežana I 7 patuljak (sinhronizovano)… 10.20

Ponedeljak, 16. novembar
Ime naroda… 15.40, 18.20, 19.40, 21.00
Tripozno… 18.40, 20.40, 22.40
Časovi persijskog… 18.50
The Doorman… 17.00, 22.20
Vikend sa ćaletom… 16.40, 17.45, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 21.20
Stan 32… 19.20
Mulan 3D… 15.00
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 14.40, 16.20, 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00

Utorak, 17. novembar / sreda, 18. novembar
Tripozno… 18.40
Časovi persijskog… 18.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Ime naroda… 15.40, 18.20
The Doorman… 19.00
Stan 32… 17.00
Vikend sa ćaletom… 16.40, 18.00, 18.50
Igra strave… 16.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.50
Mulan 3D… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 12. novembar / petak, 13. novembar / subota, 14. novembar
Prevodioci… 18.30
Vikend sa ćaletom… 20.30

Dani izraelskog filma
Nedelja, 15. novembar
Pertle… 18.30
Spasavajući Netu… 20.30

Ponedeljak, 16. novembar
Otac… 18.30
Mađioničar… 20.30

Utorak, 17. novembar
Čudesno carstvo Papa Aleva… 18.30

Sreda, 18. novembar
Venčanje na papiru… 18.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 13. novembar
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.00
Tripozno… 18.00
Ime naroda… 20.00

Subota, 14. novembar
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.00
Pokajnik… 18.00
Ime naroda… 20.00

Nedelja, 15. novembar
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.00
Streljcov… 18.00
Ime naroda… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.