Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (18-24. februar 2021)
Bioskopski repertoari (18-24. februar 2021): DNK
Bioskopski repertoari (18-24. februar 2021): DNK

Bioskopski repertoari (18-24. februar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 18. do 24. februara 2021. Predstavljamo nekoliko novih filmova, kao i stare filmove u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 18. do 24. februara 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 18. februar 2021. / ponedeljak, 22. februar 2021. / sreda, 24. februar 2021.
DNK… 19.20
Undine… 17.20
Jedini izlaz… 14.40, 16.10, 16.50, 18.30, 19.00
Šarlatan… 15.00
Male stvari… 18.40
Sećanja iz Italije… 19.10
Vikend sa ćaletom… 16.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30, 16.20, 17.30, 18.20
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.10
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 14.30

Petak, 19. februar 2021.
DNK… 19.10
Undine… 17.20
Jedini izlaz… 14.40, 16.10, 16.50, 18.30, 19.00
Šarlatan… 15.00
Male stvari… 18.40
Sećanja iz Italije… 19.10
Vikend sa ćaletom… 16.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.20, 16.20, 18.20
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.10
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 20. februar 2021. / nedelja, 21. februar 2021.
DNK… 19.20
Undine… 17.20
Jedini izlaz… 14.40, 16.10, 16.50, 18.30, 19.00
Šarlatan… 15.00
Male stvari… 18.40
Sećanja iz Italije… 19.10
Vikend sa ćaletom… 16.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 13.30, 14.20, 15.30, 16.20, 17.30, 18.20
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 11.20, 15.10
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.00, 14.30
Fantastični povratak u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.45
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 10.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.40

Utorak, 23. februar 2021.
DNK… 19.10
Undine… 17.20
Jedini izlaz… 14.40, 16.10, 16.50, 18.30, 19.00
Šarlatan… 15.00
Male stvari… 18.40
Vikend sa ćaletom… 16.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30, 16.20, 17.30, 18.20
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.10
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 14.30
********************************************

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 18. februar – sreda, 24. februar
Šarlatan… 18.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 18. februar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 19. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 14.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30
Undine… 17.00
Jedini izlaz… 19.00

Subota, 20. februar/ nedelja, 21. februar
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 12.30
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 14.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30
Undine… 17.00
Jedini izlaz… 19.00

Ponedeljak, 22. februar  – sreda, 24. februar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 18. februar – sreda, 24. februar
Ema… 17.00
Undine… 19.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
Čudesna žena 1984… 15.10 3D, 18.10
DNK… 17.10
Dublerka… 15.40
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 16.20 3D
Grinč (sinhronizovano)… 15.15
Jedini izlaz… 15.30, 16.30, 17.40, 18.40
Male stvari… 16.00, 18.30
Nevidljivi čovek… 18.15
Noćna smena… 19.10
Patrolne šape: Primprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00
Prevodioci… 18.25
Strelac… 17.00
Tiho mesto… 16.10, 19.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.45, 16.45, 17.50, 18.50
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00
Vikend sa ćaletom… 18.00

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 11.10
Čudesna žena 1984… 15.10 3D, 18.10
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 13.30
DNK… 17.10
Dublerka… 15.40
Džumandži: Sledeći nivo… 12.15
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 14.30 3D, 16.20 3D
Grinč (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.15
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.40
Jedini izlaz… 11.00, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.40, 18.40
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Male stvari… 16.00, 18.30
Nevidljivi čovek… 18.15
Noćna smena… 19.10
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00
Prevodioci… 18.25
Strelac… 17.00
Tiho mesto… 16.10, 19.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.40, 14.40, 15.45, 16.45, 17.50, 18.50
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Vikend sa ćaletom… 18.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar
Čudesna žena 1984… 15.10 3D, 18.10
DNK… 17.10
Dublerka… 15.40
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 16.20 3D
Grinč (sinhronizovano)… 15.15
Jedini izlaz… 15.30, 16.30, 17.40, 18.40
Male stvari… 16.00, 18.30
Nevidljivi čovek… 18.15
Noćna smena… 19.10
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00
Prevodioci… 18.25
Strelac… 17.00
Tiho mesto… 16.10, 19.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.45, 16.45, 17.50, 18.50
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00
Vikend sa ćaletom… 18.00

Sreda, 24. februar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
DNK… 17.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Strelac… 19.10
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.10
Jedini izlaz…15.00, 17.00, 18.30, 19.00

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
DNK… 17.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Strelac… 19.10
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 13.00, 15.10
Jedini izlaz…15.00, 17.00, 18.30, 19.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.30
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano) 3D… 11.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
DNK… 17.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Strelac… 19.10
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.10
Jedini izlaz…15.00, 17.00, 18.30, 19.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
DNK… 17.30
Šarlatan… 17.20
Jedini izlaz… 15.00, 17.00, 19.10
Soba želja… 19.30
Noćna smena… 15.10
Previše lično… 19.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Male stvari… 18.50
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 13.40, 15.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.20
Iza zatvorenih vrata… 19.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.10, 14.50, 16.50
Undine… 17.10

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
DNK… 17.30
Šarlatan… 17.20
Jedini izlaz… 15.00, 17.00, 19.10
Soba želja… 19.30
Noćna smena… 15.10
Previše lično… 19.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Male stvari… 18.50
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 10.10, 11.50, 13.40, 15.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 10.50, 13.20
Iza zatvorenih vrata… 19.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 14.50, 16.50
Undine… 17.10
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano) 3D… 11.20, 13.00

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
DNK… 17.30
Šarlatan… 17.20
Jedini izlaz… 15.00, 17.00, 19.10
Soba želja… 19.30
Noćna smena… 15.10
Previše lično… 19.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Male stvari… 18.50
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 13.40, 15.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.20
Iza zatvorenih vrata… 19.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.10, 14.50, 16.50
Undine… 17.10
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 18. februar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 19. februar
Čudesna žena 1984… 18.00
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.15
Jedini izlaz… 16.20, 17.45, 18.50
Male stvari… 17.30
Rat s dekom… 16.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30, 16.00 MX4D, 16.30, 18.40
Vikend sa ćaletom… 18.15

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.50
Čudesna žena 1984… 18.00
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.15
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.10 3D, 13.30 3D
Grinč (sinhronizovano)… 11.30 MX4D, 14.00
Jedini izlaz… 14.20, 16.35, 17.45, 18.50
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.20
Male stvari… 17.30
Rat s dekom… 16.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.10, 13.45 MX4D, 14.10, 15.30, 16.00 MX4D, 16.30, 18.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.50
Vikend sa ćaletom… 18.15

Ponedeljak, 22. februar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Čudesna žena 1984… 18.00
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.15
Jedini izlaz… 16.20, 17.45, 18.50
Male stvari… 17.30
Rat s dekom… 16.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30, 16.00 MX4D, 16.30, 18.40
Vikend sa ćaletom… 18.15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 18. februar – subota, 20. februar
Optužujem… 18.00

Sreda, 24. februar
In memoriam: Nikola Stojanović (1942-2021)… 19.00
U znak sećanja na nedavno preminulog filmskog reditelja i scenariste, teoretičara i istoričara filma, profesora Nikolu Stojanovića, AKK i filmska redakcija DKSG, organizuje veče posvećeno ovom domaćem velikanu sedme umetnosti.

Petak, 26. februar
Omaž Nikoli Stojanoviću… 18.00
Uvodna reč: Miroslav Bata Petrović
– Belle epoque ili Poslednji valcer u Sarajevu
– Zbogom, Belle epoque – sudbina jednog filma
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
Čudesna žena 1984… 18.00 3D
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00
DNK… 19.10
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 16.45 3D
Grinč (sinhronizovano)… 16.00
Jedini izlaz… 15.15, 16.20, 17.30, 18.45
Male stvari… 18.15
Rat s dekom… 16.15
Strelac… 17.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.40, 18.40
Vikend sa ćaletom… 18.30

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 11.15
Čudesna žena 1984… 18.00 3D
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 12.10, 15.00
DNK… 19.10
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.45, 16.45 3D
Grinč (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.00
Jedini izlaz… 13.00, 14.15, 15.15, 16.30, 17.30, 18.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Male stvari… 18.15
Rat s dekom… 16.15
Strelac… 17.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.35, 14.35, 15.40, 16.40, 17.40, 18.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.20
Vikend sa ćaletom… 18.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 14.10

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar
Čudesna žena 1984… 18.00 3D
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00
DNK… 19.10
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 16.45 3D
Grinč (sinhronizovano)… 16.00
Jedini izlaz… 15.15, 16.20, 17.30, 18.45
Male stvari… 18.15
Rat s dekom… 16.15
Strelac… 17.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.40, 18.40
Vikend sa ćaletom… 18.30

Sreda, 24. februar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.00, 13.55, 15.00, 15.55, 16.55, 17.55, 19.05
Iza zatvorenih vrata… 17.05, 19.25
Soba želja… 19.10
Jedini izlaz… 15.15, 17.20, 18.55
Tajne koje čuvamo… 17.20
Male stvari… 16.45, 18.40
Takav si kakav si… 14.45
Od ubica s ljubavlju… 15.10
Ukleta kuća… 19.20
Strelac… 17.20
Voz za Busan: Zona zombija… 15.10
Kako se rešiti Deda Mraza… 13.25
Čudesna žena 1984… 14.20
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.55
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.35

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00, 11.55, 13.00, 13.55, 15.00, 15.55, 16.55, 17.55, 19.05
Iza zatvorenih vrata… 17.05, 19.25
Soba želja… 19.10
Jedini izlaz… 15.15, 17.20, 18.55
Tajne koje čuvamo… 17.20
Male stvari… 16.45, 18.40
Takav si kakav si… 14.45
Od ubica s ljubavlju… 15.10
Ukleta kuća… 19.20
Strelac… 17.20
Voz za Busan: Zona zombija… 11.50, 13.30
Kako se rešiti Deda Mraza… 13.25
Čudesna žena 1984… 14.20
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.55
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.35
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.05
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.15, 12.35
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.30
Frka (sinhronizovano)… 11.15

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.00, 13.55, 15.00, 15.55, 16.55, 17.55, 19.05
Iza zatvorenih vrata… 17.05, 19.25
Soba želja… 19.10
Jedini izlaz… 15.15, 17.20, 18.55
Tajne koje čuvamo… 17.20
Male stvari… 16.45, 18.40
Takav si kakav si… 14.45
Od ubica s ljubavlju… 15.10
Ukleta kuća… 19.20
Strelac… 17.20
Voz za Busan: Zona zombija… 15.10
Kako se rešiti Deda Mraza… 13.25
Čudesna žena 1984… 14.20
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.55
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.35
********************************************

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 18. februar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 19. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 16.50
Čudesna žena 1984… 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.00
Jedini izlaz… 15.30, 16.30, 17.45, 18.45
Male stvari… 18.30
Noćna smena… 16.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.30,
Vikend sa ćaletom… 18.00

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 13.15, 16.45
Čudesna žena 1984… 18.15
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 14.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.30 3D,13.45 3D
Grinč (sinhronizovano)… 11.15, 14.45
Jedini izlaz… 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.45
Male stvari… 18.30
Noćna smena… 16.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.10, 14.10, 15.20, 16.20, 17.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.30
Vikend sa ćaletom… 18.00

Ponedeljak, 22. februar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 16.50
Čudesna žena 1984… 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.00
Jedini izlaz… 15.30, 16.30, 17.45, 18.45
Male stvari… 18.30
Noćna smena… 16.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.30,
Vikend sa ćaletom… 18.00
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Na OVOM LINKU objavili smo repertoare za februar 2021.
********************************************

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
Jedini izlaz… 15.15, 17.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.15, 17.30

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Jedini izlaz… 16.15, 17.30, 18.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.10, 14.10, 15.15

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar
Jedini izlaz… 15.15, 17.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.15, 17.30

Sreda, 24. februar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
Noćna smena… 17.00
Šarlatan… 19.00

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.00
Noćna smena… 17.00
Šarlatan… 19.00

Ponedeljak, 22. februar – petak, 26. februar
Noćna smena… 17.00
Šarlatan… 19.00

Subota, 27. februar / nedelja, 28. februar
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.00
Noćna smena… 17.00
Šarlatan… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 24. februar
Tribina prof. dr Aleksandra Jankovića „Film kao pop kult“

Četvrtak, 25. februar / petak, 26. februar / subota, 27. februar
Berlin – Alexanderplatz… 19.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
DNK… 19.20
Undine… 17.00
Jedini izlaz… 14.40, 15.50, 16.50, 18.00, 18.30, 19.00
Male stvari… 18.40
Vikend sa ćaletom… 16.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.20, 15.30, 16.20, 17.30, 18.20
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 15.20
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
DNK… 19.20
Undine… 17.00
Jedini izlaz… 12.30, 13.40, 14.40, 15.50, 16.50, 18.00, 18.30, 19.00
Male stvari… 18.40
Vikend sa ćaletom… 16.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 10.20, 11.30, 12.20, 13.30, 14.20, 15.30, 16.20, 17.30, 18.20
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.40, 15.20
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 14.40
Fantastični povratak u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 10.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.20
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
DNK… 19.20
Undine… 17.00
Jedini izlaz… 14.40, 15.50, 16.50, 18.00, 18.30, 19.00
Male stvari… 18.40
Vikend sa ćaletom… 16.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.20, 15.30, 16.20, 17.30, 18.20
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 15.20
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
ONLINE PROJEKCIJE na OVOM LINKU
(Titlovi na engleskom, španskom, portugalskom i francuskom jeziku)
Petak, 19. februar (20.00) / subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Pola neba
Posle Građanskog rata, Rosa, lepa i vredna žena, lude se zaljubljuje u oštrača noževa, za kog se ispostavlja da je prevarant. Nakon što ostaje udovica, seli se u Madrid sa ćerkom i tamo počinje da radi kao dadilja u kući don Pedra, uticajnog šefa jedne veleprodaje.

Petak, 26. februar (20.00) / subota, 27. februar / nedelja, 28. februar
Pitanje ljubavi
Po završetku Građanskog rata, okupljaju se jedan pevač homoseksualac, jedan pijanista i njegova devojka i formiraju grupa koja će postati poznata širom Španije. Blistava karijera ih ponovo dovodi u Madrid, gde proživljavaju najteže trenutke – artistokratija glavnog grada, dosadna i u potrazi za jakim emocijama, ne prašta uspeh i okreće se protiv Mariove seksualne orijentacije, dok Pepitina majka pokušava da je razdvoji od pijaniste…
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 18. februar – sreda, 24. februar
Undine… 17.00
Šarlatan… 19.00
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nedelja, 7. mart (17.00)
Kratki filmovi

  • Bambilend – Danilo Stanimirović (igrani – drama; 20 min)
  • Odrazi – Tanja Drobnjak (antropološki dokumentarni; 31 min)
  • Shit Pie – Nebojša Resanović (dokumentarno angažovani; 15 min)
  • Pad sa maslačka – Hana Piščević (poetični/ opservacijski dokumentarni; 14 min)
  • Discreet Music – Aleksandra Mitrović (eksperimentalni; 9 min)

Projekcije organizuju Anđela Žugić i Tanja Drobnjak: „Ovim projektom stvaramo priliku mladim autorima da prikažu i pričaju o svojim radovima, kao i mogućnost svim posetiocima da otvore razna pitanja kako o filmovima tako i sadašnjoj situaciji“.
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 18. februar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 19. februar / subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 17.00
Jedini izlaz… 19.00

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.