Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – maj 2021.
Pozorišni repertoari - maj 2021: JDP (foto: Aleksandra Prhal)
Pozorišni repertoari - maj 2021: JDP (foto: Aleksandra Prhal)

Pozorišni repertoari – maj 2021.

Ovo su pozorišni repertoari za maj 2021. Posle uskršnjih i prvomajskih praznika, sva pozorišta u Beogradu počinju da rade punom parom.

Nažalost, termini predstava zavisiće i od zdravlja glumaca i od mera bezbednosti, pa su moguće izmene u repertoarima.

Pozorišni repertoari – maj 2021.
(kliknite na naziv pozorišta)

pozorišta - dub logo

Scena „Studio“
Bitef teatar
Zvezdara teatar
KPGT
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Reflektor teatar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
KC Magacin
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac
Atelje 212
BDP
JDP
Opera i teatar Madlenianum
Pozorištance Puž
Pozorište „Slavija“
Voždovački centar „Šumice“
********************************************

Scena „Studio“

Kneginje Zorke 11b, 063/7794-441
Petak, 14. maj (20.00) Porodične priče
Subota, 22. maj (20.00) Liza With A Z
Četvrtak, 27. maj (20.00) Je l’ imaš gram?
Petak, 28. maj (20.00) Je l’ imaš gram?
Subota, 29. maj (20.00) Kulturociklin – Trupa „Kulturociklin“, Kruševac
Nedelja, 30. maj (20.00) Pušenje je štetno po zdravlje

O novoj sceni za mlade pročitajte na OVOM LINKU.
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Utorak, 11. maj (20.00) Kretanje
Sreda, 12. maj (20.00) Seks-Umetnost-Komunizam
Petak, 14. maj (20.00) Bitef zona: Not The Right Leg / Instalacija „Prostr odraza“
Subota, 15. maj (20.00) Bitef zona: Promocija romana J. Bogavac „Betmen nad Zvezdarom / Robin sa Krsta“
Nedelja, 16. maj (19.00) Bitef zona: Predavanje – Milja Vuković: „Pravi trenutak za odrast je sad“
Utorak, 18. maj (20.00) Lepa Brena prodžekt
Petak, 21. maj (19.00) Bitef zona: Predavanje – Milja Vuković: „Priroda, glavni saveznik održivih gradova“
Nedelja, 23. maj (20.00) Bitef zona: U čeljusti medveda – premijera
Ponedeljak, 24. maj (20.00) Bitef zona: U čeljusti medveda
Utorak, 25. maj (20.00) FIST 16: Bruklin i mačke u kontejnerima
Sreda, 26. maj (20.00) Lepa Brena prodžekt
Petak, 28. maj (20.00) Bitef zona: Promocija – izdavačka kuća Clio
Subota, 29. maj (19.00) Bitef zona: Predavanje – Milja Vuković: Život bez otpada – kako da lično, konkretno, svakodnevno ispoštujemo prirodu“
Subota, 29. maj (20.00) Građanin heroj – koncert Katauta
Nedelja, 30. maj (19.00) Bitef zona: Promocija časopisa Scena – Sterijino pozorje
Nedelja, 30. maj (20.00) Čaj sa Kublaj kanom
Ponedeljak, 31. maj (20.00) Severoistok
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Nedelja, 9. maj (19.30) Voz
Ponedeljak, 10. maj (19.30) Tre sorele
Sreda, 12. maj (19.30) Berači snova
Petak, 14. maj (19.30) Berači snova
Subota, 15. maj (19.30) Voz
Ponedeljak, 17. maj (19.30) Tre sorele
Utorak, 18. maj (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Sreda, 19. maj (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Četvrtak, 20. maj (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 21. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 22. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 23. maj (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 24. maj (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 25. maj (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Sreda, 26. maj (19.30) Bajka o pozorištu
Četvrtak, 27. maj (19.30) Berači snova
Subota, 29. maj (19.30) Berači snova
Nedelja, 30. maj (19.30) Tre sorele
Ponedeljak, 31. maj (19.30) Tre sorele

* Predstave Zvezdara teatra nisu prikladne za osobe mlađe od 12 godina.

Nova scena
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Nema najavljenih predstava.
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Subota, 8. maj (17.00) Guliver
Nedelja, 9. maj (12.00) Kradljivci kokosovih oraha
Petak, 14. maj (10.30) Ukradeni princ i izgubljena princeza
Subota, 15. maj (17.00) Ukradeni princ i izgubljena princeza
Nedelja, 16. maj (12.00) Svetu se ne može ugoditi
Subota, 22. maj (17.00) Čudotvorno kresivo
Nedelja, 23. maj (12.00) Kradljivci kokosovih oraha
Subota, 29. maj (17.00) Ukradeni princ i izgubljena princeza – otkazano!
Nedelja, 30. maj (12.00) Kameni cvet

Večernja / tinejdž scena
Petak, 7. maj (20.00) Priča o majci – premijera
Četvrtak, 13. maj (20.00) Priča o majci
Četvrtak, 20. maj (20.00) Dečak sa koferom
Petak, 21. maj (20.00) Utopija
Sreda, 26. maj (20.00) Priča o majci – otkazano!
Četvrtak, 27. maj (20.00) Dečak sa koferom

*Repertoar za ceo mesec još nije objavljen.
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 5. maj (19.30) Balkanski špijun
Četvrtak, 6. maj (19.30) Balkanski špijun
Subota, 8. maj (19.30) Koncert: Scene iz opera
Sreda, 12. maj (19.30) Carstvo mraka
Četvrtak, 13. maj (19.30) Balkanski špijun
Petak, 14. maj (19.30) Kaligula
Nedelja, 16. maj (19.30) Mikelanđelo – premijera
Sreda, 19. maj (19.30) Koncert: solisti, hor i opera
Četvrtak, 20. maj (19.30) Mikelanđelo
Nedelja, 23. maj (19.30) Koncert: San – Opera NP
Sreda, 26. maj (19.30) Nečista krv
Četvrtak, 27. maj (19.30) Evgenije Onjegin
Petak, 28. maj (19.30) Bela kafa
Subota, 29. maj (19.30) Koncert: Himna ljubavi – Opera NP
Nedelja, 30. maj (19.30) Mefisto – Újvidéki Színház
Ponedeljak, 31. maj (19.30) Deobe – SNP

Scena „Raša Plaović“
Četvrtak, 6. maj (20.00) Bračna igra – Akademija umetnosti
Petak, 7. maj (20.00) Orlando I
Subota, 8. maj (20.00) Iluzijæ
Nedelja, 9. maj (20.00) Orlando II
Utorak, 11. maj (20.00) Sedmi dan – KC Istočno Sarajevo
Petak, 14. maj (20.00) Sedmi dan – KC Istočno Sarajevo
Subota, 15. maj (20.00) Noćni pisac
Četvrtak, 20. maj (20.00) Malo blago – studenti FDU
Petak, 21. maj (20.00) Mali bračni zločini
Subota, 22. maj (20.00) Vetar u tapetama – Majski dani makedonske kulture
Nedelja, 23. maj (20.00) Iluzijæ
Ponedeljak, 24. maj (20.00) Strah – jedna topla ljudska priča – NP Pirot
Utorak, 25. maj (20.00) Strah – jedna topla ljudska priča – NP Pirot
Sreda, 26. maj (20.00) Koncert: Sonata – Opera NP
Subota, 29. maj (20.00) Važno je zvati se Ernest
Ponedeljak, 31. maj (20.00) Intimnosti – Akademija umetnosti NS
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Petak, 7. maj (18.00) Sasvim novi dan
Četvrtak, 13. maj (18.00) Ljubavna lektira
Petak, 14. maj (18.00) Možda predstava
Utorak, 18. maj (18.00) Životinjska farma
Sreda, 19. maj (18.00) Šta je sobar video
Četvrtak, 20. maj (18.00) Šta je sobar video
Petak, 21. maj (18.00) Šta je sobar video
Četvrtak, 27. maj (18.00) Ljubav je kao čokolada – premijera
Ponedeljak, 31. maj (18.00) Četiri godišnja doba
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Scena za decu
Subota, 15. maj (17.00) Ja imam talenat
Nedelja, 16. maj (17.00) Avanture Maše i mede
Subota, 22. maj (17.00) Alisa u zemlji Oza
Nedelja, 23. maj (17.00) Mudro prase
Subota, 29. maj (17.00) Pinokio
Nedelja, 30. maj (17.00) Crvenkapa

Večernja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Nedelja, 16. maj (12.00, 14.00) Mačor u čizmama – premijera za decu
Ponedeljak, 24. maj (20.00) Mačor u čizmama – premijera
Subota, 29. maj (12.00) Pepeljuga

Večernja scena
Ponedeljak, 17. maj (20.00) Krčmarica Mirandolina
Nedelja, 23. maj (20.00) Pošteni provalnik
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 8. maj (12.00) Pepeljuga
Subota, 8. maj (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 9. maj (12.00) Ivica i Marica
Nedelja, 9. maj (17.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 15. maj (12.00) Tri praseta
Subota, 15. maj (17.00) Rečna sirena
Nedelja, 16. maj (12.00) Pinokio
Nedelja, 16. maj (17.00) Knjiga o džungli
Subota, 22. maj (12.00) Zooteka
Subota, 22. maj (17.00) Bela griva
Nedelja, 23. maj (12.00) Tužni psić
Nedelja, 23. maj (17.00) Šešir pun boja
Nedelja, 30. maj (12.00) Alisa u zemlji čuda
Nedelja, 30. maj (17.00) Ivica i Marica
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Petak, 14. maj (19.30) Sa druge strane jastuka
Subota, 15. maj (19.30) Sa druge strane jastuka
Petak, 21. maj (19.30) Brodvejske vragolije
Subota, 22. maj (19.30) Brodvejske vragolije
Nedelja, 23. maj (19.30) Čikago
Petak, 28. maj (19.30) Cigani lete u nebo
Subota, 29. maj (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 30. maj (19.30) Cigani lete u nebo
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Predstave za decu
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11; broj gledalaca je ograničen, rezervacija je obavezna: 064/2371-417
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Nema najavljenih predstava.

Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 8. maj (19.00) Venera u krznu
Ponedeljak, 10. maj (19.00) Ajnštajnova izdaja
Četvrtak, 13. maj (19.00) Drekavac
Subota, 15. maj (19.00) Strah od leptira
Utorak, 18. maj (19.00) Venera u krznu
Sreda, 26. maj (19.00) Venera u krznu
Petak, 28. maj (19.00) Ukalupljivanje
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 7. maj (18.00) San letnje noći – online
Utorak, 11. maj (20.00) Pošto gvožđe – FDU i Atelje 212
Utorak, 18. maj (20.00) Ovo nije državni posao – NP Sombor i Akademija umetnosti NS
Utorak, 25. maj (20.00) Slavna Florens – Atelje 212
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Petak, 21. maj (20.00) Stand Up – Neša Bridžis: Šifra F 40.01
Subota, 29. maj (20.00) Komedija Darka Mitrovića: Antivirus
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 25. maj (20.00) The Wall – 15 godina Studio Centra
********************************************

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Petak, 7. maj (19.00) Sluškinje
Subota, 8. maj (19.00) Šuma na kraju vremena
Petak, 14. maj (20.00) Litica
Subota, 15. maj (20.00) Čekanje
Utorak, 18. maj (19.00) Veče bez plana – plesno-muzička improvizacija
Petak, 21. maj (20.00) Mehanizam
Subota, 22. maj (20.00) Holivudski san
Petak, 28. maj (19.00) Uspomena Sare Bernar
Subota, 29. maj (20.00) Parobrodske priče – čitanje neizvedenih pozorišnih dela
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Sreda, 12. maj (19.30) Plastika
Četvrtak, 13. maj (19.30) Noćni prevoz i stanica
Petak, 14. maj (19.30) Narod to voli
Subota, 15. maj (19.30) Priča se po gradu
Nedelja, 16. maj (19.30) Udaj se muški
Sreda, 19. maj (19.30) Idealna polovina
Četvrtak, 20. maj (19.30) Kakva ti je žena, takav ti je život
Petak, 21. maj (19.30) Kruševac geto
Subota, 22. maj (19.30) Šta me snađe
Ponedeljak, 31. maj (19.30) Da ti kažem…

Dečja scena
Nedelja, 9. maj (12.00) Kli i Klak – ekovantura
(Poslednja predstava u ovoj sezoni!)
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Reflektor teatar

Dorćol Platz, Dobračina 59b; 060/3008-886
Petak, 7. maj (20.00) Muškarčine
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 13. maj (19.00) Šta muškarci/žene žele
Četvrtak, 20. maj (19.00) Erotski tehničar
Četvrtak, 27. maj (19.00) On i ona – premijera

Scena za mlade – Studio BIS!
Sreda, 19. maj (19.00) Društvo mrtvih pesnika
Petak, 21. maj (19.00) Društvo mrtvih pesnika
Sreda, 26. maj (19.00) Pokondirena tikva

Dečja scena
Subota, 8. maj (12.00) Uspavana lepotica
Subota, 15. maj (12.00) Potraga za blagom
Subota, 22. maj (12.00) Aska i vuk
********************************************

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Nema najavljenih predstava.

Dečje pozorište „Cvrle“
Subota, 8. maj (17.00) Mala sirena i princ Nebojša
Nedelja, 9. maj (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 15. maj (17.00) Kuc, kuc, ima li koga
Nedelja, 16. maj (12.00) Dorine avanture
Subota, 22. maj (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 23. maj (12.00) Aska i vuk
Subota, 29. maj (17.00) Hari Poterić – premijera
Nedelja, 30. maj (12.00) Petar Pan
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Večernja scena
Utorak, 18. maj (18.00) Strahinja
Utorak, 25. maj (20.00) Dok bude love, biće i para – premijera
Sreda, 26. maj (20.00) Strah – jedna topla ljudska priča – NP Pirot
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Sreda, 5. maj (20.00) Car Edip – premijera
Petak, 7. maj (20.00) Car Edip
Subota, 8. maj (20.00) Car Edip
Petak, 28. maj (20.00) Car Edip
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Ponedeljak, 10. maj (19.00) Kerovi
Utorak, 11. maj (19.00) Celo telo tu me boli
Sreda, 12. maj (19.00) Prah
Četvrtak, 13. maj (19.00) Frenki i Džoni
Subota, 15. maj (19.00) Boing boing
Nedelja, 16. maj (19.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 19. maj (19.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 21. maj (19.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Subota, 22. maj (19.00) Pazi šta želiš
Nedelja, 23. maj (19.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Utorak, 25. maj (19.00) Prah
Sreda, 26. maj (19.00) Kerovi
Četvrtak, 27. maj (19.00) Celo telo tu me boli
Petak, 28. maj (19.00) Pošteni provalnik
Subota, 29. maj (19.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
********************************************

KC Magacin

Krajevića Marka 4
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Sreda, 12. maj (18.00) Marko u zemlji igračaka
Petak, 14. maj (18.00) Patrolne šape

Sreda, 19. maj (20.00) Žena mog muža
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21
Scena „Mira Trailović“
Petak, 7. maj (19.30) Smrt gospodina Goluže – Pozorište mladih NS
Subota, 8. maj (19.30) Ruska smrt
Nedelja, 9. maj (19.30) 64
Sreda, 12. maj (19.30) Konstelacije
Četvrtak, 13. maj (19.30) Slavna Florens
Petak, 14. maj (19.30) Ovaj će biti drugačiji
Subota, 15. maj (19.30) 64
Nedelja, 16. maj (19.30) 64
Sreda, 19. maj (19.30) Pred svitanje
Četvrtak, 20. maj (19.30) Lažljivica
Petak, 21. maj (19.30) Režim ljubavi
Subota, 22. maj (19.30) Sin
Nedelja, 23. maj (19.30) Sin
Utorak, 25. maj (19.30) Idiot – doktorsko-umetnički projekat Ivana Jevtovića
Četvrtak, 27. maj (19.30) Kafa i cigarete – Pozdrav iz Beograda
Petak, 28. maj (19.30) Art
Subota, 29. maj (19.30) Jedan Pikaso
Nedelja, 30. maj (19.30) Lažljivica

Scena „Petar Kralj“
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Četvrtak, 13. maj (19.00) Tiho teče Misisipi
Petak, 14. maj (19.00) Tiho teče Misisipi
Subota, 15. maj (19.00) Cement Beograd
Nedelja, 16. maj (19.00) Cement Beograd
Utorak, 18. maj (19.00) Čitać
Sreda, 19. maj (19.00) Čitać
Četvrtak, 20. maj (19.00) Liliom
Petak, 21. maj (19.00) Liliom
Subota, 22. maj (19.00) Jugojugoslavija
Nedelja, 23. maj (19.00) Jugojugoslavija
Utorak, 25. maj (19.00) Divlje meso
Sreda, 26. maj (19.00) Divlje meso
Subota, 29. maj (19.00) Crna kutija
Nedelja, 30. maj (19.00) Crna kutija

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Petak, 14. maj (19.30) Demokratija – pretpremijera
Subota, 15. maj (19.30) Demokratija – premijera
Nedelja, 16. maj (19.30) Demokratija
Utorak, 18. maj (19.30) Demokratija
Četvrtak, 20. maj (19.30) Plastelin
Petak, 21. maj (19.30) Plastelin
Subota, 22. maj (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Nedelja, 23. maj (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Utorak, 25. maj (19.30) Dan kada ja nije više bilo ja
Sreda, 26. maj (19.30) Dan kada ja nije više bilo ja
Četvrtak, 27. maj (19.30) Fine mrtve d(j)evojke
Petak, 28. maj (19.30) Fine mrtve d(j)evojke
Nedelja, 30. maj (19.30) Sumrak bogova
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50
Velika scena „Ljuba Tadić“
Četvrtak, 6. maj (20.00) Dok nas smrt ne razdvoji – Radionica integracije
Petak, 7. maj (20.00) Mnogo buke ni oko čega
Subota, 8. maj (20.00) Pučina
Nedelja, 9. maj (20.00) Pučina
Ponedeljak, 10. maj (20.00) Kaspar
Sreda, 12. maj (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Četvrtak, 13. maj (20.00) Sudnji dan
Petak, 14. maj (20.00) Pučina
Subota, 15. maj (20.00) Pučina
Nedelja, 16. maj (20.00) Gospođica
Ponedeljak, 17. maj (20.00) Kaspar
Utorak, 18. maj (20.00) Uobraženi bolesnik
Sreda, 19. maj (20.00) Gospođica
Četvrtak, 20. maj (20.00) Hotel Slobodan promet
Subota, 22. maj (20.00) Hotel Slobodan promet
Nedelja, 23. maj (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Utorak, 25. maj (20.00) Uobraženi bolesnik
Četvrtak, 27. maj (20.00) Kaspar
Subota, 29. maj (20.00) Kaspar

Studio JDP
Četvrtak, 6. maj (20.30) Beogradska trilogija
Sreda, 12. maj (20.30) Moj muž
Četvrtak, 13. maj (20.30) Moj muž
Nedelja, 16. maj (20.30) Moj muž
Utorak, 18. maj (20.30) Moj muž
Sreda, 19. maj (20.30) Moj muž
Nedelja, 23. maj (20.30) Moj muž
Utorak, 25. maj (20.30) Moj muž
Četvrtak, 27. maj (20.30) Beogradska trilogija
Subota, 29. maj (20.30) Beogradska trilogija
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Glavna 32
Petak, 7. maj (19.30) Žanka
Subota, 15. maj (19.30) Poslednjih pet godina – premijera
Nedelja, 16. maj (19.30) Poslednjih pet godina
Utorak, 18. maj (19.30) Tvoja ruka u mojoj
Sreda, 19. maj (19.30) Poslednjih pet godina
Četvrtak, 20. maj (19.30) Grand hotel
Nedelja, 23. maj (18.30) Jadnici
Ponedeljak, 24. maj (19.30) Poslednjih pet godina
Četvrtak, 27. maj (18.30) Vesela udovica
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21
Subota, 8. maj (17.00) Julija i Romeo
Nedelja, 9. maj (12.00) Julija i Romeo
********************************************

Pozorište „Slavija“

Svetog Save 16-18
Subota, 1. maj (20.00) Ljubav i padeži
Ponedeljak, 3. maj (20.00) Žena moga muža
Utorak, 4. maj (20.00) Dr Feler
Sreda, 5. maj (20.00) Ujež
Četvrtak, 6. maj (20.00) Koštana
Petak, 7. maj (20.00) Sex bomb
Subota, 8. maj (20.00) Ima nešto što bi trebalo da znaš
Nedelja, 9. maj (20.00) Brak mrak
Ponedeljak, 10. maj (20.00) Perverzije u Čikagu
Utorak, 11. maj (20.00) Ćelava pevačica
Sreda, 12. maj (20.00) Vojvoda Živojin Mišić
Četvrtak, 13. maj (20.00) Porodične priče
Petak, 14. maj (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 15. maj (20.00) Jasmin na stranputici
Nedelja, 16. maj (20.00) Kirija
Ponedeljak, 17. maj (20.00) Sumnjivo lice
Utorak, 18. maj (20.00) Lopuže
Sreda, 19. maj (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 20. maj (20.00) Da li smo mi normalni
Petak, 21. maj (20.00) Vlast
Subota, 22. maj (20.00) Krevet za šestoro
Nedelja, 23. maj (20.00) Prva parnica
Ponedeljak, 24. maj (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Utorak, 25. maj (20.00) Ma… skinućeš se ti!
Sreda, 26. maj (20.00) Ima para nema para
Četvrtak, 27. maj (20.00) Švaleri
Petak, 28. maj (20.00) Opasna ljubavna igra
Subota, 29. maj (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 30. maj (20.00) Svingeri
Ponedeljak, 31. maj (20.00) Maj nejm iz Mitar
********************************************

Voždovački centar „Šumice“

Ustanička 125/1
Nema najavljenih predstava.
********************************************
Moguće su izmene u repertoarima u toku meseca!

(danubeogradu.rs)

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.