Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (17-23. jun 2021)
Bioskopski repertoari (17-23. jun 2021): Luka
Bioskopski repertoari (17-23. jun 2021): Luka

Bioskopski repertoari (17-23. jun 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 17. do 23. juna 2021. godine. Pored otvaranja sezone u bioskopu Zvezda, očekujemo i filmske projekcije na otvorenom.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 17. do 23. juna 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 17. jun 2021. / petak, 18. jun 2021.
Paklene ulice 9… 14.15, 17.00, 18.40, 19.30, 20.30, 22.00
Izbrisana istorija… 19.00
Dohvati nebo… 17.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.45, 22.00
Zlica… 16.00, 20.00, 21.30
Živ čovek… 17.45
Oaza… 21.00
Luka (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.45
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 19. jun 2021.
Paklene ulice 9… 13.15, 17.00, 19.30, 20.30, 22.00
Izbrisana istorija… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.45, 22.00
Zlica… 16.00, 20.00, 21.30
Živ čovek… 17.45
Luka (sinhronizovano)… 10.30, 11.00, 12.30, 14.30, 16.30, 17.15, 18.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 13.00, 15.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 10.45
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Nedelja, 20. jun 2021.
Paklene ulice 9… 13.15, 17.00, 19.30, 20.30, 22.00
Izbrisana istorija… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.45, 22.00
Zlica… 16.00, 20.00, 21.30
Živ čovek… 17.45
Luka (sinhronizovano)… 10.30, 11.00, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 13.00, 15.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 10.45
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Ponedeljak, 21. jun 2021. / utorak, 22. jun 2021. / sreda, 23. jun 2021.
Paklene ulice 9… 14.15, 17.00, 18.40, 19.30, 20.30, 22.00
Izbrisana istorija… 19.00
Dohvati nebo… 17.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.45, 22.00
Zlica… 16.00, 20.00, 21.30
Živ čovek… 17.45
Oaza… 21.00
Luka (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.45
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 17. jun – sreda, 23. jun
Izbrisana istorija… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 17. jun
Nema najavljenih projekcija

Petak, 18. jun
Luka (sinhronizovano) 3D… 13.30
Zlica… 15.30
Izbrisana istorija… 18.00
Paklene ulice 9… 20.00

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Kruds – Novo dobar (sinhronizovano) 3D… 11.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 13.30
Zlica… 15.30
Izbrisana istorija… 18.00
Paklene ulice 9… 20.00

Ponedeljak, 21. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. jun
Luka (sinhronizovano) 3D… 13.30
Zlica… 15.30
Izbrisana istorija… 18.00
Paklene ulice 9… 20.00

Sreda, 23. jun / četvrtak, 24. jun
Nema najavljenih projekcija

Bioskopski repertoari: Insajder
Insajder

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 17. jun – sreda, 23. jun
Insajder… 18.00
Kreka – Lovac na snove… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.00
Dohvati nebo… 18.15
Izbrisana istorija… 20.00
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 17.45, 18.45, 19.45, 20.45, 21.45, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.10
Zlica… 17.10, 19.00, 21.30
Tiho mesto 2… 20.30, 22.30
Živ čovek… 21.15
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.15
Insajder… 19.40
Crna Gora – podeljena zemlja… 19.30
Žena koja obećava… 22.20
Godzila protiv Konga… 15.40
Godzila protiv Konga 3D… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 17.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Lihvar… 20.15
Niko… 21.30
Oni koji mi žele smrt… 22.00

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Luka (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00 17.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Dohvati nebo… 18.15
Izbrisana istorija… 20.00
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 17.45, 18.45, 19.45, 20.45, 21.45, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.10
Zlica… 17.10, 19.00, 21.30
Tiho mesto 2… 20.30, 22.30
Živ čovek… 21.15
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.15
Insajder… 19.40
Crna Gora – podeljena zemlja… 19.30
Žena koja obećava… 22.20
Godzila protiv Konga… 15.40
Godzila protiv Konga 3D… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.15, 15.30, 17.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Lihvar… 20.15
Niko… 21.30
Oni koji mi žele smrt… 22.00
Duša (sinhronizovano)… 13.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.15, 14.15

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.00
Dohvati nebo… 18.15
Izbrisana istorija… 20.00
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 17.45, 18.45, 19.45, 20.45, 21.45, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.10
Zlica… 17.10, 19.00, 21.30
Tiho mesto 2… 20.30, 22.30
Živ čovek… 21.15
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.15
Insajder… 19.40
Crna Gora – podeljena zemlja… 19.30
Žena koja obećava… 22.20
Godzila protiv Konga… 15.40
Godzila protiv Konga 3D… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 17.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Lihvar… 20.15
Niko… 21.30
Oni koji mi žele smrt… 22.00

Sreda, 23. jun
Nema najavljenih projekcija

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.05, 18.00 3D
Izbrisana istorija… 22.15
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.10, 22.10
Paklene ulice 9… 17.30, 20.00, 22.25
Zlica… 18.15

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Luka (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.15, 13.30 3D, 15.30 3D, 16.05, 18.00 3D
Izbrisana istorija… 22.15
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00 3D, 16.00 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.10, 22.10
Paklene ulice 9… 17.30, 20.00, 22.25
Zlica… 18.15
Tiho mesto 2… 20.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.15 3D

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun / sreda, 23. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.05, 18.00 3D
Izbrisana istorija… 22.15
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.10, 22.10
Paklene ulice 9… 17.30, 20.00, 22.25
Zlica… 18.15
Tiho mesto 2… 20.30 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.30
Luka (sinhronizovan)… 15.30, 17.30
Dohvati nebo… 17.10
Izbrisana istorija… 18.50
Prizori iz života džukca… 18.20
Paklene ulice 9… 17.50, 20.40
Put svile: Tamna strana mreže… 21.50
Veze… 16.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.30
Zlica… 19.30
Tiho mesto 2… 22.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovan) 3D… 15.40
Živ čovek… 20.00
Dani gneva… 21.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovan)… 15.10

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Luka (sinhronizovan) 3D… 12.30, 14.30, 16.30
Luka (sinhronizovan)… 13.30, 15.30, 17.30
Dohvati nebo… 17.10
Izbrisana istorija… 18.50
Prizori iz života džukca… 18.20
Paklene ulice 9… 17.50, 20.40
Put svile: Tamna strana mreže… 21.50
Veze… 16.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.30
Zlica… 19.30
Tiho mesto 2… 22.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovan) 3D… 13.40, 15.40
Kruds – Novo doba (sinhronizovan)… 12.20, 14.20
Živ čovek… 20.00
Dani gneva… 21.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovan)… 13.10, 15.10

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun / sreda, 23. jun
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.30
Luka (sinhronizovan)… 15.30, 17.30
Dohvati nebo… 17.10
Izbrisana istorija… 18.50
Prizori iz života džukca… 18.20
Paklene ulice 9… 17.50, 20.40
Put svile: Tamna strana mreže… 21.50
Veze… 16.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.30
Zlica… 19.30
Tiho mesto 2… 22.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovan) 3D… 15.40
Živ čovek… 20.00
Dani gneva… 21.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovan)… 15.10 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

https://youtu.be/KiAgQODjaXI

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 13.00, 15.00, 17.00
Paklene ulice 9… 18.30, 19.30, 21.15, 22.15
Paklene ulice MX4D 2D… 15.45, 17.15, 20.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.15, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao MX4D 2D… 22.45
Zlica… 18.00, 20.45
Tiho mesto 2… 20.30, 22.30

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30, 18.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 11.00, 12.30, 13.00, 15.00, 16.30, 18.40
Kruds: Novo doba MX4D 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Paklene ulice 9… 18.30, 19.30, 21.15, 22.15
Paklene ulice MX4D 2D… 15.45, 17.15, 20.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.15, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao MX4D 2D… 22.45
Zlica… 18.00, 20.45
Tiho mesto 2… 20.30, 22.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.45
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 21. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. jun / sreda, 23. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 13.00, 15.00, 17.00
Paklene ulice 9… 18.30, 19.30, 21.15, 22.15
Paklene ulice MX4D 2D… 15.45, 17.15, 20.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.15, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao MX4D 2D… 22.45
Zlica… 18.00, 20.45
Tiho mesto 2… 20.30, 22.30

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 21. jun – subota, 26. jun
Minari… 20.00

Stara škola kapitalizma
Stara škola kapitalizma

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 19. jun
Dok Cinema Masters: Želimir Žilnik
Letnji bioskop Doma omladine Beograda: Projekcije filmova doajena domaće kinematografije Želimira Žilnika
Gost: Želimir Žilnik, reditelj

Stara škola kapitalizma… 20.00
122’, Srbija, 2009.
Scenario i režija: Želimir Žilnik
Kamera: Miodrag Milošević
Montaža: Vuk Vukmirović
Producent: Sarita Matijević, za Playground produkciju (Novi Sad)
Učestvuju: Živojin Popgligorin, Robert Paroci, Zoran Paroški, Lazar Stojanović, Branimir Stojanović, Ernest Larsen, Tomislav Milankov, Dragan Siriški, Slobodan Đorić, Joca Šokarda, Svetozar Srdanov, Maja Krek, Ratibor Tribunac, Tadej Kurepa, Vladimir Marković, Tamara Miladinović, Leon Šurbanović, Rade Ćurčin
„Stara škola kapitalizma“ je smeštena u sred talasa radničkih protesta koji se šire Srbijom. Revoltirani radnici provaljuju kapije fabrike u kojoj su radili i s razočarenjem otkrivaju pustoš koju su za sobom ostavili novi vlasnici. Sukobljavanja koja slede, među kojima se desi i okršaj između radnika u opremi za američki fudbal i gazde i njegovog obezbeđenja u pancirima, ne dovode do razrešenja. Grupa mladih anarhista, u znak solidarnosti kidnapuje gazde i uzima ih kao taoce. Zastupnik ruskih tajkuna, broker s Volstrita i dolazak potpredsednika SAD-a Bajdena u posetu Beogradu – neočekivano zapliću sled događaja, vodeći priču do šokantnog završetka. Film beleži sve kompleksniji, a opet i krajnje živopisan pregled sadašnjeg vremena i društvenih previranja pod razarajućim uticajima domaćeg i stranog kapitala. 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Luka (sinhronizovano)… 17.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.00
Izbrisana istorija… 19.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 17.30
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 18.45, 19.45, 21.30, 22.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.00, 22.10
Zlica… 19.15, 20.45, 22.00
Tiho mesto 2… 18.15, 20.15, 22.40
Lihvar… 21.45

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Luka (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Izbrisana istorija… 19.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 17.30
Paklene ulice 9… 13.00, 15.45, 16.45, 18.45, 19.45, 21.30, 22.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.00, 22.10
Zlica… 19.15, 20.45, 22.00
Tiho mesto 2… 18.15, 20.15, 22.40
Lihvar… 21.45
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 13.20, 15.40
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.45

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun
Luka (sinhronizovano)… 17.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.00
Izbrisana istorija… 19.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 17.30
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 18.45, 19.45, 21.30, 22.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.00, 22.10
Zlica… 19.15, 20.45, 22.00
Tiho mesto 2… 18.15, 20.15, 22.40
Lihvar… 21.45

Sreda, 23. jun
Nema najavljenih projekcija

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 17. jun
Buč Kesidi: Euforija uživo… 20.00, 20.30, 21.00
Paklene ulice 9… 13.00 4DX, 15.40 4DX, 17.10, 18.20 4DX, 21.00 4DX, 21.45
Luka (sinhronizovano)… 16.55, 18.45
Put svile: Tamna strana mreže… 19.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.40, 21.55, 22.35
Najduža noć… 17.30, 19.15
Zlica… 20.05
Tiho mesto 2… 18.15, 22.30
Dani gneva… 19.05, 21.15
Godzila protiv Konga… 17.00

Petak, 18. jun
Buč Kesidi: Euforija uživo… 20.30
Paklene ulice 9… 13.00 4DX, 15.40 4DX, 17.10, 18.20 4DX, 19.50, 21.00 4DX, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.55, 18.45
Put svile: Tamna strana mreže… 19.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.40, 20.30, 21.55, 22.35
Najduža noć… 17.30, 19.15
Zlica… 20.05
Tiho mesto 2… 18.15, 22.30
Oni koji mi žele smrt… 21.00
Dani gneva… 19.05, 21.15
Godzila protiv Konga… 17.00

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Paklene ulice 9… 12.15, 13.00 4DX, 14.55, 15.40 4DX, 17.10, 18.20 4DX, 19.50, 21.00 4DX, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.20, 16.55, 18.45
Put svile: Tamna strana mreže… 19.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.40, 20.30, 21.55, 22.35
Najduža noć… 17.30, 19.15
Zlica… 15.50, 20.05
Tiho mesto 2… 18.15, 22.30
Oni koji mi žele smrt… 21.00
Dani gneva… 19.05, 21.15
Godzila protiv Konga… 17.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.10, 13.10, 14.05 3D, 15.10
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.00, 15.30
Duša (sinhronizovano)… 11.55, 13.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00 4DX, 11.15, 13.10, 15.05

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun / sreda, 23. jun
Paklene ulice 9… 13.00 4DX, 15.40 4DX, 17.10, 18.20 4DX, 19.50, 21.00 4DX, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.55, 18.45
Put svile: Tamna strana mreže… 19.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.40, 20.30, 21.55, 22.35
Najduža noć… 17.30, 19.15
Zlica… 20.05
Tiho mesto 2… 18.15, 22.30
Oni koji mi žele smrt… 21.00
Dani gneva… 19.05, 21.15
Godzila protiv Konga… 17.00 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Izbrisana istorija… 20.15
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Paklene ulice 9… 16.15, 17.15, 19.00, 20.00, 21.45, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00, 19.15, 21.30, 22.40
Zlica… 19.30, 22.00
Tiho mesto 2… 20.30, 22.50

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Izbrisana istorija… 20.15
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00
Paklene ulice 9… 13.30, 14.30, 16.15, 17.15, 19.00, 20.00, 21.45, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00, 19.15, 21.30, 22.40
Zlica… 19.30, 22.00
Tiho mesto 2… 20.30, 22.50
Duša (sinhronizovano)… 11.15
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 21. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. jun / sreda, 23. jun
Luka (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Izbrisana istorija… 20.15
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Paklene ulice 9… 16.15, 17.15, 19.00, 20.00, 21.45, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00, 19.15, 21.30, 22.40
Zlica… 19.30, 22.00
Tiho mesto 2… 20.30, 22.50 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoare za jun 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Luka (sinhronizovano)… 16.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 17.00
Paklene ulice 9… 19.00, 21.45
Paklene ulice 9 IMAX 2D… 17.15, 20.00, 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00
Zlica… 20.15
Tiho mesto 2… 22.50

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Luka (sinhronizovano)… 13.00, 16.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 14.00
Paklene ulice 9… 19.00, 21.45
Paklene ulice 9 IMAX 2D… 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00
Zlica… 20.15
Tiho mesto 2… 22.50

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun
Luka (sinhronizovano)… 16.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 17.00
Paklene ulice 9… 19.00, 21.45
Paklene ulice 9 IMAX 2D… 17.15, 20.00, 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00
Zlica… 20.15
Tiho mesto 2… 22.50

Sreda, 23. jun
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Subota, 19. jun
Debata „Odbrana životne sredine“… 18.00
Učestvuju: Dragana Arsić, iz pokreta „Odbranimo šume Fruške gore“, Milica Marušić iz pokreta „Odbranimo reke Stare planine“, Mirko Popović iz Regulatornog instituta za obnovljivu energiju i životnu sredinu RERI i Danilo Ćurčić iz organIzacije A11.
Posle debate biće prikazan dokumentarni film „NP Fruška gora – ode naša šuma“

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 12.00
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Ponedeljak, 21. jun – petak, 25. jun
Prizori iz života džukca… 18.00
Oaza… 20.00

Subota, 26. jun / nedelja, 27. jun
Neverovatna priča o dzinovskoj kruški (sinhronizovano)… 12.00
Prizori iz života džukca… 18.00
Oaza… 20.00

Ponedeljak, 28. jun / utorak, 29. jun / sreda, 30. jun
Prizori iz života džukca… 18.00
Oaza… 20.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Paklene ulice 9… 15.00, 18.15, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
Izbrisana istorija… 18.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 20.00, 22.15
Zlica… 16.15, 19.00, 21.00
Tiho mesto 2… 20.45, 22.45
Dani gneva… 17.45
Luka (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 14.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.45

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Paklene ulice 9… 13.15, 15.00, 18.15, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
Izbrisana istorija… 18.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 20.00, 22.15
Zlica… 16.15, 19.00, 21.00
Tiho mesto 2… 20.45, 22.45
Dani gneva… 17.45
Luka (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 13.00, 14.30, 16.30, 18.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.30 13.30, 15.30, 17.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 12.00, 14.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 16.45
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 10.50, 14.00

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun / sreda, 23. jun
Paklene ulice 9… 15.00, 18.15, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
Izbrisana istorija… 18.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 20.00, 22.15
Zlica… 16.15, 19.00, 21.00
Tiho mesto 2… 20.45, 22.45
Dani gneva… 17.45
Luka (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 14.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.45 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Subota, 19. jun
Otvaranje sezone: Pokretna slika… 20.15
„Tako da je ova predstava delimično priznanje mojoj prvoj ljubavi. Mislila sam da će film uvek biti tu, ali on brzo nestaje. I iako svi govore da je pozorište umrlo, smešno, ali ono opstaje. Više ne postoje 35mm projektori, skoro i da ne postoje kinooperateri, svetlo, senka, boje i cigarete koje gore u ćošku platna više nisu deo naših života, ali stvar koja ostaje konstantna bilo da odlazite u multipleks ili u nezavisni mali bioskop (iako se oni zatvaraju svakodnevno), su ljudi u polo majicama koji ulaze i čiste gledalište i igraju svoju desetominutnu predstavu pre nego što sledeći film počne. Volim da sedim tokom reklama i da gledam te ljude. Oni su moj omiljeni deo filmskog iskustva ovih dana. I na kraju, „Pokretna slika“ je o njima i o pozorištu koje se uvek događa između filmova.“ (Eni Bejker)
Uloge: Denis Murić, Relja Janković, Nina Perišić
Režija: Andrea Pjević

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Petak, 18. jun – ponedeljak, 21. jun
Minari… 18.30
Tamna bajka… 20.30

Bioskop na terasi Kolarca
Utorak, 22. jun
Još jedna tura… 21.00

Sreda, 23. jun / četvrtak, 24. jun
Posrtanje… 21.00

Petak, 25. jun / subota, 26. jun
Oče naš… 21.00

Nedelja, 27. jun
Oaza… 21.00

Ponedeljak, 28. jun / utorak, 29. jun
Zlo ne postoji… 21.00

Sreda, 30. jun / četvrtak, 1. jul
Kako biti dobra supruga… 21.00

Petak, 2. jul / subota, 3. jul
Moja godina sa Selindžerom… 21.00

Nedelja, 4. jul
Oaza… 21.00

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nedelja, 20. jun

Filmovi i slike iz FAP-a… 20.00
Kino FAP
Jedan grad. Jedna fabrika. Ljudi. (Pokretne) slike. Razgovori. Ko je FAP, osvajač drumova i pustinja? Zašto te svi mogu izdati, samo FAP nikad neće? Da li je moguće kamionom preplivati reku? Ko su pribojske kamikaze? Gledaće se stari filmovi i sliki doneti iz Priboja i ponešto novu. Pričaće se o industrijskom nasleđu i šta sad sa njim.

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 17. jun / petak, 18. jun
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Kruds – Novo doba (sinhronizovano) 3D… 15.00
Luka (sinhronizovano)… 17.00
Prizivanje zla. Đavo me je naterao… 19.00
Paklene ulice… 21.00

Ponedeljak, 21. jun / utorak, 22. jun / sreda, 23. jun
Nema najavljenih projekcija

Moderna galerija
Sreda, 23. jun
Otac Arsenije… 19.00
Kratkometražni dokumentarni film je režirala i producirala Svetlana Cemin.
Nedavno prebačen u manastir Ribnica pored Mionice, posle skoro 28 godina provedenih u monaškom životu, otac Arsenije, Beograđanin, kultna ličnost iz 80-ih, radi na obnovi i stvaranju duhovnog i kulturnog centra, koga su početkom 19. veka potpuno uništili Turci. Kroz prisećanja o svojoj kompleksnoj prošlosti, otac Arsenije uvodi gledaoce u svoj svakodnevni život, a prepletene scene povezuju se kroz njegove dnevne monaške aktivnosti u kojima su molitve, služba i negovanje pravoslavlja na prvom mestu.

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.