Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (12-18. avgust 2021)
Bioskopski repertoari (12-18. avgust 2021): Glavni heroj
Bioskopski repertoari (12-18. avgust 2021): Glavni heroj

Bioskopski repertoari (12-18. avgust 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 12. do 18. avgusta 2021. godine. Vrelo je u Beogradu ali tu su novi filmovi i letnji program u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 12. do 18. avgusta 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Beograd živi – letnji bioskop

Kosančićev venac
Četvrtak, 12. avgust – nedelja, 29. avgust 2021.
Besplatne projekcije na otvorenom… 21.00 

Zemun fest 2021

Veliki trg i Magistratski trg
Utorak, 17. avgust – nedelja, 22. avgust 2021.
Filmske projekcije  – open air cinema

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 12. avgust 2021. / petak, 13. avgust 2021.
Glavni heroj (atmos)… 17.10, 19.30, 21.50
Glavni heroj 3D… 14.50, 18.20
Barutski milkšejk… 20.15, 22.30
Odred otpisanih: Nova misija… 19.20, 22.00
Avantura u džungli… 19.00
Avantura u džungli 3D… 14.40, 21.30
Stari… 20.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.20, 16.40
Crna Udovica… 17.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20, 16.20
Luka (sinhronizovano)… 17.20

Subota, 14. avgust 2021.
Glavni heroj (atmos)… 12.30, 17.10, 19.30, 21.50
Glavni heroj 3D… 14.50, 18.20
Barutski milkšejk… 20.15, 22.30
Odred otpisanih: Nova misija… 14.00, 19.20, 22.00
Avantura u džungli… 19.00
Avantura u džungli 3D… 14.40, 21.30
Stari… 20.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 13.00, 15.20, 16.40
Crna Udovica… 17.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.00, 12.20, 14.20, 16.20
Luka (sinhronizovano)… 10.40, 17.20
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.00, 12.40

Nedelja, 15. avgust 2021.
Glavni heroj (atmos)… 12.30, 17.10, 19.30, 21.50
Glavni heroj 3D… 14.50, 18.20
Barutski milkšejk… 20.15, 22.30
Odred otpisanih: Nova misija… 19.20, 22.00
Avantura u džungli… 19.00
Avantura u džungli 3D… 14.40, 21.30
Stari… 20.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 13.00, 15.20
Crna Udovica… 17.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.20, 12.20, 13.10, 15.00, 17.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.00, 14.20, 16.20
Luka (sinhronizovano)… 10.40, 17.20
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.40

Ponedeljak, 16. avgust 2021. / utorak, 17. avgust 2021. / sreda, 18. avgust 2021.
Glavni heroj (atmos)… 17.10, 19.30, 21.50
Glavni heroj 3D… 14.50, 18.20
Barutski milkšejk… 20.15, 22.30
Odred otpisanih: Nova misija… 19.20, 22.00
Avantura u džungli… 19.00
Avantura u džungli 3D… 14.40, 21.30
Stari… 20.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.20
Crna Udovica… 17.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20, 16.20
Luka (sinhronizovano)… 17.20 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Nema najavljenih projekcija.

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Neće biti redovnih projekcija zbog Oktobarskog salona

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 12. avgust
Avantura u džungli… 17.00, 22.00
Avantura u džungli 3D… 19.30
Barutski milkšejk… 16.30, 19.20, 21.45
Crna udovica… 15.10
Crna udovica 3D… 21.15
Dani gneva… 22.35
Dnevnik iz Guantanama… 18.40
Glavni heroj 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Glavni heroj… 16.40, 19.00, 21.25
Kruds: Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.45
Luka (sinhronizovano)… 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.50, 17.40
Odred otpisanih: Nova misija… 17.10, 19.45, 22.20
Paklene ulice 9… 18.45, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.35
Putnici… 20.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 22.25
Stari… 20.10
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.50, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.10, 21.40
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.15, 17.20

Petak, 13. avgust
Avantura u džungli… 17.00, 22.00
Avantura u džungli 3D… 19.30
Barutski milkšejk… 16.30, 19.20, 21.45
Crna udovica… 15.10
Crna udovica 3D… 22.20
Dani gneva… 22.35
Dnevnik iz Guantanama… 21.15
Glavni heroj 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Glavni heroj… 16.40, 19.00, 21.25
Kruds: Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.45
Luka (sinhronizovano)… 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.50, 17.40
Odred otpisanih: Nova misija… 17.10, 19.45, 22.20
Paklene ulice 9… 18.45, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.35
Stari… 20.10
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.50, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.10, 21.40
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.15, 17.20
Zlica… 18.40

Subota, 14. avgust
Avantura u džungli… 11.40,17.00, 22.00
Avantura u džungli 3D… 14.30, 19.30
Barutski milkšejk… 16.30, 19.20, 21.45
Crna udovica… 15.10
Crna udovica 3D… 22.20
Dani gneva… 22.35
Dnevnik iz Guantanama… 21.15
Glavni heroj… 12.00, 14.20, 16.40, 19.00,21.25
Glavni heroj 3D… 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Kruds: Novo doba 3D (sinhronizovano)… 12.45, 16.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.45
Luka (sinhronizovano)… 12.15, 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.15, 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.50, 17.40
Odred otpisanih: Nova misija… 11.50, 14.35, 17.10, 19.45, 22.20
Paklene ulice 9… 18.45, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.35
Putnici… 20.20
Stari… 20.10
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.30, 13.50, 16.50, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.10, 21.40
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.20
Zlica… 18.40

Nedelja, 15. avgust
Avantura u džungli… 11.40,17.00, 22.00
Avantura u džungli 3D… 14.30, 19.30
Barutski milkšejk… 16.30, 19.20, 21.45
Crna udovica… 15.10
Crna udovica 3D… 21.15
Dani gneva… 22.35
Dnevnik iz Guantanama… 18.40
Glavni heroj… 12.00, 14.20, 16.40, 19.00,21.25
Glavni heroj 3D… 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Kruds: Novo doba 3D (sinhronizovano)… 12.45, 14.45
Luka (sinhronizovano)… 12.15, 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.15, 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.50, 17.40
Odred otpisanih: Nova misija… 11.50, 14.35, 17.10, 19.45, 22.20
Paklene ulice 9… 18.45, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 16.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.35
Putnici… 20.20, 22.20
Stari… 20.10
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.30, 13.50, 16.50, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.10, 21.40
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.20

Ponedeljak, 16. avgust
Avantura u džungli… 17.00, 22.00
Avantura u džungli 3D… 19.30
Barutski milkšejk… 16.30, 19.20, 21.45
Crna udovica… 15.10
Crna udovica 3D… 21.15
Dani gneva… 22.35
Dnevnik iz Guantanama… 18.40, 22.20
Glavni heroj 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Glavni heroj… 16.40, 19.00, 21.25
Luka (sinhronizovano)… 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.50, 17.40
Odred otpisanih: Nova misija… 17.10, 19.45, 22.20
Paklene ulice 9… 18.45, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.35
Putnici… 20.20
Stari… 20.10
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.50, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.10, 21.40
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.15, 17.20

Utorak, 17. avgust
Avantura u džungli… 17.00, 22.00
Avantura u džungli 3D… 19.30
Barutski milkšejk… 16.30, 19.20, 21.45
Crna udovica… 15.10
Crna udovica 3D… 21.15
Dnevnik iz Guantanama… 21.15, 22.20
Glavni heroj 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Glavni heroj… 16.40, 19.00, 21.25
Luka (sinhronizovano)… 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.50, 17.40
Odred otpisanih: Nova misija… 17.10, 19.45, 22.20
Paklene ulice 9… 18.45, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.35
Stari… 20.10
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.50, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.10, 21.40
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.15, 17.20

Sreda, 18. avgust
Nema najavljenih projekcija. 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 12. avgust / petak, 13. avgust
Odred otpisanih: Nova misija… 17.15, 19.30
Svemirski basket (titlovano)… 18.10
Barutski milkšejk… 22.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Avantura u džungli 3D… 20.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.00
Glavni heroj 3D… 18.00, 20.00, 22.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 14. avgust
Odred otpisanih: Nova misija… 17.15, 19.30
Svemirski basket (titlovano)… 18.10
Barutski milkšejk… 22.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.10, 14.10, 16.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Avantura u džungli 3D… 20.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Glavni heroj 3D… 18.00, 20.00, 22.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15

Nedelja, 15. avgust
Odred otpisanih: Nova misija… 17.15, 19.30
Svemirski basket (titlovano)… 18.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Barutski milkšejk… 22.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.10, 14.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Avantura u džungli 3D… 20.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.15, 16.15
Glavni heroj 3D… 18.00, 20.00, 22.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.15, 16.10

Ponedeljak, 16. avgust / utorak, 17. avgust / sreda, 18. avgust
Odred otpisanih: Nova misija… 17.15, 19.30
Svemirski basket (titlovano)… 18.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00
Barutski milkšejk… 22.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.10, 14.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Avantura u džungli 3D… 20.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.15
Glavni heroj 3D… 18.00, 20.00, 22.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.10 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 12. avgust / petak, 13. avgust
Barutski milkšejk… 20.00, 21.50
Glavni heroj 3D… 17.15, 19.30, 21.40
Glavni heroj… 18.15, 20.30
Odred otpisanih: Nova misija… 18.30, 21.00
Avantura u džungli… 15.50, 19.20
Stari… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.40
Senka špijuna… 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 16.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 15.15

Subota, 14. avgust
Barutski milkšejk… 20.00, 21.50
Glavni heroj 3D… 17.15, 19.30, 21.40
Glavni heroj… 18.15, 20.30
Odred otpisanih: Nova misija… 18.30, 21.00
Avantura u džungli… 13.20, 15.50, 19.20
Stari… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.40
Senka špijuna… 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 12.20, 14.40, 17.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 13.00, 15.15

Nedelja, 15. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.00, 15.15
Barutski milkšejk… 20.00, 21.50
Glavni heroj 3D… 17.15, 19.30, 21.40
Glavni heroj… 18.15, 20.30
Odred otpisanih: Nova misija… 18.30, 21.00
Avantura u džungli… 13.20, 15.50, 19.20
Stari… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.40
Senka špijuna… 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 12.20, 14.40, 17.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.10

Ponedeljak, 16. avgust / utorak, 17. avgust / sreda, 18. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.15
Barutski milkšejk… 20.00, 21.50
Glavni heroj 3D… 17.15, 19.30, 21.40
Glavni heroj… 18.15, 20.30
Odred otpisanih: Nova misija… 18.30, 21.00
Avantura u džungli… 15.50, 19.20
Stari… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.40
Senka špijuna… 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 16.10

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 12. avgust
Avantura u džungli… 17.00
Avantura u džungli MX4D 3D… 18.00
Avantura u džungli 3D… 19.30
Avantura u džungli… 22.00
Barutski milkšejk… 20.15
Crna udovica… 21.20
Glavni heroj 3D… 15.20, 20.00
Glavni heroj MX4D 3D… 15.40, 20.30
Glavni heroj… 17.40, 22.20
Luka (sinhronizovano)… 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.15, 17.10
Odred otpisanih: Nova misija… 19.00,21.40
Odred otpisanih: Nova misija MX4D… 22.50
Stari… 22.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.30
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 13. avgust
Avantura u džungli… 17.00
Avantura u džungli MX4D 3D… 18.00
Avantura u džungli 3D… 19.30
Avantura u džungli… 22.00
Barutski milkšejk… 20.15
Crna udovica… 21.20
Glavni heroj 3D… 15.20, 20.00
Glavni heroj MX4D 3D… 15.40, 20.30
Glavni heroj… 17.40, 22.20
Luka (sinhronizovano)… 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.15, 17.10
Odred otpisanih: Nova misija… 19.00,21.40
Odred otpisanih: Nova misija MX4D… 22.50
Stari… 22.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.30
Svemirski basket (titlovano)… 18.40
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 14. avgust
Avantura u džungli 3D… 12.30, 19.30
Avantura u džungli… 17.00, 22.00
Avantura u džungli MX4D 3D … 18.00
Barutski milkšejk… 20.15
Crna udovica… 21.00
Glavni heroj… 13.00, 17.40
Glavni heroj 3D… 15.20, 20.00, 22.20
Glavni heroj MX4D 3D… 15.40, 20.30
Luka (sinhronizovano)… 12.15, 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.15, 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.20, 15.15, 17.10
Odred otpisanih: Nova misija MX4D… 12.45, 22.50
Odred otpisanih: Nova misija… 19.00, 21.40
Stari… 22.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.40, 14.00, 16.20
Svemirski basket (titlovano)… 18.40
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.00

Nedelja, 15. avgust
Avantura u džungli 3D… 12.30, 19.30
Avantura u džungli… 17.00, 22.00
Avantura u džungli MX4D 3D … 18.00
Barutski milkšejk… 20.15
Crna udovica… 21.00
Glavni heroj… 13.00, 17.40
Glavni heroj 3D… 15.20, 20.00, 22.20
Glavni heroj MX4D 3D… 15.40, 20.30
Luka (sinhronizovano)… 12.15, 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.15, 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.00, 15.15
Odred otpisanih: Nova misija MX4D… 12.45, 22.50
Odred otpisanih: Nova misija… 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 17.10
Stari… 22.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 14.00, 16.20
Svemirski basket (titlovano)… 18.40
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 15.00

Ponedeljak, 16. avgust
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 17. avgust / sreda, 18. avgust
Avantura u džungli… 17.00
Avantura u džungli MX4D 3D… 18.00
Avantura u džungli 3D… 19.30
Avantura u džungli… 22.00
Barutski milkšejk… 20.15
Crna udovica… 21.00
Glavni heroj 3D… 15.20, 17.40, 20.00
Glavni heroj MX4D 3D… 15.40, 20.30
Glavni heroj… 22.20
Luka (sinhronizovano)… 16.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.15
Odred otpisanih: Nova misija… 19.00, 21.40
Odred otpisanih: Nova misija MX4D… 22.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.10
Stari… 22.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.20
Svemirski basket (titlovano)… 18.40
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 12. avgust / petak, 13. avgust
Avantura u džungli 3D… 16.20, 21.30
Avantura u džungli… 19.00
Barutski milkšejk… 17.00, 19.30, 21.45
Dnevnik iz Guantanama… 18.20
Glavni heroj 3D… 15.15. 19.45, 22.00
Glavni heroj… 17.30,21.00
Luka (sinhronizovano)… 16.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 18.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Odred otpisanih: Nova misija… 16.40, 19.15, 21.50
Paklene ulice 9… 20.30
Putnici… 20.00
Senka špijuna… 22.40
Stari… 22.20
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 20.20

Subota, 14. avgust
Avantura u džungli 3D… 11.30, 16.30, 21.30
Avantura u džungli… 14.00, 19.00
Barutski milkšejk… 17.15, 19.30, 21.45
Dnevnik iz Guantanama… 18.20
Glavni heroj 3D… 13.00, 15.15, 19.45, 22.00
Glavni heroj… 14.15, 17.30, 21.00
Luka (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.30, 18.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.45, 13.40, 15.45, 17.45
Odred otpisanih: Nova misija… 11.15, 13.50, 19.15, 21.50
Paklene ulice 9… 20.30
Putnici… 20.00
Senka špijuna… 22.40
Stari… 22.20
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 15.40, 18.00

Nedelja, 15. avgust
Avantura u džungli 3D… 11.30, 16.30, 21.30
Avantura u džungli… 14.00, 19.00
Barutski milkšejk… 17.15, 19.30, 21.45
Dnevnik iz Guantanama… 18.20
Glavni heroj 3D… 13.00, 15.15, 19.45
Glavni heroj… 14.15, 17.30, 21.00
Luka (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.30, 18.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.45, 13.40, 15.45
Odred otpisanih: Nova misija… 11.15, 13.50,16.40, 19.15, 21.50
Paklene ulice 9… 20.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 17.45
Putnici… 20.00
Senka špijuna… 22.40
Stari… 22.20
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 15.40, 18.00

Ponedeljak, 16. avgust / utorak, 17. avgust
Avantura u džungli 3D… 16.30, 21.30
Avantura u džungli… 19.00
Barutski milkšejk… 17.15, 19.30, 21.45
Dnevnik iz Guantanama… 18.20
Glavni heroj 3D… 15.15,19.45, 22.00
Glavni heroj… 17.30, 21.00
Luka (sinhronizovano)… 16.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.45
Odred otpisanih: Nova misija… 16.40, 19.15, 21.50
Paklene ulice 9… 20.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.45
Putnici… 20.00
Senka špijuna… 22.40
Stari… 22.20
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 20.20

Sreda, 18. avgust
Nema najavljenih projekcija

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 12. avgust / petak, 13. avgust
Glavni heroj… 19.05 4DX 3D, 19.30, 20.00 3D, 21.15, 22.15 3D
Barutski milkšejk… 19.45
Odred otpisanih: Nova misija… 17.00, 19.30, 21.15 4DX, 22.00
Dnevnik iz Gvantanama… 21.55
Avantura u džungli… 16.45 4DX 3D, 19.05, 21.25 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 18.15
Stari… 21.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.15
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.15
Luka (sinhronizovano)… 17.15
Putnici… 17.45

Subota, 14. avgust
Glavni heroj… 14.15 4DX 3D, 19.05 4DX 3D, 19.30, 20.00 3D, 21.15, 22.15 3D
Barutski milkšejk… 19.45
Odred otpisanih: Nova misija… 17.00, 19.30, 21.15 4DX, 22.00
Dnevnik iz Gvantanama… 21.55
Avantura u džungli… 11.45 4DX 3D, 16.45 4DX 3D, 19.05, 21.25 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.55, 14.30, 16.30, 18.15
Stari… 21.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.00, 11.55, 15.00, 17.15
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Zec Petar (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Luka (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Putnici… 17.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.30, 13.10, 15.00

Nedelja, 15. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Glavni heroj… 14.15 4DX 3D, 19.05 4DX 3D, 19.30, 20.00 3D, 21.15, 22.15 3D
Barutski milkšejk… 19.45
Odred otpisanih: Nova misija… 17.00, 19.30, 21.15 4DX, 22.00
Dnevnik iz Gvantanama… 21.55
Avantura u džungli… 11.45 4DX 3D, 16.45 4DX 3D, 19.05, 21.25 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.55, 14.30, 16.30, 18.15
Stari… 21.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.00, 11.55, 15.00, 17.15
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 17.15
Zec Petar (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Luka (sinhronizovano)… 11.15, 15.15
Putnici… 17.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.30, 13.10, 15.00

Ponedeljak, 16. avgust / utorak, 17. avgust / sreda, 18. avgust
Glavni heroj… 19.05 4DX 3D, 19.30, 20.00 3D, 21.15, 22.15 3D
Barutski milkšejk… 19.45
Odred otpisanih: Nova misija… 17.00, 19.30, 21.15 4DX, 22.00
Dnevnik iz Gvantanama… 21.55
Avantura u džungli… 16.45 4DX 3D, 19.05, 21.25 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 18.15
Stari… 21.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.15
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.15
Luka (sinhronizovano)… 17.15
Putnici… 17.45 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 12. avgust
Avantura u džungli… 16.00, 21.45
Avantura u džungli 3D… 18.30
Barutski milkšejk… 20.20, 22.30
Dnevnik iz Guantanama… 19.15
Glavni heroj 3D… 15.00, 19.30, 22.00
Glavni heroj… 17.15, 21.00
Luka (sinhronizovano)… 16.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.05
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.25
Odred otpisanih: Nova misija… 16.20, 19.00, 21.40
Putnici… 22.10
Stari… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 13. avgust
Avantura u džungli… 16.00, 21.45
Avantura u džungli 3D… 18.30
Barutski milkšejk… 20.20, 22.30
Dnevnik iz Guantanama… 19.15
Glavni heroj 3D… 15.15, 19.30, 22.00
Glavni heroj… 17.15, 21.00
Luka (sinhronizovano)… 16.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.05
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.25
Odred otpisanih: Nova misija… 16.20, 19.00, 21.40
Putnici… 22.10
Stari… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 14. avgust
Avantura u džungli… 11.00, 16.00, 21.50
Avantura u džungli 3D… 13.30, 18.30
Barutski milkšejk… 20.20, 22.30
Dnevnik iz Guantanama… 19.15
Glavni heroj… 11.30,17.30, 21.00
Glavni heroj 3D… 13.00, 15.15, 19.45, 22.00
Luka (sinhronizovano)… 12.15, 16.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.10, 18.05
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.40,17.25
Odred otpisanih: Nova misija… 13.45, 16.20, 19.00, 21.40
Putnici… 20.00
Stari… 22.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 15.40, 18.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.20, 15.30

Nedelja, 15. avgust
Avantura u džungli… 16.00
Avantura u džungli 3D… 13.30, 18.30
Barutski milkšejk… 20.20, 22.30
Dnevnik iz Guantanama… 19.30
Glavni heroj… 17.30, 21.00
Glavni heroj 3D… 13.00, 15.15, 19.45, 21.00
Luka (sinhronizovano)… 12.10, 16.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 14.10, 18.05
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.45,15.50
Odred otpisanih: Nova misija… 13.45, 16.20, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 17.40
Putnici… 20.00
Stari… 22.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 15.40, 18.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.20, 15.30

Ponedeljak, 16. avgust
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 17. avgust / sreda, 18. avgust
Avantura u džungli… 16.00, 21.50
Avantura u džungli 3D… 18.30
Barutski milkšejk… 20.20, 22.30
Dnevnik iz Guantanama… 19.30
Glavni heroj 3D… 15.15, 19.45,22.00
Glavni heroj… 17.30, 21.00
Luka (sinhronizovano)… 16.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 18.05
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.50
Odred otpisanih: Nova misija… 16.20, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.40
Putnici… 20.00
Stari… 22.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 18.00 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za avgust 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 12. avgust
Glavni heroj IMAX 3D… 17.00, 19.15, 21.40
Barutski milkšejk… 22.00
Odred otpisanih: Nova misija… 19.15, 21.30
Avantura u džungli 3D… 19.30
Luja (sinhronizovano) 3D… 15.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.45
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.10

Petak, 13. avgust
Glavni heroj IMAX 3D… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Barutski milkšejk… 21.50
Odred otpisanih: Nova misija… 19.15, 21.30
Avantura u džungli 3D… 19.30
Luja (sinhronizovano) 3D… 15.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.45
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.10

Subota, 14. avgust
Glavni heroj IMAX 3D… 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Barutski milkšejk… 21.50
Odred otpisanih: Nova misija… 19.15, 21.30
Avantura u džungli 3D… 19.30
Luja (sinhronizovano) 3D… 15.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 12.00, 14.20, 16.45
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.15, 17.10
Zec Petar. Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.20

Nedelja, 15. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.30, 17.10
Glavni heroj IMAX 3D… 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Barutski milkšejk… 21.50
Odred otpisanih: Nova misija… 19.15, 21.30
Avantura u džungli 3D… 19.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 12.00, 14.20, 16.45
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.40, 15.20

Ponedeljak, 16. avgust / utorak, 17. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.10
Glavni heroj IMAX 3D… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Barutski milkšejk… 22.00
Odred otpisanih: Nova misija… 19.15, 21.30
Avantura u džungli 3D… 19.30
Luja (sinhronizovano) 3D… 15.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.45
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.20

Sreda, 18. avgust
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 12. avgust / petak, 13. avgust
Barutski milkšejk… 20.20, 22.40
Glavni heroj… 15.20, 17.40 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.40
Odred otpisanih: Nova misija… 16.40, 19.20, 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Avantura u džungli… 15.40, 18.20 3D, 21.00
Stari… 19.30, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.20, 18.00
Crna Udovica… 16.20, 21.20
Luka (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 14. avgust
Barutski milkšejk… 20.20, 22.40
Glavni heroj… 12.50 3D, 15.20, 17.40 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.40
Odred otpisanih: Nova misija… 16.40, 19.20, 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.40, 12.30, 13.40, 15.30, 17.30
Avantura u džungli… 15.40, 18.20 3D, 21.00
Stari… 19.30, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.50, 13.20, 14.20, 18.00
Crna Udovica… 16.20, 21.20
Luka (sinhronizovano)… 10.50 3D, 12.00, 14.00 3D, 16.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.20

Nedelja, 15. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00, 12.20, 13.00, 15.00, 17.00
Barutski milkšejk… 20.20, 22.40
Glavni heroj… 12.50 3D, 15.20, 17.40 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.40
Odred otpisanih: Nova misija… 16.40, 19.20, 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.30, 17.30
Avantura u džungli… 15.40, 18.20 3D, 21.00
Stari… 19.30, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 13.20, 14.20, 18.00
Crna Udovica… 21.20
Luka (sinhronizovano)… 10.50 3D, 12.00, 14.00 3D, 16.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.20

Ponedeljak, 16. avgust / utorak, 17. avgust / sreda, 18. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Barutski milkšejk… 20.20, 22.40
Glavni heroj… 15.20, 17.40 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.40
Odred otpisanih: Nova misija… 16.40, 19.20, 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Avantura u džungli… 15.40, 18.20 3D, 21.00
Stari… 19.30, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.20, 18.00
Crna Udovica… 21.20
Luka (sinhronizovano)… 16.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 12. avgust
Shaun of the Dead… 21.00

Petak, 13. avgust
The Phantom Carriage… 21.00 (engleski titl)

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Nema najavljenih projekcija

Bioskop na terasi Kolarca
Četvrtak, 12. avgust
Velika lepota… 21.00

Petak, 13. avgust
Još jedna tura… 21.00

Subota, 14. avgust – subota, 21. avgust
Revija „Filmovi na štiklama“ 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 12. avgust
Nema najavljenih projekcija

Petak, 13. avgust
Avantura u džungli 3D… 19.00

Subota, 14. avgust
Luka (sinhronizovano)… 17.00
Odred otpisanih – Nova misija… 19.00
Glavni heroj… 21.00

Nedelja, 15. avgust
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.00
Odred otpisanih – Nova misija… 19.00
Zdravica… 21.00

Ponedeljak, 16. avgust
Glavni heroj… 20.00

Utorak, 17. avgust/ sreda, 18. avgust
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.