Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (19-25. avgust 2021)
Bioskopski repertoari (19-25. avgust 2021): Nečista krv - Greh predaka
Bioskopski repertoari (19-25. avgust 2021): Nečista krv - Greh predaka

Bioskopski repertoari (19-25. avgust 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 19. do 25. avgusta 2021. godine. U ponudi su novi filmovi, klasici u Kinoteci i filmske projekcije na otvorenom.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 19. do 25. avgusta 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Beograd živi – letnji bioskop

Kosančićev venac
Četvrtak, 19. avgust – nedelja, 29. avgust 2021.
Besplatne projekcije na otvorenom… 21.00 

Zemun fest 2021

Veliki trg i Magistratski trg
Četvrtak, 19. avgust – nedelja, 22. avgust 2021.
Filmske projekcije  – open air cinema

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 19. avgust 2021. / petak, 20. avgust 2021.
Sećanja… 17.40, 19.00, 21.20
Stilvoter… 20.30
Ukratko… 20.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 21.40
Glavni heroj… 22.20
Glavni heroj 3D (atmos)… 17.00, 19.20
Odred otpisanih: Nova misija… 22.00
Avantura u džungli… 19.50
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.20
Crna Udovica… 16.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.40

Subota, 21. avgust 2021. / nedelja, 22. avgust 2021.
Sećanja… 17.40, 19.00, 21.20
Stilvoter… 20.30
Ukratko… 20.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 21.40
Glavni heroj… 22.20
Glavni heroj 3D (atmos)… 17.00, 19.20
Odred otpisanih: Nova misija… 22.00
Avantura u džungli… 19.50
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 10.30, 12.50, 15.20
Crna Udovica… 16.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 10.40, 12.20, 14.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.40, 16.40

Ponedeljak, 23. avgust 2021.
Sećanja… 17.40, 19.00, 21.20
Stilvoter… 20.30
Ukratko… 20.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 21.40
Glavni heroj… 22.20
Glavni heroj 3D (atmos)… 17.00, 19.20
Odred otpisanih: Nova misija… 22.00
Avantura u džungli… 19.50
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.20
Crna Udovica… 16.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.40

Utorak, 24. avgust 2021.
Nečista krv – Greh predaka… 19.15, 19.30 – premijera
Sećanja… 17.40, 19.00, 21.20
Stilvoter… 20.30
Ukratko… 20.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 21.40
Glavni heroj… 22.20
Glavni heroj 3D (atmos)… 17.00
Odred otpisanih: Nova misija… 22.00
Avantura u džungli… 19.50
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.20
Crna Udovica… 16.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.40

Sreda, 25. avgust 2021.
Sećanja… 17.40, 19.00, 21.20
Stilvoter… 20.30
Ukratko… 20.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 21.40
Glavni heroj… 22.20
Glavni heroj 3D (atmos)… 17.00, 19.20
Odred otpisanih: Nova misija… 22.00
Avantura u džungli… 19.50
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.20
Crna Udovica… 16.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.40 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 19. avgust – sreda, 25. avgust
Ukratko… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 19. avgust – nedelja, 22. avgust
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 23. avgust
Premijerna projekcija filmova – 16. MSFK „Interakcija 2021″… 21.00
Nezavisni filmski centar „Filmart“ i KCB pozivaju zainteresovane na premijernu projekciju dokumentarnih filmova snimljenih tokom 16. Međunarodnog studentskog filmskog kampa „Interakcija 2021“. Ovogodišnja tema kampa „Bez ograničenja“, bila je inspirativna za učesnike filmskog kampa Interakcija, pa su na teritoriji Čačka i Užica snimljena tri zanimljiva dokumentarca. U produkciji filmova učestvovalo je dvanaest mladih filmskih stvaralaca iz Poljske, Estonije, Egipta, Rusije, Novog Zelanda, Austrije, Hrvatske i Srbije, kao i tri lokalna koordinatora produkcije iz Užica i Čačka.

Utorak, 24. avgust / sreda, 25. avgust
Nema najavljenih projekcija

Četvrtak, 26. avgust – sreda, 1. septembar
Kreka: Lovac na snove… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 19. avgust
Avantura u džungli… 15.30, 18.40 3D, 21.10
Barutski milkšejk… 22.15
Crna Udovica… 15.35
Dnevnik iz Gvantanama… 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.10, 17.00, 18.50, 19.50, 20.00, 20.40, 22.35
Glavni heroj… 17.30, 18.30 3D, 20.30, 21.40
Luka (sinhronizovano)… 15.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40
Odred otpisanih – Nova misija… 15.45, 21.00
Paklene ulice 9… 21.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50, 18.40
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.15
Putnici… 16.45
Sećanja… 17.15, 19.40, 22.00
Stari… 22.45
Stilvoter… 17.25, 19.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.10
Svemirski basket (titlovano)… 20.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.30
Ukratko… 18.00, 21.40
Velika bela ajkula… 17.35, 20.50, 22.50

Petak, 20. avgust
Avantura u džungli… 15.30, 18.30 3D, 21.10
Barutski milkšejk… 22.15
Crna Udovica… 15.35
Dnevnik iz Gvantanama… 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.10, 17.00, 18.50, 19.50, 20.40, 22.35
Glavni heroj… 16.40, 19.10 3D, 20.30, 21.40
Luka (sinhronizovano)… 15.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40
Odred otpisanih – Nova misija… 15.45, 18.20. 21.00
Paklene ulice 9… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50, 18.40
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.15
Putnici… 16.45
Sećanja… 17.15, 19.40, 22.00
Stari… 21.50
Stilvoter… 16.30, 19.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.10
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.35
Ukratko… 18.00
Velika bela ajkula… 17.30, 20.50, 22.50

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Avantura u džungli… 12.50 3D, 15.30, 18.30 3D, 21.10
Barutski milkšejk… 22.15
Crna Udovica… 15.35
Dnevnik iz Gvantanama… 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 13.20, 15.10, 17.00, 18.50, 20.40, 22.35
Glavni heroj… 14.15 3D, 16.40, 19.10 3D, 20.30, 21.40
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.30 3D
Luka (sinhronizovano)… 11.15 3D, 13.15, 15.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.50, 13.50, 15.40
Odred otpisanih – Nova misija… 15.45, 18.20. 21.00
Paklene ulice 9… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.50, 18.40
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.15
Putnici… 16.45
Sećanja… 17.15, 19.40, 22.00
Stari… 21.50
Stilvoter… 16.30, 19.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 13.40, 16.10
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.35
Ukratko… 18.00
Velika bela ajkula… 17.30, 20.50, 22.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.40, 14.45

Ponedeljak, 23. avgust
Avantura u džungli… 15.30, 18.30 3D, 21.10
Barutski milkšejk… 22.15
Crna Udovica… 15.35
Dnevnik iz Gvantanama… 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.10, 17.00, 18.50, 19.50, 20.40, 22.35
Glavni heroj… 16.40, 19.10 3D, 20.30, 21.40
Luka (sinhronizovano)… 15.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40
Odred otpisanih – Nova misija… 15.45, 18.20. 21.00
Paklene ulice 9… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50, 18.40
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.15
Putnici… 16.45
Sećanja… 17.15, 19.40, 22.00
Stari… 21.50
Stilvoter… 16.30, 19.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.10
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.35
Ukratko… 18.00
Velika bela ajkula… 17.30, 20.50, 22.50

Utorak, 24. avgust
Avantura u džungli… 15.30, 18.30 3D, 21.10
Barutski milkšejk… 22.15
Crna Udovica… 15.35
Dnevnik iz Gvantanama… 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.10, 17.00, 18.50, 20.40, 22.35
Glavni heroj… 16.40, 19.10 3D, 20.30, 21.40
Luka (sinhronizovano)… 15.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40
Odred otpisanih – Nova misija… 15.45, 18.20. 21.00
Paklene ulice 9… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50, 18.40
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.15
Putnici… 16.45
Sećanja… 17.15, 19.40, 22.00
Stari… 21.50
Stilvoter… 16.30, 19.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.10
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.35
Ukratko… 18.00
Velika bela ajkula… 17.30, 20.50, 22.50

Sreda, 25. avgust
Nema najavljenih projekcija. 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 19. avgust / petak, 20. avgust
Sećanja… 22.35
Odred optisanih – Nova misija… 20.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.30
Stilvoter… 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30, 20.30, 22.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Avantura u džungli 3D… 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.15
Glavni heroj 3D… 17.15
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Sećanja… 22.35
Odred optisanih – Nova misija… 20.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Stilvoter… 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30, 20.30, 22.30
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Avantura u džungli 3D… 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)…12.15, 15.15
Glavni heroj 3D… 17.15
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.15, 16.00

Ponedeljak, 23. avgust / utorak, 24. avgust / sreda, 25. avgust
Sećanja… 22.35
Odred optisanih – Nova misija… 20.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.30
Stilvoter… 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30, 20.30, 22.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Avantura u džungli 3D… 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.15
Glavni heroj 3D… 17.15
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 19. avgust / petak, 20. avgust
Stilvoter… 20.45
Escape Room 2 – Bez izlaza… 18.10, 20.00, 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10, 16.20
Velika bela ajkula… 19.20
Sećanja… 21.20
Ukratko… 17.30
Barutski milkšejk… 18.30
Glavni heroj 3D… 18.20
Glavni heroj… 17.15, 19.30
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Avantura u džungli 3D… 16.00
Stari… 21.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.50
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Stilvoter… 20.45
Escape Room 2 – Bez izlaza… 18.10, 20.00, 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.40, 14.30, 15.10, 16.20
Velika bela ajkula… 19.20
Sećanja… 21.20
Ukratko… 17.30
Barutski milkšejk… 18.30
Glavni heroj 3D… 18.20
Glavni heroj… 17.15, 19.30
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Avantura u džungli 3D… 16.00
Stari… 21.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 12.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 16.50
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 12.10, 13.50, 15.40
Luka (sinhronizovano)… 13.00, 15.15

Ponedeljak, 23. avgust / utorak, 24. avgust / sreda, 25. avgust
Stilvoter… 20.45
Escape Room 2 – Bez izlaza… 18.10, 20.00, 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10, 16.20
Velika bela ajkula… 19.20
Sećanja… 21.20
Ukratko… 17.30
Barutski milkšejk… 18.30
Glavni heroj 3D… 18.20
Glavni heroj… 17.15, 19.30
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Avantura u džungli 3D… 16.00
Stari… 21.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.50
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 15.15 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 19. avgust
Avantura u džungli… 15.45, 17.00 MX4D, 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.00, 18.10, 19.30 MX4D, 20.00, 22.20
Glavni heroj… 19.40, 21.20 MX4D 3D, 22.00
Luka (sinhronizovano)… 17.00
Odred otpisanih – Nova misija… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10, 16.00, 17.50
Sećanja… 19.15, 21.45
Stilvoter… 19.50
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.45
Velika bela ajkula… 18.00, 22.40

Petak, 20. avgust
Avantura u džungli… 15.45, 17.00 MX4D, 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.20, 18.30, 19.30 MX4D, 20.30, 22.20
Glavni heroj… 19.45, 21.20 MX4D 3D, 22.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 17.00
Odred otpisanih – Nova misija… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10, 16.00, 17.50
Sećanja… 19.15, 21.45
Stilvoter… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.45
Velika bela ajkula… 18.10, 22.40

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Avantura u džungli… 15.45, 17.00 MX4D, 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.20, 18.30, 19.30 MX4D, 20.30, 22.20
Glavni heroj… 12.00 MX4D 3D, 19.45, 21.20 MX4D 3D, 22.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 17.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.40, 14.30
Odred otpisanih – Nova misija… 14.15 MX4D, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 13.20, 14.10, 15.10, 16.00, 17.50
Sećanja… 19.15, 21.45
Stilvoter… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 12.10, 16.45
Velika bela ajkula… 18.10, 22.40
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.45

Ponedeljak, 23. avgust
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 24. avgust / sreda, 25. avgust
Avantura u džungli… 15.45, 17.00 MX4D, 19.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.20, 18.30, 19.30 MX4D, 20.30, 22.20
Glavni heroj… 19.45, 21.20 MX4D 3D, 22.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 17.00
Odred otpisanih – Nova misija… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10, 16.00, 17.50
Sećanja… 19.15, 21.45
Stilvoter… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.45
Velika bela ajkula… 18.10, 22.40 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 19. avgust
Avantura u džungli… 19.20
Barutski milkšejk… 21.50
Dnevnik iz Gvantanama… 18.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.00, 18.30, 20.00, 22.45
Glavni heroj… 17.10 3D, 19.30, 22.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 15.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.00
Odred otpisanih – Nova misija… 16.30, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30, 16.40, 17.30
Putnici… 22.10
Sećanja… 17.40, 20.20, 22.15
Stilvoter… 18.50, 21.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.20, 17.45
Ukratko… 20.45
Velika bela ajkula… 20.10, 22.40
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40

Petak, 20. avgust
Avantura u džungli… 19.20
Barutski milkšejk… 21.50
Dnevnik iz Gvantanama… 18.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.00, 18.30, 20.30, 22.20
Glavni heroj… 17.10 3D, 19.30, 22.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 15.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.00
Odred otpisanih – Nova misija… 16.30, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30, 16.40, 17.30
Putnici… 22.10
Sećanja… 17.40, 20.20, 22.15
Stilvoter… 18.50, 21.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.20, 17.45
Ukratko… 20.40
Velika bela ajkula… 20.15, 22.30
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Avantura u džungli… 13.45, 16.15 3D, 19.15
Barutski milkšejk… 21.50
Dnevnik iz Gvantanama… 18.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.40, 18.30, 20.30, 22.20
Glavni heroj… 17.10 3D, 19.30, 22.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 11.00 3D, 13.00, 15.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Odred otpisanih – Nova misija… 14.00, 16.30, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 13.40, 14.40, 15.30, 17.20
Putnici… 22.10
Sećanja… 17.40, 20.00, 22.15
Stilvoter… 18.45, 21.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 13.00, 15.20, 17.45
Ukratko… 20.40
Velika bela ajkula… 20.15, 22.30
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.40

Ponedeljak, 23. avgust / utorak, 24. avgust
Avantura u džungli… 19.20
Barutski milkšejk… 21.50
Dnevnik iz Gvantanama… 18.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.00, 18.30, 20.30, 22.20
Glavni heroj… 17.10 3D, 19.30, 22.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 15.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.00
Odred otpisanih – Nova misija… 16.30, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30, 16.40, 17.30
Putnici… 22.10
Sećanja… 17.40, 20.00, 22.15
Stilvoter… 18.50, 21.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.20, 17.45
Ukratko… 20.40
Velika bela ajkula… 20.15, 22.30
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40

Sreda, 25. avgust
Nema najavljenih projekcija

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 19. avgust / petak, 20. avgust
Sećanja… 18.10, 20.20, 22.30
Patrolne šape: Film (sinhronizovano)… 17.05
Velika bela ajkula… 18.45, 20.30, 22.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30, 19.10, 20.50
Stilvoter… 19.30, 22.15
Glavni heroj… 17.45, 19.05 4DX 3D, 22.20
Ukratko… 20.35
Odred otpisanih: Nova misija… 19.55, 21.15 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 22.20
Avantura u džungli… 16.45 4DX 3D, 18.15
Stari… 22.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.15

Subota, 21. avgust
Sećanja… 18.10, 20.20, 22.30
Patrolne šape: Film (sinhronizovano)… 11.55, 13.45, 15.25, 17.05
Velika bela ajkula… 18.45, 20.30, 22.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30, 19.10, 20.50
Stilvoter… 19.30, 22.15
Glavni heroj… 14.15 4DX 3D, 17.45, 19.05 4DX 3D, 22.20
Ukratko… 20.35
Odred otpisanih: Nova misija… 19.55, 21.15 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 22.20
Avantura u džungli… 11.45 4DX 3D, 16.45 4DX 3D, 18.15
Stari… 22.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.30, 14.10, 15.50
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30, 17.15
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 16.05
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.10, 12.55, 14.40, 16.25
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.45
Luka (sinhronizovano)… 11.55, 13.45, 15.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.00

Nedelja, 22. avgust
Sećanja… 18.10, 20.20, 22.30
Patrolne šape: Film (sinhronizovano)… 11.55, 13.45, 15.25, 17.05
Velika bela ajkula… 18.45, 20.30, 22.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30, 19.10, 20.50
Stilvoter… 19.30, 22.15
Glavni heroj… 14.15 4DX 3D, 17.45, 19.05 4DX 3D, 22.20
Ukratko… 20.35
Odred otpisanih: Nova misija… 19.55, 21.15 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 22.20
Avantura u džungli… 11.45 4DX 3D, 16.45 4DX 3D, 18.15
Stari… 22.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.30, 14.10, 15.50
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30, 17.15
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 16.05
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.00, 12.55, 14.40, 16.25
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.45
Luka (sinhronizovano)… 11.55, 13.45, 15.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 23. avgust
Sećanja… 18.10, 20.20, 22.30
Patrolne šape: Film (sinhronizovano)… 17.05
Velika bela ajkula… 18.45, 20.30, 22.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30, 19.10, 20.50
Stilvoter… 19.30, 22.15
Glavni heroj… 17.45, 19.05 4DX 3D, 22.20
Ukratko… 20.35
Odred otpisanih: Nova misija… 19.55, 21.15 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 22.20
Avantura u džungli… 16.45 4DX 3D, 18.15
Stari… 22.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.15

Utorak, 24. avgust
Sećanja… 17.30, 19.45, 22.00
Patrolne šape: Film (sinhronizovano)… 15.15
Velika bela ajkula… 17.00, 18.45, 20.30, 22.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30, 19.10, 20.50
Stilvoter… 19.30
Glavni heroj… 17.20, 19.05 4DX 3D
Odred otpisanih: Nova misija… 14.55 4DX, 19.20 4DX
Putnici… 17.20 4DX, 20.15
Dnevnik iz Gvantanama… 22.10
Stari… 22.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.50
Senka špijuna… 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 18.00
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 21.45 4DX
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 15.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.10
Luka (sinhronizovano)… 15.20

Sreda, 25. avgust
Sećanja… 18.10, 20.20, 22.30
Patrolne šape: Film (sinhronizovano)… 17.05
Velika bela ajkula… 18.45, 20.30, 22.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30, 19.10, 20.50
Stilvoter… 19.30, 22.15
Glavni heroj… 17.45, 19.05 4DX 3D, 22.20
Ukratko… 20.35
Odred otpisanih: Nova misija… 19.55, 21.15 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 22.20
Avantura u džungli… 16.45 4DX 3D, 18.15
Stari… 22.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.15 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 19. avgust / petak, 20. avgust
Avantura u džungli… 18.00 3D
Dnevnik iz Gvantanama… 18.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.20, 18.10, 20.00, 22.00
Glavni heroj… 19.15 3D, 21.30
Luka (sinhronizovano)… 16.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10
Odred otpisanih – Nova misija… 17.00, 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sećanja… 16.15, 19.30, 21.50
Stilvoter… 19.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.40
Ukratko… 21.40
Velika bela ajkula… 20.30, 22.20

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Avantura u džungli… 13.30, 18.00 3D
Dnevnik iz Gvantanama… 18.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 14.30, 16.20, 18.10, 20.00, 22.00
Glavni heroj… 14.00, 19.15 3D, 21.30
Luka (sinhronizovano)… 11.15 3D, 13.15, 16.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.00, 12.10, 15.10
Odred otpisanih – Nova misija… 17.00, 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40, 12.45, 13.40, 15.30, 17.20
Sećanja… 16.15, 19.30, 21.50
Stilvoter… 19.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.50, 14.15, 16.40
Ukratko… 21.40
Velika bela ajkula… 20.30, 22.20
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 23. avgust
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 24. avgust / sreda, 25. avgust
Avantura u džungli… 18.00 3D
Dnevnik iz Gvantanama… 18.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.20, 18.10, 20.00, 22.00
Glavni heroj… 19.15 3D, 21.30
Luka (sinhronizovano)… 16.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10
Odred otpisanih – Nova misija… 17.00, 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sećanja… 16.15, 19.30, 21.50
Stilvoter… 19.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.40
Ukratko… 21.40
Velika bela ajkula… 20.30, 22.20 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za avgust 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 19. avgust
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.15 atmos, 18.10 atmos, 20.00
Glavni heroj… 18.40 3D, 21.50 atmos
Odred otpisanih – Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Sećanja IMAX… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Petak, 20. avgust
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 16.15, 18.15, 20.15
Glavni heroj… 18.40 3D, 22.00 atmos
Odred otpisanih – Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Sećanja IMAX… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 16.15, 18.10, 20.00
Glavni heroj… 19.00 3D, 21.45 atmos
Luka (sinhronizovano)… 11.45 3D atmos
Odred otpisanih – Nova misija (atmos)… 21.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20, 17.10
Sećanja IMAX… 12.40, 15.00, 17.20, 19.40
Svemirski basket (sinhronizovano)… 13.45 atmos

Ponedeljak, 23. avgust
Escape Room 2: Bez izlaza (atmos)… 16.15, 18.10, 20.00
Glavni heroj… 19.00 3D, 21.45 atmos
Odred otpisanih – Nova misija… 21.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Sećanja IMAX… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00

Utorak, 24. avgust
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00
Glavni heroj… 16.40 3D
Nečista krv – Greh predaka… 20.30 IMAX, 20.40 – premijera
Odred otpisanih – Nova misija (atmos)… 17.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00
Sećanja IMAX… 15.20, 17.40

Sreda, 25. avgust
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 19. avgust / petak, 20. avgust
Sećanja… 17.20, 19.40, 22.00
Stilvoter… 16.10, 21.00
Ukratko… 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00, 21.30
Glavni heroj… 20.00
Glavni heroj 3D… 17.00, 22.20
Odred otpisanih: Nova misija… 14.40, 21.20
Avantura u džungli… 18.50
Stari… 19.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.20, 16.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 17.40

Subota, 21. avgust / nedelja, 22. avgust
Sećanja… 17.20, 19.40, 22.00
Stilvoter… 16.10, 21.00
Ukratko… 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00, 21.30
Glavni heroj… 20.00
Glavni heroj 3D… 17.00, 22.20
Odred otpisanih: Nova misija… 14.40, 21.20
Avantura u džungli… 18.50
Avantura u džungli 3D… 13.30
Stari… 19.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.20, 14.20, 16.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 15.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.20
Luka (sinhronizovano)… 17.40
Luka (sinhronizovano) 3D… 11.40

Ponedeljak, 23. avgust / utorak, 24. avgust / sreda, 25. avgust
Sećanja… 17.20, 19.40, 22.00
Stilvoter… 16.10, 21.00
Ukratko… 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00, 21.30
Glavni heroj… 20.00
Glavni heroj 3D… 17.00, 22.20
Odred otpisanih: Nova misija… 14.40, 21.20
Avantura u džungli… 18.50
Stari… 19.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.20, 16.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 17.40 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 19. avgust
The Raid: Redemption… 21.00 (engleski titl)

Petak, 20. avgust
Ikiru… 21.00 (engleski titl)

Subota, 21. avgust
Come and See… 21.00 (engleski titl) 

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Nema najavljenih projekcija

Bioskop na terasi Kolarca
Četvrtak, 19. avgust / petak, 20. avgust / subota, 21. avgust
Revija „Filmovi na štiklama“ 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 19. avgust
Nema najavljenih projekcija

Petak, 20. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 19.00

Subota, 21. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.00
Escape Room 2 – Bez izlaza… 19.00
Velika bela ajkula… 21.00

Nedelja, 22. avgust
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.00
Velika bela ajkula… 19.00
Escape Room 2 – Bez izlaza… 21.00

Ponedeljak, 23. avgust
Sećanja… 20.00

Utorak, 24. avgust/ sreda, 25. avgust
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.