Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. septembar 2021)
Bioskopski repertoari (9-15. septembar 2021): After - Posle pada
Bioskopski repertoari (9-15. septembar 2021): After - Posle pada

Bioskopski repertoari (9-15. septembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 9. do 15. septembra 2021. Jesen stiže, ali tu su festivali, stari i novi filmovi i filmske premijere.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. septembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

BELDOCS 2021

Amfiteatar ispred Muzeja Jugoslavije, Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Dom omladine Beograda, Jugoslovenska kinoteka (Uzun Mirkova), Kulturni centar Beograda, Muzej savremene umetnosti Beograd, Terasa – Art bioskop Kolarac
Četvrtak, 9. septembar – četvrtak, 16. septembar
Program smo objavili u ovom pregledu, za svaku lokaciju posebno.

Ovde preuzmite program Beldocs festivala 2021. u PDF-u! (37 downloads)  

Manakova kuća

Ugao Gavrila Principa i Kraljevića Marka
Petak, 10. septembar / subota, 11. septembar
Manakovo kulturno leto 2021 – filmske projekcije 

Amfiteatar ispred Muzeja Jugoslavije

Mihaila Mike Jankovića 6
BELDOCS 2021
Četvrtak, 9. septembar
Svečano otvaranje festivala
Fejt i Branko… 20.00

Petak, 10. septembar
Sent Kler Cemin, Psiha… 20.00
Ptica (ili – Klovn Marti)… 21.30

Subota, 11. septembar
Pejzaži otpora… 20.00
Maks Rihter: San… 22.00

Nedelja, 12. septembar
Koreni… 20.00
Svi ćemo umreti… 22.00
U međuvremenu, na zemlji… 22.25

Ponedeljak, 13. septembar
Dida… 20.00
Slikar i lopov… 22.00

Utorak, 14. septembar
Zemlja… 20.00
Prokop… 21.20
Poslednje utočište… 22.00

Sreda, 15. septembar
Telenovela sivo u koloru… 20.00
Posedim i poćutim ni o čemu… 21.05
Autoportret… 22.00

Četvrtak, 16. septembar
Draga deco budućnosti… 20.00

Muzej savremene umetnosti Beograd

Ušće 10
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Video dnevnici Nelsona Salivana… 17.00

Subota, 11. septembar
Naše ludilo… 17.00

Nedelja, 12. septembar
Spoljašnja buka… 17.00
Reka teče, zaokreće, briše, zamenjuje… 18.30

Ponedeljak, 13. septembar
Finfine u procepu… 17.00

Sreda, 15. septembar
Glavati dečak, šamani i samuraji… 17.00

Četvrtak, 16. septembar
Puška i torba… 17.00

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 9. septembar 2021. / petak, 10. septembar 2021.
After: Posle pada… 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
Skok… 17.40, 19.20
Respect… 20.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.20, 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 17.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 21.30
Zloćudno… 22.20
Minamata… 21.15
Nečista krv – Greh predaka… 14.40, 19.30, 21.00
Glavni heroj… 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.20
Luka (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 11. septembar 2021. / nedelja, 12. septembar 2021.
After: Posle pada… 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
Skok… 17.40, 19.20
Respect… 20.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.20, 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 17.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 21.30
Zloćudno… 22.20
Minamata… 21.15
Nečista krv – Greh predaka… 14.40, 19.30, 21.00
Glavni heroj… 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.50, 13.00, 15.10, 17.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.10, 18.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 12.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 10.40, 13.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.40
Luka (sinhronizovano)… 15.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.40

Ponedeljak, 13. septembar 2021. / utorak, 14. septembar 2021. / sreda, 15. septembar
After: Posle pada… 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
Skok… 17.40, 19.20
Respect… 20.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.20, 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 17.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 21.30
Zloćudno… 22.20
Minamata… 21.15
Nečista krv – Greh predaka… 14.40, 19.30, 21.00
Glavni heroj… 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.20
Luka (sinhronizovano)… 15.40 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 9. septembar – sreda, 15. septembar
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 9. septembar
Minamata… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Put heroja do trećeg pola… 17.00
U potrazi za konjima… 19.00
Srednja zemlja… 21.30
Mali mesec… 22.30

Subota, 11. septembar
Nemi glas… 17.00
Holgut… 19.00
Ono što ne smemo da radimo… 21.30
Još malo do nove godine… 22.45

Nedelja, 12. septembar
Nešto prelepo što preostane… 17.00
Dan današnji… 19.00
Ski… 21.30

Ponedeljak, 13. septembar
Autoportret… 17.00
Džungla… 19.00
To sam ja… 21.30

Utorak, 14. septembar
Prva žena… 17.00
Ova kiša će zauvek padati… 19.00
Naša zemlja, naš oltar… 21.30

Sreda, 15. septembar
Pomirenje… 17.00
U plitkoj vodi… 19.00
Belosvetski otpad… 19.10
Helikonija… 21.30
Plavi dah… 22.00

Četvrtak, 16. septembar
Leteti, venuti… 17.00
Moljac… 17.20
U mojoj sobi… 18.10
Veštičji kotao… 19.00
Drama devojka… 21.30
Pričest moje rođake Andree… 23.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. septembar
After 3: Posle pada… 16.00, 18.00, 20.00, 22.10
Avantura u džungli 3D… 15.15
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.15, 20.10
Glavni heroj… 16.40
Glavni heroj 3D… 21.50
Haos koji hoda… 17.30
Kendimen… 19.10
Luka (sinhronizovano)… 16.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.40
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.30
Zloćudno… 18.30, 21.40
Minamata… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 15.00, 17.10, 19.15, 21.20
Odred otpisanih – Nova misija… 20.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30
Plaćenica… 22.00
Respect… 19.00, 21.00
Sećanja… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.15, 20.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.50, 21.30
Skok… 19.40
Soba želja… 20.20, 22.20

Petak, 10. septembar
After 3: Posle pada… 16.00, 18.00, 20.00, 22.10
Avantura u džungli 3D… 15.15
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.15, 20.10
Glavni heroj… 16.40,
Glavni heroj 3D… 21.50
Haos koji hoda… 17.30
Kendimen… 19.10
Luka (sinhronizovano)… 16.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.40
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.30
Zloćudno… 18.30, 21.40
Minamata… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 15.00, 17.10, 19.15, 21.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30
Odred otpisanih – Nova misija… 20.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.20
Plaćenica… 22.00
Respect… 19.00, 21.00
Sećanja… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.15, 20.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.50, 21.30
Skok… 19.40
Soba želja… 20.20, 22.20

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
After 3: Posle pada… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.10
Avantura u džungli 3D… 15.15
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.30, 15.20, 17.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.15, 20.10
Glavni heroj… 16.40
Glavni heroj 3D… 21.50
Haos koji hoda… 17.30
Kendimen… 19.10
Luka (sinhronizovano)… 14.10, 16.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.10, 14.20, 16.30, 18.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.00, 15.10, 17.20
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.30
Zloćudno… 18.30, 21.40
Minamata… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 12.45, 15.00, 17.10, 19.15, 21.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.20
Odred otpisanih – Nova misija… 20.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.20, 15.35
Plaćenica… 22.00
Respect… 19.00, 21.00
Sećanja… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 13.40, 18.50, 21.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.15, 20.50
Skok… 19.40
Soba želja… 20.20, 22.20
Svemirski basket (sinhronizovano)… 14.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
After 3: Posle pada… 16.00, 18.00, 20.00, 22.10
Avantura u džungli 3D… 15.15
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.15, 20.10
Glavni heroj… 16.40,
Glavni heroj 3D… 21.50
Haos koji hoda… 17.30
Kendimen… 19.10
Luka (sinhronizovano)… 16.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.40
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.30
Zloćudno… 18.30, 21.40
Minamata… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 15.00, 17.10, 19.15, 21.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30
Odred otpisanih – Nova misija… 20.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.20
Plaćenica… 22.00
Respect… 19.00, 21.00
Sećanja… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.15, 20.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.50, 21.30
Skok… 19.40
Soba želja… 20.20, 22.20 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. septembar / petak, 10. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00, 17.30
After: Posle pada… 18.00, 20.30, 22.30
Zloćudno… 22.15
Respect… 18.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 20.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.30, 21.45
Skok… 16.15

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 17.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.30
After: Posle pada… 18.00, 20.30, 22.30
Zloćudno… 22.15
Respect… 18.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 20.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.30, 21.45
Skok… 16.15
Luka (sinhronizovano)… 12.15
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.15

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00, 17.30
After: Posle pada… 18.00, 20.30, 22.30
Zloćudno… 22.15
Respect… 18.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 20.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.30, 21.45
Skok… 16.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. septembar / petak, 10. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.20, 21.20
Respect… 20.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.00, 19.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Minamata… 17.40
Zloćudno… 21.50
Nečista krv – Greh predaka… 15.40, 17.50, 20.00
Kendimen… 19.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.20, 21.20
Respect… 20.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30, 18.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.00, 19.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Minamata… 17.40
Zloćudno… 21.50
Nečista krv – Greh predaka… 15.40, 17.50, 20.00
Kendimen… 19.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13.20, 15.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.50
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 12.10, 13.50

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.20, 21.20
Respect… 20.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.00, 19.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Minamata… 17.40
Zloćudno… 21.50
Nečista krv – Greh predaka… 15.40, 17.50, 20.00
Kendimen… 19.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.50 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. septembar
After: Posle pada… 17.00, 20.00, 22.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D, 19.40
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20 MX4D 3D, 15.40 3D, 16.45, 17.50 3D, 19.30 (titlovano)
Zloćudno… 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 19.00, 21.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10
Respect… 21.20
Soba želja… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.50, 19.20 MX4D 3D, 21.30 3D

Petak, 10. septembar
After: Posle pada… 17.00, 19.00, 21.00
Avantura u džungli 3D… 17.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D, 19.40
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20 MX4D 3D, 15.40 3D, 16.45, 18.00 3D, 19.10 (titlovano)
Zloćudno… 19.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.10, 22.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10
Respect… 21.20
Soba želja… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.50, 19.20 MX4D 3D, 21.30 3D

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
After: Posle pada… 17.00, 19.00, 21.00
Avantura u džungli 3D… 17.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.10, 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D, 19.40
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30 3D, 12.30, 13.10 MX4D, 13.40 3D, 14.40, 15.20 MX4D 3D, 15.50 3D, 16.50, 18.00 3D, 19.10 Titl
Zloćudno… 19.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.10, 22.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.10
Respect… 21.20
Soba želja… 21.45
Svemirski basket (sinhronizovano)… 12.00, 14.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.50, 19.20 MX4D 3D, 21.30 3D

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
After: Posle pada… 17.00, 19.00, 21.00
Avantura u džungli 3D… 17.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D, 19.40
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.45, 18.00 3D, 19.10 (titl)
Zloćudno… 19.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.10, 22.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10
Respect… 21.20
Soba želja… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.50, 19.20 MX4D 3D, 21.30 3D 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 2. septembar
Ljubavni slučaj ili tragedija službenice PTT… 20.00
Režija: Dušan Makavejev
Uloge: Eva Ras, Slobodan Aligrudić, Ružica Sokić
SFRJ, 1967, 77’

Mlada poštanska službenica započinje ljubavnu romansu sa ozbiljnim mladim muškarcem. Međutim, za vreme njegovog službenog odsustva, devojka se upušta u ljubavnu vezu sa nasrtljivim kolegom sa posla. Devojka ostaje u drugom stanju. Po povratku mladića sa službenog puta dolazi do sukoba između njih dvoje koji se tragično okončava.
Pred publikom DKSG-a se po prvi put nalaze klasici jugoslovenske kinematografije iz fonda Avala filma, koje posle procesa skeniranja i restauracije, publika ima zadovoljstvo da ponovo vidi u digitalizovanom obliku.

Ljubavni slučaj ili tragedija službenice PTT

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Rat i mir… 17.30
Psihomagija, umetnost koja leči… 20.00
Ne može Dejvidu Arketu niko ništa… 22.00

Subota, 11. septembar
Sava… 18.00
Dejvid Birn: Američka utopija… 20.00
Greška u Matriksu… 22.00

Nedelja, 12. septembar
Budi voda… 18.00
Rodžer Voters: Mi plus oni… 20.00
Krvav nos, prazni džepovi… 22.00

Ponedeljak, 13. septembar
Moj teča Tudor… 17.30
Pesme represije… 17.50
Lovci na tartufe… 20.00
Svuda samo svetlo… 22.00

Utorak, 14. septembar
Neće sve biti u redu… 18.00
Novo jevanđelje… 20.00
Hvala na strpljenju… 22.00
Nemi glas… 22.20

Sreda, 15. septembar
Kako ukrotiti baštu… 18.00
Krtica… 20.00

Četvrtak, 16. septembar
Gradska skupština… 18.00

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 9. septembar / petak, 10. septembar
After: Posle pada… 16.30, 18.30, 20.00, 22.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.20, 20.10
Glavni heroj 3D… 21.15
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.45, 17.45 3D, 19.00 (titlovano)
Zloćudno… 19.20, 22.10
Minamata… 21.50
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.30, 17.30
Respect… 20.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.20, 19.10 3D, 21.30
Skok… 19.40
Soba želja… 17.40, 21.40
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
After: Posle pada… 16.30, 18.30, 20.00, 22.00
Avantura u džungli… 12.40
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.20, 20.10
Glavni heroj 3D… 21.15
Luka (sinhronizovano)… 14.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.20, 13.20 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.45, 17.45 3D, 19.00 (titlovano)
Zloćudno… 19.20, 22.10
Minamata… 21.50
Nečista krv – Greh predaka… 11.45, 14.00, 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 14.40, 16.30, 17.30
Respect… 20.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 11.10, 13.45 3D, 16.20, 19.10 3D, 21.30
Skok… 19.40
Soba želja… 17.40, 21.40
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.30, 12.30

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
After: Posle pada… 16.30, 18.30, 20.00, 22.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.20, 20.10
Glavni heroj 3D… 21.15
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.45, 17.45 3D, 19.00 (titlovano)
Zloćudno… 19.20, 22.10
Minamata… 21.50
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.30, 17.30
Respect… 20.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.20, 19.10 3D, 21.30
Skok… 19.40
Soba želja… 17.40, 21.40
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.10 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 9. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 22.00
Zloćudno… 20.15, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 19.15, 20.45 4DX 3D, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.20, 17.05 3D
Respect… 21.00
Skok… 19.30
Plaćenica… 22.25
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05, 16.30 4DX 3D, 17.05 3D, 17.50
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Velika bela ajkula… 18.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.55
Glavni heroj… 17.45
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.10

Petak, 10. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 22.00
Zloćudno… 20.15, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 19.15, 20.45 4DX 3D, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00, 17.05 3D
Respect… 21.00
Skok… 19.30
Haos koji hoda… 19.55
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05, 16.30 4DX 3D, 17.05 3D, 17.50
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Sećanja… 22.25
Velika bela ajkula… 18.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.55
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.10
Glavni heroj… 17.45
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.10

Subota, 11. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 22.00
Zloćudno… 20.15, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 19.15, 20.45 4DX 3D, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.05 3D, 11.50, 15.05 3D, 16.00, 17.05 3D
Respect… 21.00
Skok… 19.30
Haos koji hoda… 19.55
Plaćenica… 22.25
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00, 11.15 4DX 3D, 12.40, 13.00 4DX 3D, 13.30 3D, 14.45 4DX 3D. 16.05, 16.30 4DX 3D, 17.05 3D, 17.50
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.50, 14.30
Velika bela ajkula… 18.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.55
Glavni heroj… 17.45
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.10
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.45, 14.20
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.00, 14.00, 16.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.05, 15.10

Nedelja, 12. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 22.00
Zloćudno… 20.15, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 19.15, 20.45 4DX 3D, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.05 3D, 11.50, 15.05 3D, 16.00, 17.05 3D
Respect… 21.00
Skok… 19.30
Haos koji hoda… 19.55
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00, 11.15 4DX 3D, 12.40, 13.00 4DX 3D, 13.30 3D, 14.45 4DX 3D. 16.05, 16.30 4DX 3D, 17.05 3D, 17.50
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Sećanja… 22.25
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.50, 14.30
Velika bela ajkula… 18.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.55
Glavni heroj… 17.45
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.10
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.45, 14.20
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.00, 14.00, 16.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.05, 15.10

Ponedeljak, 13. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 22.00
Zloćudno… 20.15, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 19.15, 20.45 4DX 3D, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00, 17.05 3D
Respect… 21.00
Skok… 19.30
Haos koji hoda… 19.55
Plaćenica… 22.25
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 3D, 16.30 4DX 3D, 17.50
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Velika bela ajkula… 18.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.55
Glavni heroj… 17.45
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.10

Utorak, 14. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 22.00
Zloćudno… 20.15, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 19.15, 20.45 4DX 3D, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00, 17.05 3D
Respect… 21.00
Skok… 19.30
Haos koji hoda… 19.55
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 3D, 16.30 4DX 3D, 17.50
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Sećanja… 22.25
Velika bela ajkula… 18.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.55
Glavni heroj… 17.45
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.10

Sreda, 15. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 22.00
Zloćudno… 20.15, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 19.15, 20.45 4DX 3D, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00, 17.05 3D
Respect… 21.00
Skok… 19.30
Haos koji hoda… 19.55
Plaćenica… 22.25
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 3D, 16.30 4DX 3D, 17.50
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Velika bela ajkula… 18.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.55
Glavni heroj… 17.45
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.10

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 9. septembar
After – Posle pada… 16.30, 18.30, 20.00, 22.10
Avantura u džungli… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.00, 19.50
Glavni heroj… 20.50
Haos koji hoda… 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.40 3D, 17.50 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.00
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.10
Zloćudno… 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.40, 17.50, 20.15, 22.20
Odred otpisanih: Nova misija… 18.20
Plaćenica… 22.00
Respect… 17.20, 21.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (Dolby atmos)… 19.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby atmos)… 22.00
Skok… 20.10
Soba želja… 15.20, 20.30

Petak, 10. septembar
After – Posle pada… 16.30, 18.30, 20.00, 22.10
Avantura u džungli… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.00, 19.50
Glavni heroj… 20.50
Haos koji hoda… 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.50 3D, 17.50 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.00
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.10
Zloćudno… 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 18.20
Plaćenica… 22.00
Respect… 17.20, 21.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (Dolby atmos)… 19.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby atmos)… 22.00
Skok… 20.10
Soba želja… 15.20, 20.30

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
After – Posle pada… 16.30, 18.30, 20.20, 22.20
Avantura u džungli… 13.30, 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 14.20, 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.00, 19.50
Glavni heroj… 20.50
Haos koji hoda… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 12.15
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.40, 15.50, 18.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.30, 14.50, 17.00
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.10
Zloćudno… 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 18.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.50, 12.40, 13.50, 14.40
Plaćenica… 22.00
Respect… 17.20, 21.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 11.40, 16.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (Dolby atmos)… 19.20,
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby atmos)… 22.00
Skok… 20.10
Soba želja… 15.20, 20.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
After – Posle pada… 16.30, 18.30, 20.00, 22.10
Avantura u džungli… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.00, 19.50
Glavni heroj… 20.50
Haos koji hoda… 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.50 3D, 17.50 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.00
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.10
Zloćudno… 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 18.20
Plaćenica… 22.00
Respect… 17.20, 21.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (Dolby atmos)… 19.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby atmos)… 22.00
Skok… 20.10
Soba želja… 15.20, 20.30 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Jugoslovenska kinoteka (Uzun Mirkova)
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Ruže. Film-kabare… 18.00
Gde leži Vaš skriveni osmeh?… 20.30
6 bagatela… 22.10
Kraj ljubavne veze… 22.30

Subota, 11. septembar
Bitka za Grenland… 11.00
Duhovi i stene: Mit sa Azora… 12.35
Ja hodam po vodi… 14.00
Bez brige, vrata će se otvoriti… 18.00
Kačalka… 19.20
Ništa ne menjaj… 20.30
Naš čovek… 22.10

Nedelja, 12. septembar
Minamata mandala… 10.00
Tinejdžerske priče iz karantina… 18.00
Iz sadašnjosti… 20.30

Ponedeljak, 13. septembar
Ljubav oko svijeta… 18.00
Molimo vas, ostanite na vezi… 20.30

Utorak, 14. septembar
Gorbačov. Raj… 18.00
Što dalje to bolje… 20.30

Sreda, 15. septembar
Šelaš, moj kraj… 18.00
Ovoliko velikog srca… 20.30

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 9. septembar
After: Posle pada… 17.30, 20.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.45
Nečista krv – Greh predaka… 19.30, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova IMAX 3D… 16.20, 19.00, 21.40

Petak, 10. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.45
Nečista krv – Greh predaka… 20.00, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova IMAX 3D… 16.20, 19.00, 21.40

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 11.00, 15.30, 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.15
Nečista krv – Greh predaka… 20.00, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30,15.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova IMAX 3D… 11.10, 13.45, 16.20, 19.00, 21.40

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.45
Nečista krv – Greh predaka… 20.00, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova IMAX 3D… 16.20, 19.00, 21.40 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Volim te, nedostaješ mi, nadam se da ću te videti pre nego umrem… 20.00

Subota, 11. septembar
Nema drugog mesta… 20.00

Nedelja, 12. septembar
U međuvremenu, na Zemlji… 20.00

Ponedeljak, 13. septembar
Nešto prelepo što preostane… 20.00

Utorak, 14. septembar
Bitka za Grenland… 20.00

Sreda, 15. septembar
Novo jevanđelje… 20.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 9. septembar / petak, 10. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 21.00, 22.00
Skok… 19.20
Respect… 17.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.20, 19.40
Zloćudno… 20.40
Haos koji hoda… 16.40
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 19.00, 21.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.40
Glavni heroj… 20.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.10, 18.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 11. septembar / nedelja, 12. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 21.00, 22.00
Skok… 19.20
Respect… 17.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.20, 19.40
Zloćudno… 20.40
Haos koji hoda… 16.40
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 19.00, 21.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.40
Glavni heroj… 20.20
Avantura u džungli… 13.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 13.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.10, 18.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 10.50, 13.00, 15.10, 17.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 10.30, 12.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00, 15.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.40
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 13. septembar / utorak, 14. septembar / sreda, 15. septembar
After: Posle pada… 18.00, 20.00, 21.00, 22.00
Skok… 19.20
Respect… 17.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.20, 19.40
Zloćudno… 20.40
Haos koji hoda… 16.40
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 19.00, 21.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.40
Glavni heroj… 20.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.10, 18.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 14.40 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 9. septembar
Zerkalo… 21.00

Petak, 10. septembar
Taste of Cherry… 21.00

Subota, 11. septembar
Pusher III… 21.00

Nedelja, 12. septembar
City of God… 21.00

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
BELDOCS 2021 (na terasi Kolarca)
Petak, 10. septembar
Nema drugog mesta… 20.00
Muzika stvari… 22.00

Subota, 11. septembar
Sutra nas čeka dug dan… 20.00
Nepoznati Atinjani… 22.00

Nedelja, 12. septembar
Obrad… 20.00
Džemo… 20.15
Četvrti karakter… 22.00

Ponedeljak, 13. septembar
Sigurna životinjska kuća… 20.00
Bela… 22.00

Utorak, 14. septembar
Ćerka Kamore… 20.00
Svuda samo svetlo… 22.00

Sreda, 15. septembar
Gorbačov. Raj… 20.00
Merak… 22.00

Četvrtak, 16. septembar
Krtica… 20.00

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 9. septembar
Minamata… 19.00
After: Posle pada… 21.00

Petak, 10. septembar
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Kendimen… 21.00

Subota, 11. septembar
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
After: Posle pada… 21.00

Nedelja, 12. septembar
Patrolne šape – Film (sinhronizovan)… 16.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.00
After: Posle pada… 21.00

Ponedeljak, 13. septembar – sreda, 15. septembar
Nema najavljenih projekcija

Revija italijanskog savremenog filma
(Besplatan ulaz)
Četvrtak, 16. septembar
Opušteno / Scialla… 18.00
Režija: Frančesko Bruni

Petak, 17. septembar
Kloni me se / Stai lontana da me… 18.00
Režija: Alesio Marija Federiči

Ponedeljak, 20. septembar
Kriptonit u torbi / La kryptonite nella borsa… 18.00
Režija: Ivan Kontroneo

Utorak, 21. septembar
To je bio sin / E stato il figlio… 18.00
Režija: Danijele Čipri

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.