Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – novembar 2021.
Pozorišni repertoari - novembar 2021: Posle pet godina (Madlenianum / foto: Srđan Bosnić)
Pozorišni repertoari - novembar 2021: Posle pet godina (Madlenianum / foto: Srđan Bosnić)

Pozorišni repertoari – novembar 2021.

Ovo su pozorišni repertoari za novembar 2021. Jesen u Beogradu je idealna za pozorište što pokazuju premijere i tradicionalna Noć pozorišta.

Pozorišni repertoari – novembar 2021.
(kliknite na naziv pozorišta)

Opera i teatar Madlenianum
Scena „Studio“
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
KPGT
Le Studio
Studentski kulturni centar
Reflektor teatar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
KC Magacin
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac
Atelje 212
BDP
JDP
Teatrijum
Pozorištance Puž
Pozorište „Slavija“
Voždovački centar „Šumice“
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Glavna 32, tel. 011/316 27 97, blagajna@madlenianum.rs
Muzej Zepter, Knez Mihailova 42, tel. 011/21 80 400; 011/33 00 111, biletarnica@madlenianum.rs

 

Opera i teatar Madlenianum - repertoar za novembar 2021.

Scena „Studio“

Kneginje Zorke 11b, 063/7794-441
Repertoar još nije objavljen

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Nedelja, 7. novembar (20.00) Sofia – premijera
Sreda, 10. novembar (20.00) Kretanje
Subota, 13. novembar (20.00) Sofia
Nedelja, 14. novembar (20.00) Ostajem ostati / Maradok maradni – gostovanje samostalne istraživačke produkcije grupe glumaca iz Novog Sada
Utorak, 23. novembar (20.00) M.I.R.A.
Utorak, 30. novembar (20.00) Lepa Brena prodžekt

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Petak, 5. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 6. novembar (19.30) Voz
Nedelja, 7. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 8. novembar (19.30) Tre sorele
Četvrtak, 11. novembar (19.30) Knjiga o Milutinu – premijera
Petak, 12. novembar (19.30) Knjiga o Milutinu
Subota, 13. novembar (19.30) Ljubav u Savamali
Nedelja, 14. novembar (19.30) Feliks
Ponedeljak, 15. novembar (19.30) Berači snova
Utorak, 16. novembar (19.30) Voz
Sreda, 17. novembar (19.30) Tre sorele
Četvrtak, 18. novembar (19.30) Knjiga o Milutinu
Petak, 19. novembar (19.30) Knjiga o Milutinu
Subota, 20. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Nedelja, 21. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Ponedeljak, 22. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 23. novembar (19.30) Bajka o pozorištu
Sreda, 24. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Četvrtak, 25. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 26. novembar (19.30) Feliks
Subota, 27. novembar (19.30) Berači snova
Nedelja, 28. novembar (19.30) Tre sorele
Ponedeljak, 29. novembar (19.30) Ljubav u Savamali 

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Subota, 6. novembar (17.00) Ukradeni princ i izgubljena princeza
Nedelja, 7. novembar (12.00) Čudotvorno kresivo
Nedelja, 14. novembar (12.00) Mala škola rokenrola
Subota, 20. novembar (17.00) Bajka o čarobnom kamenu
Nedelja, 21. novembar (12.00) San letnje noći
Subota, 27. novembar (17.00) Mala škola rokenrola
Nedelja, 28. novembar (12.00) Kradljivci kokosovih oraha

Večernja / tinejdž scena
Sreda, 17. novembar (20.00) Utopija
Petak, 19. novembar (20.00) Dečak sa koferom
Četvrtak, 25. novembar (20.00) Dečak sa koferom
Petak, 26. novembar (20.00) Priča o majci

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 3. novembar (20.00) Vasa Železnova i drugi
Četvrtak, 4. novembar (20.00) Ivanov
Petak, 5. novembar (20.00) Alisa – program „Mladi koreografi“
Subota, 6. novembar (19.00) Ožalošćena porodica
Nedelja, 7. novembar (19.00) Figarova ženidba
Sreda, 10. novembar (19.00) Carstvo mraka
Petak, 12. novembar (19.00) Dama s kamelijama
Nedelja, 14. novembar (19.00) Vasa Železnova i drugi
Petak, 19. novembar (19.00) Don Kihot
Subota, 20. novembar (19.00) Karmen
Nedelja, 21. novembar (19.00) Balkanski špijun
Ponedeljak, 22. novembar (19.00) Izbiračica
Utorak, 23. novembar (19.00) Mamac
Sreda, 24. novembar (19.00) Vuci i ovce
Subota, 27. novembar (19.00) Velika drama
Nedelja, 28. novembar (19.00) Madam Baterflaj
Ponedeljak, 29. novembar (19.00) Derviš i smrt – otkazano!pozorišta - dub logo

Scena „Raša Plaović“
Ponedeljak, 1. novembar (20.00) Balkanski špijun
Utorak, 9. novembar (20.00) Ženski orkestar
Sreda, 10. novembar (20.00) Pu spas za sve nas
Sreda, 17. novembar (20.00) Vlast – premijera
Četvrtak, 18. novembar (20.00) Vlast
Petak, 19. novembar (20.00) Balkanski špijun
Subota, 20. novembar (20.00) Orlando
Nedelja, 21. novembar (20.00) Vlast
Utorak, 23. novembar (20.00) Orlando
Sreda, 24. novembar (20.00) Sedmi dan – KC „Istočno Sarajevo“
Četvrtak, 25. novembar (20.00) Bela kafa
Petak, 26. novembar (20.00) Noćni pisac
Subota, 27. novembar (20.00) Mali bračni zločini
Nedelja, 28. novembar (20.00) Vlast
Utorak, 30. novembar (20.00) Iluzijæ

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Vidi: Dom omladine Beograda

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Scena za decu
Subota, 6. novembar (12.00) Mudro prase
Nedelja, 7. novembar (17.00) Ivica i Marica
Subota, 13. novembar (12.00) Crvenkapa
Subota, 13. novembar (17.00) Pinokio
Nedelja, 14. novembar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 14. novembar (17.00) Šalalajkina čarolija
Subota, 20. novembar (17.00) Aska i vuk – premijera
Nedelja, 21. novembar (12.00) Mačak i petak
Nedelja, 21. novembar (17.00) Anin svet snova
Subota, 27. novembar (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 28. novembar (12.00) Alisa u zemlji Oza
Nedelja, 28. novembar (17.00) Ja imam talenat

Večernja scena
Nedelja, 14. novembar (20.00) Koronirajmo – premijera
Subota, 20. novembar (20.00) Desanka
Subota, 27. novembar (20.00) Koronirajmo

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 6. novembar (12.00) Hajdi
Nedelja, 14. novembar (12.00) Snežana i sedam patuljaka
Nedelja, 21. novembar (12.00) Mačor u čizmama
Subota, 27. novembar (12.00) Aladinova čarobna lampa

Večernja scena
Nedelja, 7. novembar (20.00) 39 stepenika
Petak, 12. novembar (20.00) Pošteni provalnik
Sreda, 17. novembar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Ponedeljak, 22. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 24. novembar (20.00) Florentinski šešir
Ponedeljak, 29. novembar (19.30) Gospođa ministarka

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 6. novembar (12.00) Vuk i sedam jarića
Subota, 6. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 7. novembar (12.00) Tri praseta
Nedelja, 7. novembar (17.00) Knjiga o džungli
Subota, 13. novembar (12.00) Lepotica i zver
Subota, 13. novembar (17.00) Dogodilo se u Lutkovu
Nedelja, 14. novembar (12.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 14. novembar (17.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 20. novembar (12.00) Bela griva
Subota, 20. novembar (17.00) Vuk i sedam jarića
Nedelja, 21. novembar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 21. novembar (17.00) Ružno pače
Subota, 27. novembar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Subota, 27. novembar (17.00) Čudna šuma
Nedelja, 28. novembar (12.00) Kako se voli Vesna
Nedelja, 28. novembar (17.00) Baroni di Makaroni

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Petak, 19. novembar (19.30) Falshdance – premijera
Subota, 20. novembar (19.30) Falshdance – premijera
Petak, 26. novembar (19.30) Falshdance
Subota, 27. novembar (19.30) Falshdance
Nedelja, 28. novembar (19.30) Falshdance

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Dani Centra za kulturu „Vlada Divljan“
Nedelja, 14. novembar (12.00) Vile i vilenjaci
Nedelja, 14. novembar (20.00) Vreme časti i ponosa
Četvrtak, 18. novembar (20.00) Kir Janja
Nedelja, 28. novembar (12.00) Marko u zemlji igračaka
Nedelja, 28. novembar (20.00) Komedija zabune

Teatar “Levo”

Resavska 11; 064/2371-417
Petak, 5. novembar (20.30) Rastibuđilizovane klejbezable
Ostale predstave su otkazane.

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Utorak, 2. novembar (20.00) Petrijin venac – diplomska predstava
Sreda, 3. novembar (20.00) Gospodin Foka – FDU
Četvrtak, 4. novembar (20.00) Nikad nismo bili ovde
Subota, 6. novembar (20.00) Ajduci – koprodukcija Sterijinog pozorja i NP Priština
Ponedeljak, 8. novembar (20.00) Idiot: Skidanje sa krsta
Ponedeljak, 15. novembar (20.00) Ukalupljivanje
Četvrtak, 18. novembar (20.00) Idiot: Skidanje sa krsta
Nedelja, 21. novembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 23. novembar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine

Scena „Aleksandar Popović“
Petak, 5. novembar (20.00) Zaboravljene
Sreda, 10. novembar (20.00) Institut za igru – Praktični vodič kroz sujeverje
Ponedeljak, 15. novembar (20.00) Ribarske svađe
Utorak, 16. novembar (20.00) Venera u krznu
Petak, 19. novembar (20.00) Tica
Subota, 20. novembar (20.00) Izgnanici
Petak, 26. novembar (20.00) Strah od leptira
Utorak, 30. novembar (20.00) Venera u krznu

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 2. novembar (20.00) Pošto gvožđe – FDU
Utorak, 9. novembar (20.00) Lola Montez – Gledalište i FU Priština
Petak, 19. novembar (20.00) Deset naprema jedan – Udruženje „Uvek sa decom“
Ponedeljak, 22. novembar (20.00) Igra s mitom – plesna predstava
Utorak, 23. novembar (20.00) Emigranti – NKC „Most art“
Petak, 25. novembar (20.00) Pu, spas za sve nas – Teatar Vuk i Ispad
Subota, 27. novembar (20.00) Gala koncert – plesna kompanija „Balet mladih“

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Nedelja, 14. novembar (20.00) Tri musketara

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 25. novembar (19.00) Bombona – Dadov, 261. premijera

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Subota, 20. novembar (20.00) Zagonetka revolucije

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 5. novembar (20.00) Šta nas je snašlo?
Subota, 6. novembar (20.00) Tamo i nazad
Nedelja, 7. novembar (20.00) Stvarnije od života
Petak, 12. novembar (20.00) Kruševac geto
Subota, 13. novembar (20.00) Šta me snađe?
Nedelja, 14. novembar (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život
Četvrtak, 18. novembar (20.00) Idealna polovina
Petak, 19. novembar (20.00) Sumnjivo lice
Subota, 20. novembar (20.00) Noćni prevoz i stanica
Sreda, 24. novembar (20.00) Udaj se muški
Četvrtak, 25. novembar (20.00) Poslednja šansa
Petak, 26. novembar (20.00) Ero sa ovoga svijeta
Subota, 27. novembar (20.00) Bitanga u boji
Nedelja, 28. novembar (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život

Dečja scena
Subota, 6. novembar (17.00) Ušećerena Pepeljuga
Nedelja, 7. novembar (12.00) Mali veliki princ
Subota, 13. novembar (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 14. novembar (12.00) Veseli mornari
Subota, 20. novembar (17.00) Zlatokosa
Nedelja, 21. novembar (12.00) Malo kraljevstvo
Nedelja, 21. novembar (17.00) Blago Petra Pana

KPGT

Radnička 3, Stara Šećerana; 066 977 31 29
Subota, 6. novembar (20.00) Veliki pad
Nedelja, 7. novembar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Ponedeljak, 8. novembar (20.00) Ljubavna priča
Utorak, 9. novembar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Četvrtak, 11. novembar (20.00) Ričard III
Petak, 12. novembar (20.00) Veliki pad
Subota, 13. novembar (20.00) Buba u uhu
Ponedeljak, 15. novembar (20.00) Psovanje publike
Petak, 19. novembar (20.00) Buba u uhu
Subota, 20. novembar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Nedelja, 21. novembar (20.00) Veliki pad
Petak, 26. novembar (20.00) Ljubavna priča
Subota, 27. novembar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Nedelja, 28. novembar (20.00) Veliki pad
Ponedeljak, 29. novembar (20.00) Don Huan – premijera

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Petak, 5. novembar (19.00) Ubili smo mamu, zamalo – plesna predstava

Reflektor teatar

Dorćol Platz, Dobračina 59b; 060/3008-886
Nema najavljenih predstava

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Utorak, 30. novembar (20.00) Stvari o kojima ne govorimo

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 4. novembar (20.00) Svetozar Treći – 150. izvođenje
Subota, 20. novembar (16.30, 18.00 i 20.00) Noć pozorišta: predstave iznenađenja
Četvrtak, 25. novembar (20.00) Tražim pravog – kabare

Scena za mlade – Studio BIS!
Utorak, 2. novembar (20.00) Šta je bilo, deda – premijera
Petak, 12. novembar (20.00) Poziv na pogubljenje
Utorak, 23. novembar (20.00) Društvo mrtvih pesnika

Dečja scena
Subota, 6. novembar (12.00) Jana i klovn
Subota, 13. novembar (12.00) Potraga za blagom
Subota, 20. novembar (12.00) Super heroji
Subota, 27. novembar (12.00) Zaleđeno kraljevstvo – Frozen

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Subota, 6. novembar (20.00) Kovači

Dečje pozorište „Cvrle“
Nema najavljenih predstava

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 2. novembar (20.00) Srđan Dinčić – U procesu
Sreda, 3. novembar (20.00) Veče tri komičara
Četvrtak, 4. novembar (20.00) Crnji humor
Utorak, 9. novembar (20.00) Srđan Dinčić – U procesu
Sreda, 10. novembar (20.00) Radomir Nestorović – Bez pritiska
Četvrtak, 11. novembar (20.00) Žensko veče
Utorak, 16. novembar (20.00) Srđan Dinčić – U procesu
Četvrtak, 18. novembar (20.00) Jelena Radanović – Humor kao koncept
Utorak, 23. novembar (20.00) Crnji humor
Sreda, 24. novembar (20.00) Nikola Radojlović – Mala neprijatnost
Četvrtak, 25. novembar (20.00) Veče novih komičara
Utorak, 30. novembar (20.00) Srđan Dinčić – U procesu 

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Večernja scena
Repertoar još nije objavljen

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Ponedeljak, 1. novembar (20.00) Frenki i Džoni
Petak, 5. novembar (20.00) Prah
Utorak, 9. novembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 10. novembar (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Četvrtak, 11. novembar (20.00) Kerovi
Subota, 13. novembar (20.00) Celo telo tu me boli
Utorak, 16. novembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 17. novembar (20.00) Petrijin venac
Subota, 20. novembar (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Nedelja, 21. novembar (20.00) Zaustavite Zemlju, hoću da izađem
Utorak, 23. novembar (20.00) Celo telo tu me boli
Petak, 26. novembar (20.00) Mačka pečena
Subota, 27. novembar (20.00) Petrijin venac
Nedelja, 28. novembar (20.00) Mačka pečena 

KC Magacin

Krajevića Marka 4
Nema najavljenih predstava

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Ponedeljak, 1. novembar – petak, 5. novembar
6. i 7. Pozorišni ringišpil i 21. Festić

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Festival studentskog teatra
Utorak, 9. novembar (20.00) Revizor – AU
Sreda, 10. novembar (17.00) Petra – FSU
Sreda, 10. novembar (20.00) Maj nejm iz Mitar – FDFU
Četvrtak, 11. novembar (17.00) Grupna terapija – FSU
Četvrtak, 11. novembar (20.00) Ribarske svađe – FSU
Petak, 12. novembar (20.00) Zatvaranje festivala

Atelje 212

Svetogorska 21
Scena „Mira Trailović“
Utorak, 2. novembar (19.30) Pristanak – pretpremijera
Sreda, 3. novembar (19.30) Pristanak – premijera
Četvrtak, 4. novembar (19.30) Ruska smrt
Petak, 5. novembar (19.30) Lažljivica
Subota, 6. novembar (19.30) Režim ljubavi
Nedelja, 7. novembar (19.30) Noćna straža
Ponedeljak, 8. novembar (19.30) Balkan Bordello
Utorak, 9. novembar (19.30) Balkan Bordello
Petak, 12. novembar (19.30) Ljubavno pismo
Subota, 13. novembar (19.30) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 14. novembar (19.30) Dabogda te majka rodila
Ponedeljak, 15. novembar (19.30) Sin
Utorak, 16. novembar (19.30) Art
Četvrtak, 18. novembar (19.30) Pristanak
Petak, 19. novembar (19.30) Ova će biti ista
Subota, 20. novembar (19.30) Petrijin venac
Nedelja, 21. novembar (19.30) 64
Ponedeljak, 22. novembar (19.30) Jedan Pikaso
Četvrtak, 25. novembar (19.30) Ljubavno pismo
Petak, 26. novembar (19.30) Slavna Florens
Subota, 27. novembar (19.30) Dabogda te majka rodila
Nedelja, 28. novembar (19.30) Petrijin venac
Ponedeljak, 29. novembar (19.30) Pristanak
Utorak, 30. novembar (19.30) Ovaj će biti drugačiji

Scena „Petar Kralj“
Nema najavljenih predstava

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Naši dani
Utorak, 2. novembar (19.00) Tartif – SNP
Sreda, 3. novembar (19.00) Veštice iz Salema – SNP
Petak, 5. novembar (19.00) Bura – SNP
Subota, 6. novembar (19.00) Krvave svadbe – SNP

Ponedeljak, 8. novembar (19.00) Zelena čoja Montenegra – pretpremijera
Utorak, 9. novembar (19.00) Zelena čoja Montenegra – premijera
Sreda, 10. novembar (19.00) Zelena čoja Montenegra
Petak, 12. novembar (19.00) Crna kutija
Subota, 13. novembar (19.00) Crna kutija
Nedelja, 14. novembar (19.00) Zelena čoja Montenegra
Ponedeljak, 15. novembar (19.00) Zelena čoja Montenegra
Utorak, 16. novembar (19.00) U raljama života
Sreda, 17. novembar (19.00) U raljama života
Četvrtak, 18. novembar (19.00) Divlje meso
Petak, 19. novembar (19.00) Divlje meso
Subota, 20. novembar (19.00) Čitač
Nedelja, 21. novembar (19.00) Čitač
Utorak, 23. novembar (19.00) Tiho teče Misisipi
Sreda, 24. novembar (19.00) Tiho teče Misisipi

Cement fest
Četvrtak, 25. novembar (19.00) Cement – Zagreb (ZKM)
Subota, 27. novembar (19.00) Cement – Ljubljana (SNG)
Nedelja, 28. novembar (19.00) Cement – Beograd

Ponedeljak, 29. novembar (19.00) Living Room
Utorak, 30. novembar (19.00) Living Room

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Naši dani
Četvrtak, 4. novembar (19.30) Ko je ubio Dženis Džoplin (SNP)

Četvrtak, 18. novembar (19.30) Trpele – 100. izvođenje
Petak, 19. novembar (19.30) Trpele
Utorak, 23. novembar (19.30) Dan kada ja nije više bilo ja
Sreda, 24. novembar (19.30) Dan kada ja nije više bilo ja
Četvrtak, 25. novembar (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Petak, 26. novembar (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Utorak, 30. novembar (19.30) Sumrak bogova 

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50
Velika scena „Ljuba Tadić“
Četvrtak, 4. novembar (19.00) Te noći sam je video – premijera
Petak, 5. novembar (20.00) Lorencačo
Subota, 6. novembar (20.00) Pučina
Nedelja, 7. novembar (20.00) Uobraženi bolesnik
Utorak, 9. novembar (20.00) Široka zemlja
Subota, 13. novembar (20.00) Ujka Vanja
Nedelja, 14. novembar (20.00) Mnogo buke ni oko čega
Nedelja, 21. novembar (20.00) Zagreb-Beograd via Sarajevo – premijera
Utorak, 23. novembar (20.00) Zagreb-Beograd via Sarajevo
Sreda, 24. novembar (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Četvrtak, 25. novembar (20.00) Široka zemlja
Subota, 27. novembar (20.00) Hotel Slobodan promet
Nedelja, 28. novembar (20.00) Zagreb-Beograd via Sarajevo
Utorak, 30. novembar (20.00) Putujuće pozorište Šopalović

Studio JDP
Nedelja, 7. novembar (20.30) Beogradska trilogija
Utorak, 9. novembar (20.30) Moj muž
Sreda, 10. novembar (20.30) Beogradska trilogija
Subota, 13. novembar (20.30) Moj muž
Utorak, 16. novembar (20.30) Moj muž
Četvrtak, 25. novembar (20.30) Moj muž
Nedelja, 28. novembar (20.30) Moj muž
Ponedeljak, 29. novembar (20.30) Beogradska trilogija
Utorak, 30. novembar (20.30) Beogradska trilogija 

Teatrijum – nova letnja scena

Kapetan Mišino zdanje, Studentski trg 1
Nema najavljenih predstava

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21
Subota, 6. novembar (12.00 i 17.00) Džinovska torta
Nedelja, 7. novembar (12.00 i 17.00) Crvenkapa

Pozorište „Slavija“

Svetog Save 16-18
Ponedeljak, 1. novembar (20.00) Vojvoda Živojin Mišić
Utorak, 2. novembar (20.00) Ujež
Sreda, 3. novembar (20.00) Brak mrak
Četvrtak, 4. novembar (20.00) Cacijev uspomenar
Petak, 5. novembar (20.00) Autobiografija – premijera
Subota, 6. novembar (20.00) Sumnjivo lice
Nedelja, 7. novembar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 8. novembar (20.00) Ljubav i padeži
Utorak, 9. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 10. novembar (20.00) Žena moga muža
Četvrtak, 11. novembar (20.00) Sponzoruša
Petak, 12. novembar (20.00) Kirija
Subota, 13. novembar (20.00) Karamazovi
Nedelja, 14. novembar (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 15. novembar (20.00) Komedija zabune – premijera
Utorak, 16. novembar (20.00) Samci i samice
Sreda, 17. novembar (20.00) Vlast
Četvrtak, 18. novembar (20.00) Lopuže
Petak, 19. novembar (20.00) Opasna ljubavna igra
Subota, 20. novembar (20.00) Sex Bomb
Nedelja, 21. novembar (20.00) Žene novac sudije
Ponedeljak, 22. novembar (20.00) Ima para nema para
Utorak, 23. novembar (20.00) Dva mirisa ruže
Sreda, 24. novembar (20.00) Koštana
Četvrtak, 25. novembar (20.00) Ma… skinućeš se ti!
Petak, 26. novembar (20.00) Reče mi jedan čoek…
Subota, 27. novembar (20.00) Krevet za šestoro
Nedelja, 28. novembar (20.00) Cabares cabarei
Ponedeljak, 29. novembar (20.00) Ljubav na seoski način
Utorak, 30. novembar (20.00) Violina, daire i pegla 

Voždovački centar „Šumice“

Ustanička 125/1
Nema najavljenih predstava.

Moguće su izmene u repertoarima u toku meseca!

(danubeogradu.rs)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.