Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – oktobar 2021.
Pozorišni repertoari - oktobar 2021: Radović - San letnje noći (foto: Belkisa Beka Abdulović)
Pozorišni repertoari - oktobar 2021: Radović - San letnje noći (foto: Belkisa Beka Abdulović)

Pozorišni repertoari – oktobar 2021.

Ovo su pozorišni repertoari za oktobar 2021. U svim pozorištima počinje nova sezona koja će doneti pregršt premijera i drugih uzbuđenja…

Pozorišni repertoari – oktobar 2021.
(kliknite na naziv pozorišta)

Opera i teatar Madlenianum
Scena „Studio“
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
KPGT
Le Studio
Studentski kulturni centar
Reflektor teatar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
KC Magacin
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac
Atelje 212
BDP
JDP
Teatrijum
Pozorištance Puž
Pozorište „Slavija“
Voždovački centar „Šumice“
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Glavna 32, tel. 011/316 27 97, blagajna@madlenianum.rs
Muzej Zepter, Knez Mihailova 42, tel. 011/21 80 400; 011/33 00 111, biletarnica@madlenianum.rs

Madlenianum - oktobar 2021.

Studio Centar - oktobar 2021.

Scena „Studio“

Kneginje Zorke 11b, 063/7794-441
Subota, 9. oktobar (20.00) Je l’ imaš gram?
Sreda, 13. oktobar (20.00) Ples pacova
Subota, 16. oktobar (20.00) Pu spas za sve nas
Nedelja, 17. oktobar (20.00) Konflikti
Sreda, 20. oktobar (20.00) Porodične priče
Četvrtak, 21. oktobar (20.00) Konflikti
Nedelja, 24. oktobar (20.00) Liza With A Z
Subota, 30. oktobar (20.00) Je l’ imaš gram?
Nedelja, 31. oktobar (20.00) Deca na internetu 2

Je l’ imaš gram?
Po motivima knjige „Pitaj Alisu: Dnevnik jedne narkomanke“
Režija: Vasilije Krstić, Nađa Marjanović
Igraju polaznici Studio Centra
Produkcija: Angažman Fest / Studio Centar
Kapacitet gledališta: 35 gledalaca
Cena ulaznice (slobodna prodaja): 500 RSD
Cena ulaznice (grupna prodaja): 400 RSD

Ples pacova
Po tekstu Tamare Bijelić
Režija: Ivana Vuković
Igraju: Ana Vučić, Ivana Vuković, Nikola Štrbac, Aleksandar Baošić
Kapacitet gledališta: 45 gledalaca
Cena ulaznice (slobodna prodaja): 700 RSD
Cena ulaznice (grupna prodaja): 400 RSD

Pu spas za sve nas
Monodrama po motivima dnevnika Diane Budisavljević
Ideja, režija i vizuelni identitet: Jelena Puzić
Diana: Jelena Puzić
Autor teksta: Nina Džuver
Klavir: Sonja Lukić / Ana Vasić
Kapacitet gledališta: 45 gledalaca
Cena ulaznice (slobodna prodaja): 700 RSD
Cena ulaznice (grupna prodaja): 400 RSD

Konflikti
Po motivima knjige „Konflikti i šta sa njima“
Režija: Nenad Radović, Nemanja Stanković
Igraju polaznici Studio Centra
Produkcija: Studio Centar
Kapacitet gledališta: 45 gledalaca
Cena ulaznice (slobodna prodaja): 500 RSD
Cena ulaznice (grupna prodaja): 400 RSD

Porodične priče
Po tekstu Biljane Srbljanović
Režija: Dragana Đedović
Igraju: Nemanja Bajić, Isidora Građanin, Đorđe Kreća, Milica Filić
Produkcija: Pozorište „Slavija“
Kapacitet gledališta: 45 gledalaca
Cena ulaznice (slobodna prodaja): 500 RSD
Cena ulaznice (grupna prodaja): 400 RSD

Liza With A Z
Kabaretska monodrama o životu Lajze Mineli
Autorski projekat Tamare Milojković
Kapacitet gledališta: 45 gledalaca
Cena ulaznice (slobodna prodaja): 500 RSD
Cena ulaznice (grupna prodaja): 400 RSD

Deca na internetu 2
Predstava o zaštiti i zloupotrebi dece na internetu
Režija: Nenad Radović, Nađa Marjanović
Igraju polaznici Studio Centra
Produkcija: Studio Centar
Kapacitet gledališta: 45 gledalaca
Cena ulaznice (slobodna prodaja): 500 RSD
Cena ulaznice (grupna prodaja): 400 RSD

Rezervacija i online prodaja ulaznica putem e-maila: studiocentar@gmail.com

Predstave se izvode uz poštovanje svih epidemioloških mera.
Korišćenje zaštitne maske za lice, tokom boravka u prostorijama Studio Centra je OBAVEZNO!

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 16. oktobar (20.00) Tačka pre zasićenja
Nedelja, 17. oktobar (20.00) Tačka pre zasićenja
Sreda, 20. oktobar (20.00) Kretanje
Subota, 23. oktobar (20.00) Lepa Brena prodžekt
Utorak, 26. oktobar (20.00) Ivona – mađarska kompanija Maladipe
Četvrtak, 28. oktobar (20.00) Seks-umetnost-komunizam
Subota, 30. oktobar (20.00) U čeljusti medveda

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Petak, 8. oktobar (19.30) Tre sorele
Ponedeljak, 11. oktobar (19.30) Bajka o pozorištu
Četvrtak, 14. oktobar (19.30) Berači snova
Subota, 16. oktobar (19.30) Voz
Ponedeljak, 18. oktobar (19.30) Feliks
Utorak, 19. oktobar (19.30) Berači snova
Sreda, 20. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Subota, 23. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 24. oktobar (19.30) Generalna proba samoubistva
Ponedeljak, 25. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 26. oktobar (19.30) Ljubav u Savamali
Sreda, 27. oktobar (19.30) Bajka o pozorištu
Četvrtak, 28. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 29. oktobar (19.30) Voz
Subota, 30. oktobar (19.30) Tre sorele
Nedelja, 31. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija 

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Subota, 9. oktobar (17.00) San letnje noći
Nedelja, 10. oktobar (12.00) Kradljivci kokosovih oraha
Subota, 16. oktobar (17.00) Ukradeni princ i izgubljena princeza
Nedelja, 17. oktobar (12.00) Mala škola rokenrola
Subota, 23. oktobar (20.00) Čarobnjak iz Oza – Dan pozorišta
Nedelja, 24. oktobar (12.00) Čarobnjak iz Oza

Večernja / tinejdž scena
Četvrtak, 7. oktobar (20.00) Utopija
Sreda, 13. oktobar (20.00) Priča o majci
Četvrtak 14. oktobar (20.00) Aska i vuk

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Petak, 1. oktobar (20.00) Vasa Železnova i drugi
Nedelja, 3. oktobar (20.00) Gala koncert Opere NP
Sreda, 6. oktobar (20.00) Orfej i Euridika
Petak, 8. oktobar (20.00) Orfej i Euridika
Subota, 9. oktobar (20.00) Nečista krv
Nedelja, 10. oktobar (20.00) Dama s kamelijama
Utorak, 12. oktobar (20.00) Sedam smrtnih grehova
Sreda, 13. oktobar (20.00) Vuci i ovce
Četvrtak, 14. oktobar (20.00) Vuci i ovce
Subota, 16. oktobar (20.00) Toska
Sreda, 20. oktobar (20.00) Drugi vek opere u Beogradu – koncert povodom Dana oslobođenja Beograda i 101 godine Opere NP
Četvrtak, 21. oktobar (20.00) Don Kihot
Ponedeljak, 25. oktobar (20.00) Alisa – program „Mladi koreografi“ – premijera
Sreda, 27. oktobar (20.00) Ožalošćena porodica
Petak, 29. oktobar (20.00) Izbiračica
Nedelja, 31. oktobar (20.00) Vuci i ovcepozorišta - dub logo

Scena „Raša Plaović“
Subota, 2. oktobar (20.30) Bliskost – studenti FSU
Ponedeljak, 4. oktobar (20.30) Lečenje duše in vivo – Autorski projekat Hane Anđeli
Utorak, 5. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Četvrtak, 7. oktobar (20.30) Noćni pisac
Petak, 8. oktobar (20.30) Lečenje duše in vivo – Autorski projekat Hane Anđeli
Utorak, 12. oktobar (20.30) Iluzijæ
Petak, 15. oktobar (20.30) Ženski orkestar
Nedelja, 17. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Utorak, 19. oktobar (20.30) Tako čine sve – studenti FMU
Četvrtak, 21. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Subota, 23. oktobar (20.30) Iluzijæ
Nedelja, 24. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Utorak, 26. oktobar (20.30) Intimnosti – studenti AU NS
Četvrtak, 28. oktobar (20.30) Carstvo mraka
Subota, 30. oktobar (20.30) Iluzijæ 

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Nema najavljenih predstava. 

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Scena za decu
Subota, 2. oktobar (17.00) Ivica i Marica
Subota, 9. oktobar (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 10. oktobar (12.00) Crvenkapa
Nedelja, 10. oktobar (17.00) Petar Pan
Subota, 16. oktobar (17.00) Snežana
Nedelja, 17. oktobar (12.00) Ružno pače
Subota, 23. oktobar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 24. oktobar (12.00) Maša i meda
Nedelja, 24. oktobar (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Subota, 30. oktobar (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 31. oktobar (12.00) Pepeljuga

Večernja scena
Subota, 16. oktobar (20.00) Kolevka bajke za vremena
Subota, 30. oktobar (20.00) Koronirajmo – premijera 

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 2. oktobar (12.00) Hajdi
Sreda, 13. oktobar (19.00) Mačor u čizmama
Subota, 30. oktobar (12.00) Hajdi

Večernja scena
Četvrtak, 7. oktobar (20.00) Florentinski šešir
Četvrtak, 14. oktobar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Petak, 15. oktobar (20.00) Florentinski šešir
Utorak, 26. oktobar (20.00) Pošteni provalnik 

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 2. oktobar (12.00) Kako se voli Vesna
Subota, 2. oktobar (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 3. oktobar (12.00) Šešir pun boja
Nedelja, 3. oktobar (17.00) Tri praseta
Sreda, 6. oktobar (20.00) Kako se voli Vesna – rasprodate karte
Subota, 9. oktobar (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 9. oktobar (17.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 10. oktobar (12.00) Kako se voli Vesna
Nedelja, 10. oktobar (17.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 16. oktobar (12.00) Čudna šuma
Subota, 16. oktobar (17.00) Pinokio
Nedelja, 17. oktobar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 17. oktobar (17.00) Karijus i Baktus
Subota, 23. oktobar (12.00) Tri praseta
Subota, 23. oktobar (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 24. oktobar (12.00) Zooteka
Nedelja, 24. oktobar (17.00) Ružno pače
Subota, 30. oktobar (12.00) Bela griva
Subota, 30. oktobar (17.00) Pepeljuga

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Ponedeljak, 4. oktobar (20.00) Koncert Srpsko-jevrejskog pevačkog društva „Laila tov / Laku noć“
Petak, 8. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Subota, 9. oktobar (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 10. oktobar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 15. oktobar (19.30) Cigani lete u nebo
Subota, 16. oktobar (19.30) Brodvejske vragolije
Nedelja, 17. oktobar (19.30) Brodvejske vragolije
Utorak, 19. oktobar (19.30) Čikago – 15 godina od premijere; rasprodato
Subota, 23. oktobar (19.30) Producenti
Nedelja, 24. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Petak, 29. oktobar (19.30) Čikago
Subota, 30. oktobar (19.30) Sa druge strane jastuka
Nedelja, 31. oktobar (19.30) Sa druge strane jastuka

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih predstava

Teatar “Levo”

Resavska 11; 064/2371-417
Petak, 1. oktobar (20.30) Rastibuđilizovane Klejbezable
Nedelja, 10. oktobar (20.30) Dom Bernarde Albe
Subota, 23. oktobar (20.30) Čovek, zver i vrlina
Subota, 30. oktobar (20.30) Lari Tompson

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Utorak, 12. oktobar (20.00) Idiot – skidanje sa krsta – premijera
Subota, 16. oktobar (20.00) Idiot – skidanje sa krsta
Utorak, 19. oktobar (19.00) Nikad nismo bili ovde
Četvrtak, 21. oktobar (20.00) Sloboda, vera, nada – diplomska predstava; Janko Cekić, FDU
Subota, 23. oktobar (20.00) Sedam smrtnih grehova – premijera
Ponedeljak, 25. oktobar (18.00) Bračna igra – Alfa BK Univerziteta AU
Četvrtak, 28. oktobar (20.00) Drekavac

Scena „Aleksandar Popović“
Sreda, 6. oktobar (20.00) Tica
Subota, 9. oktobar (20.00) Venera u krznu
Nedelja, 10. oktobar (20.00) Zaboravljene
Nedelja, 17. oktobar (20.00) Ribarske svađe
Ponedeljak, 18. oktobar (20.00) Strah od leptira
Utorak, 19. oktobar (20.00) Izgnanici
Četvrtak, 21. oktobar (18.30) Placebo
Petak, 22. oktobar (20.00) Ukalupljivanje
Ponedeljak, 25. oktobar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Sreda, 27. oktobar (20.00) Služavka gospodarica
Subota, 30. oktobar (20.00) Una saga Serbica – Slovo ljubavi

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 1. oktobar (20.00) Na uranku
Prva srpska izvedena opera „Na uranku“ predstavlja jedinstven biser srpske kulturne baštine. Komponovana na tekst Branislava Nušića, ovo je priča o ljubavi, ljubomori, osveti i sramoti, u malom srpskom selu pod ropstvom Turaka.
Publika će imati priliku da uživa u ovoj jednočinki uz pratnju klavira, u trajanju od 45 minuta, sa lepom i pitkom muzikom, uz prožimanje narodnog melosa, a u izvođenju nove generacije operskih umetnika koja će svojim talentom, znanjem, mladalačkom energijom i modernim izrazom obeležiti srpsku opersku scenu u budućnosti i široj publici predstaviti opersku formu na sasvim nov, atraktivan i dinamičan način.

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Nema najavljenih predstava

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Subota, 2. oktobar (20.00) Holivudski san
Ponedeljak, 4. oktobar (20.00) Tajne žena – premijera
Subota, 16. oktobar (20.00) Litica
Četvrtak, 21. oktobar… Parobrodske priče – javna čitanja neizvedenih pozorišnih dela
Subota, 23. oktobar (20.00) Zagonetka revolucije – Dah teatar
Petak, 29. oktobar (20.00) Tajne žena
Subota, 30. oktobar (20.00) Šuma na kraju vremena

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 1. oktobar (20.00) Kruševac geto
Četvrtak, 7. oktobar (20.00) Ero sa ovoga svijeta
Petak, 8. oktobar (20.00) Šta me snađe?
Nedelja, 10. oktobar (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život
Utorak, 12. oktobar (20.00) Kako ste?
Petak, 15. oktobar (20.00) Bitanga u boji
Subota, 16. oktobar (20.00) Idealna polovina
Nedelja, 17. oktobar (19.00) Džez koncert Olega Kirejeva
Utorak, 26. oktobar (20.00) Plastika
Četvrtak, 28. oktobar (20.00) Neki to vole vruće
Petak, 29. oktobar (20.00) Sekund i 35 stotinki

Dečja scena
Subota, 2. oktobar (17.00) Vitez Koja u velikoj akciji
Nedelja, 3. oktobar (12.00) Uspavana lepotica
Subota, 9. oktobar (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 10. oktobar (12.00) Ušećerena Pepeljuga
Nedelja, 10. oktobar (16.00) Šašavo Zaleđeno kraljevstvo
Subota, 16. oktobar (17.00) Krcko Oraščić
Nedelja, 17. oktobar (12.00) Veseli mornari
Nedelja, 17. oktobar (16.00) Maša i medved
Subota, 23. oktobar (17.00) Dorine avanture
Nedelja, 24. oktobar (12.00) Marko u zemlji igračaka
Subota, 30. oktobar (17.00) Ostrvo sa blagom
Nedelja, 31. oktobar (12.00) Robin Hud

KPGT

Radnička 3, Stara Šećerana; 066 977 31 29
Subota, 2. oktobar (20.00) Buba u uhu
Nedelja, 3. oktobar (20.00) Ričard III
Sreda, 6. oktobar (20.00) Veliki pad – premijera
Četvrtak, 7. oktobar (20.00) Veliki pad
Subota, 9. oktobar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj – premijera
Nedelja, 10. oktobar (20.00) Psovanje publike
Ponedeljak, 11. oktobar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Sreda, 13. oktobar (20.00) Ljubavna priča
Petak, 15. oktobar (20.00) Ričard III
Subota, 16. oktobar (20.00) Psovanje publike
Nedelja, 17. oktobar (20.00) Ljubavna priča
Sreda, 20. oktobar (20.00) Ričard III
Petak, 22. oktobar (20.00) Veliki pad
Subota, 23. oktobar (20.00) Buba u uhu
Nedelja, 24. oktobar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Ponedeljak, 25. oktobar (20.00) Don Huan – premijera
Utorak, 26. oktobar (20.00) Don Huan
Petak, 29. oktobar (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Subota, 30. oktobar (20.00) Veliki pad
Nedelja, 31. oktobar (20.00) Don Huan​

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Petak, 1. oktobar (19.00) Performansi Vladimir Čubrilo i Katarine Bućić
Petak, 15. oktobar (19.00) Performansi Ane Obradović, Nataše Milojević i Miloša Janjića
Četvrtak, 21. oktobar (19.00) Desanka – Pozorište raznih

Reflektor teatar

Dorćol Platz, Dobračina 59b; 060/3008-886
Nema najavljenih predstava

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Subota, 30. oktobar (20.00) Kondenz festival: Mihael Turinski – Nesigurni pokreti

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade – Studio BIS!
Nema najavljenih predstava

Dečja scena
Subota, 2. oktobar (12.00) Vreme za bajku
Subota, 9. oktobar (12.00) Crvenkapa i šašavi Vule
Subota, 16. oktobar (12.00) Dečije zavrzlame: Maša i medved
Subota, 23. oktobar (12.00) Šašavi bluz
Subota, 30. oktobar (12.00) Malo kraljevstvo

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Dečje pozorište „Cvrle“
Subota, 2. oktobar (17.00) Hari Poterić – premijera
Nedelja, 3. oktobar (12.00) Pepeljuga
Subota, 9. oktobar (17.00) Čarolija na kraju predstave – Kofer teatar
Nedelja, 10. oktobar (12.00) Kuc, kuc, ima li koga? – Maximus Art
Subota, 16. oktobar (17.00) Aska i vuk – Kofer teatar
Nedelja, 17. oktobar (12.00) Ozdravila lisica – Maximus Art
Subota, 23. oktobar (17.00) Snežna kraljica
Nedelja, 24. oktobar (12.00) Uspavana lepotica – Maximus Art
Nedelja, 31. oktobar (12.00) Hari Poterić

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 5. oktobar (20.30) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 6. oktobar (20.30) Jelena Radanović – Imam plan
Četvrtak, 7. oktobar (20.30) Veče crnog humora

Stand Up Fest 2021
Utorak, 12. oktobar (20.30) Nikola Radojlović – Mala neprijatnost – premijera
Sreda, 13. oktobar (20.30) Crnji humor – premijera
Četvrtak, 14. oktobar (20.30) Radomir Nestorović – Bez pritiska!
Petak, 15. oktobar (20.30) Srđan Dinčić – U procesu – premijera
Subota, 16. oktobar (20.30) Jelena Radanović – Humor kao koncept – premijera
Nedelja, 17. oktobar (20.30) Zatvaranje festivala u Muzeju iluzija

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Večernja scena
Utorak, 5. oktobar (20.00) Ako dugo gledaš u ponor
Četvrtak, 7. oktobar (18.00) Mudro prasence – Dečija nedelja
Sreda, 27. oktobar (15.00) Srebrni car – Festival ASITEŽ Srbija

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Subota, 2. oktobar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Nedelja, 3. oktobar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Utorak, 5. oktobar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 8. oktobar (20.00) Kerovi
Nedelja, 10. oktobar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Petak, 22. oktobar (20.00) Petrijin venac
Subota, 23. oktobar (20.00) Petrijin venac
Ponedeljak, 25. oktobar (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Sreda, 27. oktobar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Četvrtak, 28. oktobar (20.00) Boing boing
Petak, 29. oktobar (20.00) Zaustavite Zemlju, hoću da izađem
Nedelja, 31. oktobar (20.00) Celo telo tu me boli

KC Magacin

Krajevića Marka 4
Petak, 8. oktobar (21.00) Performans Nemanje Boškovića – Ruke (festival Interpolacije)
Nedelja, 10. oktobar (21.00) 21 skok u ljubav – premijera

Četvrtak, 28. oktobar (14.30, 16.30, 18.00) Tu sam ispod polovine kapi
Predstava je namenjena deci starijoj od osam godina. Predstava, čiji su autori Jovana Rakić, Marko Milić, Milica Pisić/ Jana Milenković i Milena Todorović, bavi se pogledom jedne devojčice na njen unutrašnji svet i onaj koji je okružuje. U sebi sadrži elemente savremenog plesa i instalacije. Pruža nam mogućnost da razmišljamo o povezanosti sveta i nas samih, u kakvom smo odnosu, kako utičemo jedni na druge… Učešće deteta prijavite na mail jovanaraki@gmail.com sa informacijama o terminu izvođenja koji dete želi da poseti, imenu, prezimenu, uzrastu deteta najkasnije do 27. oktobra 2021.

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Utorak, 19. oktobar (20.00) Audijencija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Nema najavljenih predstava.

Atelje 212

Svetogorska 21
Scena „Mira Trailović“
Petak, 1. oktobar (19.30) 64
Subota, 2. oktobar (19.30) Art
Nedelja, 3. oktobar (19.30) Sin
Utorak, 5. oktobar (19.30) Dabogda te majka rodila
Četvrtak, 7. oktobar (19.30) Glumčina – projekcija filma o Zoranu Radmiloviću
Petak, 8. oktobar (19.30) Noćna straža
Subota, 9. oktobar (19.30) Jedan Pikaso
Nedelja, 10. oktobar (19.30) Ljubavno pismo
Ponedeljak, 11. oktobar (19.30) Ruska smrt – Teatar Vuk
Utorak, 12. oktobar (19.30) Konstelacije
Četvrtak, 14. oktobar (19.30) Ova će biti ista
Petak, 15. oktobar (19.30) Ovaj će biti drugačiji
Subota, 16. oktobar (19.30) Lažljivica
Nedelja, 17. oktobar (19.30) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Ponedeljak, 18. oktobar (19.30) Čekaonica – 200. izvođenje
Utorak, 19. oktobar (19.30) Dabogda te majka rodila
Četvrtak, 21. oktobar (19.30) Noćna straža
Petak, 22. oktobar (19.30) Jedan Pikaso
Subota, 23. oktobar (19.30) Slavna Florens
Utorak, 26. oktobar (19.30) 64

Scena „Petar Kralj“
Nema najavljenih predstava

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a
Letnja scena
Petak, 1. oktobar (20.00) Baal – otkazano
Subota, 2. oktobar (20.00) Baal – otkazano
Nedelja, 3. oktobar (20.00) Baal – otkazano

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Utorak, 5. oktobar (19.00) Seljačka opera – Ujvideki Szinhaz
Sreda, 6. oktobar (19.00) Nosorog – Ujvideki Szinhaz
Četvrtak, 7. oktobar (19.00) Hasanaginica – Ujvideki Szinhaz
Subota, 9. oktobar (19.00) Ana Karenjina – Ujvideki Szinhaz
Nedelja, 10. oktobar (19.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Ponedeljak, 11. oktobar (19.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Utorak, 12. oktobar (19.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Petak, 15. oktobar (19.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Subota, 16. oktobar (19.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Nedelja, 17. oktobar (19.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Ponedeljak, 18. oktobar (19.00) Divlje meso
Utorak, 19. oktobar (19.00) Divlje meso
Sreda, 20. oktobar (19.00) Divlje meso
Petak, 22. oktobar (19.00) U raljama života – pretpremijera
Subota, 23. oktobar (19.00) U raljama života – premijera
Nedelja, 24. oktobar (19.00) U raljama života
Utorak, 26. oktobar (19.00) Liliom
Sreda, 27. oktobar (19.00) Liliom
Četvrtak, 28. oktobar (19.00) Liliom
Petak, 29. oktobar (19.00) Kad su cvetale tikve
Subota, 30. oktobar (19.00) Kad su cvetale tikve
Nedelja, 31. oktobar (19.00) Kad su cvetale tikve

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Utorak, 12. oktobar (19.30) Demokratija
Sreda, 13. oktobar (19.30) Demokratija
Utorak, 19. oktobar (19.30) Fine mrtve d(j)evojke
Sreda, 20. oktobar (19.30) Fine mrtve d(j)evojke
Sreda, 27. oktobar (19.30) Plastelin
Četvrtak, 28. oktobar (19.30) Plastelin

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50
Velika scena „Ljuba Tadić“
Sreda, 6. oktobar (20.00) Lorencačo
Četvrtak, 7. oktobar (20.00) Pučina
Petak, 8. oktobar (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Subota, 9. oktobar (20.00) Mnogo buke ni oko čega
Nedelja, 10. oktobar (20.00) Uobraženi bolesnik
Sreda, 13. oktobar (20.00) Široka zemlja
Četvrtak, 14. oktobar (20.00) Kaspar
Petak, 15. oktobar (20.00) Sudnji dan
Subota, 16. oktobar (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Nedelja, 17. oktobar (20.00) Vrat od stakla
Ponedeljak, 18. oktobar (20.00) Hotel Slobodan promet
Utorak, 19. oktobar (20.00) Vrat od stakla
Sreda, 20. oktobar (20.00) Vrat od stakla
Četvrtak, 21. oktobar (20.00) Široka zemlja
Nedelja, 24. oktobar (20.00) Široka zemlja
Ponedeljak, 25. oktobar (20.00) Lorencačo
Utorak, 26. oktobar (20.00) Pučina
Petak, 29. oktobar (20.00) Putujeće pozorište Šopalović
Subota, 30. oktobar (20.00) Putujeće pozorište Šopalović

Studio JDP
Četvrtak, 7. oktobar (20.30) Beogradska trilogija
Subota, 9. oktobar (20.30) Moj muž
Petak, 15. oktobar (20.30) Moj muž
Nedelja, 17. oktobar (20.30) Moj muž
Utorak, 19. oktobar (20.30) Beogradska trilogija
Sreda, 20. oktobar (20.30) Moj muž
Utorak, 26. oktobar (20.30) Beogradska trilogija
Sreda, 27. oktobar (20.30) Moj muž

Teatrijum – nova letnja scena

Kapetan Mišino zdanje, Studentski trg 1
Nema najavljenih predstava

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21
Subota, 30. oktobar (12.00 i 17.00) U laži su kratke noge
Nedelja, 31. oktobar (12.00 i 17.00) Cvrčak i mrav

Pozorište „Slavija“

Svetog Save 16-18
Petak, 1. oktobar (20.00) Žena moga muža
Subota, 2. oktobar (20.00) Brak mrak
Nedelja, 3. oktobar (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 4. oktobar (20.00) Ljubav i padeži
Utorak, 5. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Sreda, 6. oktobar (20.00) Sex Bomb
Četvrtak, 7. oktobar (20.00) Kum nije dugme
Petak, 8. oktobar (20.00) Samci i samice
Subota, 9. oktobar (20.00) Ma… skinućeš se ti!
Nedelja, 10. oktobar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 11. oktobar (20.00) Vlast
Utorak, 12. oktobar (20.00) Autobiografija – premijera
Sreda, 13. oktobar (20.00) Lopuže
Četvrtak, 14. oktobar (20.00) Maj nejm iz Mitar
Petak, 15. oktobar (20.00) Žene novac sudije
Subota, 16. oktobar (20.00) Sumnjivo lice
Nedelja, 17. oktobar (20.00) Krevet za šestoro
Ponedeljak, 18. oktobar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Utorak, 19. oktobar (20.00) Ujež
Sreda, 20. oktobar (20.00) Vojvoda Živojin Mišić
Četvrtak, 21. oktobar (20.00) Sponzoruša
Petak, 22. oktobar (20.00) Ima para nema para
Subota, 23. oktobar (20.00) Koštana
Nedelja, 24. oktobar (20.00) Kirija
Ponedeljak, 25. oktobar (20.00) Ljubav i beba – premijera
Utorak, 26. oktobar (20.00) Duet za solistu
Sreda, 27. oktobar (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 28. oktobar (20.00) Opasna ljubavna igra
Petak, 29. oktobar (20.00) Svingeri
Subota, 30. oktobar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 31. oktobar (20.00) Tražim pravog

Voždovački centar „Šumice“

Ustanička 125/1
Nema najavljenih predstava.

Moguće su izmene u repertoarima u toku meseca!

(danubeogradu.rs)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.