Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (20-26. januar 2022)
Bioskopski repertoari (20-26. januar 2022): Zlatni dečko
Bioskopski repertoari (20-26. januar 2022): Zlatni dečko

Bioskopski repertoari (20-26. januar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 20. do 26. januara 2022. Tu su novi igrani i dokumentarni filmovi, revije, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 20. do 26. januara 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 20. januar 2022. / petak, 21. januar 2022.
Aleja noćnih mora… 18.20, 21.00
Potreba za mržnjom… 18.40
Noć kraljeva… 17.00
Zlatni dečko… 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
The King’s Man: Početak… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Vrisak… 19.30, 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 21.20
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.20
Nije loše biti čovek… 20.20
The French Dispatch… 21.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20

Subota, 22. januar 2022. / nedelja, 23. januar 2022.
Aleja noćnih mora… 18.20, 21.00
Potreba za mržnjom… 18.40
Noć kraljeva… 17.00
Zlatni dečko… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
The King’s Man: Početak… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Vrisak… 19.30, 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 21.20
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.20
Nije loše biti čovek… 20.20
The French Dispatch… 21.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 13.30, 15.30, 17.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 16.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.15, 13.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20

Ponedeljak, 24. januar 2022. / utorak, 25. januar 2022.
Aleja noćnih mora… 18.20, 21.00
Potreba za mržnjom… 18.40
Noć kraljeva… 17.00
Zlatni dečko… 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
The King’s Man: Početak… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Vrisak… 19.30, 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 21.20
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.20
Nije loše biti čovek… 20.20
The French Dispatch… 21.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20

Sreda, 26. januar 2022.
Noć kraljeva… 17.00
Aleja noćnih mora… 18.20
Potreba za mržnjom… 18.40
Zlatni dečko… 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
The King’s Man: Početak… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Vrisak… 19.30, 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 21.20
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.20
Nije loše biti čovek… 20.20
The French Dispatch… 21.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 20. januar – sreda, 26. januar
Memorija… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Nije loše biti čovek… 16.00
Aleja noćnih mora… 18.00
Zlatni dečko… 20.30

Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Vuk i lav… 11.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.30
Nije loše biti čovek… 16.00
Aleja noćnih mora… 18.00
Zlatni dečko… 20.30

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Nije loše biti čovek… 16.00
Aleja noćnih mora… 18.00
Zlatni dečko… 20.30 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 20. januar – sreda, 26. januar
Konačna sloboda… 18.00
Noć kraljeva… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Aleja noćnih mora… 18.45, 20.40, 22.00
Potreba za mržnjom… 19.15
Božiji čovek… 18.20
Dina… 21.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00
Gučijevi… 19.45
King’s Man – Početak… 16.45, 19.20, 21.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.40, 18.40
Matriks – Uskrsnuća… 20.50
Mržnja puna ljubavi… 21.50
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 17.00
Pogrešno skretanje… 15.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00 3D, 19.00 3D, 21.15
355… 17.15
Vrisak… 15.20, 17.45, 20.00, 22.15
Vuk i lav… 16.15
Zlatni dečko… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Subota, 22. januar
Aleja noćnih mora… 15.45, 18.45, 20.40, 22.00
Potreba za mržnjom… 19.15
Božiji čovek… 18.20
Dina… 21.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.30, 13.30 3D
Gučijevi… 19.45
King’s Man – Početak… 14.00, 16.40, 19.20, 21.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.00, 15.10, 18.40
Matriks – Uskrsnuća… 20.50
Mržnja puna ljubavi… 21.50
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.00, 13.10, 15.00, 16.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.45, 17.00 3D
Pogrešno skretanje… 15.50
Spajdermen: Put bez povratka… 13.15, 16.10 3D, 19.00 3D, 21.15
355… 17.15
Vrisak… 15.20, 17.45, 20.00, 22.15
Vuk i lav… 12.10, 14.15, 16.20
Zlatni dečko… 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Nedelja, 23. januar
Boljšoj 2022: Dragulji… 16.00 – prenos uživo
Aleja noćnih mora… 15.45, 18.45, 20.40, 22.00
Potreba za mržnjom… 19.15
Božiji čovek… 18.20
Dina… 21.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.30, 13.30 3D
Gučijevi… 19.45
King’s Man – Početak… 13.50, 16.40, 19.20, 21.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 18.40
Matriks – Uskrsnuća… 20.50
Mržnja puna ljubavi… 21.50
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.00, 13.40, 15.00, 16.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.45, 17.00 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 13.10, 16.10 3D, 19.00 3D, 21.15
355… 17.15
Vrisak… 15.20, 17.45, 20.00, 22.15
Vuk i lav… 12.10, 14.15, 16.20
Zlatni dečko… 13.20, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 18.45, 20.40, 22.00
Potreba za mržnjom… 19.15
Božiji čovek… 18.20
Dina… 21.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00
Gučijevi… 19.45
King’s Man – Početak… 16.45, 19.20, 21.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.40, 18.40
Matriks – Uskrsnuća… 20.50
Mržnja puna ljubavi… 21.50
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 17.00
Pogrešno skretanje… 15.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00 3D, 19.00 3D, 21.15
355… 17.15
Vrisak… 15.20, 17.45, 20.00, 22.15
Vuk i lav… 16.15
Zlatni dečko… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 20. januar – nedelja, 23. januar
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.10, 13.40
Vuk i lav… 15.10
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 12.05
Zlatni dečko… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Aleja noćnih mora… 19.50
Vrisak… 17.30
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.15, 22.05
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.00, 14.05, 15.35
King’s Man: Početak… 19.45, 22.10

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Vuk i lav… 15.10
Zlatni dečko… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Aleja noćnih mora… 19.50
Vrisak… 17.30
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.15, 22.05
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.35
King’s Man: Početak… 19.45, 22.10

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Aleja noćnih mora… 18.50, 21.50
Noć kraljeva… 17.10
Zlatni dečko… 16.10, 18.00, 20.00, 22.00
The King’s Man: Početak… 19.00, 21.30
Vrisak… 19.10, 21.20
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.40
Vuk i lav… 17.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.10
Spajdermen: Put bez povratka… 20.30
Gučijevi… 17.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Aleja noćnih mora… 18.50, 21.50
Noć kraljeva… 17.10
Zlatni dečko… 16.10, 18.00, 20.00, 22.00
The King’s Man: Početak… 19.00, 21.30
Vrisak… 19.10, 21.20
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.50, 14.50, 15.40
Vuk i lav… 17.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.50, 14.50, 16.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.10, 15.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 12.10, 14.10
Spajdermen: Put bez povratka… 20.30
Gučijevi… 17.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.00, 15.20

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 18.50, 21.50
Noć kraljeva… 17.10
Zlatni dečko… 16.10, 18.00, 20.00, 22.00
The King’s Man: Početak… 19.00, 21.30
Vrisak… 19.10, 21.20
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.40
Vuk i lav… 17.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.10
Spajdermen: Put bez povratka… 20.30
Gučijevi… 17.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.20 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Aleja noćnih mora… 18.45, 21.40
King’s Man – Početak… 17.30, 18.10 MX4D
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Spajdermen: Put bez povratka… 15.15 MX4D 3D, 16.10 3D, 19.00, 20.45 MX4D 3D, 21.50 3D
355… 17.00
Vrisak… 20.00, 22.15
Zlatni dečko… 16.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Aleja noćnih mora… 18.45, 21.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 13.15
King’s Man – Početak… 17.30, 18.10 MX4D
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 11.10, 15.30
Matriks – Uskrsnuća… 15.15 MX4D
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 15.00, 16.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 14.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 12.20 MX4D 3D, 13.20, 16.10 3D, 19.00, 20.45 MX4D 3D, 21.50 3D
355… 17.00
Vrisak… 20.00, 22.15
Vuk i lav… 12.40
Zlatni dečko… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 18.45, 21.40
King’s Man – Početak… 17.30, 18.10 MX4D
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Spajdermen: Put bez povratka… 15.15 MX4D 3D, 16.10 3D, 19.00, 20.45 MX4D 3D, 21.50 3D
355… 17.00
Vrisak… 20.00, 22.15
Zlatni dečko… 16.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar / subota, 22. januar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00

Sreda, 26. januar
Vilinska igra u svetoj šumi… 19.00
Predstavljanje knjige Saše Ćirića u izdanju DKSG + izložba ilustracija Marka Kovača
Učestvuju: red. prof. FDU Goran Terzić, urednik filmskog programa Igor M. Toholj i autor.

Četvrtak, 27. januar / petak, 28. januar / subota, 29. januar
Nije loše biti čovek… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Aleja noćnih mora… 15.45, 18.45, 21.45
Potreba za mržnjom… 19.40
Gučijevi… 20.00
King’s Man – Početak… 15.20, 18.00, 20.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.40, 17.50
Matriks – Uskrsnuća… 21.30
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 20.30 3D
355… 17.10
Vrisak… 17.15, 19.40, 22.00
Vuk i lav… 15.10
Zlatni dečko… 16.00, 18.10, 19.00, 20.15, 21.10, 22.20

Subota. 22. januar / nedelja. 23. januar
Aleja noćnih mora… 15.45, 18.45, 21.45
Potreba za mržnjom… 19.40
Ajfel… 13.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.30
Gučijevi… 20.00
King’s Man – Početak… 12.15, 15.20, 18.00, 20.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 11.20, 13.30, 15.40, 17.50
Matriks – Uskrsnuća… 21.30
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.45, 15.15 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 11.10, 14.15 3D, 17.30, 20.30 3D
355… 17.10
Vrisak… 17.15, 19.40, 22.00
Vuk i lav… 15.10
Zlatni dečko… 11.40, 13.45, 16.00, 18.10, 19.00, 20.15, 21.10, 22.20

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 15.45, 18.45, 21.45
Potreba za mržnjom… 19.40
Gučijevi… 20.00
King’s Man – Početak… 15.20, 18.00, 20.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.40, 17.50
Matriks – Uskrsnuća… 21.30
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 20.30 3D
355… 17.10
Vrisak… 17.15, 19.40, 22.00
Vuk i lav… 15.10
Zlatni dečko… 16.00, 18.10, 19.00, 20.15, 21.10, 22.20 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar / subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Aleja noćnih mora… 20.05, 22.15
Vrisak… 19.05, 20.00 4DX, 21.40
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20, 16.05
King’s Man: Početak… 16.40, 21.15
Zlatni dečko… 14.20, 17.40, 19.40, 20.35, 22.35
Vuk i lav… 14.00, 18.00
355… 19.55
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 11.30, 13.50, 15.45
Mržnja puna ljubavi… 21.55
Matriks – Uskrsnuća… 17.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.40, 13.10 3D, 15.55
Spajdermen: Put bez povratka… 11.45 4DX 3D, 14.30 4DX 3D, 16.20, 17.15 4DX 3D, 17.50, 19.10, 22.10 4DX 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.40
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 14.55
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.05
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.15

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 20.05, 22.15
Vrisak… 19.05, 20.00 4DX, 21.40
King’s Man: Početak… 16.40, 21.15
355… 19.55
Mržnja puna ljubavi… 21.55
Matriks – Uskrsnuća… 17.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 16.05
Zlatni dečko… 17.40, 19.40, 20.35, 22.35
Vuk i lav… 18.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.45
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.10 3D, 15.55
Spajdermen: Put bez povratka… 16.20, 17.15 4DX 3D, 17.50, 19.10, 22.10 4DX 3D
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.55 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Aleja noćnih mora… 16.15, 18.00, 21.00
Potreba za mržnjom… 19.00
Gučijevi… 20.40
King’s Man – Početak… 19.15, 22.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 17.00, 18.40
Matriks – Uskrsnuća… 21.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Spajdermen: Put bez povratka… 15.45 3D, 18.50 3D, 20.50
355… 15.20
Vrisak… 17.40, 20.00, 22.20
Zlatni dečko… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Aleja noćnih mora… 16.15, 18.00, 21.00
Potreba za mržnjom… 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.00, 14.15 3D
Gučijevi… 20.40
King’s Man – Početak… 19.15, 22.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 11.50, 13.50, 16.00, 18.40
Matriks – Uskrsnuća… 21.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 14.00, 15.00, 16.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.20
Spajdermen: Put bez povratka… 12.45 3D, 15.45 3D, 18.50 3D, 20.50
355… 14.35
Vrisak… 17.40, 20.00, 22.20
Vuk i lav… 12.30, 17.00
Zlatni dečko… 13.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 16.15, 18.00, 21.00
Potreba za mržnjom… 19.00
Gučijevi… 20.40
King’s Man – Početak… 19.15, 22.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 17.00, 18.40
Matriks – Uskrsnuća… 21.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Spajdermen: Put bez povratka… 15.45 3D, 18.50 3D, 20.50
355… 15.20
Vrisak… 17.40, 20.00, 22.20
Zlatni dečko… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za januar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Ponedeljak, 24. januar – subota, 29. januar
Smotra novog italijanskog filma u Kinoteci
Više na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Aleja noćnih mora… 15.30, 18.30, 21.30
Potreba za mržnjom… 19.00
Dina… 18.15 IMAX 3D
Gučijevi… 20.45
King’s Man – Početak… 19.15, 21.15 IMAX, 21.50
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.15, 17.20
Matriks – Uskrsnuća… 16.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10 IMAX 3D, 17.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D
355… 15.20
Vrisak… 18.00, 20.20, 22.20
Zlatni dečko… 15.45, 16.45, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10

Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Aleja noćnih mora… 15.30, 18.30, 21.30
Potreba za mržnjom… 19.00
Dina… 18.15 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.00
Gučijevi… 20.45
King’s Man – Početak… 19.15, 21.15 IMAX, 21.50
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.00, 15.15, 17.20
Matriks – Uskrsnuća… 12.10 IMAX, 16.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.45, 15.00, 17.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.20 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 11.30 Dolby Atmos 3D, 14.30, 15.10 IMAX 3D, 17.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D
355… 15.20
Vrisak… 18.00, 20.20, 22.20
Vuk i lav… 13.20
Zlatni dečko… 11.40, 13.40, 15.45, 16.45, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 15.30, 18.30, 21.30
Potreba za mržnjom… 19.00
Dina… 18.15 IMAX 3D
Gučijevi… 20.45
King’s Man – Početak… 19.15, 21.15 IMAX, 21.50
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.15, 17.20
Matriks – Uskrsnuća… 16.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10 IMAX 3D, 17.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D
355… 15.20
Vrisak… 18.00, 20.20, 22.20
Zlatni dečko… 15.45, 16.45, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Četvrtak, 20. januar
Poezija na filmu – predavači Tijana Savatić i Stevan Vukotić
predavanje i razgovor sa analizom isečaka iz filmova

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Velika sala
Četvrtak, 20. januar /
 petak, 21. januar
Zlatni dečko… 18.00 i 20.00

Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00
Zlatni dečko… 19.30

Ponedeljak, 24. januar – petak, 28. januar
Zlatni dečko… 19.30

Subota, 29. januar / nedelja, 30. januar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00
Zlatni dečko… 19.30

Mala sala
Subota, 22. januar – četvrtak, 27. januar
Deset u pola… 19.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 20. januar – četvrtak, 27. januar
Potreba za mržnjom… 20.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 20. januar / petak, 21. januar
Aleja noćnih mora… 19.15, 22.15
Noć kraljeva… 17.15
Zlatni dečko… 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
King’s Man: Početak… 15.45, 18.15, 20.45, 22.30
Vrisak… 19.30, 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.45
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 19.45
Nije loše biti čovek… 17.00
Vuk i lav… 15.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 13.15, 15.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.40, 13.30, 15.30, 17.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 13.40

Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Aleja noćnih mora… 19.15, 22.15
Noć kraljeva… 17.15
Zlatni dečko… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
King’s Man: Početak… 15.45, 18.15, 20.45, 22.30
Vrisak… 19.30, 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.45
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 19.45
Nije loše biti čovek… 17.00
Vuk i lav… 15.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 11.30, 12.40, 13.30, 15.30, 17.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 14.45
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 13.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Aleja noćnih mora… 19.15, 22.15
Noć kraljeva… 17.15
Zlatni dečko… 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
King’s Man: Početak… 15.45, 18.15, 20.45, 22.30
Vrisak… 19.30, 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.45
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 19.45
Nije loše biti čovek… 17.00
Vuk i lav… 15.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 13.15, 15.00
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.40, 13.30, 15.30, 17.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 13.40 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Sreda, 26. januar
American Psycho… 20.00 – srpski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 20. januarutorak, 25. januar
Noć kraljeva… 18.30
Potreba za mržnjom… 20.30

Sreda, 26. januar
Potreba za mržnjom… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 20. januar
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Ajfel… 18.00

Petak, 21. januar
Zlatni dečko… 17.00
Vrisak… 19.00
Aleja noćnih mora… 21.00

Subota, 22. januar
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Zlatni dečko… 18.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 20.00

Nedelja, 23. januar
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00
Zlatni dečko… 18.00
King’s Man: Početak… 20.00

Ponedeljak, 24. januar / utorak, 25. januar / sreda, 26. januar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 22. januar / nedelja, 23. januar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 18.00
King’s Man: Početak… 20.00 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...