Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (21-27. april 2022)
Bioskopski repertoari (21-27. april 2022): Sve u isto vreme
Bioskopski repertoari (21-27. april 2022): Sve u isto vreme

Bioskopski repertoari (21-27. april 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 21. do 27. aprila 2022. Ove nedelje: novi filmovi, klasici u Kinoteci, ali i uskršnja pauza u nekim salama.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 21. do 27. aprila 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 21. april 2022.
Sve u isto vreme… 20.30, 21.30
Superheroj uprkos sebi… 17.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.00, 22.00
Severnjak… 20.20
Izgubljeni grad… 19.45
Bilo jednom u Srbiji… 19.00
Betmen… 14.45
Leto kada sam naučila da letim… 18.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45, 18.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.45, 15.15, 17.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 22. april 2022.
Sve u isto vreme… 14.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.00
Bilo jednom u Srbiji… 15.00
Betmen… 14.45
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 12.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.15, 14.45, 16.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.45, 15.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.30

Subota, 23. april 2022.
Sve u isto vreme… 16.45, 20.30, 21.30
Superheroj uprkos sebi… 17.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.00, 19.30, 22.15
Severnjak… 20.20
Izgubljeni grad… 20.40
Čekajući Handkea… 13.45
Bilo jednom u Srbiji… 19.00
Betmen… 15.30
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 18.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 14.45, 16.30, 18.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 10.15, 12.45, 15.15, 17.45
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 11.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 10.30, 15.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 12.30

Nedelja, 24. april 2022.
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 25. april 2022. / utorak, 26. april 2022. / sreda, 27. april
Sve u isto vreme… 16.45, 20.30, 21.30
Superheroj uprkos sebi… 17.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.00, 19.30, 22.15
Severnjak… 20.20
Opkoljeni… 22.40
Izgubljeni grad… 20.40
Čekajući Handkea… 13.45
Bilo jednom u Srbiji… 19.00
Betmen… 15.30
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 18.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.15, 14.45, 16.30, 18.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.45, 15.15, 17.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 12.30

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april
Vojvoda… 19.00

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Vojvoda… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 21. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.00
Mala mama… 17.00
Notr Dam u plamenu… 18.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.30

Petak, 22. april
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.45
Mala mama… 17.00
Notr Dam u plamenu… 18.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.30

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 25. april
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.45
Mala mama… 17.00
Notr Dam u plamenu… 18.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.30

Utorak, 26. april / sreda, 27. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.00
Mala mama… 17.00
Notr Dam u plamenu… 18.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.30 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 21. april – sreda, 27. april
Posle zime… 18.00
Mala mama… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 21. april
Notr Dam u plamenu… 17.20, 19.30, 21.40
Oslobođeno zlo… 19.15
Superheroj uprkos sebi… 20.20, 22.00
Sve u isto vreme… 18.50, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.10
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.10, 17.30, 19.00, 20.30, 21.50
Hoću muža… 17.50, 20.50
Izgubljeni grad… 16.45, 20.40
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 18.40 3D
Leto kada sam naučila da letim… 16.15, 18.30
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.45
Severnjak… 19.40, 22.20
Smrt na Nilu… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.40

Petak, 22. april
Notr Dam u plamenu… 17.20, 19.30, 21.40
Oslobođeno zlo… 19.15
Superheroj uprkos sebi… 20.20, 22.00
Sve u isto vreme… 18.50, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.10
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.15, 14.45, 16.10, 17.30, 19.00, 20.30, 21.50
Hoću muža… 17.50, 20.50
Izgubljeni grad… 16.45, 20.40
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 18.40 3D
Leto kada sam naučila da letim… 14.10, 16.15, 18.30
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.45, 15.45 3D
Severnjak… 19.40, 22.20
Smrt na Nilu… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.15, 15.15, 17.40

Subota, 23. april
Seventeen Power Of Love: The Movie… 15.00 – specijalna projekcija
Notr Dam u plamenu… 17.20, 19.30, 21.40
Oslobođeno zlo… 19.15
Superheroj uprkos sebi… 20.20, 22.00
Sve u isto vreme… 18.50, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 14.50, 16.00, 17.00, 18.00
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.10
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.15, 14.40, 16.10, 17.30, 19.00, 20.30, 21.50
Hoću muža… 17.50, 20.50
Izgubljeni grad… 16.45, 20.40
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.20 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 18.40 3D
Leto kada sam naučila da letim… 14.10, 16.15, 18.30
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.45, 15.45 3D
Severnjak… 19.40, 22.20
Smrt na Nilu… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.15, 15.15, 17.40

Nedelja, 24. april
Notr Dam u plamenu… 17.20, 19.30, 21.40
Oslobođeno zlo… 19.15
Superheroj uprkos sebi… 20.20, 22.00
Sve u isto vreme… 18.50, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.10
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.15, 14.45, 16.10, 17.30, 19.00, 20.30, 21.50
Hoću muža… 17.50, 20.50
Izgubljeni grad… 16.45, 20.40
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.20 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 18.40 3D
Leto kada sam naučila da letim… 14.10, 16.15, 18.30
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.45, 15.45 3D
Severnjak… 19.40, 22.20
Smrt na Nilu… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.15, 15.15, 17.40

Ponedeljak, 25. april
Sve u isto vreme… 18.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.50
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.20, 16.15, 19.00
Izgubljeni grad… 19.30
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.40, 18.30
Morbius… 20.20
Severnjak… 19.40
Smrt na Nilu… 18.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45, 18.20

Utorak, 26. april / sreda, 27. april
Notr Dam u plamenu… 17.20, 19.30, 21.40
Oslobođeno zlo… 19.15
Superheroj uprkos sebi… 20.20, 22.00
Sve u isto vreme… 18.50, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.10
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.10, 17.30, 19.00, 20.30, 21.50
Hoću muža… 17.50, 20.50
Izgubljeni grad… 16.45, 20.40
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 18.40 3D
Leto kada sam naučila da letim… 16.15, 18.30
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.45 3D
Severnjak… 19.40, 22.20
Smrt na Nilu… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.40

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 21. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.30
Hoću muža… 19.00
Superheroj uprkos sebi… 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.00, 19.00
Sve u isto vreme… 19.30
Severnjak… 21.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.00, 17.00
Izgubljeni grad… 20.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.00, 18.00
Morbius… 21.30

Petak, 22. april / subota, 23. april
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.30, 15.30
Hoću muža… 19.00
Superheroj uprkos sebi… 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.00, 19.00
Sve u isto vreme… 19.30
Severnjak… 21.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.00, 17.00
Izgubljeni grad… 20.45
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 13.00
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Morbius… 21.30

Nedelja, 24. april
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 16.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.45
Hoću muža… 19.30
Superheroj uprkos sebi… 22.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 19.30
Sve u isto vreme… 20.00
Severnjak… 22.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 17.30
Izgubljeni grad… 21.30
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 13.00
Leto kada sam naučila da letim… 16.00
Morbius… 18.15

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.30, 15.30
Hoću muža… 19.00
Superheroj uprkos sebi… 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.00, 19.00
Sve u isto vreme… 19.30
Severnjak… 21.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.00, 17.00
Izgubljeni grad… 20.45
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 13.00
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Morbius… 21.30

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april
Superheroj uprkos sebi… 19.40
Sve u isto vreme… 19.20
Notr Dam u plamenu… 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.50
Oslobođeno zlo… 21.50
Severnjak… 21.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.40
Opkoljeni… 19.00
Vojvoda… 17.20
Posle zime… 22.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.50, 20.30
Zvanična konkurencija… 17.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.50
Izgubljeni grad… 17.40
Hoću muža… 20.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 15.10
Leto kada sam naučila da letim… 16.00

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Superheroj uprkos sebi… 19.40
Sve u isto vreme… 19.20
Notr Dam u plamenu… 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 15.50
Oslobođeno zlo… 21.50
Severnjak… 21.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40
Opkoljeni… 19.00
Vojvoda… 17.20
Posle zime… 22.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.50, 20.30
Zvanična konkurencija… 17.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.50
Izgubljeni grad… 17.40
Hoću muža… 20.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 13.20, 15.10
Leto kada sam naučila da letim… 12.20, 14.10, 16.00

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Superheroj uprkos sebi… 19.40
Sve u isto vreme… 19.20
Notr Dam u plamenu… 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.50
Oslobođeno zlo… 21.50
Severnjak… 21.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.40
Opkoljeni… 19.00
Vojvoda… 17.20
Posle zime… 22.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.50, 20.30
Zvanična konkurencija… 17.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.50
Izgubljeni grad… 17.40
Hoću muža… 20.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 15.10
Leto kada sam naučila da letim… 16.00

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 21. april
Notr Dam u plamenu… 20.00, 22.10
Superheroj uprkos sebi… 19.45
Sve u isto vreme… 19.15, 21.40
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.45, 17.30
Betmen… 18.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.00, 19.00 MX4D, 21.30
Hoću muža… 22.00
Izgubljeni grad… 21.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00
Morbius… 21.50 MX4D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 16.45 3D
Severnjak… 18.50
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.30 MX4D, 17.40

Petak, 22. april
Notr Dam u plamenu… 20.00, 22.10
Superheroj uprkos sebi… 19.45
Sve u isto vreme… 19.15, 21.40
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.50, 15.45, 17.30
Betmen… 18.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.40 MX4D, 17.00, 19.00 MX4D, 21.30
Hoću muža… 22.00
Izgubljeni grad… 21.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 13.00, 15.00 3D, 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 13.20
Morbius… 21.50 MX4D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.45, 16.45 3D
Severnjak… 18.50
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.30 MX4D, 17.40

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Notr Dam u plamenu… 20.00, 22.10
Superheroj uprkos sebi… 19.45
Sve u isto vreme… 19.15, 21.40
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.10, 12.15, 13.40, 15.45, 17.30
Betmen… 18.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.45 MX4D, 17.00, 19.00 MX4D, 21.30
Hoću muža… 22.00
Izgubljeni grad… 21.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00 3D, 13.00, 15.00 3D, 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 13.00
Morbius… 21.50 MX4D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.40 3D, 14.45, 16.45 3D
Severnjak… 18.50
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.20 MX4D, 12.45, 15.15, 16.30 MX4D, 17.40

Ponedeljak, 25. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.10, 16.50
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 19.00 MX4D
Hoću muža… 18.30
Izgubljeni grad… 18.45
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.15
Severnjak… 20.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.45 MX4D, 16.30 MX4D

Utorak, 26. april / sreda, 27. april
Notr Dam u plamenu… 20.00, 22.10
Superheroj uprkos sebi… 19.45
Sve u isto vreme… 19.15, 21.40
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.45, 17.30
Betmen… 18.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.00, 19.00 MX4D, 21.30
Hoću muža… 22.00
Izgubljeni grad… 21.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00
Morbius… 21.50 MX4D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 16.45 3D
Severnjak… 18.50
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.30 MX4D, 17.40

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 21. april
Notr Dam u plamenu… 19.00, 21.10
Superheroj uprkos sebi… 18.00, 19.50
Sve u isto vreme… 17.45, 20.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Betmen… 17.30
Bilo jednom u Srbiji… 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.40, 18.30, 21.15
Hoću muža… 21.40
Izgubljeni grad… 19.30, 21.50
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 16.45 3D
Leto kada sam naučila da letim… 16.10
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 17.15
Severnjak… 18.45, 21.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50, 18.15

Petak, 22. april
Notr Dam u plamenu… 19.00, 21.10
Superheroj uprkos sebi… 18.00, 19.50
Sve u isto vreme… 17.45, 20.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00
Betmen… 17.30
Bilo jednom u Srbiji… 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.40, 18.30, 21.15
Hoću muža… 21.40
Izgubljeni grad… 19.30, 21.50
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 13.30 3D, 15.30, 16.45 3D
Leto kada sam naučila da letim… 13.45, 16.10
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.45, 17.15 3D
Severnjak… 18.45, 21.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.15, 14.15, 15.50, 18.15

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Notr Dam u plamenu… 19.00, 21.10
Superheroj uprkos sebi… 18.00, 19.50
Sve u isto vreme… 17.45, 20.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00
Betmen… 17.30
Bilo jednom u Srbiji… 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 12.30, 15.40, 18.30, 21.15
Hoću muža… 21.40
Izgubljeni grad… 19.30, 21.50
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.15, 13.30 3D, 15.30, 16.45 3D
Leto kada sam naučila da letim… 13.45, 16.10
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.45, 17.15 3D
Severnjak… 18.45, 21.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.15, 14.15, 15.50, 18.15

Ponedeljak, 25. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.20, 13.00
Bilo jednom u Srbiji… 17.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.30, 19.00
Izgubljeni grad… 21.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.10, 13.15
Leto kada sam naučila da letim… 18.30
Morbius… 18.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.45
Severnjak… 19.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.30

Utorak, 26. april / sreda, 27. april
Notr Dam u plamenu… 19.00, 21.10
Superheroj uprkos sebi… 18.00, 19.50
Sve u isto vreme… 17.45, 20.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Betmen… 17.30
Bilo jednom u Srbiji… 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.40, 18.30, 21.15
Hoću muža… 21.40
Izgubljeni grad… 19.30, 21.50
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 16.45 3D
Leto kada sam naučila da letim… 16.10
Morbius… 21.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 17.15
Severnjak… 18.45, 21.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50, 18.15

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 21. april
Notr Dam u plamenu… 17.30, 20.00, 22.10
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.55
Superheroj uprkos sebi… 18.25
Oslobođeno zlo… 21.20
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.45, 19.30, 22.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30 4DX, 21.20 4DX
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 16.40 3D, 17.15
Severnjak… 19.40, 22.15
Plaćenik… 20.05
Izgubljeni grad… 19.00
Zvanična konkurencija… 22.05
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.10 4DX
Pas… 17.30, 19.25
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.50
Betmen… 21.10
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 22. april / subota, 23. april
Notr Dam u plamenu… 17.30, 19.30, 21.35
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 15.55
Superheroj uprkos sebi… 18.25
Oslobođeno zlo… 21.20
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 11.20, 14.05, 16.45, 19.50, 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30 4DX, 21.20 4DX
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00, 11.20 3D, 13.45, 15.30, 16.40 3D, 17.15
Severnjak… 19.40, 22.15
Plaćenik… 20.05
Izgubljeni grad… 19.00
Zvanična konkurencija… 22.05
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 4DX, 13.50 4DX, 15.10, 16.10 4DX, 17.30
Pas… 17.30, 19.25
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.50
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.00
Betmen… 21.10
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Leto kada sam naučila da letim… 11.45, 13.25
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 13.05

Nedelja, 24. april
Notr Dam u plamenu… 17.30, 19.30, 21.35
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.55
Superheroj uprkos sebi… 18.25
Oslobođeno zlo… 21.20
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.45, 19.50, 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30 4DX, 21.20 4DX
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 16.40 3D, 17.15
Severnjak… 19.40, 22.15
Plaćenik… 20.05
Izgubljeni grad… 19.00
Zvanična konkurencija… 22.05
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 4DX, 17.30
Pas… 17.30, 19.25
Betmen… 21.10
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 15.30

Ponedeljak, 25. april
Notr Dam u plamenu… 19.00, 21.05
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 19.50, 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30 4DX, 21.20 4DX
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 13.25 3D, 14.30, 16.15
Plaćenik… 17.30, 19.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 4DX, 13.50 4DX, 15.10, 16.10 4DX, 17.30
Pas… 18.15, 20.15
Betmen… 18.00, 21.15
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.35, 16.25

Utorak, 26. april
Notr Dam u plamenu… 17.30, 19.30, 21.35
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 15.55
Superheroj uprkos sebi… 18.25
Oslobođeno zlo… 21.20
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 11.20, 14.05, 16.45, 19.50, 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30 4DX, 21.20 4DX
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00, 11.20 3D, 13.45, 15.30, 16.40 3D, 17.15
Severnjak… 19.40, 22.15
Plaćenik… 20.05
Izgubljeni grad… 19.00
Zvanična konkurencija… 22.05
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 4DX, 13.50 4DX, 15.10, 16.10 4DX, 17.30
Pas… 17.30, 20.15
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.50
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.00
Betmen… 21.10
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Leto kada sam naučila da letim… 11.45, 13.25
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 13.05

Sreda, 27. april
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 20.00 – premijera
Notr Dam u plamenu… 17.30, 19.30, 21.35
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 15.55
Superheroj uprkos sebi… 18.25
Oslobođeno zlo… 21.20
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 11.20, 14.05, 16.45, 19.50, 22.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30 4DX, 21.20 4DX
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00, 11.20 3D, 13.45, 15.30, 16.40 3D, 17.15
Severnjak… 19.40, 22.15
Plaćenik… 20.05
Izgubljeni grad… 19.00, 21.10
Zvanična konkurencija… 22.05
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 4DX, 13.50 4DX, 15.10, 16.10 4DX, 17.30
Pas… 17.30, 20.15
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.50
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.00
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Leto kada sam naučila da letim… 11.45, 13.25
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 13.05

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 21. april
Notr Dam u plamenu… 19.15, 21.40
Superheroj uprkos sebi… 15.50, 20.20
Sve u isto vreme… 18.45, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 15.40, 18.30, 19.45, 21.20
Hoću muža… 21.00
Izgubljeni grad… 19.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Leto kada sam naučila da letim… 16.10, 18.00
Morbius… 21.10
Severnjak… 17.40, 22.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.15
Uncharted… 16.30

Petak, 22. april
Notr Dam u plamenu… 19.15, 21.40
Superheroj uprkos sebi… 15.50, 20.20
Sve u isto vreme… 18.45, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.30, 14.30, 15.30, 17.30
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 13.00, 15.45, 18.30, 19.45, 21.20
Hoću muža… 21.00
Izgubljeni grad… 19.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 13.00 3D 14.00, 15.00 3D, 17.00 3D
Leto kada sam naučila da letim… 16.10, 18.00
Morbius… 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.45
Severnjak… 17.40, 22.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.45, 16.20, 17.15
Uncharted… 16.00

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Notr Dam u plamenu… 19.15, 21.40
Superheroj uprkos sebi… 15.50, 20.20
Sve u isto vreme… 18.45, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.20, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 17.30
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 12.45, 15.40, 18.30, 19.45, 21.20
Hoću muža… 21.00
Izgubljeni grad… 19.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.00 3D 14.00, 15.00 3D, 17.00 3D
Leto kada sam naučila da letim… 12.20, 16.10, 18.00
Morbius… 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.40, 13.45
Severnjak… 17.40, 22.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.45, 16.20, 17.15
Uncharted… 16.00

Ponedeljak, 25. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.45, 16.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 18.45
Hoću muža… 19.30
Izgubljeni grad… 20.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 18.00
Morbius Dolby Atmos… 18.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.30, 17.00

Utorak, 26. april / sreda, 27. april
Notr Dam u plamenu… 19.15, 21.40
Superheroj uprkos sebi… 15.50, 20.20
Sve u isto vreme… 18.45, 21.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 15.40, 18.30, 19.45, 21.20
Hoću muža… 21.00
Izgubljeni grad… 19.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Leto kada sam naučila da letim… 16.10, 18.00
Morbius… 21.10
Severnjak… 17.40, 22.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.15
Uncharted… 16.30

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za april 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Kinoteka
Četvrtak, 21. april / ponedeljak, 25. april – subota, 30. april
Velikani svetskog filma: Vudi Alen

Muzej Kinoteke
Četvrtak, 21. april
Isus na filmu

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 21. april
Notr Dam u plamenu… 18.30, 20.40
Oslobođeno zlo… 18.40
Superheroj uprkos sebi… 19.30, 21.40
Sve u isto vreme… 18.00, 21.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.00
Betmen Dolby Atmos… 20.50
Bilo jednom u Srbiji… 21.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.00 IMAX, 17.45 Dolby Atmos, 18.45 IMAX, 20.30 Dolby Atmos, 21.30 IMAX
Hoću muža… 17.20
Izgubljeni grad… 16.45, 20.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Leto kada sam naučila da letim… 16.10
Morbius Dolby Atmos… 19.45
Severnjak… 19.00, 21.50
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50, 18.15

Petak, 22. april
Notr Dam u plamenu… 18.30, 20.40
Oslobođeno zlo… 18.40
Superheroj uprkos sebi… 19.30, 21.40
Sve u isto vreme… 18.00, 21.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Betmen Dolby Atmos… 20.50
Bilo jednom u Srbiji… 21.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.00 IMAX, 15.00 Dolby Atmos, 16.00 IMAX, 17.45 Dolby Atmos, 18.45 IMAX, 20.30 Dolby Atmos, 21.30 IMAX
Hoću muža… 17.20
Izgubljeni grad… 16.45, 20.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 13.30, 14.30 3D, 15.25, 16.30 3D
Leto kada sam naučila da letim… 14.15, 16.10
Morbius Dolby Atmos… 19.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.45
Severnjak… 19.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.15, 15.50, 18.15

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Notr Dam u plamenu… 18.30, 20.40
Oslobođeno zlo… 18.40
Superheroj uprkos sebi… 19.30, 21.40
Sve u isto vreme… 18.00, 21.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Betmen Dolby Atmos… 20.50
Bilo jednom u Srbiji… 21.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 12.15 Dolby Atmos, 13.10 IMAX, 15.00 Dolby Atmos, 16.00 IMAX, 17.45 Dolby Atmos, 18.45 IMAX, 20.30 Dolby Atmos, 21.30 IMAX
Hoću muža… 17.20
Izgubljeni grad… 16.45, 20.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.25, 14.30 3D, 15.25, 16.30 3D
Leto kada sam naučila da letim… 14.15, 16.10
Morbius Dolby Atmos… 19.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.45, 14.45
Severnjak… 19.00, 21.50
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.20, 15.50, 18.15

Ponedeljak, 25. april
Sve u isto vreme… 19.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Betmen IMAX… 21.30
Dina IMAX… 15.45
Bilo jednom u Srbiji… 17.10
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.00 Dolby Atmos, 18.45 IMAX
Izgubljeni grad… 17.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 14.30, 16.30 3D
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Morbius… 19.30
Severnjak… 18.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45, 18.15

Utorak, 26. april / sreda, 27. april
Notr Dam u plamenu… 18.30, 20.40
Oslobođeno zlo… 18.40
Superheroj uprkos sebi… 19.30, 21.40
Sve u isto vreme… 18.00, 21.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.00
Betmen Dolby Atmos… 20.50
Bilo jednom u Srbiji… 21.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.00 IMAX, 17.45 Dolby Atmos, 18.45 IMAX, 20.30 Dolby Atmos, 21.30 IMAX
Hoću muža… 17.20
Izgubljeni grad… 16.45, 20.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Leto kada sam naučila da letim… 16.10
Morbius Dolby Atmos… 19.45
Severnjak… 19.00, 21.50
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50, 18.15

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 26. april
Ciklus „Izvođenje poezije na filmu“: Stihovi Omara Hajama… 19.00
Predavanje i razgovor sa analizom inserata iz filmova
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april
Posle zime… 19.30

Subota, 23. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.00
Posle zime… 19.30

Nedelja, 24. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Posle zime… 19.30 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 21. april
Sve u isto vreme… 18.15, 20.30
Superheroj uprkos sebi… 22.15
Notr Dam u plamenu… 21.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.30, 17.15, 20.00, 22.00
Severnjak… 19.30
Izgubljeni grad… 15.45, 19.45
Hoću muža… 19.00
Bilo jednom u Srbiji… 21.00
Betmen… 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 14.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.30, 13.15, 14.15, 16.00, 17.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.30, 18.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 13.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.45, 17.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 22. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.30
Izgubljeni grad… 15.45
Leto kada sam naučila da letim… 14.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.30, 13.15, 14.15, 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 15.30
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 13.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.45
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 23. april
Sve u isto vreme… 18.15, 20.30
Superheroj uprkos sebi… 22.15
Notr Dam u plamenu… 21.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.30, 17.15, 20.00, 22.00
Severnjak… 19.30
Izgubljeni grad… 15.45, 19.45
Hoću muža… 19.00
Bilo jednom u Srbiji… 21.00
Betmen… 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 11.00, 14.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.15, 14.15, 16.00, 17.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 10.30, 12.00, 13.00, 15.30, 18.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.45, 17.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 11.15, 15.00

Nedelja, 24. april
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Sve u isto vreme… 18.15, 20.30
Superheroj uprkos sebi… 22.15
Notr Dam u plamenu… 21.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.30, 17.15, 20.00, 22.00
Severnjak… 19.30
Izgubljeni grad… 15.45, 19.45
Hoću muža… 19.00
Bilo jednom u Srbiji… 21.00
Betmen… 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 14.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.30, 13.15, 14.15, 16.00, 17.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.30, 18.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 13.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.45, 17.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.00

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 21. april
And God Created Woman… 20.00 – engleski titl

Petak, 22. april
The Good, The Bad And The Ugly… 20.00 – engleski titl

Subota, 23. april
The Juniper Tree… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 24. april
The Tale Of The Princess Kaguya… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 27. april
The Maltese Falcon… 20.00 – engleski titl

Četvrtak, 28. april
The 400 Blows… 20.00 – srpski titl

Petak, 29. april
Salvatore Giuliano… 20.00 – engleski titl

Subota, 30. april
The Terrorizers… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 1. maj
Mirai – 20.00 – engleski titl 

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 21. april
Mala mama… 18.30
Vojvoda… 20.30

Petak, 22. april – ponedeljak, 25. april
Nema najavljenih projekcija 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 21. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 18.00
Superheroj uprkos sebi… 20.00

Petak, 22. april
Nema najavljenih projekcija

Subota, 23. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.00
Superheroj uprkos sebi… 18.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.00

Nedelja, 24. april
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 25. april
Vojvoda… 20.00

Utorak, 26. april
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 18.00
Sve u isto vreme… 20.00

Sreda, 27. april
Superheroj uprkos sebi… 19.00
Notr Dam u plamenu… 21.00

Četvrtak, 28. april
Nema najavljenih projekcija

Petak, 29. april
Paralelne majke… 20.00

Subota, 30. april
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.00
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 18.00
Sve u isto vreme… 20.00

Nedelja, 1. maj – četvrtak, 5. maj
Nema najavljenih projekcija

Petak, 6. maj
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.00 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 21. april – sreda, 27. april
Nema najavljenih projekcija 

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.