Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (7-13. april 2022)
Bioskopski repertoari (7-13. april 2022): Zvanična konkurencija
Bioskopski repertoari (7-13. april 2022): Zvanična konkurencija

Bioskopski repertoari (7-13. april 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 7. do 13. aprila 2022. Ove nedelje: novi filmovi, Nedelja finskog filma i klasici u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. aprila 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 7. april 2022. / petak, 8. april 2022.
Izgubljeni grad… 17.45, 20.00, 22.15
Zvanična konkurencija… 21.40
Kraljica od somota… 18.15
Duga resa… 15.20
Morbius… 15.30, 21.00
Čekajući Handkea… 17.00
Hoću muža… 20.40
Bilo jednom u Srbiji… 16.20, 19.00
Betmen… 20.20
Leto kada sam naučila da letim… 14.30, 18.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00, 18.30
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 9. april 2022. / nedelja, 10. april 2022.
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.00, 16.45, 19.30, 22.20
Izgubljeni grad… 17.30, 19.45, 21.40
Zvanična konkurencija… 22.00
Duga resa… 15.20
Morbius… 21.00
Čekajući Handkea… 17.00
Hoću muža… 20.40
Bilo jednom u Srbiji… 16.20, 19.00
Betmen… 20.20
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 18.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 18.30
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 10.30, 13.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.15, 14.15, 18.15
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.15

Ponedeljak, 11. april 2022. / utorak, 12. april 2022. / sreda, 13. april 2022.
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.45, 19.30, 22.20
Izgubljeni grad… 17.30, 19.45, 21.40
Zvanična konkurencija… 22.00
Kraljica od somota… 18.15
Duga resa… 15.20
Morbius… 21.00
Čekajući Handkea… 17.00
Hoću muža… 20.40
Bilo jednom u Srbiji… 16.20, 19.00
Betmen… 20.20
Leto kada sam naučila da letim… 18.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.30
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 16.15 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 7. april – sreda, 13. april
Kraljica od somota… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30
Morbius… 18.00
Zvanična konkurencija… 20.00

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.30
Bilo jednom u Srbiji… 16.00
Morbius… 18.30
Zvanična konkurencija… 20.30

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30
Morbius… 18.00
Zvanična konkurencija… 20.00 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Nedelja finskog filma
Opširnije na OVOM LINKU.
Četvrtak, 7. april
Aurora… 20.00

Petak, 8. april
Prvi sneg… 18.00

Subota, 9. april
Čelične dame… 18.00

Nedelja, 10. april
Igre među prijateljima… 18.00

Ponedeljak, 11. april
Slepi čovek koji nije želeo da pogleda Titanik… 18.00

Redovan repertoar
Utorak, 12. april / sreda, 13. april
Anet… 17.30
Sve je prošlo dobro… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Zvanična konkurencija… 18.50, 21.10
Plaćenik… 18.30, 20.45, 22.00
Betmen… 20.30
Bilo jednom u Srbiji… 17.20, 20.00
Hitna pomoć… 19.15
Hoću muža… 17.00, 18.40, 21.00
Izgubljeni grad… 16.00, 17.30, 19.45, 21.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.40
Morbius… 17.10, 19.30, 21.40
Pas… 18.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.50, 16.50 3D
Smrt na Nilu… 20.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.30, 17.45
Sonikov film 2 (titlovano)… 19.00
Uncharted… 18.20, 21.20

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.30, 16.15, 19.00, 21.50
Zvanična konkurencija… 18.50, 21.10
Plaćenik… 18.30, 20.45, 22.00
Betmen… 20.30
Bilo jednom u Srbiji… 14.30, 17.20, 20.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 13.15
Hoću muža… 17.00, 18.40, 21.00
Izgubljeni grad… 15.10, 17.30, 19.45, 21.30
Leto kada sam naučila da letim… 13.00, 15.00, 16.50
Morbius… 17.10, 19.30, 21.40
Pas… 18.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.45, 14.45 3D, 15.45, 16.45 3D
Smrt na Nilu… 20.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.30, 13.45, 15.20
Uncharted… 18.20, 21.20

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.15, 19.00, 21.50
Zvanična konkurencija… 18.50, 21.10
Plaćenik… 18.30, 20.45, 22.00
Betmen… 20.30
Bilo jednom u Srbiji… 17.20, 20.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 13.15
Hoću muža… 17.00, 18.40, 21.00
Izgubljeni grad… 17.30, 19.45, 21.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.40
Morbius… 17.10, 19.30, 21.40
Pas… 18.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.50, 16.50 3D
Smrt na Nilu… 20.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.30, 17.45
Sonikov film 2 (titlovano)… 19.00
Uncharted… 18.20, 21.20

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Zvanična konkurencija… 17.45
Hoću muža… 20.00, 21.30
Mrak… 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45
Izgubljeni grad… 21.45
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 14.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.00, 18.00, 19.30
Morbius… 18.15, 20.15, 22.15

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.00, 19.00
Zvanična konkurencija… 22.00
Hoću muža… 20.00
Mrak… 21.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.45
Izgubljeni grad… 22.10
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 11.15, 14.30
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Morbius… 18.15, 20.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.00, 19.00
Zvanična konkurencija… 22.00
Hoću muža… 20.00
Mrak… 21.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45
Izgubljeni grad… 22.10
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 14.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.00, 18.00
Morbius… 18.15, 20.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Plaćenik… 22.00
Zvanična konkurencija… 17.10, 19.20
Morbius… 17.50, 20.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50
Lepota različitosti… 17.00
Izgubljeni grad… 17.30, 19.40, 21.40
Hoću muža… 20.00
Belfast… 19.00
Hitna pomoć… 21.30
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 16.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.10
Betmen… 21.00
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 15.20
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.20, 19.00, 21.40
Plaćenik… 22.00
Zvanična konkurencija… 19.20
Morbius… 17.50, 20.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.40, 15.50
Lepota različitosti… 17.00
Izgubljeni grad… 17.30, 19.40, 21.50
Hoću muža… 20.00
Hitna pomoć… 21.30
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 16.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.10, 15.10
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 13.00
Leto kada sam naučila da letim… 12.40, 14.30, 15.40

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.20, 19.00, 21.40
Plaćenik… 22.00
Zvanična konkurencija… 19.20
Morbius… 17.50, 20.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50
Lepota različitosti… 17.00
Izgubljeni grad… 17.30, 19.40, 21.50
Hoću muža… 20.00
Hitna pomoć… 21.30
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 16.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.10
Leto kada sam naučila da letim… 15.40 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. april
Plaćenik… 17.30, 21.00
Zvanična konkurencija… 18.15
Betmen… 19.45
Bilo jednom u Srbiji… 15.45
Hoću muža… 18.45
Izgubljeni grad… 16.45, 19.00, 21.20
Morbius… 18.30 MX4D, 19.30, 20.45 MX4D, 21.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 MX4D, 17.00

Petak, 8. april
Plaćenik… 17.30, 21.10
Zvanična konkurencija… 18.45
Betmen… 19.45
Bilo jednom u Srbiji… 18.15
Hoću muža… 15.45, 21.00
Izgubljeni grad… 16.45, 19.00, 21.20
Morbius… 18.30 MX4D, 19.30, 20.45 MX4D, 21.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 MX4D, 17.00

Subota, 9. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 12.00, 16.15, 18.00 MX4D, 19.00
Plaćenik… 17.40, 21.40
Zvanična konkurencija… 18.45
Betmen… 19.45
Bilo jednom u Srbiji… 16.00
Hoću muža… 21.50
Izgubljeni grad… 19.15, 21.30
Morbius… 15.50 MX4D, 19.35, 20.45, 21.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.30, 14.30, 15.40 3D, 16.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00 MX4D, 11.35, 13.00, 13.25 MX4D, 14.45, 17.10
Leto kada sam naučila da letim… 12.15, 14.15
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.00

Nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 12.00, 16.15, 19.15 MX4D, 20.30
Plaćenik… 17.40, 21.45
Zvanična konkurencija… 18.45
Betmen… 19.45
Bilo jednom u Srbiji… 15.30
Hoću muža… 18.15
Izgubljeni grad… 19.00, 21.15
Morbius… 17.00 MX4D, 19.35, 21.00, 22.00 MX4D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 15.40 3D, 16.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.45 MX4D, 13.15, 14.10 MX4D, 14.45, 17.10
Leto kada sam naučila da letim… 12.15, 14.20
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.15, 19.15 MX4D, 20.30
Plaćenik… 17.40, 21.45
Zvanična konkurencija… 18.45
Betmen… 19.45
Bilo jednom u Srbiji… 15.30
Hoću muža… 18.15
Izgubljeni grad… 19.00, 21.15
Morbius… 17.00 MX4D, 19.35, 21.00, 22.00 MX4D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.10 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april / subota, 9. april
Hoću muža… 19.00

Četvrtak, 14. april / petak, 15. april / subota, 16. april
Mrak… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 7. april
DOK Cinema DOB: Escape
Projekcija i razgovor o filmu
Gost: Darko Lungulov – reditelj, scenarista i producent
Moderator: Jovana Nikolić – producentkinja
Ulaz je za dž

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Plaćenik… 19.00, 21.20
Zvanična konkurencija… 18.00, 20.15
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15, 20.50
Hoću muža… 19.15, 21.30
Izgubljeni grad… 17.30, 19.45, 21.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.10
Morbius… 17.10, 19.30, 21.00, 22.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.30, 17.45 3D
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00
Sonikov film 2 (titlovano)… 18.30
Uncharted… 16.40

Subota, 9. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.15, 16.00, 19.00, 20.30
Plaćenik… 18.40, 21.20
Zvanična konkurencija… 18.00, 21.50
Betmen… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15, 21.40
Hoću muža… 19.45, 22.00
Izgubljeni grad… 17.30, 19.15, 21.30
Leto kada sam naučila da letim… 13.45, 15.45
Morbius… 15.25, 19.30, 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.15, 13.15 3D, 15.15, 17.15 3D
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.30, 14.30, 16.10, 17.00
Sonikov film 2 (titlovano)… 18.45
Škola čarobnih životinja (sinhronizovano)… 12.15, 14.10
Uncharted… 16.20

Nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 12.15, 15.00, 17.45, 20.30
Plaćenik… 19.00, 21.20
Zvanična konkurencija… 18.00, 20.15
Betmen… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15, 21.45
Hoću muža… 19.45, 22.00
Izgubljeni grad… 17.30, 19.15, 21.30
Leto kada sam naučila da letim… 12.30, 14.20, 16.10
Morbius… 15.25, 19.30, 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.15, 13.15 3D, 15.15, 17.15 3D
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 17.00
Sonikov film 2 (titlovano)… 18.45
Škola čarobnih životinja (sinhronizovano)… 12.45, 14.45
Uncharted… 16.40

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.00, 17.45, 20.30
Plaćenik… 19.00, 21.20
Zvanična konkurencija… 18.00, 20.15
Betmen… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 18.15, 21.45
Hoću muža… 19.45, 22.00
Izgubljeni grad… 17.30, 19.15, 21.30
Leto kada sam naučila da letim… 15.45
Morbius… 16.10, 19.30, 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.15, 17.15 3D
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Sonikov film 2 (titlovano)… 18.45
Uncharted… 16.40

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 7. april
Plaćenik… 20.30, 22.30
Izgubljeni grad… 17.05, 19.15, 20.35 4DX, 21.55
Zvanična konkurencija… 20.15
Morbius… 16.10, 19.30, 21.30, 22.50 4DX
Lepota različitosti… 18.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.55, 17.10
Sonikov film 2 (titlovano)… 16.55
Električni život Luja Vejna… 19.35
Hitna pomoć… 21.45
Hoću muža… 18.10, 22.25
Pas… 19.55
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00
Betmen… 15.25, 17.20 4DX, 21.25
Leto kada sam naučila da letim… 15.40, 17.30

Petak, 8. april
Plaćenik… 20.30, 22.30
Lepota različitosti… 18.40
Izgubljeni grad… 17.05, 19.15, 20.35 4DX, 21.55
Zvanična konkurencija… 20.15
Morbius… 16.10, 19.30, 21.30, 22.50 4DX
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.55, 15.00 4DX, 17.10
Sonikov film 2 (titlovano)… 16.55
Električni život Luja Vejna… 19.35
Hitna pomoć… 21.45
Hoću muža… 18.10, 22.25
Pas… 19.55
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00
Betmen… 15.25, 17.20 4DX, 21.25
Leto kada sam naučila da letim… 15.40, 17.30

Subota, 9. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 11.30, 14.10, 18.00 4DX, 19.15, 19.30, 21.45
Plaćenik… 20.30, 22.30
Lepota različitosti… 18.40
Izgubljeni grad… 17.05, 19.15, 20.40 4DX, 21.55
Pas… 19.40
Betmen… 15.25, 21.25
Zvanična konkurencija… 20.15
Morbius… 16.10, 22.10, 22.50 4DX
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00 4DX, 11.30, 12.45, 13.20 4DX, 15.00, 15.40 4DX, 17.15
Sonikov film 2 (titlovano)… 16.55
Hoću muža… 18.10, 22.25
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 11.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.10, 13.05, 15.00
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 14.10
Leto kada sam naučila da letim… 11.00, 13.50, 15.40, 17.30
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 11.55, 13.40

Nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 11.30, 14.10, 18.00 4DX, 19.15, 21.45
Plaćenik… 20.30, 22.30
Lepota različitosti… 18.40
Izgubljeni grad… 17.05, 19.15, 20.40 4DX, 21.55
Pas… 19.40
Betmen… 15.25, 21.25
Zvanična konkurencija… 20.15
Morbius… 16.10, 19.30, 21.30, 22.50 4DX
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.00 4DX, 11.30, 12.45, 13.20 4DX, 15.00, 17.15
Sonikov film 2 (titlovano)… 16.55
Hoću muža… 18.10, 22.25
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 11.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.10, 13.05, 15.00
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)… 14.10
Leto kada sam naučila da letim… 11.00, 13.50, 15.40, 17.30
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 11.55, 13.40

Ponedeljak, 11. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.00 4DX, 19.15, 21.45
Plaćenik… 20.30, 22.30
Lepota različitosti… 18.40
Izgubljeni grad… 17.05, 19.15, 20.40 4DX, 21.55
Pas… 19.40
Betmen… 15.25, 21.25
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.55, 15.40 4DX, 17.10
Sonikov film 2 (titlovano)… 16.55
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.40, 17.30
Zvanična konkurencija… 20.10
Morbius… 19.30, 21.30, 22.50 4DX
Hoću muža… 19.00
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 16.55

Utorak, 12. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.00 4DX, 19.15, 21.40, 21.45
Plaćenik… 20.30, 22.30
Lepota različitosti… 18.40
Izgubljeni grad… 17.05, 19.15, 20.40 4DX, 21.55
Pas… 19.40
Betmen… 15.25, 21.25
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.55, 15.40 4DX, 17.10
Sonikov film 2 (titlovano)… 16.55
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.40, 17.30
Zvanična konkurencija… 20.15
Hoću muža… 18.10, 22.25
Morbius… 16.10, 19.30, 21.30, 22.50 4DX

Sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.00 4DX, 19.15, 21.45
Plaćenik… 20.30, 22.30
Lepota različitosti… 18.40
Izgubljeni grad… 17.05, 19.15, 20.40 4DX, 21.55
Pas… 19.40
Betmen… 15.25, 21.25
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.55, 15.40 4DX, 17.10
Sonikov film 2 (titlovano)… 16.55
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.40, 17.30
Zvanična konkurencija… 20.15
Hoću muža… 18.10, 22.25
Morbius… 16.10, 22.50 4DX
Travijata… 19.45 – prenos uživo

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Zvanična konkurencija… 18.30, 21.00
Plaćenik… 19.30, 21.30
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.45
Hitna pomoć… 21.10
Hoću muža… 18.20
Izgubljeni grad… 16.20, 18.45, 20.30, 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
Morbius Dolby Atmos… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Pas… 16.10
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30, 16.45, 18.00
Sonikov film 2 (titlovano)… 19.15
Uncharted… 17.40

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 13.20, 16.10, 19.00, 21.50
Zvanična konkurencija… 18.45, 21.00
Plaćenik… 19.30, 21.30
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00, 12.15 3D
Hoću muža… 18.30
Izgubljeni grad… 17.00, 19.15, 20.30, 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 11.20, 13.10, 15.00, 16.30
Morbius Dolby Atmos… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Pas… 16.20
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.40
Škola čarobnih životinja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00
Uncharted… 17.40

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 16.00, 19.00, 21.50
Zvanična konkurencija… 18.45, 21.00
Plaćenik… 19.30, 21.30
Betmen… 20.00
Bilo jednom u Srbiji… 20.45
Hoću muža… 18.30
Izgubljeni grad… 17.00, 19.15, 20.30, 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
Morbius Dolby Atmos… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Pas… 16.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30, 16.45, 18.00
Uncharted… 17.40 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za april 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Zvanična konkurencija… 18.00, 20.15
Plaćenik… 18.45, 21.00
Betmen… 19.30
Bilo jednom u Srbiji… 19.45
Hoću muža… 17.30, 20.00
Izgubljeni grad… 16.45, 19.15, 21.30
Morbius… 16.30 IMAX, 17.15 Dolby Atmos, 18.30 Dolby Atmos, 19.00 IMAX, 20.45 Dolby Atmos, 21.15 IMAX
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Uncharted… 16.15

Subota, 9. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 12.10 Dolby Atmos, 15.00 Dolby Atmos, 17.45 Dolby Atmos, 19.00 IMAX, 20.30 Dolby Atmos
Zvanična konkurencija… 18.00, 20.15
Plaćenik… 19.15, 21.20
Betmen… 19.30
Bilo jednom u Srbiji… 19.45
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.00
Hoću muža… 17.20, 20.00
Izgubljeni grad… 16.30, 18.45, 21.00
Leto kada sam naučila da letim… 13.40, 15.30
Morbius… 12.20 IMAX, 14.40 IMAX, 15.15 Dolby Atmos, 16.45 IMAX, 17.30 Dolby Atmos, 18.30 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.45 IMAX
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.30, 13.30, 15.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.00, 13.15, 14.30, 16.00, 17.00
Uncharted… 16.15

Nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 12.15 Dolby Atmos, 15.00 Dolby Atmos, 17.45 Dolby Atmos, 18.45 IMAX, 20.30 Dolby Atmos
Zvanična konkurencija… 18.00, 20.15
Plaćenik… 19.15, 21.20
Betmen… 19.30
Bilo jednom u Srbiji… 19.45
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.00
Hoću muža… 17.20, 20.00
Izgubljeni grad… 16.45, 19.00, 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 13.40, 15.30
Morbius… 12.00 IMAX, 14.15 IMAX, 15.15 Dolby Atmos, 16.30 IMAX, 17.30 Dolby Atmos, 18.30 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.30 IMAX
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.30, 13.30, 15.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.00, 13.15, 14.30, 16.00, 17.00
Uncharted… 16.15

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.15, 17.45 Dolby Atmos, 18.45 IMAX, 20.30 Dolby Atmos
Zvanična konkurencija… 18.00, 20.15
Plaćenik… 19.15, 21.20
Betmen… 19.30
Bilo jednom u Srbiji… 19.45
Hoću muža… 17.15, 20.00
Izgubljeni grad… 16.45, 19.00, 21.10
Morbius… 16.30 IMAX, 17.30 Dolby Atmos, 18.30 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.30 IMAX
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 19. april
Adrijan Pajper – Dekolonizacija i borba protiv patrijarhata… 19.00
Projekcije dokumentacije radova sa razgovorom

Utorak, 26. april
Ciklus „Izvođenje poezije na filmu“: Stihovi Omara Hajama… 19.00
Predavanje i razgovor sa analizom inserata iz filmova
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 7. april – sreda, 20. april
Kraljica od somota… 19.30

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 7. april – sreda, 13. april
Nema najavljenih projekcija

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Izgubljeni grad… 18.00, 20.00, 22.15
Kraljica od somota… 16.00
Zvanična konkurencija… 21.10
Morbius… 17.40, 19.45, 21.50
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45
Hoću muža… 19.15, 21.30
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 15.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.15 3D, 17.15
Bilo jednom u Srbiji… 16.20, 20.45
Betmen… 20.15
Leto kada sam naučila da letim… 14.20, 19.00

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.00, 16.45, 19.30, 22.20
Izgubljeni grad… 15.45, 18.00, 20.00, 21.30
Kraljica od somota… 16.00
Zvanična konkurencija… 22.15
Morbius… 20.20, 22.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 10.15, 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45
Hoću muža… 19.15
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 12.45, 14.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.00, 12.15 3D, 13.15, 15.15 3D, 17.15
Bilo jednom u Srbiji… 16.20, 20.45
Betmen… 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 11.30, 14.20, 19.00

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 16.45, 19.30, 22.20
Izgubljeni grad… 18.00, 20.00, 21.30
Kraljica od somota… 16.00
Zvanična konkurencija… 22.15
Morbius… 20.15, 22.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45
Hoću muža… 19.15
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 14.45
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.15 3D, 17.15
Bilo jednom u Srbiji… 16.20, 20.45
Betmen… 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 14.20, 19.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 7. april
Solaris… 20.00 – engleski titl

Petak, 8. april
A Fistful Of Dollars… 20.00 – engleski titl

Subota, 9. april
Die welle… 20.00 – srpski titl

Nedelja, 10. april
Demon Slayer: Mugen Train… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 13. april
Bicycle Thieves… 20.00 – engleski titl

Četvrtak, 14. april
The Umbrellas of Cherbourg… 20.00 – engleski titl

Petak, 15. april
For A Few Dollars More… 20.00 – engleski titl

Subota, 16. april
Liquid Sky… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 17. april
Gintama: The Final… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 18. april / utorak, 19. april
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 7. april
Čekajući Handkea… 18.30
Zvanična konkurencija… 20.30

Petak, 8. april
Titan… 18.30
Zvanična konkurencija… 20.30

Subota, 9. april
Sve je prošlo dobro… 18.30
Zvanična konkurencija… 20.30

Nedelja, 10. april
Između dva sveta… 18.30
Zvanična konkurencija… 20.30

Ponedeljak, 11. april
Suncokreti… 18.30
Zvanična konkurencija… 20.30

Utorak, 12. april
Nitram… 18.30
Zvanična konkurencija… 20.30

Sreda, 13. april
Zvanična konkurencija… 18.30
Anet… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Četvrtak, 14. april
Ilegalni bioskop
Kino klub Barut: Doktor Strejndžlav ili Kako sam naučio da ne brinem i zavoleo bombu… 19.00
Projekcija filma sa diskusijom; besplatan ulaz.

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 7. april
Nema najavljenih projekcija

Petak, 8. april
Leto kada sam naučila da letim… 20.00

Subota, 9. april
Nema najavljenih projekcija

Nedelja, 10. april
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00
Izgubljeni grad… 18.00
Morbius… 20.00

Ponedeljak, 11. april
Kraljica od somota… 18.00
Plaćenik… 20.00

Utorak, 12. april / sreda, 13. april
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Leto kada sam naučila da letim… 18.00 i 20.00

Ponedeljak, 11. april
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 12. april – nedelja, 17. april
Leto kada sam naučila da letim… 18.00
Hoću muža… 20.00

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.