Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (2-8. jun 2022)
Bioskopski repertoari (2-8. jun 2022): Top Gan: Maverik
Bioskopski repertoari (2-8. jun 2022): Top Gan: Maverik

Bioskopski repertoari (2-8. jun 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 2. do 8. juna 2022. I ove nedelje: festivali, premijere, novi filmovi, klasici u Kinoteci, ali i Noć srpskog filma.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 2. do 8. juna 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Art Bioskop Museum
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 2. jun 2022. / petak, 3. jun 2022.
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 17.45, 19.45
Top Gan: Maverik… 15.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Ne igraj na Engleze… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.15, 21.30
Sve u isto vreme… 21.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 4. jun 2022.
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 17.45, 19.45
Top Gan: Maverik… 13.00, 15.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.15
Leto kada sam naučila da letim… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 10.40, 11.40, 13.40, 15.40, 17.30
Loši momci (sinhronizovano)… 12.15, 15.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00, 14.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00

Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Nedelja, 5. jun 2022.
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 17.45, 19.45
Top Gan: Maverik… 13.00, 15.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Ne igraj na Engleze… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.15, 21.30
Sve u isto vreme… 21.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 10.40, 11.40, 13.40, 15.40, 17.30
Loši momci (sinhronizovano)… 12.15, 15.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00, 14.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00

Ponedeljak, 6. jun 2022. / utorak, 7. jun 2022.
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 17.45, 19.45
Top Gan: Maverik… 15.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Ne igraj na Engleze… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.15, 21.30
Sve u isto vreme… 21.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 8. jun 2022.
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 20.00 – premijera
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 17.45, 19.45
Top Gan: Maverik… 15.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Ne igraj na Engleze… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.15, 21.30
Sve u isto vreme… 21.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.00 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 2. jun – sreda, 8. jun
Kockar… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 17.00
Divljaci… 19.00
Top Gan: Maverik… 21.00

Subota, 4. jun/ nedelja, 5. jun
Loši momci (sinhronizovano)… 12.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 14.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30
Divljaci… 19.00
Top Gan: Maverik… 21.00

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun / sreda, 8. jun
Nema najavljenih projekcija 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 2. jun – sreda, 8. jun
Ne igraj na Engleze… 18.00
Čovek koji je prodao svoju kožu… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.10, 17.10
Divljaci… 18.10, 20.10
Kockar… 19.00, 22.10
Bez signala… 18.45
Dautonska opatija – Nova epoha… 19.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.30
Izgubljeni grad… 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.40
Operacija Minsmit… 18.00
Potera… 20.50
Severnjak… 20.40
Top Gan: Maverik… 16.30, 17.40, 19.20, 20.15, 21.10, 22.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.20

Subota, 4. jun
NY Met: Hamlet… 18.55 – prenos uživo
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.00, 14.10, 15.10, 16.10, 17.10
Divljaci… 18.10, 20.10
Kockar… 19.00, 22.10
Bez signala… 18.45
Dautonska opatija – Nova epoha… 19.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 14.15, 16.00 3D, 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30
Izgubljeni grad… 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.20
Loši momci (sinhronizovano)… 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D
Potera… 20.50
Severnjak… 20.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.15, 14.40
Top Gan: Maverik… 14.00, 15.00, 16.40, 17.40, 19.20, 20.15, 22.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.45

Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 18.00
Toma… 20.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.10

Nedelja, 5. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.00, 14.10, 15.10, 16.10, 17.10
Divljaci… 18.10, 20.10
Kockar… 19.00, 22.10
Bez signala… 18.45
Dautonska opatija – Nova epoha… 19.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 14.15, 16.00 3D, 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.30
Izgubljeni grad… 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.20
Loši momci (sinhronizovano)… 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D
Operacija Minsmit… 18.00
Potera… 20.50
Severnjak… 20.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.15, 14.40
Top Gan: Maverik… 14.00, 15.00, 16.40, 17.40, 19.20, 20.15, 21.10, 22.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.45

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.10, 17.10
Divljaci… 18.10, 20.10
Kockar… 19.00, 22.10
Bez signala… 18.45
Dautonska opatija – Nova epoha… 19.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.30
Izgubljeni grad… 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.40
Operacija Minsmit… 18.00
Potera… 20.50
Severnjak… 20.40
Top Gan: Maverik… 16.30, 17.40, 19.20, 20.15, 21.10, 22.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.20

Sreda, 8. jun
Svet iz doba Jure: Nadmoć 3D… 18.30, 21.30 – premijera
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.10, 17.10
Divljaci… 18.10, 20.10
Kockar… 19.00, 22.10
Bez signala… 18.45
Dautonska opatija – Nova epoha… 19.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.30
Izgubljeni grad… 21.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.40
Operacija Minsmit… 18.00
Potera… 20.50
Severnjak… 20.40
Top Gan: Maverik… 16.30, 17.40, 19.20, 20.15, 21.10, 22.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 16.20 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Kockar… 19.00, 21.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.45
Divljaci… 22.00
Potera… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00, 22.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.15
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00

Subota, 4. jun
Kockar… 20.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.45
Divljaci… 22.00
Potera… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 22.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.15
Leto kada sam naučila da letim… 12.30, 14.30, 16.30
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00

Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Nedelja, 5. jun
Kockar… 19.00, 21.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.45
Divljaci… 22.00
Potera… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00, 22.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.15
Leto kada sam naučila da letim… 12.30, 14.30, 16.30
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Kockar… 19.00, 21.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.45
Divljaci… 22.00
Potera… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00, 22.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.15
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00

Sreda, 8. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 19.00 – premijera
Kockar… 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.20
Divljaci… 22.00
Potera… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00, 22.05
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.15
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
Top Gan: Maverik… 17.00, 19.30 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Divljaci… 17.00, 21.30
Kockar… 20.00, 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.10
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30, 21.20
Čovek koji je prodao svoju kožu… 17.50
Bekstvo sa polja smrti… 21.40
Pariz: Ljubavna priča… 19.30
Operacija Minsmit… 17.30
Dauntonska Opatija – Nova epoha… 17.10
Ne igraj na Engleze… 19.50
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Loši momci (sinhronizovano) 3D… 16.10
Loši momci (sinhronizovano)… 15.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Subota, 4. jun
Divljaci… 17.30, 21.30
Kockar… 20.00, 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.20, 15.10
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30, 21.40
Čovek koji je prodao svoju kožu… 17.50
Pariz: Ljubavna priča… 19.30
Dauntonska Opatija – Nova epoha… 17.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.20
Loši momci (sinhronizovano) 3D… 12.10, 14.00, 16.10
Loši momci (sinhronizovano)… 13.00, 15.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.50
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar – Ubrzanje… 21.20

Nedelja, 5. jun
Divljaci… 17.00, 21.30
Kockar… 20.00, 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.20, 15.10
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30, 21.20
Čovek koji je prodao svoju kožu… 17.50
Bekstvo sa polja smrti… 21.40
Pariz: Ljubavna priča… 19.30
Operacija Minsmit… 17.30
Dauntonska Opatija – Nova epoha… 17.10
Ne igraj na Engleze… 19.50
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Loši momci (sinhronizovano) 3D… 12.10, 14.00, 16.10
Loši momci (sinhronizovano)… 13.00, 15.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.50
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun / sreda, 8. jun
Divljaci… 17.00, 21.30
Kockar… 20.00, 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.10
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30, 21.20
Čovek koji je prodao svoju kožu… 17.50
Bekstvo sa polja smrti… 21.40
Pariz: Ljubavna priča… 19.30
Operacija Minsmit… 17.30
Dauntonska Opatija – Nova epoha… 17.10
Ne igraj na Engleze… 19.50
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Loši momci (sinhronizovano) 3D… 16.10
Loši momci (sinhronizovano)… 15.20
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.30 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Divljaci… 18.40
Kockar… 18.50, 21.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30 MX4D 3D, 20.00, 21.45 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30 3D
Potera… 19.30
Sećanja ubice… 21.00
Top Gan – Maverik… 15.00, 17.40, 19.00 MX4D, 20.15, 21.30 MX4D
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 4. jun / nedelja, 5. jun
Divljaci… 18.40
Kockar… 18.50, 21.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 14.20, 16.30 MX4D 3D, 20.00, 21.45 3D
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 11.15
Loši momci (sinhronizovano)… 11.00, 12.20 MX4D 3D, 13.20 3D, 14.30 MX4D 3D, 15.20, 16.40, 17.30 3D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.00
Potera… 19.30
Sećanja ubice… 21.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.45
Top Gan – Maverik… 12.30, 15.10, 17.45, 19.00 MX4D, 20.20, 21.30 MX4D
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.00

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Divljaci… 18.40
Kockar… 18.50, 21.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30 MX4D 3D, 20.00, 21.45 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30 3D
Potera… 19.30
Sećanja ubice… 21.00
Top Gan – Maverik… 15.00, 17.40, 19.00 MX4D, 20.15, 21.30 MX4D
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.10

Sreda, 8. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 20.00 MX4D, 21.00 – premijera
Divljaci… 18.40
Kockar… 18.50, 21.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30 MX4D 3D, 20.00, 21.45 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30 3D
Potera… 19.30
Sećanja ubice… 21.00
Top Gan – Maverik… 15.00, 17.15 MX4D, 17.40, 20.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 15.10 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 9. jun
BEOSEF – Festival srednjoškolskog filma… 20.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00, 17.50
Divljaci… 18.15, 20.15
Kockar… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.00, 20.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Sećanja ubice… 19.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.45
Top Gan: Maverik… 15.45, 18.30, 19.45, 21.00

Subota, 4. jun / nedelja, 5. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.50
Divljaci… 18.15, 20.15
Kockar… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.15, 18.00, 20.30
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00, 13.15 3D, 14.15, 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.15, 12.45
Sećanja ubice… 19.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.15, 16.45
Top Gan: Maverik… 13.00, 15.45, 18.30, 19.45, 21.00

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00, 17.50
Divljaci… 18.15, 20.15
Kockar… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.00, 20.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Sećanja ubice… 19.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.45
Top Gan: Maverik… 15.45, 18.30, 19.45, 21.00

Sreda, 8. jun
Svet iz doba Jure: Nadmoć 3D… 19.00 – premijera
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00, 17.50
Divljaci… 18.15, 20.15
Kockar… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.00, 20.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Sećanja ubice… 19.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.45
Top Gan: Maverik… 15.45, 18.30, 19.45, 21.00

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Top Gan: Maverik… 15.30, 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Top Gan: Maverik 4DX… 15.45, 18.30, 21.00
Operacija Minsmit… 19.45
Bekstvo sa polja smrti… 22.30
Sećanja ubice… 20.15
Bez signala… 18.20
Potpaljivačica… 22.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00, 21.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00, 16.55
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Divljaci… 18.50, 20.40

Subota, 4. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.15, 17.15
Top Gan: Maverik… 12.30, 15.30, 18.00, 20.30, 21.30, 23.00
Top Gan: Maverik 4DX… 15.45, 18.30, 21.00
Operacija Minsmit… 19.45
Bekstvo sa polja smrti… 22.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.25 4DX 3D, 19.00, 21.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Loši momci (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.00, 16.55
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 15.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.05
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.50
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 11.05
Divljaci… 18.50, 20.40

Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar – Ubrzanje… 21.40

Nedelja, 5. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.15, 17.15
Top Gan: Maverik… 12.30, 15.30, 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Top Gan: Maverik 4DX… 15.45, 18.30, 21.00
Operacija Minsmit… 19.45
Bekstvo sa polja smrti… 22.30
Sećanja ubice… 20.15
Bez signala… 18.20
Potpaljivačica… 22.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 12.10, 13.25 4DX 3D, 19.00, 21.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Loši momci (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.00, 16.55
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.05, 14.40
Divljaci… 18.50, 20.40

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Top Gan: Maverik… 15.30, 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Top Gan: Maverik 4DX… 15.45, 18.30, 21.00
Operacija Minsmit… 19.45
Bekstvo sa polja smrti… 22.30
Sećanja ubice… 20.15
Bez signala… 18.20
Potpaljivačica… 22.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00, 21.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00, 16.55
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Divljaci… 18.50, 20.40

Sreda, 8. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.15, 16.15 4DX 3D, 19.00 4DX 3D, 19.45 3D, 21.30, 22.30 3D – premijera
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Top Gan: Maverik… 17.15, 18.00, 20.30
Top Gan: Maverik 4DX… 21.45
Operacija Minsmit… 19.45
Bekstvo sa polja smrti… 22.30
Sećanja ubice… 20.15
Bez signala… 18.20
Potpaljivačica… 22.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00, 16.55
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Divljaci… 18.50, 20.40 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 16.30, 18.30
Kockar… 19.00, 21.10
Divljaci… 18.20, 21.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.40, 18.15, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.15
Izgubljeni grad… 19.15
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.50 3D, 17.00, 18.00 3D
Potera… 21.30
Sećanja ubice… 20.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30
Top Gan – Maverik… 16.00 Dolby Atmos, 17.30, 18.45 Dolby Atmos, 20.00 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos

Subota, 28. maj / nedelja, 29. maj
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 18.30
Kockar… 19.00, 21.10
Divljaci… 18.20, 21.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.15, 15.45, 18.15, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.15
Izgubljeni grad… 19.15
Leto kada sam naučila da letim… 12.45, 15.15, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.15
Potera… 21.30
Sećanja ubice… 20.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.30, 15.45
Top Gan – Maverik… 13.30 Dolby Atmos, 16.10 Dolby Atmos, 17.30, 18.45 Dolby Atmos, 20.00 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 16.30, 18.30
Kockar… 19.00, 21.10
Divljaci… 18.20, 21.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.40, 18.15, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.15
Izgubljeni grad… 19.15
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.50 3D, 17.00, 18.00 3D
Potera… 21.30
Sećanja ubice… 20.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30
Top Gan – Maverik… 16.00 Dolby Atmos, 17.30, 18.45 Dolby Atmos, 20.00 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos

Sreda, 8. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć Dolby Atmos 3D… 20.00 – premijera
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 16.30, 18.30
Kockar… 19.00, 21.10
Divljaci… 18.20, 21.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.40, 18.15, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.15
Izgubljeni grad… 19.15
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.50 3D, 17.00, 18.00 3D
Potera… 21.30
Sećanja ubice… 20.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30
Top Gan – Maverik… 16.00 Dolby Atmos, 17.30, 18.45 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jun 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Ponedeljak, 6. jun – četvrtak, 16. jun
Festival nitratnog filma 2022
Više pročitajte OVDE

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Kockar… 19.30, 21.40
Divljaci… 20.10, 22.05
Bekstvo sa polja smrti… 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45, 16.45 Dolby Atmos 3D, 18.15, 19.15 Dolby Atmos 3D, 20.45, 21.45 Dolby Atmos 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 18.10
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.15
Potera… 19.20
Sećanja ubice… 21.00
Severnjak… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00
Top Gan: Maverik… 15.30 Dolby Atmos, 16.30 IMAX, 18.00 Dolby Atmos, 19.00 IMAX, 20.30 Dolby Atmos, 21.30 IMAX

Subota, 4. jun / nedelja, 5. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.45, 14.45, 15.40, 17.30
Kockar… 19.30, 21.40
Divljaci… 20.10, 22.05
Bekstvo sa polja smrti… 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45, 16.45 Dolby Atmos 3D, 18.15, 19.15 Dolby Atmos 3D, 20.45, 21.45 Dolby Atmos 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.10, 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 18.10
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.15
Potera… 19.20
Sećanja ubice… 21.00
Severnjak… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.30, 16.00
Top Gan: Maverik… 14.00 IMAX, 15.30 Dolby Atmos, 16.30 IMAX, 18.00 Dolby Atmos, 19.00 IMAX, 20.30 Dolby Atmos, 21.30 IMAX

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Kockar… 19.30, 21.40
Divljaci… 20.10, 22.05
Bekstvo sa polja smrti… 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45, 16.45 Dolby Atmos 3D, 18.15, 19.15 Dolby Atmos 3D, 20.45, 21.45 Dolby Atmos 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 18.10
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.15
Potera… 19.20
Sećanja ubice… 21.00
Severnjak… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00
Top Gan: Maverik… 15.30 Dolby Atmos, 16.30 IMAX, 18.00 Dolby Atmos, 19.00 IMAX, 20.30 Dolby Atmos, 21.30 IMAX

Sreda, 8. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 20.00 IMAX 3D – premijera
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Kockar… 19.30, 21.40
Divljaci… 20.10, 22.05
Bekstvo sa polja smrti… 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45, 16.45 Dolby Atmos 3D, 18.15, 19.15 Dolby Atmos 3D, 20.45, 21.45 Dolby Atmos 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 18.10
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.15
Potera… 19.20
Sećanja ubice… 21.00
Severnjak… 18.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.00
Top Gan: Maverik… 15.00 IMAX, 15.30 Dolby Atmos, 17.30 IMAX, 18.00 Dolby Atmos, 20.30 Dolby Atmos 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 7. jun
Ciklus: Umetnost, film i dekolonizacija… 19.00
Tema: Simon Li – kreolizacija formi
Projekcije dokumentacije radova sa razgovorom

Utorak, 21. jun
Ciklus: Izvođenje poezije na filmu
Tema: Stihovi Kristine Roseti
Predavanje i razgovor sa analizom inserata iz filmova
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 9. jun
B4 i Scream For Me Sarajevo… 20.00
Dokumentarni filmovi i razgovori sa autorima Alenom Š̌imićem i Jasenkom Pašićem.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 4. jun
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.00

Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Subota, 4. jun
Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 19.45, 21.40
Top Gan: Maverik… 15.45, 17.00, 19.30, 20.45, 22.00
Fabijan: O smaku sveta… 14.30
Potera… 17.00
Bekstvo sa polja smrti… 18.30
Sećanja ubice… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15, 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.15, 20.20
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Loši momci (sinhronizovano)… 17.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 4. jun
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 19.45, 21.40
Top Gan: Maverik… 15.45, 17.00, 19.30, 20.45, 22.00
Fabijan: O smaku sveta… 14.30
Bekstvo sa polja smrti… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15,
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.15, 20.20
Leto kada sam naučila da letim… 14.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00
Loši momci (sinhronizovano)… 10.30, 14.30, 17.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.15, 12.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 10.45, 13.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.15

Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Nedelja, 5. jun
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 19.45, 21.40
Top Gan: Maverik… 15.45, 17.00, 19.30, 20.45, 22.00
Fabijan: O smaku sveta… 14.30
Potera… 17.00
Bekstvo sa polja smrti… 18.30
Sećanja ubice… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15, 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.15, 20.20
Leto kada sam naučila da letim… 14.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00
Loši momci (sinhronizovano)… 10.30, 14.30, 17.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.15, 12.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 10.45, 13.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 19.45, 21.40
Top Gan: Maverik… 15.45, 17.00, 19.30, 20.45, 22.00
Fabijan: O smaku sveta… 14.30
Potera… 17.00
Bekstvo sa polja smrti… 18.30
Sećanja ubice… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15, 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.15, 20.20
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Loši momci (sinhronizovano)… 17.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.30

Sreda, 8. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 19.30 – premijera
Kockar… 20.00, 22.15
Divljaci… 19.45, 21.40
Top Gan: Maverik… 15.45, 17.00, 20.45, 22.15
Fabijan: O smaku sveta… 14.30
Potera… 17.00
Bekstvo sa polja smrti… 18.30
Sećanja ubice… 19.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15, 21.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.15, 20.20
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Loši momci (sinhronizovano)… 17.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.30 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 2. jun
Napoleon Dynamite… 21.00 – engleski titl

Petak, 3. jun
Top Gun… 21.00 – srpski titl

Subota, 4. jun
Clerks… 21.00 – engleski titl

Nedelja, 5. jun
Toy Story… 21.00 – srpski titl

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 8. jun
Sunset Blvd… 21.00 – srpski titl

Četvrtak, 9. jun
Five Easy Pieces… 21.00 – srpski titl

Petak, 10. jun
Rio Bravo… 21.00 – srpski titl

Subota, 11. jun
Cat People… 21.00 – srpski titl

Nedelja, 12. jun
Toy Story 2… 21.00 – srpski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 2. jun / petak, 3. jun
Tri sprata… 18.30
Dan zastave… 20.30

Subota, 4. jun
Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Toma… 20.30

Nedelja, 5. jun – sreda, 8. jun
Tri sprata… 18.30
Dan zastave… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Četvrtak, 9. jun

Operacija Gladio, drugi deo: Lutkari… 19.00

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 2. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 18.00
Divljaci… 20.00

Petak, 3. jun
Kockar… 21.00

Subota, 4. jun
Noć srpskog filma 2022
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Toma… 19.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Nedelja, 5. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 17.00
Kockar… 19.00
Divljaci… 21.00

Ponedeljak, 6. jun / utorak, 7. jun / sreda, 8. jun
Nema najavljenih projekcija 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija 

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.