Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (30. jun – 6. jul 2022)
Bioskopski repertoari (30. jun - 6. jul 2022): Malci 2 - Gruov početak
Bioskopski repertoari (30. jun - 6. jul 2022): Malci 2 - Gruov početak

Bioskopski repertoari (30. jun – 6. jul 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 30. juna do 6. jula 2022. Ove nedelje: bioskopi na otvorenom, premijere, novi filmovi, kao i klasici u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 30. juna do 6. jula 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Bioskopi na otvorenom – leto 2022.

»»» Starogradsko leto – Kosančićev venac

Subota, 2. jul (21.00) Mali twist
Nedelja, 3. jul (21.00) Titan
Subota, 9. jul (21.00) Skok – Nataša Kovačević
Nedelja, 10. jul (21.00) Boiling Point
Subota, 16. jul (21.00) Kratki filmovi studenata FDU
Nedelja, 17. jul (21.00) Kratki filmovi studenata FDU
Subota, 23. jul (21.00) Bilo jednom u Srbiji
Nedelja, 24. jul (21.00) Everything Everywhere All At Once
Subota, 30. jul (21.00) The Best Years
Nedelja, 31. jul (21.00) Flag Day

*** *** ***

»»» Open Air Cinema – ispred TC Galerija Belgrade

Galerija Open Air Cinema
Četvrtak, 30. jun (21.00) Igraj svoju igru 2
Petak, 1. jul (21.30) Kralj lavova
Subota, 2. jul (21.30) Igraj svoju igru 3
Petak, 8. jul (21.30) Međuzvezdani
Subota, 9. jul (21.30) Džumandži: Dobrodošli u džunglu
Petak, 15. jul (21.30) Početak
Subota, 16. jul (21.30) Đangova osveta
Petak, 22. jul (21.30) Osmi putnik
Subota, 23. jul (21.30) Boemska rapsodija
Petak, 29. jul (21.30) Kazablanka
Subota, 30. jul (21.30) Ubistvo u Orijent ekspresu
Petak, 5. avgust (21.30) Gospodar prstenova: Povratak kralja
Subota, 6. avgust (21.30) Čarobnjak iz Oza
Petak, 12. avgust (21.30) Veliki Getsbi
Subota, 13. avgust (21.30) Da Vinčijev kod
Petak, 19. avgust (21.30) Grdana: Zla vila
Subota, 20. avgust (21.30) Borat
Petak, 26. avgust (21.30) Troja
Subota, 27. avgust (21.30) Osvetnici: Kraj igre

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 30. jun 2022. / petak, 1. jul 2022.
Zauvek zajedno… 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 19.15
Elvis… 18.30, 20.00, 21.30
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 16.30
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 21.45
Top Gan: Maverik… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 14.30, 17.30

Subota, 2. jul 2022. / nedelja, 3. jul 2022.
Zauvek zajedno… 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 19.15
Elvis… 18.30, 20.00, 21.30
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 16.30
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 21.45
Top Gan: Maverik… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45
Leto kada sam naučila da letim… 11.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 17.30
Loši momci (sinhronizovano)… 13.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 10.30

Ponedeljak, 4. jul 2022. / utorak, 5. jul 2022.
Zauvek zajedno… 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 19.15
Elvis… 18.30, 20.00, 21.30
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 16.30
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 21.45
Top Gan: Maverik… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 14.30, 17.30

Sreda, 6. jul 2022.
Tor: Ljubav i grom 3D… 19.00, 21.20 – premijera
Zauvek zajedno… 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 19.15
Elvis… 18.30, 21.30
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 16.30
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 21.45
Top Gan: Maverik… 20.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 14.30, 17.30 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 30. jun – sreda, 6. jul
Zauvek zajedno… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 30. jun / petak, 1. jul
Nema najavljenih projekcija

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 14.00, 18.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul / sreda, 6. jul
Nema najavljenih projekcija 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 30. jun – sreda, 6. jul
Zauvek zajedno… 18.00
Bergmanovo ostrvo… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 30. jun / petak, 1. jul
Kuhinjska brigada… 17.45, 19.45, 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 16.40, 18.50, 21.40
Zauvek zajedno… 19.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.25, 18.20 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.15, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Crni telefon… 16.50, 19.00, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 20.30
Elvis… 17.15, 20.00, 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Mamac… 21.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.20 3D, 18.30, 20.45 3D
Top Gan: Maverik… 16.00, 18.45, 21.30
Zločin u Holivudu… 21.20

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Kuhinjska brigada… 17.45, 19.45, 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 16.40, 18.50, 21.40
Zauvek zajedno… 19.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.25, 18.20 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.15, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.00, 15.10, 17.30 3D
Crni telefon… 16.50, 19.00, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 14.15, 20.30 3D
Elvis… 17.15, 20.00, 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 13.10, 15.00, 17.00
Loši momci (sinhronizovano)… 12.45, 13.45 3D, 14.45, 15.45 3D
Mamac… 21.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.20 3D, 18.30, 20.45 3D
Top Gan: Maverik… 16.00, 18.45, 21.30
Zločin u Holivudu… 21.20

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Kuhinjska brigada… 17.45, 19.45, 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 16.40, 18.50, 21.40
Zauvek zajedno… 19.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.25, 18.20 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.15, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Crni telefon… 16.50, 19.00, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 20.30
Elvis… 17.15, 20.00, 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Mamac… 21.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.20 3D, 18.30, 20.45 3D
Top Gan: Maverik… 16.00, 18.45, 21.30
Zločin u Holivudu… 21.20

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom 3D… 19.00, 21.30 – premijera
Kuhinjska brigada… 17.45, 19.45, 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 16.40, 18.50, 21.40
Zauvek zajedno… 19.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.25, 18.20 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.15, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Crni telefon… 16.50, 19.00, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 20.30
Elvis… 17.15, 20.00, 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Mamac… 21.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.20 3D, 18.30, 20.45 3D
Top Gan: Maverik… 16.00, 18.45, 21.30
Zločin u Holivudu… 21.20

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 30. jun / petak, 1. jul
Zauvek zajedno… 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 22.15
Malci 2 – Gruov početak… 19.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Elvis… 19.00
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 16.15
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 18.00
Crni telefon… 20.30
Top Gan: Maverik… 21.45

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Zauvek zajedno… 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 22.15
Malci 2 – Gruov početak… 19.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Elvis… 19.00
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 16.15
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 18.00
Crni telefon… 20.30
Top Gan: Maverik… 21.45
Leto kada sam naučila da letim… 12.45, 14.30

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Zauvek zajedno… 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 22.15
Malci 2 – Gruov početak… 19.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Elvis… 19.00
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 16.15
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 18.00
Crni telefon… 20.30
Top Gan: Maverik… 21.45

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom… 20.00 – premijera
Zauvek zajedno… 21.50
Pritisni Play i voli ponovo… 22.15
Malci 2 – Gruov početak… 19.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Elvis… 22.15
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 16.15
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 18.00
Crni telefon… 20.30

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 30. jun / petak, 1. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 20.00
Kuhinjska brigada… 21.40
Zauvek zajedno… 22.00
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Elvis… 17.20, 20.30
Crni telefon… 19.20, 21.20
Bergmanovo ostrvo… 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30
Heroji… 20.45
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.20
Top Gan: Maverik… 18.20, 20.40
Leto kada sam naučila da letim… 16.10

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 20.00
Kuhinjska brigada… 21.40
Zauvek zajedno… 22.00
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.50, 15.40, 17.30
Elvis… 17.20, 20.30
Crni telefon… 19.20, 21.20
Bergmanovo ostrvo… 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 12.30, 13.30, 14.20, 15.30
Heroji… 20.45
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.20
Top Gan: Maverik… 18.20, 20.40
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.10, 14.10
Leto kada sam naučila da letim… 16.10

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul / sreda, 6. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 20.00
Kuhinjska brigada… 21.40
Zauvek zajedno… 22.00
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Elvis… 17.20, 20.30
Crni telefon… 19.20, 21.20
Bergmanovo ostrvo… 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30
Heroji… 20.45
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.20
Top Gan: Maverik… 18.20, 20.40
Leto kada sam naučila da letim… 16.10 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 30. jun / petak, 1. jul
Kuhinjska brigada… 15.20, 19.45
Zauvek zajedno… 17.30, 21.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 17.20 MX4D 3D, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.50, 18.15 3D
Crni telefon… 18.45, 21.15
Elvis… 15.40, 20.45
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 19.10 MX4D, 21.00
Top Gan: Maverik… 20.15, 22.00 MX4D

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Kuhinjska brigada… 15.20, 19.45
Zauvek zajedno… 17.30, 21.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.00, 13.30 MX4D 3D, 14.00 3D, 15.00, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 17.20 MX4D 3D, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.15, 13.20 3D, 15.50, 18.15 3D
Crni telefon… 18.45, 21.15
Elvis… 15.40, 20.45
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 19.10 MX4D, 21.00
Top Gan – Maverik… 20.15, 22.00 MX4D
Loši momci (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Kuhinjska brigada… 15.20, 19.45
Zauvek zajedno… 17.30, 21.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 17.20 MX4D 3D, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.50, 18.15 3D
Crni telefon… 18.45, 21.15
Elvis… 15.40, 20.45
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 19.10 MX4D, 21.00
Top Gan: Maverik… 20.15, 22.00 MX4D

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom 3D… 19.00 MX4D, 20.30 – premijera
Kuhinjska brigada… 15.20, 19.45
Zauvek zajedno… 17.30, 21.45
Crni telefon… 18.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 15.20 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 17.10 MX4D 3D, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.10
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 15.50, 18.15 3D
Elvis… 15.40, 20.45
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 21.00, 21.30 MX4D
Top Gan: Maverik… 21.15

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija. 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija.

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 30. jul / petak, 1. jul
Kuhinjska brigada… 19.30, 21.10
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 20.30, 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D
Crni telefon… 18.15, 21.00
Elvis… 17.45, 20.15
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.30 3D, 18.30
Top Gan: Maverik… 18.45, 21.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Kuhinjska brigada… 19.30, 21.10
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 20.30, 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 13.30, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.10, 12.10 3D, 13.20, 14.15 3D, 15.30, 16.30 3D
Crni telefon… 18.15, 21.00
Elvis… 17.45, 20.15
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 12.30, 15.30 3D, 18.30
Top Gan: Maverik… 18.45, 21.20
Loši momci (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.45, 15.45 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 15.20

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Kuhinjska brigada… 19.30, 21.10
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 20.30, 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D
Crni telefon… 18.15, 21.00
Elvis… 17.45, 20.15
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.30 3D, 18.30
Top Gan: Maverik… 18.45, 21.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.20

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom 3D… 19.00 – premijera
Kuhinjska brigada… 19.30, 21.10
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 20.30, 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D
Crni telefon… 18.15, 21.00
Elvis… 17.45, 20.15
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.30 3D, 18.30
Top Gan: Maverik… 18.45, 21.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.20

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 30. jun
Pritisni Play i voli ponovo… 15.15, 17.15, 19.15
Kuhinjska brigada… 19.00, 21.00
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.00 3D, 20.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.45 4DX 3D, 22.30 4DX 3D
Top Gan: Maverik… 20.00, 22.30
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30, 11.55 4DX 3D, 13.00 3D, 13.30, 14.00 4DX 3D, 15.00 3D, 16.00 4DX 3D, 16.30, 17.05 3D, 17.55 4DX 3D, 18.30
Elvis… 19.00, 20.15, 22.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 17.05
Zločin u Holivudu… 17.55
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 11.55, 16.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.45, 14.15

Petak, 1. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 15.15, 17.15, 19.15
Kuhinjska brigada… 19.00, 21.00
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.00 3D, 20.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.45 4DX 3D, 22.30 4DX 3D
Top Gan: Maverik… 20.00, 22.30
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30, 11.55 4DX 3D, 13.00 3D, 13.30, 14.00 4DX 3D, 15.00 3D, 16.00 4DX 3D, 16.30, 17.05 3D, 17.55 4DX 3D, 18.30
Elvis… 19.00, 20.15, 22.00
Mamac… 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 17.05
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 11.55, 16.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.45, 14.15

Subota, 2. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 15.15, 17.15, 19.15
Kuhinjska brigada… 19.00, 21.00
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.00 3D, 20.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.45 4DX 3D, 22.30 4DX 3D
Top Gan: Maverik… 20.00, 22.30
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30, 11.55 4DX 3D, 13.00 3D, 13.30, 14.00 4DX 3D, 15.00 3D, 16.00 4DX 3D, 16.30, 17.05 3D, 17.55 4DX 3D, 18.30
Elvis… 19.00, 20.15, 22.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 17.05
Zločin u Holivudu… 17.55
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 11.55, 16.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.45, 14.15

Nedelja, 3. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 15.15, 17.15, 19.15
Kuhinjska brigada… 19.00, 21.00
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.00 3D, 20.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.45 4DX 3D, 22.30 4DX 3D
Top Gan: Maverik… 20.00, 22.30
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30, 11.55 4DX 3D, 13.00 3D, 13.30, 14.00 4DX 3D, 15.00 3D, 16.00 4DX 3D, 16.30, 17.05 3D, 17.55 4DX 3D, 18.30
Elvis… 19.00, 20.15, 22.00
Mamac… 18.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 17.05
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 11.55, 16.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.45, 14.15

Ponedeljak, 4. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 15.15, 17.15, 19.15
Kuhinjska brigada… 19.00, 21.00
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.00 3D, 20.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.45 4DX 3D, 22.30 4DX 3D
Top Gan: Maverik… 20.00, 22.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00 4DX 3D, 16.30, 17.05 3D, 17.55 4DX 3D, 18.30
Elvis… 19.00, 20.15, 22.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 17.05
Zločin u Holivudu… 17.55

Utorak, 5. jul
Pritisni Play i voli ponovo… 15.15, 17.15, 19.15
Kuhinjska brigada… 19.00, 21.00
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.00 3D, 20.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.45 4DX 3D, 22.30 4DX 3D
Top Gan: Maverik… 20.00, 22.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 17.05
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00 4DX 3D, 16.30, 17.05 3D, 17.55 4DX 3D, 18.30
Elvis… 19.00, 20.15, 22.00
Mamac… 18.00

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom… 19.00 4DX 3D, 20.00 3D, 21.15 4DX 3D, 22.15 3D – premijera
Pritisni Play i voli ponovo… 15.15, 17.15, 19.15
Kuhinjska brigada… 19.00, 21.00
Crni telefon… 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.00 3D, 20.45
Top Gan: Maverik… 20.00, 22.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 17.05
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.55 4DX 3D, 17.30, 18.00 3D
Elvis… 19.30, 22.30
Mamac… 18.00 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 30. jul / petak, 1. jul
Kuhinjska brigada… 17.50, 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 16.00, 17.45
Zauvek zajedno… 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Crni telefon… 19.45, 22.00
Elvis… 18.45 Dolby Atmos, 20.15, 21.45 Dolby Atmos
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.40, 18.30 3D, 21.30
Top Gan – Maverik… 17.30, 20.00, 21.00 Dolby Atmos
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15
Izgubljeni grad… 21.15
Leto kada sam naučila da letim… 16.30

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Kuhinjska brigada… 17.50, 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 16.00, 17.45
Zauvek zajedno… 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30, 12.00, 13.00 3D, 13.30, 14.00, 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 14.15, 15.30, 16.30
Crni telefon… 19.45, 22.00
Elvis… 18.45 Dolby Atmos, 20.15, 21.45 Dolby Atmos
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 15.40, 18.30 3D, 21.30
Top Gan – Maverik… 17.30, 20.00, 21.00 Dolby Atmos
Loši momci (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.20, 14.30, 15.20 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15
Izgubljeni grad… 21.15
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
Loši momci (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.20, 14.30, 15.20 3D

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Kuhinjska brigada… 17.50, 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 16.00, 17.45
Zauvek zajedno… 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00
Malci 2 – Gruov početak… 19.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Crni telefon… 19.45, 22.00
Elvis… 18.45 Dolby Atmos, 20.15, 21.45 Dolby Atmos
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.40, 18.30 3D, 21.30
Top Gan – Maverik… 17.30, 20.00, 21.00 Dolby Atmos
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.20
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15
Izgubljeni grad… 21.15
Leto kada sam naučila da letim… 16.30

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom 3D… 20.00 – premijera
Kuhinjska brigada… 17.50, 19.30
Pritisni Play i voli ponovo… 16.00, 17.45
Zauvek zajedno… 21.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00
Malci 2 – Gruov početak… 19.45
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Crni telefon… 21.30
Elvis… 18.45 Dolby Atmos, 20.15, 21.45 Dolby Atmos
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.40, 18.30 3D, 21.30
Top Gan – Maverik… 17.30, 20.00, 21.20 Dolby Atmos
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.20
Leto kada sam naučila da letim… 16.30

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jun 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Repertoar za jul 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 30. jun / petak, 1. jul
Kuhinjska brigada… 16.30, 19.45, 22.00
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 21.50
Zauvek zajedno… 18.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.20 IMAX, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Crni telefon… 17.15, 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Elvis… 18.30 Dolby Atmos, 20.45 IMAX, 21.40 Dolby Atmos
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.50 3D, 18.40, 21.30 3D
Bergmanovo ostrvo… 19.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.30
Mamac… 17.20, 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Top Gan: Maverik… 15.30, 18.15 IMAX, 19.15, 21.00 Dolby Atmos

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Kuhinjska brigada… 16.30, 19.45, 22.00
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 21.50
Zauvek zajedno… 18.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.30 IMAX, 13.00, 14.00 3D, 14.30 IMAX, 15.00, 16.00 3D, 16.20 IMAX, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.45 3D, 12.45, 13.45 3D, 15.45, 17.45 3D
Crni telefon… 17.15, 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.15 3D, 20.30
Elvis… 18.30 Dolby Atmos, 20.45 IMAX, 21.40 Dolby Atmos
Loši momci (sinhronizovano)… 12.15, 14.15 3D
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.50 3D, 18.40, 21.30 3D
Bergmanovo ostrvo… 19.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.30
Mamac… 17.20, 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Top Gan: Maverik… 15.30, 18.15 IMAX, 19.15, 21.00 Dolby Atmos

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Kuhinjska brigada… 16.30, 19.45, 22.00
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 21.50
Zauvek zajedno… 18.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.20 IMAX, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Crni telefon… 17.15, 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Elvis… 18.30 Dolby Atmos, 20.45 IMAX, 21.40 Dolby Atmos
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.50 3D, 18.40, 21.30 3D
Bergmanovo ostrvo… 19.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.30
Mamac… 17.20, 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Top Gan: Maverik… 15.30, 18.15 IMAX, 19.15, 21.00 Dolby Atmos

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom IMAX 3D… 20.00, 22.20 – premijera
Kuhinjska brigada… 16.30, 19.45, 22.00
Pritisni Play i voli ponovo… 17.30, 21.50
Zauvek zajedno… 18.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.00 IMAX, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Malci 2 – Gruov početak… 19.00, 20.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Crni telefon… 17.15, 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Elvis… 17.00, 18.30 Dolby Atmos, 21.40 Dolby Atmos
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.50 3D, 18.40, 21.30 3D
Bergmanovo ostrvo… 19.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.30
Mamac… 17.20, 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Top Gan: Maverik… 15.30, 19.15, 21.00 Dolby Atmos, 22.05 Dolby Atmos 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija. 

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 30. jun
Varljivo leto ’68… 19.30

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija. 

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 30. jun / petak, 1. jun
Zauvek zajedno… 21.00
Pritisni Play i voli ponovo… 19.30
Elvis… 20.15, 22.00
Crni telefon… 19.45, 21.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.00
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.45, 21.15
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15, 19.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15, 18.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 14.45, 17.45
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Loši momci (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 2. jul / nedelja, 3. jul
Zauvek zajedno… 21.00
Pritisni Play i voli ponovo… 19.30
Elvis… 20.15, 22.00
Crni telefon… 19.45, 21.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.00
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.45, 21.15
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 14.45, 17.45
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Loši momci (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Zauvek zajedno… 21.00
Pritisni Play i voli ponovo… 19.30
Elvis… 20.15, 22.00
Crni telefon… 19.45, 21.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 19.00
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.45, 21.15
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15, 19.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15, 18.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 14.45, 17.45
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Loši momci (sinhronizovano)… 14.30

Sreda, 6. jul
Tor: Ljubav i grom 3D… 19.00, 21.30 – premijera
Zauvek zajedno… 20.15
Pritisni Play i voli ponovo… 19.30
Elvis… 19.00, 22.00
Crni telefon… 19.45, 21.45
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.45, 21.15
Top Gan: Maverik… 17.30, 20.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 14.15, 16.15, 18.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 14.45, 17.45
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Loši momci (sinhronizovano)… 14.30 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 30. jun
King Kong… 21.00 – engleski titl

Petak, 1. jul
Man Bites Dog… 21.00 – srpski titl

Subota, 2. jul
Naqoyqatsi… 21.00 – srpski titl

Nedelja, 3. jul
Snow White And The Seven Dwarfs… 21.00 – srpski titl

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 6. jul
Pickpocket… 21.00 – srpski titl

Četvrtak, 7. jul
The Gold Rush… 21.00 – srpski titl

Petak, 8. jul
The Treasure of The Sierra Madre… 21.00 – srpski titl

Subota, 9. jul
Maborosi… 21.00 – srpski titl

Nedelja, 10. jul
Fritz The Cat… 21.00 – engleski titl

Ponedeljak, 11. jul / utorak, 12. jul
Nema najavljenih projekcija.

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 30. jun
Vojvoda… 18.30
Bergmanovo ostrvo… 20.30

Petak, 1. jul – sreda, 13. jul
Nema najavljenih projekcija

Bioskop na terasi
Petak, 1. jul
Zvanična konkurencija… 21.00

Subota, 2. jul
Pariz: Ljubavna priča… 21.00

Nedelja, 3. jul
Paralelne majke… 21.00

Ponedeljak, 4. jul – sreda, 13. jul
Nema najavljenih projekcija 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 30. jun
Elvis… 21.00

Petak, 1. jul
Malci 2: Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 17.00
Zauvek zajedno… 19.00

Subota, 2. jul
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 17.00
Kuhinjska brigada… 19.00
Crni telefon… 21.00

Nedelja, 3. jul
Malci 2: Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 17.00
Pritisni Play i voli ponovo… 19.00
Crni telefon… 21.00

Ponedeljak, 4. jul / utorak, 5. jul / sreda, 6. jul
Nema najavljenih projekcija. 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija. 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.