Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (1-7. septembar 2022)
Bioskopski repertoari (1-7. septembar 2022): Tri hiljade godina čežnje
Bioskopski repertoari (1-7. septembar 2022): Tri hiljade godina čežnje

Bioskopski repertoari (1-7. septembar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 1. do 7. septembra 2022. Školska godina počinje, jesen je na pragu, ali tu su novi filmovi i filmske premijere.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 1. do 7. septembra 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 1. septembar 2022.
Tri hiljade godina čežnje… 21.00
Rumba terapija… 21.15
After: Posle srećnog kraja… 15.30, 19.00
Priča moje žene… 18.00
Zver… 22.00
Najgora osoba na svetu… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Brzina metka… 18.15, 20.45
Elvis… 17.30
Tor: Ljubav i grom… 16.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.45
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.15

Petak, 2. septembar 2022.
Gospodar prstenova – Dve kule… 20.00 – specijal
Tri hiljade godina čežnje… 21.00
Rumba terapija… 21.15
After: Posle srećnog kraja… 15.30, 19.00
Priča moje žene… 18.00
Zver… 22.00
Najgora osoba na svetu… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Brzina metka… 17.15
Elvis… 17.30
Tor: Ljubav i grom… 16.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.45
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 3. septembar 2022. / nedelja, 4. septembar 2022.
Tri hiljade godina čežnje… 21.00
Rumba terapija… 21.15
After: Posle srećnog kraja… 15.30, 19.00
Priča moje žene… 18.00
Zver… 22.00
Najgora osoba na svetu… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Brzina metka… 18.15, 20.45
Elvis… 17.30
Tor: Ljubav i grom… 16.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 10.45, 11.45, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45
100% vuk (sinhronizovano)… 14.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.30, 15.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.45, 14.30
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.45, 16.15

Ponedeljak, 5. septembar 2022. / utorak, 6. septembar 2022. / sreda, 7. septembar 2022.
Tri hiljade godina čežnje… 21.00
Rumba terapija… 21.15
After: Posle srećnog kraja… 15.30, 19.00
Priča moje žene… 18.00
Zver… 22.00
Najgora osoba na svetu… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Brzina metka… 18.15, 20.45
Elvis… 17.30
Tor: Ljubav i grom… 16.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.45
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.15 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. septembar – sreda, 7. septembar
Najgora osoba na svetu… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 1. septembar – sreda, 7. septembar
Nema najavljenih projekcija

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 1. septembar – sreda, 7. septembar
Priča moje žene… 17.00
Najgora osoba na svetu… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 18.30, 20.50
100% vuk (sinhronizovano)… 17.15
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.00, 21.00
Brzina metka… 18.45, 21.15
Crni telefon… 16.00
Elvis… 18.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30
Ne… 21.30
Pozivnica za pakao… 15.45, 18.00, 20.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.45, 20.15
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.10, 20.40 3D
Zver… 19.30, 21.45

Subota, 3. septembar / nedelja, 4. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 18.30, 20.50
100% vuk (sinhronizovano)… 13.00, 15.15, 17.15
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.00, 21.00
Brzina metka… 18.45, 21.15
Crni telefon… 16.00
Elvis… 18.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Leto kada sam naučila da letim… 14.15, 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.45, 14.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30
Ne… 21.30
Pozivnica za pakao… 15.40, 18.00, 20.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.45, 20.15
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.10, 20.40 3D
Zver… 19.30, 21.45

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 18.30, 20.50
100% vuk (sinhronizovano)… 17.15
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.00, 21.00
Brzina metka… 18.45, 21.15
Crni telefon… 16.00
Elvis… 18.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.45
Leto kada sam naučila da letim… 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30
Ne… 21.30
Pozivnica za pakao… 15.45, 18.00, 20.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.45, 20.15
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.10, 20.40 3D
Zver… 19.30, 21.45

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
Rumba terapija… 22.35
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00
Tri hiljade godina čežnje… 20.30
Pozivnica za pakao… 20.15, 22.00
After – Posle srećnog kraja… 17.45, 20.00, 22.15
Tamo gde rakovi pevaju… 15.45, 18.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
Brzina metka… 18.15

Subota, 3. septembar / nedelja, 4. septembar
Rumba terapija… 22.35
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Tri hiljade godina čežnje… 20.30
Pozivnica za pakao… 20.15, 22.00
After – Posle srećnog kraja… 17.45, 20.00, 22.15
Tamo gde rakovi pevaju… 15.45, 18.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
Brzina metka… 18.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.15 3D
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 12.10, 14.05
Leto kada sam naučila da letim… 14.10

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
Rumba terapija… 22.35
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00
Tri hiljade godina čežnje… 20.30
Pozivnica za pakao… 20.15, 22.00
After – Posle srećnog kraja… 17.45, 20.00, 22.15
Tamo gde rakovi pevaju… 15.45, 18.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
Brzina metka… 18.15 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
Rumba terapija… 20.10
Tri hiljade godina čežnje… 20.40
Zver… 18.30, 22.00
Priča moje žene… 17.40
Pozivnica za pakao… 21.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Аfter: Posle srećnog kraja… 17.20, 19.10
Ne… 19.20
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Najgora osoba na svetu… 17.50
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano) 3D… 15.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.30
Leto kada sam naučila da letim… 15.40

Subota, 3. septembar / nedelja, 4. septembar
Rumba terapija… 20.10
Tri hiljade godina čežnje… 20.40
Zver… 18.30, 22.00
Priča moje žene… 17.40
Pozivnica za pakao… 21.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.30, 17.00
Аfter: Posle srećnog kraja… 17.20, 19.10
Ne… 19.20
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Najgora osoba na svetu… 17.50
100% vuk (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.00
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.50, 15.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano) 3D… 12.50, 15.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.20, 17.30
Leto kada sam naučila da letim… 15.40

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
Rumba terapija… 20.10
Tri hiljade godina čežnje… 20.40
Zver… 18.30, 22.00
Priča moje žene… 17.40
Pozivnica za pakao… 21.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Аfter: Posle srećnog kraja… 17.20, 19.10
Ne… 19.20
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Najgora osoba na svetu… 17.50
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano) 3D… 15.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.30
Leto kada sam naučila da letim… 15.40 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 21.10
100% vuk (sinhronizovano)… 15.45
After – Posle srećnog kraja… 18.30, 20.30
Brzina metka… 21.00 MX4D
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.45
DC Liga superljubimaca MX4D (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00
Pozivnica za pakao… 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.45
Tor: Ljubav i grom… 18.45 MX4D
Zver… 20.15

Subota, 3. septembar / nedelja, 4. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 21.10
100% vuk (sinhronizovano)… 13.30, 15.45
After – Posle srećnog kraja… 18.30, 20.30
Brzina metka… 21.00 MX4D
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.00, 16.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.30, 12.20 MX4D, 14.00, 16.30 MX4D
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.30 MX4D 3D, 15.10, 17.00
Pozivnica za pakao… 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.45
Tor: Ljubav i grom… 18.45 MX4D
Zver… 20.15

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 21.10
100% vuk (sinhronizovano)… 15.45
After – Posle srećnog kraja… 18.30, 20.30
Brzina metka… 21.00 MX4D
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.45
DC Liga superljubimaca MX4D (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00
Pozivnica za pakao… 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.45
Tor: Ljubav i grom… 18.45 MX4D
Zver… 20.15

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija. 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 5. septembar
Dok Cinema Masters: „Columba Urbica“ i „Kasting“… 20.00
Projekcije i razgovor o filmovima Gorana Radovanovića
Moderatorka: Jovana Nikolić

Utorak, 6. septembar
Dok Cinema Masters: „Sa Fidelom do kraja“… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu Gorana Radovanovića
Moderatorka: Jovana Nikolić

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.00, 21.10
After – Posle srećnog kraja… 18.30, 20.30
Brzina metka Dolby Atmos… 18.20, 21.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 17.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30
Pozivnica za pakao… 16.15, 20.15
Tamo gde rakovi pevaju… 18.45
Tor: Ljubav i grom… 20.45 3D
Zver… 17.10

Subota, 3. septembar / nedelja, 4. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.00, 21.10
100% vuk (sinhronizovano)… 12.45, 14.45
After – Posle srećnog kraja… 18.30, 20.30
Brzina metka Dolby Atmos… 18.20, 21.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.15, 13.50, 15.30, 17.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.00, 15.15, 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.30, 14.30 3D, 16.30
Pozivnica za pakao… 16.15, 20.15
Tamo gde rakovi pevaju… 18.45
Tor: Ljubav i grom… 20.45 3D
Zver… 17.10

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.00, 21.10
After – Posle srećnog kraja… 18.30, 20.30
Brzina metka Dolby Atmos… 18.20, 21.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 17.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30
Pozivnica za pakao… 16.15, 20.15
Tamo gde rakovi pevaju… 18.45
Tor: Ljubav i grom… 20.45 3D
Zver… 17.10 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 1. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.30, 21.35
Rumba terapija… 19.00
After: Posle srećnog kraja… 18.15, 20.15, 22.15
Zver… 19.25, 20.30 4DX
Pozivnica za pakao… 21.00
Slepi putnik… 18.00
Ne… 18.05 4DX, 22.35
Tamo gde rakovi pevaju… 20.00
Mesto usijanja… 16.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Brzina metka… 20.15, 22.25 4DX
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 4DX, 17.15
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Tor: Ljubav i grom… 16.00
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.45
Elvis… 21.15
Top Gan: Maverik… 22.25

Petak, 2. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.30, 21.35
Rumba terapija… 19.00
After: Posle srećnog kraja… 18.15, 20.15, 22.15
Zver… 19.25, 20.30 4DX
Pozivnica za pakao… 21.00
Slepi putnik… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 20.00
Brzina metka… 20.15, 22.25 4DX
Tor: Ljubav i grom… 16.00
Elvis… 21.15
Mesto usijanja… 16.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Ne… 18.05 4DX
Autoput spasa… 22.35
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 4DX, 17.15
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.45
Top Gan: Maverik… 22.25

Subota, 3. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.30, 21.35
Rumba terapija… 19.00
After: Posle srećnog kraja… 18.15, 20.15, 22.15
Zver… 19.25, 20.30 4DX
Pozivnica za pakao… 21.00
Slepi putnik… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 20.00
Brzina metka… 20.15, 22.25 4DX
Tor: Ljubav i grom… 16.00
Elvis… 21.15
100% vuk (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 16.15, 18.15
Ne… 18.05 4DX, 22.25
Autoput spasa… 22.35
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.00, 11.45 4DX, 15.05, 16.00 4DX, 17.15
Siroče: Prvo ubistvo… 17.05
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.00 4DX 3D, 16.00 3D, 17.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 15.15
Loši momci (sinhronizovano)… 11.55, 14.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.30, 13.25
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.00, 13.05

Nedelja, 4. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.30, 21.35
Rumba terapija… 19.00
After: Posle srećnog kraja… 18.15, 20.15, 22.15
Zver… 19.25, 20.30 4DX
Pozivnica za pakao… 21.00
Slepi putnik… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 20.00
Brzina metka… 20.15, 22.25 4DX
Tor: Ljubav i grom… 16.00
Elvis… 21.15
100% vuk (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 16.15, 18.15
Ne… 18.05 4DX, 22.35
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.00, 11.45 4DX, 13.05, 15.10, 16.00 4DX, 17.15
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.00 4DX 3D, 16.00 3D, 17.45
Svet iz doba jure – Nadmoć… 15.15
Top Gan: Maverik… 22.25
Loši momci (sinhronizovano)… 11.55, 14.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.30, 13.25
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.00, 13.05, 15.00

Ponedeljak, 5. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.30, 21.35
Rumba terapija… 19.00
After: Posle srećnog kraja… 18.15, 20.15, 22.15
Zver… 19.25, 20.30 4DX
Pozivnica za pakao… 21.00
Slepi putnik… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 20.00
Brzina metka… 20.15, 22.25 4DX
Tor: Ljubav i grom… 16.00
Elvis… 21.15
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Mesto usijanja… 16.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 4DX, 17.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.45
Ne… 18.05 4DX, 22.25
Autoput spasa… 22.35

Utorak, 6. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.30, 21.35
Rumba terapija… 19.00
After: Posle srećnog kraja… 18.15, 20.15, 22.15
Zver… 19.25, 20.30 4DX
Pozivnica za pakao… 21.00
Slepi putnik… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 20.00
Brzina metka… 20.15, 22.25 4DX
Tor: Ljubav i grom… 16.00
Elvis… 21.15
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Mesto usijanja… 16.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 4DX, 17.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.45
Ne… 18.05 4DX, 22.35
Top Gan: Maverik… 22.25

Sreda, 7. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 19.30, 21.35
Rumba terapija… 19.00
After: Posle srećnog kraja… 18.15, 20.15, 22.15
Zver… 19.25, 20.30 4DX
Pozivnica za pakao… 21.00
Slepi putnik… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 20.00
Brzina metka… 20.15, 22.25 4DX
Tor: Ljubav i grom… 16.00
Elvis… 21.15
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Mesto usijanja… 16.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 4DX, 17.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.45
Ne… 18.05 4DX, 22.25
Autoput spasa… 22.35 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 18.30, 21.00
After – Posle srećnog kraja… 16.45, 18.45, 20.45
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.10 3D
Pozivnica za pakao… 17.00, 19.10
Siroče – Prvo ubistvo… 17.45
Tamo gde rakovi pevaju… 19.45
Top Gan – Maverik… 21.20
Tor: Ljubav i grom… 19.20
Zver… 17.30, 21.40

Subota, 3. septembar / nedelja, 4. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 18.30, 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
After – Posle srećnog kraja… 14.45, 16.45, 18.45, 20.45
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.00, 13.15 3D, 15.15,17.10 3D
Pozivnica za pakao… 17.00, 19.10
Siroče – Prvo ubistvo… 17.45
Tamo gde rakovi pevaju… 19.45
Top Gan – Maverik… 21.20
Tor: Ljubav i grom… 19.20
Zver… 17.30, 21.40

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 18.30, 21.00
After – Posle srećnog kraja… 16.45, 18.45, 20.45
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.10 3D
Pozivnica za pakao… 17.00, 19.10
Siroče – Prvo ubistvo… 17.45
Tamo gde rakovi pevaju… 19.45
Top Gan – Maverik… 21.20
Tor: Ljubav i grom… 19.20
Zver… 17.30, 21.40 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
After – Posle srećnog kraja… 16.30, 18.30, 20.30
Brzina metka… 18.15, 20.15 Dolby Atmos
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.30
Ne… 21.10
Pozivnica za pakao… 17.45, 20.00
Tamo gde rakovi pevaju… 19.30
Top Gan – Maverik… 17.20 Dolby Atmos, 20.45 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 18.00 IMAX 3D, 21.00 3D
Zver… 19.00

Subota, 3. septembar / nedelja, 4. septembar
100% vuk (sinhronizovano)… 13.30, 15.45
After – Posle srećnog kraja… 16.30, 18.30, 20.30
Brzina metka… 18.15, 20.15 Dolby Atmos
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.00, 16.10
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.40, 15.30, 17.30
Ne… 21.10
Pozivnica za pakao… 17.45, 20.00
Tamo gde rakovi pevaju… 19.30
Top Gan – Maverik… 17.30 Dolby Atmos, 20.45 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 18.00 IMAX 3D, 21.00 3D
Zver… 19.00

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
After – Posle srećnog kraja… 16.30, 18.30, 20.30
Brzina metka… 18.15, 20.15 Dolby Atmos
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.30
Ne… 21.10
Pozivnica za pakao… 17.45, 20.00
Tamo gde rakovi pevaju… 19.30
Top Gan – Maverik… 17.20 Dolby Atmos, 20.45 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 18.00 IMAX 3D, 21.00 3D
Zver… 19.00

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 27. septembar
Izvođenje poezije na filmu: Stihovi Silvije Plat… 19.00

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija.

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija. 

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 1. septembar / petak, 2. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 17.40, 21.00
Rumba terapija… 20.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.00, 22.00
Zver… 20.30
Pozivnica za pakao… 18.45, 21.30
Ne… 22.30
Najgora osoba na svetu… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 19.00
Brzina metka… 19.45, 22.15
Siroče: Prvo ubistvo… 16.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30
Tor: Ljubav i grom 3D… 16.10
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 17.15

Subota, 3. septembar / nedelja 4. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 17.40, 21.00
Rumba terapija… 20.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.00, 22.00
Zver… 20.30
Pozivnica za pakao… 18.45, 21.30
Ne… 22.30
Najgora osoba na svetu… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 19.00
Brzina metka… 19.45, 22.15
Siroče: Prvo ubistvo… 16.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30
Tor: Ljubav i grom 3D… 16.10
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.15, 14.45, 16.30, 18.15
100% vuk (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 13.15, 14.30, 15.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.30, 15.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 17.15

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar / sreda, 7. septembar
Tri hiljade godina čežnje… 17.40, 21.00
Rumba terapija… 20.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.00, 22.00
Zver… 20.30
Pozivnica za pakao… 18.45, 21.30
Ne… 22.30
Najgora osoba na svetu… 18.00
Tamo gde rakovi pevaju… 19.00
Brzina metka… 19.45, 22.15
Siroče: Prvo ubistvo… 16.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30
Tor: Ljubav i grom 3D… 16.10
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 15.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 17.15 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 1. septembar
Kule i gradovi… 21.00 – drugo veče

Petak, 2. septembar
The Evil Dead… 21.00 – srpski titl

Subota, 3. septembar
Vanilla Sky… 21.00 – srpski titl

Nedelja, 4. septembar
Night On The Galactic Railroad… 21.00 – engleski titl

Ponedeljak, 5. septembar / utorak, 6. septembar
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 7. septembar
A River Runs Through It… 20.00 – engleski titl

Četvrtak, 8. septembar
Mon Oncle… 20.00 – engleski titl

Petak, 9. septembar
Tenebrae… 20.00 – engleski titl

Subota, 10. septembar
Freddy Got Fingered… 20.00 – srpski titl

Nedelja, 11. septembar
When The Wind Blows… 20.00 – srpski titl

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar
Nema najavljenih projekcija. 

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Nema najavljenih projekcija

Terasa Kolarca
U slučaju vremenskih neprilika organizatori zadržavaju pravo premeštanja programa u salu ili odlaganja projekcije.
Četvrtak, 1. septembar

Bergmanovo ostrvo… 20.30

Petak, 2. septembar
Telo Hristovo… 20.30

Subota, 3. septembar
Najgora osoba na svetu… 20.30

Nedelja, 4. septembar
Velika lepota… 20.30

Ponedeljak, 5. septembar
Paralelne majke… 20.30

Utorak, 6. septembar
Dobar šef… 20.30

Sreda, 7. septembar
Kapernaum… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Nema najavljenih projekcija.

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija. 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…