Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (8-14. septembar 2022)
Bioskopski repertoari (8-14. septembar 2022): Tri hiljade godina čežnje
Bioskopski repertoari (8-14. septembar 2022): Tri hiljade godina čežnje

Bioskopski repertoari (8-14. septembar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 8. do 14. septembra 2022. Počela je nova školska godina, a već se vide naznake burne filmske sezone u bioskopima.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 8. do 14. septembra 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 8. septembar 2022. / petak, 9. septembar 2022.
Sveta Petka – Krst u pustinji… 13.15, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Iščezavanje… 19.10, 21.00
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 21.30
Brzina metka… 16.45, 20.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.10
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 10. septembar 2022. / nedelja, 11. septembar 2022.
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Iščezavanje… 19.10, 21.00
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 21.30
Brzina metka… 16.45, 20.30
Tor: Ljubav i grom … 14.15
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.45, 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 10.20, 11.45, 14.00, 16.10
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.00

Ponedeljak, 12. septembar 2022. / utorak, 13. septembar 2022. / sreda, 14. septembar 2022.
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Iščezavanje… 19.10, 21.00
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 21.30
Brzina metka… 16.45, 20.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.10
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 15.00

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 8. septembar – sreda, 14. septembar
Najgora osoba na svetu… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar
Iščezavanje… 19.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 21.00

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00
Iščezavanje… 19.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 21.00

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Iščezavanje… 19.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 21.00

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 8. septembar
Nun Of Your Business… 18.00
Dokumentarni film: Potraga za Vinčom… 20.00
(Posle projekcije razgovor autora sa publikom.)

Petak, 9. septembar
Nun Of Your Business… 18.00
Dokumentarni film: The Scars Of Ali Boulala… 20.00
(Gostujuća projekcija festivala „Samit nesvrstanih“, a posle projekcije kratki razgovor sa publikom.)

Subota, 10. septembar – sreda, 14. septembar
Nun Of Your Business… 18.00
Najgora osoba na svetu… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 8. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.30, 18.00, 19.00, 21.00
Ajkula ljudožder… 17.45, 19.45, 21.40
Iščezavanje… 20.00
After – Posle srećnog kraja… 17.15, 19.15, 21.20
Brzina metka… 20.15, 22.00
Crni telefon… 21.50
Elvis… 18.20
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.30
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10

Petak, 9. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.45, 18.10, 19.30, 21.00
Ajkula ljudožder… 17.45, 19.45, 21.40
Iščezavanje… 20.00
After – Posle srećnog kraja… 17.15, 19.15, 21.20
Brzina metka… 18.00, 20.30, 22.00
Crni telefon… 21.50
Elvis… 18.20
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D
Ne… 17.00
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.30
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 13.15, 15.45, 18.10, 19.30, 21.00
Ajkula ljudožder… 17.45, 19.45, 21.40
Iščezavanje… 20.00
100% vuk (sinhronizovano)… 13.00, 15.15
After – Posle srećnog kraja… 17.15, 19.15, 21.20
Brzina metka… 18.00, 20.30, 22.00
Crni telefon… 21.50
Elvis… 18.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.20, 15.00
Leto kada sam naučila da letim… 14.40, 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.15, 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.00, 16.00 3D
Ne… 17.00
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.30
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.45, 18.10, 19.30, 21.00
Ajkula ljudožder… 17.45, 19.45, 21.40
Iščezavanje… 20.00
After – Posle srećnog kraja… 17.15, 19.15, 21.20
Brzina metka… 18.00, 20.30, 22.00
Crni telefon… 21.50
Elvis… 18.20
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D
Ne… 17.00
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.30
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar
Ajkula ljudožder… 22.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30
Tri hiljade godina čežnje… 18.00
Iščezavanje… 22.15
Pozivnica za pakao… 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.15
100% vuk (sinhronizovano)… 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Ajkula ljudožder… 22.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30
Tri hiljade godina čežnje… 18.00
Iščezavanje… 22.15
Pozivnica za pakao… 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.15
100% vuk (sinhronizovano)… 12.10, 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.45, 16.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 14.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.00
Leto kada sam naučila da letim… 14.15

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Ajkula ljudožder… 22.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30
Tri hiljade godina čežnje… 18.00
Iščezavanje… 22.15
Pozivnica za pakao… 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.15
100% vuk (sinhronizovano)… 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.20, 18.40, 19.20
Iščezavanje… 20.10
Ajkula ljudožder… 22.00
Rumba terapija… 18.10
Tri hiljade godina čežnje… 19.30
Zver… 17.40
Pozivnica za pakao… 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Аfter: Posle srećnog kraja… 18.30
Ne… 21.40
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.30
Leto kada sam naučila da letim… 15.40

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.20, 18.40, 19.20
Iščezavanje… 20.10
Ajkula ljudožder… 22.00
Rumba terapija… 18.10
Tri hiljade godina čežnje… 19.30
Zver… 17.40
Pozivnica za pakao… 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.30, 17.00
Аfter: Posle srećnog kraja… 18.30
Ne… 21.40
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
100% vuk (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.00
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.50, 15.50
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.20, 14.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.20, 17.30
Leto kada sam naučila da letim… 15.40

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.20, 18.40, 19.20
Iščezavanje… 20.10
Ajkula ljudožder… 22.00
Rumba terapija… 18.10
Tri hiljade godina čežnje… 19.30
Zver… 17.40
Pozivnica za pakao… 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Аfter: Posle srećnog kraja… 18.30
Ne… 21.40
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.30
Leto kada sam naučila da letim… 15.40

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 8. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.45, 20.00, 21.10
Ajkula ljudožder… 20.45
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30
Pozivnica za pakao… 18.30
Tor: Ljubav i grom… 18.10 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00

Petak 9. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.45, 21.10
Ajkula ljudožder… 20.45
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30
Pozivnica za pakao… 18.30
Tor: Ljubav i grom… 18.10 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.45, 21.10
Ajkula ljudožder… 20.45
100% vuk (sinhronizovano)… 12.40
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.00, 14.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 12.10 MX4D, 13.45, 16.00 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.15 MX4D 3D, 15.00, 16.30
Pozivnica za pakao… 18.30
Tor: Ljubav i grom… 18.10 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.45, 21.10
Ajkula ljudožder… 20.45
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30
Pozivnica za pakao… 18.30
Tor: Ljubav i grom… 18.10 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar / nedelja, 11. septembar
Bergmanovo ostrvo… 20.00

Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar / subota, 17. septembar
Najgora osoba na svetu… 20.00

Utorak, 20. septembar 2022.
Projekat „Istorija – Film – Istorija“… 19.00
Uvodna reč: Branislav Erdeljanović

Četvrtak, 22. septembar / petak, 23. septembar / subota, 24. septembar
Čovek po tvojoj meri… 20.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 9. septembar
Gnevni filmovi: Tribina o filmu „Usekovanje“ Siniše Cvetića… 20.00
Učestvuju: Siniša Cvetić, reditelj; David Jakovljević, scenarista; Pavle Mensur, glumac i deo glumačke ekipe filma.
Tribinu vode: Zoran Janković i Đorđe Bajić, filmski kritičari.

Ponedeljak, 12. septembar
Tribina: Obi Van Kenobi i nepodnošljiva lakoća proizvodnje osrednjeg sadržaja… 19.00

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 8. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.45, 19.00, 20.15, 21.30
Ajkula ljudožder… 19.15, 21.15
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
After – Posle srećnog kraja… 18.45
Brzina metka… 20.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 17.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Tri hiljade godina čežnje… 20.45

Petak, 9. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.45, 20.00, 21.15
Ajkula ljudožder… 19.00, 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
After – Posle srećnog kraja… 18.40
Brzina metka… 20.15
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 17.20
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Tri hiljade godina čežnje… 20.45

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 13.30, 16.15, 18.45, 20.00, 21.15
Ajkula ljudožder… 19.00, 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
After – Posle srećnog kraja… 18.40
Brzina metka… 20.15
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.45, 15.45, 17.25
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.15, 15.30, 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00 3D, 15.00 3D, 16.45 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Tri hiljade godina čežnje… 20.45

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.45, 20.00, 21.15
Ajkula ljudožder… 19.00, 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00
After – Posle srećnog kraja… 18.40
Brzina metka… 20.15
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 17.20
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Tri hiljade godina čežnje… 20.45

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 8. septembar
Ajkula ljudožder… 18.00, 20.30, 22.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.00, 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 16.05, 19.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.15
Zver… 18.10, 21.45 4DX
Pozivnica za pakao… 20.25
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.25
Tamo gde rakovi pevaju… 22.15
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Brzina metka… 19.15 4DX, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 4DX, 18.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45
Elvis… 19.30
Top Gan: Maverik… 22.30

Petak, 9. septembar
Ajkula ljudožder… 18.00, 20.30, 22.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.00, 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 16.05, 19.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.15
Zver… 18.10, 21.45 4DX
Pozivnica za pakao… 20.25
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.25
Tamo gde rakovi pevaju… 22.15
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Brzina metka… 19.15 4DX, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 4DX, 18.15
Siroče: Prvo ubistvo… 22.30
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45
Elvis… 19.30

Subota, 10. septembar
Ajkula ljudožder… 18.00, 20.30, 22.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.00, 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 16.05, 19.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.15
Zver… 18.10, 21.45 4DX
Pozivnica za pakao… 20.25
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.25
Tamo gde rakovi pevaju… 22.15
100% vuk (sinhronizovano)… 11.30, 14.15, 16.15, 18.15
Brzina metka… 19.15 4DX, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.00 4DX, 11.45, 13.05 4DX, 14.00, 16.05, 17.05 4DX, 18.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15, 13.45, 15.15 4DX 3D, 16.15 3D, 17.45
Elvis… 19.30
Top Gan: Maverik… 22.30
Svet iz doba jure – Nadmoć… 13.15
Tor: Ljubav i grom… 13.30
Loši momci (sinhronizovano)… 11.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 14.15

Nedelja, 11. septembar
Ajkula ljudožder… 18.00, 20.30, 22.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.00, 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 16.05, 19.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.15
Zver… 18.10, 21.45 4DX
Pozivnica za pakao… 20.25
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.25
Tamo gde rakovi pevaju… 22.15
100% vuk (sinhronizovano)… 11.30, 14.15, 16.15, 18.15
Brzina metka… 19.15 4DX, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.00 4DX, 11.45, 13.05 4DX, 14.00, 16.05, 17.05 4DX, 18.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15, 13.45, 15.15 4DX 3D, 16.15 3D, 17.45
Elvis… 19.30
Svet iz doba jure – Nadmoć… 13.15
Tor: Ljubav i grom… 13.30
Loši momci (sinhronizovano)… 11.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 14.15
Siroče: Prvo ubistvo… 22.30

Ponedeljak, 12. septembar
Ajkula ljudožder… 18.00, 20.30, 22.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.00, 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 16.05, 19.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.15
Zver… 18.10, 21.45 4DX
Pozivnica za pakao… 20.25
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.25
Tamo gde rakovi pevaju… 22.15
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Brzina metka… 19.15 4DX, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 4DX, 18.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45
Elvis… 19.30
Top Gan: Maverik… 22.30

Utorak, 13. septembar
Ajkula ljudožder… 18.00, 20.30, 22.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.00, 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 16.05, 19.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.15
Zver… 18.10, 21.45 4DX
Pozivnica za pakao… 20.25
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.25
Tamo gde rakovi pevaju… 22.15
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Brzina metka… 19.15 4DX, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 4DX, 18.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45
Elvis… 19.30
Siroče: Prvo ubistvo… 22.30

Sreda, 14. septembar
Ajkula ljudožder… 18.00, 20.30, 22.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.00, 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 16.05, 19.45
After: Posle srećnog kraja… 16.00, 20.15
Zver… 18.10, 21.45 4DX
Pozivnica za pakao… 20.25
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.25
Tamo gde rakovi pevaju… 22.15
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Brzina metka… 19.15 4DX, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.05, 17.05 4DX, 18.15
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45
Elvis… 19.30
Top Gan: Maverik… 22.30

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45, 18.15, 20.45, 21.45
Ajkula ljudožder… 20.10, 22.00
After – Posle srećnog kraja… 16.30, 19.30
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Siroče – Prvo ubistvo… 17.30
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.45
Tri hiljade godina čežnje… 21.40
Zver… 21.10

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 14.00, 16.45, 18.15, 20.45, 21.45
Ajkula ljudožder… 20.10, 22.00
100% vuk (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
After – Posle srećnog kraja… 16.30, 19.30
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.45, 14.30, 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.15, 14.15, 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00 3D, 15.00 3D, 17.00 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Siroče – Prvo ubistvo… 17.30
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.45
Tri hiljade godina čežnje… 21.40
Zver… 21.10

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45, 18.15, 20.45, 21.45
Ajkula ljudožder… 20.10, 22.00
After – Posle srećnog kraja… 16.30, 19.30
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Siroče – Prvo ubistvo… 17.30
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.45
Tri hiljade godina čežnje… 21.40
Zver… 21.10

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.00, 17.45, 20.15, 21.30
Ajkula ljudožder… 19.00, 21.00
Iščezavanje… 18.30
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.30
Brzina metka Dolby Atmos… 18.45, 21.10
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45
Ne… 21.20
Pozivnica za pakao… 19.15
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Top Gan – Maverik… 18.00 Dolby Atmos, 20.00 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 17.30 IMAX 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D
Zver… 17.15

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.15, 17.45, 20.15, 21.30
Ajkula ljudožder… 19.00, 21.00
Iščezavanje… 18.30
100% vuk (sinhronizovano)… 15.00
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.30
Brzina metka Dolby Atmos… 18.45, 21.10
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.00, 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 14.30, 16.45
Ne… 21.20
Pozivnica za pakao… 19.15
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Top Gan – Maverik… 18.00 Dolby Atmos, 20.00 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 17.30 IMAX 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D
Zver… 17.15

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.00, 17.45, 20.15, 21.30
Ajkula ljudožder… 19.00, 21.00
Iščezavanje… 18.30
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.30
Brzina metka Dolby Atmos… 18.45, 21.10
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45
Ne… 21.20
Pozivnica za pakao… 19.15
Tamo gde rakovi pevaju… 20.30
Top Gan – Maverik… 18.00 Dolby Atmos, 20.00 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 17.30 IMAX 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D
Zver… 17.15

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 27. septembar
Izvođenje poezije na filmu: Stihovi Silvije Plat… 19.00

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 21. septembar / četvrtak, 22. septembar / petak, 23. septembar
Festival dokumentarnog filma „Evropska saradnja: filmska priča“
Više o manifestaciji i program pročitajte na OVOM LINKU.

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 28. septembar
Skandinavski kutak i KinoKauč: O beskonačnosti… 19.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.15, 18.45, 20.00, 21.15
Iščezavanje… 19.30, 21.30
Ajkula ljudožder… 22.00
Tri hiljade godina čežnje… 21.00
After: Posle srećnog kraja… 15.15, 19.00
Zver… 17.00
Pozivnica za pakao… 19.45
Ne… 22.30
Brzina metka… 16.15, 20.15
Tor: Ljubav i grom… 17.45
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 10. septembar / nedelja 11. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 14.30, 17.15, 18.45, 20.00, 21.15
Iščezavanje… 19.30, 21.30
Ajkula ljudožder… 22.00
Tri hiljade godina čežnje… 21.00
After: Posle srećnog kraja… 15.15, 19.00
Zver… 17.00
Pozivnica za pakao… 19.45
Ne… 22.30
Brzina metka… 16.15, 20.15
Tor: Ljubav i grom… 17.45
Tor: Ljubav i grom 3D… 12.10
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.15, 12.00, 13.15, 14.45, 16.30, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 10.30, 12.45, 14.00, 15.00, 17.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 16.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.15, 18.45, 20.00, 21.15
Iščezavanje… 19.30, 21.30
Ajkula ljudožder… 22.00
Tri hiljade godina čežnje… 21.00
After: Posle srećnog kraja… 15.15, 19.00
Zver… 17.00
Pozivnica za pakao… 19.45
Ne… 22.30
Brzina metka… 16.15, 20.15
Tor: Ljubav i grom… 17.45
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 8. septembar
Mon Oncle… 20.00 – engleski titl

Petak, 9. septembar
Tenebrae… 20.00 – engleski titl

Subota, 10. septembar
Freddy Got Fingered… 20.00 – srpski titl

Nedelja, 11. septembar
When The Wind Blows… 20.00 – srpski titl

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 14. septembar
True Romance… 10.30
Thelma & Louise… 13.30
The Matrix… 16.30
Goodfellas… 20.00

Četvrtak, 15. septembar
Diamonds Of The Night… 12.30
The Cremator… 14.30
Valerie And Her Week Of Wonders… 17.30
The Ascent… 20.00

Petak, 16. septembar
Chopping Mall… 12.00
Surf Nazis Must Die… 14.30
The Toxic Avenger… 17.00
The Pornographers… 20.00

Subota, 17. septembar
Blow Out… 10.30
Demonlover… 13.30
Boyz N The Hood… 16.30
Late August Early September… 20.00

Nedelja, 18. septembar
Fantastic Planet… 12.30
Peter Pan… 14.30
Shrek… 17.00
Kirikou And The Sorceress… 20.00 

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 8. septembar
Lepo doba… 20.30

Petak, 9. septembar
Čovek koji je prodao svoju kožu… 20.30

Subota, 10. septembar
Dobar šef… 20.30

Nedelja, 11. septembar
Između dva sveta… 20.30

Ponedeljak, 12. septembar
Najgora osoba na svetu… 20.30

Utorak, 13. septembar
Leto kada sam naučila da letim… 20.30

Sreda, 14. septembar
Nema najavljenih projekcija

Terasa Kolarca
U slučaju vremenskih neprilika organizatori zadržavaju pravo premeštanja programa u salu ili odlaganja projekcije.
Repertoar još nije objavljen.

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 8. septembar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 9. septembar
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 18.00
Pozivnica za pakao… 20.00

Subota, 10. septembar
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 20.00

Nedelja, 11. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00
Iščezavanje… 20.00

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 18.00
Tor: Ljubav i grom… 20.00

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…