Naslovna » BG servis » Bez struje i bez vode u Beogradu, 17. oktobar 2022.
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)

Bez struje i bez vode u Beogradu, 17. oktobar 2022.

Bez struje i bez vode u Beogradu, u ponedeljak, 17. oktobra 2022, biće potrošači u pojedinim ulicama zbog najavljenih radova ili kvarova…

⚡ Bez struje – planirana isključenja

Ponedeljak, 17. oktobar 2022.

  • PALILULA (10.00-16.00)
    Naselje Borča: Batinjolska: 16-18, 22-24, 28, 19-21, 25-29, Braće Anđelić: 6, 7, 11, Dičinska: 4, 26, 30-30b, 42, 11l-11ž, 27b, 37a-37b, 45, 53a-55b, Dimitrija Ruvarca: 13-23, Golubićka: 20-24a, Ivana Galeba: 4, 8a, 14, 1, 9, 17, 21, Jakova Nenadovića: 2-2a, 16-20, 1-3, 29-33, Karlovačke mitropolije: 16, 24d-26, 36g, 44a-44v, 1-13, 17-19v, Kneza Alekse: 100-100e, 21-21a, Lafontenova: 3, Ljube Nenadovića: 18-20t, 26, 36, 42, 5, 9, 15-19, Majora Gavrilovića: 2-24, 17, 23-25, Mali Zbeg Nova 302: 2, 6-8, 12, 9-11, 15-17, Milorada Arsenijevića: 2-8, 14-18, 22, 26-30, 38, 1, 7, 13-17, 21, 29, 33-35, Mirkovačka: 2-16a, 22-26, 1, 5-11, 15, Mite Stajića: 18, 11b-13, Momčila Nastasijevića: 20-22, 9-11, Pulicerova: 1-11, Ranka Miljića: 100-102, 108, 124, Rastka Nemanjića: 16, 41-47, Veljunska: 11, Vladimira Visockog: 4, 1-3, Vukana Nemanjića: 12-18, 22, 26, Zrenjaninski put: 192-198, 161-163r, 167-171, 191a-191b, Naselje Borča Mali Zbeg: Dičinska: 77, Naselje Borča Mali Zbeg: Braće Anđelić: 3, Naselje Borča – Mali Zbeg: Dimitrija Ruvarca: 2-12, 16-22, 1a-5, Jakova Nenadovica: 8, 7-9, 15-17, 21-23, 39, 47, Kneza Alekse: 2, 6-10, 14-20, 1, 5-11, 15, Kninske krajine: 2-10, 14, 18, 22-32, 3-23, Majora Gavrilovića: 1-1a, 5, Marine Cvetajeve: 4-4a, 9-11, Momčila Nastasijevića: 2-16, 1-3, 15-23, 27-29, Naselje Borča – Mali Zbeg: Junaka sa Cera: 17, Ljube Nenadovića: 2-12, 1-1b, Naselje Borča – Mali Zbeg: Lafontenova: 7, Naselje Borča Mali Zbeg: Pulicerova: 2, 6-8, Naselje Borča Mali – Zbeg: Karlovačke mitropolije: 10, 23,
  • VOŽDOVAC (8.00-14.30)
    Naselje Ripanj: Železnička: 129-135, 139-183, 187-189a, 193-207, 211-215,
  • VOŽDOVAC (8.30-14.00)
    Generala Štefanika: 21-23, Šumadijske divizije: 10-22, Timočke divizije: 1-7, Vojvode Stepe: 413đ-413ž,
  • ČUKARICA (9.00-14.00)
    Naselje Železnik: Prvog maja: 18, 11, Titova: 10, 18-20, Žarka Vasiljevića: 2-12v, 3-7,
  • RAKOVICA (9.00-11.00)
    Patrijarha Joanikija: 7c,
  • GROCKA (9.00-15.00)
    Naselje Zaklopača: JNA: 13, Prvog maja: 2b, 1b,
  • GROCKA (9.00-14.00)
    Naselje Brestovik: JNA: 28-40, 44-54, 58, 5, 11-17, 21, 25-63, 67-69, 73, Moše Pijade: 2-12, 16-22, 1, 5-5b, 15, 19, 23, 27, Ustanička: 2-2, 6-12, 18, 1-7, 11, 15, 25, Naselje Kamendol: Dvadeset prvog avgusta: 108, 112-116, 120, 126-136, 140-144, 148-156, 160-168, 178-178a, 182-192, 198-206, 210-212, 228-230, 234, 117-125, 131-135, 143, 171, 175-183, 193-203, 211-217, 221-229, Golubanova: 6, 12-18, 1, Gorička: bb, 8, 14-16, 1, 5-11, 15a, Izvorac: 4, 8, Kamendolska: 16, 22-26, 3, 23-23b, 31, Krčevina: 2-4, 8, 7-9, Osmog marta: 8, 14-16, 20-24, 1-3, 7-11, 15, 23-27, Prvog maja: 46-48, 52-56, 60-68, 76, 86a, 100, 104-112, 7, 47-55a, 61-63a, 67-71, 75-77a, 81-89, 105, Sedmog jula: 2-22, 9-19, Vučje Rupe: 2-6, 1, 5-7,
  • BARAJEVO (9.00-14.00)
    Naselje Guberevac: Dušana Petrovića-Šarca: 2, 6-8, 1-3, 7-9, Kosmajska: 54, 60-62, 43a-45a, 49-55, 61-63, Leke Ivankovića-Ranđinog: 8-12,
  • OBRENOVAC (9.00-13.00)
    Naselje Obrenovac: Fruškogorska: 2-14, Kralja Aleksandra Prvog: 65-81a, Nemanjina: 1-3, 7, Popa Leontija Markovića: 1-5, 9,
  • SOPOT (8.00-14.30)
    Naselje Babe: Dragoljuba Spasića: 2-4, 8, 12, 20, 24-24, 28-34, 38, 42-44, 48, 152a, 166a, 176a, 27, 31, 37-45, 51, 59-63, 67-69, 509, Dragoljuba Spasića 1. deo: 6, 26, 30-30b, 50-52, 3-5, 49-49b, 55, Dragoljuba Spasića 2. deo: 2, 8-10, 1, 29a, Milana Mitrovića: 4, 8-10, 16, 20-22, 3, 7-7a, 13-15, 21, 27, 31, Milana Mitrovića 2. deo: 2, 6-10, 7b, Milana Mitrovića 3. deo: 4-6, 10, 13, Milana Mitrovića 4. deo: 4-10, 18, 11, 25, 29, 43, Milana Radosavljevića: 3, Milijana Simića: 2, 6-12, 148a, 5-9, 13, 17-19, 23-29, 35, 45, 151a-153, Partizanski put: 4-10, 14-16, 20-26, 34-42, 48-54, 58-64, 68-72, 76-80, 120-120, 168, 182-182a, 192, 131, 173a, 181a, 235a-235b, 281-281a, 285a, Vitomira Nikolića: 2, 6-10, 120b-120d, 238, 5-7, 11-13, 17-19, 23-31, 35-39, 45-51, 147, Vitomira Nikolića 1. deo: 10, 3-5, Vitomira Nikolića 2. deo: 1-3, Vitomira Nikolića 3. deo: 2-6, Vitomira Nikolića 4. deo: 1-3, Naselje Nemenikuće: Jovana Žujovića: 3, Naselje Parcani: Kosmajska: 4a-6, 10, 16-20, 34-34b, 38-40, 46-58, 84, 94-106, 110, 118, 122, 130-134, 138, 148-148d, 154, 164-176a, 180-182, 186-192, 198-206, 210-214, 218, 222-222, 226-228, 240, 246-258, 272-274, 280, 284a, 288-288a, 308-310, 324-326, 330a, 11b, 101, 193, 301a, 307-309, 313c, 317, 325, 331, 339, 343, Milosava Vlajića: 37, Naselje Popović: Braće Pavić: 11b, Naselje Ralja: Bate Mirkovića: Boška Buhe: 3-9, 15-19, Braće Ribar: 2-10, 14, 1-9, 17-19, Dimitrija Tucovića: 11-13, Drugog jula: 2-6a, 10-12, 1-3, Dušana Puhača: 2a-6, 12-28, 32-38b, 44-48, 1-21, Kosmajska: 24-26, Kosmajskog odreda: 2-14, 20-24, 28-30, 38, 44, 102-106, 1-7, 13-17b, 23, 31, 35, 41-49, 53, 99-103, Kosovska: 1-3, Kozaračka: 1a, Matije Gupca: 47-47a, Milosava Vlajića: 2, 8, 16-22, 26-26, 7, 15, Milovana Glišića: 2-8, 12-24, 28-30, 34, 1-9, 13-15, 19-23, 27-31, 35-37, 41-45, 51-61, 67, 81, Milovana Vidakovića: 1b-3a, 7-15, 29, Save Kovačevića: 2, 6v-18, 24, 28-34, 38-44, 100, 3, 7-7a, 11, 15-29, Stevana Visokog: 2, 6, 1, 7-7a, Šumadijska: 26-34, 38-40, 39-41, 47-53, Svetozara Markovića: 1-5, 9-11, 15, Vojvođanska: 2-6a, 10, 14-30, 34-36, 42, 1-15, 19-21a, 25-31a, 35, 45, Vojvode Mišića: 2-4a, 8-10, 18, 22-24, 32-36, 1-7, 11-13a, Vuka Karadžića: 4, Naselje Sopot: Despota Stevana Lazarevića: 2-2a, 5-15, Dragomira Velikića: bb, 2-6, 10, 18, 22-44, 48-80, 1, 5a, 17, 27-39a, 45, Dvadeset devetog novembra: 40-40, 27a, Ive Trifunovića: 2-8, 12-20, 1-23, Kapetana Dragića: 7-7a, Kneza Vićentija Petrovića: 5, Prvog maja: 4-14a, 18, 22-24a, 3-5, 9, 13-15, 31, Ratka Jevića: 12, 24, Ropočevačka: 2, 1a, Ustanička: 2-6, 1a-15, 19, Vojvode Putnika: 2-14, 20-52, 1-1, 9-13, 17-33, 39-43e, 47-53, Naselje Stojnik: Čeda Milosavljevića: 1-5.

***

Informacije: info.centar@epsdistribucija.rs

Prijave kvarova: 3957-799

Bez vode u Beogradu – planirani radovi ili kvarovi

Mogući su kvarovi na vodovodnoj mreži u toku dana, a to može da se pogleda na ovom linku.

***

Ponedeljak, 17. oktobar 2022. – subota, 22. oktobar 2022.

Ekipe Beogradskog vodovoda i kanalizacije izvodiće planirane radove na ispiranju vodovodne mreže na opštini Novi Beograd. Povremene prekide u snabdevanju i umanjen pritisak vode od 22.00 do 6.00 osetiće potrošači u sledećim naseljima:

  • 17/18. oktobar… u blokovima 37, 38, 39 i 28;
  • 18/19. oktobar… u blokovima 21 i 22;
  • 19/20. oktobar… u blokovima 29, 30, 31 i 32;
  • 20/21. oktobar… u blokovima 1, 3, 4, 33 i 34;
  • 21/22. oktobar… u blokovima 24, 23, 19 i 19a.

U toku radova može doći i do kratkotrajnog zamućenja vode.

***

Ponedeljak, 17. oktobar 2022.

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Vračar, od 8.30 do 18.00, bez vode će ostati potrošači u Metohijskoj ulici (od Grčića Milenka do Velimira Todorovića).

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna.

***

Utorak, 18. oktobar 2022.

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Vračar, od 8.30 do 18.00, bez vode će ostati potrošači neparne strane Južnog bulevara (od Mihaila Gavrilovića do Maksima Gorkog).

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna.

***

Utorak, 18. oktobar 2022.

Zbog radova „EPS Distribucija“ Beograd i prekida u snabdevanju električnom energijom objekata beogradskog vodovodnog sistema, od 9.00 do 17.00, bez vode će ostati potrošači u naselju „Sunnyville“ na opštini Palilula.

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna.

***

Dodatne informacije: 3606-606.

(danubeogradu.rs)

loading...