Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (15-21. decembar 2022)
Bioskopski repertoari (15-21. decembar 2022): Avatar - Put vode
Bioskopski repertoari (15-21. decembar 2022): Avatar - Put vode

Bioskopski repertoari (15-21. decembar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 15. do 21. decembra 2022. Vreme je idealno za bioskope, nove i stare filmove, kao i festivale…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 15. do 21. decembra 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Fakultet dramskih umetnosti

Bulevar umetnosti 20
Petak, 16. decembar / subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
SMOTRA – filmovi studenata FDU
INFO

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 15. decembar 2022.
Avatar: Put vode… 18.00, 21.45
Avatar: Put vode 3D… 15.30, 17.30, 19.00, 21.00
Peter fon Kant… 17.45
Nasledstvo… 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.30
Trougao tuge… 21.15
Da li ste videli ovu ženu?… 16.00
Vera… 18.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.45
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 16.15

Novogodišnji filmski matine
INFO

Novogodišnji filmski matine 01

Petak, 16. decembar 2022.
Avatar: Put vode… 16.30, 20.00
Avatar: Put vode 3D… 15.30, 17.30, 19.00, 21.00
Peter fon Kant… 17.45
Nasledstvo… 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.30
Trougao tuge… 20.45
Da li ste videli ovu ženu?… 16.00
Meni… 19.30
Vera… 18.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 14.30
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 17. decembar 2022.
Avatar: Put vode… 17.30, 19.15, 21.00
Avatar: Put vode 3D… 13.00, 15.00, 16.30, 18.30, 20.00
Peter fon Kant… 17.45
Nasledstvo… 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.00
Trougao tuge… 20.45
Meni… 19.30
Vera… 18.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.15, 17.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Čudesni svet (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Čudesni svet 3D (sinhronizovano)… 13.45
Dečak delfin (sinhronizovano)… 12.45

Nedelja, 18. decembar 2022.
Avatar: Put vode… 17.30, 19.15, 21.00
Avatar: Put vode 3D… 13.00, 15.00, 16.30, 18.30, 20.00
Peter fon Kant… 17.45
Nasledstvo… 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.00
Trougao tuge… 20.45
Meni… 19.30
Vera… 18.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Čudesni svet (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Čudesni svet 3D (sinhronizovano)… 13.45
Dečak delfin (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 19. decembar 2022. / utorak, 20. decembar 2022.
Avatar: Put vode… 16.30, 20.00
Avatar: Put vode 3D… 15.30, 17.30, 19.00, 21.00
Peter fon Kant… 17.45
Nasledstvo… 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.30
Trougao tuge… 20.45
Da li ste videli ovu ženu?… 16.00
Meni… 19.30
Vera… 18.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 14.30
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 16.15

Novogodišnji filmski matine 02

Sreda, 21. decembar 2022.
I Wanna Dance with Somebody: Film o Vitni Hjuston… 19.30 – premijera
Avatar: Put vode… 16.30, 20.00
Avatar: Put vode 3D… 15.30, 17.30, 21.00
Peter fon Kant… 17.45
Nasledstvo… 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.30
Trougao tuge… 20.45
Da li ste videli ovu ženu?… 16.00
Meni… 19.30
Vera… 18.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 14.30
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 16.15

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 15. decembar – sreda, 21. decembar
Peter fon Kant… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13
Bioskop Fontana je prestao sa radom.
INFO

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 15. decembar
Da li ste videli ovu ženu?… 18.00
Trougao tuge… 20.00

Odraz strave 2022
Filmski festival posvećen stvaralaštvu reditelja Đorđa Kadijevića
Petak, 16. decembar
Darovi moje rođake Marije… 19.00
(1969)
Nakon projekcije razgovor sa rediteljem Kadijevićem o turbulentnim iskustvima tokom snimanja filma, a naročito o događajima koji su usledili i doveli gotovo do zabrane emitovanja tog kinematografskog ostvarenja
Razgovor vodi: dramaturg Mihajlo Vitezović

Subota, 17. decembar
Leptirica… 19.00
(1973)
Nakon projekcije tribina: Premotavanje unazad – izvorišta srpskog horor filma o Kadijevićevom stvaralaštvu, književnim i drugim uzorima, kao i perspektivama razvoja horor žanra u srpskom filmu
Učesnici: Dejan Ognjanović, pisac, filmski i književni kritičar, Mladen Milosavljević, etnolog, pisac i reditelj, i Jovan Ristić, novinar, pisac, publicista
Izložba ilustrovanih plakata Stevana Aleksića, vizuelnog umetnika i profesora na FSU
Organizacija: Klub Skaz

Redovan repertoar
Nedelja, 18. decembar / ponedeljak, 19. decembar

Da li ste videli ovu ženu?… 18.00
Trougao tuge… 20.00

Utorak, 20. decembar
Projekcija filmova umetničke grupe Čto delat… 18.00

Sreda, 21. decembar
Filmski festival „Najkraći dan“… 18.00 i 20.00
INFO

Četvrtak, 22. decembar
Nema najavljenih projekcija

Festival iranskog dokumentarnog filma
Petak, 23. decembar
Trucker And The Fox, I Won’T Remain Alone… 18.00
Otvaranje + No Place For Angels… 20.00

Subota, 24. decembar
Family Relations… 18.00
Children Of The Night… 20.00

Nedelja, 25. decembar
The Marriage Project… 18.00
Water, Wind, Dust & Bread + Zemnako… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 15. decembar
Avatar: Put vode… 15.00, 16.00 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.15
Nasledstvo… 20.15, 22.15
Crni Panter: Vakanda zauvek… 18.50 3D
Divlja noć… 21.00
Karta za raj… 17.00
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Meni… 21.30
Poker Face… 21.50
Republika Srpska: Borba za slobodu… 18.45
Trougao tuge… 17.15
Vera… 19.00

Petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 15.00, 16.00 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.15
Nasledstvo… 20.15, 22.15
Crni Panter: Vakanda zauvek… 17.40 3D
Divlja noć… 17.00, 21.25
Karta za raj… 16.45
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.45 3D
Meni… 21.35
Poker Face… 21.50
Republika Srpska: Borba za slobodu… 19.25
Trougao tuge… 17.15
Vera… 19.00

Subota, 17. decembar
Avatar: Put vode… 12.00 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.00 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.00 3D, 21.15
Nasledstvo… 20.20, 22.20
Crni Panter: Vakanda zauvek… 13.15, 18.50 3D
Čudesni svet (sinhronizovano)… 12.30, 14.00 3D
Divlja noć… 17.00, 21.25
Karta za raj… 16.45
Komedija na tri sprata… 16.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.45, 12.45 3D, 13.45, 14.45 3D, 15.45, 17.45 3D
Mačak u čizmama: Poslednja želja… 19.15
Meni… 21.35
Moonage Daydream… 16.15
Poker Face… 21.50
Republika Srpska: Borba za slobodu… 18.45
Trougao tuge… 17.30
Vera… 19.00

Nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 12.00 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.00 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.00 3D, 21.15
Nasledstvo… 20.15, 22.15
Crni Panter: Vakanda zauvek… 13.15, 18.50 3D
Čudesni svet (sinhronizovano)… 13.00, 15.15 3D
Divlja noć… 17.00, 21.25
Karta za raj… 16.45
Komedija na tri sprata… 16.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.45, 12.45 3D, 13.45, 14.45 3D, 15.45, 17.45 3D
Mačak u čizmama: Poslednja želja… 19.15
Meni… 21.35
Moonage Daydream… 16.15
Poker Face… 21.50
Republika Srpska: Borba za slobodu… 18.45
Trougao tuge… 17.15
Vera… 19.00

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar
Avatar: Put vode… 15.00, 16.00 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.15
Nasledstvo… 20.15, 22.15
Crni Panter: Vakanda zauvek… 18.50 3D
Divlja noć… 21.00
Karta za raj… 17.00
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Meni… 21.30
Poker Face… 21.50
Republika Srpska: Borba za slobodu… 18.45
Trougao tuge… 17.15
Vera… 19.00

Sreda, 21. decembar
Avatar: Put vode… 15.00, 16.00 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.15
I Wanna Dance With Somebody: Film o Vitni Hjuston… 20.00 – premijera
Nasledstvo… 19.15, 22.00
Crni Panter: Vakanda zauvek… 18.50 3D
Divlja noć… 21.00
Karta za raj… 17.00
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Meni… 21.30
Poker Face… 21.50
Republika Srpska: Borba za slobodu… 18.45
Vera… 19.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 14.15, 17.30, 21.00
Avatar: Put vode 3D… 14.30, 18.00, 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.15
Lastavice Hristove… 17.00
Vera… 20.00
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 15.15
Komedija na tri sprata… 18.15

Subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 14.15, 17.30, 21.00
Avatar: Put vode 3D… 11.15, 14.30, 18.00, 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.15
Lastavice Hristove… 17.00
Vera… 20.00
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 12.00, 15.15
Komedija na tri sprata… 18.15
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano) 3D… 12.15, 13.30

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar / sreda, 21. decembar
Avatar: Put vode… 14.15, 17.30, 21.00
Avatar: Put vode 3D… 14.30, 18.00, 21.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 22.15
Lastavice Hristove… 17.00
Vera… 20.00
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 15.15
Komedija na tri sprata… 18.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Avatar: Put vode 3D… 16.00, 19.30
Avatar: Put vode… 17.30, 21.00
Nasledstvo… 19.50
Rabije Kurnaz protiv Džordža Buša… 17.20
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 18.30
Trougao tuge… 20.30
Porno priča… 22.00
Mačak u čizmama: Poslednja želja(sinhronizovano) 3D… 15.30
Mačak u čizmama:Poslednja želja(sinhronizovan)… 16.40
Divlja noć… 21.50
Da li ste videli ovu ženu?… 18.00
Čudesni svet (sinhronizovano)… 16.10
Vera… 19.40
Dečak delfin (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode 3D… 12.30, 16.00, 19.30
Avatar: Put vode… 17.30, 21.00
Nasledstvo… 19.50
Rabije Kurnaz protiv Džordža Buša… 17.20
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 18.30
Trougao tuge… 20.30
Porno priča… 22.00
Mačak u čizmama: Poslednja želja(sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30
Mačak u čizmama:Poslednja želja(sinhronizovan)… 12.40, 14.40, 16.40
Divlja noć… 21.50
Da li ste videli ovu ženu?… 18.00
Čudesni svet (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10
Vera… 19.40
Dečak delfin (sinhronizovano)… 15.40

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar / sreda, 21. decembar
Avatar: Put vode 3D… 16.00, 19.30
Avatar: Put vode… 17.30, 21.00
Nasledstvo… 19.50
Rabije Kurnaz protiv Džordža Buša… 17.20
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 18.30
Trougao tuge… 20.30
Porno priča… 22.00
Mačak u čizmama: Poslednja želja(sinhronizovano) 3D… 15.30
Mačak u čizmama:Poslednja želja(sinhronizovan)… 16.40
Divlja noć… 21.50
Da li ste videli ovu ženu?… 18.00
Čudesni svet (sinhronizovano)… 16.10
Vera… 19.40
Dečak delfin (sinhronizovano)… 15.40 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 15.45 MX4D 3D, 17.00 3D, 18.15, 19.30 MX4D 3D, 20.45 3D, 21.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 17.15 3D
Komedija na tri sprata… 22.00
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 20.00
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Meni… 20.30
Vera… 18.45

Subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 12.00 MX4D 3D, 13.15 3D, 14.30, 15.45 MX4D 3D, 17.00 3D, 18.15, 19.30 MX4D 3D, 20.45 3D, 21.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 17.15 3D
Čudesni svet (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Dečak delfin (sinhronizovano)… 13.40
Komedija na tri sprata… 22.00
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 20.00
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.15, 13.00 3D, 14.15, 15.15 3D, 16.15, 18.00
Meni… 20.30
Vera… 18.45

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar
Avatar: Put vode… 15.45 MX4D 3D, 17.00 3D, 18.15, 19.30 MX4D 3D, 20.45 3D, 21.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 17.15 3D
Komedija na tri sprata… 22.00
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 20.00
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Meni… 20.30
Vera… 18.45

Sreda, 21. decembar
Avatar: Put vode… 15.45 MX4D 3D, 17.00 3D, 18.15, 19.30 MX4D 3D, 20.45 3D, 21.30
I Wanna Dance With Somebody: Film o Vitni Hjuston… 20.00 – premijera
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.45 3D
Komedija na tri sprata… 21.45
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15, 17.45
Vera… 18.45 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar / subota, 17. decembar
Trag divljači… 19.00

Četvrtak, 22. decembar / petak, 23. decembar / subota, 24. decembar
Komunistički raj… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 15.00 3D, 16.40, 18.00, 19.00 3D, 20.40
Nasledstvo… 19.15
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.00
Divlja noć… 21.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.30
Meni… 20.30
Poker Face… 18.15
Vera… 19.45

Subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 11.00 3D, 12.40, 14.00, 15.00 3D, 16.40, 18.00, 19.00 3D, 20.40
Nasledstvo… 19.15
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.00
Čudesni svet (sinhronizovano)… 13.15, 15.45
Divlja noć… 21.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.30, 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D, 18.30
Meni… 20.30
Poker Face… 18.15
Vera… 19.45

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar
Avatar: Put vode… 15.00 3D, 16.40, 18.00, 19.00 3D, 20.40
Nasledstvo… 19.15
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.00
Divlja noć… 21.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.30
Meni… 20.30
Poker Face… 18.15
Vera… 19.45

Sreda, 21. decembar
Avatar: Put vode… 15.00 3D, 16.40, 18.00, 19.00 3D, 20.40
Nasledstvo… 19.15
I Wanna Dance With Somebody: Film o Vitni Hjuston… 20.00 – premijera
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.00
Divlja noć… 21.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.30
Meni… 20.30
Poker Face… 18.15
Vera… 19.45 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 15. decembar
Avatar: Put vode… 16.15, 17.05 3D, 18.00 4DX 3D, 19.00, 20.00 3D, 20.45 3D, 21.30 4DX 3D, 22.15
Nasledstvo… 20.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.00, 18.15 3D
Porno priča… 20.30
Trougao tuge… 17.00
Poker Face… 18.30
Divlja noć… 22.25
Čudesni svet (sinhronizovano)… 16.00 4DX 3D
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 16.45

Petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 16.15, 17.05 3D, 18.00 4DX 3D, 19.00, 20.00 3D, 20.45 3D, 21.30 4DX 3D, 22.15
Nasledstvo… 20.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.00, 18.15 3D
Porno priča… 20.30
Trougao tuge… 17.00
Poker Face… 18.30
Divlja noć… 22.25
Čudesni svet (sinhronizovano)… 16.00 4DX 3D
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 16.45
Meni… 22.30

Subota, 17. decembar
Avatar: Put vode… 11.00 4DX 3D, 13.30 3D, 14.30 4DX 3D, 16.15, 17.05 3D, 18.00 4DX 3D, 19.00, 20.00 3D, 20.45 3D, 21.30 4DX 3D, 22.15
Nasledstvo… 20.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 14.15 3D, 15.00, 16.15 3D, 17.00, 18.15 3D
Porno priča… 20.30
Trougao tuge… 17.00
Poker Face… 18.30
Divlja noć… 22.25
Čudesni svet (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 13.00, 15.00
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 11.15, 15.00, 16.45
Meni… 22.30
Dečak delfin (sinhronizovano)… 13.15
Vučje bobice… 14.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 12.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15

Nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 11.00 4DX 3D, 13.30 3D, 14.30 4DX 3D, 16.15, 17.05 3D, 18.00 4DX 3D, 19.00, 20.00 3D, 20.45 3D, 21.30 4DX 3D, 22.15
Nasledstvo… 20.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 14.15 3D, 15.00, 16.15 3D, 17.00, 18.15 3D
Porno priča… 20.30
Trougao tuge… 17.00
Poker Face… 18.30
Divlja noć… 22.25
Čudesni svet (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 13.00, 15.00
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 11.15, 15.00, 16.45
Dečak delfin (sinhronizovano)… 13.15
Vučje bobice… 14.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 12.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar
Avatar: Put vode… 16.15, 17.05 3D, 18.00 4DX 3D, 19.00, 19.45 3D, 20.45 3D, 21.30 4DX 3D, 22.15
Nasledstvo… 20.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.45, 21.45
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.00, 18.15 3D
Porno priča… 20.30
Trougao tuge… 17.00
Poker Face… 18.30
Divlja noć… 22.25
Čudesni svet (sinhronizovano)… 16.00 4DX 3D
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 16.45

Sreda, 21. decembar
I Wanna Dance with Somebody: Film o Vitni Hjuston… 19.45 – premijera
Avatar: Put vode… 16.15, 17.05 3D, 18.00 4DX 3D, 19.00, 19.45 3D, 20.45 3D, 21.30 4DX 3D, 22.15
Nasledstvo… 20.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.15
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.00, 18.15 3D
Porno priča… 21.15
Trougao tuge… 17.00
Poker Face… 17.15
Čudesni svet (sinhronizovano)… 16.00 4DX 3D
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 16.45

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 15.15 3D, 17.15, 19.00 3D, 21.15
Avatar: Put vode Dolby Atmos… 16.15 3D, 20.15 3D
Nasledstvo… 18.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 20.30
Divlja noć… 19.45
Komedija na tri sprata… 17.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.30
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Meni… 22.00
Poker Face… 21.45
Vera… 19.15

Subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 11.30 3D, 15.15 3D, 16.15, 19.00 3D, 20.15
Avatar: Put vode Dolby Atmos… 13.30 3D, 17.15 3D, 21.15 3D
Nasledstvo… 18.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 12.45, 20.30
Čudesni svet (sinhronizovano)… 12.30, 14.45
Dečak delfin (sinhronizovano)… 11.45, 14.15
Divlja noć… 19.45
Karta za raj… 16.00
Komedija na tri sprata… 17.00
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.30
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 17.30
Meni… 22.00
Poker Face… 21.45
Trougao tuge… 16.30
Vera… 19.15

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar
Avatar: Put vode… 15.15 3D, 17.15, 19.00 3D, 21.15
Avatar: Put vode Dolby Atmos… 16.15 3D, 20.15 3D
Nasledstvo… 18.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 20.30
Divlja noć… 19.45
Komedija na tri sprata… 17.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.30
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Meni… 22.00
Poker Face… 21.45
Vera… 19.15

Sreda, 21. decembar
Avatar: Put vode… 15.15 3D, 17.15, 19.00 3D, 21.20
Avatar: Put vode Dolby Atmos… 16.15 3D, 20.20 3D
Nasledstvo… 18.30
I Wanna Dance With Somebody: Film o Vitni Hjuston Dolby Atomos… 20.00 – premijera
Crni Panter: Vakanda zauvek… 20.30
Divlja noć… 19.45
Komedija na tri sprata… 17.30
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.30
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Meni… 22.00
Poker Face… 21.45
Vera… 19.15

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2022. pogledajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 15. decembar – ponedeljak, 19. decembar
4. Smotra hrvatskog filma
INFO

Četvrtak, 15. decembar – nedelja, 18. decembar
Festival kineskog filma
INFO

Sreda, 21. decembar 2022.
Festival studentskog filma
Program će biti objavljen naknadno

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 15.15, 17.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.45 IMAX 3D, 21.40 Dolby Atmos 3D
Nasledstvo… 19.30, 21.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.30 3D
Divlja noć… 17.30, 20.15
Karta za raj… 17.10
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.15
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 3D
Meni… 19.45, 22.00
Poker Face… 21.15
Trougao tuge… 20.30
Vera… 17.45

Subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 11.30, 13.00 IMAX 3D, 14.15 Dolby Atmos 3D, 15.15, 17.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.45 IMAX 3D, 21.40 Dolby Atmos 3D
Nasledstvo… 19.30, 21.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.30 3D
Čudesni svet (sinhronizovano)… 12.45, 15.30
Divlja noć… 17.30, 20.15
Karta za raj… 17.10
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.15
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D, 15.00, 16.15, 18.15 3D
Meni… 19.45, 22.00
Poker Face… 21.15
Trougao tuge… 20.30
Vera… 17.45

Ponedeljak, 19. decembar
Avatar: Put vode… 15.15, 17.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.45 IMAX 3D, 21.40 Dolby Atmos 3D
Nasledstvo… 19.30, 21.30
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.30 3D
Divlja noć… 17.30, 20.15
Karta za raj… 17.10
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.15
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 3D
Meni… 19.45, 22.00
Poker Face… 21.15
Trougao tuge… 20.30
Vera… 17.45

Utorak, 20. decembar
Avatar: Put vode… 15.30, 17.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 20.45 IMAX 3D, 21.40 Dolby Atmos 3D
Nasledstvo… 18.30, 21.10
I Wanna Dance With Somebody: Film o Vitni Hjuston… 20.00 Dolby Atmos – pretpremijera
Divlja noć… 17.45, 20.15
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 21.00
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.00, 18.15 3D
Meni… 20.30
Poker Face… 21.20
Vera… 17.45

Sreda, 21. decembar
Avatar: Put vode… 15.15, 17.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.45 IMAX 3D, 21.40 Dolby Atmos
Nasledstvo… 19.30, 21.30
I Wanna Dance With Somebody. Film o Vitni Hjuston… 20.00 Dolby Atmos – premijera
Crni Panter: Vakanda zauvek… 16.30 3D
Divlja noć… 17.30, 20.15
Karta za raj… 17.10
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 19.15
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 3D
Meni… 19.45, 22.00
Poker Face… 21.15
Trougao tuge… 20.30
Vera… 17.45

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija 

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 15. decembar
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 17.00
Zbogom, Leonora… 19.00

Petak, 16. decembar – sreda, 21. decembar
Fantastika – U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 17.00
Da li ste videli ovu ženu?… 19.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 23. decembar
Studentski film „Bliskost“… 19.00

Sreda, 28. decembar
Skandinofilmsko veče… 19.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Avatar: Put vode… 18.00, 21.30
Avatar: Put vode 3D… 16.00, 17.00, 19.30, 20.30
Peter fon Kant… 22.15
Nasledstvo… 21.45
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 20.15
Trougao tuge… 21.00
Meni… 19.00
Vera… 19.15
Komedija na tri sprata… 17.00
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Čudesni svet (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 17. decembar / nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 14.30, 18.00, 21.30
Avatar: Put vode 3D… 12.30, 13.30, 16.00, 17.00, 19.30, 20.30
Peter fon Kant… 22.15
Nasledstvo… 21.45
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 20.15
Trougao tuge… 21.00
Meni… 19.00
Vera… 19.15
Komedija na tri sprata… 17.00
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
Čudesni svet (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Čudesni svet 3D (sinhronizovano)… 11.30
Malci otpisanci (sinhronizovano)… 11.00
Dečak delfin (sinhronizovano)… 10.45, 12.45

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar
Avatar: Put vode… 18.00, 21.30
Avatar: Put vode 3D… 16.00, 17.00, 19.30, 20.30
Peter fon Kant… 22.15
Nasledstvo… 21.45
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 20.15
Trougao tuge… 21.00
Meni… 19.00
Vera… 19.15
Komedija na tri sprata… 17.00
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Čudesni svet (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 21. decembar
I Wanna Dance with Somebody: Film o Vitni Hjuston… 20.30 – premijera
Avatar: Put vode… 18.00, 21.30
Avatar: Put vode 3D… 16.00, 17.00, 19.30, 20.30
Nasledstvo… 21.45
Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu… 18.15
Trougao tuge… 21.00
Meni… 19.00
Vera… 19.15
Komedija na tri sprata… 17.00
Mačak u čizmama – Poslednja želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Mačak u čizmama – Poslednja želja 3D (sinhronizovano)… 16.15
Čudesni svet (sinhronizovano)… 15.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija.

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija.

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 15. decembar
Eraserhead… 20.00 – srpski titl

Petak, 16. decembar
Airplane!… 20.00 – srpski titl

Subota, 17. decembar
Zatōichi… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 18. decembar
Beavis And Butt-Head Do The Universe… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 21. decembar
Lock, Stock and Two Smoking Barrels… 20.00 – engleski titl

Četvrtak, 22. decembar
Blue Velvet… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550; Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar / subota, 17. decembar
7. Festival meta filma
INFO

Nedelja, 18. decembar – sreda, 21. decembar
Peter fon Kant… 18.30
Trougao tuge… 20.30

Četvrtak, 22. decembar – nedelja, 25. decembar
Da li ste videli ovu ženu?… 18.30
Trougao tuge… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija 

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Dani Kolubarske bitke – Revija ratnog filma: Istorijske lekcije
(besplatan ulaz na sve projekcije)
Četvrtak, 15. decembar
Časovi persijskog… 19.00

Redovan repertoar
Petak, 16. decembar
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano) 3D… 18.00
Avatar: Put vode 3D… 20.00

Subota, 17. decembar
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano) 3D… 16.00
Nasledstvo… 17.30
Avatar: Put vode 3D… 19.00

Nedelja, 18. decembar
Mačak u čizmama: Poslednja želja (sinhronizovano) 3D… 16.00
Avatar: Put vode 3D… 18.00

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar / sreda, 21. decembar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 15. decembar / petak, 16. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 17. decembar
Avatar: Put vode… 19.00

Nedelja, 18. decembar
Avatar: Put vode… 15.00, 19.00

Ponedeljak, 19. decembar / utorak, 20. decembar / sreda, 21. decembar
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Uređuje: Ah Neša

Novinar iz Beograda od 1992. godine, osnivač je i glavni i odgovorni urednik portala Dan u Beogradu.