Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari, 22-28. februar 2024.
Bioskopski repertoari, 22-28. februar 2024: Lisa Frankenštajn
Bioskopski repertoari, 22-28. februar 2024: Lisa Frankenštajn

Bioskopski repertoari, 22-28. februar 2024.

Bioskopski repertoari aktuelni su od 22. do 28. februara 2024. Pored nekoliko novih filmova, tu je i 52. Međunarodni filmski festival – FEST 2024.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 22. do 28. februara 2024. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Art bioskop Kolarac
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Bioskop Zvezda
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Filmska dvorana Grocka
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 22. februar 2024.
Sunce mamino… 16.45, 20.00
Lisa Frankenštajn… 22.15
Ubica demona – Hašira obuka… 18.00
Buntovnica… 15.45
Jadna stvorenja… 17.45, 20.30
Živi i zdravi… 18.45
Nedelja… 21.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 14.45
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00

Petak, 23. februar 2024. – nedelja, 3. mart 2024.
52. FEST
→ INFO

52. FEST - program; MTS dvorana 1

52. FEST - program; MTS dvorana 6

Petak, 23. februar 2024.
Redovan repertoar
Sunce mamino… 16.45, 20.00
Lisa Frankenštajn… 22.15
Ubica demona – Hašira obuka… 18.00
Buntovnica… 15.45
Jadna stvorenja… 17.45, 20.30
Živi i zdravi… 18.45
Nedelja… 21.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 14.45
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 24. februar 2024.
Redovan repertoar
Sunce mamino… 16.45, 20.00
Lisa Frankenštajn… 22.15
Ubica demona – Hašira obuka… 18.00
Buntovnica… 15.45
Jadna stvorenja… 17.45, 20.30
Živi i zdravi… 18.45
Nedelja… 21.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 14.45
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.30, 14.10, 16.00
Ružica i kamena trolica (sinhronizovano)… 12.30
Kuce u operi (sinhronizovano)… 11.15, 13.00
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 11.45, 13.45

Nedelja, 25. februar 2024.
Redovan repertoar
Sunce mamino… 16.45, 20.00
Lisa Frankenštajn… 22.15
Ubica demona – Hašira obuka… 18.00
Buntovnica… 15.45
Jadna stvorenja… 17.45, 20.30
Živi i zdravi… 18.45
Nedelja… 21.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 14.45
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.30, 14.10, 16.00
Ružica i kamena trolica (sinhronizovano)… 12.30
Kuce u operi (sinhronizovano)… 11.15, 13.00
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 11.45, 13.45

Ponedeljak, 26. februar 2024.
Redovan repertoar
Sunce mamino… 16.45, 20.00
Lisa Frankenštajn… 22.15
Ubica demona – Hašira obuka… 18.00
Buntovnica… 15.45
Jadna stvorenja… 17.45, 20.30
Živi i zdravi… 18.45
Nedelja… 21.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 14.45
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00

Utorak, 27. februar 2024.
Redovan repertoar
Sunce mamino… 16.45, 20.00
Lisa Frankenštajn… 22.15
Ubica demona – Hašira obuka… 18.00
Buntovnica… 15.45
Jadna stvorenja… 17.45, 20.30
Živi i zdravi… 18.45
Nedelja… 21.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 14.45
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00

Sreda, 28. februar 2024.
Redovan repertoar
Dina: Drugi deo… 20.30 – premijera
Sunce mamino… 20.00
Lisa Frankenštajn… 22.15
Ubica demona – Hašira obuka… 18.00
Buntovnica… 14.15
Jadna stvorenja… 17.45
Živi i zdravi… 15.45
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Buntovnica… 19.00

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550; Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Flašaroši… 16.30
Dobar šef… 18.30
Teška godina… 20.30

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Sunce mamino… 18.30
D0bar šef… 20.30

Ponedeljak, 26. februar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 27. februar / sreda, 28. februar
Sunce mamino… 18.30
D0bar šef… 20.30

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Poslednja noć ljubavi… 17.30
Jadna stvorenja… 20.00

Subota, 24. februar 2024. – nedelja, 3. mart 2024.
52. FEST
→ INFO

52. FEST - program; Dvorana KCB

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Redovan repertoar pogledajte na OVOM LINKU.

Subota, 24. februar 2024. – nedelja, 3. mart 2024.
52. FEST
→ INFO

52. FEST - program; Cineplexx Ušće 1

52. FEST - program; Cineplexx Ušće 2

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Ubica demona – Hašira obuka… 17.15
Lisa Frankenštajn… 22.15
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 15.15
Madam Veb… 17.00, 21.30
Živi i zdravi… 15.00, 19.00, 21.00
Sunce mamino… 19.15
Nedelja… 17.30, 20.00

Subota, 24. februar
Ubica demona – Hašira obuka… 17.15
Lisa Frankenštajn… 22.15
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.15
Madam Veb… 17.00, 21.30
Živi i zdravi… 15.00, 19.00, 21.00
Sunce mamino… 19.15
Nedelja… 20.00
Kuce u operi (sinhronizovano)… 13.45
Priča o čarobnom maču (sinhronizovano)… 12.15

Nedelja, 25. februar
Ubica demona – Hašira obuka… 17.15
Lisa Frankenštajn… 22.15
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.15
Madam Veb… 17.00, 21.30
Živi i zdravi… 15.00, 19.00, 21.00
Sunce mamino… 19.15
Nedelja… 17.30, 20.00
Kuce u operi (sinhronizovano)… 13.45
Priča o čarobnom maču (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar / sreda, 28. februar
Ubica demona – Hašira obuka… 17.15
Lisa Frankenštajn… 22.15
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 15.15
Madam Veb… 17.00, 21.30
Živi i zdravi… 15.00, 19.00, 21.00
Sunce mamino… 19.15
Nedelja… 17.30, 20.00 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Lisa Frankenštajn… 17.20
Ubica demona: Hašira obuka… 19.20
Samo 3 dana… 17.40
Družina iz džungle 2 (sinhronizovano)… 15.20
Trka za slavom… 21.40
Bob Marli: One Love… 18.00, 20.20
Madam Veb… 21.30
Sunce mamino… 19.40
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 16.00
Jadna stvorenja… 18.20, 21.00
Živi i zdravi… 21.20
Priča o čarobnom maču (sinhronizovano)… 15.40
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 16.10
Kuce u operi (sinhronizovano)… 15.10
Nedelja… 16.40, 19.00 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Repertoar pogledajte na OVOM LINKU

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar / subota, 24. februar
Seljani… 19.00 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 23. februar
Gnevni filmovi: Nedelja… 20.00
Učestvuju: reditelj Nemanja Ćeranić i deo ekipe filma.
Tribinu vode: Zoran Janković i Đorđe Bajić, filmski kritičari.

Subota, 24. februar 2024. – nedelja, 3. mart 2024.
52. FEST
→ INFO

52. FEST - program; DOB

Ponedeljak, 26. februar
Šok uživo/Koridori DOB-a: Šok vs. FEST… 20.00
Autori: Nenad Bekvalac i Aleksandar Radivojević

Sreda, 28. februar
Ciklus filmskih tribina: Short Shots… 19.00
Tribina o filmu „Jednog popodneva, iznenada“
Učestvuje: reditelj Stefan Arsenijević
Tribinu vodi: Miloš Milovanović, filmski i televizijski reditelj.

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Repertoar pogledajte na OVOM LINKU

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Družina iz džungle: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.25
Trka za slavom: Audi protiv Lanče… 16.10, 19.15, 21.30
Lisa Frankenštajn… 20.00
Bob Marli: One Love… 22.10
Sunce mamino… 20.25
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 16.55
Jadna stvorenja… 19.30
Živi i zdravi… 18.30
Divno venčanje… 18.15
Ferari… 19.00, 21.30
Argajl – super špijun… 22.10
Milerova devojka… 17.45
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 16.00
Nedelja… 17.15, 19.45, 22.10
Pčelar… 20.00 4DX, 22.00
Akvamen i izgubljeno kraljevstvo… 17.45 4DX 3D, 22.10 4DX 3D
Vonka (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Družina iz džungle: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.25
Trka za slavom: Audi protiv Lanče… 16.10, 19.15, 21.30
Lisa Frankenštajn… 20.00
Bob Marli: One Love… 22.10
Sunce mamino… 20.25
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 11.35, 14.30, 16.55
Jadna stvorenja… 19.30
Živi i zdravi… 18.30
Divno venčanje… 18.15
Ferari… 19.00, 21.30
Argajl – super špijun… 22.10
Priča o čarobnom maču (sinhronizovano)… 11.55
Milerova devojka… 17.45
Kuce u operi (sinhronizovano)… 11.15, 13.30
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 11.45, 14.05, 16.00
Nedelja… 17.15, 19.45, 22.10
Pčelar… 15.30 4DX, 20.00 4DX, 22.00
Pustolovine Bubamare i Crnog mačka (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen i izgubljeno kraljevstvo… 17.45 4DX 3D, 22.10 4DX 3D
Maša i Medved: Još zabavnije (sinhronizovano)… 13.50
Vonka (sinhronizovano)… 11.00 4DX, 11.45, 13.15 4DX, 14.00, 16.15

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar
Družina iz džungle: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.25
Trka za slavom: Audi protiv Lanče… 16.10, 19.15, 21.30
Lisa Frankenštajn… 20.00
Bob Marli: One Love… 22.10
Sunce mamino… 20.25
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 16.55
Jadna stvorenja… 19.30
Živi i zdravi… 18.30
Divno venčanje… 18.15
Ferari… 19.00, 21.30
Argajl – super špijun… 22.10
Milerova devojka… 17.45
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 16.00
Nedelja… 17.15, 19.45, 22.10
Pčelar… 20.00 4DX, 22.00
Akvamen i izgubljeno kraljevstvo… 17.45 4DX 3D, 22.10 4DX 3D
Vonka (sinhronizovano)… 16.15

Sreda, 28. februar
Družina iz džungle: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.25
Trka za slavom: Audi protiv Lanče… 16.10, 19.15, 21.30
Lisa Frankenštajn… 20.00
Bob Marli: One Love… 22.10
Sunce mamino… 20.25
Jadna stvorenja… 19.30
Živi i zdravi… 18.30
Divno venčanje… 18.15
Ferari… 16.30
Argajl – super špijun… 22.10
Milerova devojka… 17.45
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 16.00
Nedelja… 16.30
Pčelar… 16.00 4DX, 22.00
Vonka (sinhronizovano)… 16.15
Dina: Drugi deo… 18.15 4DX, 19.00, 19.30, 21.25 4DX, 22.15 – premijera 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Repertoar pogledajte na OVOM LINKU

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za februar 2024. pogledajte na OVOM LINKU.

Subota, 24. februar 2024. – nedelja, 3. mart 2024.
52. FEST
→ INFO

52. FEST - program; Kinoteka

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Repertoar pogledajte na OVOM LINKU.

Subota, 24. februar 2024. – nedelja, 3. mart 2024.
52. FEST
→ INFO

52. FEST - program; Cineplexx Galerija Belgrade 5

52. FEST - program; Cineplexx Galerija Belgrade 7

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija. 

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija. 

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Nedelja… 19.00

Subota, 24. februar
Maša i Medved: Još zabavnije (sinhronizovano)… 17.00
Nedelja… 19.00

Nedelja, 25. februar
Maša i Medved: Još zabavnije (sinhronizovano)… 17.00
Drug drugu kino: Dovlatov… 19.00

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar / sreda, 28. februar
Nedelja… 19.00

Četvrtak, 29. februar
Drug drugu kino: Otac na službenom putu… 19.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 22. februar
Requiem for a Dream… 20.00

Petak, 23. februar
Fallen Angels… 20.00

Subota, 24. februar
The Pianist… 20.00

Nedelja, 25. februar
Up… 20.00

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 28. februar
Fallen Angels… 20.00

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Lisa Frankenštajn… 19.30, 21.30
Ubica demona – Hašira obuka… 17.00, 19.00
Samo 3 dana… 18.15
Buntovnica… 14.45, 16.30
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Sunce mamino… 16.15, 20.15
Bob Marli: One Love… 22.15
Madam Veb… 18.30, 20.45
Živi i zdravi… 21.00
Nedelja… 18.00, 20.30
Jadna stvorenja… 20.00
Sluga 2… 17.40
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ružica i kamena trolica (sinhronizovano)… 14.30
Kuce u operi (sinhronizovano)… 15.45
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Lisa Frankenštajn… 19.30, 21.30
Ubica demona – Hašira obuka… 17.00, 19.00
Samo 3 dana… 18.15
Buntovnica… 14.45, 16.30
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Sunce mamino… 16.15, 20.15
Bob Marli: One Love… 22.15
Madam Veb… 18.30, 20.45
Živi i zdravi… 21.00
Nedelja… 18.00, 20.30
Jadna stvorenja… 20.00
Sluga 2… 17.40
Vonka (sinhronizovano)… 12.15
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Ružica i kamena trolica (sinhronizovano)… 14.30
Priča o čarobnom maču (sinhronizovano)… 10.45
Kuce u operi (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Mirakulus film: Pustolovine Bubamare i Crnog mačka (sinhronizovano)… 12.45
Želja (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar
Lisa Frankenštajn… 19.30, 21.30
Ubica demona – Hašira obuka… 17.00, 19.00
Samo 3 dana… 18.15
Buntovnica… 14.45, 16.30
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Sunce mamino… 16.15, 20.15
Bob Marli: One Love… 22.15
Madam Veb… 18.30, 20.45
Živi i zdravi… 21.00
Nedelja… 18.00, 20.30
Jadna stvorenja… 20.00
Sluga 2… 17.40
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ružica i kamena trolica (sinhronizovano)… 14.30
Kuce u operi (sinhronizovano)… 15.45
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 16.00

Sreda, 28. februar
Dina: Drugi deo… 20.00 – premijera
Lisa Frankenštajn… 19.30, 21.30
Ubica demona – Hašira obuka… 17.00, 19.00
Samo 3 dana… 18.15
Buntovnica… 14.45, 16.30
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Sunce mamino… 16.15, 20.15
Bob Marli: One Love… 22.15
Madam Veb… 18.30, 20.45
Živi i zdravi… 21.00
Nedelja… 17.30
Jadna stvorenja… 20.30
Sluga 2… 18.00
Škola magičnih životinja 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ružica i kamena trolica (sinhronizovano)… 14.30
Kuce u operi (sinhronizovano)… 15.45
Lesi: Nova avantura (sinhronizovano)… 15.30 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija.

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 22. februar
Sunce mamino… 20.00

Petak, 23. februar
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 18.00
Trka za slavom: Audi protiv Lanče… 20.00

Subota, 24. februar
Ubica demona: Hašira obuka… 20.00

Nedelja, 25. februar
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00
Sunce mamino… 18.00
Lisa Frankenštajn… 20.00

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar / sreda, 28. februar
Nema najavljenih projekcija. 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 24. februar
Priča o čarobnom maču (sinhronizovano)… 18.00

Ponedeljak, 26. februar
Priča o čarobnom maču (sinhronizovano)… 18.00 

Filmska dvorana Grocka

Hajduk Stankova 1
Petak, 23. februar / subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Družina iz džungle 2: Svetska turneja (sinhronizovano)… 18.00
Lisa Frankeštajn… 20.00 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Uređuje: Ah Neša

Novinar iz Beograda od 1992. godine, osnivač je i glavni i odgovorni urednik portala Dan u Beogradu.