petak,  
21. mart 2025.  
 

Kineski tržni centar EVROAZIJA

Kineski tržni centar EVROAZIJA u naselju Mileva Marić Ajnštajn, prostire na oko 33.000 kv. metara i ima oko 500 lokala i više od 400 parking mesta.

Otvoren je u bloku 72 26. septembra 2024. uz tradicionalni običaj farbanja maskota kineskog lava za dobrobit, za sreću i uspeh u poslovanju ovog biznis centra.

Novi kineski tržni centar doneće više pogodnosti, stabilnije i bezbednije poslovno okruženje, a sagrađen pošto je izgoreo stari kineski tržni centar u bloku 70.

Naselje Mileva Marić Ajnštajn, u kojem se nalazi kineski tržni centar „Evroazija“ dobro je pozicionirano. Ulica Jurija Gagarina je povezana sa auto-putom Miloš Veliki i obilaznicom oko Beograda, tako da će kupcima koji dolaze iz drugih gradova Srbije biti olakšan prilaz.

Građani će moći da posećuju novi kineski tržni centar koji će raditi, osim utorka, svakog dana od 8.00 do 17.00. (danubeogradu.rs)