Popularni Goran Karan vraća se u MTS dvoranu gde će održati koncert „Najbolji dani“, u četvrtak, 13. februara 2025. od 20.00, uoči Dana zaljubljenih.
Tradicionalno, Karan u kultnoj beogradskoj dvorani nastupa uz Vagabundo bend i poziva publiku da još jednom provede nezaboravno veče:
„Sviraćemo puno pesama koje ste vašim poljupcima oživeli i zagrljajima grejali, a učinićemo sve da se na koncertu dogodi i neka nova lepota pa da ovo veče postane naša nova divna uspomena.“
Splitski pevač i kantautor ima hitove kao što su „Lipa si lipa“, „Vagabundo“ i „Ostani“, „Ružo moja bila“, „Anđele“, „Ne šalji lađe“. Komponovao je muziku za mjuzikl „Naša bila štorija“ a među pesmama izdvojile su se „Manta me jubav“ i „Štorija“. Na koncertu u MTS dvorani publika će čuti i najnovije hitove poput „Dobro ti jutro ljubavi“, „Kuća naše pisme“, „Dugo nisam bio mlad“ i „Jedino što bih ponovo“.
Goran Karan je dobitnik mnogobrojnih prestižnih nagrada. Pobede na festivalima, predstavljanje Hrvatske na „Eurosongu“, nagrade „Porin“, kojima struka odaje priznanje, svake godine pune njegove vitrine.
Pevačka i autorska saradnja sa Oliverom Dragojevićem, Kemalom Montenom, Doris Dragović, Arsenom Dedićem, Zdenkom Runjićem, Jakšom Fiamengom i drugim vrhunskim izvođačima i autorima, učinila je od Goranovih pesama emocionalno narodno blago.
Karte mogu da se kupe preko portala mtsdvorana.rs i na blagajni MTS dvorane. (danubeogradu.rs)