Creda,  
13. maj 2026.  
 

Novi film u bioskopima: Opsesija

Novi film u bioskopima: Opsesija Novi film u bioskopima: Opsesija
Novi film u bioskopima: Opsesija

Od četvrtka, 14. maja 2026, publika će imati priliku da u domaćim bioskopima pogleda napeti psihološki horor „Opsesija“ u režiji Karija Barkera.

Film je uzbudljiva priča o opsesiji, želji i granici između ljubavi i pakla.

Želeo je njeno srce na dlanu. To je i dobio… Ali, šta ako savršena ljubav ima jezivu pozadinu? I dok se zaljubljenost polako pretvara u očaj, neizvesnost i tenzija rastu, atmosfera sa velikog platna, nema sumnje, obuzeće bioskopske dvorane.

Mladi beznadežni romantik oslobađa moć misterioznog predmeta koji ispunjava želje, kako bi osvojio srce devojke u koju je zaljubljen. Dobija tačno ono što je i tražio, a ubrzo će otkriti da neke želje nose mračnu i zlokobnu cenu.

Originalni naziv filma i prevod na srpski: Obsession / Opsesija. Početak prikazivanja: 14. maj 2026. Dužina trajanja: 108 minuta. Država i godina proizvodnje: SAD / 2026. Žanr: horor. Uloge: Michael Johnston, Inde Navarrette, Cooper Tomlinson, Megan Lawless, Andy Richter. Reditelj: Curry Barker.