Nikad kraja franšizi „Vrisak“… Ljubitelji horora jedva čekaju četvrtak, 26. februar 2026, od kada će se u bioskopima prikazivati „Vrisak 7“.
Prošlo je 30 godina od kada je svet upoznao jednog od najstrašnijih i najkrvožednijih maskiranih ubica sa velikog platna. Ovog februara, sa njim će se suočiti ne samo dve generacije, ovo će to biti borba prošlosti i budućnosti, dobra i zla, života i smrti.
Ceo serijal je zasnovan na likovima Kevina Vilijamsona, prema priči Džejmsa Vanderbilta i Gaja Buzika.
Kada se novi ubica pod maskom Goustfejsa pojavi u mirnom gradiću u kojem je Sidni Preskot (Nev Kembel) izgradila novi život, njeni najmračniji strahovi postaju stvarnost jer njena ćerka (Izabel Mej) postaje sledeća meta.
Rešena da zaštiti svoju porodicu, Sidni mora da se suoči sa užasima svoje prošlosti kako bi zauvek okončala krvoproliće.
Ako prošlost ne može da umre, da li stari strahovi žive večno? Otkrijte ko se krije iza čuvene maske!

Radio voditelj i novinar, osnivač je i glavni i odgovorni urednik portala Dan u Beogradu.