Izdvajamo
Naslovna » Pozorišni repertoari

Pozorišni repertoari

Pozorišni repertoari – februar 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

Od 23. februara objavljivaćemo svakog meseca posebnu stranicu sa aktuelnim pozorišnim repertoarima koje možete pogledati OVDE.

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I

MZ „Sava“

Jurija Gagarina 21, blok 45; Novi Beograd
Nedelja, 31. januar (17.00) Petar Pan i vilinski prah
********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Sreda, 3. februar (20.00) Pretpremijera: Pijani
Četvrtak, 4. februar (20.00) Premijera: Pijani
Petak, 5. februar (20.00) Pijani
Subota, 6. februar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 7. februar (20.00) Makbet
Ponedeljak, 8. februar (20.00) Revizor
Utorak, 9. februar (20.00) Ožalošćena porodica
Četvrtak, 11. februar (20.00) Tango
Petak, 12. februar (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 13. februar (20.00) Pijani
Nedelja, 14. februar (20.00) Kazimir i Karolina
Četvrtak, 18. februar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Petak, 19. februar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Subota, 20. februar (20.00) Dan bubnjara – gostuje Dragoljub Đuričić
Nedelja, 21. februar (20.00) Pomorandžina kora
Utorak, 23. februar (20.00) Trst
Sreda, 24. februar (20.00) Makbet
Četvrtak, 25. februar (20.00) Pijani
Petak, 26. februar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 27. februar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Nedelja, 28. februar (20.00) Kazimir i Karolina
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Ljubavno pismo

Scena „Petar Kralj“
Ponedeljak, 1. februar (20.30) Ćelava pevačica
Utorak, 2. februar (20.30) Mali princ
Sreda, 3. februar (20.30) Volvo kamioni
Petak, 5. februar (20.30) Lice
Subota, 6. februar (20.30) Dar-mar
Nedelja, 7. februar (20.30) Strujosek
Ponedeljak, 8. februar (20.30) Pomorandžina kora
Utorak, 9. februar (20.30) Čekaonica
Četvrtak, 11. februar (20.30) Slavna Florens
Petak, 12. februar (20.30) Dar-mar
Subota, 13. februar (20.30) Volvo kamioni
Nedelja, 14. februar (20.30) Slavna Florens
Četvrtak, 18. februar (20.30) Čekajući Godoa
Petak, 19. februar (20.30) Lice
Subota, 20. februar (20.30) Strujosek
Utorak, 23. februar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Sreda, 24. februar (20.30) Terapija
Četvrtak, 25. februar (20.30) Slavna Florens
Petak, 26. februar (20.30) Dar-mar
Subota, 27. februar (20.30) Lice
Nedelja, 28. februar (20.30) Mizeri
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Utorak, 2. februar (20.00) Palilulski roman
Sreda, 3. februar (20.00) Harold i Mod
Četvrtak, 4. februar (20.00) Transilvanija
Petak, 5. februar (20.00) Eling
Subota, 6. februar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Nedelja, 7. februar (20.00) Anđeli čuvari
Utorak, 9. februar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Sreda, 10. februar (20.00) Kad su cvetale tikve
Petak, 12. februar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Subota, 13. februar (20.00) Mrešćenje šarana – NP Kikinda
Sreda, 17. februar (20.00) Delirijum tremens
Petak, 19. februar (20.00) Palilulski roman
Subota, 20. februar (20.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 23. februar (20.00) Ćeif
Petak, 26. februar (20.00) Premijera: Čovek, zver i vrlina
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Bašta sljezove boje – Knjaževsko srpki teatar, Kragujevac

Nova scena
Utorak, 2. februar (20.30) Rulet-ples
Subota, 6. februar (20.30) Mleko
Nedelja, 7. februar (20.30) Trpele
Ponedeljak, 8. februar (20.30) Draga Jelena
Nedelja, 14. februar (20.30) Ne igraj na Engleze
Četvrtak, 18. februar (20.30) Ples sa bogovima
Petak, 19. februar (20.30) Prazan grad
Nedelja, 21. februar (20.30) Igra parova
Ponedeljak, 22. februar (20.30) Ne igraj na Engleze
Četvrtak, 25. februar (20.30) Život je pred tobom
Subota, 27. februar (20.30) Derviš i smrt
Nedelja, 28. februar (20.30) Mesec u plamenu
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Ponedeljak, 1. februar (20.00) Leni
Sreda, 3. februar (20.00) Nevidljivi spomenici (Priručnik za čitanje grada)
Petak, 5. februar (20.00) Muškarčine
Subota, 6. februar (20.00) Crvena: samoubistvo nacije
Ponedeljak, 8. februar (20.00) Dunjaluk
Petak, 12. februar (20.00) Premijera: Crvena ljubav
Subota, 13. februar (20.00) Crvena ljubav
Utorak, 16. februar (20.00) Aveti
Sreda, 17. februar (20.00) Odbrana gospođe Klito Mestres
Petak, 19. februar (20.00) Peti park ili pravo na grad
Subota, 20. februar (20.00) Čarobnjak – NP iz Sombora
Nedelja, 21. februar (20.00) Gamma Cas
Utorak, 23. februar (20.00) Kratka priča o antihristu
Sreda, 24. februar (20.00) Kratka priča o antihristu
Nedelja, 28. februar (20.00) Leni
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Sreda, 3. februar (20.00) Drhtaj ruže
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Sreda, 3. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 10. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 13. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 14. februar (19.30) Koncert: Stari rok majstori
Ponedeljak, 15. februar (19.30) Kumovi
Utorak, 16. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 17. februar (19.30) Kidaj iz moje kuhinje – Šabac
Petak, 19. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 20. februar (19.30) Koncert: Stari rok majstori
Nedelja, 21. februar (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Utorak, 23. februar (19.30) Noć bogova
Sreda, 24. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 25. februar (19.30) Suze su OK
Petak, 26. februar (19.30) Tramvaj zvani želja
Subota, 27. februar (19.30) Bajka o pozorištu
Nedelja, 28. februar (19.30) Veliki talas
Ponedeljak, 29. februar (19.30) Julije Cezar

Nova scena
Četvrtak, 4. februar (20.00) Voz
Petak, 5. februar (20.00) Voz
Nedelja, 7. februar (20.00) Voz
Utorak, 9. februar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Četvrtak, 11. februar (20.00) Pretpremijera: Govorna mana
Petak, 12. februar (20.00) Premijera: Govorna mana
Subota, 13. februar (20.00) Savršen kroj
Ponedeljak, 15. februar (20.00) Voz
Utorak, 16. februar (20.00) Generalna proba samoubistva
Sreda, 17. februar (20.00) Govorna mana
Petak, 19. februar (20.00) Bajka o pozorištu
Nedelja, 21. februar (20.00) Voz
Ponedeljak, 22. februar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Utorak, 23. februar (20.00) Boing-Boing
Sreda, 24. februar (20.00) Pozovi M radi užitka
Četvrtak, 25. februar (20.00) Govorna mana
Petak, 26. februar (20.00) Voz
Subota, 27. februar (20.00) Večera budala
Nedelja, 28. februar (20.00) Sokin i Bosina
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Čorba od kanarinca
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Utorak, 2. februar (20.00) Nora!
Četvrtak, 4. februar (20.00) Sumnjivo lice
Petak, 5. februar (20.00) Metamorfoze
Subota, 6. februar (20.00) Razbijeni krčag
Nedelja, 7. februar (20.00) Tako je moralo biti
Ponedeljak, 8. februar (20.00) Otelo
Utorak, 9. februar (20.00) Šine
Sreda, 10. februar (20.00) Unosno mesto
Četvrtak, 11. februar (20.00) Razbijeni krčag
Petak, 12. februar (20.00) Uobraženi bolesnik
Subota, 13. februar (20.00) Duh koji hoda – SNP, Novi Sad
Nedelja, 14. februar (20.00) Skakavci
Sreda, 17. februar (18.00) Nora! + razgovor sa publikom
Četvrtak, 18. februar (20.00) Nora!
Petak, 19. februar (20.00) Uobraženi bolesnik
Subota, 20. februar (20.00) Sumnjivo lice
Nedelja, 21. februar (20.00) Razbijeni krčag
Ponedeljak, 22. februar (20.00) Švabica
Utorak, 23. februar (20.00) Izdaja
Sreda, 24. februar (20.00) Hajmatbuh – NP Sombor
Četvrtak, 25. februar (20.00) Zapisi iz podzemlja
Petak, 26. februar (20.00) Samo neka bude lepo
Subota, 27. februar (20.00) Mletački trgovac
Nedelja, 28. februar (20.00) Gospođica
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Tartif

Studio JDP
Četvrtak, 11. februar (20.30) Histerija
Nedelja, 14. februar (20.30) Zločin i kazna
Četvrtak, 18. februar (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Petak, 19. februar (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Subota, 20. februar (20.30) What The F… Are We Doing Here (Mikser House, na eng. bez prevoda)
Petak, 26. februar (20.30) Histerija
Nedelja, 28. februar (20.30) What The F… Are We Doing Here (Mikser House, na eng. bez prevoda)
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Subota, 6. februar (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 7. februar (12.00) Kameni cvet
Subota, 13. februar (17.00) Lažeš Melita (100. izvođenje)
Nedelja, 14. februar (12.00) Skoro svako može da padne, osim čaplje!
Četvrtak, 18. februar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Petak, 19. februar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Subota, 20. februar (17.00) Strašne priče braće Grim
Nedelja, 21. februar (12.00) Tri praseta
Utorak, 23. februar (10.30) Pinokio
Utorak, 23. februar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Sreda, 24. februar (10.30) Ko je Loret?
Sreda, 24. februar (20.00) Plavi čuperak
Četvrtak, 25. februar (10.30) Mačak u čizmama
Petak, 26. februar (10.30) Kameni cvet
Subota, 27. februar (17.00) Čudne ljubavi
Nedelja, 28. februar (12.00) Ko je Loret?
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Ponedeljak, 1. februar (19.30) Valjevska bolnica – gostovanje
Utorak, 2. februar (19.30) Kopelija
Sreda, 3. februar (19.30) Nabuko
Četvrtak, 4. februar (19.30) Krcko Oraščić
Petak, 5. februar (19.30) Narodni poslanik
Subota, 6. februar (19.30) Travijata
Nedelja, 7. februar (19.30) Derviš i smrt
Ponedeljak, 8. februar (19.30) Dama s kamelijama
Utorak, 9. februar (19.30) Slika Dorijana Greja
Sreda, 10. februar (19.00) Otelo
Četvrtak, 11. februar (19.30) Žizela
Petak, 12. februar (19.30) Antigona
Subota, 13. februar (19.30) Seviljski berberin
Nedelja, 14. februar (12.00) Kopelija
Nedelja, 14. februar (19.30) Pokojnik
Sreda, 17. februar (19.30) Trubadur
Četvrtak, 18. februar (19.30) Ko to tamo peva
Petak, 19. februar (19.30) Velika drama
Subota, 20. februar (19.30) Boemi
Nedelja, 21. februar (19.30) Rodoljupci
Ponedeljak, 22. februar (19.30) Čudo u Šarganu
Utorak, 23. februar (19.30) Henri Šesti
Sreda, 24. februar (19.00) Aida
Četvrtak, 25. februar (19.30) Krcko Oraščić
Petak, 26. februar (19.30) Marija Stjuart
Subota, 27. februar (19.30) Toska
Nedelja, 28. februar (19.30) Rodoljupci
Ponedeljak, 29. februar (19.30) Majka Hrabrost i njena deca

Utorak, 1. mart (20.00) Koncert: Profesorki, od srca
Sreda, 2. mart (19.30) Projekcija filma: Magbet
Četvrtak, 3. mart (19.30) Kraljica Margo
Petak, 4. mart (19.30) Kainov ožiljak
Subota, 5. mart (19.30) Čarobna frula

Scena „Raša Plaović“
Ponedeljak, 1. februar (20.30) Na dnu
Utorak, 2. februar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Sreda, 3. februar (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Četvrtak, 4. februar (20.30) Ženidba
Petak, 5. februar (20.30) Prah
Subota, 6. februar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Nedelja, 7. februar (20.30) Ženski orkestar (50. izvođenje)
Ponedeljak, 8. februar (20.30) Knjiga druga
Utorak, 9. februar (20.30) Zli dusi
Sreda, 10. februar (20.30) Mali bračni zločini
Petak, 12. februar (20.30) Bizarno
Subota, 13. februar (20.30) Hasanaginica
Nedelja, 14. februar (20.00) Filozofski teatar: Srećko Horvat
Sreda, 17. februar (20.30) Bela kafa
Četvrtak, 18. februar (20.30) Nesporazum
Petak, 19. februar (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 20. februar (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Nedelja, 21. februar (20.30) Prah
Ponedeljak, 22. februar (20.30) Dar
Sreda, 24. februar (20.30) Kovači
Četvrtak, 25. februar (20.30) Laža i paralaža
Petak, 26. februar (20.30) Moje nagrade
Nedelja, 28. februar (20.30) Premijera: Proces / Puškin
Ponedeljak, 29. februar (20.30) Ženski orkestar

Utorak, 1. mart (20.30) Bizarno
Sreda, 2. mart (20.30) Ženidba
Četvrtak, 3. mart (20.30) Knjiga druga
Petak, 4. mart (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 5. mart (20.30) Laža i paralaža
Nedelja, 6. mart (20.30) Proces / Puškin
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Sreda, 17. februar (20.00) Zoološka priča
Ponedeljak, 22. februar (20.00) 4 boje 5 pištolja
Utorak, 23. februar (20.00) Leptirica
Sreda, 24. februar (20.00) Gospodar muva
Četvrtak, 25. februar (20.00) Gospodar muva
Petak, 26. februar (20.00) Kako smo ubili Šekspira
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Seks za početnike
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Utorak, 2. februar (19.30) Veliki Getsbi
Četvrtak, 4. februar (19.30) Miloš, Crnjanski
Ponedeljak, 8. februar (19.30) Veliki Getsbi
Subota, 13. februar (19.30) Ana Karenjina
Četvrtak, 18. februar (19.30) Plavi anđeo
Petak, 19. februar (19.30) Jadnici
Petak, 26. februar (19.30) Krvava svadba – Bolero
Ponedeljak, 29. februar (19.30) Male tajne

Sreda, 2. mart (19.30) Veliki Getsbi
Četvrtak, 3. mart (19.30) Ana Karenjina

Mala scena
Ponedeljak, 1. februar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Sreda, 17. februar (20.00) Lolita
Sreda, 24. februar (20.00) Frida Kalo
Četvrtak, 25. februar (20.00) Halo Beograd

Utorak, 1. mart (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 6. februar (12.00) Čarobno kresivo
Subota, 6. februar (17.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 7. februar (17.00) Šalalajkina Ciciban čarolija
Subota, 13. februar (17.00) Petar Pan
Subota, 20. februar (17.00) Tri praseta
Nedelja, 21. februar (17.00) Lepotica i zver
Subota, 27. februar (12.00) Alisa u zemlji Oza
Subota, 27. februar (17.00) Pinokio
Nedelja, 28. februar (17.00) Uspavana lepotica
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Predstave se igraju petkom od 18.00, subotom i nedeljom od 12.00 i 17.00.
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 6. februar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Subota, 13. februar (12.00) Snežna kraljica
Subota, 20. februar (12.00) Mala sirena
Utorak, 23. februar (12.00) Snežna kraljica
Sreda, 24. februar (11.00) Snežna kraljica
Četvrtak, 25. februar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Nedelja, 28. februar (17.00) Magareće godine

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Ponedeljak, 8. februar (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 12. februar (20.00) Majstori, majstori
Petak, 19. februar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Nedelja, 21. februar (20.00) Iza kulisa
Sreda, 24. februar (20.00) 39 stepenika
Ponedeljak, 29. februar (19.30) Gospođa ministarka
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Ponedeljak, 1. februar (20.00) Koštana
Utorak, 2. februar (20.00) Dogodine u isto vreme
Sreda, 3. februar (20.00) Vreme časti i ponosa
Četvrtak, 4. februar (20.00) Jasmin na stranputici
Petak, 5. februar (20.00) Karamazovi / Sablasni Eros
Subota, 6. februar (20.00) Amerikanac u Beogradu
Nedelja, 7. februar (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Ponedeljak, 8. februar (20.00) Reče mi jedan čoek…
Utorak, 9. februar (20.00) Prva parnica
Sreda, 10. februar (20.00) Ujež
Četvrtak, 11. februar (20.00) Lopuže
Petak, 12. februar (20.00) Kirija
Subota, 13. februar (20.00) Cabares Cabarei
Nedelja, 14. februar (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Ponedeljak, 15. februar (20.00) Opasna igra
Utorak, 16. februar (20.00) Dogodine u isto vreme
Sreda, 17. februar (20.00) Ne šetaj se gola
Četvrtak, 18. februar (20.00) Vlast
Petak, 19. februar (20.00) Obično veče
Subota, 20. februar (20.00) Ujež
Nedelja, 21. februar (20.00) Karamazovi / Sablasni Eros
Ponedeljak, 22. februar (20.00) Koštana
Utorak, 23. februar (20.00) Prva parnica
Sreda, 24. februar (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 25. februar (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 26. februar (20.00) Vreme časti i ponosa
Subota, 27. februar (20.00) Reče mi jedan čoek…
Nedelja, 28. februar (20.00) Opasna igra
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Premijera: Oli mi ga dati?

Utorak, 1. mart (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Sreda, 2. mart (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Četvrtak, 3. mart (20.00) Vreme časti i ponosa
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 6. februar (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 6. februar (17.00) Carev slavuj
Nedelja, 7. februar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 7. februar (17.00) Karijus i Baktus
Subota, 13. februar (12.00) Pinokio
Subota, 13. februar (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 14. februar (12.00) Bajke mog detinjstva
Nedelja, 14. februar (17.00) Princ Žabac
Subota, 20. februar (12.00) Šešir pun boja
Subota, 20. februar (17.00) Tri praseta
Nedelja, 21. februar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 21. februar (17.00) Baš čelik
Subota, 27. februar (12.00) Lepotica i zver
Subota, 27. februar (17.00) Ružno pače
Nedelja, 28. februar (12.00) Petar Pan
Nedelja, 28. februar (17.00) Uspavana lepotica
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Utorak, 2. februar (19.30) Mamma mia!
Sreda, 3. februar (19.30) Mamma mia!
Petak, 5. februar (19.30) Grk Zorba
Subota, 6. februar (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 7. februar (19.30) Čikago
Utorak, 9. februar (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 10. februar (19.30) Viktor Viktorija
Četvrtak, 11. februar (19.30) Sweet Charity
Petak, 12. februar (19.30) Producenti
Subota, 13. februar (19.30) Mamma mia!
Nedelja, 14. februar (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 17. februar (19.30) Ženidba i udadba
Četvrtak, 18. februar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 19. februar (19.30) Sweet Charity
Subota, 20. februar (19.30) Viktor Viktorija
Nedelja, 21. februar (19.30) Zona Zamfirova
Utorak, 23. februar (19.30) Čikago
Sreda, 24. februar (19.30) Mamma mia!
Petak, 26. februar (19.30) Sweet Charity
Subota, 27. februar (19.30) Glavo luda
Nedelja, 28. februar (19.30) Producenti

Utorak, 1. mart (19.30) Cigani lete u nebo
Sreda, 2. mart (19.30) Mamma mia!
Četvrtak, 3. mart (19.30) Neki to vole vruće
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Ulaz na sve predstave je besplatan. Karte se preuzimaju u UK „Palilula“ radnim danima od 9.00 do 16.00 (info: 069/2002-570)
Petak, 5. februar (20.00) Zvezde i talenti
Subota, 6. februar (16.00) Za decu: Srpska bajka
Nedelja, 7. februar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Utorak, 9. februar (20.00) Pretpremijera: Kaži šta želiš
Sreda, 10. februar (20.00) Premijera: Kaži šta želiš
Četvrtak, 11. februar (20.00) Crnogorska veza
Petak, 12. februar (20.00) Lovci na miraz
Subota, 13. februar (20.00) Damski gambit
Nedelja, 14. februar (14.00) Za decu: Iza duge
Nedelja, 14. februar (20.00) Premijera: Kerovi
Utorak, 16. februar (20.00) Pazi s kime spavaš
Petak, 19. februar (20.00) Divan dan
Subota, 20. februar (20.00) Klackalica
Nedelja, 21. februar (14.00) Za decu: Veštičija papazjanija
Nedelja, 21. februar (20.00) Ženidba na čardaku
Ponedeljak, 22. februar (20.00) Savršen kroj
Utorak, 23. februar (20.00) Škola za ljubavnike
Četvrtak, 25. februar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Petak, 26. februar (20.00) Poslednja šansa
Subota, 27. februar (13.00) Za decu: Maša i medved
Nedelja, 28. februar (14.00) Za decu: Vukašin i Crvenkapa
Nedelja, 28. februar (20.00) Drž ne daj
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Dance Factory: Kraljica lavova
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar 78

Resavska 78, 3615-307
Subota, 6. februar (17.00) Hogarova misija
Nedelja, 7. februar (12.00) Iza duge
Subota, 13. februar (17.00) Pobuna igračaka
Nedelja, 14. februar (12.00) Ušećerena Pepeljuga
Subota, 20. februar (17.00) Začarana princeza
Nedelja, 21. februar (12.00) Porodica Kremenko
Subota, 27. februar (17.00) Čarolija na kraju predstave
Nedelja, 28. februar (12.00) Štrumpfovi i Majka Priroda
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 13. februar (20.00) Gospodin poslanik
Utorak, 16. februar (20.00) Ljubavnici
Četvrtak, 18. februar (20.00) Premijera: Kaza Novak
Utorak, 23. februar (20.00) Lovci na miraz

Scena „Kult“
Petak, 5. februar (20.00) Piknik
Subota, 6. februar (20.00) Upravnikovanje
Nedelja, 7. februar (20.00) Kod opšteg mesta levo
Četvrtak, 11. februar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Petak, 12. februar (20.00) Glumac, kaži nešto smešno
Subota, 13. februar (20.30) Stand up Ivana Tomića
Sreda, 17. februar (20.00) Ručni rad
Petak, 19. februar (20.00) Brak ustvari ljubav
Subota, 20. februar (18.30 i 21.00) Pretpremijera i premijera: Balkanski Seks i grad – Čipka i čokolada
Ponedeljak, 22. februar (20.00) Glumac sam… glumac sam glumac
Utorak, 23. februar (20.30) Odlazni terminal
Sreda, 24. februar (20.00) Porodične priče
Četvrtak, 25. februar (20.00) Kod opšteg mesta levo
Petak, 26. februar (20.00) Naši dani
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Ubila sam tvoju majku
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 3. februar (20.00) Bela kafa – NP
Četvrtak, 11. februar (20.00) Harold i Mod – BDP
Petak, 19. februar (20.00) Premijera: Upakovane – Otvoreno pozorište & Cirkusfera
Subota, 20. februar (20.00) Upakovane – Otvoreno pozorište & Cirkusfera
Četvrtak, 25. februar (20.00) Naši dani – UK „Vuk“
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Subota, 6. februar (20.00) Monti Pajton i Sveti gral
Subota, 13. februar (20.00) Đurologija
Subota, 27. februar (20.00) Stand up: Dylan Moran – Off The Hook
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 18. februar (20.00) Čikaške perverzije
Petak, 19. februar (20.00) Čikaške perverzije
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Cena ulaznice: 600-800 dinara
Četvrtak, 4. februar (20.00) Premijera: Karakondžule 99 – antiratni kabare
Petak, 5. februar (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 7. februar (20.00) Crnogorska veza
Utorak, 9. februar (20.00) Milunka Savić
Petak, 12. februar (20.00) Luda žurka
Subota, 13. februar (20.00) Hot Line
Nedelja, 14. februar (20.00) Zabranjeno voće
Utorak, 16. februar (20.00) Cimet i vanila
Sreda, 17. februar (20.00) Upoznaj moga tatu
Petak, 19. februar (20.00) Dr Feler
Subota, 20. februar (20.00) Svlačenje
Nedelja, 21. februar (20.00) Čekajući ministra
Utorak, 23. februar (20.00) Lujza Mišić
Sreda, 24. februar (20.00) Bračni prevrtljivci
Subota, 27. februar (20.00) Plastika
Nedelja, 28. februar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Poslednja šansa
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Letnja sezona 2015. je završena
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Petak, 5. februar (20.00) Raspareni par
Četvrtak, 11. februar (20.00) Pretpremijera: Čikago
Subota, 13. februar (20.00) Transsibirska proza
Petak, 19. februar (20.00) Tom Waits’ Woyzeck
Subota, 20. februar (20.00) Istrajnost
Četvrtak, 25. februar (20.00) Istrajnost
Subota, 27. februar (20.00) Premijera: Čikago
Nedelja, 28. februar (20.00) Čikago
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Petak, 12. februar (20.00) Aethera Esmeralda – solo predstava Tatjane Pajović
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 19. februar (20.00) Premijera: Violinista na krovu
Ponedeljak, 22. februar (20.00) Buba u uhu
Sreda, 24. februar (20.00) Ruski carski balet: Romeo i Julija

Subota, 19. mart (20.00) 13. BFI: Pucaj na Mesec – Holandski plesni teatar
Sreda, 23. mart (20.00) 13. BFI: Istočna senka – Kilijanove produkcije
Četvrtak, 24. mart (20.00) 13. BFI: Istočna senka – Kilijanove produkcije
Sreda, 30. mart (20.00) 13. BFI: Mrtva priroda – Dimitris Papajoanu
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Utorak, 9. februar (20.00) Buba u uhu
Petak, 12. februar (20.00) Psovanje publike
Nedelja, 14. februar (20.00) Buba u uhu
Petak, 19. februar (20.00) Psovanje publike
Petak, 26. februar (20.00) Psovanje publike
Nedelja, 28. februar (20.00) Buba u uhu
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Četvrtak, 18. februar (20.00) Kobne kaži Sol Sarfati
Nedelja, 28. februar (19.00) Žaba
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 4. februar (20.00) Suze su OK
Četvrtak, 11. februar (20.00) Za dobra stara vremena
Četvrtak, 18. februar (20.00) Laki komad
Četvrtak, 25. februar (20.00) Gospodin poslanik
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Uskoro ćemo objaviti repertoar

Pozorište Cvrle
Subota, 6. februar (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 7. februar (12.00) Snežana i sedam patuljaka
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Subota, 20. februar (19.00 i 21.00) Bajkoholik
********************************************

loading...