Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Kinoteka – repertoar za mart 2013.
Prohujalo sa vihorom
Prohujalo sa vihorom

Kinoteka – repertoar za mart 2013.

Pogledajte repertoar za mart 2013. Jugoslovenske kinoteke (Kosovska 11).

FEST 2013 održava se i u Kinoteci do 3. marta. Iz programa izdvajamo cikluse „Dame biraju“ i „Mračni cirkus“. U Kinoteci će biti održan Festival studentskog filma i deo Beogradskog irskog festivala.

U Studiju za elektronske medije „Vlada Petrić“, 18. i 19. marta od 18.00, na programu je ruski igrani film „Kako sam proveo prošlo leto“, a 20. marta od 18.00 biće emitovan video-zapis polemike između ateiste Ričarda Dokinsa i bivšeg poglavara Anglikanske crkve Rouena Vilijemsa „Ima li mesta za religiju u 21. veku?“.

Do 3. marta
FEST 2013.

Ponedeljak, 4. martDame biraju
(17:00) Prohujalo sa vihorom

Utorak, 5. mart
(17:00) Orkanski visovi
(20:00) Praznik u Rimu

Sreda, 6. mart
(17:00) Nijagara
(20:00) Ljubavnik ledi Četerli

Četvrtak, 7. mart
(17:00) Doručak kod Tifanija
(20:00) Šerburški kišobrani

Petak, 8. mart
(17:00) Zaljubljene žene
(20:00) Njujork, Njujork

Subota, 9. mart
(17:00) Moskva suzama ne veruje
(20:00) Žena francuskog poručnika

Nedelja, 10. mart
(17:00) Moja Afrika
(20:00) Ukradena lepota

Ponedeljak, 11. mart
(17:00) Vrata sudbine
(20:00) Sve o mojoj majci

(20:00) Svečano otvaranje Begradskog festivala irskog filma
u zgradi Kinoteke, Uzun Mirkova 1; a program se nastavlja u Muzeju jugoslovenske kinoteke

Utorak, 12. mart
(18:00) Jednom
(20:00) Glad

Sreda, 13. mart
(18:00) Šta je to Ričard uradio
(20:00) Čuvar zakona

Četvrtak, 14. mart
(18:00) Džo Stramer
(20:00) Neke druge priče

Petak, 15. mart
(18:00) Trijaža
(20:00) Kako je Hari postao drvo

Subota, 16. mart
(18:00) Tajna Kelsa
(20:00) Dečak u mehuru
(21:30) Rakija

Nedelja, 17. mart
(18:00) Pista
(20:00) Teško zarađena kinta

Ponedeljak, 18. mart In memoriam Michael Winner, 1935 – 2013
(15:00) U ritmu tvista
(17:00) Pol Kerzi ne oprašta
(19:00) U poteri za Stegnerom

Utorak, 19. mart
(15:00) Čovek zakon
(17:00) Ubica u kući
(19:00) Prljavi vikend

Sreda, 20. martIn memoriam Mariangela Melato, 1941-2013
(17:00) Flash Gordon

In memoriam Miloje Mića Orlović, 1934-2013
(20:00) Nećeš više ubijati

Četvrtak, 21. martFestival studentskog filma
(18:00) Svečano otvaranje
(19:00) Glavni takmičarski program
(21:00) Glavni revijalni program

Petak, 22. martOmaž Bati Živojinoviću
(17:00) Valter brani Sarajevo

Festival studentskog filma
(19:00) Glavni takmičarski program
(21:00) Tribina – Branko Šmit
(22:00) Glavni revijalni program

Subota, 23. martOmaž Bati Živojinoviću
(17:00) Tri

Festival studentskog filma
(19:00) Glavni takmičarski program
(21:00) Tribina – Miroslav Momčilović
(22:00) Glavni revijalni program

Nedelja, 24. martOmaž Bati Živojinoviću
(17:00) Valter

Festival studentskog filma
(19:00) Tribina – Jakov Petrović
(20:00) Glavni revijalni program
(21:00) Zatvaranje

Ponedeljak, 25. martMračni cirkus
(16:00) Poslednji cirkus
(18:00) Nakaze
(20:00) Čovek slon

Utorak, 26. mart
(16:00) Voda za slonove
(18:00) Kuća strave
(20:00) Krupna riba

Sreda, 27. mart
(16:00) Trapez
(18:00) Klovn
(20:00) Najveća predstava na svetu

Četvrtak, 28. mart
(16:00) Opsesija
(18:00) Paranoja u Las Vegasu
(20:00) Klovnovi

Petak, 29. mart In memoriam Nagisa Oshima, 1932-2013
(17:00) Carstvo strasti
(20:00) Carstvo čula

Subota, 30. martIn memoriam Jon Finch, 1941-2012
(15:00) Vampirove ljubavice

In memoriam Nagisa Oshima, 1932-2013
(17:00) Srećan Božić, gospodine Lorens
(20:00) Okrutna priča mladosti

Nedelja, 31. mart In memoriam Josif Tatić (1943-2013)
(17:00) Turneja
(19:00) Jagode u grlu
(21:00) Hadersfild

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.