Udruženje uzgajivača i ljubitelja cveća Srbije, od 1. do 8. marta (9.00-20.00), organizovaće prodajnu izložbu „Cvet za naše dame“ u holu Doma sindikata.
Povodom Dana žena, na ovom sajmu dominiraće cvetne saksijske biljke, kako sobne tako i spoljašnje kulture, kaktusi, lukovice, perene, mediteranske biljke.
Pored biljaka biće predstavljen i sav propratni materijal kao što je grnčarija, dodaci za rast biljaka, humus i zemlja. Takođe, zainteresovani će moći da vide saksije i ostale predmete koje su izradile zanatlije, koji su tradicionalno deo manifestacije koje Udruženje organizuje.
Predstaviće se između 40 i 50 izlagača iz cele Srbije. Po dogovoru sa članovima izložbe biće ponuđeni popusti od 10 do 30 posto, kao i besplatni saveti vezani za sadnju i gajenje biljaka. (danubeogradu.rs)