Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Muzika » Clubbing » Klupske svirke i žurke – subota, 2. novembar

Klupske svirke i žurke – subota, 2. novembar

Ovo je nepotpuni pregled beogradskog noćnog života, za subotu, 2. novembar 2013. Sve klupske svirke i žurke u srpskoj prestonici čini se da je nemoguće pobrojati.

Na prvi pogled, neobično bogata ponuda, međutim, po najavama organizatora – ovo je samo zagrevanje! Najavljeno je nekoliko značajnih gostovanja svetski poznatih di džejeva, zahuktava se sezona, a već se zna i novogodišnji program u pojedinim klubovima. Po našoj proceni, ovo je samo jedna četvrtina „groznice subotnje večeri“… A sada: klupske svirke i žurke 2. novembra:

→ The Tube (Simina 21), 22.00 … Oysha i Goran Starčević
→ Brankow (Crnogorska 12), 23.00 … House Night
 Svemirska kafana (Ušće bb), 23.00 … Double Trouble 2
→ KPTM (Žorža Klemansoa 22), 23.00 … CV Spook & Don Dada
→ Das Boot (Kapetan Mišina 6a), 22.00 … Funk, soul, acid jazz (DJ Aćim)
→ Mixer House (Karađorđeva 46), 22.30 … Bassivity digital showcase 2013
→ Witch Bar (Pariska 13), 22.00 … I Love 80s
→ Kontra bar (Strahinjića bana 59), 22.00 … R’n’B veče
 KC Grad (Braće Krsmanović 4), 23.00 … Indie-Go!
→ Atom Live (Cara Dušana 13), 23.00 … Atomic clubbing (Adam Touch)
→ BitefArtCaffe (Skver Mire Trailović 1), 23.00 … Perpetuum Mobile
 Baraka (Karađorđeva 13), 23.00 … Belgrade House Mafia (EDM party)
 Lava bar (Kneza Miloša 77), 23.00 … Gitarsi
→ Mr Stefan Braun (Nemanjina 4), 23.00 … House party
→ Klub Parlament (Ruska 1), 23.00 … Hallowen, Run the Twerk
→ Wait & Stay (Simina 10a), 23.00… Đuskomanija by DJ Bexon
→ Blue Moon (Zmaj Jovina 4), 22.00 … Get Lucky – Haloween Special
→ KST (Bulevar kralja Aleksandra 73), 23.00 … Ladies Night & Brit’n’Bass
→ Caffe Bar Perka (Zetska 1), 21.00 … Tobić Tobić Mojsilović Bobić
 Vox Blues Club (Lješka 26), 22.00 … Di Luna Blues Band
→ Vrtoglavica Subculture World (Šajkaška 15b), 22.00 … Love Catz & Sugar Basement
→ Club Underworld (Ruzveltova 1, TC Metro), 22.00 … Rock n’Roll Evaquacija
→ Velike stepenice (Velike stepenice 1), 22.00 … Hangover Band
→ Splav Kogo (Zemunski kej), 23.00 … Music Box Live
→ Klub Danguba (Ćirila i Metodija 2), 23.00 … Grupa 3
→ Andergraund (Lounge Bar Republike, Pariska 1a), 23.00 … Tech Special
→ Plastic / Mint (Dalmatinska/Takovska), 23.00 … Mainstream Pressure + Revival
→ Tijuana (Gospodar Jevremova 7), 22.00 … DJ Effendi
→ Kafe Alternativa (Simina 10a), 22.00 … Ivan Acoustic Live
→ Ada Heat (ex Pinokio, Makiška strana 11), 23.00 … Going Psychedelic
→ 20/44 (Savski kej bb), 23.00 .. Yoma, Sloxxx, Nebes
→ Akademija 28 (Nemanjina 28), 22.00 … Broken Strings, Ravno do dna i No Regrets
→ Klub Fest (Gradski park 2), 23.00 … Fuzzbox
→ Gun Club (Miloša Pocerca 10), 23.00 … Goribor

(MP/AhN; danubeogradu.rs)

loading...