dmBio asortiman
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (18-24. februar 2016.)
Bioskopski repertoari: Zemlja bez zakona
Bioskopski repertoari: Zemlja bez zakona

Bioskopski repertoari (18-24. februar 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 18. do 24. februara.

U Beogradu će se od 18. februara prikazivati nekoliko novih filmova: ranije najavljivana ljubavna drama „Palme u snegu„, naučno-fantastična drama „Izvan sebe„, istorijska drama „U lavirintu laži“ (nemački kandidat za Oskara), i vestern ali ne drama nego triler „Zemlja bez zakona„.

Takođe, nekoliko filmskih ciklusa biće aktuelno naredne nedelje, uključujući ciklus „Oskar u Dvorani KCB„. 44. FEST je sve bliži – OVDE pogledajte kompletan program i cene ulaznica.

Bioskopski repertoari od 18. do 24. februara 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Peron – Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Dobri dinosaurus 3D – sinhronizovan… 16.15
Mali princ
– sinhronizovan… 18.15
Dekica pušten s lanca
… 18.15
Vreme je za grudvanje
– sinhronizovan… 16.45
Piksiji mali vilenjaci
– sinhronizovan… 16.15
Pedeset nijansi crne
… 17.45 i 19.30
Robinzon Kruso
– sinhronizovan… 16.15
Kako biti solo
… 22.15
Dedpul
… 20.00 i 22.00
Potpuno novi zavet
… 22.15
Palme u snegu
… 21.15
U lavirintu laži
… 20.00
Zulender 2
… 18.00
Izvan sebe
… 20.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Neshvaćena 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar
Mustang… 17.00
Dedpul… 19.00
Zemlja bez zakona… 21.00

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Robinzon Kruso – sinhronizovan… 11.00
Dobri dinosaurus 3D – sinhronizovan… 13.00
Dedpul… 15.00 i 19.00
Mustang… 17.00
Zemlja bez zakona… 21.00

Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Mustang… 17.00
Dedpul… 19.00
Zemlja bez zakona… 21.00

Subota, 27. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 18. februar – petak, 26. februar
Oskar u Dvorani KCB-u
45 godina… 17.00
Mustang
… 19.00
Šaulov sin… 21.00

Subota, 27. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar / ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Palme u snegu… 18:00, 19:30, 21:10
U lavirintu laži… 16:25, 20:10
Zemlja bez zakona… 19:40, 21:25
Dedpul… 15:30, 17:45, 19:10, 20:00, 21:20, 22:15
Zulender 2… 17:30, 19:30
Kako biti solo… 14:50, 17:00, 19:20, 21:40
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 15:45, 17:30
Pedeset nijansi crne… 18:50, 20:40, 22:30
Luda vožnja 2… 17:40, 22:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 15:20, 17:10
Dekica pušten s lanca… 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 16:30, 19:00, 21:30
Tajna u njihovim očima… 15:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 15:40
Podlih osam… 22:00
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 16:15, 18:20
Star Wars – Buđenje sile 3D… 15:10, 22:35

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Palme u snegu… 18:00, 19:30, 21:10
U lavirintu laži… 16:25, 20:10
Zemlja bez zakona… 19:40, 21:25
Dedpul… 11:00, 13:20, 15:30, 17:45, 19:10, 20:00, 21:20, 22:15
Zulender 2… 12:50, 17:30, 19:30
Kako biti solo… 14:50, 17:00, 19:20, 21:40
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 12:10, 14:00, 15:45, 17:30
Pedeset nijansi crne… 12:40, 14:30, 18:50, 20:40, 22:30
Luda vožnja 2… 17:40, 22:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:20, 17:10
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 16:30, 19:00, 21:30
Tajna u njihovim očima… 15:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40, 15:40
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 11:00, 13:00
Podlih osam… 22:00
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:30, 14:20, 16:15, 18:20
Star Wars – Buđenje sile 3D… 11:00, 15:10, 22:35
Star Wars – Buđenje sile… 13:50
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 11:20, 13:30

Subota, 27. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Dedpul… 17:45, 20:00, 20:20, 22:10
Zulender 2… 18:30
Palme u snegu… 17:30
Pedeset nijansi crne… 22:20
Dekica pušten s lanca… 20:30, 22:30
Vreme je za grudvanje 3D (sinhronizovano)… 15:45
Dobri dinosaurus 3D (sinhronizovano)… 15:50
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 16:30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. februar – sreda, 24. februar
(Termini u zagradama važe samo za subotu i nedelju)
Zemlja bez zakona… 20:15
Palme u snegu… 19:30
U lavirintu laži… 22:00
Izvan/sebe… 22:40
Dedpul… (14:00), 18:15, 20:30, 21:50
Zulender 2… 18:00
Kako biti solo… 17:00
Robinzon Kruso – sinhronizovan… (14:15), 16:00
Pedeset nijansi crne… 20:00
Piksiji mali vilenjaci… (13:10)
Dekica pušten sa lanca… 19:00
Vreme za grudvanje – sinhronizovan… 15:10
Meda sa severa… (13:30), 15:30
Povratnik… 21:10
Dobri dinosaurus 3D – sinhronizovan… (14:10), 16:10
Podlih osam… 22:00
Star Wars: Buđenje sile… 17:45
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 18. februar / petak, 19. februar / ponedeljak, 22. februar / utorak, 23. februar / sreda, 24. februar
Palme u snegu… 19:00, 21:00
Zemlja bez zakona… 20:15, 22:00
Dedpul… 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
Zulender 2… 18:30, 22:10
Kako biti solo… 16:20, 20:30, 22:40
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 15:20, 17:20
Pedeset nijansi crne… 18:20
Meda sa severa (sinhronizovano)… 16:30
Dekica pušten s lanca… 19:20, 21:30
Povratnik… 18:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 16:00

Subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Palme u snegu… 19:00, 21:00
Zemlja bez zakona… 20:15, 22:00
Dedpul… 11:10, 13:20, 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
Zulender 2… 18:30, 22:10
Kako biti solo… 16:20, 20:30, 22:40
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:20, 17:20
Pedeset nijansi crne… 18:20
Meda sa severa (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30
Dekica pušten s lanca… 14:20, 19:20, 21:30
Povratnik… 18:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:00, 15:00, 17:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 13:00
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 11:00, 12:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 19. februar / subota, 20. februar / nedelja, 21. februar
Ničije dete… 19.00
Bele noći poštara Alekseja Trjapicina… 21.00

Petak, 26. februar / subota, 27. februar / nedelja, 28. februar
Šaulov sin… 19.00
Mustang… 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nedelja, 21. februar (19.00)… Premijere: Diplomski filmovi studenata SAE Instituta

Subota, 27. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
63. Beogradski filmski festival
… 20-26. mart
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Kraj sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Ponedeljak, 22. februar (18.00) Aleksandar Nevski
Petak, 26. februar (18.00) Tvrđava Brest
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!

Subota, 27. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 26. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
Sreda, 16. mart (20.30) Premijera: Braća – po babine linije
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Utorak, 23. februar (20.00) Horoskop: Oni kojih volimo da se plašimo 2
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Ponedeljak, 29. februar (18.00)
44. FEST: Dženis Džoplin, mala plava devojka
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Petak, 19. februar (19.00) Karikaturisti: Borci za demokratiju
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Ciklus nemačkog filma
Nedelja, 21. februar (19.00) Die Geliebten Schwestern
Nedelja, 28. februar (19.00) Zeit Der Kannibalen
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 18. februar / petak 19. februar
Mustang… 18.30
Šaulov sin… 20.30

Subota, 20. februar
Mali princ… 11.00 i 13.00
Mustang… 18.30
Šaulov sin… 20.30

Ponedeljak, 22. februar
Kako se kuvala istorija… 18.30
Engleski hirurg… 20.30

Utorak, 23. februar
Vinogradar… 18.30
Isceljenje… 20.30

Sreda, 24. februar / četvrtak, 25. februar
Mustang… 18.30
Šaulov sin… 20.30
********************************************

Peron – Cinemala

Braće Krsmanović 12
Nedelja, 28. februar (19.00) Veče kratkog filma
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.