Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (4-10. februar 2016.)
Bioskopski repertoari: Dedpul - premijera
Dedpul - premijera, 10. februara

Bioskopski repertoari (4-10. februar 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 4. do 10. februara.

U Beogradu će se od 4. februara prikazivati nekoliko novih filmova: parodija „Pedeset nijansi crne„, rimejk francuskog horora „Mučenice„, novi animirani hit „Piksiji – mali vilenjaci“ i islandski film „Ovnovi„.  U sredu, 10. februara, ljubitelji SF-a, stripa i akcije konačno će moći premijerno da pogledaju novog omiljenog antiheroja na velikom platnu – „Dedpula„. U sredu je i premijera filma „Kako biti solo„.

Takođe, nekoliko filmskih ciklusa i revija biće aktuelno naredne nedelje, a u toku je i festival 7 veličanstvenih. Naravno, FEST je sve bliži!

Bioskopski repertoari od 4. do 10. februara 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Peron – Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 4. februar / petak, 5. februar
Džoj… 22.30
Isceljenje… 22.00
Star Wars – Buđenje sile 3D… 22.00
Alvin i veverice: Velika avantura… 16.00
Mali princ… 18.15
Povratnik… 17.30 i 20.00
Luda vožnja 2… 18.00
Dekica pušten s lanca… 20.00
Meda sa severa… 14.30
Mučenice… 20.00
Vreme je za grudvanje… 16.45
Pedeset nijansi crne… 18.30, 20.15 i 22.00
Dobri dinosaurus 3D… 16.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Mučenice 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 4. februar / petak, 5. februar
Piksiji – mali vilenjaci… 15:00
Dobri dinosaurus 3D… 16:30
Povratnik… 18:30
Mučenice… 21:00

Subota, 6. februar / nedelja, 7. februar
Piksiji – mali vilenjaci… 11:00
Meda sa severa… 12:30
Dobri dinosaurus 3D… 14:00
Star Wars: Buđenje sile 3D… 16:00
Povratnik… 18:30
Mučenice… 21:00

Ponedeljak, 8. februar / utorak, 9. februar / sreda, 10. februar
Piksiji – mali vilenjaci… 15:00
Dobri dinosaurus 3D… 16:30
Povratnik… 18:30
Mučenice… 21:00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 4. februar – sreda, 10. februar
Moja majka… 17.00
Klub
… 19.00
Ovnovi… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 4. februar
Pedeset nijansi crne… 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mučenice… 17:30, 21:35
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:20, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 17:15, 20:00, 22:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:45, 17:45
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 12:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 12:50, 14:45, 16:40, 18:40
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:10, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:30
Tajna u njihovim očima… 18:20, 20:40
Krid: Rađanje legende… 14:40, 22:50
Svi na jug… 19:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:20, 16:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 12:00
Podlih osam… 15:20, 18:45, 20:30, 22:10
Džoj… 19:10
Opklada veka… 21:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:30,14:20, 16:15, 18:10
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:45, 19:00, 21:40
Star Wars – Buđenje sile… 16:20
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:30

Petak, 5. februar / ponedeljak, 8. februar
Pedeset nijansi crne… 15:00, 17:00, 18:50, 20:45, 22:40
Mučenice… 17:30, 21:35
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:20, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 17:15, 20:00, 22:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:45, 17:45
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 12:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 12:50, 14:45, 16:40, 18:40
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:10, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:30
Tajna u njihovim očima… 18:00, 20:10
Krid: Rađanje legende… 14:40, 22:25
Svi na jug… 19:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 13:00
Podlih osam… 15:20, 18:45, 20:30, 22:10
Džoj… 19:10
Opklada veka… 21:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:30, 14:20, 16:15, 18:10
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:45, 19:00, 21:40
Star Wars – Buđenje sile… 16:20
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:30

Subota, 6. februar
Pedeset nijansi crne… 15:00, 17:00, 18:50, 20:45, 22:40
Mučenice… 17:30, 21:35
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:20, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 17:15, 20:00, 22:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 11:45, 13:40, 15:45, 17:45
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 10:50, 12:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 11:00, 12:50, 14:45, 16:40, 18:40
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:10, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:30
Tajna u njihovim očima… 18:00, 20:10
Krid: Rađanje legende… 14:40, 22:25
Svi na jug… 19:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 13:00
Podlih osam… 15:20, 18:45, 20:30, 22:10
Džoj… 19:10
Opklada veka… 21:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:30, 14:20, 16:15, 18:10
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:45, 19:00, 21:40
Star Wars – Buđenje sile… 11:10, 16:20
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:30
Mali princ (sinhronizovano) 3D… 11:20

Nedelja, 7. februar
Pedeset nijansi crne… 15:00, 17:00, 18:50, 20:45, 22:40
Mučenice… 17:30, 21:35
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:20, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 17:15, 20:00, 22:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 11:45, 15:45, 17:45
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 10:50, 12:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 11:00, 12:50, 14:45, 16:40, 18:40
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:10, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:30
Tajna u njihovim očima… 18:00, 20:10
Krid: Rađanje legende… 14:40, 22:25
Svi na jug… 19:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 13:00
Podlih osam… 15:20, 18:45, 20:30, 22:10
Džoj… 19:10
Opklada veka… 21:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:30, 14:20, 16:15, 18:10
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:45, 19:00, 21:40
Star Wars – Buđenje sile… 11:10, 16:20
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:30
Mali princ (sinhronizovano) 3D… 11:20

Utorak, 9. februar
Pedeset nijansi crne… 15:00, 17:00, 18:50, 20:45, 22:40
Mučenice… 17:30, 21:35
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:20, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 17:15, 20:00, 22:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:45, 17:45
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 12:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 12:50, 14:45, 16:40, 18:40
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:10, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:30
Tajna u njihovim očima… 20:10
Krid: Rađanje legende… 14:40, 22:25
Svi na jug… 19:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 13:00
Podlih osam… 15:20, 18:45, 20:30, 22:10
Džoj… 19:10
Opklada veka… 21:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:30, 14:20, 16:15, 18:10
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:45, 19:00, 21:40
Star Wars – Buđenje sile… 16:20
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:30

Sreda, 10. februar
Dedpul (premijera)… 20:00, 21:00
Kako biti solo (premijera)… 20:30
Pedeset nijansi crne… 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:10
Mučenice… 17:30, 21:35
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:20, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 17:15, 19:20, 22:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:45, 17:45
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 12:40
Meda sa severa (sinhronizovano)… 12:50, 14:45, 16:40, 18:40
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:10, 15:10, 18:05, 19:30, 22:30
Tajna u njihovim očima… 18:20
Krid: Rađanje legende… 14:40, 22:40
Svi na jug… 22:10
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:20, 16:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 12:00
Podlih osam… 15:20, 18:45, 20:40
Džoj… 19:10
Opklada veka… 21:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:30, 14:20, 16:15, 18:10
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:45, 19:00, 21:40
Star Wars – Buđenje sile… 16:20
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:30

********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 4. februar / petak, 5. februar
Pedeset nijansi crne… 18:10, 20:00, 22:00
Dekica pušten s lanca… 20:30,22:20
Povratnik… 18:00, 21:00
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 16:15
Mali princ (sinhronizovano) 3D… 14:15
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 12:15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 4. februar – sreda, 10. februar
Pedeset nijansi crne… 18:00, 20:00, 22:00
Mučenice… 22:20
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Luda vožnja 2… 20:15
Dekica pušten s lanca… 18:30, 20:30, 22:30
Tajna u njihovim očima… 22:15
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 15:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 14:10
Meda sa severa (sinhronizovano)… 14:15, 16:00, 16:50
Povratnik… 16:00, 19:00, 21:50
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:10
Podlih osam… 19:10
Star Wars – Buđenje sile… 17:45
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 4. februar / petak, 5. februar / ponedeljak, 8. februar / utorak, 9. februar
Pedeset nijansi crne… 17:30, 20:00, 22:00
Mučenice… 18:20, 19:45, 22:50
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:30, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 20:45, 22:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 14:50, 16:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 13:10
Meda sa severa (sinhronizovano)… 13:00, 14:50, 16:40
Dekica pušten s lanca… 18:30, 20:30, 22:40
Povratnik… 18:00, 19:30, 21:15
Tajna u njihovim očima… 21:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 13:20, 15:20, 17:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 14:20, 16:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 14:00, 16:00
Star Wars – Buđenje sile 3D… 18:10

Subota, 6. februar / nedelja, 7. februar
Pedeset nijansi crne… 17:30, 20:00, 22:00
Mučenice… 18:20, 19:45, 22:50
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 10:50, 12:30, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 20:45, 22:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 11:30, 14:50, 16:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 13:10
Meda sa severa (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 14:50, 16:40
Dekica pušten s lanca… 18:30, 20:30, 22:40
Povratnik… 18:00, 19:30, 21:15
Tajna u njihovim očima… 21:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:20, 13:20, 15:20, 17:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Star Wars – Buđenje sile 3D… 18:10

Sreda, 10. februar
Dedpul (premijera)… 20:00
Pedeset nijansi crne… 17:30, 20:15, 22:15
Mučenice… 18:20, 19:45, 22:50
Piksiji mali vilenjaci (sinhronizovano)… 12:30, 14:10, 15:50
Luda vožnja 2… 20:45, 22:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 14:50, 16:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 13:10
Meda sa severa (sinhronizovano)… 13:00, 14:50, 16:40
Dekica pušten s lanca… 18:30, 20:30, 22:40
Povratnik… 18:00, 21:15
Tajna u njihovim očima… 21:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 13:20, 15:20, 17:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 14:20, 16:20
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 14:00, 16:00
Star Wars – Buđenje sile 3D… 18:10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 4. februar
DOK:DKSG: Citizenfour… 19.00

Petak, 5. februar / subota, 6. februar / nedelja, 7. februar
U susret FEST-u: Vuk… 19.00
U susret FEST-u: Feniks… 21.00

Utorak, 9. februar
DOK:DKSG: Lice ćutnje… 19.00

Četvrtak, 11. februar
DOK:DKSG: Otmica Mišela Uelbeka… 19.00

Petak, 12. februar / subota, 13. februar
U susret FEST-u: Predsednik… 19.00
U susret FEST-u: Divlje priče… 21.00

Nedelja, 14. februar
U susret FEST-u: Nesuđena mlada… 19.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 4. februar (20.00)… Projekcija filma: Čekajući zimu
Nedelja, 21. februar (19.00)… Premijere: Diplomski filmovi studenata SAE Instituta

44. FEST… 26. februar – 6. mart
63. Beogradski filmski festival
… 20-26. mart
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Kraj sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nedelja kineskog filma (za dž)
Petak, 5. februar (19.00) Smrt i slava u Čangdeu / titl: engleski
Subota, 6. februar (19.00) Tako mladi / titl: eng
Nedelja, 7. februar (19.00) Pali grad / titl: eng
Ponedeljak, 8. februar (19.00) Banka ljubavi / titl: eng
Utorak, 9. februar (19.00) Pekinški bluz / titl: eng
Sreda, 10. februar (19.00) Američki snovi u Kini / titl: eng
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Do 4. februara… 7 veličanstvenih

Petak, 26. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Utorak, 23. februar (20.00) Horoskop: Oni kojih volimo da se plašimo 2
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Ciklus nemačkog filma
Nedelja, 7. februar (19.00) Almanya, dobrodošli u Nemačku
Nedelja, 14. februar (19.00) Barbara
Nedelja, 21. februar (19.00) Die Geliebten Schwestern
Nedelja, 28. februar (19.00) Zeit Der Kannibalen
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 4. februar / petak, 5. februar
Frankofonija… 18.30
Moja majka… 20.30

Subota, 6. februar
Mali princ (sinhronizovan)… 11.00 i 13.00
Frankofonija… 18.30
Moja majka… 20.30
********************************************

Peron – Cinemala

Braće Krsmanović 12
Utorak, 9. februar (19.00) Virgin Mountain
Utorak, 16. februar (19.00) The Brand New Testament
Nedelja, 28. februar (19.00) Veče kratkog filma
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.