Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Muzika » Koncerti i žurke u Beogradu, mart 2016.
Koncerti i žurke u Beogradu

Koncerti i žurke u Beogradu, mart 2016.

Koncerti – mart 2016.
Koncerti zabavne i klasične muzike, svirke i žurke u Beogradu
(kliknite na naziv lokacije)

Vesti o koncertima i druge najave vezane za muziku pronađite OVDE!
koncerti - dub logo

Akademija 28
Dom omladine Beograda
Mikser House
UK Parobrod
Dvorana Doma sindikata
Sava centar
KC Čukarica
Kuća kralja Petra I
KC Rex
Dom kulture „Studentski grad“
Scena „Stamenković“
Galerija SANU
KCB – Galerija Artget
SKC
Klub Fest
Zadužbina Ilije M. Kolarca
Guarnerius
Kombank arena
Bitefartcafe
KC Grad
Ušće
Drugi prostori

Akademija 28

Nemanjina 28
Petak, 4. mart (21.30) Duo Speciale
Subota, 5. mart (22.00) Preduzeće, promocija spota
Petak, 11. mart (22.00) Cave Dogs
Subota, 12. mart (22.00) Hadži Prodane duše, promocija
Petak, 18. mart (22.00) Branimir i Neprijatelji
Subota, 19. mart (22.00) Opea & gosti, akustični fest
Petak, 25. mart (20.00) All That Jazz / (22.00) Jam Session
Subota, 26. mart (22.00) Eric Clapton Unplugged
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 5. mart (21.00) Violent Chapter & Blankfile
Ponedeljak, 7. mart (21.00) Kalevala & Svarun
Utorak, 8. mart – nedelja, 13. mart… 17. Guitar Art Festival
Subota, 12. mart (21.00) Kanda Kodža i Nebojša
Sreda, 16. mart (21.00) The Sore Losers
Subota, 19. mart (21.00) Artan Lili
Petak, 1. april (21.00) Delta Moon / Cotton Pickers
Petak, 8. april (21.00) Urban & 4
********************************************

Mikser House

Karađorđeva 46
Petak, 4. mart (21.00) Duh Katalonije: Roger Mas
Subota, 5. mart (21.00) Oružjem protivu otmičara
Nedelja, 6. mart (12.00-17.00) Mikser Audio market
Utorak, 8. mart (20.00) Ansambl Metamorphosis: Vivaldi Journey
Petak, 11. mart (20.00) Round Midnight: Tribute to Chet Baker
Petak, 18. mart (21.00) RHCP & Arctic Monkeys Tribute Live
Subota, 19. mart (21.00) Di Luna Blues Band
Utorak, 29. mart (21.00) Ian Siegal: Mand & Guitar Night with Mr. Swagger
********************************************

UK Parobrod

Kapetan Mišina 6a
Utorak, 15. mart (20.00) Pop Jazz pijanisti: Kornelije Kovač
(april: Aleksandar Lokner; maj: Ivan Aleksijević; jun: Aleksandar Sedlar)
Petak, 25. mart (19.00) Dokumentarno sećanje: Vlada Divljan – Evergreen
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a
Nema najavljenih koncerata
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Velika dvorana
Subota, 12. mart (20.00) Luz Kasal
Nedelja, 20. mart (19.00) Kolibri: Hajde svete budi dete
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Indexi i prijatelji: Da sam ja netko
Četvrtak, 7. april (21.00) Marija Šerifović
Subota, 9. april (20.00) Koncert za Arsena
Četvrtak, 21. april (20.00) Divna & Melodi
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5
Utorak, 29. mart (20.00) Eho odiseja
Cena ulaznice: 300 RSD
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40
Subota, 26. mart (19.00) Koncert za klavir u dve ruke
Ksenija Djačenko i Antonio Morant Albelda.
Program: Mocart, Šubert i Brams.
Utorak, 29. mart (18.00) Studenti Master Art akademije
********************************************

KC Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih koncerata
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179
Sreda, 2. mart (20.00) DV Nikt i Izvanredni Bob
Utorak, 8. mart (21.00) Lollobrigida
Utorak, 22. mart (21.00) Ženski kvartet Pepeljuga – veče filmske muzike
Utorak, 29. mart (21.00) Brazilian Jazz Collective
Četvrtak, 31. mart (21.00) Vibrator u rikverc i Nemesis
********************************************

Scena „Stamenković“

UK „Palilula“, Mitropolita Petra 8
Petak, 4. mart (19.00) KUD Izvor
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Nacionalni ansambl Kolo
Utorak, 22. mart (20.00) Trio Artium
Nedelja, 27. mart (13.00) Koncert plesne škole Fly
Sreda, 30. mart (20.00) Nacionalni ansambl Kolo
********************************************

Galerija SANU

Knez Mihailova 35; ulaz je za dž na sve koncerte
Četvrtak, 3. mart (18.00) Kristina Matijašević (klavir) i Olivera Pantelić (klavir)
Program: Rahmanjinov, Čajkovski, Šaminad, Debisi

Ponedeljak, 7. mart (18.00) Aleksandar Lazović (klarinet) i Ekena Šever (klavir)
Program: Brams, Debisi, Stravinski, Lutoslavski

Četvrtak, 10. mart (18.00) Dušan Panajotović (violina) i Ivana Pavlović (klavir)
Program: Betoven, Debisi, Mihajlović, Vijenjavski, Mocart

Ponedeljak, 14. mart (18.00) Nemanja Belej (violina) i Gordana Marjanović (klavir)
Program: Betoven, Frank, Sen-Sans

Četvrtak, 17. mart (18.00) Mina Mendelson (violina) i Senka Simonović (klavir)
Program: Šnitke, Sen-Sans, Grig

Ponedeljak, 21. mart (18.00) Aleksandra Kinđić (oboa), Robert Balint (fagot) i Jelena Zec (klavir)
Program: Mocart, Čimaroza, Nilsen, Prust, Grgin

Četvrtak, 24. mart (18.00) Andrea Nikolić (flauta) i Nevena Radivojević (klavir)
Program: Bah, Mocart, Devjen, Grgin, Gober, Fore

Ponedeljak, 28. mart (18.00) Pavle Krstić (klavir)
Program: Žebeljan, Šopen, Stravinski

Četvrtak, 31. mart (18.00) Ivan Bašić (klavir)
Program: Betoven, Skrjabin, Rahmanjinov, Šuman

********************************************

KCB – Galerija Artget

Trg Republike 5; ulaz je za dž na sve koncerte
Ponedeljak, 7. mart
20.00… Studenti klavira FMU iz klase Nataše Mitrović
21.00… Filip Tomić (violončelo) i Jovana Radovanović (klavir)

Ponedeljak, 14. mart
20.00… Marija Radovanović (violina) i Milena Petrović (klavir)
21.00… Jovana Lazić (flauta) i Miloš Veljković (klavir)

Subota, 19. mart
20.00… Laureati 13. međunarodnog takmičenja „Davorin Jenko“
21.00… Interpretativni studio violine prof. Dejana Mihajlovića

Četvrtak, 24. mart
20.00… Jovana Nikolić (klavir)

Ponedeljak, 28. mart
20.00… Maja Marijan (klavir): Betovenove sonate
21.00… Duo Classique-All

Nedelja, 3. april
20.00… Goran Grbić (fligelhorna): J. S. Bah – Barokna igra i Bahova meditacija

Četvrtak, 5. maj
20.00… Ana Petrović (sopran) i Đorđe Nešić (klavir)
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Utorak, 1. mart (20.00) Damjan Saramandić (violončelo) i Leo Borisavljević (klavir)
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Monika Fratczak (flauta)
Utorak, 8. mart (20.00) Muzika u nemačkim zemljama pre J. S. Baha
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Ansambl Parnas: Improvizacija alla maniera italiana
Utorak, 15. mart (20.00) Viktor Ilić (gitara)
Subota, 19. mart (20.00) Studenti duvačke katedre FMU
Nedelja, 20. mart (20.00) Goran Kostić (kontrabas)
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Učenici Škole za muzičke talente iz Ćuprije
Utorak, 22. mart (20.00) Las Locas Por La Música
Sreda, 23. mart (20.00) Milica Milojević-Bogdanović (flauta i pikolo) i Uki Ovaskainen (klavir)
Subota, 26. mart (22.00) DJ’s Night: Krome Angels
Utorak, 29. mart (20.00) Tri klavira, dva orkestra i jedan perkusionista
Četvrtak, 31. mart (20.00) Ringišpil – koncert kratkih kompozicija za klavir (i grafoskop)
********************************************

Klub Fest

SC Pinki, Gradski park 2
Petak, 4. mart (22.00) Kraljevski apartman
Subota, 5. mart (22.00) Nikola Vranjković
Petak, 11. mart (22.00) IQV
Subota, 12. mart (22.00) Ritam nereda
Petak, 18. mart (22.30) David Bowie Tribute
Subota, 19. mart (23.00) Loose Cannon
Petak, 25. mart (23.00) Tanja Jovićević
Subota, 26. mart (23.00) Fuzzbox
Petak, 1. april (23.00) Vudu Popaj & Narodni travari
Subota, 9. april (22.00) (Ne)normalni Balašević tribute band
Subota, 16. april (22.00) Ravno do dna – Azra tribute
Petak, 29. april (22.00) Muzičari koji piju – RČ tribute
Subota, 30. april (22.00) Queen Real Tribute
********************************************

Zadužbina Ilije M. Kolarca

Studentski trg 5
Nedelja, 6. mart (11.00) Studenti Katedre za kamernu muziku
Nedelja, 6. mart (15.30 i 17.00) Koncert za bebe
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Jasminka Stančul (klavir)
Utorak, 8. mart (20.00) Veče šansona
Sreda, 9. mart (20.00) Danka Stojiljković (vokal)
Četvrtak, 10. mart (20.00) BG filharmonija
Petak, 11. mart (20.00) BG filharmonija
Subota, 12. mart (20.00) RTS
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Učenici MŠ „Stanković“
Sreda, 16. mart (18.00) Studenti Katedre za gudačke instrumente
Četvrtak, 17. mart (20.00) Učenici MŠ „Vučković“
Petak, 18. mart (20.00) BG filharmonija
Subota, 19. mart (18.00) Iva Radinović (violina) i Anja Radinović (klavir)
Nedelja, 20. mart (11.00) KO Amorozo
Nedelja, 20. mart (15.30 i 17.00) Koncert za bebe
Ponedeljak, 21. mart (20.00) 46. Međunarodno takmičenje Muzičke omladine – otvaranje
Utorak, 22. mart (14.00) 46. MO – prva etapa
Sreda, 23. mart (14.00) 46. MO – prva etapa
Četvrtak, 24. mart (14.00) 46. MO – prva etapa
Petak, 25. mart (14.00) 46. MO – druga etapa
Subota, 26. mart (14.00) 46. MO – druga etapa
Ponedeljak, 28. mart (20.00) 46. MO – finale
Utorak, 29. mart (20.00) 46. MO – finale
Sreda, 30. mart (20.00) 46. MO – zatvaranje
Četvrtak, 31. mart (20.00) Gudači Svetog Đorđa
Subota, 2. april (20.00) Miško Plavi trio – prvih pet godina
********************************************

Centar lepih umetnosti – Guarnerius

Džordža Vašingtona 12
Petak, 18. mart (20.00) Ana Radoičić (flauta)
Subota, 2. april (10.00) Mehfest 2016 – IV međunarodni festival harmonike
Petak, 8. april (20.00) Kata Stojanović (violina) i Bogdan Dobrić (viola)
Četvrtak, 14. april (19.00) Aleksandra Ćirović (klavir)
Petak, 15. april (20.00) Ivan Jarić (violončelo)
Subota, 23. april (20.00) Vuk Božilović (klavir)
********************************************

Kombank arena

Bulevar Arsenija Čarnojevića 58
Subota, 23. april (20.00) Noć arome: Vlado Georgiev
Utorak, 10. maj (20.30) Enrique Iglesias
********************************************

Bitefartcafe

Mitropolita Petra 8
Petak, 4. mart (22.00) St. Louis
Subota, 5. mart (22.00) Girls, Boys and Toys
Sreda, 9. mart (22.00) Mario Biondi
Četvrtak, 10. mart (22.00) Mario Biondi
Petak, 11. mart (22.00) Makao
Subota, 12. mart (22.00) Betty Boom
Četvrtak, 17. mart (22.00) Selah Sue
Petak, 18. mart (22.00) Makao
Subota, 19. mart (22.00) Perpetuum Mobile
Petak, 25. mart (22.00) Gift
Subota, 26. mart (22.00) Girls, Boys and Toys
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4
Utorak, 8. mart (21.30) Osmomartovska Femix žurka
Četvrtak, 10. mart (20.00) Dobrotvorna žurka za sve naše Džekije
Petak, 11. mart (20.30) Friday Night Feeva
Subota, 12. mart (23.00) Mile voli disko
Nedelja, 13. mart (20.00) Meta Nights with Hey Elbow & Freya Andersson
Petak, 18. mart (23.00) Vatra
Subota, 19. mart (22.00) Midnight Orient Caffe No. 4
Sreda, 30. mart (21.00) Holy Wave
Petak, 1. april (18.00) v!bes
********************************************

Ušće

Novi Beograd
Nema najavljenih koncerata
********************************************

Drugi prostori

Dadov organizuje…
Subota, 30. april (19.00) Međunarodni dan džeza

 

KC Rakovica
Utorak, 8. mart (20.00) Trio Balkanske žice
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.