Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. jun 2016)
Bioskopski repertoari: Nindža kornjače
Bioskopski repertoari: Nindža kornjače

Bioskopski repertoari (9-15. jun 2016)

Pred vama su bioskopski repertoari koji važe od 9. do 15. juna 2016.

U Beogradu će se od 9. juna prikazivati nekoliko novih filmova: „Nindža kornjače – Izvan senke„, horor „Prizivanje zla 2„, animirana avantura „Čuvari Oza„, urnebesna francuska komedija „Posetioci 3: Revolucija„, španska komedija „Zbog tebe promeniću prezime, opet„, osvajač Srebrnog medveda u Berlinu – „Vulkan„, kao i dokumentarac „Palio„. Premijera dugoočekivane animirane avanture „U potrazi za Dori“ zakazana je za sredu, 15. jun od 18.30, u bioskopu Cineplexx Delta City, uz prisustvo glumačke ekipe koja je učestvovala u sinhronizaciji filma na srpski jezik.

Popularni Filmstreet svečano će biti otvoren 17. juna od 20.30 u Studentskom parku projekcijom filma „Nacionalna klasa„.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. juna 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 9. jun – sreda, 15. jun
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 18.30
Igra novca… 22.30 (13. juna nema projekcije)
Kiki, ljubav je brza… 18.15 i 22.00
Angry Birds film… 16.15 (13. juna nema projekcije)
Burek… 18.30, 20.15 i 22.00
Warcraft: Početak… 18.00 i 20.15 (13. juna – samo u 20.15)
Posetioci 3: Revoluja… 20.15 (13. juna u 18.15)
Nindža kornjače: Izvan senke 3D… 18.15 (13. juna u 16.15)
Čuvari Oza 3D… 16.30 (13. juna nema projekcije)
Čuvari Oza… 15.30 i 17.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 9. jun – sreda, 15. jun
Kiki, ljubav je brza… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Zbog tebe promeniću prezime… 17.00
Warcraft: Početak 3D… 19.00
Posetioci 3: Revolucija… 21.00

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Nindža kornjače: Izvan senke 3D… 11.00
Warcraft: Početak 3D… 13.00, 15.00, 19.00
Zbog tebe promeniću prezime… 17.00
Posetioci 3: Revolucija… 21.00

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Zbog tebe promeniću prezime… 17.00
Warcraft: Početak 3D… 19.00
Posetioci 3: Revolucija… 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 9. jun – sreda, 15. jun
Megin plan… 17.00
Palio… 19.00
Vulkan… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. jun
Palio (BELDOCS festival)… 20:00
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 15:15, 19:45, 22:00
Nindža kornjače – Izvan senke… 17:30, 21:00
Prizivanje zla 2… 17:00, 19:35, 22:10
Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D… 14:40, 16:30
Posetioci 3: Revolucija… 15:50, 20:20
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 19:20, 22:20
Warcraft: Početak 3D… 15:00, 16:25, 17:25, 20:00, 21:15
Warcraft: Početak… 18:50, 22:25
Igra novca… 18:00, 22:30
Alisa iza ogledala 3D… 16:50, 21:30
Alisa iza ogledala… 14:35, 19:15
Dobri momci… 18:30, 21:40
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D… 14:30
X-Men: Apokalipsa 3D… 19:00, 21:50
X-Men: Apokalipsa… 16:15
Loše komšije 2… 20:45, 22:40
Angry Birds film (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:20, 18:20
Angry Birds film (sinhronizovano)… 15:20, 17:20
Kapetan Amerika – Građanski rat 3D… 18:15
Kapetan Amerika – Građanski rat… 15:40
Knjiga o džungli 3D… 14:50

Petak, 10. jun / ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 15:15, 19:45, 22:00
Nindža kornjače – Izvan senke… 17:30, 21:00
Prizivanje zla 2… 17:00, 19:35, 22:10
Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D… 14:40, 16:30
Posetioci 3: Revolucija… 16:00, 20:10
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 19:20, 22:30
Warcraft: Početak 3D… 15:00, 16:25, 17:25, 20:00, 21:15
Warcraft: Početak… 18:50, 22:25
Igra novca… 18:10, 20:20, 22:20
Alisa iza ogledala 3D… 16:50, 21:30
Alisa iza ogledala… 14:35, 19:15
Dobri momci… 18:30, 21:40
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D… 14:30
X-Men: Apokalipsa 3D… 19:00, 21:50
X-Men: Apokalipsa… 16:15
Loše komšije 2… 20:45, 22:40
Angry Birds film (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:20, 18:20
Angry Birds film (sinhronizovano)… 15:20, 17:20
Kapetan Amerika – Građanski rat 3D… 18:15
Kapetan Amerika – Građanski rat… 15:40
Knjiga o džungli 3D… 14:50

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 13:00, 15:15, 19:45, 22:00
Nindža kornjače – Izvan senke… 17:30, 21:00
Prizivanje zla 2… 17:00, 19:35, 22:10
Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:40, 16:30
Čuvari Oza (sinhronizovano)… 12:00, 13:50
Posetioci 3: Revolucija… 16:00, 20:10
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 19:20, 22:30
Warcraft: Početak 3D… 12:35, 15:00, 16:25, 17:25, 20:00, 21:15
Warcraft: Početak… 18:50, 22:25
Igra novca… 18:10, 20:20, 22:20
Alisa iza ogledala 3D… 12:15, 16:50, 21:30
Alisa iza ogledala… 14:35, 19:15
Dobri momci… 18:30, 21:40
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30
X-Men: Apokalipsa 3D… 13:30, 19:00, 21:50
X-Men: Apokalipsa… 16:15
Loše komšije 2… 20:45, 22:40
Angry Birds film (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:20, 16:20, 18:20
Angry Birds film (sinhronizovano)… 13:20, 15:20, 17:20
Kapetan Amerika – Građanski rat 3D… 18:15
Kapetan Amerika – Građanski rat… 15:40
Knjiga o džungli 3D… 14:50
Izdajnik po nasem ukusu… 13:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 15.30, 18.30
Angry Birds 3D, sinhronizovano… 16.30
Alisa iza ogledala 3D… 15.00, 17.00
Warcraft: Početak 3D… 17.30, 20.00, 22.30
X-Men: Apokalipsa 3D… 19.00
Prizivanje zla 2… 21.30
Igra novca… 20.30, 22.20

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 14:15, 15:20, 18:20
Angry Birds 3D, sinhronizovano… 11:30, 13:30, 15:00, 16:30
Alisa iza ogledala 3D… 13:00, 17:00
Warcraft: Početak 3D… 17:30, 20:00, 22:30
X-Men: Apokalipsa 3D… 19:00
Prizivanje zla 2… 21:30
Igra novca… 20:30, 22:20
Knjiga o džungli 3D… 11:00
Čuvari Oza 3D, sinhronizovano… 12:00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Čuvari Oza 3D, sinhronizovano… 16.00
Warcraft: Početak 3D… 17.50, 20.10, 22.10
X-Men: Apokalipsa 3D… 22.35
Nindža kornjače: Izvan senke 3D… 15.10, 17.30, 19.50
Nindža kornjače: Izvan senke… 16.30, 18.45
Warcraft: Početak… 21.00
Čuvari Oza, sinhronizovano… 15.15
Alisa iza ogledala… 17.10
Prizivanje zla 2… 19.30, 22.15
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 16.30
Posetioci 3: Revolucija… 18.20, 20.30
Igra novca… 22.40

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Čuvari Oza 3D, sinhronizovano… 14.10, 16.00
Warcraft: Početak 3D… 17.50, 20.10, 22.10
X-Men: Apokalipsa 3D… 22.35
Nindža kornjače: Izvan senke 3D… 15.10, 17.30, 19.50
Nindža kornjače: Izvan senke… 16.30, 18.45
Warcraft: Početak… 21.00
Čuvari Oza, sinhronizovano… 13.20, 15.15
Alisa iza ogledala… 17.10
Prizivanje zla 2… 19.30, 22.15
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 16.30
Posetioci 3: Revolucija… 18.20, 20.30
Igra novca… 22.40
Angry Birds film 3D, sinhronizovano… 13.10
Angry Birds film, sinhronizovano… 14.30
Knjiga o džungli… 14.20

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Čuvari Oza 3D, sinhronizovano… 16.00
Warcraft: Početak 3D… 17.50, 20.10, 22.10
X-Men: Apokalipsa 3D… 22.35
Nindža kornjače: Izvan senke 3D… 15.10, 17.30, 19.50
Nindža kornjače: Izvan senke… 16.30, 18.45
Warcraft: Početak… 21.00
Čuvari Oza, sinhronizovano… 15.15
Alisa iza ogledala… 17.10
Prizivanje zla 2… 19.30, 22.15
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 16.30
Posetioci 3: Revolucija… 18.20, 20.30
Igra novca… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun / ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 14:30, 19:30, 21:45
Nindža kornjače – Izvan senke… 15:40
Prizivanje zla 2… 17:00, 20:15, 22:50
Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D… 16:20
Posetioci 3: Revolucija… 19:00, 22:00
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 20:30, 22:40
Warcraft: Početak 3D… 17:15, 19:45, 22:15
Warcraft: Početak… 14:45, 21:15
Igra novca… 20:00
Alisa iza ogledala 3D… 16:45
Dobri momci… 18:10
Loše komšije 2… 18:20
Angry Birds film (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Angry Birds film (sinhronizovano)… 15:00

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 14:30, 19:30, 21:45
Nindža kornjače – Izvan senke… 11:50, 15:40
Prizivanje zla 2… 17:00, 20:15, 22:50
Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:20, 16:20
Posetioci 3: Revolucija… 19:00, 22:00
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 20:30, 22:40
Warcraft: Početak 3D… 17:15, 19:45, 22:15
Warcraft: Početak… 14:45, 21:15
Igra novca… 20:00
Alisa iza ogledala 3D… 16:45
Dobri momci… 18:10
Loše komšije 2… 18:20
Angry Birds film (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Angry Birds film (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00
Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D… 12:40
Knjiga o džungli… 13:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 11:20

Sreda, 15. jun
U potrazi za Dori (sinhronizovano) 3D – premijera… 18:30
Nindža kornjače – Izvan senke 3D… 14:30, 19:30, 21:45
Nindža kornjače – Izvan senke… 15:40
Prizivanje zla 2… 17:00, 20:15, 22:50
Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D… 16:20
Posetioci 3: Revolucija… 19:00, 22:40
Zbog tebe promeniću prezime, opet… 20:30, 22:40
Warcraft: Početak 3D… 17:15, 19:45, 22:15
Warcraft: Početak… 14:45, 21:15
Igra novca… 20:40
Alisa iza ogledala 3D… 16:45
Dobri momci… 18:10
Loše komšije 2… 18:20
Angry Birds film (sinhronizovano) 3D… 16:00
Angry Birds film (sinhronizovano)… 15:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 10. jun / subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Otadžbina… 19.00 i 21.00

Petak, 17. jun / subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Narodni heroj Ljiljan Vidić… 19.00 i 21.00

Ponedeljak, 20. jun
D’n’R intro: Guča… 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Petak, 17. jun (20.30) Svečano otvaranje: Nacionalna klasa – Studentski park
Ponedeljak, 27. jun (20.30)
Brief Encounter – Parobrod
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Do subote, 11. juna

Dani savremenog švedskog filma

Četvrtak, 23. jun – subota, 25. jun
DokuMerlinka – revija dokumentarnog queer filma… 18.00 i 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Ciklus: Da li poznaješ današnju Italiju?
Sreda, 15. jun / sreda, 22. jun
Le cose che restano (epizode III-IV)… 18.00
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nedelja, 19. jun (10.00-18.00)
Slobodna zona junior: Seminar za korišćenje filma u nastavi
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun / subota, 11. jun
Scenarista… 18.30
Stogodišnjak… 20.30
********************************************

Cinemala

Cetinjska 15a
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.