Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – oktobar 2016.

Pozorišni repertoari – oktobar 2016.

Ovo su pozorišni repertoari za oktobar 2016. godine.

Pozorišnu sezonu 2016/17. najavio je BITEF 2016. Odmah na početku sezone najavljeno je nekoliko značajnih premijera. Pogledajte repertoare!

Pozorišni repertoari – oktobar 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Ponedeljak, 3. oktobar (20.00) Ljubavno pismo – rasprodato
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Petak, 7. oktobar (20.00) Ožalošćena porodica
Subota, 8. oktobar (20.00) Mrešćenje šarana
Nedelja, 9. oktobar (20.00) Slavna Florens
Ponedeljak, 10. oktobar (20.00) Jesenja sonata
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Subota, 15. oktobar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 16. oktobar (20.00) Pomorandžina kora
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Egzibicionista
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Pijani
Petak, 21. oktobar (20.00) Jesenja sonata
Subota, 22. oktobar (20.00) Mrešćenje šarana
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Kazimir i Karolina
Ponedeljak, 24. oktobar (20.00) Makbet
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 28. oktobar (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 29. oktobar (20.00) Pijani
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Jesenja sonata

Scena „Petar Kralj“
Subota, 1. oktobar (20.30) Volvo kamioni
Nedelja, 2. oktobar (20.30) Mizeri
Utorak, 4. oktobar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Četvrtak, 6. oktobar (20.30) Dar-mar
Petak, 7. oktobar (20.30) Čekaonica
Subota, 8. oktobar (20.30) Konstelacije
Ponedeljak, 10. oktobar (20.30) Lice
Utorak, 11. oktobar (20.30) Strujosek
Četvrtak, 13. oktobar (20.30) Ćelava pevačica
Petak, 14. oktobar (20.30) Volvo kamioni
Subota, 15. oktobar (20.30) Konstelacije
Ponedeljak, 17. oktobar (20.30) Čekajući Godoa
Četvrtak, 20. oktobar (20.30) Primorje
Petak, 21. oktobar (20.30) Strujosek
Subota, 22. oktobar (20.30) Slavna Florens
Nedelja, 23. oktobar (20.30) O, kakav divan dan
Ponedeljak, 24. oktobar (20.30) Lice
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Dar-mar
Petak, 28. oktobar (20.30) Čekaonica
Subota, 29. oktobar (20.30) Konstelacije
Nedelja, 30. oktobar (20.30) Mizeri
Ponedeljak, 31. oktobar (20.30) Strujosek
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Subota, 1. oktobar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 4. oktobar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Petak, 7. oktobar (20.00) Eling
Ponedeljak, 10. oktobar (20.00) Terorizam – premijera
Utorak, 11. oktobar (20.00) Terorizam
Petak, 14. oktobar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Genetika pasa – Teatar Skoplje
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Subota, 22. oktobar (20.00) Anđeli čuvari
Ponedeljak, 24. oktobar (20.00) Terorizam
Utorak, 25. oktobar (20.00) Palilulski roman
Sreda, 26. oktobar (20.00) Moj sin samo malo sporije hoda
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Kad su cvetale tikve

Nova scena
Utorak, 4. oktobar (20.30) Paraziti – premijera
Sreda, 5. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Četvrtak, 6. oktobar (20.30) Moje dete
Subota, 8. oktobar (20.30) Igra parova
Utorak, 11. oktobar (20.30) Derviš i smrt
Sreda, 12. oktobar (20.30) Život je pred tobom
Četvrtak, 13. oktobar (20.30) Mleko
Subota, 15. oktobar (20.30) Rosmersholm – premijera
Nedelja, 16. oktobar (20.30) Paraziti
Utorak, 11. oktobar (20.30) Berlinski zid
Sreda, 12. oktobar (20.30) Rulet-ples
Nedelja, 23. oktobar (20.30) Mesec u plamenu
Ponedeljak, 24. oktobar (20.30) Ključevi za Leraha – premijera – otkazano
Utorak, 25. oktobar (20.30) Ključevi za Leraha – otkazano
Četvrtak, 27. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Petak, 28. oktobar (20.30) Ples sa bogovima
Subota, 29. oktobar (20.30) Draga Jelena
Ponedeljak, 31. oktobar (20.30) Trpele
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
BITEF festival – pogledajte OVDE.

50. BITEF: Na leđima mahnitog bika
Subota, 1. oktobar (19.30) Rodoljupci
Narodno pozorište – Velika scena
Režija: Andraš Urban

Nedelja, 2. oktobar (19.30) Nad grobom glupe Evrope
Madlenianum – Velika scena
HNK; režija: Sebastijan Horvat
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Subota, 22. oktobar (20.00) Možda sanjati – pretpremijera
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Možda sanjati – premijera
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Subota, 8. oktobar (19.30) Pasivno pušenje – premijera
Utorak, 11. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 12. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 14. oktobar (19.30) Suze su OK
Subota, 15. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 17. oktobar (19.30) Julije Cezar – gostovanje
Sreda, 19. oktobar (19.30) Veliki talas
Četvrtak, 20. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 21. oktobar (19.30) Kumovi
Subota, 22. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 26. oktobar (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Četvrtak, 27. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 28. oktobar (19.30) Čorba od kanarinca
Subota, 29. oktobar (19.30) Boing-Boing
Nedelja, 30. oktobar (19.30) Bajka o pozorištu
Ponedeljak, 31. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Nedelja, 9. oktobar (20.00) Voz
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Voz
Petak, 14. oktobar (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 16. oktobar (20.00) Voz
Utorak, 18. oktobar (20.00) Boing-Boing
Sreda, 19. oktobar (20.00) Savršen kroj
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Bajka o pozorištu
Subota, 22. oktobar (20.00) Voz
Ponedeljak, 24. oktobar (20.00) Sokin i Bosina
Utorak, 25. oktobar (20.00) Večera budala
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Savršen kroj
Petak, 28. oktobar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 29. oktobar (20.00) Voz
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Tramvaj zvani želja
Ponedeljak, 31. oktobar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Subota, 1. oktobar (20.00) Hamlet
Nedelja, 2. oktobar (20.00) Uobraženi bolesnik
Ponedeljak, 3. oktobar (20.00) Skakavci
Utorak, 4. oktobar (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Sreda, 5. oktobar (20.00) Mletački trgovac
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Gospođica
Petak, 7. oktobar (20.00) Izdaja
Nedelja, 9. oktobar (20.00) Zapisi iz podzemlja
Nedelja, 16. oktobar (20.00) Pod žrvnjem – premijera
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Pod žrvnjem
Utorak, 18. oktobar (20.00) Hamlet
Sreda, 19. oktobar (20.00) Pod žrvnjem
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Unosno mesto
Petak, 21. oktobar (20.00) Razbijeni krčag
Subota, 22. oktobar (20.00) Uobraženi bolesnik *
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Razbijeni krčag
Ponedeljak, 24. oktobar (20.00) Pod žrvnjem
Utorak, 25. oktobar (20.00) Nora! **
Sreda, 26. oktobar (20.00) Razbijeni krčag
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Gospođica *
Petak, 28. oktobar (20.00) Pod žrvnjem
Subota, 29. oktobar (20.00) Hamlet
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Unosno mesto *
Ponedeljak, 31. oktobar (20.00) Otelo

Studio JDP
Petak, 7. oktobar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (Mikser House, na engleskom jeziku bez prevoda)
Nedelja, 9. oktobar (20.30) Histerija
Četvrtak, 13. oktobar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Petak, 14. oktobar (20.30) Zločin i kazna
Utorak, 18. oktobar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?(Mikser House, na engleskom jeziku bez prevoda)
Sreda, 19. oktobar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Četvrtak, 27. oktobar (20.30) Histerija
Petak, 28. oktobar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Subota, 29. oktobar (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Nedelja, 30. oktobar (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)

JDP titluje predstave na engleski jezik (*) i srpski jezik (**) za osobe sa oštećenjem sluha.

GOSTOVANJA
Sreda, 26. oktobar Tako je moralo biti – CZK Lazarevac

POPUSTI
Za kupovinu ulaznica na dan predstave odobrava se popust od 50% (popust se ne primenjuje na ulaznice za ložu).
Za kupovinu najmanje 20 ulaznica odobrava se popust na grupne ulaznice od 50%.
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja i večernja scena
Subota, 1. oktobar (17.00) Cirkus Mario i Neta
Nedelja, 2. oktobar (12.00) Tri praseta
Utorak, 4. oktobar (10.30) Andersenovi kuvari
Sreda, 5. oktobar (10.30) Andersenovi kuvari
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Prevaranti – rasprodato
Petak, 7. oktobar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Subota, 8. oktobar (17.00) Noć u Merlinovom zamku – rasprodato
Nedelja, 9. oktobar (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 11. oktobar (20.00) Tinejdž klub / Istine o odrastanju
Sreda, 12. oktobar (20.00) Plavi čuperak
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Miljakovac, to je Novi Zeland
Petak, 14. oktobar (10.30) Car je go!
Subota, 15. oktobar (17.00) Naglavačke
Nedelja, 16. oktobar (12.00) Knjiga lutanja
Petak, 21. oktobar (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Subota, 22. oktobar (17.00) Kapetan Džon Piplfoks
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Kapetan Džon Piplfoks – rasprodato
Utorak, 25. oktobar (10.30) Strašne priče braće Grim
Sreda, 26. oktobar (10.30) Cirkus Mario i Neta
Četvrtak, 27. oktobar (10.30) Pinokio
Petak, 28. oktobar (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Petak, 28. oktobar (20.00) Miljakovac, to je Novi Zeland
Subota, 29. oktobar (17.00) Kameni cvet
Nedelja, 30. oktobar (12.00) Kapetan Džon Piplfoks
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Subota, 1. oktobar (19.30) Rodoljupci
Nedelja, 2. oktobar (19.30) Don Kihot
Ponedeljak, 3. oktobar (19.30) Sećanje na Miru Stupicu
Utorak, 4. oktobar (19.30) Narodni poslanik
Sreda, 5. oktobar (19.30) Travijata
Četvrtak, 6. oktobar (19.30) Marija Stjuart
Petak, 7. oktobar (19.00) Aida
Subota, 8. oktobar (19.30) Kraljica Margo
Ponedeljak, 10. oktobar (19.30) Toska
Utorak, 11. oktobar (19.30) Ivanov – pretpremijera
Sreda, 12. oktobar (19.30) Ivanov – premijera
Petak, 14. oktobar (19.30) Ivanov
Subota, 15. oktobar (19.30) Nabuko
Nedelja, 16. oktobar (19.30) Henri Šesti
Ponedeljak, 17. oktobar (19.30) Čudo u Šarganu
Četvrtak, 20. oktobar (11.00) Sećanje na Katarinu Obradović
Petak, 21. oktobar (19.30) Trubadur
Subota, 22. oktobar (19.30) Marija Stjuart
Nedelja, 23. oktobar (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 24. oktobar (19.30) Kir Janja
Utorak, 25. oktobar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera – premijera
Sreda, 26. oktobar (19.30) Karmen
Četvrtak, 27. oktobar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera – premijera
Petak, 28. oktobar (19.30) Velika drama
Subota, 29. oktobar (19.30) Boemi
Nedelja, 30. oktobar (19.30) Put u Damask
Ponedeljak, 31. oktobar (19.30) Dama s kamelijama

Scena „Raša Plaović“
Subota, 1. oktobar (20.30) Laža i paralaža
Nedelja, 2. oktobar (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Ponedeljak, 3. oktobar (20.30) Ženidba
Utorak, 4. oktobar (20.30) Nesporazum
Sreda, 5. oktobar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Četvrtak, 6. oktobar (20.30) Srpska Lajka
Petak, 7. oktobar (20.30) Kovači
Subota, 8. oktobar (20.30) Frenki i Džoni
Nedelja, 9. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Ponedeljak, 10. oktobar (20.30) Staklena menažerija
Utorak, 11. oktobar (20.30) Moje nagrade
Sreda, 12. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Četvrtak, 13. oktobar (20.30) Zli dusi
Petak, 14. oktobar (20.30) Nesporazum
Subota, 15. oktobar (20.30) Bela kafa
Nedelja, 16. oktobar (20.30) Bizarno
Ponedeljak, 17. oktobar (20.30) Laža i paralaža
Utorak, 18. oktobar (20.30) Ženidba
Sreda, 19. oktobar (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 20. oktobar (20.30) Sirano
Petak, 21. oktobar (20.30) Bela kafa
Subota, 22. oktobar (20.30) Prah
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Japanski tradicionalni ples
Ponedeljak, 24. oktobar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Utorak, 25. oktobar (20.30) Hasanaginica
Sreda, 26. oktobar (20.30) Bizarno
Četvrtak, 27. oktobar (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Petak, 28. oktobar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 29. oktobar (20.30) Zli dusi
Nedelja, 30. oktobar (20.30) Ženski orkestar
Ponedeljak, 31. oktobar (20.30) Filozofski teatar
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Nasilje – premijera
Petak, 21. oktobar (20.00) Nasilje
Sreda, 26. oktobar (20.00) Nasilje
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Nasilje
Petak, 28. oktobar (20.00) Nasilje
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Ponedeljak, 3. oktobar (19.30) Veliki Getsbi – eng. titl
Subota, 8. oktobar (19.30) Balkan Dance Project, vol. 2 – premijera
Sreda, 12. oktobar (19.30) Miloš, Crnjanski
Subota, 22. oktobar (19.30) Suton – premijera
Ponedeljak, 24. oktobar (19.30) Suton
Nedelja, 30. oktobar (19.30) Anželika

Mala scena
Utorak, 4. oktobar (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Petak, 7. oktobar (20.00) Halo Beograd
Ponedeljak, 10. oktobar (20.00) I konje ubijaju, zar ne?
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Lolita
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Frida Kalo
Subota, 29. oktobar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 1. oktobar (17.00) Vesele vece
Nedelja, 2. oktobar (12.00) Avantura mačka Džoa
Nedelja, 2. oktobar (17.00) Lepotica i zver
Subota, 8. oktobar (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 9. oktobar (12.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 9. oktobar (17.00) Snežana u zemlji patuljaka
Subota, 15. oktobar (17.00) Sami u kući
Nedelja, 16. oktobar (12.00) Petar Pan
Nedelja, 16. oktobar (17.00) Bajka o mudrom prasetu
Subota, 22. oktobar (17.00) Lazina rođendanska žurka
Nedelja, 23. oktobar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 23. oktobar (17.00) Čarobno kresivo
Subota, 29. oktobar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 30. oktobar (12.00) Crvenkapa
Nedeljak, 30. oktobar (17.00) Mala sirena
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 8. oktobar (12.00) Zvezdarski vitez
Utorak, 11. oktobar (11.00) Zvezdarski vitez
Subota, 15. oktobar (17.00) Magareće godine
Utorak, 18. oktobar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Četvrtak, 20. oktobar (11.00) Zvezdarski vitez
Subota, 22. oktobar (12.00) Zvezdarski vitez
Četvrtak, 27. oktobar (11.00) U strahu su velike oči
Subota, 29. oktobar (12.00) Čarobnjak iz Oza

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Petak, 7. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 12. oktobar (20.00) Majstori, majstori
Utorak, 18. oktobar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Nedelja, 23. oktobar (20.00) 39 stepenika
Sreda, 26. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 28. oktobar (20.00) Dan odluke – premijera
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Subota, 1. oktobar (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Nedelja, 2. oktobar (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 3. oktobar (20.00) Reče mi jedan čoek…
Utorak, 4. oktobar (20.00) Koštana
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Vreme časti i ponosa
Petak, 7. oktobar (20.00) Oli mi ga dat?
Subota, 8. oktobar (20.00) Kirija
Nedelja, 9. oktobar (20.00) Perverzije u Čikagu
Utorak, 11. oktobar (20.00) Opasna igra
Sreda, 12. oktobar (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Lopuže
Petak, 14. oktobar (20.00) Prva parnica
Subota, 15. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Nedelja, 16. oktobar (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Dr Feler
Utorak, 18. oktobar (20.00) Karamazovi
Sreda, 19. oktobar (20.00) Vreme časti i ponosa

Nušićevi dani
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Generalna proba Nušića – premijera
Petak, 21. oktobar (20.00) Opasna igra
Subota, 22. oktobar (20.00) Vlast
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Ujež
Ponedeljak, 24. oktobar (20.00) Lopuže
Utorak, 25. oktobar (20.00) Žena bez srca – otkazano
Sreda, 26. oktobar (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Prva parnica

Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Koštana
Petak, 28. oktobar (20.00) Cabares cabarei
Subota, 29. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 31. oktobar (20.00) Oli mi ga dat?

Utorak, 1. novembar (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Sreda, 2. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Dr Feler
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 1. oktobar (12.00) Pepeljuga
Subota, 1. oktobar (17.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 2. oktobar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 2. oktobar (17.00) Tri praseta
Subota, 8. oktobar (12.00) Princ žabac
Subota, 8. oktobar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 9. oktobar (12.00) Petar Pan
Nedelja, 9. oktobar (17.00) Lepotica i zver
Subota, 15. oktobar (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 15. oktobar (17.00) Ježeva kućica
Nedelja, 16. oktobar (12.00) Tri praseta
Nedelja, 16. oktobar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Subota, 22. oktobar (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 22. oktobar (17.00) Bajke mog detinjstva
Nedelja, 23. oktobar (12.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 23. oktobar (17.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 29. oktobar (12.00) Uspavana lepotica
Subota, 29. oktobar (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 30. oktobar (12.00) Pinokio
Nedelja, 30. oktobar (17.00) Šešir pun boja
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Subota, 1. oktobar (19.30) Čikago
Nedelja, 2. oktobar (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Beograd – Moskva
Subota, 8. oktobar (19.30) Producenti
Nedelja, 9. oktobar (19.30) Viktor Viktorija
Utorak, 11. oktobar (19.30) Ženidba i udadba
Sreda, 12. oktobar (19.30) Neki to vole vruće
Subota, 15. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 16. oktobar (19.30) Sweet Charity
Utorak, 18. oktobar (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 19. oktobar (19.30) Čikago
Četvrtak, 20. oktobar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 21. oktobar (19.30) Grk Zorba
Subota, 22. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 23. oktobar (19.30) Viktor Viktorija
Utorak, 25. oktobar (19.30) Producenti
Sreda, 26. oktobar (19.30) Glavo luda
Subota, 29. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 1. novembar (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 2. novembar (19.30) Sweet Charity
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Šećerna vodica
Petak, 7. oktobar (20.00) Rijaliti obračun – pretpremijera
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Buba u uhu – učenici 5. beogradske gimnazije
Petak, 21. oktobar (20.00) Dar
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Petak, 21. oktobar (19.00) Zrno smisla, poetski teatar – za dž

Open Theatre Fest (ulaz slobodan)
Subota, 22. oktobar (16.30) Moć zvuka, radionica; Gong Vesna, Maribor
Nedelja, 23. oktobar (18.00) Moć zvuka, radionica; Gong Vesna, Maribor

Četvrtak, 27. oktobar (20.30) Manijak
Petak, 28. oktobar (20.30) Čovek, zver i vrlina
Nedelja, 30. oktobar (20.30) BG3 – za dž
********************************************

Teatar 78

Resavska 78, 3615-307
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Ponedeljak, 3. oktobar (20.00) Casa Novak
Subota, 8. oktobar (20.00) Menica bez pokrića

Scena „Kult“
Subota, 1. oktobar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 7. oktobar (20.00) Ukalupljivanje
Subota, 15. oktobar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Nedelja, 16. oktobar (20.00) Annelies
Petak, 21. oktobar (20.00) Ko još jede hleb uz supu?
Subota, 22. oktobar (20.00) Ručni rad
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Odlazni terminal
Petak, 28. oktobar (20.00) Brak u stvari ljubav
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Rosmersholm – BDP
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Izuj se – BDP
Petak, 21. oktobar (20.00) Knjiga druga, NP
Utorak, 25. oktobar (20.00) Ručni rad, UK „Vuk“
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 6. oktobar – nedelja, 9. oktobar… Stand up festival 2016
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Rijaliti obračun – premijera
Petak, 14. oktobar (20.00) Monti Pajton – Spamalot
Utorak, 18. oktobar (20.00) Danas nam je divno dno
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Đurologija

Petak, 2. decembar (20.00) Sjajni momci – Mustafa Nadarević, Senad Bašić i Moamer Kasumović
Subota, 3. decembar (20.00) Sjajni momci
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Monti Pajton – Spamalot
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 29. septembar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Petak, 30. septembar (20.00) Samo da znaš koliko te volim
Subota, 1. oktobar (20.00) Laži me – premijera
Nedelja, 2. oktobar (20.00) Ubi me kurje oko (rasprodato)
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Voli me do kraja – premijera
Petak, 7. oktobar (20.00) Svini Tod – premijera
Subota, 8. oktobar (20.00) Hot Line
Nedelja, 9. oktobar (20.00) Čekajući ministra
Utorak, 11. oktobar (20.00) Čaj od jasmina (rasprodato)
Petak, 14. oktobar (20.00) Voli me do kraja
Subota, 15. oktobar (20.00) Korak do poziva
Nedelja, 16. oktobar (20.00) Imamo dojavu
Utorak, 18. oktobar (20.00) Plastika
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Priča se po gradu
Petak, 21. oktobar (20.00) Zabranjeno voće
Subota, 22. oktobar (20.00) Poslednja šansa
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Voli me do kraja
Utorak, 25. oktobar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Samo da znaš koliko te volim
Petak, 28. oktobar (20.00) Čekajući ministra
Subota, 29. oktobar (20.00) Rijaliti obračun
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Svlačenje

Dečja scena
Cena ulaznica po predstavi je 400 RSD.
Subota, 1. oktobar (17.00) Ostrvo s blagom
Nedelja, 2. oktobar (12.00) Porodica Kremenko
Subota, 8. oktobar (17.00) Magična lira
Nedelja, 9. oktobar (12.00) Ušećerena Pepeljuga
Subota, 15. oktobar (17.00) Vukašin i Crvenkapa
Nedelja, 16. oktobar (12.00) Krcko Oraščić
Subota, 22. oktobar (17.00) Šuma čuda
Nedelja, 23. oktobar (12.00) Iza duge
Subota, 29. oktobar (17.00) Škola za male detektive
Nedelja, 30. oktobar (12.00) Štrumpfovi i Majka Priroda
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Sezona 2016. je završena.
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Subota, 1. oktobar (20.00) Raspareni par
Subota, 8. oktobar (20.00) Raspareni par
Nedelja, 9. oktobar (20.00) Raspareni par
Petak, 14. oktobar (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Subota, 15. oktobar (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Subota, 22. oktobar (20.00) Istrajnost
Petak, 28. oktobar (20.00) Istrajnost
Subota, 29. oktobar (20.00) Kabare Čikago
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Kabare Čikago
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nedelja, 9. oktobar (20.00) Tajna Crne ruke
Mjuzikl epohe: samrtni valcer Apisa i Evrope
Reditelj: Ljubiša Ristić
Cene ulaznica: 600, 800, 1000 i 1200 RSD

Ponedeljak, 10. oktobar (20.00) Tajna crne ruke
Subota, 22. oktobar (20.00) Čikaške perverzije – integralno
Ponedeljak, 24. oktobar (20.00) Buba u uhu
Subota, 29. oktobar (20.00) Medvjed

Nedelja, 6. novembar (20.00) Tajna crne ruke
Nedelja, 13. novembar (20.00) Audicija

Sreda, 14. decembar (20.00) Labudovo jezero – balet na ledu
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Sezona 2016 je završena.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Ponedeljak, 10. oktobar (20.00) Žaba
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Sumnjivo lice
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 6. oktobar (20.00) Kabare Zorane Pavić
Učestvuju: Zorana Pavić i „Old hat orkestar“
Cena karte: 600 RSD

Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Dobrodošli u kabare
Novi kabare Radeta Marjanovića
Igraju: Rade Marjanović, Tanja Bošković i Uroš Martinović
Cena karte: 600 RSD

Sreda, 19. oktobar (20.00) Nemam diplome imam silikone – stand up komedija
Nastupaju: Miodrag Stošić i Ana Poznanović
Cena karte: 300 RSD

Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Brakolomije
Tekst i režija: kolektivni
Igraju: Kalina Kovačević, Bojana Stefanović, Aleksandar Srećković Kubura, Nenad Stojmenović
Cena karte: 600 RSD

Scena za mlade
Ponedeljak, 31. oktobar (20.00) Lajanje na zvezde – Studio BIS!
Cena karte: 450 RSD

Dečija scena
Nedelja, 2. oktobar (12.00) Ljubav je pobedila – otvaranje dečije scene
Ulaz besplatan

Utorak, 4. oktobar (12.15) Predstava za OŠ „F. Kljajić Fića“ – Suzana

Nedelja, 9. oktobar (12.00) Velika trka
Cena karte: 400 RSD

Nedelja, 16. oktobar (12.00) Čuvari osmeha – mjuzikl za decu
Cena karte: 400 RSD

Utorak, 18. oktobar (10.00) Pažljivko
Ulaz besplatan

Sreda, 19. oktobar (14.00) Ježeva kućica – Studio BIS!

Nedelja, 23. oktobar (12.00) Četiri čarobne reči
Cena karte: 400 RSD

Nedelja, 30. oktobar (12.00) Aladin – baletska predstava za decu
Gostuje Una Saga Serbika
Cena karte: 450 RSD
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Subota, 1. oktobar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 2. oktobar (12.00) Maša i medved
Subota, 8. oktobar (17.00) Ledeno kraljevstvo
Nedelja, 9. oktobar (12.00) Pepa Prase
Nedelja, 16. oktobar (12.00) Zvončica i vila gusarka
Subota, 22. oktobar (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 23. oktobar (12.00) Minionsi
Subota, 29. oktobar (17.00) Pepeljuga – premijera
Nedelja, 30. oktobar (12.00) Igor mađioničar

Večernja scena
Pozorišne svečanosti: Festival pobednika festivala
Subota, 15. oktobar (20.00) Dr Nušić – Kruševačko i NP iz Sombora
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Perikle – Šabačko pozorište
Utorak, 18. oktobar (20.00) Tri sestrre – Pozorište Bora Stanković, Vranje
Sreda, 19. oktobar (20.00) Julije Cezar – NP iz Sombora i Budva grad teatar
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Gde je nestao Harms – NP Niš
Petak, 21. oktobar (20.00) Prs’o – NP Toša Jovanović, Zrenjanin
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Subota, 1. oktobar (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Subota, 8. oktobar (20.00) Grupna terapija – stand up
Utorak, 11. oktobar (20.00) Obično veče
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Dogodine u isto vreme
Subota, 15. oktobar (20.00) Kerovi
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Sreda, 19. oktobar (20.00) Bračni prevrtljivci
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Da, to su bili dani
Petak, 21. oktobar (20.00) Stand down sa Nebojšom Milovanovićem
Subota, 22. oktobar (20.00) Da se ja pitam – Mariana Aranđelović, stand up
Utorak, 25. oktobar (20.00) Naši dani
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Život je loto
Petak, 28. oktobar (20.00) Kerovi
Subota, 29. oktobar (20.00) Istočni anđeo
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Koncert: Magic Bush

Dečija scena
Subota, 1. oktobar (12.00) Štrumpfovi
Subota, 8. oktobar (12.00) Tužno pače
Subota, 15. oktobar (12.00) Princ Marcipan – lutkarska predstava
Subota, 22. oktobar (12.00) Angry Birds
Subota, 29. oktobar (12.00) Pipi Duga Čarapa – lutkarska predstava
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 6. oktobar – nedelja, 9. oktobar… Stand up festival
Utorak, 11. oktobar (20.00) Veče crnog humora
Četvrtak, 13. oktobar (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
Nedelja, 16. oktobar (20.00) Jelena Radanović – petogodišnjica rada i roast
Utorak, 18. oktobar (20.00) Veče četiri komičara
Sreda, 19. oktobar (20.00) Veče improvizacije
Četvrtak, 20. oktobar (20.00) Srđan Olman i Raša Nestorović
Petak, 21. oktobar (20.00) Mike St. Hilaire (SAD), Ana Zlatanović i Raša Nestorović
Nedelja, 23. oktobar (20.00) Mike St. Hilaire (SAD), Ana Zlatanović i Nikola Radojlović
Utorak, 25. oktobar (20.00) Nikola Silić one man show
Četvrtak, 27. oktobar (20.00) Marina Orsag (Hrv) i Martina Ipša (Slo)
Nedelja, 30. oktobar (20.00) Veče improvizacije
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Ponedeljak, 3. oktobar (20.00) Kovači
Sreda, 12. oktobar (20.00) Epitaf
Petak, 14. oktobar (20.00) Alisa
Subota, 15. oktobar (20.00) Alisa
Ponedeljak, 17. oktobar (20.00) Tri sestre – Pozorište Bora Stanković, Vranje

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.