Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – decembar 2016.

Pozorišni repertoari – decembar 2016.

Ovo su pozorišni repertoari za decembar 2016. godine.

Do kraja godine, u okviru pozorišne sezone 2016/17, očekuje nas još nekoliko značajnih premijera. Pogledajte repertoare!

Pozorišni repertoari – decembar 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Petak, 2. decembar (20.00) Kazimir i Karolina
Subota, 3. decembar (20.00) Egzibicionista
Nedelja, 4. decembar (20.00) Jesenja sonata
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Deca radosti
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Kao na nebu – Gavela, Zagreb
Petak, 9. decembar (20.00) Pijani
Subota, 10. decembar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 11. decembar (20.00) Deca radosti
Petak, 16. decembar (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 17. decembar (20.00) Mrešćenje šarana
Nedelja, 18. decembar (20.00) Pijani
Utorak, 20. decembar (20.00) Deca radosti
Sreda, 21. decembar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Četvrtak, 22. decembar (20.00) Egzibicionista
Petak, 23. decembar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 24. decembar (20.00) Jesenja sonata
Nedelja, 25. decembar (20.00) Mrešćenje šarana
Utorak, 27. decembar (20.00) Brod plovi za Beograd
Sreda, 28. decembar (20.00) Brod plovi za Beograd
Četvrtak, 29. decembar (20.00) Brod plovi za Beograd
Petak, 30. decembar (20.00) Brod plovi za Beograd

Scena „Petar Kralj“
Petak, 2. decembar (20.30) Čekajući Godoa
Subota, 3. decembar (20.30) Primorje
Nedelja, 4. decembar (20.30) Pomorandžina kora
Utorak, 6. decembar (20.30) Ćelava pevačica
Četvrtak, 8. decembar (20.30) Čekajući Godoa
Petak, 9. decembar (20.30) Konstelacije
Subota, 10. decembar (20.30) Strujosek
Četvrtak, 15. decembar (20.30) Dar-mar
Petak, 16. decembar (20.30) Lice
Subota, 17. decembar (20.30) Pomorandžina kora
Nedelja, 18. decembar (20.30) Konstelacije
Sreda, 21. decembar (20.30) Lice
Četvrtak, 22. decembar (20.30) Crvena – Grad teatar Budva
Subota, 24. decembar (20.30) Strujosek
Nedelja, 25. decembar (20.30) Volvo kamioni
Ponedeljak, 26. decembar (20.30) Čekaonica
Sreda, 28. decembar (20.30) Nečiji anđeo – pretpremijera
Četvrtak, 29. decembar (20.30) Nečiji anđeo – premijera
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Terorizam
Petak, 2. decembar (20.00) Kad su cvetale tikve
Subota, 3. decembar (20.00) Eling
Utorak, 6. decembar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Sreda, 7. decembar (20.00) Anđeli čuvari
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Kad su cvetale tikve
Petak, 9. decembar (20.00) Ždrelo – NP Kikinda
Subota, 10. decembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 11. decembar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Delirijum tremens
Sreda, 14. decembar (20.00) Palilulski roman
Petak, 16. decembar (20.00) Moje dete
Subota, 17. decembar (20.00) Anđeli čuvari
Nedelja, 18. decembar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Četvrtak, 22. decembar (20.00) Transilvanija
Petak, 23. decembar (20.00) Terorizam
Utorak, 27. decembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić

Nova scena
Nedelja, 4. decembar (20.30) Ključevi od Leraha
Ponedeljak, 5. decembar (20.30) Draga Jelena
Petak, 9. decembar (20.30) Berlinski zid
Subota, 10. decembar (20.30) Rulet-ples
Utorak, 13. decembar (20.30) Trpele
Sreda, 14. decembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Subota, 17. decembar (20.30) Derviš i smrt
Utorak, 20. decembar (20.30) Mleko
Sreda, 21. decembar (20.30) Moje dete
Nedelja, 25. decembar (20.30) Rosmersholm
Ponedeljak, 26. decembar (20.30) Ne igraj na Engleze
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 3. decembar (20.00) Leni
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Crvena: samoubistvo nacije
Utorak, 6. decembar (20.00) Kratka priča o antihristu
Sreda, 7. decembar (20.00) Kratka priča o antihristu
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Aveti
Subota, 10. decembar (20.00) Muškarčine
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Gamma cas
Sreda, 14. decembar (20.00) Ptice
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Crvena ljubav
Petak, 16. decembar (11.00) Ale i bauci
Petak, 16. decembar (20.00) Weeks
Subota, 17. decembar (20.00) Sloboda je najskuplja kapitalistička reč
Sreda, 21. decembar (20.00) Dama s kamelijama – Kazalište Hotel Bulić, Zagreb
Četvrtak, 22. decembar (20.00) Priča o vojniku
Subota, 24. decembar (20.00) Koncert grupe Vrooom
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Nema najavljenih predstava
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Nedelja, 4. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 9. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 10. decembar (19.30) Pasivno pušenje
Nedelja, 11. decembar (19.30) Veliki talas
Subota, 17. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi – premijera
Nedelja, 18. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 20. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 21. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 22. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 24. decembar (19.30) Kumovi
Nedelja, 25. decembar (19.30) Suze su OK
Ponedeljak, 26. decembar (19.30) Pasivno pušenje
Utorak, 27. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 28. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 29. decembar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 30. decembar (19.30) Veče sa Matijom – Matija Bećković

Nova scena
Subota, 3. decembar (20.00) Beton mahala
Nedelja, 4. decembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Utorak, 6. decembar (20.00) Voz
Sreda, 7. decembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Petak, 9. decembar (20.00) Tartif – Milanovačko pozorište
Subota, 10. decembar (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 11. decembar (20.00) Gozba
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Utorak, 13. decembar (20.00) Boing-boing
Sreda, 14. decembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Voz
Utorak, 20. decembar (20.00) Play Cervantes – Dunavfest
Sreda, 21. decembar (20.00) Večera budala
Četvrtak, 22. decembar (20.00) Bajka o pozorištu
Petak, 23. decembar (20.00) Voz
Subota, 24. decembar (20.00) Gozba
Nedelja, 25. decembar (20.00) Generalna proba samoubistva
Utorak, 27. decembar (20.00) Sokin i Bosina
Sreda, 28. decembar (20.00) Savršen kroj
Četvrtak, 29. decembar (20.00) Voz
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Subota, 3. decembar (20.00) Izdaja
Nedelja, 4. decembar (17.00) Pod žrvnjem
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Gospođica
Utorak, 6. decembar (20.00) Švabica
Sreda, 7. decembar (20.00) Pod žrvnjem
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Hamlet
Petak, 9. decembar (20.00) Hamlet
Subota, 10. decembar (20.00) Tako je moralo biti
Nedelja, 11. decembar (20.00) Zapisi iz podzemlja
Utorak, 13. decembar (20.00) Unosno mesto
Sreda, 14. decembar (20.00) Nora!
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Hamlet
Petak, 16. decembar (20.00) Pod žrvnjem
Petak, 23. decembar (20.00) Hotel „Slobodan promet“ – premijera
Subota, 24. decembar (20.00) Hamlet
Nedelja, 25. decembar (20.00) Gospođica
Ponedeljak, 26. decembar (20.00) Hotel „Slobodan promet“
Utorak, 27. decembar (20.00) Hotel „Slobodan promet“
Sreda, 28. decembar (20.00) Uobraženi bolesnik

Studio JDP
Ponedeljak, 5. decembar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Utorak, 13. decembar (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Sreda, 14. decembar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji (Radionica integracije)
Četvrtak, 15. decembar (20.30) Histerija
Subota, 17. decembar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Nedelja, 18. decembar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (Mikser House)
Utorak, 20. decembar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Četvrtak, 22. decembar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji (Radionica integracije)
Utorak, 27. decembar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (Mikser House)
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja i večernja scena
Subota, 3. decembar (17.00) Cirkus Mario i Neta
Nedelja, 4. decembar (12.00) Tri praseta
Utorak, 6. decembar (10.30) Car je go
Utorak, 6. decembar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Petak, 9. decembar (10.30) Car je go
Subota, 10. decembar (17.00) Čarobna knjiga
Nedelja, 11. decembar (12.00) Kameni cvet
Utorak, 13. decembar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Sreda, 14. decembar (10.30) Cirkus Mario i Neta
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Plavi čuperak
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Četvrtak, 1. decembar (18.00) Tesla i bitka na magnetnom polju – gostuje DKCB
Petak, 2. decembar (19.30) Rodoljupci
Subota, 3. decembar (19.30) Trubadur
Nedelja, 4. decembar (19.30) Gogolend – NP Sombor
Ponedeljak, 5. decembar (19.30) Velika drama
Utorak, 6. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Sreda, 7. decembar (19.30) Bal pod maskama
Četvrtak, 8. decembar (19.30) Put u Damask
Petak, 9. decembar (19.30) Dama s kamelijama
Subota, 10. decembar (19.30) Sestra Anđelika / Đani Skiki
Nedelja, 11. decembar (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 12. decembar (19.30) Kopelija
Utorak, 13. decembar (19.30) Majka Hrabrost i njena deca
Sreda, 14. decembar (19.30) Toska
Petak, 16. decembar (19.30) Kraljica Margo
Subota, 17. decembar (19.00) Pajaci / Kavalerija rustikana
Nedelja, 18. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 20. decembar (19.30) Bajadera
Četvrtak, 22. decembar (19.00) Otelo
Petak, 23. decembar (19.30) Derviš i smrt
Subota, 24. decembar (19.30) Travijata
Nedelja, 25. decembar (19.30) Antigona
Ponedeljak, 26. decembar (19.30) Velika drama
Utorak, 27. decembar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Sreda, 28. decembar (19.30) Čudo u Šarganu
Četvrtak, 29. decembar (19.30) Izbiračica
Petak, 30. decembar (19.30) Slepi miš
Subota, 31. decembar (19.30)

Sreda, 4. januar (19.30) Seviljski berberin
Četvrtak, 5. januar (19.30) Kir Janja
Petak, 13. januar (20.00) Novogodišnji gala koncert

Scena „Raša Plaović“
Četvrtak, 1. decembar (20.30) Zli dusi
Petak, 2. decembar (20.30) Sunce tuđeg neba
Subota, 3. decembar (20.30) Nesporazum
Nedelja, 4. decembar (20.30) Laža i paralaža
Ponedeljak, 5. decembar (20.30) Sara Bernar – Šabačko pozorište
Utorak, 6. decembar (20.30) Srpska Lajka
Sreda, 7. decembar (20.30) Mali bračni zločini
Četvrtak, 8. decembar (20.30) Kovači
Petak, 9. decembar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 10. decembar (20.30) Ženidba
Nedelja, 11. decembar (20.30) Narodna drama
Ponedeljak, 12. decembar (20.30) Naši sinovi
Utorak, 13. decembar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Sreda, 14. decembar (20.30) Sirano
Subota, 17. decembar (20.30) Otvorena veza – skoro pa previše – Teater Lab
Nedelja, 18. decembar (12.00) Bastijen i Bastijena
Nedelja, 18. decembar (20.30) Prah
Utorak, 20. decembar (20.30) Bela kafa
Sreda, 21. decembar (20.30) Ruža, uvela – Pozorište „Bora Stanković“, Vranje
Petak, 23. decembar (20.30) Ženski orkestar
Subota, 24. decembar (20.30) Elektra – pretpremijera
Nedelja, 25. decembar (20.30) Elektra – premijera
Ponedeljak, 26. decembar (20.30) Frenki i Džoni
Utorak, 27. decembar (20.30) Elektra
Sreda, 28. decembar (20.30) Narodna drama
Četvrtak, 29. decembar (20.30) Moje nagrade
Petak, 30. decembar (20.30) U agoniji
Subota, 31. decembar (20.30)

Sreda, 4. januar (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Četvrtak, 5. januar (20.30) Bizarno
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Krofne, ljubav i još po nešto
Petak, 2. decembar (20.00) Krofne, ljubav i još po nešto
Subota, 3. decembar (19.30) Uobraženi prinčevi – Baletski centar Ana Pflug
Nedelja, 4. decembar (19.30) Uobraženi prinčevi – Baletski centar Ana Pflug
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Nasilje
Utorak, 6. decembar (20.00) Nasilje
Sreda, 7. decembar (20.00) Papagaj – studenti FDU
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Na moru ljubavi – kabare sa muzikom Đure i Mornara
Subota, 10. decembar (19.30) Uobraženi prinčevi – Baletski centar Ana Pflug
Nedelja, 11. decembar (19.30) Uobraženi prinčevi – Baletski centar Ana Pflug
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Nasilje – rasprodato
Utorak, 13. decembar (20.00) Nasilje – rasprodato
Sreda, 14. decembar (20.00) Nasilje – rasprodato
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Nasilje – rasprodato
Nedelja, 18. decembar (10.00-20.30) Master klas Kokan Mladenović
Utorak, 20. decembar (16.00, 18.00, 20.00) Master klas Darijan Mihajlović
Petak, 23. decembar (19.30) Uobraženi prinčevi – Baletski centar Ana Pflug
Subota, 24. decembar (17.00, 19.00, 21.00) Master klas Predrag Stojmenović
Utorak, 27. decembar (20.00) Dan pozorišta Dadov: Omnibus Generacija 93 – premijera
Sreda, 28. decembar (20.00) Omnibus Generacija 93
Četvrtak, 29. decembar (19.30) Uobraženi prinčevi – Baletski centar Ana Pflug
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Subota, 3. decembar (19.30) Male tajne
Četvrtak, 8. decembar (19.30) Jadnici
Četvrtak, 15. decembar (19.30) Ana Karenjina
Petak, 16. decembar (19.30) Miloš, Crnjanski

Mala scena
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Halo Beograd
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Sreda, 7. decembar (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 3. decembar (12.00) Petar Pan
Subota, 3. decembar (17.00) Razmaženi princ
Nedelja, 4. decembar (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 4. decembar (17.00) Ja sam se zaljubiška
Subota, 10. decembar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 11. decembar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 11. decembar (17.00) Pinokio
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 3. decembar (12.00) Tom Sojer i đavolja posla
Utorak, 6. decembar (11.00) Zvezdarski vitez
Sreda, 7. decembar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Subota, 10. decembar (12.00) Mala sirena
Ponedeljak, 12. decembar (11.00) Snežna kraljica
Utorak, 13. decembar (12.00) Pepeljuga
Četvrtak, 15. decembar (12.00) Petar Pan – premijera; 6-12 god.
Subota, 17. decembar (12.00, 16.00, 19.00) Pepeljuga
Utorak, 20. decembar (12.00) Tom Sojer i đavolja posla
Sreda, 21. decembar (12.00) Pepeljuga
Četvrtak, 22. decembar (12.00) Pepeljuga
Petak, 23. decembar (12.00, 19.00) Pepeljuga
Subota, 24. decembar (11.00, 13.00) Pepeljuga
Utorak, 27. decembar (12.00) Pepeljuga

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Nedelja, 4. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 7. decembar (20.00) 39 stepenika
Sreda, 21. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Četvrtak, 29. decembar (20.00) Majstori, majstori
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Lopuže
Petak, 2. decembar (20.00) Dr Feler
Subota, 3. decembar (20.00) Cacijev uspomenar
Nedelja, 4. decembar (20.00) Koštana
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Utorak, 6. decembar (20.00) Vlast
Sreda, 7. decembar (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Oli mi ga dat?
Petak, 9. decembar (20.00) Opasna igra
Subota, 10. decembar (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
Nedelja, 11. decembar (20.00) Ujež
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Koštana
Utorak, 13. decembar (20.00) Cacijev uspomenar
Sreda, 14. decembar (20.00) Oli mi ga dat?
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
Petak, 16. decembar (20.00) Ujež
Subota, 17. decembar (20.00) Lopuže
Nedelja, 18. decembar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 19. decembar (20.00) Karamazovi
Utorak, 20. decembar (20.00) Vreme časti i ponosa
Sreda, 21. decembar (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 22. decembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 23. decembar (20.00) Kirija
Subota, 24. decembar (17.00) Velika novogodišnja frka
Subota, 24. decembar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 25. decembar (17.00) Velika novogodišnja frka
Nedelja, 25. decembar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 26. decembar (20.00) Dr Feler
Utorak, 27. decembar (20.00) Karamazovi
Sreda, 28. decembar (20.00) Opasna igra
Četvrtak, 29. decembar (20.00) Koštana
Petak, 30. decembar (20.00) Cacijev uspomenar

Četvrtak, 5. januar (20.00) Ježevo veče
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Četvrtak, 1. decembar (13.00) More mašte – Pozorište lutaka Niš
Subota, 3. decembar (12.00) Tužni psić
Subota, 3. decembar (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 4. decembar (12.00) Ježeva kućica
Nedelja, 4. decembar (17.00) Šešir pun boja
Subota, 10. decembar (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 10. decembar (17.00) Tri praseta
Nedelja, 11. decembar (12.00) Cvrčak i mrav u novogodišnjoj noći
Nedelja, 11. decembar (17.00) Uspavana lepotica

Večernja scena
Nedelja, 4. decembar (20.00) I živeli su srećno
Sreda, 7. decembar (20.00) Sve je to rock’n’roll – premijera, Studio Centar
Nedelja, 11. decembar (20.00) Izuj se (Ludum, ludum)
Utorak, 13. decembar (20.00) Sve je to rock’n’roll
Sreda, 14. decembar (20.00) Sve je to rock’n’roll
Subota, 17. decembar (20.00) I živeli su srećno
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Četvrtak, 1. decembar (19.30) Producenti
Petak, 2. decembar (19.30) Zona Zamfirova
Nedelja, 4. decembar (19.30) Neki to vole vruće
Utorak, 6. decembar (19.30) Čikago
Sreda, 7. decembar (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 8. decembar (19.30) Ženidba i udadba
Petak, 9. decembar (19.30) Viktor Viktorija
Subota, 10. decembar (19.30) Grk Zorba
Nedelja, 11. decembar (19.30) Mamma Mia!
Petak, 16. decembar (19.30) 175 godina od osnivanja Teatra na Ćumruku u Beogradu
Subota, 17. decembar (19.30) Zona Zamfirova
Nedelja, 18. decembar (19.30) Sweet Charity
Utorak, 20. decembar (19.30) Čikago
Sreda, 21. decembar (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 22. decembar (19.30) Mamma Mia!
Petak, 23. decembar (19.30) Beograd – Moskva – muzičko-scenska revija
Subota, 24. decembar (19.30) Viktor Viktorija
Nedelja, 25. decembar (19.30) Dva mirisa ruže
Utorak, 27. decembar (19.30) Sweet Charity
Sreda, 28. decembar (19.30) Mamma Mia!
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Per Gint – premijera
Utorak, 13. decembar (20.00) Per Gint
Sreda, 21. decembar (18.00) San novogodišnje noći – Savremena gimnazija
Petak, 30. decembar (12.00) Svi treba da znaju šta drugarstvo znači
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 3. decembar (20.00) Menica bez pokrića

Scena „Kult“
Utorak, 6. decembar (20.00) Ručni rad
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Ukalupljivanje
Petak, 9. decembar (20.00) Odlazni terminal
Subota, 10. decembar (20.00) Ko još jede hleb uz supu?
Sreda, 14. decembar (20.00) Upravnikovanje
Utorak, 20. decembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Subota, 10. decembar (11.30) Kako nasmejati Deda Mraza
Nedelja, 11. decembar (11.30) Nacionalni park Srbija – Mićko Ljubičić, kreativna radionica glume
Petak, 16. decembar (20.00) Igra parova – BDP
Sreda, 21. decembar (20.00) Naši sinovi – NP
Ponedeljak, 26. decembar (20.00) Dan odluke – Pozorište „Boško Buha“
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Sreda, 14. decembar (20.00) Monti Pajton – Spamalot
Subota, 24. decembar (20.00) Danas nam je divno dno
Nedelja, 25. decembar (12.00) Maša i medved
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Četvrtak, 29. decembar (20.00) Praćka
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Petak, 2. decembar (20.00) Čekajući ministra
Subota, 3. decembar (20.00) Pazi s kime spavaš
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Ljubav i padeži
Utorak, 6. decembar (20.00) Škola za ljubavnike
Sreda, 7. decembar (20.00) Svlačenje
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Pazi šta želiš
Petak, 9. decembar (20.00) Amateri
Nedelja, 11. decembar (20.00) Voli me do kraja
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Utorak, 13. decembar (20.00) Priča se po gradu
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Udaj se muški
Petak, 16. decembar (20.00) Ljubavnici
Subota, 17. decembar (20.00) Najluđa noć
Subota, 24. decembar (20.00) Plastika

Dečja scena
Cena ulaznica po predstavi je 400 RSD.
Subota, 3. decembar (17.00) Čarobna dolina
Nedelja, 4. decembar (12.00) Zaleđeno kraljevstvo
Subota, 10. decembar (17.00) Škola za male detektive
Nedelja, 11. decembar (12.00) Magična lira
Subota, 17. decembar (18.00) Deda Mraz u poslednji čas – novogodišnja predstava
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Sezona 2016. je završena.
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Petak, 2. decembar (20.00) Raspareni par
Subota, 3. decembar (20.00) Raspareni par
Petak, 9. decembar (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Subota, 10. decembar (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Petak, 16. decembar (20.00) Istrajnost
Subota, 17. decembar (20.00) Istrajnost
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Četvrtak, 1. decembar / petak, 2. decembar (21.00)
Off Frame festival
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 14. decembar (20.00) Labudovo jezero – balet na ledu
Petak, 16. decembar (20.00) Grk Zorba – beogradska premijera baleta
Nedelja, 18. decembar (20.21) FBI – Dosije Tesla
Petak, 23. decembar (19.30) Krcko Oraščić – novogodišnji balet
Nedelja, 25. decembar (15.00) Pepeljuga – pozorišno muzičko-scenski spektakl
Ponedeljak, 26. decembar (20.00) Johann Strauss Orchestra & Ballet Gala
Sreda, 28. decembar (20.00) Čikaške perverzije – integralno
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Ponedeljak, 12. decembar (11.00) Chto Delat – obrazovna predstava „Novi ljudi“
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Sezona 2016 je završena.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Četvrtak, 15. decembar (21.00) Koreografski radovi Zurovca i Manđole – premijera
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Gospođa ministarka
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Vreme žena – premijera
Utorak, 13. decembar (20.00) On, ona i ja
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Tražim muža
Sreda, 21. decembar (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 22. decembar (20.00) Svlačenje
Petak, 23. decembar (20.00) Vreme žena

Teatar zajednice
Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Priča sa jedne sofre
KC Rex – ulaz besplatan

Scena za mlade
Petak, 2. decembar (17.00 i 20.00) Lajanje na zvezde
Subota, 10. decembar (20.00) Zajednički stan
Petak, 16. decembar (20.00) Kaznena subota
Ponedeljak, 26. decembar (20.00) Let – premijera
Utorak, 27. decembar (20.00) Let

Dečija scena
Nedelja, 4. decembar (12.00) Ko to tamo prlja? – dramsko-baletska predstava
Subota, 10. decembar (12.00) Nestašni Ćira
Nedelja, 11. decembar (12.00) Deda Mraz na putu oko sveta – baletska predstava
Nedelja, 18. decembar (12.00) Novogodišnja pahulja
Utorak, 20. decembar (12.00) Kulturologija za najmlađe
Sreda, 21. decembar (12.00) Kulturologija za najmlađe
Četvrtak, 22. decembar (12.00) Kulturologija za najmlađe
Nedelja, 25. decembar (12.00) Raspevana čarobna jelka
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nedelja, 4. decembar (12.00) Minionsi
Subota, 10. decembar (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 11. decembar (12.00) Štrumpfovi
Subota, 17. decembar (17.00) Alisa u zemlji čuda
Nedelja, 18. decembar (12.00) Pepeljuga
Subota, 24. decembar (17.00) Petar Pan – novogodišnja predstava
Nedelja, 25. decembar (12.00) Maša i medved – novogodišnja predstava

Večernja scena
Subota, 17. decembar (20.00) Humanitarna predstava
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Pogrešan broj – premijera
Subota, 3. decembar (22.00) Kabare Carte Blanche
Sreda, 7. decembar (20.00) Bračni prevrtljivci
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Kabare tri dame – Cimet i vanila
Petak, 9. decembar (20.00) Hor „bečkih“ dečaka – premijera
Subota, 10. decembar (20.00) Pogrešan broj
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Pomahnitali
Utorak, 13. decembar (20.00) Primadone
Sreda, 14. decembar (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Hor „bečkih“ dečaka
Petak, 16. decembar (20.00) Kerovi
Subota, 17. decembar (21.00) Rokenrol kabare – premijerna obnova
Utorak, 20. decembar (20.00) Art
Sreda, 21. decembar (20.00) Da, to su bili dani
Petak, 23. decembar (22.00) Kabare Carte Blanche
Subota, 24. decembar (20.00) Stand Down sa Nebojšom Milovanovićem
Utorak, 27. decembar (20.00) Naši dani
Sreda, 28. decembar (20.00) Obično veče
Četvrtak, 29. decembar (20.00) Brakolomije

Dečja scena
Subota, 24. decembar (12.00) Ivica i Marica u novogodišnjoj kung-fu avanturi
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 1. decembar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Subota, 3. decembar (20.00) Jelena Radanović, Marina Orsag i Martina Ipša
Nedelja, 4. decembar (20.00) Veče crnog humora
Utorak, 6. decembar (20.00) Ana Zlatanović, Radomir Nestorović, Nenad Stefanovski i Nebojša Potkrajac
Četvrtak, 8. decembar (20.00) Veče hrvatskih komičara: Tihomir Paravina i Saša Turković
Nedelja, 11. decembar (20.00) A. Perišić i N. Silić – Istinita fantastika
Utorak, 13. decembar (20.00) Veče improvizacije
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Nedelja, 18. decembar (20.00) Jelena Radanović – Ako vam ja ne odmognem, ko će?
Utorak, 20. decembar (20.00) Veče četiri komičara
Četvrtak, 22. decembar (20.00) A. Perišić i M. Orsag – Kaj bre
Nedelja, 25. decembar (20.00) A. Perišić i N. Silić – Istinita fantastika
Utorak, 27. decembar (20.00) Nenad Stefanovski, Miloš Radojković i Ivan Nikolić
Sreda, 28. decembar (20.00) Veče improvizacije
Četvrtak, 29. decembar (20.00) Prednovogodišnji specijal

Četvrtak, 5. januar (20.00) Martina Ipša – Žena za volanom, one woman show
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Nedelja, 11. decembar (21.00) Kad je Francuz sreo Srpkinju (na eng.)
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.