Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – januar 2017.

Pozorišni repertoari – januar 2017.

Ovo su pozorišni repertoari za januar 2017. godine.

Početkom godine malo je zatišje u okviru pozorišne sezone 2016/17, ali već od sredine meseca pozorišta rade punom parom. Pogledajte repertoare!

Pozorišni repertoari – januar 2017.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Četvrtak, 12. januar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 14. januar (20.00) Kazimir i Karolina
Nedelja, 15. januar (20.00) Pijani
Sreda, 18. januar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Četvrtak, 19. januar (20.00) Jesenja sonata
Petak, 20. januar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 21. januar (20.00) Egzibicionista
Nedelja, 22. januar (20.00) Mrešćenje šarana
Utorak, 24. januar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Sreda, 25. januar (20.00) Sveti Georgije ubiva aždahu
Četvrtak, 26. januar (20.00) Jesenja sonata
Petak, 27. januar (20.00) Mrešćenje šarana
Subota, 28. januar (20.00) Deca radosti
Nedelja, 29. januar (20.00) Pijani
Ponedeljak, 30. januar (20.00) Makbet
Utorak, 31. januar (20.00) Mrešćenje šarana

Scena „Petar Kralj“
Četvrtak, 12. januar (20.30) Dar-mar
Petak, 13. januar (20.30) Crvena
Subota, 14. januar (20.30) Lice
Nedelja, 15. januar (20.30) Konstelacije
Sreda, 18. januar (20.30) Magično popodne – pretpremijera
Četvrtak, 19. januar (20.30) Magično popodne – premijera
Petak, 20. januar (20.30) Magično popodne
Subota, 21. januar (20.30) Lice
Nedelja, 22. januar (20.30) Volvo kamioni
Utorak, 24. januar (20.30) Magično popodne
Sreda, 25. januar (20.30) Čekajući Godoa
Četvrtak, 26. januar (20.30) Strujosek
Petak, 27. januar (20.30) Čekaonica
Subota, 28. januar (20.30) Konstelacije
Nedelja, 29. januar (20.30) Pomorandžina kora
Ponedeljak, 30. januar (20.30) Ćelava pevačica
Utorak, 31. januar (20.30) Pomorandžina kora
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Subota, 14. januar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 15. januar (20.00) Anđeli čuvari
Ponedeljak, 16. januar (20.00) Transilvanija
Sreda, 18. januar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Subota, 21. januar (20.00) Palilulski roman
Ponedeljak, 23. januar (20.00) Eling
Utorak, 24. januar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Četvrtak, 26. januar (20.00) Transilvanija
Nedelja, 29. januar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Ponedeljak, 30. januar (20.00) Terorizam

Nova scena
Utorak, 10. januar (20.30) Trpele
Sreda, 11. januar (20.30) Moje dete
Četvrtak, 12. januar (20.30) Rulet-ples
Utorak, 17. januar (20.30) Mleko
Sreda, 18. januar (20.30) Derviš i smrt
Četvrtak, 19. januar (20.30) Igra parova
Subota, 21. januar (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 22. januar (20.30) Draga Jelena
Ponedeljak, 23. januar (20.30) Berlinski zid
Utorak, 24. januar (20.30) Rosmersholm
Sreda, 25. januar (20.30) Život je pred tobom
Četvrtak, 26. januar (20.30) Klučevi od Leraha
Subota, 28. januar (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 29. januar (20.30) Oskar i Mama Roz
Utorak, 31. januar (20.30) Mesec u plamenu
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 21. januar (20.00) Novo doba – premijera
Nedelja, 22. januar (20.00) Novo doba
Utorak, 24. januar (20.00) Novo doba
Sreda, 25. januar (20.00) Novo doba
Četvrtak, 26. januar (20.00) Crvena ljubav
Petak, 27. januar (20.00) Doček
Subota, 28. januar (20.00) Ptice
Ponedeljak, 30. januar (20.00) Dunjaluk
Utorak, 31. januar (20.00) Muškarčine
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Nema najavljenih predstava
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Ponedeljak, 16. januar (19.30) Pasivno pušenje
Utorak, 17. januar (19.30) Kumovi
Sreda, 18. januar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 20. januar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 21. januar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 22. januar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 23. januar (19.30) Pasivno pušenje
Utorak, 24. januar (19.30) Veliki talas
Sreda, 25. januar (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Četvrtak, 26. januar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 27. januar (19.30) Pasivno pušenje
Subota, 28. januar (19.30) Sokin i Bosina
Nedelja, 29. januar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 30. januar (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 31. januar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi

Nova scena
Subota, 14. januar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Nedelja, 15. januar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Utorak, 17. januar (20.00) Gozba
Sreda, 18. januar (20.00) Voz
Četvrtak, 19. januar (20.00) Čorba od kanarinca
Subota, 21. januar (20.00) Večera budala
Nedelja, 22. januar (20.00) Generalna proba samoubistva
Utorak, 24. januar (20.00) Savršen kroj
Sreda, 25. januar (20.00) Boing-boing
Četvrtak, 26. januar (20.00) Tramvaj zvani želja
Petak, 27. januar (20.00) Voz
Subota, 28. januar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Nedelja, 29. januar (20.00) Voz
Ponedeljak, 30. januar (20.00) Gozba
Utorak, 31. januar (20.00) Voz
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Nedelja, 8. januar (20.00) Hamlet
Ponedeljak, 9. januar (20.00) Pod žrvnjem
Utorak, 10. januar (20.00) Tako je moralo biti
Sreda, 11. januar (20.00) Švabica
Četvrtak, 12. januar (20.00) Hotel „Slobodan promet“
Petak, 13. januar (20.00) Mletački trgovac
Subota, 14. januar (20.00) Otelo
Nedelja, 15. januar (20.00) Hamlet
Ponedeljak, 16. januar (20.00) Uobraženi bolesnik
Utorak, 17. januar (20.00) Unosno mesto
Sreda, 18. januar (20.00) Uobraženi bolesnik
Četvrtak, 19. januar (20.00) Hotel „Slobodan promet“
Petak, 20. januar (20.00) Sumnjivo lice
Subota, 21. januar (20.00) Nora!
Nedelja, 22. januar (20.00) Gospođica
Ponedeljak, 23. januar (20.00) Pod žrvnjem
Utorak, 24. januar (20.00) Hamlet
Sreda, 25. januar (20.00) Zapisi iz podzemlja
Četvrtak, 26. januar (20.00) Metamorfoze
Petak, 27. januar (20.00) Hotel „Slobodan promet“
Subota, 28. januar (20.00) Pod žrvnjem
Nedelja, 29. januar (20.00) Izdaja
Ponedeljak, 30. januar (20.00) Pod žrvnjem
Utorak, 31. januar (20.00) Tartif

Studio JDP
Subota, 14. januar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Ponedeljak, 16. januar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Petak, 20. januar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Subota, 21. januar (20.30) Histerija
Nedelja, 22. januar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Sreda, 25. januar (20.30) Marks u Sohou
Četvrtak, 26. januar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Subota, 28. januar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Nedelja, 29. januar (20.30) Histerija
Ponedeljak, 30. januar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja i večernja scena
Utorak, 10. januar (10.30) Tri praseta
Sreda, 11. januar (10.30) Tri praseta
Četvrtak, 12. januar (10.30) Mačak u čizmama
Petak, 13. januar (10.30) Mačak u čizmama
Subota, 14. januar (17.00) Andersenovi kuvari
Nedelja, 15. januar (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 17. januar (10.30) Čudne ljubavi
Utorak, 17. januar (20.00) Kapetan Džon Piplfoks
Sreda, 18. januar (10.30) Čudne ljubavi
Sreda, 18. januar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Četvrtak, 19. januar (10.30) Pinokio
Subota, 21. januar (17.00) Car je go!
Nedelja, 22. januar (12.00) Čudne ljubavi
Utorak, 24. januar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Sreda, 25. januar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Četvrtak, 26. januar (10.30) Pinokio
Petak, 27. januar (10.30) Cirkus Mario & Neta
Subota, 28. januar (17.00) Strašne priče braće Grim
Nedelja, 29. januar (12.00) Kameni cvet
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 4. januar (19.30) Seviljski berberin
Četvrtak, 5. januar (19.30) Kir Janja
Nedelja, 8. januar (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 9. januar (19.30) Rodoljupci
Utorak, 10. januar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Sreda, 11. januar (19.30) Italijanka u Alžiru
Četvrtak, 12. januar (19.30) Rodoljupci
Petak, 13. januar (20.00) Novogodišnji gala koncert
Subota, 14. januar (18.00) Koncert Saborne crkve
Nedelja, 15. januar (19.30) Čudo u Šarganu
Ponedeljak, 16. januar (19.30) Henri Šesti
Utorak, 17. januar (19.30) Don Kihot
Sreda, 18. januar (19.30) Čarobno frula
Četvrtak, 19. januar (19.00) Karmen
Petak, 20. januar (19.30) Put u Damask
Subota, 21. januar (19.30) Velika drama
Nedelja, 22. januar (12.00) Tesla i bitka na magnetnom polju – mjuzikl, DKCB
Nedelja, 22. januar (19.30) Marija Stjuart
Ponedeljak, 23. januar (19.30) Kopelija
Utorak, 24. januar (19.30) Hinkeman – gostuje Zagrebačko kazalište mladih
Sreda, 25. januar (19.30) Boemi
Četvrtak, 26. januar (19.30) Bajadera
Petak, 27. januar (20.00) Svetosavska akademija
Subota, 28. januar (19.30) Derviš i smrt
Nedelja, 29. januar (19.00) Evgenije Onjegin
Ponedeljak, 30. januar (19.30) Majka Hrabrost i njena deca
Utorak, 31. januar (19.30) Labudovo jezero

Sreda, 1. februar (19.00) Adrijana Lekuvrer
Četvrtak, 2. februar (19.30) Narodni poslanik
Petak, 3. februar (19.30) Kopelija
Subota, 4. februar (19.00) Aida

Scena „Raša Plaović“
Sreda, 4. januar (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Četvrtak, 5. januar (20.30) Bizarno
Nedelja, 8. januar (20.30) Nesporazum
Ponedeljak, 9. januar (20.30) Frenki i Džoni
Utorak, 10. januar (20.30) Bela kafa
Sreda, 11. januar (20.30) Narodna drama
Četvrtak, 12. januar (20.30) Staklena menažerija
Petak, 13. januar (20.30) Elektra
Subota, 14. januar (20.30) Ljubav i san – novogodišnji jazz koncert
Nedelja, 15. januar (12.00) Bastijen i Bastijena
Nedelja, 15. januar (20.30) Ženski orkestar
Ponedeljak, 16. januar (20.30) Sirano
Utorak, 17. januar (20.30) Mali bračni zločini
Sreda, 18. januar (20.30) Požar. Laundž / Kontrast ili tamo gde smo ostali – gostuje SNP, Novi Sad
Četvrtak, 19. januar (20.30) U agoniji
Petak, 20. januar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 21. januar (20.30) Bela kafa
Nedelja, 22. januar (20.30) Moje nagrade
Ponedeljak, 23. januar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Utorak, 24. januar (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Sreda, 25. januar (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 26. januar (20.30) Razumihin Show – gostuje FDU i Trupa „Duplo dno“
Petak, 27. januar (20.30) Sirano
Subota, 28. januar (20.30) Viza – gostuju studenti III godine glume ALU
Nedelja, 29. januar (20.30) Ženidba
Ponedeljak, 30. januar (20.30) Mali bračni zločini
Utorak, 31. januar (20.30) Zli dusi

Sreda, 1. februar (20.30) Elektra
Četvrtak, 2. februar (20.30) Elektra
Petak, 3. februar (20.30) Prah
Subota, 4. februar (20.30) Na dnu
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Ponedeljak, 16. januar (20.00) Nasilje
Utorak, 17. januar (20.00) Nasilje
Sreda, 18. januar (20.00) Nasilje
Četvrtak, 19. januar (20.00) Krofne, ljubav i još po nešto
Petak, 20. januar (20.00) Seks za početnike
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Ponedeljak, 16. januar (19.30) Jadnici
Sreda, 18. januar (19.30) Miloš, Crnjanski
Ponedeljak, 23. januar (19.30) Veliki Getsbi

Četvrtak, 2. februar (19.30) 20 godina Madlenianuma: Suton – nacionalna opera

Mala scena
Nedelja, 15. januar (20.00) Frida Kalo
Utorak, 17. januar (20.00) Lolita
Ponedeljak, 30. januar (20.00) I konje ubijaju, zar ne?
Utorak, 31. januar (20.00) Halo Beograd – kabare
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 14. januar (12.00) Sami u kući
Subota, 14. januar (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 15. januar (12.00) Mnogo brige ni oko čega
Nedelja, 15. januar (17.00) Ja sam se zaljubiška
Subota, 21. januar (17.00) Pinokio
Nedelja, 22. januar (12.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 22. januar (17.00) Carevo novo odelo
Subota, 28. januar (12.00) Petar Pan
Subota, 28. januar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 29. januar (12.00) Crvenkapa
Nedelja, 29. januar (17.00) Uspavana lepotica
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Nedelja, 15. januar (12.00) Petar Pan
Utorak, 17. januar (11.00) Snežna kraljica
Četvrtak, 19. januar (12.00) Petar Pan
Subota, 21. januar (12.00) Tom Sojer i đavolja posla
Utorak, 24. januar (11.00) Snežna kraljica
Sreda, 25. januar (11.00) U strahu su velike oči
Subota, 28. januar (17.00) Magareće godine

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Ponedeljak, 23. januar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Četvrtak, 26. januar (20.00) Iza kulisa
Ponedeljak, 30. januar (20.00) 39 stepenika
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Sreda, 4. januar (20.00) Cacijev uspomenar
Četvrtak, 5. januar (20.00) Ježevo novogodišnje smejalište – za dž
Utorak, 10. januar (20.00) Koštana
Sreda, 11. januar (20.00) Vlast
Četvrtak, 12. januar (20.00) Lopuže
Petak, 13. januar (20.00) Cacijev uspomenar
Subota, 14. januar (20.00) Prva parnica
Ponedeljak, 16. januar (20.00) Dr Feler
Utorak, 17. januar (20.00) Perverzija u Čikagu
Sreda, 18. januar (20.00) Opasna igra
Četvrtak, 19. januar (20.00) Kirija
Petak, 20. januar (20.00) Koštana
Subota, 21. januar (20.00) Karamazovi
Nedelja, 22. januar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 23. januar (20.00) Dr Feler
Utorak, 24. januar (20.00) Lopuže
Sreda, 25. januar (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
Četvrtak, 26. januar (20.00) Oli mi ga dat?
Petak, 27. januar (20.00) Opasna igra
Subota, 28. januar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 29. januar (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 30. januar (20.00) Prva parnica
Utorak, 31. januar (20.00) Vlast

Sreda, 1. februar (20.00) Koštana
Četvrtak, 2. februar (20.00) Jasmin na stranputici
Petak, 3. februar (20.00) Cacijev uspomenar
Subota, 4. februar (20.00) Dr Feler
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Subota, 14. januar (14.00) Uspavana lepotica
Subota, 14. januar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 15. januar (12.00) Dogodilo se u Lutkovu
Nedelja, 15. januar (17.00) Tri praseta
Subota, 21. januar (12.00) Pinokio
Subota, 21. januar (20.00) Bubamarac – premijera
Nedelja, 22. januar (12.00) Bubamarac
Nedelja, 22. januar (17.00) Ružno pače
Subota, 28. januar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 29. januar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 29. januar (17.00) Baš čelik

Večernja scena
Subota, 28. januar (20.00) Izuj se – Ludum, Ludum
Utorak, 31. januar (20.00) I živeli su srećno
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Subota, 14. januar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 15. januar (19.30) Čikago
Utorak, 17. januar (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 18. januar (19.30) Grk Zorba
Subota, 21. januar (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 22. januar (19.30) Sweet Charity
Sreda, 25. januar (19.30) Zona Zamfirova
Četvrtak, 26. januar (19.30) Beograd-Moskva
Petak, 27. januar (19.30) Mamma Mia!
Subota, 28. januar (19.30) Producenti
Nedelja, 29. januar (19.30) Cigani lete u nebo
Utorak, 31. januar (19.30) Ženidba i udadba
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Utorak, 24. januar (20.00) Život moj – ulaz besplatan
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Ponedeljak, 16. januar (20.00) Menica bez pokrića
Četvrtak, 19. januar (20.00) Casa Novak

Scena „Kult“
Nedelja, 22. januar (20.00) Brak u stvari ljubav
Ponedeljak, 23. januar (20.00) Ručni rad
Utorak, 24. januar (20.00) Ukalupljivanje
Utorak, 31. januar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 12. januar (20.00) Moje dete – BDP
Subota, 21. januar (17.00) Ispit – studenti II godine glume Fakulteta umetnosti (Kosovo)
Ponedeljak, 23. januar (20.00) Ženski orkestar – NP
Subota, 28. januar (18.00) Ispit – studenti I godine glume Fakulteta umetnosti (Kosovo)
Utorak, 31. januar (20.00) Crvena – Grad teatar Budva
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Utorak, 14. februar (20.00) Danas nam je divno dno
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Petak, 20. januar (20.00) Tri lica ogledala
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 13. januar (20.00) Ljubav i padeži
Utorak, 17. januar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Nedelja, 22. januar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Utorak, 24. januar (20.00) Pazi šta želiš
Subota, 28. januar (20.00) Najluđa noć

Dečja scena
Cena ulaznica po predstavi je 400 RSD.
Subota, 14. januar (17.00) Labudovo jezerce – balet
Nedelja, 15. januar (12.00) Zaleđeno kraljevstvo
Subota, 21. januar (17.00) Krcko Oraščić
Nedelja, 22. januar (12.00) Štrumpfovi i Majka Priroda
Subota, 28. januar (17.00) Sveti Sava
Nedelja, 29. januar (12.00) Alisa u zemlji zmaja
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Prve predstave biće igrane u toku letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nedelja, 15. januar (16.00) Baletski studio Adagio
Subota, 21. januar (20.00) Krcko Oraščić – Narodno pozorište
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Predstave će se igrati tokom letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Petak, 27. januar (21.00) Žaba
Ponedeljak, 30. januar (20.00) Koreografski radovi Zurovca i Manđole
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Nedelja, 22. januar (20.00) Zajednički stan – Pozorišna trupa „Artisti“

Dečija scena
Petak, 27. januar (16.30) Zlatno jagnje – o svetom Savi
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava

Večernja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Četvrtak, 12. januar (20.00) Obično veče
Petak, 13. januar (21.30) R’n’R doček srpske nove godinev – Hammondeggs unplugged
Subota, 14. januar (20.00) Hor „bečkih“ dečaka
Utorak, 17. januar (20.00) Kabare tri dame: Cimet i vanila
Sreda, 18. januar (20.00) Ukrađena ličnos’
Četvrtak, 19. januar (21.00) Rock ‘n’ Roll kabare
Nedelja, 22. januar (20.00) Da, to su bili dani – kabare
Ponedeljak, 23. januar (20.00) Stand up kabare: Brevrovizija
Utorak, 24. januar (20.00) Pomahnitali
Sreda, 25. januar (20.00) Naši dani
Četvrtak, 26. januar (20.00) Kerovi
Petak, 27. januar (20.00) San o Balkanu
Subota, 28. januar (21.30) Kabare Carte Blanche

Dečja scena
Subota, 28. januar (12.00) Ivica i Marica u kung-fu avanturi – premijera
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 3. januar (20.30) Stand up: Novogodišnji specijal
Četvrtak, 5. januar (20.30) Martina Ipša – Žena za volanom
Nedelja, 8. januar (20.30) Jelena Radanović – Ako vam ja ne odmognem – ko će?
Utorak, 10. januar (20.30) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Četvrtak, 12. januar (20.00) Veče improvizacije
Nedelja, 15. januar (20.00) Veče novog materijala
Utorak, 17. januar (20.00) Istinita fantastika – Aleksandar Perišić i Nikola Silić
Četvrtak, 19. januar (20.00) Srđan Olman One Man Show
Nedelja, 22. januar (20.00) Nikola Silić, Bob Bg i Luka Spasovski
Utorak, 24. januar (20.00) Veče crnog humora
Četvrtak, 26. januar (20.00) Veče improvizacije
Nedelja, 29. januar (20.00) Jelena Radanović, Marina Orsag i Katerina Vrana (GR)
Utorak, 31. januar (20.00) Srđan Dinčić „Đavo iz jagode“
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Nedelja, 15. januar (19.00) That Bad Eartha – kabaretsko veče
Sreda, 25. januar (19.00) Žudnja
********************************************

loading...

Jedan komentar

  1. Ako je dan u Beogradu onda treba da kad udjemo na sajt vidimo sve sta je tog dana u Beogradu, npr pozorista, ja znam nazive pozorista pa ne moram na vas sajt da gledam repertoar ocekivala sam da vidim sta je gde danas, ovako mi je ovo ne upotrebljivo. Ima li sta u Radison Blu na Bozicnom trgu? Ili negde drugde…. u kom restoranu ili kafani svira kojj bend npr ako ima icega.. sta je u Mikseru danas i link da kupim kartu….to je Beograd dtanas ovo je samo ovako jedno opste mesto…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.