Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – maj 2017.
Pozorišni repertoari: Atelje 212 - Ljubav, ljubav, ljubav
Pozorišni repertoari: Atelje 212 - Ljubav, ljubav, ljubav

Pozorišni repertoari – maj 2017.

Za maj 2017. godine objavljeni su pozorišni repertoari…

Pozorišna sezona 2016/17. traje još dva meseca, ali biće premijera i u maju. Pogledajte repertoare i iskoristite prijatne prolećne beogradske večeri i za odlazak u pozorište.

Pozorišni repertoari – maj 2017.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Četvrtak, 4. maj (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Petak, 5. maj (20.00) Jesenja sonata
Subota, 6. maj (20.00) Egzibicionista
Utorak, 9. maj (20.00) Pluća – Teatar Egzit iz Zagreba
Petak, 12. maj (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Subota, 13. maj (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 14. maj (20.00) Ustav Republike Hrvatske – Satirično kazalište Kerempuh
Ponedeljak, 15. maj (20.00) Jedan sluga, dva gospodara – Satirično kazalište Kerempuh
Utorak, 16. maj (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Četvrtak, 18. maj (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 19. maj (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Subota, 20. maj (20.00) Slavna Florens
Nedelja, 21. maj (20.00) Mrešćenje šarana
Utorak, 23. maj (20.00) Mrešćenje šarana
Sreda, 24. maj (20.00) Deca radosti
Četvrtak, 25. maj (20.00) Jesenja sonata
Petak, 26. maj (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 27. maj (20.00) Pijani
Ponedeljak, 29. maj (20.00) Kazimir i Karolina

Scena „Petar Kralj“
Četvrtak, 4. maj (20.30) Primorje
Petak, 5. maj (20.30) Detroit
Subota, 6. maj (20.30) Magično popodne
Nedelja, 7. maj (20.30) Konstelacije
Ponedeljak, 8. maj (20.30) Čekajući Godoa
Utorak, 9. maj (20.30) Ćelava pevačica
Četvrtak, 11. maj (20.30) Slavna Florens
Ponedeljak, 15. maj (20.30) Lice
Utorak, 16. maj (20.30) Pomorandžina kora
Četvrtak, 18. maj (20.30) Detroit
Petak, 19. maj (20.30) Crvena
Nedelja, 21. maj (20.30) Čekaonica
Utorak, 23. maj (20.30) Konstelacije
Sreda, 24. maj (20.30) Nečiji anđeo
Četvrtak, 25. maj (20.30) Strujosek
Petak, 26. maj (20.30) Detroit
Subota, 27. maj (20.30) O, kakav divan dan
Utorak, 30. maj (20.30) Pomorandžina kora
Sreda, 31. maj (20.30) Magično popodne
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Petak, 5. maj (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 9. maj (20.00) Tango etida – Volkov teatar, Jaroslavlje
Sreda, 10. maj (20.00) Dva bedna Rumuna – Volkov teatar, Jaroslavlje
Petak, 12. maj (20.00) Pomorandže za zbogom
Subota, 13. maj (20.00) Eling
Utorak, 16. maj (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Četvrtak, 18. maj (20.00) Totovi – premijera
Petak, 19. maj (20.00) Palilulski roman
Subota, 20. maj (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Ponedeljak, 22. maj (20.00) Totovi
Sreda, 24. maj (20.00) Edmund Kin – NP Niš
Četvrtak, 25. maj (20.00) Totovi
Petak, 26. maj (20.00) Pomorandže za zbogom
Subota, 27. maj (20.00) Buzdovan – Kruševačko pozorište
Ponedeljak, 29. maj (20.00) Transilvanija
Utorak, 30. maj (20.00) Kabare dobrog vojnika Švejka – Šabačko pozorište

Nova scena
Sreda, 3. maj (20.30) Ne igraj na Engleze
Četvrtak, 4. maj (20.30) Moj deda je aut
Petak, 5. maj (20.30) Dr Kaligari – Kraljevska akademija Birmingem
Četvrtak, 11. maj (20.30) Ključevi od Leraha – Festival savremene ruske drame
Subota, 13. maj (20.30) Moj deda je aut
Nedelja, 14. maj (20.30) Trpele
Sreda, 17. maj (20.30) Utopljene duše – premijera
Nedelja, 21. maj (20.30) Ženska posla
Ponedeljak, 22. maj (20.30) Utopljene duše
Utorak, 23. maj (20.30) Igra parova
Sreda, 24. maj (20.30) Ne igraj na Engleze
Četvrtak, 25. maj (20.30) Draga Jelena
Petak, 26. maj (20.30) Ženska posla
Subota, 27. maj (20.30) Moj deda je aut
Nedelja, 28. maj (20.30) Mleko
Ponedeljak, 29. maj (20.30) Berlinski zid
Utorak, 30. maj (20.30) Rulet-ples
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Četvrtak, 4. maj (20.00) Žene dade – jedna moguća izložba – Dah teatar
Petak, 5. maj (20.00) Možda sanjati – Dah teatar
Utorak, 9. maj (20.00) Leni
Sreda, 10. maj (20.00) Crvena ljubav
Petak, 12. maj (20.00) O s(a)vesti
Subota, 13. maj (20.00) Doček
Utorak, 16. maj (20.00) Sendi Bičz of Mars – FDU produkcija
Sreda, 17. maj (20.00) Muškarčine
Četvrtak, 18. maj (20.00) Dragan Simeunović Nova Logika i bend prijatelja
Petak, 19. maj (20.00) Novo doba
Petak, 26. maj (20.00) Priča o vojniku
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Nema najavljenih predstava
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Sreda, 3. maj (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 7. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 8. maj (19.30) Bajka o pozorištu
Nedelja, 14. maj (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 15. maj (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 19. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 20. maj (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 21. maj (19.30) Ministarstvo izbavljenja – NP Priština
Ponedeljak, 22. maj (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Utorak, 23. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 29. maj (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 30. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 31. maj (19.30) Pasivno pušenje – prevod na znakovni jezik

Nova scena
Petak, 5. maj (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Utorak, 9. maj (20.00) Voz
Četvrtak, 11. maj (20.00) Generalna proba samoubistva
Subota, 13. maj (20.00) Večera budala
Nedelja, 14. maj (20.00) Sokin i Bosina
Sreda, 17. maj (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Četvrtak, 18. maj (20.00) Savršen kroj
Petak, 19. maj (20.00) Boing-boing
Subota, 20. maj (20.00) Gozba
Nedelja, 21. maj (20.00) Beton mahala: Joj, evo ih ovi – Novopazarsko pozorište
Utorak, 23. maj (20.00) Generalna proba samoubistva – prevod na znakovni jezik
Sreda, 24. maj (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Četvrtak, 25. maj (20.00) Tramvaj zvani želja
Petak, 26. maj (20.00) Čorba od kanarinca
Subota, 27. maj (20.00) Voz
Ponedeljak, 29. maj (20.00) Suze su OK
Utorak, 30. maj (20.00) Veliki talas
Sreda, 31. maj (20.00) Voz
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Sreda, 3. maj (20.00) Pod žrvnjem
Četvrtak, 4. maj (20.00) Švabica
Petak, 5. maj (20.00) Don Žuan
Subota, 6. maj (20.00) Hotel Slobodan promet
Nedelja, 7. maj (20.00) Gospođica
Ponedeljak, 8. maj (20.00) Tartif
Utorak, 9. maj (20.00) Sumnjivo lice
Sreda, 10. maj (20.00) Uobraženi bolesnik
Četvrtak, 11. maj (20.00) Hamlet
Subota, 13. maj (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Nedelja, 14. maj (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Ponedeljak, 15. maj (20.00) Hamlet *
Utorak, 16. maj (20.00) Hamlet
Sreda, 17. maj (20.00) Pod žrvnjem
Četvrtak, 18. maj (20.00) Hotel Slobodan promet
Petak, 19. maj (20.00) Hamlet
Subota, 20. maj (20.00) Otelo
Nedelja, 21. maj (20.00) Don Žuan *
Ponedeljak, 22. maj (20.00) Hotel Slobodan promet
Utorak, 23. maj (20.00) Izdaja
Četvrtak, 25. maj (20.00) Unosno mesto *
Petak, 26. maj (20.00) Don Žuan
Subota, 27. maj (20.00) Hotel Slobodan promet
Nedelja, 28. maj (20.30) Pod žrvnjem
Ponedeljak, 29. maj (20.00) Tri zime – HNK, Zagreb

Studio JDP
Četvrtak, 11. maj (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (Mikser House; na engleskom jeziku bez prevoda)
Nedelja, 14. maj (20.30) Histerija
Četvrtak, 18. maj (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji (Radionica integracije)
Subota, 20. maj (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji (Radionica integracije)
Ponedeljak, 22. maj (20.30) U agoniji (Beoart 2015)
Sreda, 24. maj (20.30) Histerija
Četvrtak, 25. maj (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (Mikser House; na engleskom jeziku bez prevoda)
Petak, 26. maj (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Subota, 27. maj (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)

* Predstave su titlovane na engleski jezik
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Četvrtak, 4. maj (10.30) Mala škola rokenrola
Petak, 5. maj (10.30) Mala škola rokenrola
Subota, 6. maj (17.00) Car je go!
Nedelja, 7. maj (12.00) Aska i vuk
Utorak, 9. maj (10.30) Aska i vuk
Sreda, 10. maj (10.30) Mala škola rokenrola
Četvrtak, 11. maj (10.30) Mala škola rokenrola
Petak, 12. maj (10.30) Mačak u čizmama
Subota, 13. maj (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 14. maj (12.00) Cirkus Mario & Neta
Utorak, 16. maj (13.00) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu
Sreda, 17. maj (10.30) Car je go!
Četvrtak, 18. maj (11.00) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu
Petak, 19. maj (10.30) Čarobna knjiga
Subota, 20. maj (17.00) Tri praseta
Nedelja, 21. maj (12.00) Kameni cvet
Utorak, 23. maj (10.30) Kameni cvet
Sreda, 24. maj (10.30) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu
Četvrtak, 25. maj (10.30) Strašne priče braće Grim
Petak, 26. maj (10.30) Kameni cvet
Nedelja, 28. maj (12.00) Mačak u čizmama
Ponedeljak, 29. maj (10.30) Crvenkapa iz predgrađa
Sreda, 31. maj (10.30) Noć u Merlinovom zamku

Večernja / tinejdž scena
Utorak, 9. maj (20.00) Plavi čuperak
Sreda, 10. maj (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Utorak, 16. maj (20.00) Prevaranti
Sreda, 17. maj (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Četvrtak, 25. maj (20.00) Prevaranti
Petak, 26. maj (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Sreda, 31. maj (20.00) Plavi čuperak
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 3. maj (19.00) Đani Skiki / Pajaci
Četvrtak, 4. maj (19.30) Ričard Treći
Petak, 5. maj (19.30) Bajadera
Subota, 6. maj (19.30) Toska
Ponedeljak, 8. maj (20.00) Koncert: U inat 75-oj – Kornelije Kovač
Utorak, 9. maj (19.00) Svečana akademija – Dan pobede nad fašizmom
Sreda, 10. maj (19.30) Otelo
Četvrtak, 11. maj (19.30) Derviš i smrt
Petak, 12. maj (19.30) Uspavana lepotica
Subota, 13. maj (12.00) Rodoljupci
Subota, 13. maj (19.00) Aida
Nedelja, 14. maj (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 15. maj (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 16. maj (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 17. maj (20.00) Koncert mladih operskih pevača: Pogled u budućnost
Petak, 19. maj (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Subota, 20. maj (19.00) Madam Baterflaj
Nedelja, 21. maj (11.00) Tesla i bitka na magnetnom polju
Nedelja, 21. maj (19.30) Put u Damask
Ponedeljak, 22. maj (19.30) Izbiračica
Utorak, 23. maj (19.30) Seviljski berberin
Sreda, 24. maj (20.00) Koncert: Dan slovenske pismenosti – „Kolo“ i „Filip Kutev“
Četvrtak, 25. maj (19.30) Uspavana lepotica
Petak, 26. maj (19.30) Vladimir i Kosara – SNP
Subota, 27. maj (19.00) Karmen
Nedelja, 28. maj (19.00) Ričard Treći
Ponedeljak, 29. maj (19.30) Kir Janja
Utorak, 30. maj (19.30) Kopelija
Sreda, 31. maj (19.30) Rigoleto

Scena „Raša Plaović“
Sreda, 3. maj (20.30) Na dnu
Četvrtak, 4. maj (20.30) Srpska Lajka
Petak, 5. maj (20.30) Laža i paralaža
Subota, 6. maj (20.30) Moje nagrade
Nedelja, 7. maj (20.30) Salonika – Solun – Equal Voices Arts univerzitet, Novi Zeland
Ponedeljak, 8. maj (20.30) Bastijen i Bastijena
Utorak, 9. maj (20.30) Bela kafa
Sreda, 10. maj (20.00) Accordion Fantasy
Četvrtak, 11. maj (20.30) Ženski orkestar
Petak, 12. maj (20.30) Carstvo mraka
Subota, 13. maj (20.30) Sara
Nedelja, 14. maj (20.30) Prah
Ponedeljak, 15. maj (20.00) Koncert: Ljubav na smrt ili Tragična ljubav u delima nemačkih romantičara
Utorak, 16. maj (20.30) Carstvo mraka
Sreda, 17. maj (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 18. maj (20.30) Ženidba
Petak, 19. maj (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Subota, 20. maj (20.30) Bizarno
Nedelja, 21. maj (20.30) Sirano
Ponedeljak, 22. maj (20.30) Mala mađarska pornografija – Ujvideki Szinhaz
Utorak, 23. maj (20.30) Odumiranje medveda – NP Užice
Sreda, 24. maj (20.30) Analfabeta – Naroden teatar iz Ohrida
Četvrtak, 25. maj (20.30) Zli dusi
Petak, 26. maj (20.30) Bela kafa
Subota, 27. maj (20.30) Elektra
Nedelja, 28. maj (20.30) Ljubinko i Desanka
Ponedeljak, 29. maj (20.30) Mali bračni zločini
Utorak, 30. maj (20.30) Hasanaginica
Sreda, 31. maj (20.30) Nesporazum
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Utorak, 9. maj (20.00) Oliver Tvist
Sreda, 10. maj (20.00) Oliver Tvist
Četvrtak, 11. maj (20.00) Oliver Tvist
Utorak, 16. maj (20.00) Triptih za tinejdžera
Sreda, 17. maj (20.00) Krofne, ljubav i ponešto
Četvrtak, 18. maj (20.00) Nasilje – autorski projekat Škole glume o vršnjačkom nasilju
Utorak, 23. maj (20.00) Seks za početnike
Sreda, 24. maj (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Sreda, 3. maj (19.30) Male tajne
Petak, 5. maj (18.00) Evropski operski dani: Ljubavni napitak
Utorak, 9. maj (19.30) Miloš, Crnjanski
Sreda, 10. maj (19.30) Evropski operski dani: Krvava svadba – Bolero
Petak, 12. maj (18.00) Evropski operski dani: Čarobna frula – opera za decu; za dž
Utorak, 16. maj (19.30) Ana Karenjina
Sreda, 17. maj (19.30) Jadnici
Četvrtak, 18. maj (19.30) Milanković
Utorak, 23. maj (19.30) Ljubav i moda

Mala scena
Ponedeljak, 15. maj (20.00) Halo Beograd
Petak, 19. maj (20.00) Lolita
Ponedeljak, 22. maj (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Ponedeljak, 29. maj (20.00) Frida Kalo – 100. izvođenje
Utorak, 30. maj (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Sreda, 31. maj (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 6. maj (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 7. maj (12.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 7. maj (17.00) Mornar Popaj i zakopano blago
Subota, 13. maj (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Subota, 13. maj (17.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 14. maj (12.00) Sami u kući
Nedelja, 14. maj (17.00) Snežana u zemlji patuljaka
Subota, 20. maj (12.00) Pinokio
Subota, 20. maj (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 21. maj (12.00) Avantura mačka Džoa
Nedelja, 21. maj (17.00) Lepotica i zver
Subota, 27. maj (17.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 28. maj (12.00) Mačak i petao
Nedelja, 28. maj (17.00) Aladinova čarobna lampa
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Nedelja, 7. maj (12.00) Pepeljuga
Ponedeljak, 8. maj (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 14. maj (12.00) Čarobnjak iz Oza
Subota, 20. maj (12.00 i 20.00) Uspavana lepotica – premijera
Ponedeljak, 22. maj (11.00) Zvezdarski vitez
Utorak, 23. maj (12.00) Petar Pan
Petak, 26. maj (11.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 28. maj (12.00) Aladinova čarobna lampa
Utorak, 30. maj (11.00) Uspavana lepotica
Sreda, 31. maj (11.00) Uspavana lepotica

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Ponedeljak, 8. maj (20.00) Krčmarica Mirandolina
Ponedeljak, 22. maj (19.30) Gospođa ministarka
Četvrtak, 25. maj (20.00) Majstori, majstori
Ponedeljak, 29. maj (20.00) 39 stepenika
Sreda, 31. maj (19.30) Gospođa ministarka
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Ponedeljak, 1. maj (20.00) Povraćaj iz Haga
Utorak, 2. maj (20.00) Putovanje kroz gusto granje
Sreda, 3. maj (20.00) Lopuže
Četvrtak, 4. maj (20.00) Koštana
Petak, 5. maj (20.00) Perverzije u Čikagu
Subota, 6. maj (20.00) Dr Feler
Nedelja, 7. maj (20.00) Zakasotina
Utorak, 9. maj (20.00) Opasna igra
Sreda, 10. maj (20.00) Cacijev uspomenar
Četvrtak, 11. maj (20.00) Lopuže
Petak, 12. maj (20.00) Vlast
Subota, 13. maj (20.00) Karamazovi
Ponedeljak, 15. maj (20.00) Metar i po do Cezara – 10 godina od premijere
Utorak, 16. maj (20.00) Kirija
Sreda, 17. maj (20.00) Opasna igra
Četvrtak, 18. maj (20.00) Žena bez srca
Petak, 19. maj (20.00) Prva parnica
Subota, 20. maj (20.00) Cabares cabarei
Sreda, 24. maj (20.00) Perverzije u Čikagu
Četvrtak, 25. maj (20.00) Žena bez srca
Petak, 26. maj (20.00) Oli mi ga dat?
Subota, 27. maj (20.00) Kirija
Nedelja, 28. maj (20.00) Karamazovi
Utorak, 30. maj (20.00) Koštana
Sreda, 31. maj (20.00) Perverzije u Čikagu
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Subota, 6. maj (12.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 6. maj (17.00) Šešir pun boja
Nedelja, 7. maj (12.00) Tri praseta
Nedelja, 7. maj (17.00) Tajna Velikog medveda
Subota, 13. maj (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 13. maj (17.00) Vitez cvrčak
Nedelja, 14. maj (12.00) Cvrčak i mrav
Nedelja, 14. maj (17.00) Bubamarac
Subota, 20. maj (12.00) Princ žabac
Subota, 20. maj (17.00) Tri praseta
Nedelja, 21. maj (12.00) Pipi Duga Čarapa (autorski prijekat Jelice Brestovac i Cvetina Aničića)
Subota, 27. maj (12.00) Snežna kraljica
Subota, 27. maj (17.00) Tri praseta

Subota, 13. maj (16.00) Polje puno bisera – ispred Opštine Novi Beograd
Nedelja, 14. maj (16.00) Put oko sveta – ispred Opštine Novi Beograd

Večernja scena
Nedelja, 21. maj (20.00) Snežna kraljica
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Sreda, 10. maj (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 11. maj (19.30) Neki to vole vruće
Petak, 12. maj (19.30) Glavo luda
Subota, 13. maj (19.30) Grk Zorba
Nedelja, 14. maj (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 17. maj (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 18. maj (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 21. maj (19.30) Cigani lete u nebo
Utorak, 23. maj (19.30) Sweet Charity
Sreda, 24. maj (19.30) Beograd-Moskva
Četvrtak, 25. maj (19.30) Mamma Mia!
Subota, 27. maj (19.30) Viktor, Viktorija
Nedelja, 28. maj (19.30) Čikago
Utorak, 30. maj (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 31. maj (19.30) Cigani lete u nebo

Četvrtak, 1. jun (19.30) Mister Dolar
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 21. maj (20.00) Čekajući ministra
Besplatne karte se mogu preuzeti na biletarnici od 10.00 do 20.00.
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Ponedeljak, 8. maj (20.30) Seks i selo
Petak, 12. maj (20.30) Dom Bernarde Albe
Nedelja, 14. maj (20.00) Open Theatre Fest: Avionspotting; Kolašin, CG
Ponedeljak, 8. maj (19.00) U zrnu smisla – poetski teatar
Utorak, 16. maj (20.30) Zoološka priča
Utorak, 23. maj (20.30) BG-3
Sreda, 24. maj (20.00) Festival BAP
Petak, 26. maj (20.30) Rastibuđilizovane klejbezable
Subota, 27. maj (20.30) Lari Tompson
Nedelja, 28. maj (20.30) Čovek, zver i vrlina
Ulaznica je 200 RSD.
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Petak, 5. maj (20.00) Pakovana devojka – premijera
Subota, 6. maj (20.00) Pakovana devojka
Utorak, 9. maj (20.00) Beogradski festival ruske drame: Ričard III
Sreda, 10. maj (20.00) Beogradski festival ruske drame: Violina, daire i pegla
Petak, 12. maj (20.00) Banović Strahinja
Subota, 13. maj (20.00) Jučer sam se sjetio plave
Utorak, 16. maj (20.00) Hoćete li da se igramo – premijera

Scena „Kult“
Četvrtak, 4. maj (20.00) The Cabinet of Dr Caligari
Sreda, 17. maj (20.00) Fotografija 51 – premijera
Četvrtak, 18. maj (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 19. maj (20.00) Brak u stvari ljubav
Subota, 20. maj (20.00) Demon i prorok
Ponedeljak, 22. maj (20.00) Svingeri
Utorak, 23. maj (20.00) Ukalupljivanje
Sreda, 24. maj (20.00) Odlazni terminal
Četvrtak, 25. maj (20.00) Pu spas za sve nas
Petak, 26. maj (20.00) Skoro pa drama
Utorak, 30. maj (20.00) Iluzije

Tramvaj (info: 2424-860)
Sreda, 10. maj (17.30) Tramvaj zvani samoća – 1500 RSD
Ponedeljak, 22. maj (17.30) Tramvaj zvani samoća – 1500 RSD
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 8. maj (20.00) Staklena menažerija – NP
Ponedeljak, 15. maj (20.00) Ženska posla – BDP

Ponedeljak, 22. maj (20.00) – petak, 26. maj
Savez kulturno-umetničkih društava Beograda i DKSG: BAP 2017.

Subota, 27. maj (11.00) Kreativna radionica glume – Otvoreno pozorište i Talija
Nedelja, 28. maj (12.00) Gospođa ministarka – Otvoreno pozorište i Talija
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Petak, 5. maj (21.00) Stand up: Pablo Francisko
Petak, 12. maj (20.00) Danas nam je divno dno
Petak, 19. maj (20.00) Monty Python’s Spamalot
Petak, 26. maj (20.00) Državni posao
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 10. maj (20.00) Mi deca sa stanice Zoo
Nedelja, 21. maj (20.00) Živeti ili ne živeti
Ponedeljak, 22. maj (20.00) Sve je to rock’n’roll
Sreda, 24. maj (20.00) Dnevnik Ane Frank
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 11. maj (20.00) Stojanka uživo
Petak, 12. maj (20.00) Love & padeži
Subota, 13. maj (20.00) Najluđa noć
Sreda, 17. maj (20.00) Priča se po gradu
Četvrtak, 18. maj (20.00) Ubi me kurje oko
Subota, 20. maj (20.00) Poslednja šansa
Utorak, 23. maj (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 26. maj (20.00) Drž ne daj

Dečja scena
Cena ulaznica po predstavi je 400 RSD.
Subota, 13. maj (17.00) Elza i zaleđeni Hans
– Kraj sezone 2016/17. –
(Nova sezona na Dečjoj sceni počinje u septembru)
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Prve predstave biće igrane u toku letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Le Studio počinje sa radom od 2. juna u novom prostoru.
Pored predstava biće organizovane žurke i koncerti.
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nedelja, 14. maj (20.00) Banović Strahinja
Subota, 27. maj (20.00) Carmina burana
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Predstave će se igrati tokom letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava
********************************************

Mikser teatar

Za sada bez novog prostora
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 4. maj (20.00) Veliki talas
Utorak, 9. maj (20.00) Srpski Hamlet
Četvrtak, 11. maj (20.00) Šampioni
Utorak, 16. maj (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 18. maj (20.00) Vreme žena
Ponedeljak, 22. maj (20.00) Kraljev ut
Sreda, 24. maj (20.00) On, ona i ja
Četvrtak, 25. maj (20.00) Pogrešan broj

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Petak, 5. maj (20.00) Lajanje na zvezde
Sreda, 10. maj (20.00) Boing boing
Petak, 12. maj (20.00) Zajednički stan
Petak, 26. maj (20.00) Let

Dečija scena
Nedelja, 7. maj (12.00) Sunčica i Luna – Pozorište Šareni suncokreti
Nedelja, 14. maj (12.00) Plava planeta
Nedelja, 21. maj (12.00) Mali princ u Srbiji
Sreda, 24. maj (16.00) Put oko sveta – za dž; vrtić „Roda“
Nedelja, 28. maj (12.00) Plava ptica – Pozorište Fabrika za snove
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Vikendom su na repertoaru predstave za decu.

Večernja scena
Subota, 20. maj (20.00) Noć kristalne pesnice – premijera
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Četvrtak, 18. maj (20.00) Dobro došli u kabare
Petak, 19. maj (20.00) Cimet i vanila
Subota, 20. maj (20.00) Sirena i Viktorija
Ponedeljak, 22. maj (20.00) Kabare Vladana Savića
Utorak, 23. maj (20.00) Bračni prevrtljivci
Sreda, 24. maj (20.00) Art
Subota, 27. maj (20.00) Šampioni
Nedelja, 28. maj (20.00) Obično veče
Ponedeljak, 29. maj (20.00) Brakolomije
Sreda, 31. maj (20.00) Kerovi

Dečja scena
Subota, 13. maj (17.00) Crvenkapa i Vučko
Nedelja, 14. maj (12.00) Snežana i začarana jabuka
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 4. maj (20.00) Veče improvizacije
Nedelja, 7. maj (20.00) Istinita fantastika – Nikola Silić i Aleksandar Perišić
Utorak, 9. maj (20.00) Veče 5 komičara
Sreda, 10. maj (20.00) Veče sa Dinjom
Četvrtak, 11. maj (20.00) Đavo iz jagode – Srđan Dinčić
Nedelja, 14. maj (20.00) Veče crnog humora
Utorak, 16. maj (20.00) Ako vam ja ne odmognem, ko će? – Jelena Radanović
Četvrtak, 18. maj (20.00) Nenad Stefanovski i Radomir Nestorović
Nedelja, 21. maj (20.00) Ružičaste naočale – Marina Orsag
Utorak, 23. maj (20.00) Kaj bre?! – Aleksandar Perišić i Marina Orsag
Sreda, 24. maj (20.00) Veče 5 komičara
Četvrtak, 25. maj (20.00) Đavo iz jagode – Srđan Dinčić
Nedelja, 28. maj (20.00) Veče 4 komičara
Utorak, 30. maj (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 31. maj (20.00) Veče sa Dinjom
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Utorak, 9. maj (11.00 i 12.30) Ljubav na prvi pogled
Sreda, 10. maj (11.30) Ljubav na prvi pogled
Utorak, 16. maj (20.00) Vrapčić
Četvrtak, 25. maj (20.00) Život moj – FU Priština
Sreda, 31. maj (20.00) Crko brez njega
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Utorak, 9. maj (20.00) Sestre braće Baruh
Subota, 20. maj (17.00 – 1.00) Priče iz Solunske ulice (u okviru Noći muzeja)
Petak, 26. maj (20.00) Sestre braće Baruh
Nedelja, 28. maj (20.00) Prosidba
********************************************

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.