Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (1-7. jun 2017)
Bioskopski repertoari: Šapat iz kamena
Bioskopski repertoari: Šapat iz kamena

Bioskopski repertoari (1-7. jun 2017)

Novi bioskopski repertoari su pred vama. Važe za prvih sedam dana šestog meseca, od 1. do 7. juna 2017. godine.

Od 1. juna u bioskopima možete da gledate akcionu komediju „Čuvari plaže„, triler „Otkriven„, horor „Šapat iz kamena“ i evropsku biografsku dramu „Plesačica“.

Poslednjeg dana ovog pregleda čeka nas premijera filma „Mumija“ – spektakularna, nova filmska verzija legende koja je fascinirala kulture širom sveta od nastanka civilizacije…

Bioskopski repertoari od 1. do 7. juna 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big – novo!
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 1. jun / petak, 2. jun
Čuvari plaže… 19.20, 21.30
Otkriven… 22.10
Plesačica… 15.40, 21.10
Šapat iz kamena… 17.40
Pariz može da sačeka… 17.40, 19.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 15.00, 17.20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19.40
Osmi putnik: Kovenant… 17.10, 19.50
Kralj Artur: Legenda o maču… 22.00
Mali šef (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00

Subota, 3. jun / nedelja, 4. jun
Čuvari plaže… 19.20, 21.30
Otkriven… 22.10
Plesačica… 13.30, 15.40, 21.10
Šapat iz kamena… 17.40
Pariz može da sačeka… 17.40, 19.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 15.00, 17.20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12.30, 19.40
Osmi putnik: Kovenant… 17.10, 19.50
Kralj Artur: Legenda o maču… 22.00
Mali šef (sinhronizovano)… 11.40, 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano)… 13.40

Ponedeljak, 5. jun / utorak, 6. jun
Čuvari plaže… 19.20, 21.30
Otkriven… 22.10
Plesačica… 15.40, 21.10
Šapat iz kamena… 17.40
Pariz može da sačeka… 17.40, 19.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 15.00, 17.20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19.40
Osmi putnik: Kovenant… 17.10, 19.50
Kralj Artur: Legenda o maču… 22.00
Mali šef (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00

Sreda, 7. jun
Čuvari plaže… 19.20, 21.30
Otkriven… 22.10
Plesačica… 15.40, 21.10
Šapat iz kamena… 17.40
Pariz može da sačeka… 17.40, 19.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 15.00, 17.20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19.40
Osmi putnik: Kovenant… 17.10, 19.50
Kralj Artur: Legenda o maču… 22.00
Mali šef (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. jun – sreda, 7. jun
Pariz može da sačeka… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 1. jun / petak, 2. jun
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Plesačica… 17.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19.00
Čuvari plaže… 21.00

Subota, 3. jun / nedelja, 4. jun
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11.00 i 15.00
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano) 3D… 13.00
Osmi putnik: Kovenant… 17.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19.00
Čuvari plaže… 21.00

Ponedeljak, 5. jun / utorak, 6. jun / sreda, 7. jun
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Plesačica… 17.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19.00
Čuvari plaže… 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Do četvrtka, 1. juna
Španski metar 2017

Petak, 2. jun – sreda, 7. jun
Ne gledaj mi u tanjir… 17.00
Bar… 19.00
Mojoj dragoj… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 1. jun
Čuvari plaže… 15:40, 18:00, 20:20, 22:40
Šapat iz kamena… 17:40, 21:30
Otkriven… 16:45, 20:50, 22:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 14:40, 18:45
Pariz može da sačeka… 19:30
9. život Luisa Draksa… 16:25
Bar… 14:20, 20:10
Osmi putnik: Kovenant… 14:50, 17:20, 19:50, 22:20
Sve baš sve… 20:40
Porodična banda… 22:35
Krug… 18:35, 22:15
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:10, 22:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:45, 19:40
Okto: Istraživač dubina 3D… 15:30
Čuvari Galaksije vol. 2 2D… 17:20
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 14:40, 22:00
Male tajne velikog latino zavodnika… 20:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 16:10
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 18:10
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00
Nevidljivi svedok… 22:45

Petak, 2. jun / utorak, 6. jun
Čuvari plaže… 15:40, 18:00, 20:20, 22:40
Šapat iz kamena… 17:40, 21:30
Otkriven… 16:45, 20:50, 22:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 14:40, 18:45
Pariz može da sačeka… 19:30
9. život Luisa Draksa… 16:25
Bar… 14:20, 20:10
Osmi putnik: Kovenant… 14:50, 17:20, 19:50, 22:20
Sve baš sve… 20:40
Porodična banda… 22:35
Krug… 18:35, 22:15
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:10, 22:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:45, 19:40
Okto: Istraživač dubina 3D… 15:30
Čuvari Galaksije vol. 2 2D… 19:20
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 16:40, 22:00
Male tajne velikog Latino zavodnika… 20:30
Paklene ulice 8… 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 16:10
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 18:10
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00
Nevidljivi svedok… 22:45

Subota, 3. jun / nedelja, 4. jun
Čuvari plaže… 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40
Šapat iz kamena… 17:40, 21:30
Otkriven… 16:45, 20:50, 22:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 13:50, 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 14:40, 18:45
Pariz može da sačeka… 19:30
9. život Luisa Draksa… 16:25
Bar… 14:20, 20:10
Osmi putnik: Kovenant… 12:25, 14:50, 17:20, 19:50, 22:20
Sve baš sve… 20:40
Porodična banda… 22:35
Krug… 18:35, 22:15
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:10, 22:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 12:15, 14:45, 19:40
Okto: Istraživač dubina 2D … 13:30
Okto: Istraživač dubina 3D… 11:30, 15:30
Čuvari Galaksije vol. 2 2D… 14:00, 19:20
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 12:00, 16:40, 22:00
Smisao života jednog psa… 11:55
Male tajne velikog Latino zavodnika… 20:30
Paklene ulice 8… 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 12:10, 16:10
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14:10, 18:10
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:05
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 12:05, 16:00
Lepotica i zver 3D… 11:50
Nevidljivi svedok… 22:45

Ponedeljak, 5. jun
Čuvari plaže… 15:40, 18:00, 20:20, 22:40
Šapat iz kamena… 17:40, 21:30
Otkriven… 16:45, 20:50, 22:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 14:40, 18:45
Pariz može da sačeka… 19:30
9. život Luisa Draksa… 16:25
Bar… 14:20, 20:10
Osmi putnik: Kovenant… 14:50, 17:20, 19:50, 22:20
Sve baš sve… 20:40
Porodična banda… 22:35
Krug… 18:35, 22:15
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:10, 22:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:45, 19:40
Okto: Istraživač dubina 3D… 15:30
Čuvari Galaksije vol. 2 2D… 17:00
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 14:20, 21:40
Male tajne velikog Latino zavodnika… 20:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 16:10
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 18:10
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00
Nevidljivi svedok… 22:45

Sreda, 7. jun
Mumija 3D… 20:00 – premijerno
Čuvari plaže… 15:40, 18:00, 20:20, 22:40
Šapat iz kamena… 17:40, 21:30
Otkriven… 16:45, 20:50, 22:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 19:50, 22:30
Beži!… 14:40, 18:45
Pariz može da sačeka… 19:30
9. život Luisa Draksa… 16:25
Bar… 14:20, 20:10
Osmi putnik: Kovenant… 14:50, 17:20, 20:25, 22:20
Sve baš sve… 20:40
Porodična banda… 22:35
Krug… 18:35, 22:15
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:10, 22:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:45, 19:40
Okto: Istraživač dubina 3D… 15:30
Čuvari Galaksije vol. 2 2D… 17:30
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 14:50, 22:15
Paklene ulice 8… 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 15:50
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 17:50
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00
Nevidljivi svedok… 22:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 1. jun / petak, 2. jun
Čuvari plaže… 18.00, 20.15, 22.25
Šapat iz kamena… 22.35
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15.30, 17.30, 20.00, 22.30
Osmi putnik: Kovenant… 18.10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16.00

Subota, 3. jun / nedelja, 4. jun
Čuvari plaže… 18.00, 20.15, 22.25
Šapat iz kamena… 22.35
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15.40, 17.30, 20.00, 22.30
Osmi putnik: Kovenant… 18.00
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.30, 15.30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 12.00, 16.00
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano) 3D… 12.05, 16.00
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13.45

Ponedeljak, 5. jun / utorak, 6. jun / sreda, 7. jun
Čuvari plaže… 18.00, 20.15, 22.25
Šapat iz kamena… 22.35
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15.40, 17.30, 20.00, 22.30
Osmi putnik: Kovenant… 18.00
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 1. jun / petak, 2. jun
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16.30, 19.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.40
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 18.30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 21.30
Čuvari plaže… 15.45, 18.00, 20.15
Beži!… 22.30
Pariz može da sačeka…16.15
Šapat iz kamena… 18.20
Otkriven… 20.10
Plesačica… 22.10

Subota, 3. jun / nedelja, 4. jun
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15.00, 17.30, 20.00, 22.40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16.30, 19.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.40, 16.40
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 13.45
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 18.30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 21.30
Čuvari plaže… 15.45, 18.00, 20.15
Beži!… 22.30
Pariz može da sačeka…16.15
Šapat iz kamena… 18.20
Otkriven… 20.10
Plesačica… 22.10
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovan) 2D… 13.10, 14.30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14.15

Ponedeljak, 5. jun / utorak, 6. jun / sreda, 7. jun
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16.30, 19.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.40
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 18.30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 21.30
Čuvari plaže… 15.45, 18.00, 20.15
Beži!… 22.30
Pariz može da sačeka…16.15
Šapat iz kamena… 18.20
Otkriven… 20.10
Plesačica… 22.10
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 1. jun
Čuvari plaže… 15:10, 17:40, 20:00, 22:20
Šapat iz kamena… 17:10, 22:50
Otkriven… 18:20, 22:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:15, 19:00, 21:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17:45, 20:15, 22:45
Beži!… 15:20
Pariz može da sačeka… 16:30
Bar… 18:30
Osmi putnik: Kovenant… 20:30
Sve baš sve… 14:30
Krug… 14:20
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 22:00
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 15:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 17:30

Petak, 2. jun / ponedeljak, 5. jun / utorak, 6. jun / sreda, 7. jun
Čuvari plaže… 15:10, 17:40, 20:00, 22:20
Šapat iz kamena… 17:10, 22:50
Otkriven… 20:40, 22:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:15, 19:00, 21:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17:45, 20:15, 22:45
Beži!… 15:20
Pariz može da sačeka… 16:30
Bar… 18:30
Osmi putnik: Kovenant… 20:30
Sve baš sve… 14:00
Krug… 14:20
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 22:00
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:30
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 18:00
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 15:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 17:30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00

Subota, 3. jun / nedelja, 4. jun
Čuvari plaže… 12:50, 15:10, 17:40, 20:00, 22:20
Šapat iz kamena… 17:10, 22:50
Otkriven… 20:40, 22:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:15, 19:00, 21:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:45, 17:45, 20:15, 22:45
Beži!… 15:20
Pariz može da sačeka… 16:30
Bar… 18:30
Osmi putnik: Kovenant… 20:30
Sve baš sve… 11:00
Krug… 14:20
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 22:00
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:30
Okto: Istraživač dubina 2D … 12:20
Okto: Istraživač dubina 3D… 11:20, 13:20
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 18:00
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11:30, 15:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 13:30, 17:30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 12:00, 16:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 1. jun – nedelja, 4. jun
2. Festival muzičkog dokumentarnog filma Dok’n’Ritam
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 2. jun – nedelja, 4. jun
Vikend francuskog filma: Žene na filmu

Četvrtak, 8. jun – nedelja, 11. jun
Young & Restless: Filmovi o odrastanju

Utorak, 20. jun (17.00) Garažni film
Stvarnost moći na filmu
********************************************

Cineplexx Big Beograd – novo!

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 1. jun / petak, 2. jun / ponedeljak, 5. jun / utorak, 6. jun / sreda, 7. jun
Čuvari plaže… 15:20, 17:40, 20:00, 21:15, 22:20
Šapat iz kamena… 18:30, 20:30
Otkriven… 19:15, 22:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:00, 18:30, 21:00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
Beži!… 15:15
Pariz može da sačeka… 17:20
Bar… 21:40
Osmi putnik: Kovenant… 20:15, 22:40
Sve baš sve… 14:20
Krug… 15:10
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:45, 22:15
Čuvari Galaksije vol. 2 2D… 14:50
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 19:00
Paklene ulice 8… 17:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:20

Subota, 3. jun / nedelja, 4. jun
Čuvari plaže… 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 21:15, 22:20
Šapat iz kamena… 18:30, 20:30
Otkriven… 19:15, 22:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:00, 18:30, 21:00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
Beži!… 15:15
Pariz može da sačeka… 17:20
Bar… 21:40
Osmi putnik: Kovenant… 20:15, 22:40
Sve baš sve… 11:00
Krug… 15:10
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:45, 22:15
Okto: Istraživač dubina 2D… 11:15
Okto: Istraživač dubina 3D… 13:15
Čuvari Galaksije vol. 2 2D… 12:15, 14:50
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 19:00
Paklene ulice 8… 17:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 12:00, 14:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 11:30, 13:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:20, 16:20
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 8. jun
Etno film u podne… 12.00
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoare za JUN 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nedelja, 25. jun (10.00)
Balkan Tube Fest 2017.
Cena ulaznice: 600 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Performansi @CZKD Bioskop
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Sreda, 14. jun (18.00)
Dokumentarni film o Golom otoku „Preduzeće Mermer“
Režija: Zorica Marinković
Godina: 2016.
Trajanje: 52’
Ovo je dokumentarni film čija autorka istražuje motive, kontroverze i šire implikacije zloglasnog ostrva-zatvora iz perioda posle Drugog svetskog rata na kojem je bilo zatvoreno više od 16.000 ljudi.
Projekciji će prisustvovati reditelj i scenarista Zorica Marković, konsultant na scenariju dr Srđan Cvetković i dvojica učesnika u filmu, golootočani Miša Pifat i Boško Vulović.
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Do četvrtka, 1. juna
10. Španski metar (Dvorana KCB, Kinoteka, Žitomlin)
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Četvrtak, 8. jun (18.00) Planine koje rastavljaju
kineski film u režiji Džangke Đia
Titl je na srpskom jeziku
Ulaz je besplatan.
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 1. jun (21.00) Things to Do in Denver When You’re Dead
Petak, 2. jun (21.00) Crna Marija
Subota, 3. jun (21.00) To Live and Die in LA
Nedelja, 4. jun (21.00) Tacones lejanos
Sreda, 7. jun (21.00) Mulholland Drive
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Četvrtak, 8. jun (20.00) Visual Storytelling
7 kratkih filmova Fajta Helmera
Poznati nemački reditelj Veit Helmer će predstaviti izbor svojih kratkih igranih filmova.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 1. jun / petak, 2. jun / nedelja, 4. jun / sreda, 7. jun
Efekat vode… 18.30
Pariz može da sačeka… 20.30

Subota, 3. jun
Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja… 12.00
Efekat vode… 18.30
Pariz može da sačeka… 20.30

Ponedeljak, 5. jun / utorak, 6. jun
Ingrid Bergman… 18.30
Mr. Gaga… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Uskoro počinje sezona 2017.
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.