Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – oktobar 2017.
Pozorišni repertoari: Atelje 212 - Volvo kamioni
Pozorišni repertoari: Atelje 212 - Volvo kamioni

Pozorišni repertoari – oktobar 2017.

Pozorišni repertoari za oktobar 2017. Zvanično počinje nova sezona 2017/18, uz nekoliko premijera.

Pogledajte i uživajte u novoj pozorišnoj beogradskoj jeseni…

Pozorišni repertoari – oktobar 2017.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad
Dorćolsko narodno pozorište
Dorćol Platz
Kuća Đure Jakšića

********************************************

Ciglana

Slanački put 26, Višnjička banja
Nedelja, 1. oktobar (17.00)
Kralj Ibi
********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Nedelja, 1. oktobar (20.00) Jesenja sonata
Ponedeljak, 2. oktobar (20.00) Ljubavno pismo
utorak, 3. oktobar (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 6. oktobar (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Subota, 7. oktobar (20.00) Moja ti
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Utorak, 10. oktobar (20.00) Slavna Florens
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Pijani
Petak, 13. oktobar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 14. oktobar (20.00) Jesenja sonata
Sreda, 18. oktobar (20.00) Mrešćenje šarana
Četvrtak, 19. oktobar (20.00) Egzibicionista
Petak, 20. oktobar (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Subota, 21. oktobar (20.00) Ljubavno pismo
Nedelja, 22. oktobar (20.00) Moja ti
Ponedeljak, 23. oktobar (20.00) Slavna Florens
Utorak, 24. oktobar (20.00) Deca radosti
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Moja ti
Petak, 27. oktobar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Nedelja, 29. oktobar (20.00) Sveti Georgije ubiva aždahu
Ponedeljak, 30. oktobar (20.00) Kazimir i Karolina
Utorak, 31. oktobar (20.00) Mrešćenje šarana

Scena „Petar Kralj“
Nedelja, 1. oktobar (20.30) Nečiji anđeo
Četvrtak, 5. oktobar (20.30) Osećaj brade – pretpremijera
Petak, 6. oktobar (20.30) Osećaj brade – premijera
Subota, 7. oktobar (20.30) Osećaj brade
Nedelja, 8. oktobar (20.30) Strujosek
Ponedeljak, 9. oktobar (20.30) Konstelacije
Četvrtak, 12. oktobar (20.30) Lice
Petak, 13. oktobar (20.30) Dar-mar
Subota, 14. oktobar (20.30) O, kakav divan dan – autorski projekat Vesne Pećanac
Nedelja, 15. oktobar (20.30) Osećaj brade
Ponedeljak, 16. oktobar (20.30) Čekaonica
Sreda, 18. oktobar (20.30) Detroit
Petak, 20. oktobar (20.30) Pomorandžina kora
Subota, 21. oktobar (20.30) Magično popodne
Ponedeljak, 23. oktobar (20.30) Strujosek
Utorak, 24. oktobar (20.30) Konstelacije
Četvrtak, 26. oktobar (20.30) Lice
Petak, 27. oktobar (20.30) Osećaj brade
Subota, 28. oktobar (20.30) Pomorandžina kora
Ponedeljak, 30. oktobar (20.30) Magično popodne
Utorak, 31. oktobar (20.30) Detroit
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Petak, 6. oktobar (20.00) Moj deda je aut
Subota, 7. oktobar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Totovi
Utorak, 10. oktobar (20.00) Moj deda je aut
Sreda, 11. oktobar (20.00) Zojkin stan – premijera
Petak, 13. oktobar (20.00) Zojkin stan
Subota, 14. oktobar (20.00) Pomorandže za zbogom
Nedelja, 15. oktobar (20.00) Eling
Sreda, 18. oktobar (20.00) Kad su cvetale tikve
Petak, 20. oktobar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Subota, 21. oktobar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Sreda, 25. oktobar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Kad su cvetale tikve
Petak, 27. oktobar (20.00) Zojkin stan
Subota, 28. oktobar (20.00) Palilulski roman
Nedelja, 29. oktobar (20.00) Pomorandže za zbogom
Ponedeljak, 30. oktobar (20.00) Zojkin stan

Nova scena
Nedelja, 1. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Utorak, 3. oktobar (20.30) Trpele
Subota, 7. oktobar (20.30) Mleko
Ponedeljak, 9. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Četvrtak, 12. oktobar (20.30) Vojnici – Akademski ruski teatar
Nedelja, 15. oktobar (20.30) Draga Jelena
Utorak, 17. oktobar (20.30) Moje dete
Četvrtak, 19. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Petak, 20. oktobar (20.30) Ženska posla
Ponedeljak, 23. oktobar (20.30) Ključevi od Leraha
Utorak, 24. oktobar (20.30) Ples sa bogovima
Sreda, 25. oktobar (20.30) Derviš i smrt
Petak, 27. oktobar (20.30) Berlinski zid
Subota, 28. oktobar (20.30) Rulet-ples
Nedelja, 29. oktobar (20.30) Igra parova
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Ponedeljak, 9. oktobar (20.00)  JuliJA – premijera
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Nema najavljenih predstava
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Utorak, 10. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 11. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Četvrtak, 12. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 17. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 18. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 19. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 20. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Subota, 21. oktobar (19.30) Kumovi
Nedelja, 22. oktobar (19.30) Bajka o pozorištu
Subota, 28. oktobar (19.30) Večera budala
Ponedeljak, 30. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 31. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Voz
Utorak, 17. oktobar (20.00) Voz
Subota, 21. oktobar (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 22. oktobar (20.00) Voz
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Voz
Petak, 27. oktobar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 28. oktobar (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 29. oktobar (20.00) Boing – boing
Utorak, 31. oktobar (20.00) Gozba
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Ponedeljak, 2. oktobar (20.00) Tartif
Sreda, 4. oktobar (20.00) Don Žuan
Petak, 6. oktobar (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Tako je moralo biti
Nedelja, 15. oktobar (20.00) Ajnštajnovi snovi – premijera
Sreda, 18. oktobar (20.00) Ajnštajnovi snovi
Četvrtak, 19. oktobar (20.00) Hotel Slobodan promet
Petak, 20. oktobar (20.00) Ajnštajnovi snovi
Subota 21. oktobar (21.00) LP duo: Kvantna muzika – audiovizuelni koncert za dva hibridna klavira
Ponedeljak 23. oktobar (20.00) Veče s Hertom Miler – logika 29. februara
Utorak, 24. oktobar (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Sreda, 25. oktobar (20.00) Sumnjivo lice
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Pod žrvnjem
Petak, 27. oktobar (20.00) Hamlet
Subota, 28. oktobar (20.00) Hamlet *
Nedelja, 29. oktobar (20.00) Skakavci *
Ponedeljak 30. oktobar (20.00) Za šta biste dali svoj život? EWC Sarajevo (BiH), Pozorište Promena (Novi Sad)
Utorak, 31. oktobar (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
* – Sa engleskim titlom.

Studio JDP
Nezavisne produkcije
Utorak, 10. oktobar (20.30) Marks u Sohou
Sreda, 11. oktobar (20.30) Marks u Sohou
Četvrtak, 19. oktobar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (na engleskom jeziku bez prevoda)
Petak, 27. oktobar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (na engleskom jeziku bez prevoda)
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Nedelja, 1. oktobar (12.00) Čarobna knjiga
Subota, 7. oktobar (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 8. oktobar (12.00) Naglavačke
Sreda, 11. oktobar (20.00) Mali kaplar – premijera
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Mali kaplar
Ponedeljak, 23. oktobar (20.00) Bura – Dan pozorišta
Sreda, 25. oktobar (10.30) Bura
Četvrtak, 26. oktobar (10.30) Mali kaplar
Petak, 27. oktobar (10.30) Mala škola rokenrola
Subota, 28. oktobar (17.00) Strašne priče braće Grim
Nedelja, 29. oktobar (12.00) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu
Utorak, 31. oktobar (10.30) Kameni cvet

Večernja / Tinejdž scena
Sreda, 25. oktobar (20.00) Bura
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Utorak, 31. oktobar (20.00) Plavi čuperak
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Nedelja, 1. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 2. oktobar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Utorak, 3. oktobar (19.00) Madam Baterflaj
Sreda, 4. oktobar (19.30) Ivanov
Četvrtak, 5. oktobar (19.00) Karmen
Petak, 6. oktobar (19.30) Žizela
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Dama s kamelijama
Ponedeljak, 9. oktobar (20.00) Dama s kamelijama – 50. izvođenje
Utorak, 10. oktobar (19.30) Rubište – Šabačko pozorište
Sreda, 11. oktobar (19.30) Norma
Četvrtak, 12. oktobar (19.30) Antigona
Subota, 14. oktobar (19.30) Ljubavni napitak
Nedelja, 15. oktobar (19.30) Henri Šesti
Ponedeljak, 16. oktobar (19.30) Kir Janja
Utorak, 17. oktobar (19.30) Don Kihot
Sreda, 18. oktobar (19.00) Karmen
Četvrtak, 19. oktobar (19.30) Ričard Treći
Subota, 21. oktobar (19.30) Nabuko
Nedelja, 22. oktobar (19.30) Put u Damask
Ponedeljak, 23. oktobar (19.30) Marija Stjuart
Utorak, 24. oktobar (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 25. oktobar (19.30) Figarova ženidba
Četvrtak, 26. oktobar (19.30) Ko to tamo peva
Petak, 27. oktobar (19.30) Izbiračica
Subota, 28. oktobar (19.30) Trubadur
Nedelja, 29. oktobar (12.00) Tesla i bitka na magnetnom polju – DKCB
Nedelja, 29. oktobar (19.30) Derviš i smrt
Ponedeljak, 30. oktobar (19.30) Velika drama
Utorak, 31. oktobar (19.30) Don Kihot

Scena „Raša Plaović“
Nedelja, 1. oktobar (20.30) Frenki i Džoni
Ponedeljak, 2. oktobar (20.30) Ženidba
Utorak, 3. oktobar (20.30) Bela kafa
Sreda, 4. oktobar (20.30) Moje nagrade
Četvrtak, 5. oktobar (20.30) Prah
Petak, 6. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 7. oktobar (20.30) Nesporazum
Nedelja, 8. oktobar (20.30) Srpska Lajka
Ponedeljak, 9. oktobar (20.30) Kovači
Utorak, 10. oktobar (20.30) Moje nagrade
Sreda, 11. oktobar (20.30) Zdrav(o) život(e)! / High Life – SNP
Četvrtak, 12. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Petak, 13. oktobar (20.30) Edmund Kin – NP „Sterija“ iz Vršca
Subota, 14. oktobar (20.30) Laža i paralaža
Nedelja, 15. oktobar (20.30) Srpska Lajka
Utorak, 17. oktobar (20.30) Carstvo mraka
Sreda, 18. oktobar (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 19. oktobar (20.30) Sara – Šabačko pozorište
Petak, 20. oktobar (20.30) Bela kafa
Subota, 21. oktobar (20.30) Staklena menažerija
Nedelja, 22. oktobar (12.00) Bastijen i Bastijena
Nedelja, 22. oktobar (20.30) Kovači
Ponedeljak, 23. oktobar (20.30) Laža i paralaža
Utorak, 24. oktobar (20.30) Carstvo mraka
Sreda, 25. oktobar (20.30) Narodna drama
Četvrtak, 26. oktobar (20.30) Sumnjivo lice
Petak, 27. oktobar (19.00) Carstvo nebesko – Epika Balkanika – NP i Bitef teatar
Subota, 28. oktobar (20.30) Elektra
Nedelja, 29. oktobar (20.30) Ženski orkestar
Ponedeljak, 30. oktobar (20.30) Sumnjivo lice
Utorak, 31. oktobar (20.30) Važno je zvati se Ernest
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Utorak, 3. oktobar (20.00) Seks za početnike
Sreda, 11. oktobar (20.00) Oliver Tvist
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Oliver Tvist
Petak, 13. oktobar (20.00) Oliver Tvist
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) U cara Trojana kozje uši – premijera
Petak, 27. oktobar (20.00) U cara Trojana kozje uši

Pozorišni repertoari: Dadov - Oliver Tvist (foto: Predrag Mitić)
Pozorišni repertoari: Dadov – Oliver Tvist (foto: Predrag Mitić)

********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Nedelja, 8. oktobar (18.00) Čarobna frula – opera za decu – ulaz za dž
Sreda, 11. oktobar (18.00) Ljubavni napitak – opera za mlade – ulaz za dž
Nedelja, 15. oktobar (19.30) Ljubav i moda
Ponedeljak, 16. oktobar (19.30) Jadnici
Sreda, 25. oktobar (19.30) Senka / Euridika govori – premijera
Subota, 28. oktobar (19.30) Senka / Euridika govori
Utorak, 31. oktobar (19.30) Veliki Getsbi

Mala scena
Ponedeljak, 2. oktobar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Utorak, 3. oktobar (20.00) Lolita
Ponedeljak, 9. oktobar (20.00) Halo Beograd
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Petak, 13. oktobar (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Subota, 14. oktobar (20.00) Frida Kalo

Utorak, 7. novembar (20.00) Žanka – premijera
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Nedelja, 1. oktobar (12.00) Sami u kući
Nedelja, 1. oktobar (17.00) Tri praseta
Subota, 7. oktobar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 8. oktobar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 8. oktobar (17.00) Lepotica i zver
Subota, 14. oktobar (17.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 15. oktobar (12.00) Snežana u zemlji patuljaka
Nedelja, 15. oktobar (17.00) Petar Pan
Subota, 21. oktobar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 22. oktobar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 22. oktobar (17.00) Mnogo brige ni oko čega
Subota, 28. oktobar (17.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 29. oktobar (12.00) Vesele vece
Nedelja, 29. oktobar (17.00) Pinokio
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 7. oktobar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 15. oktobar (12.00) Petar Pan
Ponedeljak, 16. oktobar (12.00) Uspavana lepotica
Utorak, 24. oktobar (12.00) Petar Pan
Sreda, 25. oktobar (11.00) U strahu su velike oči
Četvrtak, 26. oktobar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Petak, 27. oktobar (11.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 28. oktobar (12.00) Uspavana lepotica
Ponedeljak, 30. oktobar (12.00) Uspavana lepotica

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Pošteni provalnik – pretpremijera
Petak, 13. oktobar (20.00) Pošteni provalnik – premijera
Ponedeljak, 16. oktobar (20.00) Pošteni provalnik
Sreda, 25. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Pošteni provalnik
Petak, 27. oktobar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Ponedeljak, 30. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Nedelja, 1. oktobar (20.00) Rijaliti obračun – premijera
Ponedeljak, 2. oktobar (20.00) Dr Feler
Utorak, 3. oktobar (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 4. oktobar (20.00) Zakasotina
Četvrtak, 5. oktobar (20.00) Opasna igra
Petak, 6. oktobar (20.00) Karamazovi
Subota, 7. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Cacijev uspomenar
Utorak, 10. oktobar (20.00) Lopuže
Sreda, 11. oktobar (20.00) Koštana
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Kirija
Petak, 13. oktobar (20.00) Žena bez srca
Subota, 14. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Nedelja, 15. oktobar (20.00) Prva parnica
Ponedeljak, 16. oktobar (20.00) Menjamo žene – gostovanje
Utorak, 17. oktobar (20.00) Koštana
Sreda, 18. oktobar (20.00) Šampioni – gostovanje
Četvrtak, 19. oktobar (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 20. oktobar (20.00) Oli mi ga dat?
Subota, 21. oktobar (20.00) Cabares cabarei

Nušićevi dani
Nedelja, 22. oktobar (20.00) Vlast
Ponedeljak, 23. oktobar (20.00) Generalna proba Nušića
Utorak, 24. oktobar (20.00) Lopuže
Sreda, 25. oktobar (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Opasna igra
Petak, 27. oktobar (20.00) Žena bez srca

Subota, 28. oktobar (20.00) Karamazovi
Nedelja, 29. oktobar (20.00) Mi čekamo bebu – gostovanje
Ponedeljak, 30. oktobar (20.00) Cacijev uspomenar
Utorak, 31. oktobar (20.00) Gospodin poslanik

Sreda, 1. novembar (20.00) Oli mi ga dat?
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Nedelja, 1. oktobar (12.00) Put oko sveta
Nedelja, 1. oktobar (17.00) Čarobna dolina
Subota, 7. oktobar (12.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 7. oktobar (17.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 8. oktobar (12.00) Zooteka
Nedelja, 8. oktobar (17.00) Šešir pun boja
Subota, 14. oktobar (12.00) Baš čelik
Subota, 14. oktobar (17.00) Zvezdan
Nedelja, 15. oktobar (12.00) Petar Pan
Nedelja, 15. oktobar (17.00) Tri praseta
Subota, 21. oktobar (12.00) Pepeljuga
Subota, 21. oktobar (17.00) Bajke mog detinjstva
Nedelja, 22. oktobar (12.00) Pinokio
Nedelja, 22. oktobar (17.00) Zooteka
Subota, 28. oktobar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Subota, 28. oktobar (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 29. oktobar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 29. oktobar (17.00) Princ žabac

Večernja scena
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Bre-kabare
Petak, 13. oktobar (20.00) Ti i ja naučnika dva – premijera
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Petak, 6. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Subota, 7. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Utorak, 10. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Četvrtak, 12. oktobar (19.30) Mister Dolar
Petak, 13. oktobar (19.30) Grk Zorba
Subota, 14. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 15. oktobar (19.30) Neki to vole vruće
Utorak, 17. oktobar (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 18. oktobar (19.30) Glavo luda
Četvrtak, 19. oktobar (19.30) Ženidba i udadba
Subota, 21. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 22. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Sreda, 25. oktobar (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 26. oktobar (19.30) Čikago
Petak, 27. oktobar (19.30) Mamma Mia!

Sreda, 1. novembar (19.30) Mister Dolar
Petak, 3. novembar (19.30)
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Subota, 7. oktobar (20.30) Seks i selo
Nedelja, 8. oktobar (20.30) Zoološka priča
Nedelja, 15. oktobar (20.30) Dom Bernarde Albe
Subota, 21. oktobar (20.30) Lari Tompson
Nedelja, 22. oktobar (20.30) Čovek, zver i vrlina
Petak, 27. oktobar (20.30) Tavan – ulaz slobodan
Nedelja, 29. oktobar (20.30) BG – 3
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Nema najavljenih predstava

Scena „Kult“
Četvrtak, 5. oktobar (20.00) Iluzije
Ponedeljak, 9. oktobar (20.00) Skoro pa drama
Utorak, 10. oktobar (20.00) Ukalupljivanje
Sreda, 11. oktobar (20.00) Brak u stvari ljubav
Petak, 13. oktobar (20.00) Od A do DA
Ponedeljak, 16. oktobar (20.00) Pu spas za sve nas
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Svingeri
Petak, 27. oktobar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Ponedeljak, 30. oktobar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 31. oktobar (20.00) Demon i prorok

Tramvaj (info: 2424-860)
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 13. oktoabar (20.00) Ženidba – NP
Ponedeljak, 23. oktoabar (20.00) Berlinski zid – BDP
Sreda, 25. oktoabar (20.00) Čiča Tomićeva koliba – stand-up: I. Tomić i M. Aranđelović
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nema najavljenih predstava – renoviranje u toku
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 6. oktobar (20.00) When A French Guy Met A Serbian Girl
Sreda, 11. oktobar (20.00) Ubi me kurje oko
Petak, 13. oktobar (20.00) Zvezdana prašina – premijera
Subota, 14. oktobar (20.00) Najluđa noć
Nedelja, 15. oktobar (20.00) Zvezdana prašina
Utorak, 17. oktobar (20.00) Ko je ovde idiot
Četvrtak, 19. oktobar (20.00) Priča se po gradu
Petak, 20. oktobar (20.00) Cimet i vanila
Subota, 21. oktobar (20.00) Plastika
Nedelja, 22. oktobar (20.00) Škola za ljubavnike
Ponedeljak, 23. oktobar (20.00) Pazi šta želiš
Utorak, 24. oktobar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 27. oktobar (20.00) Udaj se muški
Subota, 28. oktobar (20.00) Život je loto
Nedelja, 29. oktobar (20.00) Pazi s kime spavaš
Ponedeljak, 30. oktobar (20.00) Love & padeži

Dečja scena
Nedelja, 1. oktobar (12.00) Kralj majmun
Subota, 7. oktobar (17.00) Vile i vilenjaci – premijera
Nedelja, 8. oktobar (12.00) Alisa u zemlji zmaja
Subota, 14. oktobar (17.00) Škola za male detektive
Nedelja, 15. oktobar (12.00) Ostrvo sa blagom
Nedelja, 15. oktobar (17.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 21. oktobar (17.00) Labudovo jezerce – balet
Subota, 28. oktobar (17.00) Ivica i Marica – premijera
Nedelja, 29. oktobar (12.00) Magična lira
Cena ulaznice: 400 RSD
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​

********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Petak, 6. oktobar (20.00) Sa čije si ti strane?
Subota, 7. oktobar (20.00) Sa čije si ti strane?
Petak, 13. oktobar (20.00) Tom Waits’ Woyzeck
Subota, 14. oktobar (20.00) Tom Waits’ Woyzeck
Subota, 21. oktobar (20.00) 10. Kondenz festival
Nedelja, 22. oktobar (20.00) Raspareni par
Petak, 27. oktobar (20.00) Raspareni par
Subota, 28. oktobar (20.00) Raspareni par
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 13. oktobar (20.00) Stand-up show Nikole Đurička
Sreda, 18. oktobar (20.30) Sjajni momci
Četvrtak, 19. oktobar (20.30) Sjajni momci
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Audicija
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nedelja, 8. oktobar (20.30) Mala muzička sezona: Stana Krstajić i Nemanja Stanković
Petak, 13. oktobar (20.30) Predstava: Kos
Subota, 21. oktobar (20.30) Predstava: Kos
Nedelja, 22. oktobar (20.30) Mala muzička sezona: Stana Krstajić i Sanja Romić

U novembru, predstava „Kos“ biće izvođena na sceni Ustanove kulture „Vuk Stefanović Karadžić“ dok će predstava „Dok nas smrt ne razdvoji“ nastaviti svoj život na Sceni Studio JDP.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava
********************************************

Mikser teatar

Za sada bez novog prostora
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 5. oktobar (20.00) Prijateljstvo, zanat najstariji
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Medved
Utorak, 17. oktobar (20.009 Ulica crvenih venjera

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Petak, 20. oktobar (20.00) Let – Galeb Džonatan Livingston
Četvrtak, 26. oktobar (20.00) Artisti

Dečija scena
Nedelja, 1. oktobar (12.00) Velika trka
Nedelja, 8. oktobar (12.00) Ljubav je pobedila
Nedelja, 15. oktobar (12.00) Plava planeta
Nedelja, 22. oktobar (12.00) Četiri godišnja doba – baletska predstava
Nedelja, 29. oktobar (12.00) Čudna šuma
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava

Večernja scena
Pozorišne svečanosti „Festival pobednika festivala“
Ponedeljak, 9. oktobar (20.00) Seviljski berberin – Džepna opera
Sreda, 11. oktobar (20.00) Crni – Novosadsko pozorište
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Ruža uvela – Pozorište „Bora Stanković“, Vranje
Petak, 13. oktobar (20.00) Hor bečkih dečaka – Yugoart
Nedelja, 15. oktobar (20.00) Gogolend – NP iz Sombora
Ponedeljak, 16. oktobar (20.00) Bela kafa – NP Beograd
Utorak, 17. oktobar (20.00) Slike iz života vladike Nikolaja – CZKO Rakovica
Cena pojedinačne ulaznice je 400 RSD u pretprodaji i 500 RSD na dan igranja predstave. Cena kompleta (6 predstava) je 1500 RSD.
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Petak, 13. oktobar (19.00) Bajkoholik
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Dečja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Nedelja, 1. oktobar (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Radomir Nestorović
Sreda, 4. oktobar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Četvrtak, 5. oktobar (20.00) Veče crnog humora
Nedelja, 8. oktobar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 10. oktobar (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 11. oktobar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Četvrtak, 12. oktobar (20.00) Veče 3 komičara: Ana Zlatanović, Ivan Nikolić i Jelena Mandarić
Nedelja, 15. oktobar (20.00) Veče sa Dinjom

StandUpFest 2017 (UK „Vuk Karadžić“)
Utorak, 17. oktobar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje – premijera
Sreda, 18. oktobar (20.00) Regionalno veče stand up komičarki
Četvrtak, 19. oktobar (20.00) Daniel Sloss – Now
Petak, 20. oktobar (20.00) Veče crnog humora – Bez drame
Subota, 21. oktobar (20.00) Regionalno veče
Nedelja, 22. oktobar (20.00) Otvoreni mikrofon
Ponedeljak, 23. oktobar (20.00) Srđan Dinčić, Aleksandar Perišić, Ana Zlatanović i Ivan Nikolić
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Ponedeljak, 2. oktobar (20.00) Galeb
Četvrtak, 5. oktobar (20.00) Prijateljstvo, zanat najstariji
Ponedeljak, 9. oktobar (21.30) Post kvartet – Festival pantomime i fizičkog teatra
Utorak, 17. oktobar (20.00) Treznilište – NP Kikinda
Sreda, 18. oktobar (18.00) Ljubav na prvi pogled
Utorak, 24. oktobar (20.00) Vrapčić – KST Kragujevac
Sreda, 25. oktobar (18.00) Mali princ – NP Pirot
Nedelja, 29. oktobar (18.00) Marko Kraljević i Musa Kesedžija – DK Veliki Crljeni
Ponedeljak, 30. oktobar (20.00) Prijateljstvo, zanat najstariji
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dorćol Platz

Dobračina 59b, 062/8325-207
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Subota, 7. oktobar (19.00) Lina, od kamena tvrđa
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.