Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – novembar 2017.
Pozorišni repertoarI: MP "Duško Radović" - Bura
Pozorišni repertoarI: MP "Duško Radović" - Bura

Pozorišni repertoari – novembar 2017.

Ovo su pozorišni repertoari za novembar 2017. Kao i svake godine, jesen u Beogradu je idealna za pozorište.

Pored petnaestak premijera ovog meseca najavljujemo i Noć pozorišta, 25. novembra.

Pozorišni repertoari – novembar 2017.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad
Dorćolsko narodno pozorište
Dorćol Platz
Kuća Đure Jakšića

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Sreda, 1. novembar (20.00) Moja ti
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Pijani
Subota, 4. novembar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Ponedeljak, 6. novembar (20.00) Mrešćenje šarana
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Urnebesna tragedija – pretpremijera
Petak, 10. novembar (20.00) Urnebesna tragedija – premijera
Nedelja, 12. novembar (20.00) Urnebesna tragedija
Ponedeljak, 13. novembar (20.00) Moja ti
Utorak, 14. novembar (20.00) Mrešćenje šarana
Sreda, 15. novembar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Petak, 17. novembar (20.00) Slavna Florens
Subota, 18. novembar (20.00) Gospođa Bovari – GDK Gavela, Zagreb
Ponedeljak, 20. novembar (20.00) Urnebesna tragedija
Utorak, 21. novembar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Urnebesna tragedija
Petak, 24. novembar (20.00) Egzibicionista
Subota, 25. novembar (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Nedelja, 26. novembar (20.00) Mrešćenje šarana
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Kazimir i Karolina – 50. izvođenje
Utorak, 28. novembar (20.00) Ljubavno pismo
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Moja ti

Scena „Petar Kralj“
Sreda, 1. novembar (20.30) Čekaonica
Četvrtak, 2. novembar (20.30) Lice
Subota, 4. novembar (20.30) Pomorandžina kora
Nedelja, 5. novembar (20.30) Magično popodne
Ponedeljak, 6. novembar (20.30) Strujosek
Utorak, 7. novembar (20.30) Slavna Florens
Sreda, 8. novembar (20.30) Volvo kamioni
Nedelja, 12. novembar (20.30) Osećaj brade
Ponedeljak, 13. novembar (20.30) Detroit
Utorak, 14. novembar (20.30) Konstelacije
Subota, 18. novembar (20.30) Strujosek
Nedelja, 19. novembar (20.30) Lice
Utorak, 21. novembar (20.30) Pomorandžina kora
Četvrtak, 23. novembar (20.30) Dar-mar
Petak, 24. novembar (20.30) Konstelacije
Subota, 25. novembar (20.30) O, kakav divan dan
Utorak, 28. novembar (20.30) Detroit
Četvrtak, 30. novembar (20.30) Osećaj brade
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Kad su cvetale tikve – otkazano
Subota, 4. novembar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Utorak, 7. novembar (20.00) Eling
Sreda, 8. novembar (20.00) Pomorandže za zbogom
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Totovi
Nedelja, 12. novembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Utorak, 14. novembar (20.00) Zojkin stan
Sreda, 15. novembar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Palilulski roman
Petak, 17. novembar (20.00) Terorizam
Subota, 18. novembar (20.00) Kad su cvetale tikve
Nedelja, 19. novembar (20.00) Zojkin stan
Utorak, 21. novembar (20.30) Pomorandže za zbogom
Sreda, 22. novembar (20.00) Totovi
Petak, 24. novembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Subota, 25. novembar (20.00) Božićna noć (Južna Koreja)
Nedelja, 26. novembar (20.00) Anđeli čuvari
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Utorak, 28. novembar (20.00) Zojkin stan
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem

Nova scena
Petak, 3. novembar (20.30) Crna kutija – premijera
Subota, 4. novembar (20.30) Mleko
Nedelja, 5. novembar (20.30) Crna kutija
Sreda, 8. novembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Petak, 10. novembar (20.30) Ženska posla
Nedelja, 12. novembar (20.30) Rulet-ples
Utorak, 14. novembar (20.30) Moje dete
Sreda, 15. novembar (20.30) Ples sa bogovima
Četvrtak, 16. novembar (20.30) Moj deda je aut
Nedelja, 19. novembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Sreda, 22. novembar (20.30) Trpele
Četvrtak, 23. novembar (20.30) Berlinski zid
Nedelja, 26. novembar (20.30) Igra parova
Utorak, 28. novembar (20.30) Crna kutija
Četvrtak, 30. novembar (20.30) Derviš i smrt
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 4. novembar (20.00) Magbet – beogradska premijera
Ponedeljak, 6. novembar (20.00) Čembalo, živa umetnost – performans: Dugo putovanje u Sarabandu
Ponedeljak, 6. novembar (21.00) Čembalo, živa umetnost – performans: DIH respiro
Utorak, 7. novembar (19.30) Bitef polifonija: Tmuša – tako mi srca
Petak, 10. novembar (20.00) Magbet
Subota, 11. novembar (20.00) Aveti
Nedelja, 12. novembar (20.00) Novo doba
Ponedeljak, 13. novembar (20.00) Proizvod – Gamba produkcija i KC Pančevo
Sreda, 15. novembar (20.00) Ja i ti
Petak, 17. novembar (20.00) Jami distrikt
Subota, 18. novembar (20.00) JuliJA
Nedelja, 19. novembar (20.00) JuliJA
Sreda, 22. novembar (20.00) Epske igrice: Zidanje Skadra – Produkcija Hop.La!
Utorak, 28. novembar (20.00) Epske igrice: Zidanje Skadra – Produkcija Hop.La!
Sreda, 29. novembar (20.00) Bajpas Srbija – premijera
Četvrtak, 30. novembar (20.00) JuliJA
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava – u toku je renoviranje novog prostora
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Nedelja, 5. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 10. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 11. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 12. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Utorak, 14. novembar (19.30) Kumovi
Sreda, 15. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 17. novembar (19.30) Veče glomazne poezije – Rambo Amadeus
Subota, 18. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 20. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 22. novembar (19.30) Suze su OK
Četvrtak, 23. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 24. novembar (19.30) Bajka o pozorištu
Subota, 25. novembar (19.30) Veliki talas – 50. izvođenje
Utorak, 28. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Sreda, 29. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 30. novembar (19.30) Bajka o pozorištu

Nova scena
Petak, 10. novembar (20.00) Voz
Subota, 11. novembar (20.00) Indigo – Grad teatar Budva, Smart Studio, Dom omladine
Nedelja, 12. novembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Ponedeljak, 13. novembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Sreda, 15. novembar (20.00) Boing-boing
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Beton mahala – 50. izvođenje
Subota, 18. novembar (20.00) Večera budala
Sreda, 22. novembar (20.00) Generalna proba samoubistva
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 25. novembar (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 26. novembar (20.00) Voz
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Doktor Šuster – Milanovačko pozorište
Utorak, 28. novembar (20.00) Tramvaj zvani želja
Sreda, 29. novembar (20.00) Sokin i Bosina – 150. izvođenje
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Savršen kroj
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Petak, 3. novembar (20.00) Gospođica
Subota, 4. novembar (20.00) Uobraženi bolesnik
Nedelja, 5. novembar (20.00) Sumnjivo lice
Ponedeljak, 6. novembar (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Utorak, 7. novembar (20.00) Ajnštajnovi snovi
Sreda, 8. novembar (20.00) Izdaja
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Petak, 10. novembar (20.00) Ajnštajnovi snovi
Nedelja, 12. novembar (20.00) Švabica
Utorak, 14. novembar (20.00) Hamlet
Sreda, 15. novembar (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Otelo
Subota, 18. novembar (18.oo) Uobraženi bolesnik
Nedelja, 19. novembar (20.00) Sumnjivo lice
Ponedeljak, 20. novembar (20.00) Ajnštajnovi snovi
Sreda, 22. novembar (20.00) Tartif
Petak, 24. novembar (20.00) Hotel Slobodan promet
Nedelja, 26. novembar (20.00) Izdaja *
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Don Žuan
Sreda, 29. novembar (20.00) Ajnštajnovi snovi *
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Hotel Slobodan promet

Studio JDP
Nezavisne produkcije
Četvrtak, 9. novembar (20.30) Duet za solistu, NP Sombor
Sreda, 15. novembar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji (Radionica integracije)
Subota, 18. novembar (20.30) Sudnji dan – premijera
Ponedeljak, 20. novembar (20.30) Sudnji dan
Sreda, 22. novembar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (Mikser House – na engleskom jeziku bez prevoda)
Četvrtak, 23. novembar (20.30) Sudnji dan
Petak, 24. novembar (20.30) Marks u Sohou
Subota, 25. novembar (20.30) Marks u Sohou
Nedelja, 26. novembar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji (Radionica integracije)
Ponedeljak, 27. novembar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (Mikser House – na engleskom jeziku bez prevoda)
Utorak, 28. novembar (20.30) U agoniji (Beoart 2015)
Četvrtak, 30. novembar (20.30) Sudnji dan

 (*) JDP titluje predstave na engleski jezik
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Sreda, 1. novembar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Četvrtak, 2. novembar (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Petak, 3. novembar (10.30) Mala škola rokenrola
Subota, 4. novembar (17.00) Bura
Nedelja, 5. novembar (12.00) Andersenovi kuvari
Ponedeljak, 6. novembar (10.30) Bura
Utorak, 7. novembar (10.30) Kameni cvet
Sreda, 8. novembar (10.30) Mala škola rokenrola
Nedelja, 12. novembar (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 14. novembar (10.30) Mali kaplar
Sreda, 15. novembar (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Četvrtak, 16. novembar (10.30) Aska i vuk
Petak, 17. novembar (10.30) Car je go!
Subota, 18. novembar (17.00) Mala škola rokenrola
Nedelja, 19. novembar (12.00) Kameni cvet
Utorak, 21. novembar (10.30) Čarobna knjiga
Sreda, 22. novembar (10.30) Bura
Četvrtak, 23. novembar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Petak, 24. novembar (10.30) Kameni cvet
Subota, 25. novembar (17.00) Strašne priče braće Grim
Nedelja, 26. novembar (12.00) Cirkus Mario & Neta

Večernja / Tinejdž scena
Sreda, 1. novembar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Mali kaplar
Petak, 3. novembar (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Ponedeljak, 6. novembar (20.00) Mali kaplar
Utorak, 7. novembar (20.00) Plavi čuperak
Utorak, 14. novembar (20.00) Mali kaplar
Sreda, 15. novembar (20.00) Prevaranti
Petak, 17. novembar (20.00) Kapetan Džon Piplfoks
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Bura
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 1. novembar (19.30) Boemi
Četvrtak, 2. novembar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Petak, 3. novembar (19.30) Izbiračica
Subota, 4. novembar (19.30) Plašt / Sestra Anđelika
Nedelja, 5. novembar (19.30) Velika drama
Ponedeljak, 6. novembar (19.30) Ričard Treći
Utorak, 7. novembar (19.30) Kopelija
Sreda, 8. novembar (19.30) Velika drama
Petak, 10. novembar (19.30) Don Paskvale
Nedelja, 12. novembar (19.30) Ivanov
Utorak, 14. novembar (19.30) Play Andrić
Sreda, 15. novembar (19.30) Don Kihot
Četvrtak, 16. novembar (19.30) Dama s kamelijama
Subota, 18. novembar (19.30) Žizela
Nedelja, 19. novembar (12.00) Tesla i bitka na magnetnom polju
Nedelja, 19. novembar (19.00) Čudo u Šarganu
Utorak, 21. novembar (20.30) Samoubica
Sreda, 22. novembar (12.00) Dan pozorišta
Sreda, 22. novembar (19.00) Don Đovani – premijera; sa gostima
Četvrtak, 23. novembar (19.30) Toska
Petak, 24. novembar (19.30) Anika i njena vremena
Subota, 25. novembar (19.30) Travijata
Nedelja, 26. novembar (19.30) Antigona
Utorak, 28. novembar (19.30) Marija Stjuart
Sreda, 29. novembar (19.30) Ljubavni napitak
Četvrtak, 30. novembar (19.30) Henri Šesti

Scena „Raša Plaović“
Sreda, 1. novembar (20.30) Prah
Četvrtak, 2. novembar (20.30) Ženidba
Petak, 3. novembar (20.30) Bela kafa
Subota, 4. novembar (20.30) Staklena menažerija
Nedelja, 5. novembar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Ponedeljak, 6. novembar (20.30) Moje nagrade
Utorak, 7. novembar (20.30) Sirano
Sreda, 8. novembar (20.30) Kovači
Četvrtak, 9. novembar (20.30) Mali bračni zločini
Petak, 10. novembar (20.30) Hasanaginica
Nedelja, 12. novembar (20.30) Mali bračni zločini
Ponedeljak, 13. novembar (20.30) Laža i paralaža
Utorak, 14. novembar (20.30) Revizor
Sreda, 15. novembar (20.30) Nesporazum
Četvrtak, 16. novembar (20.30) Srpska Lajka
Subota, 18. novembar (20.30) Dnevnik jednog ludaka
Nedelja, 19. novembar (20.30) Ženski orkestar
Ponedeljak, 20. novembar (20.30) Mamu mu j…. ko je prvi počeo
Sreda, 22. novembar (20.30) Narodna drama
Četvrtak, 23. novembar (20.30) Carstvo mraka
Petak, 24. novembar (20.30) Elektra
Subota, 25. novembar (20.30) Zli dusi
Ponedeljak, 27. novembar (20.30) Sumnjivo lice
Utorak, 28. novembar (20.30) Bizarno
Četvrtak, 30. novembar (20.30) Kainov ožiljak
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Sreda, 1. novembar (20.00) U cara Trojana kozje uši
Četvrtak, 2. novembar (20.00) U cara Trojana kozje uši
Petak, 3. novembar (20.00) U cara Trojana kozje uši
Utorak, 7. novembar (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Sreda, 8. novembar (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Petak, 10. novembar (20.00) Motori – studenti FDU
Ponedeljak, 13. novembar (20.00) Oliver Tvist
Petak, 17. novembar (20.00) Krokodokodil 2017.
Ponedeljak, 20. novembar (20.00) Javno čitanje dramskog dela „Promene“ Slavice Ljujić u sklopu realizacije autorskog projekta Milana Prljete „(Ne)tolerancija“
Sreda, 29. novembar (20.00) Stilske igre – premijera
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Stilske igre
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Sreda, 8. novembar (19.30) Miloš, Crnjanski
Petak, 10. novembar (19.30) Senka Euridika govori
Subota, 18. novembar (19.30) Orfej – premijera
Ponedeljak, 20. novembar (19.30) Jadnici – 10 godina na sceni
Utorak, 21. novembar (19.30) Ljubav i moda
Utorak, 28. novembar (19.30) Don Đovani

Četvrtak, 21. decembar (19.30) Ivan Bosiljčić: Par stihova za nas

Mala scena
Utorak, 7. novembar (20.00) Žanka – premijera
Subota, 11. novembar (20.00) Žanka
Nedelja, 12. novembar (20.00) Lolita
Ponedeljak, 13. novembar (20.00) Žanka
Utorak, 14. novembar (20.00) Halo Beograd
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Tvoja ruka u mojoj
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 4. novembar (17.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 5. novembar (12.00) Alisa u zemlji Oza
Nedelja, 5. novembar (17.00) Mornar Popaj i zakopano blago
Subota, 11. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 12. novembar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 12. novembar (17.00) Sami u kući
Subota, 18. novembar (12.00) Crvenkapa
Subota, 18. novembar (17.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 19. novembar (12.00) Avantura mačka Džoa
Nedelja, 19. novembar (17.00) Lepotica i zver
Subota, 25. novembar (17.00) Princeza bez zrna graška
Nedelja, 26. novembar (12.00) Šlalajka
Nedelja, 26. novembar (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Ponedeljak, 6. novembar (11.00) Zvezdarski vitez
Utorak, 7. novembar (12.00) Uspavana lepotica
Sreda, 8. novembar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Subota, 11. novembar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Ponedeljak, 13. novembar (12.00) Petar Pan
Sreda, 15. novembar (12.00) Petar Pan
Četvrtak, 16. novembar (12.00) Uspavana lepotica
Petak, 17. novembar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 19. novembar (12.00) Uspavana lepotica
Petak, 24. novembar (12.00) Petar Pan
Subota, 25. novembar (12.00) Snežna kraljica
Ponedeljak, 27. novembar (12.00) Tom Sojer i đavolja posla
Utorak, 28. novembar (11.00) U strahu su velike oči
Sreda, 29. novembar (11.00) Aladinova čarobna lampa
Četvrtak, 30. novembar (11.00) Zvezdarski vitez

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Utorak, 7. novembar (20.00) Majstori, majstori
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Iza kulisa
Nedelja, 12. novembar (20.00) 39 stepenika
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Pošteni provalnik
Nedelja, 19. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 27. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 29. novembar (20.00) Pošteni provalnik
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Sreda, 1. novembar (20.00) Oli mi ga dat?
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Cacijev uspomenar
Petak, 3. novembar (20.00) Lopuže
Subota, 4. novembar (20.00) Vlast
Nedelja, 5. novembar (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 6. novembar (20.00) Zakasotina
Utorak, 7. novembar (20.00) Koštana
Sreda, 8. novembar (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Kirija
Petak, 10. novembar (20.00) Vreme časti i ponosa
Subota, 11. novembar (20.00) Jasmin na stranputici
Nedelja, 12. novembar (20.00) Žena bez srca
Utorak, 14. novembar (20.00) Oli mi ga dat?
Sreda, 15. novembar (20.00) Opasna igra
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Poslednji čin komedije smrti – JU centar za kulturu Berane
Petak, 17. novembar (20.00) Karamazovi
Subota, 18. novembar (20.00) Dr Feler
Nedelja, 19. novembar (20.00) Prva parnica
Ponedeljak, 20. novembar (20.00) Rijaliti obračun – gostovanje
Utorak, 21. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 22. novembar (20.00) Ljubavnici – gostovanje
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Vlast
Petak, 24. novembar (20.00) Lopuže
Subota, 25. novembar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 26. novembar (20.00) Karamazovi
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Opasna igra
Utorak, 28. novembar (20.00) Kirija
Sreda, 29. novembar (20.00) Žena bez srca
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Jasmin na stranputici

Petak, 1. decembar (20.00) Dr Feler
Subota, 2. decembar (20.00) Zakasotina
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Subota, 4. novembar (12.00) Baroni di Makaroni
Subota, 4. novembar (17.00) Zooteka
Nedelja, 5. novembar (12.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 5. novembar (17.00) Ti i ja – naučnika dva
Subota, 11. novembar (12.00) Uspavana lepotica
Subota, 11. novembar (17.00) Baš čelik
Nedelja, 12. novembar (12.00) Bubamarac
Nedelja, 12. novembar (17.00) Tri praseta
Subota, 18. novembar (12.00) Lepotica i zver
Subota, 18. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 19. novembar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 19. novembar (17.00) Rečna sirena
Subota, 25. novembar (12.00) Tri praseta
Subota, 25. novembar (17.00) Ježeva kućica
Nedelja, 26. novembar (12.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 26. novembar (17.00) Zvezdan

Večernja scena
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Baroni di Makaroni – premijera
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Sreda, 1. novembar (19.30) Mister Dolar
Petak, 3. novembar (19.30) Producenti
Nedelja, 5. novembar (19.30) Fantom iz opere
Utorak, 7. novembar (19.30) Fantom iz opere
Sreda, 8. novembar (19.30) Čikago
Četvrtak, 9. novembar (19.30) Zona Zamfirova
Petak, 10. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 12. novembar (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 15. novembar (19.30) Ženidba i udadba
Četvrtak, 16. novembar (19.30) Grk Zorba
Subota, 18. novembar (19.30) Zona Zamfirova
Nedelja, 19. novembar (19.30) Čikago
Sreda, 22. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 23. novembar (19.30) Fantom iz opere
Petak, 24. novembar (19.30) Fantom iz opere
Subota, 25. novembar (19.30) Glavo luda
Nedelja, 26. novembar (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 29. novembar (19.30) Viktor Viktorija
Četvrtak, 30. novembar (19.30) Mister Dolar

Subota, 2. decembar (19.30) Producenti
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 5. novembar (12.00) Predstava za decu – Marc production
Petak, 17. novembar (20.00) Premijera: Sumnjivo lce – ulaz za dž
Nedelja, 19. novembar (12.00) Predstava za decu: Avanture Boće Zloće – ulaz za dž
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Utorak, 1. novembar (18.00) Dom Bernarde Albe – FAPOR, Leskovac
Subota, 4. novembar (20.30) Rastibuđilizovane klejbezable – ulaz za dž
Nedelja, 5. novembar (20.30) Zoološka priča
Subota, 11. novembar (20.30) Čovek, zver i vrlina
Nedelja, 12. novembar (20.30) Seks i selo
Ponedeljak, 13. novembar (19.00) Promocija knjige Miodraga Jakšića, Matica iseljenika Srbije – gostovanje
Sreda, 15. novembar (20.30) Dom Bernarde Albe – Akademfest
Subota, 18. novembar (18.00) Open Theatre Fest & Kantfest, SAD, HR, VB – radionica
Ponedeljak, 20. novembar (19.00) U zrnu smisla – ulaz za dž
Subota, 25. novembar (20.30) Tavan, premijera – ulaz za dž
Nedelja, 26. novembar (20.30) BG3
Ponedeljak, 27. novembar (20.30) Lari Tompson
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Nema najavljenih projekcija

Scena „Kult“
Nedelja, 5. novembar (20.00) Treznilište – premijera
Ponedeljak, 6. novembar (20.00) Treznilište
Sreda, 8. novembar (20.00) Demon i prorok
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Pu spas za sve nas
Petak, 10. novembar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Sreda, 15. novembar (20.00) Brak u stvari ljubav
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Odlazni terminal
Petak, 17. novembar (20.00) Iluzije
Nedelja, 19. novembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 21. novembar (20.00) Fotografija 51
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Svingeri
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Od A do DA

Tramvaj (info: 2424-860)
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Moj deda je aut – BDP
Subota, 11. novembar (20.00) Lari Tompson – tragedija jedne mladosti – AP „Knjaz!“ Požega
Ponedelјak, 13. novembar (20.00) Kovači – NP
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Pomahnitali – Ferzeng teatar
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nema najavljenih predstava – renoviranje u toku
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Studio Centar
Sreda, 22. novembar (20.00) Dnevnik Ane Frank
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Deca na internetu 2 – premijera
Utorak, 28. novembar (20.00) Deca na internetu 2
Sreda, 29. novembar (20.00) Deca na internetu 2
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Petak, 24. novembar (20.00) Tri lica ogledala
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 3. novembar (20.00) Zabranjeno voće
Subota, 4. novembar (20.00) Hot lajn
Sreda, 8. novembar (20.00) Priča se po gradu
Petak, 10. novembar (20.00) Balkanski seks i grad 2
Subota, 11. novembar (20.00) Ko je ovde idiot
Nedelja, 12. novembar (20.00) Zajednički stan
Sreda, 15. novembar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Drž ne daj
Petak, 17. novembar (20.00) Škola za ljubavnike
Subota, 18. novembar (20.00) Voli me do kraja
Ponedeljak, 20. novembar (20.00) Ubi me kurje oko
Utorak, 21. novembar (20.00) Pazi šta želiš
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Plastika
Ponedeljak, 27. novembar (20.00) Cimet i vanila
Utorak, 28. novembar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Sreda, 29. novembar (20.00) Priča se po gradu
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Svi smo priče, koja je tvoja

Dečja scena
Subota, 4. novembar (17.00) Pinokio – premijera
Nedelja, 5. novembar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 11. novembar (17.00) Vitez Koja u velikoj akciji
Nedelja, 12. novembar (12.00) Uspavana lepotica
Subota, 18. novembar (17.00) Vilinska zavrzlama
Nedelja, 19. novembar (12.00) Vile i vilenjaci – premijera
Petak, 24. novembar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 25. novembar (17.00) Četiri godišnja doba – balet
Nedelja, 26. novembar (12.00) Čarobni kolač

Subota, 2. decembar (17.00) Vitez Koja u velikoj akciji
Nedelja, 3. decembar (12.00) Balerina i Čarlikino – balet
Subota, 9. decembar (17.00) Najlepše srpske bajke – premijera
Nedelja, 10. decembar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 16. decembar (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 17. decembar (12.00) Ušećerena Pepeljuga – novogodišnja predstava
Nedelja, 17. decembar (16.00) Elza i zaleđeni Hans čekaju Deda Mraza – novogodišnja predstava
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​

********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Petak, 3. novembar (20.00) Raspareni par
Subota, 11. novembar (20.00) Istrajnost
Nedelja, 12. novembar (20.00) Raspareni par
Petak, 17. novembar (20.00) Istrajnost
Subota, 18. novembar (20.00) When a French Guy Met a Serbian Girl – gostovanje
Petak, 24. novembar (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Subota, 25. novembar (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Audicija
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Priviđenja iz Srebrnog Vijeka
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Crvena: Samoubistvo nacije
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
U novembru, predstava „Kos“ biće izvođena na sceni Ustanove kulture „Vuk Stefanović Karadžić“ dok će predstava „Dok nas smrt ne razdvoji“ nastaviti svoj život na Sceni Studio JDP.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar

********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Petak, 10. novembar (20.00) Ko je ugasio svetlo – premijera
Ulaz je besplatan.
Predstava je rađena po tekstu nobelovca Daria Foa „Ne mogu i neću da platim“, s tim što su događaji smešteni u kontekst današnje Srbije. Bogdan Živković (scenario i režija) se ovom predstavom upisuje u red autora koji od prvog koraka u karijeri kreću direktno, drsko, provokativno, koristeći politički diskurs, novinarski jezik i svakodnevicu kao osnovu za svoj umetnički rad.
********************************************

Mikser teatar

Za sada bez novog prostora

********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Povratak kraljice Marije Karađorđević
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Petak, 10. novembar (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Šampioni
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Amateri
Subota, 25. novembar (16.30, 18.30, 20.30) Noć pozorišta – predstave iznenađenja
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Sve za tebe ljubavi

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Utorak, 28. novembar (20.00) Romeo i Julija – neočekivano vesela tragedija

Dečija scena
Nedelja, 5. novembar (12.00) Mali princ u Srbiji
Nedelja, 12. novembar (12.00) Oblakolog
Nedelja, 19. novembar (12.00) Zmajevo putovanje kroz vreme
Četvrtak, 23. novembar (12.00) Motori
Petak, 24. novembar (12.00) Maštarije
Nedelja, 26. novembar (12.00) Bajka o Krcku Oraščiću
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava

Večernja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Četvrtak, 9. novembar (19.30) Bajkoholik
Samo za 20 gledalaca. Rezervacije: 064/1834-383.
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Dečja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 2. novembar (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Raša Nestorović
Nedelja, 5. novembar (20.00) Veče improvizacije
Utorak, 7. novembar (20.00) Veče crnog humora „Bez drame“
Sreda, 8. novembar (20.00) Srđan Dinčić: Treće stanje
Četvrtak, 9. novembar (20.00) Ivan Nikolić, Radomir Nestorović i Nikola Radojlović
Utorak, 14. novembar (20.00) Nikola Silić i Aleksandar Perišić: Istinita fantastika
Sreda, 15. novembar (20.00) Veče četiri komičara
Četvrtak, 16. novembar (20.00) Ana Zlatanović, Nenad Stefanovski i Jelena Mandarić
Petak, 17. novembar (20.00) Nick Cody and Micky Bartlett
Nedelja, 19. novembar (20.00) Žensko veče: Marina Orsag, Ana Zlatanović i Jelena Mandarić
Utorak, 21. novembar (20.00) Marina Orsag i Aleksandar Perišić: Kaj bre?!
Sreda, 22. novembar (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz Jagode
Četvrtak, 23. novembar (20.00) Nikola Radojlović i Ana Zlatanović
Nedelja, 26. novembar (20.00) Nikola Silić: Level Up – premijera
Utorak, 28. novembar (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 29. novembar (20.00) Veče novog crnog humora „Bez drame“
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Petak, 10. novembar (20.00) Vrapčić
Utorak, 21. novembar (10.00) Alisa – Pozorište Zvezdarište
Utorak, 21. novembar (18.00) Nevidljiva – Pozorište Zvezdarište
Sreda, 22. novembar (13.00) Crvenkapa – NP Užice
Sreda, 29. novembar (20.00) Dom Bernarde Albe – pretpremijera
Četvrtak, 30. novembar (20.00) Dom Bernarde Albe – premijera
Petak, 1. decembar (20.00) Dom Bernarde Albe
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dorćol Platz

Dobračina 59b, 062/8325-207
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Utorak, 7. novembar (19.00) Probudi se… – monodrama Miroljuba Nedovića; izvodi: Fuad Tabučić
Petak, 17. novembar (19.00) Pitanje monodrama Živojina Pavlovića; izvodi: Strahinja Bičanin
Petak, 24. novembar (19.00) Povratna karta – monodrama; tekst, režija i uloga: Dančika Đukičin
********************************************

2 comments

  1. Da li ima pozorisnih predstava u decembru 2017 ili ce tek repertoar biti postavljen

  2. Uskoro ćemo objaviti repertoare za decembar!
    Prijatan dan u Beogradu!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.