Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (1-7. mart 2018)
Bioskopski repertoari (1-7. mart 2018): Lady Bird
Bioskopski repertoari (1-7. mart 2018): Lady Bird

Bioskopski repertoari (1-7. mart 2018)

Bioskopski repertoari važe za narednih sedam dana – od 1. do 7. marta 2018. Publika će gledati nekoliko novih filmova i biti na 46. FEST-u.

Bioskopski repertoari od 1. do 7. marta 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Bioskop se otvara u aprilu 2018!
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. mart – sreda, 7. mart
Staljinova smrt… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 1. mart / petak, 2. mart
46. FEST – program

Subota, 3. mart / nedelja, 4. mart
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 11.00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 11.00
46. FEST – program… od 15.00

Ponedeljak, 5. mart
FEST na bis
Siloviti… 15.00
Dvostruki ljubavnik… 17.00
Dovlatov… 19.00
Oblik vode… 21.00

Utorak, 6. mart / sreda, 7. mart
Dovlatov… 17.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju
Izdaja… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST – program

Ponedeljak, 5. mart
FEST na bis
Pravo mesto… 17.00
Neka svetlost uđe… 19.00
Kvadrat… 21.00

Utorak, 6. mart – utorak, 13. mart
Neka svetlost uđe… 17.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19.00
Kvadrat… 21.00

Sreda, 14. mart
Bioskop neće raditi
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 1. mart
Oskar revija: Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19:00
Oskar revija: Blejd raner 2049… 21:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:25, 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:15, 18:20
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 18:55, 20:50
Jezero tajni… 22:45
Noćne igre… 16:25, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 19:50
12 snažnih… 22:10
Berlinski sindrom… 22:15
Crni panter… 17:10, 21:10
Crni panter 3D… 14:35, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 20:15,22:25
Pećinci (sinhronizovano)… 15:30
Putnik… 17:25, 20:10
Cena života… 14:50, 22:05
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:50
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:40

Petak, 2. mart
Oskar revija: Oblik vode… 19:00
Oskar revija: Skver… 21:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:25, 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:15, 18:20
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 18:55, 20:50
Jezero tajni… 22:45
Noćne igre… 16:25, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 19:50
12 snažnih… 22:10
Berlinski sindrom… 22:15
Crni panter… 17:10, 21:10
Crni panter 3D… 14:35, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 20:15, 22:25
Pećinci (sinhronizovano)… 15:30
Putnik… 17:00, 20:10
Cena života… 19:10, 21:45
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:50
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:40

Subota, 3. mart
Oskar revija: Cena života… 19:00
Oskar revija: Skrivena ljubav… 21:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:25, 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:45, 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15, 18:20
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 18:55, 20:50
Jezero tajni… 22:45
Noćne igre… 16:25, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 19:50
12 snažnih… 22:10
Berlinski sindrom… 22:15
Crni panter… 17:10, 21:10
Crni panter 3D… 12:00, 14:35, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 14:00, 16:05, 18:10, 20:15, 22:25
Pećinci (sinhronizovano)… 11:50, 13:40, 15:30
Putnik… 17:00, 20:10
Cena života… 21:50
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:20, 19:05
Patuljci sa naslovnih strana… 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:00, 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:10, 18:50
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 12:20, 16:40
Koko (sinhronizovano) 3D… 12:30
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:10, 13:40
Star Wars: Poslednji džedaj… 14:05

Nedelja, 4. mart
Boljšoj 2018: Plamen Pariza… 15:45
Oskar revija: Fantomska nit… 19:00
Oskar revija: Ja, Tonya… 21:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:25, 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:45, 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:45, 15:30, 18:20
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 18:55, 20:50
Jezero tajni… 22:45
Noćne igre… 16:25, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 19:50
12 snažnih… 22:10
Berlinski sindrom… 22:15
Crni panter… 17:10, 21:10
Crni panter 3D… 12:00, 14:35, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 14:00, 16:05, 18:10, 20:15, 22:25
Pećinci (sinhronizovano)… 11:50, 13:40
Putnik… 17:00, 20:10
Cena života… 19:10, 21:45
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:00, 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:10, 18:50
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 12:20, 16:40
Koko (sinhronizovano) 3D… 12:30
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:10, 13:40
Star Wars: Poslednji džedaj… 14:05

Ponedeljak, 5. mart / utorak, 6. mart
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:25, 19:00, 21:20
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:15, 18:20
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 18:55, 20:50
Jezero tajni… 22:45
Noćne igre… 16:25, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 19:50
12 snažnih… 22:10
Berlinski sindrom… 19:40
Crni panter… 17:10, 21:10
Crni panter 3D… 14:35, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 20:15, 22:25
Pećinci (sinhronizovano)… 15:30
Putnik… 17:00, 20:10, 22:15
Cena života… 19:10, 21:45
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:50, 22:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:40

Sreda, 6. mart
Premijerno: Led… 20:00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:25, 19:00, 21:20
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:15, 18:20
Izdaja… 14:40, 17:20, 19:20, 22:40
Lady Bird… 18:55, 20:50
Jezero tajni… 22:45
Noćne igre… 16:25, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 19:50
12 snažnih… 22:10
Berlinski sindrom… 22:40
Crni panter… 17:10, 21:10
Crni panter 3D… 14:35, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 22:25
Pećinci (sinhronizovano)… 15:30
Putnik… 16:55, 22:05
Cena života… 21:45
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:50
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Do nedelje, 4. marta
46. FEST – program

Ponedeljak, 5. mart
PostFESTum – FEST na bis
Doviđenja, tamo gore… 18.00
Ja, Tonja… 20.30

Redovni repertoar
Četvrtak, 1. mart / petak, 2. mart
Lady Bird… 22.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.20
Izdaja… 20.00
Pčelica Maja 2: Medene Igre 3D (sinhronizovano)… 16.00
Noćne Igre… 18.30, 22.20
Crni panter 3D… 17.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 21.45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 15.20
Koko 3D (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 3. mart / nedelja, 4. mart
Lady Bird… 22.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.20
Izdaja… 20.00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Pčelica Maja 2: Medene ire (sinhronizovano)… 11.00
Noćne Igre… 17.30, 22.20
Crni panter 3D… 17.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22.40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 15.00
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13.30
Pećinci (sinhronizovano)… 11.30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 5. mart
Lady Bird… 22.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.20
Izdaja… 20.00
Pčelica Maja 2: Medene Igre 3D (sinhronizovano)… 16.00
Noćne Igre… 17.30, 22.20
Crni panter 3D… 17.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22.40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 15.00
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.20

Utorak, 6. mart / sreda, 7. mart
Lady Bird… 20.15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.20
Izdaja… 20.00, 22.30
Pčelica Maja 2: Medene Igre 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Noćne Igre… 18.30, 22.20
Crni panter 3D… 17.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 15.20
Koko 3D (sinhronizovano)… 16.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 1. mart / petak, 2. mart
Izdaja… 16.45, 19.20, 22.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15.10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Crni panter 3D… 16.30, 18.50, 21.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19.45, 21.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.20
Lady Bird… 17.15, 19.15
Noćne igre… 21.10, 22.30
Staljinova smrt… 16.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.10, 20.20

Subota, 3. mart / nedelja, 4. mart
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.00
Izdaja… 16.45, 19.20, 22.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 13.00, 15.10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 18.00
Crni panter 3D… 16.30, 18.50, 21.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19.45, 21.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.20
Lady Bird… 17.15, 19.15
Noćne igre… 21.10, 22.30
Staljinova smrt… 16.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.10, 20.20
Pećinci (sinhronizovano)… 13.40
Ferdinand (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 5. mart / utorak, 6. mart / sreda, 7. mart
Izdaja… 16.45, 19.20, 22.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15.10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Crni panter 3D… 16.30, 18.50, 21.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19.45, 21.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.20
Lady Bird… 17.15, 19.15
Noćne igre… 21.10, 22.30
Staljinova smrt… 16.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.10, 20.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 1. mart
FEST: Vitni Hjuston: Biti svoja… 18:00
FEST: Neka svetlost uđe… 20:30
Izdaja… 15:30, 20:00, 22:40
Lady Bird… 18:10, 22:25
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:50, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16:05, 17:45
Crni panter… 21:50
Crni panter 3D… 19:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 17:10
Jezero tajni… 15:40
Noćne igre… 18:45, 20:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:20, 21:30
Pećinci (sinhronizovano)… 15:05
Putnik… 22:45
Staljinova smrt… 22:30

Petak, 2. mart
FEST: Zrno… 18:00
FEST: Doviđenja, tamo gore… 20:30
Izdaja… 15:30, 19:30, 22:10
Lady Bird… 18:10, 22:25
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:50, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16:05, 17:45
Crni panter… 21:50
Crni panter 3D… 19:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 3D
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 17:10
Jezero tajni… 15:40
Noćne igre… 18:45, 20:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:20, 21:30
Pećinci (sinhronizovano)… 15:05
Putnik… 22:45
Staljinova smrt… 22:50

Subota, 3. mart
FEST: Pravo mesto… 18:00
FEST: Oproštaj… 20:30
Izdaja… 15:30, 19:30, 22:10
Lady Bird… 18:10, 22:25
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:50, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:10, 13:10, 15:00, 17:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:05, 17:45
Crni panter… 21:50
Crni panter 3D… 19:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 12:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:00, 17:10
Jezero tajni… 11:45
Koko 3D (sinhronizovano)… 14:45
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:00
Noćne igre… 18:45, 20:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:20, 21:30
Pećinci (sinhronizovano)… 11:30, 13:20, 15:05
Putnik… 22:45
Staljinova smrt… 22:50

Nedelja, 4. mart
FEST: Srećnica… 18:00
FEST: Iskušenik… 20:30
Izdaja… 15:30, 19:30, 22:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:50, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:10, 13:10, 15:00, 17:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:05, 17:45
Lady Bird… 18:10, 22:25
Crni panter… 21:50
Crni panter 3D… 19:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 12:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:00, 17:10
Jezero tajni… 11:45
Koko 3D (sinhronizovano)… 14:45
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:00
Noćne igre… 18:45, 20:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:20, 21:30
Pećinci (sinhronizovano)… 11:30, 13:20, 15:05
Putnik… 22:45
Staljinova smrt… 22:50

Ponedeljak, 5. mart
FEST: Eva… 18:00
FEST: Ja, Tonya… 20:30
Izdaja… 15:30, 19:30, 22:10
Lady Bird… 18:10, 22:25
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:50, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano) -16:05, 17:45
Crni panter… 21:50
Crni panter 3D… 19:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 17:10
Jezero tajni… 15:40
Noćne igre… 18:45, 20:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:20, 21:30
Pećinci (sinhronizovano)… 15:05
Putnik… 22:45
Staljinova smrt… 22:50

Utorak, 6. mart / sreda, 7. mart
Izdaja… 15:30, 19:30, 22:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:50, 20:10
Lady Bird… 18:10, 22:25
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 16:05, 17:45
Crni panter… 21:50
Crni panter 3D… 19:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 17:10
Jezero tajni… 22:45
Noćne igre… 18:45, 20:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:20, 21:30
Pećinci (sinhronizovano)… 15:05
Putnik… 20:20
Staljinova smrt… 22:30

Do nedelje, 4. marta
46. FEST
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nedelja, 25. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST

Ponedeljak, 5. mart
FEST na bis
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 17.30
Niotkuda… 20.00
Životinje… 22.30

Četvrtak, 8. mart (20.00)
Odjeci BELDOCS-a: Venera

28. mart – 1. april
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Niotkuda

Posle prikazivanja na FEST-u, od 29. marta u bioskopima će biti i najnoviji film proslavljenog reditelja Fatiha Akina.

Katjin život se iznenada ruši kada njen muž Nuri i sin Roko poginu u bombaškom napadu. Njena porodica i prijatelji pokušavaju da joj pruže podršku. Danilo, advokat i Nurijev najbolji prijatelj, zastupa Katju na suđenju osumnjičenima – mladom paru neonacista. Suđenje gura Katju do granica izdržljivosti, ali za nju nema alternative – ona želi pravdu.

Scenario za film „Niotkuda“ takođe potpisuje Fatih Akin, u saradnji sa Harkom Bohmom. Uloge u filmu su ostvarili Dajana Kruger, Numan Akar, Ulrih Tukur, Johanes Kriš, Sir Eloglu, Denis Moskito, Džesika Mekintajer i Urlih Brandhof.

Ova krimi-drama nosi internacionalni naziv „In the Fade“ po istoimenoj pesmi američkog rok benda Queens of the Stone Age, čiji je pevač, Džoš Hom, radio muziku za film. Po rečima reditelja Akina, dve glavne teme filma su melanholija i agresivnost, što pesma „In the Fade“ savršeno dočarava.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 1. mart
Oskar revija: Blejd Raner 2049…. 21:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:50, 19:00, 20:15, 22:30
Izdaja… 17:20, 20:00, 21:45
Lady Bird… 19:45, 22:25
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 16:15, 18:00
Crni panter… 16:45, 21:00
Crni panter 3D… 19:20, 22:00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:30
Jezero tajni… 16:25
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 16:00
Noćne igre… 18:30, 20:30, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:10, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:20
Staljinova smrt… 18:45

Petak, 2. mart
Oskar revija: Oblik vode… 19:00
Oskar revija: Skver… 21:30
Crni panter… 16:45, 21:00
Crni panter 3D… 19:20, 22:00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:30
Izdaja… 17:20, 20:00, 21:45
Jezero tajni… 16:25
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:15
Lady Bird… 19:45, 22:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 16:00
Noćne igre… 18:30, 20:30, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:10, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:20
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 16:15, 18:00
Staljinova smrt… 18:45
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:50, 20:15, 22:30

Subota, 3. mart
Oskar revija: Skrivena ljubav… 21:30
Oskar revija: Cena života… 19:00
Izdaja… 17:20, 20:00, 21:45
Lady Bird… 19:45, 22:25
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:50, 20:15, 22:30
Crni panter… 16:45, 21:00
Crni panter 3D… 19:20, 22:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:10, 16:30
Jezero tajni… 16:25
Koko (sinhronizovano)… 13:10
Koko 3D (sinhronizovano)… 11:00, 15:15
Lavirint: Lek smrti 3D… 13:40
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:15, 16:00
Noćne igre… 18:30, 20:30, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:10, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:20
Staljinova smrt… 18:45
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12:30
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D (sinhronizovano)… 14:40

Nedelja, 4. mart
Oskar revija: Fantomska nit… 19:00
Oskar revija: Ja, Tonya… 21:30
Izdaja… 17:20, 20:00, 21:45
Lady Bird… 19:45, 22:25
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:50, 20:15, 22:30
Crni panter… 16:45, 21:00
Crni panter 3D… 19:20, 22:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:10, 16:30
Jezero tajni… 16:25
Koko (sinhronizovano)… 13:10
Koko 3D (sinhronizovano)… 11:00, 15:15
Lavirint: Lek smrti 3D… 13:40
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:15, 16:00
Noćne igre… 18:30, 20:30, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:10, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:20
Staljinova smrt… 18:45
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12:30
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D (sinhronizovano)… 14:40

Ponedeljak, 5. mart / utorak, 6. mart / sreda, 7. mart
Izdaja… 17:20, 20:00, 21:45
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:50, 20:15, 22:30
Lady Bird… 19:45, 21:15, 22:25
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 16:15, 18:00
Crni panter… 16:45, 21:00
Crni panter 3D… 19:20, 22:00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:30
Jezero tajni… 19:00
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:15
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 16:00
Noćne igre… 18:30, 20:30, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:10, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:20
Staljinova smrt… 18:45
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Do nedelje, 4. marta
46. FEST

Repertoar za mart 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Do nedelje, 4. marta
46. FEST
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Do nedelje, 4. marta
46. FEST… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 7. mart (20.00)
BELDOCS na bis: Mr. Gaga
Četvrtak, 8. mart (20.00) Led
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 12. mart (18.00)Nabuko
Ponedeljak, 16. april (18.00) Aida
Ponedeljak, 21. maj (18.00)Makbet
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Kulturni centar Rex

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad


********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 1. mart / petak, 2. mart
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Subota, 3. mart
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12.00
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Nedelja, 4. mart
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Ponedeljak, 5. mart / utorak, 6. mart
Ledi Magbet… 18.30
Velika lepota… 20.30

Sreda, 7. mart
Staljinova smrt… 18.30
Velika lepota… 20.30

Četvrtak, 8. mart / petak, 9. mart
Led… 16.30
Neka svetlost uđe… 18.30
Skver… 20.30

Subota, 10. mart
Bela i Sebastijan – prvi deo… 12.00
Led… 16.30
Neka svetlost uđe… 18.30
Skver… 20.30

Nedelja, 11. mart
Led… 16.30
Neka svetlost uđe… 18.30
Skver… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Do nedelje, 4. marta
46. FEST    

Redovan repertoar
Četvrtak, 1. mart

Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:20, 22:20
Izdaja… 20:15, 21:30
Lady Bird… 18:35
Crni panter 3D… 16:30, 19:00
Noćne igre… 19:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 20:20
Staljinova smrt… 21:15
Džumandži 3D… 14:40
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 17:00
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 15:20
Pećinci, sinhronizovano… 14:00
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 16:50
Koko 3D, sinhronizovano… 15:20
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 17:20
Ferdinand, sinhronizovano… 14:30

Petak, 2. mart
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10, 22:20
Izdaja… 20:15, 21:30
Lady Bird… 18:35
Crni panter 3D… 16:30, 19:00
Noćne igre… 19:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 20:20
Staljinova smrt… 21:15
Džumandži 3D… 14:40
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 17:00
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 15:20
Pećinci, sinhronizovano… 14:00
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 16:50
Koko 3D, sinhronizovano… 15:20
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 17:20
Ferdinand, sinhronizovano… 14:30

Subota, 3. mart / nedelja, 4. mart
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10, 22:20
Izdaja… 20:15, 21:30
Lady Bird… 18:30
Crni panter 3D… 16:30, 19:00
Noćne igre… 19:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 20:20
Staljinova smrt… 21:15
Džumandži 3D… 14:40
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 10:20, 13:40, 17:00
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 12:00, 15:20
Pećinci, sinhronizovano… 10:40, 12:20, 14:00
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 10:00, 11:30, 13:10, 16:50
Koko 3D, sinhronizovano… 13:20, 15:20
Koko, sinhronizovano… 11:20
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 11:00, 13.00; 17:20
Ferdinand, sinhronizovano… 14:30
Mali vampir 3D, sinhronizovano… 12:50
Mali vampir, sinhronizovano… 11:15

Ponedeljak, 5. mart / utorak, 6. mart / sreda, 7. mart
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10, 20:40
Izdaja… 16:30, 20.00, 21:10
Lady Bird… 18:50, 22:20
Berlinski sindrom… 22:30
Crni panter 3D… 19:00, 21:30
Noćne igre… 17:30, 19:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:10, 20:20
Staljinova smrt… 21:15
Džumandži 3D… 14:30
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 17:20, 18:00
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 15:20
Pećinci, sinhronizovano… 14:00, 16:00
Mali vampir 3D, sinhronizovano… 14:45
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 16:50
Koko 3D, sinhronizovano… 15:20
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 15:00, 17:00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.