Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari (22-28. februar 2018)
Bioskopski repertoari: Noćne igre
Bioskopski repertoari: Noćne igre

Bioskopski repertoari (22-28. februar 2018)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe za sedam dana – od 22. do 28. februara 2018. Pored tri nova filma, u narednim danima publika će gledati i nagrađivane filmove na 46. FEST-u.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 22. do 28. februara 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 22. februar – sreda, 28. februar
Staljinova smrt… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Staljinova smrt… 16.30
Crni panter 3D… 18.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 21.00

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Pećinci (sinhronizovano)… 11.00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13.00
Program FEST-a… od 15.00

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST – program
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 22. februar
Mesečina… 17.00
S ljubavlju, Vinsent… 19.00
Najmračniji čas… 21.00

Petak, 23. februar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST – program
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 22. februar
Comedy Night: Noćne igre… 20:00
Jezero tajni… 18:00, 22:20
Noćne igre… 16:00, 18:00, 22:25
Staljinova smrt… 17:30, 22:15
12 hrabrih… 15:30, 21:10
Berlinski sindrom… 21:10
Pod pretnjom… 16:55
Crni panter… 14:45, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 19:20, 20:15, 21:30, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:40
Putnik… 19:45, 21:50
Cena života… 21:40
Lavirint: Lek smrti… 15:20
Bratstvo lopova… 17:05
Igra vešala… 15:00
Patuljci sa naslovnih strana… 18:05
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:20
Doušnik… 16:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:40, 19:10
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:45
Velika igra… 16:00
Najmračniji čas… 22:35

Petak, 23. februar
Jezero tajni… 18:00, 22:10
Noćne igre… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 17:30, 22:00
12 hrabrih… 15:30, 21:10
Berlinski sindrom… 18:50
Pod pretnjom… 20:10
Crni panter… 14:45, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 19:20, 20:15, 21:30, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:40
Putnik… 19:45, 21:50
Cena života… 19:10, 21:40
Lavirint: Lek smrti… 15:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 18:05
Bratstvo lopova… 17:05
Igra vešala… 15:00
Patuljci sa naslovnih strana… 20:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:50
Doušnik… 16:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:40, 19:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:40
Velika igra… 16:00
Najmračniji čas… 22:45

Subota, 24. februar
Metropoliten 2018: Boemi… 18:30
Jezero tajni… 18:00, 22:10
Noćne igre… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Staljinova smrt… 17:30, 22:00
12 hrabrih… 15:30, 21:10
Berlinski sindrom… 18:50
Pod pretnjom… 20:10
Crni panter… 14:45, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 12:10, 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 14:00, 16:05, 18:10, 19:20, 20:15, 21:30, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 12:00, 14:30, 15:40
Putnik… 19:45, 22:15
Cena života… 21:40
Lavirint: Lek smrti… 15:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 12:35, 18:05
Bratstvo lopova… 15:30
Patuljci sa naslovnih strana… 20:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:00, 14:50
Doušnik… 16:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 12:15, 17:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:40, 19:10
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:20, 14:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 13:20, 16:40
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:45, 14:20
Koko (sinhronizovano) 3D… 13:25
Velika igra… 16:00
Najmračniji čas… 22:45
Star Wars: Poslednji džedaj… 13:55

Nedelja, 25. februar
Noćne igre… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Jezero tajni… 18:00, 22:10
Staljinova smrt… 17:30, 22:00
12 hrabrih… 15:30, 21:10
Berlinski sindrom… 18:50
Pod pretnjom… 20:10
Crni panter… 14:45, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 12:10, 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 14:00, 16:05, 18:10, 19:20, 20:15, 21:30, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 12:00, 13:50, 15:40
Putnik… 19:45, 21:50
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:45, 14:20
Cena života… 19:10, 21:45
Lavirint: Lek smrti… 15:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 12:35, 18:05
Bratstvo lopova… 17:05
Igra vešala… 15:00
Patuljci sa naslovnih strana… 20:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:00, 14:50
Doušnik… 16:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 12:15, 17:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:40, 19:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 13:55
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:20, 14:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:20, 16:40
Velika igra… 16:00
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:50
Najmračniji čas… 22:45

Ponedeljak, 26. februar
Oskar revija: Dankirk… 19:00
Oskar revija: Beži!… 21:30
Noćne igre… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Jezero tajni… 18:00, 22:10
Staljinova smrt… 17:30, 22:00
12 hrabrih… 15:30, 21:10
Berlinski sindrom… 18:50
Pod pretnjom… 20:10
Crni panter… 14:45, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 20:15, 21:30, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:40
Putnik… 19:45, 21:45
Cena života… 19:10
Lavirint: Lek smrti… 15:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 18:05
Bratstvo lopova… 16:15
Patuljci sa naslovnih strana… 20:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:50
Doušnik… 16:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:40, 19:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:40
Velika igra… 16:00
Najmračniji čas… 22:45

Utorak, 27. februar
Oskar revija: Lady Bird… 19:00
Oskar revija: Viktorija i Abdul… 21:30
Noćne igre… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Jezero tajni… 18:00, 22:10
Staljinova smrt… 17:30, 22:00
12 hrabrih… 15:30, 21:10
Berlinski sindrom… 18:50
Pod pretnjom… 20:10
Crni panter… 14:45, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 20:15, 21:30, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:40
Putnik… 19:45, 21:45
Cena života… 19:10
Lavirint: Lek smrti… 15:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 18:05
Bratstvo lopova… 16:15
Patuljci sa naslovnih strana… 20:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:50
Doušnik… 16:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:40, 19:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:40
Velika igra… 16:00
Najmračniji čas… 22:45

Sreda, 28. februar
Oskar revija: Najmračniji čas… 19:00
Oskar revija: Doušnik… 21:30
Noćne igre… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Jezero tajni… 18:00, 22:10
Staljinova smrt… 17:30, 22:00
12 hrabrih… 15:30, 21:10
Berlinski sindrom… 18:50
Pod pretnjom… 20:10
Crni panter… 14:45, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:05, 18:10, 20:15, 21:30, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:40
Putnik… 19:45, 21:45
Cena života… 19:10
Lavirint: Lek smrti… 15:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 18:05
Bratstvo lopova… 16:15
Patuljci sa naslovnih strana… 20:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:50
Doušnik… 16:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:40, 19:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:40
Velika igra… 16:00
Najmračniji čas… 22:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Noćne igre… 18.40, 20.30, 22.20
Crni panter 3D… 17.10, 19.30
Pod pretnjom… 22.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.15, 20.15
Putnik… 22.15
Patuljci sa naslovnih strana… 17.00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 15.00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15.10
Koko (sinhronizovano) 3D… 16.30

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Noćne igre… 18.40, 20.30, 22.20
Crni panter 3D… 17.10, 19.30
Pod pretnjom… 22.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.15, 20.15
Putnik… 22.15
Patuljci sa naslovnih strana… 17.00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 15.00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 11.00, 15.10
Koko (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.00, 16.30
Pećinci (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 13.00

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar / sreda, 28. februar
Noćne igre… 20.30, 22.20
Crni panter 3D… 17.30
Pod pretnjom… 22.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.30, 20.00
Putnik… 22.00
Patuljci sa naslovnih strana… 16.15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 15.20
Koko (sinhronizovano) 3D… 16.00

Do nedelje, 4. marta
46. FEST – program
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Crni panter 3D… 17.00, 19.40, 22.15
Crni panter… 18.40, 21.15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 16.10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.00, 20.00, 22.00
Koko (sinhronizovano)… 15.40
Patuljci sa naslovnih strana… 17.40
Ferdinand (sinhronizovano)… 16.30
Noćne igre… 18.30, 20.30, 22.30
Pećinci (sinhronizovano)… 15.30
Najmračniji čas… 17.15
Staljinova smrt… 19.30
Jezero tajni… 21.40

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Crni panter 3D… 14.20, 17.00, 19.40, 22.15
Crni panter… 18.40, 21.15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.00, 20.00, 22.00
Koko (sinhronizovano)… 13.40, 15.40
Patuljci sa naslovnih strana… 17.40
Ferdinand (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Noćne igre… 18.30, 20.30, 22.30
Pećinci (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Najmračniji čas… 17.15
Staljinova smrt… 19.30
Jezero tajni… 21.40

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar / sreda, 28. februar
Crni panter 3D… 17.00, 19.40, 22.15
Crni panter… 18.40, 21.15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 16.10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.00, 20.00, 22.00
Koko (sinhronizovano)… 15.40
Patuljci sa naslovnih strana… 17.40
Ferdinand (sinhronizovano)… 16.30
Noćne igre… 18.30, 20.30, 22.30
Pećinci (sinhronizovano)… 15.30
Najmračniji čas… 17.15
Staljinova smrt… 19.30
Jezero tajni… 21.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 22. februar
Comedy Night: Noćne igre… 20:00
Jezero tajni… 20:20, 22:45
Noćne igre… 18:00, 22:25
Staljinova smrt… 18:30, 22:30
12 snažnih… 15:15
Pod pretnjom… 19:20
Crni panter… 17:10
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:30, 19:35, 20:40, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:10
Putnik… 21:15
Cena života… 17:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:45
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:50

Petak, 23. februar
Jezero tajni… 20:20, 22:45
Noćne igre… 18:00, 20:00, 22:25
Staljinova smrt… 18:30, 22:30
12 snažnih… 15:15
Pod pretnjom… 19:20
Crni panter… 17:10
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:30, 19:35, 20:40, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:10
Putnik… 21:15
Cena života… 17:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:45
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:50

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Jezero tajni… 20:20, 22:45
Noćne igre… 18:00, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 18:30, 22:30
12 snažnih… 15:15
Pod pretnjom… 19:20
Crni panter… 17:10
Crni panter 3D… 14:30, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:30, 19:35, 20:40, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 11:30, 13:20, 15:10
Putnik… 21:15
Cena života… 17:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 2D… 12:10
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:15, 15:45
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:10, 16:20
Koko… 11:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 13:35, 15:50
Mali Veseljak: Brod spasilac… 11:45, 13:45

Ponedeljak, 26. februar
FEST: Duhovi sa Sicilije… 18:00
FEST: Lady Bird… 20:30
Jezero tajni… 20:20, 22:25
Noćne igre… 17:50, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 18:10, 22:30,
12 snažnih… 15:15
Pod pretnjom… 19:20
Crni panter… 17:10
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:30, 19:35, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:10
Putnik… 21:15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:45
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:30
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:50

Utorak, 27. februar
FEST: O bubicama i herojima… 18:00
FEST: Skver… 20:30
Jezero tajni… 15:55, 20:20
Noćne igre… 17:50, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 18:10, 22:30
12 snažnih… 15:15
Pod pretnjom… 19:20
Crni panter… 17:10
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:30, 19:35, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:10
Putnik… 21:15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:00
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:45

Sreda, 28. februar
FEST: Afera – Nil Hilton… 18:00
FEST: Crni leptir… 20:30
Jezero tajni… 20:20, 22:25
Noćne igre… 17:50, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 18:10, 22:30
12 snažnih… 15:15
Pod pretnjom… 19:20
Crni panter… 17:10
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:30, 19:35, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 15:10
Putnik… 21:15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:45
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:30
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:50

Do nedelje, 4. marta
46. FEST
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nedelja, 25. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST

Utorak, 27. februar (19.00)
Moj film je bolji od tvog #20

28. mart – 1. april
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Led

Premijera filma „Led“, sa Milošem Bikovićem, Aglajom Tarasovom i Aleksandrom Petrovim u glavnim ulogama, zakazana je za 7. mart od 20.00 u bioskopu Cineplexx Ušće SC. Specijalna projekcija u bioskopu Arena Cineplex u Novom Sadu održaće se dan kasnije, 8. marta u istom terminu.

Karte za premijeru su već u prodaji na blagajnama navedenih bioskopa, a publiku će tom prilikom pozdraviti i Miloš Biković lično.

Inspirisan istinitim dogadjajima, „Led“ je emotivna priča o devojci kojoj je ljubav pomogla da ustane iz invalidskih kolica i da postane šampion sveta u klizanju. Još od ranog detinjstva, Nadja je verovala u čuda. Zamišljala je kako istrčava na led uz ovacije publike i izvodi svoj najlepši ples. Zbog svoje vere i istrajnosti, ona postaje poznata klizačica. Na korak do najvećeg uspeha u karijeri, Nadja doživljava ozbiljnu povredu i završava u invalidskim kolicima. Vrativši se u rodni grad Irkutsk, ona ponovo pronalazi svoje snove – zahvaljujući snazi Sibira u njenoj krvi, ali i neočekivanoj ljubavi prema hokejašu Saši.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 22. februar
Comedy Night: Noćne igre… 20:00
Jezero tajni… 20:10, 22:15
Noćne igre… 16:00, 18:00, 22:25
Staljinova smrt… 19:20, 22:40
12 hrabrih… 19:00
Berlinski sindrom… 21:30
Zid… 17:30
Pod pretnjom… 18:30
Crni panter… 18:20, 21:00
Crni panter 3D… 17:00, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 16:30
Putnik… 20:30
Cena života… 16:00, 21:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 16:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:50
Koko… 15:15
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:20

Petak, 23. februar
Jezero tajni… 20:10, 22:15
Noćne igre… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 19:20, 22:40
12 hrabrih… 19:00
Berlinski sindrom… 21:30
Zid… 17:30
Pod pretnjom… 18:30
Crni panter… 18:20, 21:00
Crni panter 3D… 17:00, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 16:30
Putnik… 20:30
Cena života… 16:00, 21:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 16:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:50
Koko… 15:15
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:20

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Štrumpfovi: Skriveno selo… 12:00, 13:10
Jezero tajni… 20:10, 22:15
Noćne igre… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 19:20, 22:40
12 hrabrih… 19:00
Berlinski sindrom… 21:30
Zid… 17:30
Pod pretnjom… 18:30
Crni panter… 11:40, 14:15, 18:20, 21:00
Crni panter 3D… 17:00, 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 13:50, 18:00, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:30
Putnik… 20:30
Cena života… 16:00, 21:30
Lavirint: Lek smrti… 13:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 16:15
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:20
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:30, 15:30
Ferdinand (sinhronizovano)… 13:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 11:20, 15:50
Koko… 11:00, 15:15
Koko 3D (sinhronizovano)… 13:10, 17:20
Mali Veseljak: Brodspasilac… 12:15, 14:00

Ponedeljak, 19. februar
Oskar revija: Dunkirk… 19:00
Oskar revija: Beži!… 21:30
Jezero tajni… 20:10, 22:15
Noćne igre… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 17:00, 19:20
12 hrabrih… 16:00
Berlinski sindrom… 22:40
Zid… 17:30
Pod pretnjom… 18:30
Crni panter… 18:20, 21:00
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 16:30
Putnik… 20:30
Cena života… 21:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 16:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:50
Koko… 15:15
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:20

Utorak, 27. februar
Oskar revija: Lady Bird… 19:00
Oskar revija: Viktorija i Abdul… 21:30
Jezero tajni… 20:10, 22:15
Noćne igre… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 17:00, 19:20
12 hrabrih… 16:00
Berlinski sindrom… 22:40
Zid… 17:30
Pod pretnjom… 18:30
Crni panter… 18:20, 21:00
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 16:30
Putnik… 20:30
Cena života… 21:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 16:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:50
Koko… 15:15
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:20

Sreda, 28. februar
Oskar revija: Najmračniji čas… 19:00
Oskar revija: Doušnik… 21:30
Jezero tajni… 20:10, 22:15
Noćne igre… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Staljinova smrt… 17:00, 19:20
12 hrabrih… 16:00
Berlinski sindrom… 22:40
Zid… 17:30
Pod pretnjom… 18:30
Crni panter… 18:20, 21:00
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:30, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 16:30
Putnik… 20:30
Cena života… 21:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 16:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:50
Koko… 15:15
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:20
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Nedelja kineskog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Kinoteka – repertoari za februar 2018.

46. FEST
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 23. februar – nedelja, 4. mart 2018.
46. FEST
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 22. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Odjeci BELDOCS-a: Bošljoj Vavilon… 21.00

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Četvrtak, 22. februar (18.00)
Hrizantema: Španski horor filmovi
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Subota, 24. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12.00
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Nedelja, 25. februar
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar
Druga strana svega… 18.30
Staljinova smrt… 20.30

Sreda, 28. februar / četvrtak, 1. mart / petak, 2. mart
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Subota, 3. mart
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12.00
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Nedelja, 4. mart
Staljinova smrt… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Redovan repertoar
Četvrtak, 22. februar / petak, 23. februar

Staljinova smrt… 20.20, 22.20
Noćne igre… 18.40, 20.40
Jezero tajni… 21.00
Berlinski sindrom… 19.20, 21.40
Crni panter… 17.40
Crni panter 3D… 19.00, 21.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.00, 20.00, 22.00
Pećinci (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 17.20
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 14.40, 16.10
Putnik… 22.30
Lavirint: Lek smrti 3D… 18.20
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14.20
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 16.20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15.40

Subota, 24. februar / nedelja, 25. februar
Staljinova smrt… 19.20
Noćne igre… 18.40, 20.40
Jezero tajni… 22.20
Berlinski sindrom… 21.20
Crni panter 3D… 13.10, 18.30, 21.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.20, 20.20
Pećinci (sinhronizovano)… 10.40, 12.20, 14.00
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 10.10, 11.40, 13.10, 14.40, 16.40
Putnik… 22.30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11.20, 14.20
Koko 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 16.20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 10.20, 11.00, 13.00, 17.20
Ferdinand (sinhronizovano)… 12.20
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15.40

Ponedeljak, 26. februar / utorak, 27. februar / sreda, 28. februar
Staljinova smrt… 19.20
Noćne igre… 18.40, 20.40
Jezero tajni… 22.20
Berlinski sindrom… 21.20
Crni panter 3D… 18.30, 21.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.20, 20.20
Pećinci (sinhronizovano)… 14.00
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Putnik… 22.30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14.20
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 16.20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 17.20
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15.40

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.