Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (8-14. februar 2018)
Bioskopski repertoari: Berlinski sindrom
Bioskopski repertoari: Berlinski sindrom

Bioskopski repertoari (8-14. februar 2018)

Novi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 8. do 14. februara 2018. Pored novih filmova, već sad možete da planirate šta ćete da gledate na 46. FEST-u.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 8. do 14. februara 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Muzej savremene umetnosti Beograd

Ušće 10, Blok 15
Četvrtak, 8. februar (18.00)
Portret moje majke – film umetnice Milice Tomić iz 1999. godine.
(U okviru izložbe „Sekvence. Umetnost Jugoslavije i Srbije iz zbirki Muzeja savremene umetnosti“)
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. februar – sreda, 7. februar
Ubistvo svetog jelena… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 8. februar / petak, 9. februar / subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Pećinci (sinhonizovano)… 11.00
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhonizovano)… 13.00
Mali vampir 3D (sinhonizovano)… 15.00
Ferdinand 3D (sinhonizovano)… 17.00
Patuljci sa naslovnih strana… 19.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 21.00

Ponedeljak, 12. februar / utorak, 13. februar
Ferdinand 3D (sinhonizovano)… 17.00
Patuljci sa naslovnih strana… 19.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 21.00

Sreda, 14. februar
Ferdinand 3D (sinhonizovano)… 17.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19.00 i 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 8. februar – sreda, 14. februar
I to je život… 17.00
S ljubavlju, Vinsent… 19.00
Pravo vreme… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 8. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni – Ladies night… 20:00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 12:30, 13:30, 14:40, 15:40, 16:50, 17:50, 19:00, 20:30, 21:10, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 11:50, 13:40, 15:30, 17:20
Putnik… 18:35, 20:40, 22:45
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:10, 13:40, 15:10, 16:40
Cena života… 19:25, 22:00
Lavirint: Lek smrti… 17:45, 21:55
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:00, 19:10
Bratstvo lopova… 18:30, 22:15
Igra vešala… 20:50, 22:50
Patuljci sa naslovnih strana… 16:30, 18:25, 20:20, 22:40
I to je život… 16:20
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:15, 15:45
Doušnik… 17:30
Najmračniji čas… 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 12:25, 17:05
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:45
Legenda o Kolovratu… 22:20
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:55, 15:05
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:10, 16:20
Velika igra… 18:10
Koko… 12:05
Koko 3D (sinhronizovano)- 14:15
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 12:20
Veličanstveni šoumen… 14:25

Petak, 9. februar / nedelja 11. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 12:30, 13:30, 14:40, 15:40, 16:50, 17:50, 19:00, 20:00, 20:30, 21:10, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 11:50, 13:40, 15:30, 17:20
Putnik… 18:35, 20:40, 22:45
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:10, 13:40, 15:10, 16:40
Cena života… 19:25, 22:00
Lavirint: Lek smrti… 17:45, 21:55
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:00, 19:10
Bratstvo lopova… 18:30, 22:15
Igra vešala… 20:50, 22:50
Patuljci sa naslovnih strana… 16:30, 18:25, 20:20, 22:40
I to je život… 16:20
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:15, 15:45
Doušnik… 17:30
Najmračniji čas… 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 12:25, 17:05
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:45
Legenda o Kolovratu… 22:20
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:55, 15:05
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:10, 16:20
Velika igra… 18:10, 21:20
Koko… 12:05
Koko 3D (sinhronizovano)… 14:15
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 12:20
Veličanstveni šoumen… 14:25
Ubistvo u Orijent ekspresu… 22:30

Subota, 10. februar
Metropoliten opera: Ljubavni napitak… 18:00
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 12:30, 13:30, 14:40, 15:40, 16:50, 17:50, 19:00, 20:00, 21:20, 22:10
Pećinci (sinhronizovano)… 11:50, 13:40, 15:30, 17:20
Koko (sinhronizovano)… 12:05
Koko (sinhronizovano) 3D… 14:15
I to je život… 16:20
Putnik… 18:35, 20:40, 22:45
Cena života… 19:10, 21:45
Lavirint: Lek smrti… 21:10
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 12:15, 15:45
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:00
Doušnik… 17:30
Najmračniji čas… 19:50
Legenda o Kolovratu… 22:20
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 12:20
Veličanstveni šoumen… 14:25
Patuljci sa naslovnih strana… 16:30, 18:25, 20:20
Bratstvo lopova… 18:30, 22:15
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 13:40, 15:10, 16:40
Velika igra… 18:10, 21:20
Igra vešala… 20:50, 22:50
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:10, 16:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:55, 15:05
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 17:15
Ubistvo u Orijent ekspresu… 22:30

Ponedeljak, 12. februar
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 14:40, 15:40, 16:50, 17:50, 19:00, 20:00, 20:30, 21:10, 22:10
Pećinci (sinhronizovano)… 15:30, 17:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:00, 19:10
Lavirint: Lek smrti… 17:45, 21:55
Patuljci sa naslovnih strana… 22:40
I to je život… 16:20
Putnik… 18:35, 20:40, 22:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:45, 17:15, 20:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:05
Cena života… 19:25, 22:00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 15:45
Doušnik… 17:30
Najmračniji čas… 19:50
Legenda o Kolovratu… 22:20
Patuljci sa naslovnih strana… 16:30, 18:25, 20:20
Mali veseljak: Brod spasilac… 15:10, 16:40
Velika igra… 18:10, 21:20
Igra vešala… 20:50, 22:50
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:20
Bratstvo lopova… 18:30, 22:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:05
Ubistvo u Orijent ekspresu… 22:30

Utorak, 13. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 14:40, 15:40, 17:50, 16:50, 19:00, 20:00, 20:30, 21:10, 22:10
Pećinci… 15:30, 17:20
Cena života… 19:25, 22:00
Putnik… 18:35, 20:40, 22:45
Mali Veseljak: Brod spasilac… 15:10, 16:40
Lavirint: Lek smrti… 17:45, 21:55
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:00, 19:10
Bratstvo lopova… 18:30, 22:15
Igra vešala… 20:50, 22:50
Patuljci sa naslovnih strana… 16:30, 18:25, 20:20, 22:40
I to je život… 16:20
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:45
Doušnik… 17:30
Najmračniji ča… 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:05
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:45, 20:10
Legenda o Kolovratu… 22:20
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:05
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:20
Velika igra… 18:10, 21:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 22:30

Sreda, 14. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 14:40, 15:40, 17:50, 16:50, 19:00, 20:00, 20:30, 21:10, 22:10
Pećinci… 15:30, 17:20
Cena života… 19:25, 22:00
Putnik… 18:35, 20:40, 22:45
Mali Veseljak: Brod spasilac… 15:10, 16:40
Lavirint: Lek smrti… 17:45, 21:55
Lavirint: Lek smrti 3D… 15:00, 19:10
Bratstvo lopova… 18:30, 22:15
Igra vešala… 20:50, 22:50
Patuljci sa naslovnih strana… 16:30, 18:25, 20:20, 22:40
I to je život… 16:20
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:45
Doušnik… 17:30
Najmračniji čas… 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:05
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:45, 22:25
Legenda o Kolovratu… 22:20
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:05
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:20
Velika igra… 18:10, 21:20
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 8. februar / petak, 9. februar / subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.30, 20.00, 20.30, 22.30
Putnik… 22.00
Lavirint: Lek smrti 3D… 19.45
Patuljci sa naslovnih strana… 18.00
Igra vešanja… 22.15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17.30
Pećinci (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.45
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 12.00, 16.00
Koko (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 11.00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 14.00

Ponedeljak, 12. februar / utorak, 13. februar / sreda, 14. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.30, 20.00, 20.30, 22.30
Putnik… 22.00
Lavirint: Lek smrti 3D… 19.45
Patuljci sa naslovnih strana… 18.00
Igra vešanja… 22.15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17.30
Pećinci (sinhronizovano)… 15.45
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16.00
Koko (sinhronizovano) 3D… 16.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 8. februar / petak, 9. februar
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.00, 19.00, 20.15, 22.30
Koko 3D (sinhronizovano)… 13.45
Koko (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.10
Lavirint: Lek smrti 3D… 15.45, 18.30, 21.15
Najmračniji čas… 21.00
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 13.30
Ferdinand (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Putnik… 19.30, 21.30
Pećinci (sinhronizovano)… 13.00, 14.45, 16.30
Legenda o Kolovratu… 18.15
Patuljci sa naslovnih strana… 20.30
Igra vešala… 22.20

Subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.00, 19.00, 20.15, 22.30
Koko 3D (sinhronizovano)… 13.45
Koko (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.10
Lavirint: Lek smrti 3D… 15.45, 18.30, 21.15
Najmračniji čas… 21.00
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 13.30
Ferdinand (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Putnik… 19.30, 21.30
Pećinci (sinhronizovano)… 13.00, 14.45, 16.30
Legenda o Kolovratu… 18.15
Patuljci sa naslovnih strana… 20.30
Igra vešala… 22.20

Ponedeljak, 12. februar / utorak, 13. februar / sreda, 14. februar
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.00, 19.00, 20.15, 22.30
Koko 3D (sinhronizovano)… 13.45
Koko (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.10
Lavirint: Lek smrti 3D… 15.45, 18.30, 21.15
Najmračniji čas… 21.00
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 13.30
Ferdinand (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Putnik… 19.30, 21.30
Pećinci (sinhronizovano)… 13.00, 14.45, 16.30
Legenda o Kolovratu… 18.15
Patuljci sa naslovnih strana… 20.30
Igra vešala… 22.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 8. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni – Ladies night… 20:00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:20, 20:30, 22:05
Pećinci (sinhronizovano)… 12:20, 14:25, 16:30, 17:30
Putnik… 20:35, 22:40
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:50, 14:20, 15:50
Cena života… 19:40, 22:15
Lavirint: Lek smrti… 16:40
Lavirint: Lek smrti 3D… 21:00
Bratstvo lopova… 21:20
Igra vešala… 18:35
Patuljci sa naslovnih strana… 19:25
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:55
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:00, 14:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:10, 15:20
Koko (sinhronizovano)… 12:30, 14:35
Koko 3D (sinhronizovano)… 16:30

Petak, 9. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:40, 22:40
Pećinci (sinhronizovano)… 12:20, 14:25, 16:15, 17:30
Putnik… 20:35, 22:40
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12:50, 14:20, 15:50
Cena života… 19:40, 22:15
Lavirint: Lek smrti… 16:40
Lavirint: Lek smrti 3D… 21:00
Bratstvo lopova… 21:20
Igra vešala… 18:35
Patuljci sa naslovnih strana… 19:25
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:20, 15:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:00, 14:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:10, 15:20
Koko (sinhronizovano)… 12:30, 14:35
Koko 3D (sinhronizovano)… 16:30

Subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:40, 22:40
Pećinci (sinhronizovano)… 12:20, 14:25, 16:15, 17:30
Putnik… 20:35, 22:40
Mali Veseljak: Brod spasilac… 11:20, 12:50, 14:20, 15:50
Cena života… 19:40, 22:15
Lavirint: Lek smrti… 16:40
Lavirint: Lek smrti 3D… 21:00
Bratstvo lopova… 21:20
Igra vešala… 18:35
Patuljci sa naslovnih strana… 19:25
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:10, 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 16:20, 15:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:00, 14:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:10, 15:20
Koko (sinhronizovano)… 12:30, 14:35
Koko 3D (sinhronizovano)… 11:00, 16:30

Ponedeljak, 12. februar / utorak, 13. februar / sreda, 14. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:40, 22:40
Pećinci… 16:15, 17:30
Putnik… 20:35, 22:40
Mali Veseljak: Brod spasilac… 15:50
Cena života… 19:40, 22:15
Lavirint: Lek smrti… 16:40
Lavirint: Lek smrti 3D… 21:00
Bratstvo lopova… 21:20
Igra vešala… 18:35
Patuljci sa naslovnih strana… 19:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu … 16:20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 18:40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 16:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 9. februar / subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Ubistvo svetog jelena… 18.00 i 20.00

Ponedeljak, 12. februar (20.00)
Japanski eksperimentalni film: plodne godine 1975-1980
Program uredio i predstavlјa: Kojo Jamašita (Koyo Yamashita), direktor Image Forum-a
Japanski eksperimentalni filmski pokret profilisao se kasnih 1960-ih godina, a krajem 1970-ih prošlog veka je doživeo svoj vrhunac. Pod uticajem dela koje su napravili prethodnici, poput Tošia Macumota (Toshio Matsumoto) koji je se bavio realizacijom avangardnih dokumentaraca i umetničkih igranih filmova, nova generacija mladih autora počela je praviti filmove. Mnogi od njih su bili fascinirani istraživanjima mehanizma pokretne slike. Ovaj program prikazuje određeni period istorije u japanskom eksperimentalnom filmu, na svom vrhuncu, ističući film ATMAN (1975) Tošia Macumota, izvanrednog prostorno-vremenskog osećaja koji može biti doživlјen samo u bioskopu, i najbolјeg dela nastalog pod njegovim uticajem, SPACY (1980) Takaši Itoa (Takashi Ito) kao glavnog kontrapunkta u istoriji japanskog eksperimentalnog filma. Filmovi iz programa (osim Macumotovih i Itovih) nisu digitalizovani i njihov značaj je nepravedno potcenjen izvan i unutar Japana, pa je ovo jedinstvena prilika da pogledate većinu filmova na originalnoj 16mm filmskoj traci.

Program filmova:
• Atman… Toshio Matsumoto, 1975, 16 mm, 11 min.
• My Movie Melodies… Jun’ichi Okuyama, 1980, 16 mm, 6 min.
• Dutchman’s Photograph… Isao Kota, 1974, 16 mm, 7 min, bez zvuka
• Switchback… Nobuhiro Kawanaka, 1976, 16 mm, 9 min.
• Film Display… Shunzo Seo, 1979, 16 mm, 5 min, bez zvuka
• Heliography… Hiroshi Yamazaki, 1979, 16 mm, 6 min.
• Why… Keiichi Tanaami, 1975, 16 mm, 11 min.
• Hikari… Nobuhiro Aihara, 1978, 16 mm, 3 min.
• Still Movie… Yoichi Nagata, 1978, 16 mm, 3 min, bez zvuka
• Xénogénèse… Akihiko Morishita, 1981, 16 mm, 7 min.
• Spacy… Takashi Ito, 1981, 16 mm, 10 min.

Ulaz je besplatan.

Utorak, 13. februar (19.00)
Uoči Sretenja: Kraljevski top – istorija srpske krune

Utorak, 20. februar (19.00)
Dugo i netremice: Likovi u dokumentarnom filmu
Životinje kao likovi u dokumentarnom filmu

Nedelja, 25. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 8. februar (19.00)

Projekcija i razgovor o filmu „Koncentracioni logor Zemun“
Govore: Veljko Đurić Mišina, direktor Muzeja žrtava genocida; episkop slavonski gospodin Jovan Ćulibrk; dr Laslo Puškaš, profesor beogradskog Medicinskog fakulteta; dr Dragoljub Acković, zamenik direktora Kancelarije za ljudska i manjinska prava i Branka Džidić, saradnik Jevrejskog istorijskog muzeja.
Ulaz je slobodan!

Muzej žrtava genocida koristi u izvršavanju svojih programskih zadataka određene forme muzeološke prakse. Svesni smo da se mnogo toga nije moguće prezentovati kroz tematske izložbe, smatramo da vizuelni mediji predstavljaju forme koje su mogu iskoristiti u plasiranju određenih istorijskih činjenica bitnih za razumevanje tragične sudbine prvenstveno srpskog naroda u 20. veku.

U tom kontekstu treba posmatrati i produkciju ovog dugometražnog dokumentarnog filma, dužine 90 minuta. Scenario i tekst je uradio istoričar prof. dr Veljko Đurić Mišina, direktor Muzeja žrtava genocida, a režiju Dragan Ćirjanić.

Film je sastavljen iz tri tematske celine: nemačka nacistička politika i sudbina pripadnika jevrejske i ciganske/romske zajednice, logor za jevreje, logor za Srbe i ostale. U tom kontekstu prikazani su raspad Kraljevine Jugoslavije, politika Nezavisne Države Hrvatske prema Srbima, Jevrejima i Romima, Vojno-okupaciona teritorija Srbije, stradanje pripadnika jevrejske zajednice, Sajmište kao sabirni logor za Srbe…

Petak, 9. februar / subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Premijerne projekcije filma „Berlinski sindrom“… 19.00 i 21.00

Utorak, 13. februar (20.00)
Odjeci BELDOCS-a: Skrivena istorija crnačkih pokreta

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST

Utorak, 27. februar (19.00)
Moj film je bolji od tvog #20

28. mart – 1. april
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Nemoguća misija – Razilaženje

Pogledajte prvi trejler filma „Nemoguća misija – razilaženje“ (Mission: Impossible – Fallout) u kom sjajni glumac Tom Kruz tumači lik sada već čuvenog agenta Itana Hanta. Šesti nastavak ove legendarne franšize, gledaćete u našim bioskopima od 26. jula 2018. Pored Toma Kruza, glavne uloge tumače Rebeka Ferguson, Alek Boldvin, Vanesa Kirbi, Henri Kevil, Ving Rejms i mnogi drugi.

Tom Kruz ne prestaje da nas iznenađuje, pa je tako i ovog puta ostao dosledan svom prepoznatljivom glumačkom stilu. Sve zahtevne akcione scene snimio je sam, bez pomoći dublera. Uverite se sami i pogledajte trejler na linku u nastavku.

Najbolje namere često se obiju o glavu. Itan Hant i njegov tim, zajedno sa već poznatim saveznicim u trci su sa vremenom, pošto misija pođe po zlu.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 8. februar / petak, 9. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 15:45, 17:50, 18:50, 20:00, 20:40, 21:00, 22:10, 22:45
Pećinci… 12:50, 14:40, 16:30
Putnik… 20:20, 22:30
Mali Veseljak: Brod spasilac… 13:30, 15:15, 16:50
Cena života… 19:15, 21:45
Lavirint: Lek smrti… 13:00, 18:00
Lavirint: Lek smrti 3D… 19:30, 22:20
Bratstvo lopova… 22:30
Igra vešala… 18:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:30, 20:30
Mali vampir (sinhronizovano)… 15:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:20, 17:15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:10
Legenda o Kolovratu… 19:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 13:40, 15:50
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:20, 14:30, 16:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 16:25
Velika igra… 21:20
Koko (sinhronizovano)… 15:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 13:10, 17:25

Subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 15:45, 17:50, 18:50, 20:00, 20:40, 21:00, 22:10, 22:45
Pećinci… 12:50, 14:40, 16:30
Putnik… 20:20, 22:30
Mali Veseljak: Brod spasilac… 13:30, 15:15, 16:50
Cena života… 19:15, 21:45
Lavirint: Lek smrti… 13:00, 18:00
Lavirint: Lek smrti 3D… 19:30, 22:20
Bratstvo lopova… 22:30
Igra vešala… 18:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:30, 20:30
Mali vampir (sinhronizovano)… 11:20, 15:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:20, 17:15
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 11:50, 14:10
Ferdinand (sinhronizovano)… 11:30, 13:40, 15:50
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:20, 14:30, 16:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 16:25
Velika igra… 21:20
Koko (sinhronizovano)… 11:00, 15:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 13:10, 17:25

Ponedeljak, 12. februar / utorak, 13. februar / sreda, 14. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 15:45, 17:50, 18:50, 20:00, 20:40, 21:00, 22:10, 22:45
Pećinci… 14:40, 16:30
Putnik… 20:20, 22:30
Mali Veseljak: Brod spasilac… 15:15, 16:50
Cena života… 19:15, 21:45
Lavirint: Lek smrti… 18:00
Lavirint: Lek smrti 3D… 19:30, 22:20
Bratstvo lopova… 22:30
Igra vešala… 18:20
Patuljci sa naslovnih strana… 18:30, 20:30
Mali vampir (sinhronizovano)… 15:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 17:15
Legenda o Kolovratu… 19:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:50
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 16:25
Velika igra… 21:20
Koko (sinhronizovano)… 15:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:25
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 8. februar / petak, 9. februar
Kinesko-srpski fotografski festival mladih 2018 – filmske projekcije

Manakova kuća (Gavrila Principa 5)
Četvrtak, 8. februar (19.00)
Predavanje „Pustoodna svetlost ili četiri kretanja Hristifora Crnilovića“
Posle predavanja biće prikazan film „Kučevista ili Dušanov znak)
Jedna pripovest o Skopskoj Crnoj gori – autor je Nebojša Ilić Ilke
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Kinoteka – repertoari za februar 2018.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 23. februar – nedelja, 4. mart 2018.
46. FEST
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 8. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Odjeci BELDOCS-a: Lepotica i bokser… 21.00

Petak, 9. februar / subota, 10. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Lavirint: Lek smrti… 21.00

Četvrtak, 15. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Odjeci BELDOCS-a: Pesma iz šume… 21.00

Petak, 16. februar / subota, 17. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Lavirint: Lek smrti… 21.00

Četvrtak, 22. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Odjeci BELDOCS-a: Bošljoj Vavilon… 21.00

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 8. februar / petak, 9. februar
Ubistvo svetog jelena… 18.30
S ljubavlju, Vinsent… 20.30

Subota, 10. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12.00
Ubistvo svetog jelena… 18.30
S ljubavlju, Vinsent… 20.30

Nedelja, 11. februar
Ubistvo svetog jelena… 18.30
S ljubavlju, Vinsent… 20.30

Ponedeljak, 12. februar / utorak, 13. februar
Druga strana svega… 18.30
Ubistvo svetog jelena… 20.30

Sreda, 14. februar
Ubistvo svetog jelena… 18.30
S ljubavlju, Vinsent… 20.30

Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar
Neradni dani

Subota, 17. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12.00
Ubistvo svetog jelena… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Nedelja, 18. februar
Ubistvo svetog jelena… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 8. februar / petak, 9. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:00, 20:00, 20:30, 21:00, 22:00
Putnik… 20:45, 22:30
Cena života… 21:30
Bratstvo lopova… 22:10
Igra vešala… 19:45
Lavirint 3D… 13:10, 18:15, 19:30
Legenda o Kolovratu… 22:40
Patuljci sa naslovnih strana… 18:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15:40
Džumandži 3D… 15:10, 17:20
Pećinci, sinhronizovano… 10:20
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 10:15, 11:45, 12:40, 14:40, 16:10, 17:30
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 16:20
Koko, sinhronizovano… 12:20
Koko 3D, sinhronizovano… 10:20, 11:00, 13:00, 14:20
Ferdinand, sinhronizovano… 10:40, 11:10, 13:20, 14:00
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 10:00, 12:00, 16:00, 17:45

Subota, 10. februar / nedelja, 11. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:00, 20:00, 20:30, 21:00, 22:00
Putnik… 20:45, 22:30
Cena života… 21:30
Bratstvo lopova… 22:10
Igra vešala… 19:45
Lavirint 3D… 13:10, 18:15, 19:30
Legenda o Kolovratu… 22:40
Patuljci sa naslovnih strana… 18:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15:40
Džumandži 3D… 15:10, 17:20
Pećinci, sinhronizovano… 10:20, 13:20, 15:20
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 10:20, 11:45, 12:40, 14:40, 16:10, 17:30
Mali vampir, sinhronizovano… 11:10
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 12:20, 14:20
Koko 3D, sinhronizovano… 11:00, 13:00, 16:20
Ferdinand, sinhronizovano… 10:40, 14:00
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 10:00, 12:00, 16:00, 17:45

Ponedeljak, 12. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:00, 20:00, 20:30, 21:00, 22:00
Putnik… 20:45, 22:30
Cena života… 21:30
Bratstvo lopova… 22:10
Igra vešala… 19:45
Lavirint 3D… 18:15, 19:30
Legenda o Kolovratu… 22:40
Patuljci sa naslovnih strana… 18:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15:40
Džumandži 3D… 15:10, 17:20
Pećinci, sinhronizovano… 15:20, 17:45
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 14:40, 16:10, 17:30
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 14:20
Koko 3D, sinhronizovano… 16:20
Ferdinand, sinhronizovano… 14:00
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 16:00

Utorak, 13. februar / sreda, 14. februar
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:00, 19:00, 20:00, 20:30, 21:00, 22:00
Putnik… 20:45, 22:30
Cena života… 21:30
Bratstvo lopova… 22:10
Igra vešala… 19:45
Lavirint 3D… 18:15, 19:30
Legenda o Kolovratu… 22:40
Patuljci sa naslovnih strana… 18:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15:40
Džumandži 3D… 15:10, 17:20
Pećinci, sinhronizovano… 15:20
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 14:40, 16:10, 17:30
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 14:20
Koko 3D, sinhronizovano… 16:20
Ferdinand, sinhronizovano… 14:00
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 16:00, 17:45
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.