Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – mart 2018.
Pozorišni repertoari – mart 2018: Producenti (Pozorište na Terazijama)
Pozorišni repertoari – mart 2018: Producenti (Pozorište na Terazijama)

Pozorišni repertoari – mart 2018.

Ovo su pozorišni repertoari za mart 2018. godine. Pored nekoliko jubileja, ovo je mesec kada se održava i prvi pozorišni festival u godini…

U beogradskim pozorištima očekuje vas i nekoliko premijera ovog meseca, a 27. marta biće obeležen Svetski dan pozorišta. Preporučujemo veoma zanimljiv program Teatra Levo „Džuboks pozorište – probali ste, gledajte“.

Pozorišni repertoari – mart 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Četvrtak, 1. mart (20.00) Moja ti
Petak, 2. mart (20.00) Urnebesna tragedija
Subota, 3. mart (20.00) Mrešćenje šarana
Nedelja, 4. mart (20.00) Egzibicionista
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Kazimir i Karolina
Utorak, 6. mart (20.00) Pijani
Četvrtak, 8. mart (20.00) Urnebesna tragedija
Petak, 9. mart (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 10. mart (20.00) Kafa i cigarete – Pozdrav iz Beograda
Nedelja, 11. mart (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Sreda, 14. mart (20.00) Mrešćenje šarana
Četvrtak, 15. mart (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Petak, 16. mart (20.00) Moja ti
Subota, 17. mart (20.00) Urnebesna tragedija
Nedelja, 18. mart (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Ponedeljak, 19. mart (20.00) Sveti Georgije ubiva aždahu
Četvrtak, 22. mart (17.00 i 21.00) Kompanija Akaša Odedre
Petak, 23. mart (20.00) Moja ti
Subota, 24. mart (20.00) Ljubavno pismo – 300. izvođenje
Nedelja, 25. mart (20.00) Jesenja sonata
Sreda, 28. mart (20.00) Noćna straža – pretpremijera
Četvrtak, 29. mart (20.00) Noćna straža – premijera
Petak, 30. mart (20.00) Moja ti
Subota, 31. mart (20.00) Noćna straža

Utorak, 3. april (20.00) Kompanija Roja Asafa

Scena „Petar Kralj“
Četvrtak, 1. mart (20.30) Konstelacije
Petak, 2. mart (20.30) Slavna Florens
Subota, 3. mart (20.30) Dar-mar
Nedelja, 4. mart (20.30) Čekaonica
Ponedeljak, 5. mart (20.30) Magično popodne
Utorak, 6. mart (20.30) Osećaj brade
Četvrtak, 8. mart (20.30) Urnebesna tama
Petak, 9. mart (20.30) Detroit
Subota, 10. mart (20.30) Slavna Florens
Nedelja, 11. mart (18.00 i 20.30) Smrt čoveka na Balkanu
Ponedeljak, 12. mart (20.30) Urnebesna tama
Sreda, 14. mart (20.30) Strujosek
Četvrtak, 15. mart (20.30) Pomorandžina kora
Petak, 16. mart (20.30) Strujosek
Subota, 17. mart (20.30) Lice
Nedelja, 18. mart (20.30) Slavna Florens
Ponedeljak, 19. mart (20.30) Konstelacije
Utorak, 20. mart (20.30) Osećaj brade
Sreda, 21. mart (20.30) Helverova noć
Četvrtak, 22. mart (20.30) Pomorandžina kora
Petak, 23. mart (20.30) Detroit
Subota, 24. mart (20.00) Kompanija Silvije Gribaudi
Nedelja, 25. mart (20.30) Čekajući Godoa
Ponedeljak, 26. mart (20.30) O, kakav divan dan
Sreda, 28. mart (20.30) Lice
Petak, 30. mart (20.30) Pomorandžina kora
Subota, 31. mart (20.30) Urnebesna tama
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Četvrtak, 1. mart (20.00) Delirijum tremens – 100. izvođenje
Petak, 2. mart (20.00) Iz života insekata
Nedelja, 4. mart (20.00) Poslednji rok
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Pomorandže za zbogom
Utorak, 6. mart (20.00) Crna kutija
Četvrtak, 8. mart (20.00) Veliki talas
Subota, 10. mart (20.00) Kad su cvetale tikve
Nedelja, 11. mart (20.00) Palilulski roman
Ponedeljak, 12. mart (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 13. mart (20.00) Eling – desetogodišnjica predstave
Sreda, 14. mart (20.00) Transilvanija – 100. izvođenje
Petak, 16. mart (20.00) Lepotica Linejna – Kruševačko pozorište
Subota, 17. mart (20.00) Terorizam
Ponedeljak, 19. mart (20.00) Iz života insekata
Utorak, 20. mart (20.00) Zojkin stan
Petak, 23. mart (20.00) Totovi
Subota, 24. mart (20.00) Poslednji rok
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Sreda, 28. mart (20.00) Dens on ansambl – Berlin
Subota, 31. mart (20.00) Crna kutija

Nova scena
Petak, 2. mart (20.30) Igra parova
Subota, 3. mart (20.30) Utopljena duša – premijera
Utorak, 6. mart (20.30) Utopljena duša
Petak, 9. mart (20.30) Rulet-ples
Utorak, 13. mart (20.30) Trpele
Četvrtak, 15. mart (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 18. mart (20.30) Moj deda je aut
Ponedeljak, 19. mart (20.30) Derviš i smrt
Sreda, 21. mart (20.30) Draga Jelena
Četvrtak, 22. mart (20.30) Mleko
Petak, 23. mart (20.30) Moje dete
Subota, 24. mart (20.30) Utopljena duša
Nedelja, 25. mart (20.30) Slučaj: Rupa
Utorak, 27. mart (20.30) Jazavac pred sudom
Četvrtak, 29. mart (20.30) Oskar i mama Roz
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 3. mart (20.00) Prostor za revoluciju – premijera
Četvrtak, 8. mart (19.00) Carstvo nebesko – I čin u NP-u, II čin u Bitef teatru
Subota, 10. mart (20.00) Prostor za revoluciju
Ponedeljak, 12. mart (11.00) Pepeljuga
Sreda, 14. mart (20.00) Kraljice
Petak, 16. mart (20.00) Magbet
Nedelja, 18. mart (20.00) Novo doba
Utorak, 20. mart (20.00) JuliJA
Četvrtak, 22. mart (20.00) Aveti
Petak, 23. mart (20.00) Jami distrikt
Nedelja, 25. mart (20.00) Bajpas Srbija
Utorak, 27. mart (20.00) Buffer
Subota, 31. mart (20.00) Ljubav i smrt – projekat Irine Dečermić
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Sreda, 7. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 10. mart (19.30) Korešpodencija
Nedelja, 11. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 13. mart (19.30) Bajka o pozorištu
Petak, 16. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 18. mart (19.30) Pasivno pušenje
Utorak, 20. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 21. mart (19.30) Korešpodencija
Četvrtak, 22. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 24. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 25. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 27. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 30. mart (19.30) Pasivno pušenje
Subota, 31. mart (19.30) Kumovi

Nova scena
Četvrtak, 8. mart (20.00) Boing-boing
Petak, 9. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 10. mart (20.00) Voz
Utorak, 13. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Četvrtak, 15. mart (20.00) Voz
Petak, 16. mart (20.00) Večera budala
Nedelja, 18. mart (20.00) Čorba od kanarinca
Sreda, 21. mart (20.00) Suze su OK
Petak, 23. mart (20.00) Savršen kroj
Subota, 24. mart (20.00) Beton mahala – gostovanje
Nedelja, 25. mart (20.00) Generalna proba samoubistva
Utorak, 27. mart (20.00) Voz
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Četvrtak, 1. mart (20.00) Izdaja
Petak, 2. mart (20.00) Ajnštajnovi snovi
Subota, 3. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Nedelja, 4. mart (20.00) Pod žrvnjem
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Unosno mesto
Utorak, 6. mart (20.00) Gospođica
Sreda, 7. mart (20.00) Hotel Slobodan promet
Četvrtak, 8. mart (20.00) Tako je moralo biti
Petak, 9. mart (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Subota, 10. mart (20.00) Mesec dana na selu
Nedelja, 11. mart (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Ponedeljak, 12. mart (20.00) Don Žuan
Utorak, 13. mart (20.00) Mesec dana na selu
Sreda, 14. mart (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Četvrtak, 15. mart (21.00) Švabica
Petak, 16. mart (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Subota, 17. mart (20.00) Gospođica *
Nedelja, 18. mart (20.00) Hotel Slobodan promet
Ponedeljak, 19. mart (20.00) Otelo
Utorak, 20. mart (20.00) Ajnštajnovi snovi
Sreda, 21. mart (20.00) Tartif
Petak, 23. mart (20.00) Mesec dana na selu
Subota, 24. mart (20.00) Unosno mesto *
Nedelja, 25. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Utorak, 27. mart (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Četvrtak, 29. mart u 21.00 Skala – Skapino balet, Roterdam

(*) JDP titluje predstave na engleski jezik.

Studio JDP
Petak, 9. mart (20.30) Sudnji dan
Nedelja, 11. mart (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (eng; bez prevoda)
Petak, 16. mart (20.30) Sudnji dan
Subota, 17. mart (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Utorak, 20. mart (20.30) Marks u Sohou
Sreda, 21. mart (20.30) Marks u Sohou
Nedelja, 25. mart (20.30) Sudnji dan
Utorak, 27. mart (20.30) U agoniji
Petak, 30. mart (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Petak, 2. mart (10.30) Knjiga o džungli – pretpremijera
Petak, 2. mart (20.00) Knjiga o džungli – premijera
Subota, 3. mart (17.00) Knjiga o džungli
Nedelja, 4. mart (12.00) Knjiga o džungli
Utorak, 6. mart (10.30) Knjiga o džungli
Sreda, 7. mart (10.30) Kameni cvet
Četvrtak, 8. mart (10.30) Knjiga o džungli
Petak, 9. mart (10.30) Mali kaplar
Subota, 10. mart (17.00) Mobi Dik
Nedelja, 11. mart (12.00) Aska i vuk
Utorak, 13. mart (11.00) Bura
Sreda, 14. mart (10.30) Strašne priče braće Grim
Četvrtak, 15. mart (10.30) Mala škola rokenrola
Petak, 16. mart (10.30) Knjiga o džungli
Subota, 17. mart (17.00) Skoro svako može da padne, osim čaplje!
Nedelja, 18. mart (12.00) Kameni cvet
Utorak, 20. mart (10.30) Mobi Dik
Sreda, 21. mart (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Petak, 23. mart (10.30) Car je go!
Subota, 24. mart (17.00) Bura
Nedelja, 25. mart (12.00) Noć u Merlinovom zamku
Utorak, 27. mart (10.30) Mala škola rokenrola
Sreda, 28. mart (10.30) Skoro svako može da padne, osim čaplje!
Četvrtak, 29. mart (10.30) Aska i vuk
Petak, 30. mart (10.30) Strašne priče braće Grim
Subota, 31. mart (17.00) Pinokio

Večernja / Tinejdž scena
Utorak, 6. mart (20.00) Mali kaplar
Petak, 9. mart (20.00) Plavi čuperak
Petak, 16. mart (20.00) Prevaranti
Ponedeljak, 19. mart (21.00) Tko si ti? – Umjetnička akademija Osijek; FIST 13
Utorak, 20. mart (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Sreda, 21. mart (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Četvrtak, 22. mart (21.00) Zatvorena vrata -Akademija dramske umjetnosti Zagreb; FIST 13
Petak, 23. mart (20.00) Kapetan Džon Piplfoks
Utorak, 27. mart (20.00) Mali kaplar
Sreda, 28. mart (20.00) Plavi čuperak
Četvrtak, 29. mart (20.00) Prevaranti
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Četvrtak, 1. mart (19.30) Krcko Oraščić
Petak, 2. mart (19.30) Zid, jezero – Slovensko narodno gledališče
Subota, 3. mart (20.00) Koncert – jubilej profesorke Radmile Smiljanić
Nedelja, 4. mart (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 5. mart (19.30) Evgenije Onjegin
Utorak, 6. mart (19.30) Marija Stjuart
Sreda, 7. mart (19.00) Otelo
Četvrtak, 8. mart (19.00) Ožalošćena porodica
Petak, 9. mart (19.30) Rodoljupci
Subota, 10. mart (19.30) Sestra Anđelika / Đani Skiki
Nedelja, 11. mart (19.30) Ričard Treći
Ponedeljak, 12. mart (19.30) Kraljica Margo
Utorak, 13. mart (20.00) Svečani martovski koncert Internacionalne policijske asocijacije Srbije
Sreda, 14. mart (19.30) Krcko Oraščić
Četvrtak, 15. mart (19.30) Velika drama
Petak, 16. mart (19.00) Aida
Nedelja, 18. mart (19.30) Lift: Slobodan šou – NP iz Prištine
Ponedeljak, 19. mart (19.30) Bajadera
Utorak, 20. mart (19.00) Karmen
Sreda, 21. mart (19.30) Don Paskvale
Četvrtak, 22. mart (20.00) Moja odiseja – koncert Vojkana Borisavljevića
Petak, 23. mart (19.30) Kir Janja
Subota, 24. mart (19.00) Karmen
Nedelja, 25. mart (19.30) Put u Damask
Ponedeljak, 26. mart (19.30) Dama s kamelijama
Utorak, 27. mart (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Sreda, 28. mart (19.30) Trubadur
Četvrtak, 29. mart (19.30) Derviš i smrt
Petak, 30. mart (19.30) Bajadera
Subota, 31. mart (19.30) Travijata

Nedelja, 1. april (19.30) Dama s kamelijama

Scena „Raša Plaović“
Četvrtak, 1. mart (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Petak, 2. mart (20.30) Narodna drama
Subota, 3. mart (20.30) Knjiga druga
Nedelja, 4. mart (20.30) Oni – program „Mladi koreografi“
Ponedeljak, 5. mart (20.30) Maslačak i retard – Akademija umetnosti
Utorak, 6. mart (20.30) Mali bračni zločini
Sreda, 7. mart (20.30) Srpska Lajka
Četvrtak, 8. mart (19.00) Carstvo nebesko – Epika Balkanika
Petak, 9. mart (20.30) Laža i paralaža
Subota, 10. mart (20.30) Važno je zvati se Ernest
Nedelja, 11. mart (20.30) Showcase – Institut za umetničku igru
Ponedeljak, 12. mart (20.30) Bela kafa
Utorak, 13. mart (20.30) Zli dusi
Sreda, 14. mart (20.30) Carstvo mraka
Četvrtak, 15. mart (20.30) Kovači
Petak, 16. mart (20.30) Sumnjivo lice
Subota, 17. mart (20.30) Bizarno
Nedelja, 18. mart (20.30) Moje nagrade
Ponedeljak, 19. mart (20.30) Ženidba i udadba
Sreda, 21. mart (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Četvrtak, 22. mart (20.30) Frenki i Džoni
Petak, 23. mart (20.30) Ovde je lepo – sečem drva jedem pasulj
Subota, 24. mart (20.30) Ženski orkestar
Nedelja, 25. mart (20.30) Staklena menažerija
Ponedeljak, 26. mart (20.30) Devedesete – pretpremijera
Utorak, 27. mart (20.30) Devedesete – premijera
Četvrtak, 29. mart (20.00) Vaskršnji koncert Jane i Bogdana Dugalića
Petak, 30. mart (20.30) Devedesete
Subota, 31. mart (20.30) Mali bračni zločini

Nedelja, 1. april (20.30) Prah
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Petak, 9. mart (20.00) Seviljski berberin
Ponedeljak, 12. mart (20.00) U cara Trojana kozje uši
Sreda, 21. mart (20.00) Talas – premijera
Četvrtak, 22. mart (20.00) Talas
Petak, 23. mart (20.00) Talas
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Oliver Tvist
Sreda, 28. mart (20.00) Stilske igre
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Utorak, 6. mart (19.30) Senka Euridika govori
Ponedeljak, 12. mart (19.30) Ljubav i moda – eng. titl
Ponedeljak, 19. mart (19.30) Jadnici
Utorak, 20. mart (20.00) Četrdeset – Poljski teatar igre
Sreda, 21. mart (19.30) Veliki Getsbi – eng. titl
Utorak, 27. mart (19.30) Don Đovani
Petak, 30. mart (20.00) Vrt zemaljskih uživanja – Kompanija Marie Chouinard
Subota, 31. mart (20.00) Vrt zemaljskih uživanja – Kompanija Marie Chouinard

Mala scena
Subota, 3. mart (20.00) Rahelina kutija
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Rahelina kutija
Sreda, 7. mart (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Četvrtak, 8. mart (20.00) Mitrovdan
Subota, 10. mart (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Utorak, 13. mart (20.00) Žanka
Sreda, 14. mart (20.00) Halo Beograd
Četvrtak, 15. mart (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Petak, 16. mart (20.00) Mitrovdan
Sreda, 28. mart (20.00) Frida Kalo
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 3. mart (17.00) Tri praseta
Nedelja, 4. mart (12.00) Ružno pače
Nedelja, 4. mart (17.00) Crvenkapa
Subota, 10. mart (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 11. mart (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 11. mart (17.00) Ja sam se zaljubiška
Subota, 17. mart (17.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 18. mart (12.00) Mačak i petao
Nedelja, 18. mart (17.00) Carevo novo odelo
Subota, 24. mart (17.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 25. mart (12.00) Petar Pan
Nedelja, 25. mart (17.00) Ivica i Marica MC Bakica – premijera
Subota, 31. mart (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 1. april (12.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 1. april (17.00) Ala je lep ovaj svet
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 3. mart (12.00) Petar Pan
Utorak, 6. mart (12.00) Uspavana lepotica
Subota, 10. mart (12.00) Aladinova čarobna lampa
Utorak, 13. mart (11.00) Snežna kraljica
Sreda, 14. mart (12.00) Petar Pan
Utorak, 20. mart (11.00) Aladinova čarobna lampa
Sreda, 21. mart (12.00) Čarobnjak iz Oza
Ponedeljak, 26. mart (11.00) U strahu su velike oči
Utorak, 27. mart (11.00) Zvezdarski vitez
Sreda, 28. mart (12.00) Pepeljuga
Subota, 31. mart (12.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan – premijera

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Nedelja, 4. mart (19.30) Gospođa ministarka
Četvrtak, 8. mart (20.00) Florentinski šešir
Ponedeljak, 12. mart (20.00) 39 stepenika
Utorak, 13. mart (20.00) Pošteni provalnik
Četvrtak, 15. mart (20.00) Florentinski šešir
Utorak, 20. mart (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 23. mart (20.00) Iza kulisa
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Krčmarica Mirandolina
Petak, 30. mart (20.00) Majstori, majstori
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Četvrtak, 1. mart (20.00) Sex Bomb – premijera
Petak, 2. mart (20.00) Brakolomije
Subota, 3. mart (20.00) Dr Feler
Nedelja, 4. mart (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Kabare Basara
Utorak, 6. mart (20.00) Opasna igra
Sreda, 7. mart (20.00) Upoznaj mog tatu – premijera
Četvrtak, 8. mart (20.00) Koštana

XVII Međunarodni pozorišni festival „Slavija 2018“
Petak, 9. mart (20.00) Mnogo vike ni oko čega – DOP „Nodar Dumbaze“, Gruzija
Subota, 10. mart (20.00) Srca i noževi – Rjazansko regionalno DP (Rus) i Pozorište Volfgang Boršert (Nem)
Nedelja, 11. mart (20.00) Sve je to zbog nje – Republičko pozorište beloruske drame (Blr)
Ponedeljak, 12. mart (20.00) Hamletovi snovi – Vladimirsko akademsko dramsko pozorište (Rus)
Utorak, 13. mart (20.00) Zid živih – DRDP “Stanislavski” (Kaz)
Sreda, 14. mart (20.00) Poseta – Nezavisno pozorište „Oluja“ (Egi)
Četvrtak, 15. mart (20.00) Pričaj, Medeja – Poz. kompanija „Džirdžirak“ (Iran)
Petak, 16. mart (20.00) Oluja – Novo umetničko pozorište (Rus)
Subota, 17. mart (20.00) Poslednja igra – Poz. kompanija „Itran“ (Alž)
Nedelja, 18. mart (20.00) Noć – KP Zetski dom na Cetinju (CG)
Ponedeljak, 19. mart (20.00) Lopuže – Poz. Slavija
Utorak, 20. mart (20.00) Upoznaj mog tatu – za nagrađene

Sreda, 21. mart (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 22. mart (20.00) Brakolomije
Petak, 23. mart (20.00) Jasmin na stranputici
Subota, 24. mart (20.00) Vreme časti i ponosa
Nedelja, 25. mart (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Dr Feler
Utorak, 27. mart (20.00) Brakolomije
Sreda, 28. mart (20.00) Kirija
Četvrtak, 29. mart (20.00) Oli mi ga dat?
Petak, 30. mart (20.00) Žena bez srca
Subota, 31. mart (20.00) Cabares cabarei
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Petak, 2. mart (18.00) Patrolne šape
Subota, 3. mart (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 3. mart (17.00) Bajke mog detinjstva
Nedelja, 4. mart (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 4. mart (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 10. mart (12.00) Lepotica i zver
Subota, 10. mart (17.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 11. mart (12.00) Tri praseta
Nedelja, 11. mart (17.00) Snežna kraljica
Petak, 16. mart (18.00) Maša i medved
Subota, 17. mart (12.00) Sve za ljubav
Subota, 17. mart (17.00) Cvrčak i mrav
Nedelja, 18. mart (12.00) Zooteka
Nedelja, 18. mart (17.00) Ježeva kućica
Subota, 24. mart (12.00) Tri praseta
Subota, 24. mart (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 25. mart (12.00) Ružno pače
Nedelja, 25. mart (17.00) Pinokio
Petak, 30. mart (18.00) Patrolne šape
Subota, 31. mart (12.00) Karijus i Baktus
Subota, 31. mart (17.00) Tužni psić

Večernja scena
Sreda, 7. mart (20.00) Sve za ljubav – premijera
Četvrtak, 22. mart (20.00) Potera preko sveta
Subota, 24. mart (20.00) Zoran Radmilović
Četvrtak, 29. mart (20.00) Ribarske svađe
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Subota, 3. mart (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 7. mart (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 8. mart (19.30) Mister Dolar
Subota, 10. mart (19.30) Producenti – 100. izvođenje
Nedelja, 11. mart (19.30) Ženidba i udadba
Utorak, 13. mart (19.30) Glavo luda
Sreda, 14. mart (19.30) Fantom iz opere
Četvrtak, 15. mart (19.30) Mamma Mia!
Petak, 16. mart (19.30) Zona Zamfirova
Utorak, 20. mart (19.30) Grk Zorba
Sreda, 21. mart (19.30) Fantom iz opere
Petak, 23. mart (19.30) Mamma Mia!
Subota, 24. mart (19.30) Cigani lete u nebo
Sreda, 28. mart (19.30) Čikago
Četvrtak, 29. mart (19.30) Mister Dolar
Petak, 30. mart (19.30) Fantom iz opere
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 7. mart (20.00) Veliki talas
Četvrtak, 8. mart (20.00) Ženski razgovori
Nedelja, 11. mart (12.00) Zemlja Dembelija
Sreda, 14. mart (20.00) Seks bomb
Petak, 16. mart (19.30) Oriental Fairy Tales
Subota, 17. mart (20.30) Oriental Fairy Tales
Nedelja, 18. mart (12.00) Baš bajka
Nedelja, 18. mart (19.30) Oriental Fairy Tales
Četvrtak, 22. mart (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 25. mart (12.00) Laza mamina maza
Nedelja, 25. mart (20.00) Sumnjivo lice
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Gromobranke
Sreda, 28. mart (20.00) Luda žurka
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Teatar Levo: Džuboks pozorište – probali ste, gledajte

Ponedeljak, 5. mart (20.00) Tavan
Subota, 10. mart (20.00) Lari Tompson
Nedelja, 11. mart (20.00) Dom Bernarda Albe
Utorak, 13. mart (20.00) Rastibuđilizovane Klejbezable
Petak, 16. mart (20.00) Čovek, zver i vrlina
Subota, 17. mart (20.00) BG3
Nedelja, 18. mart (20.00) Seks i selo
Petak, 23. mart (20.00) Zoološka priča
Utorak, 27. mart (20.00) Po izboru publike – Svetski dan pozorišta
Ulaz je besplatan
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Petak, 2. mart (20.00) Stand Up: Srđan Dinčić – Treće stanje
Ponedeljak, 5. mart (20.00) K’o nekad u osam
Sreda, 7. mart (10.00) Opere za decu: Snežana
Petak, 23. mart (10.00) Opere za decu: Snežana

Scena „Kult“
Četvrtak, 1. mart (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Tramvaj zvani samoća – multimedijalna sala
Sreda, 7. mart (20.00) Demon i prorok
Petak, 9. mart (20.00) Ukalupljivanje
Subota, 10. mart (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Ponedeljak, 12. mart (20.00) … I ostali
Utorak, 13. mart (20.00) Odlazni terminal
Četvrtak, 15. mart (20.00) Od A do Da
Petak, 16. mart (20.00) Iluzije
Sreda, 21. mart (20.00) … I ostali
Četvrtak, 22. mart (20.00) Brak u stvari ljubav
Petak, 23. mart (20.00) Kos
Subota, 24. mart (20.00) Treznilište
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Pu spas za sve nas
Sreda, 28. mart (20.00) Svingeri
Četvrtak, 29. mart (20.00) Fotografija 51
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Sumnjivo lice – NP
Ponedeljak, 12. mart (20.00) Ženska posla – BDP
Petak, 23. mart (20.00) Kralj Ibi – Gradsko pozorište Bečej
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nema najavljenih predstava – renoviranje u toku
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 5. mart (20.00) Mi deca sa stanice Zoo – Studio Centar
Sreda, 7. mart (20.00) Deca na internetu 2 – Studio Centar
Utorak, 13. mart (20.00) Rijaliti škola – Studio Centar
Sreda, 14. mart (20.00) Dnevnik Ane Frank – Studio Centar
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Otuđenje – Studio Centar
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Četvrtak, 8. mart (20.00) Laura, molim te
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 1. mart (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 2. mart (20.00) Gangrena društva – premijera
Subota, 3. mart (20.00) Život – Neša Bridžis Stendal
Nedelja, 4. mart (20.00) Pazi šta želiš
Četvrtak, 8. mart (20.00) Ljubavne igrarije (za mlađe i starije)
Subota, 10. mart (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 11. mart (20.00) Amateri
Utorak, 13. mart (20.00) Škola za ljubavnike
Sreda, 14. mart (20.00) Art
Četvrtak, 15. mart (20.00) Priča se po gradu
Petak, 16. mart (20.00) Boje šteka
Subota, 17. mart (20.00) Ko je ovde idiot
Nedelja, 18. mart (20.00) Ko je ugasio svetlo
Ponedeljak, 19. mart (20.00) Plastika
Utorak, 20. mart (20.00) Love&Padeži
Četvrtak, 22. mart (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 23. mart (20.00) Lift: Slobodan šou
Nedelja, 25. mart (20.00) Najluđa noć
Ponedeljak, 26. mart (20.00) One stvari
Utorak, 27. mart (20.00) Udaj se muški
Sreda, 28. mart (20.00) Priča se po gradu
Četvrtak, 29. mart (20.00) Boje šteka
Petak, 30. mart (20.00) Cimet i vanila
Subota, 31. mart (20.00) Ljubavne igrarije (za mlađe i starije)

Dečja scena
Subota, 3. mart (17.00) Labudovo jezerce – balet
Nedelja, 4. mart (12.00) Avanture Pipi Duge Čarape
Subota, 10. mart (17.00) Ostrvo s blagom
Nedelja, 11. mart (12.00) Vitez Koja u velikoj akciji
Nedelja, 11. mart (16.00) Ko se boji vuka još?
Subota, 17. mart (17.00) Škola za male detektive
Nedelja, 18. mart (12.00) Magična lira
Subota, 24. mart (17.00) Čudesna šuma
Nedelja, 25. mart (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 31. mart (17.00) Ivica i Marica
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​

********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Petak, 9. mart (20.00) Babe i barabe
Subota, 10. mart (20.00) Babe i barabe
Nedelja, 11. mart (20.00) Raspareni par
Četvrtak, 15. mart (20.00) Raspareni par
Subota, 17. mart (20.00) Istrajnost
Nedelja, 18. mart (20.00) Bajka o mrtvoj carevoj kćeri – gostovanje
Sreda, 21. mart (20.00) Premijera trupe Tri groša rađena u koprodukciji sa Le Studijom
Petak, 30. mart (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Subota, 31. mart (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Nedelja, 1. april (20.00) Babe i barabe
********************************************

Kulturni centar Rex


********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 7. mart (21.00) Fire of Anatolia – plesni spektakl
Subota, 10. mart (20.00) Čikaške perverzije
Četvrtak, 15. mart (20.00) Dimitris Papajoanu
Subota, 17. mart (20.00) Vertigo
Petak, 23. mart (20.00) Balet Hong Konga
Nedelja, 25. mart (20.00) zero visibility corp.

Sreda, 4. april (20.00) Sidnejska kompanija igre
Utorak, 10. april (20.00) Lord Of The Dance
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Program potražite na ovom linku.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 1. mart (20.00) U(s)meće življenja
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Subota, 31. mart (20.00) Sanjarenje – priča iz Terezina
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar

********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar


********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 1. mart (20.00) Pidžama za šestoro – premijera
Utorak, 6. mart (20.00) Pidžama za šestoro
Četvrtak, 8. mart (20.00) Upoznaj roditelje
Utorak, 13. mart (20.00) Baba, nađi mi muža
Četvrtak, 15. mart (20.00) Zlatna groznica – pečalbarska trilogija
Ponedeljak, 19. mart (20.00) Papagaj
Četvrtak, 22. mart (20.00) Dva mirisa ruže
Ponedeljak, 26. mart (20.00) Ulaz za krupnu stoku
Sreda, 28. mart (20.00) Ulica crvenih venjera

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Petak, 2. mart (20.00) Boing – boing
Petak, 9. mart (20.00) Muški dnevnik
Subota, 10. mart (20.00) Pod sjajem zvezda Čukarice
Petak, 16. mart (20.00) Muški dnevnik
Petak, 23. mart (20.00) Poziv na pogubljenje – premijera

Dečija scena
Nedelja, 4. mart (12.00) Tužno pače
Nedelja, 11. mart (12.00) Labudovo jezerce – balet
Nedelja, 18. mart (12.00) Oblakolog
Nedelja, 25. mart (12.00) Zmajevo putovanje kroz vreme
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Subota, 3. mart (17.00) Moj deda Hogar – premijera
Subota, 10. mart (17.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 11. mart (12.00) Igor mađioničar
Subota, 17. mart (17.00) Nindža kornjače
Nedelja, 18. mart (12.00) Petar Pan
Subota, 24. mart (17.00) Maša i medved
Nedelja, 25. mart (12.00) Crvenkapa i zbunjeni vuk
Subota, 31. mart (12.00) Minionsi
Nedelja, 1. april (12.00) Moj deda Hogar

Večernja scena
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Četvrtak, 22. mart (19.30) Bajkoholik
Predstava je namenjena samo za 20 gledalaca po izvođenju, a ulaznice se mogu rezervisati putem telefona 064/1834-383 i 3373-286.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 1. mart (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Nikola Radojlović
Nedelja, 4. mart (20.00) Nikola Silić – Level Up
Utorak, 6. mart (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Sreda, 7. mart (20.00) Veče 4 komičara
Četvrtak, 8. mart (20.00) Veče sa Dinjom na Dan žena
Nedelja, 11. mart (20.00) Kaj bre – Marina Orsag i Aleksandar Perišić
Utorak, 13. mart (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar
Sreda, 14. mart (20.00) Marina Orsag – Šarena ovca obitelji
Četvrtak, 15. mart (20.00) Martina Ipša – Žena za volanom
Nedelja, 18. mart (20.00) Veče crnog humora – Bez drame
Utorak, 20. mart (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 21. mart (20.00) Žensko veče
Četvrtak, 22. mart (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 25. mart (20.00) Veče novih komičara
Utorak, 27. mart (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Sreda, 28. mart (20.00) Veče 4 komičara
Četvrtak, 29. mart (20.00) Veče sa Dinjom
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Petak, 9. mart (20.00) Epitaf
Ponedeljak, 19. mart (20.00) Dom Bernarde Albe
Utorak, 20. mart (20.00) Dom Bernarde Albe
Četvrtak, 22. mart (20.00) Drita
Utorak, 27. mart (20.00) Maslačak i retard – premijera
Sreda, 28. mart (20.00) Maslačak i retard
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.