Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – april 2018.
Pozorišni repertoari: Pozorište "Boško Buha" - Florentinski šešir
Pozorišni repertoari: Pozorište "Boško Buha" - Florentinski šešir

Pozorišni repertoari – april 2018.

Pozorišni repertoari za april 2018. godine donose nekoliko premijernih izvođenja predstava i nekoliko jubileja.

U beogradskim pozorištima ovog meseca očekuje vas i Beogradski festival savremene ruske drame.

Pozorišni repertoari – april 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56
Utorak, 3. april (19.00) Tri Gvineje
Pozorišna predstava po motivima priče Virdžinije Vulf i pesnika Vilfreda Ovena.
Režija: Bojan Milosavljević
Uloge: Vanja Halupa, Elena Nastić, Luna Škopelja i Sofija Stojanović

********************************************

Istorijski muzej Srbije

Trg Nikole Pašića 11
Nedelja, 15, 22. i 29. april, 6, 13. i 27. maj (18.30)
Duodrama „Brat i sestra“

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Ponedeljak, 2. april (20.00) Urnebesna tragedija
Utorak, 3. april (21.00) Kompanija Roja Asafa
Četvrtak, 5. april (20.00) Kazimir i Karolina
Utorak, 10. april (20.00) Urnebesna tragedija
Četvrtak, 12. april (20.00) Moja ti
Petak, 13. april (20.00) Noćna straža
Subota, 14. april (20.00) Pijani
Nedelja, 15. april (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Utorak, 17. april (20.00) Ljubavno pismo
Sreda, 18. april (20.00) Moja ti
Četvrtak, 19. april (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 20. april (20.00) Noćna straža
Subota, 21. april (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Nedelja, 22. april (20.00) Kafa i cigarete – Pozdrav iz Beograda
Utorak, 24. april (20.00) Noćna straža
Sreda, 25. april (20.00) Urnebesna tragedija
Četvrtak, 26. april (20.00) Moja ti
Petak, 27. april (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 28. april (20.00) Noćna straža
Nedelja, 29. april (20.00) Jesenja sonata
Ponedeljak, 30. april (20.00) Mrešćenje šarana

Scena „Petar Kralj“
Nedelja, 1. april (20.30) Pomorandžina kora
Ponedeljak, 2. april (20.30) Konstelacije
Utorak, 3. april (20.30) Detroit
Sreda, 4. april (20.30) Lice
Četvrtak, 5. april (20.30) Slavna Florens
Sreda, 11. april (20.30) Osećaj brade
Četvrtak, 12. april (20.30) Crvena
Petak, 13. april (20.30) Urnebesna tama
Subota, 14. april (20.30) Slavna Florens
Nedelja, 15. april (20.30) Čekaonica
Utorak, 17. april (20.30) Magično popodne
Sreda, 18. april (20.30) Strujosek
Četvrtak, 19. april (20.30) Čekajući Godoa
Petak, 20. april (20.30) Pomorandžina kora
Subota, 21. april (20.30) Osećaj brade
Nedelja, 22. april (20.30) O, kakav divan dan
Petak, 27. april (20.30) Režim ljubavi – pretpremijera
Subota, 28. april (20.30) Režim ljubavi – premijera
Nedelja, 29. april (20.30) Režim ljubavi
Ponedeljak, 30. april (20.30) Režim ljubavi
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Nedelja, 1. april (20.00) Crna kutija
Utorak, 3. april (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Sreda, 4. april (20.00) Eling
Četvrtak, 5. april (20.00) Delirijum tremens
Utorak, 10. april (20.00) Zojkin stan
Sreda, 11. april (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Četvrtak, 12. april (20.00) Totovi
Četvrtak, 19. april (20.00) Klošmerl – premijera
Petak, 20. april (20.00) Pomorandže za zbogom
Subota, 21. april (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 22. april (20.00) Transilvanija
Ponedeljak, 23. april (20.00) Klošmerl
Utorak, 24. april (20.00) Avgust u okrugu Osejdž – NP Subotica
Sreda, 25. april (20.00) Palilulski roman
Nedelja, 29. april (20.00) Poslednji rok
Ponedeljak, 30. april (20.00) Klošmerl

Nova scena
Nedelja, 1. april (20.30) Jazavac pred sudom
Ponedeljak, 2. april (20.30) Utopljena duša
Utorak, 3. april (20.30) Draga Jelena
Četvrtak, 5. april (20.30) Berlinski zid
Sreda, 11. april (20.30) Mleko
Četvrtak, 12. april (20.30) Ne igraj na Engleze
Petak, 13. april (20.30) Gretica str. 89 – Teatar kabare Tuzla
Subota, 14. april (20.30) Slučaj: Rupa
Nedelja, 15. april (20.30) Galeb
Ponedeljak, 16. april (20.30) Derviš i smrt
Sreda, 18. april (20.30) Moj deda je aut
Nedelja, 22. april (20.30) Moje dete
Ponedeljak, 23. april (20.30) Igra parova
Sreda, 25. april (20.30) Rulet-ples
Četvrtak, 26. april (20.30) Na tragu – premijera
Petak, 27. april (20.30) Utopljena duša
Nedelja, 29. april (20.30) Ples sa bogovima
Ponedeljak, 30. april (20.30) Na tragu
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 14. april (20.00) Severoistok – premijera
Nedelja, 15. april (20.00) Severoistok
Četvrtak, 26. april (20.00) Severoistok
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Sreda, 4. april (19.30) Osama – kasaba u Njujorku – premijera
Četvrtak, 5. april (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Sreda, 11. april (19.30) Kumovi
Četvrtak, 12. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 13. april (19.30) Bajka o pozorištu
Subota, 14. april (17.00 i 20.00) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 15. april (17.00 i 20.00) Korešpodencija
Ponedeljak, 16. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 17. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 18. april (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 20. april (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Subota, 21. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 22. april (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Utorak, 24. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 28. april (19.30) Pasivno pušenje
Ponedeljak, 30. april (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Petak, 13. april (20.00) Suze su OK – 10 godina izvođenja
Utorak, 17. april (20.00) Voz
Sreda, 18. april (20.00) Voz
Petak, 20. april (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 22. april (20.00) Indigo
Ponedeljak, 23. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Utorak, 24. april (20.00) Voz
Sreda, 25. april (20.00) Savršen kroj
Četvrtak, 26. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Petak, 27. april (20.00) Boing-boing
Subota, 28. april (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 29. april (20.00) Večera budala
Ponedeljak, 30. april (20.00) Gozba
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Utorak, 3. april (20.00) Kralj Betajnove – premijera
Sreda, 4. april (20.00) Kralj Betajnove
Četvrtak, 5. april (20.00) Don Žuan
Utorak, 10. april (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Sreda, 11. april (20.00) Kralj Betajnove
Petak, 13. april (17.00) Pod žrvnjem
Nedelja, 15. april (20.00) Mesec dana na selu
Utorak, 17. april (20.00) Tartif
Sreda, 18. april (20.00) Švabica *
Četvrtak, 19. april (20.00) Gospođica
Petak, 20. april (20.00) Uobraženi bolesnik
Subota, 21. april (20.00) Mesec dana na selu
Nedelja, 22. april (17.00) Ajnštajnovi snovi
Ponedeljak, 23. april (20.00) Kralj Betajnove
Utorak, 24. april (20.00) Mesec dana na selu
Sreda, 25. april (20.00) Unosno mesto
Četvrtak, 26. april (20.00) Izdaja
Petak, 27. april (20.00) Hotel Slobodan promet
Subota, 28. april (20.00) Ajnštajnovi snovi *
Nedelja, 29. april (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Ponedeljak, 30. april (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste

(*) JDP titluje predstave na engleski jezik.

Studio JDP
Četvrtak, 5. april (20.30) Sudnji dan
Utorak, 10. april (20.30) Sudnji dan
Nedelja, 15. april (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (na engleskom jeziku bez prevoda)
Petak, 20. april (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Utorak, 24. april (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (na engleskom jeziku bez prevoda)
Petak, 27. april (20.30) Marks u Sohou
Subota, 28. april (20.30) Marks u Sohou
Nedelja, 29. april (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Utorak, 10. april (10.30) Knjiga o džungli
Sreda, 11. april (10.30) Kameni cvet
Četvrtak, 12. april (12.00) Mali kaplar
Petak, 13. april (10.30) Knjiga o džungli
Subota, 14. april (17.00) Mačak u čizmama
Nedelja, 15. april (12.00) Čudne ljubavi
Utorak, 17. april (10.30) Čudne ljubavi
Četvrtak, 19. april (10.30) Mobi Dik
Petak, 20. april (10.30) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Subota, 21. april (17.00) Mobi Dik
Nedelja, 22. april (12.00) Bura
Ponedeljak, 30. april (20.00) Sudbina jednog Čarlija – premijera

Večernja / Tinejdž scena
Petak, 13. april (20.00) Pop Ćira i pop Spira
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Nedelja, 1. april (19.30) Dama s kamelijama
Ponedeljak, 2. april (19.30) Sumnjivo lice – NP Subotica
Utorak, 3. april (19.30) Slika Dorijana Greja
Sreda, 4. april (19.00) Karmen
Četvrtak, 5. april (19.30) Uspavana lepotica
Utorak, 10. april (19.30) Ričard Treći
Sreda, 11. april (19.30) Kad bi Sombor bio Holivud – NP Sombor
Četvrtak, 12. april (19.30) Izbiračica
Petak, 13. april (19.30) Krcko Oraščić
Subota, 14. april (19.00) Madam Baterflaj
Nedelja, 15. april (12.00) Ko to tamo peva
Nedelja, 15. april (19.30) Izbiračica
Ponedeljak, 16. april (19.30) Velika drama
Utorak, 17. april (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Četvrtak, 19. april (19.30) Uspavana lepotica
Petak, 20. april (20.30) Ivanov
Subota, 21. april (19.30) Kir Janja
Nedelja, 22. april (18.00) Tesla i bitka na magnetnom polju
Ponedeljak, 23. april (19.30) Derviš i smrt
Utorak, 24. april (19.30) Slika Dorijana Greja
Sreda, 25. april (19.30) Pepeljuga – premijerna obnova
Petak, 27. april (19.30) Gospođa ministarka
Subota, 28. april (19.30) Pepeljuga
Nedelja, 29. april (19.30) Ko to tamo peva
Ponedeljak, 30. april (19.00) Bal pod maskama

Četvrtak, 3. maj (19.30) Velika drama
Petak, 4. maj (19.30) Kraljica Margo
Subota, 5. maj (19.30) Boemi
Nedelja, 6. maj (19.30) Ivanov

Scena „Raša Plaović“
Nedelja, 1. april (20.30) Prah
Ponedeljak, 2. april (20.30) Naši sinovi
Utorak, 3. april (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Sreda, 4. april (20.30) Dom Bernarde Albe – pretpremijera
Četvrtak, 5. april (20.30) Dom Bernarde Albe – premijera
Sreda, 11. april (20.30) Dom Bernarde Albe
Petak, 13. april (20.30) Zli dusi
Subota, 14. april (20.30) Devedesete
Nedelja, 15. april (20.30) Nesporazum – 50. izvođenje
Ponedeljak, 16. april (20.30) Bela kafa
Utorak, 17. april (19.00) Carstvo nebesko – Epika Balkanika
Sreda, 18. april (20.30) Ženidba
Četvrtak, 19. april (20.30) Carstvo mraka
Petak, 20. april (20.30) Devedesete
Subota, 21. april (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Nedelja, 22. april (20.30) Migranti žele Batajnicu – FDU, diplomska predstava Marka Jovičića
Ponedeljak, 23. april (20.30) Srpska Lajka
Utorak, 24. april (20.30) Dom Bernarde Albe
Sreda, 25. april (20.30) Banović Strahinja – NP iz Prištine
Četvrtak, 26. april (20.30) Mali bračni zločini
Petak, 27. april (20.30) Laža i paralaža
Subota, 28. april (20.30) Maslačak i retard – Akademija umetnosti
Nedelja, 29. april (20.30) Frenki i Džoni
Ponedeljak, 30. april (20.30) Kovači

Četvrtak, 3. maj (20.30) Narodna drama
Petak, 4. maj (20.30) Sumnjivo lice
Subota, 5. maj (20.30) Sirano
Nedelja, 6. maj (20.30) Malograđanska svadba – Poz. „Stevan Sremac“, Crvenka
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Petak, 13. april (20.00) Talas
Sreda, 18. april (20.00) Art
Petak, 20. april (20.00) Ples sitnih demona
Sreda, 25. april (20.00) Stilske igre
Četvrtak, 26. april (20.00) U cara Trojana kozije uši
Petak, 27. april (20.00) Talas
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Utorak, 10. april (19.30) Miloš, Crnjanski
Utorak, 17. april (19.30) Jadnici
Ponedeljak, 23. april (18.00) Čarobna frula
Ponedeljak, 30. april (19.30) Senka Euridika govori

Mala scena
Utorak, 3. april (20.00) Lolita
Četvrtak, 5. april (20.00) Mitrovdan
Sreda, 11. april (20.00) Žanka
Četvrtak, 12. april (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Petak, 13. april (20.00) Halo Beograd
Subota, 14. april (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Nedelja, 15. april (20.00) Iza zatvorenih vrata
Sreda, 18. april (20.00) Mitrovdan
Petak, 20. april (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Ponedeljak, 23. april (20.00) Rahelina kutija

Ponedeljak, 7. maj (20.00) Frida Kalo
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Nedelja, 1. april (12.00) Lepotica i zver
Nedelja, 1. april (17.00) Ala je lep ovaj svet
Subota, 14. april (17.00) Snežana u zemlji patuljaka
Nedelja, 15. april (12.00) Sami u kući
Nedelja, 15. april (17.00) Mnogo brige ni oko čega
Subota, 21. april (17.00) Ivica i Marica i MC Bakica
Nedelja, 22. april (12.00) Ružno pače
Nedelja, 22. april (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 28. april (17.00) Pinokio
Nedelja, 29. april (17.00) Crvenkapa
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Nedelja, 1. april (12.00 i 20.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan – premijera
Sreda, 11. april (12.00) Pepeljuga
Četvrtak, 12. april (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Petak, 13. april (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Subota, 14. april (12.00) Uspavana lepotica
Ponedeljak, 16. april (11.00) U strahu su velike oči
Petak, 20. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Subota, 21. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Ponedeljak, 23. april (12.00) Petar Pan
Utorak, 24. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Sreda, 25. april (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Subota, 28. april (12.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Sreda, 11. april (19.30) Gospođa ministarka
Četvrtak, 12. april (20.00) Iza kulisa
Ponedeljak, 16. april (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 18. april (20.00) Florentinski šešir
Četvrtak, 19. april (20.00) Krčmarica Mirandolina
Subota, 21. april (20.00) 39 stepenika
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Nedelja, 1. april (20.00) Sex Bomb
Ponedeljak, 2. april (20.00) Lov na srne – premijera
Utorak, 3. april (20.00) Kabare Basara
Sreda, 4. april (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 5. april (20.00) Brakolomije
Petak, 6. april (20.00) Opasna igra
Subota, 7. april (20.00) Hor bečkih dečaka
Ponedeljak, 9. april (20.00) Oli mi ga dat?
Utorak, 10. april (20.00) Upoznaj mog tatu
Sreda, 11. april (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 12. april (20.00) Brakolomije
Petak, 13. april (20.00) Vreme časti i ponosa
Subota, 14. april (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 15. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 16. april (20.00) Dr Feler
Utorak, 17. april (20.00) Kirija
Sreda, 18. april (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 19. april (20.00) Upoznaj mog tatu
Petak, 20. april (20.00) Vlast
Subota, 21. april (20.00) Lov na srne
Nedelja, 22. april (20.00) Nadežda Petrović – premijerno u Pozorištu Slavija
Ponedeljak, 23. april (20.00) Dr Feler
Utorak, 24. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 25. april (20.00) Lopuže
Četvrtak, 26. april (20.00) Hor bečkih dečaka
Petak, 27. april (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 28. april (20.00) Koštana
Ponedeljak, 30. april (20.00) Kabare Basara
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Nedelja, 1. april (12.00) Tri praseta
Nedelja, 1. april (17.00) Sve za ljubav
Subota, 7. april (12.00) Šešir pun boja
Petak, 13. april (18.00) Maša i medved
Subota, 14. april (12.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 14. april (17.00) Rečna sirena
Nedelja, 15. april (12.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 15. april (17.00) Tri praseta
Petak, 20. april (18.00) Patrolne šape
Subota, 21. april (12.00) Zooteka
Subota, 21. april (17.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 22. april (12.00) Ružno pače
Nedelja, 22. april (17.00) Baš čelik
Subota, 28. april (12.00) Neobično putovanje Žila Verna
Subota, 28. april (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 29. april (12.00) Lepotica i zver
Nedelja, 29. april (17.00) Sve za ljubav

Večernja scena
Petak, 27. april (20.00) Neobično putovanje Žila Verna – premijera
Subota, 28. april (20.00) Klara dogodilo se nešto neočekivano
Ponedeljak, 30. april (19.30) Legenda o hrabrosti
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Sreda, 4. april (19.30) Viktor i Viktorija
Četvrtak, 5. april (19.30) Ženidba i udadba
Utorak, 10. april (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 12. april (19.30) Čikago
Petak, 13. april (19.30) Fantom iz opere
Subota, 14. april (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 15. april (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 18. april (19.30) Grk Zorba
Četvrtak, 19. april (19.30) Zona Zamfirova
Petak, 20. april (19.30) Mister Dolar
Subota, 21. april (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 22. april (19.30) Producenti
Sreda, 25. april (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 26. april (19.30) Mister Dolar
Petak, 27. april (19.30) Glavo luda
Subota, 28. april (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 29. april (19.30) Mamma Mia!
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 1. april (12.00) Iza duge
Nedelja, 1. april (20.00) Veče sa Ivanom Bekjarevim
Sreda, 4. april (20.00) Najluđa noć
Utorak, 10. april (20.00) Ljubavnici
Sreda, 11. april (20.00) Crveni šešir
Nedelja, 15. april (12.00) Baš bajka
Nedelja, 15. april (20.00) Stand Down Show
Ponedeljak, 16. april (20.00) Žensko srce u šinjelu – premijera
Nedelja, 22. april (20.00) Pazi s kime spavaš 2
Ponedeljak, 23. april (20.00) Voli me do kraja
Utorak, 24. april (20.00) Imamo dojavu
Subota, 28. april (12.00) Vukašin i Crvenkapa
Nedelja, 29. april (12.00) Pinokio
Nedelja, 29. april (20.00) Lovci na miraz
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Nedelja, 1. april (20.00) Stand up: Srđan Dinčić – Treće stanje

Scena „Kult“
Utorak, 3. april (20.00) Od A do DA
Četvrtak, 5. april (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 10. april (20.00) Ukalupljivanje
Subota, 14. april (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Četvrtak, 19. april (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena – premijera
Petak, 20. april (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena
Subota, 21. april (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena
Ponedeljak, 23. april (20.00) Kos
Utorak, 24. april (20.00) Brak u stvari ljubav
Sreda, 25. april (20.00) … I ostali
Petak, 27. april (20.00) BFSRD 2018: Iluzije
Subota, 28. april (20.00) BFSRD 2018: Treznilište
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 10. april (19.00) Plejbek teatar
Četvrtak, 19. april (20.00) Dom Bernarde Albe – NP
Petak, 20. april (20.00) Jazavac pred sudom – BDP
Četvrtak, 26. april (20.00) Ledene-doktrine – Metanoia Artopedia, Segedin
********************************************

Dvorana Doma sindikata – Kombank dvorana

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nema najavljenih predstava – renoviranje u toku
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 19. april (20.30) Šta me snađe
Ponedeljak, 23. april (20.00) Mi deca sa stanice Zoo – Studio Centar
Utorak, 24. april (20.00) Deca na internetu 2 – Studio Centar

Sreda, 16. maj (20.00) Mi deca sa stanice Zoo – Studio Centar
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Četvrtak, 12. april (20.30) Balkanska tužbalica
Petak, 20. april (20.30) Laura, molim te!
Ponedeljak, 23. april (18.30) Reflektor teatar: Ivo Lola Ribar
Petak, 27. april (20.30) Dah teatar u Parobrodu: Možda sanjati
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Nedelja, 1. april (20.00) Električna stolica za kućnu upotrebu
Ponedeljak, 2. april (20.00) Pazi šta želiš
Utorak, 3. april (20.00) Gangrena društva
Četvrtak, 5. april (20.00) Pazi s kime spavaš
Ponedeljak, 9. april (20.00) Ubi me kurje oko
Utorak, 10. april (20.00) Muški dnevnik
Četvrtak, 12. april (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 13. april (20.00) Ko je ovde idiot
Subota, 14. april (20.00) Boje šteka
Nedelja, 15. april (20.00) Otkačene 1
Ponedeljak, 16. april (20.00) Lift – Slobodan šou
Utorak, 17. april (20.00) Ljubav? Ma važi!
Sreda, 18. april (20.00) Škola za ljubavnike
Četvrtak, 19. april (20.00) One stvari
Petak, 20. april (20.00) Plastika
Subota, 21. april (20.00) Otkačene 1
Nedelja, 22. april (20.00) Klackalica
Ponedeljak, 23. april (20.00) Love&Padeži
Utorak, 24. april (20.00) Priča se po gradu
Sreda, 25. april (20.00) David i ja
Četvrtak, 26. april (20.00) Ljubavne igrarije
Petak, 27. april (20.00) Boje šteka
Subota, 28. april (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Nedelja, 29. april (20.00) Pazi s kime spavaš
Ponedeljak, 30. april (20.00) Miš

Dečja scena
Nedelja, 1. april (12.00) Vitamini, zdravi fini
Subota, 14. april (17.00) Krcko Oraščić
Nedelja, 15. april (12.00) Veseli mornari
Subota, 21. april (17.00) Elza i zaleđeni Hans
Nedelja, 22. april (12.00) Vitez Koja u velikoj akciji
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​

********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Ponedeljak, 9. april (20.00) Nigde nikog nemam – trupa Tri groša vrsta
Četvrtak, 12. april (20.00) Volim te kao konja – Punk Freud autorska predstava Romane Caran
Petak, 13. april (20.00) Babe i barabe
Subota, 14. april (20.00) Istrajnost
Petak, 20. april (20.00) Istrajnost
Subota, 21. april (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Nedelja, 22. april (20.00) Noć kristalne pesnice
Četvrtak, 26. april (20.00) Raspareni par
Petak, 27. april (20.00) Raspareni par
Subota, 28. april (20.00) Babe i barabe
Nedelja, 29. april (20.00) Bajka o mrtvoj carevoj kćeri – gostovanje
********************************************

Kulturni centar Rex


********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 4. april (20.00) Sidnejska kompanija igre
Utorak, 10. april (20.00) Lord Of The Dance
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Program potražite na ovom linku.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar

********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar


********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Ponedeljak, 2. april (20.00) Tražim muža
Utorak, 3. april (20.00) Svetozar Treći
Sreda, 11. april (20.00) Pidžama za šestoro
Četvrtak, 12. april (20.00) Crveni šešir
Utorak, 17. april (20.00) Teško je reći zbogom
Četvrtak, 19. april (20.00) Veliki talas
Ponedeljak, 23. april (20.00) Pidžama za šestoro
Utorak, 24. april (20.00) Zlatna groznica – pečalbarska tročinka
Sreda, 25. april (20.00) Mandarina sve pogađa – premijera
Četvrtak, 26. april (20.00) Ja pevam svoj bluz

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Petak, 13. april (20.00) Poziv na pogubljenje
Sreda, 18. april (20.00) Pre rata – premijera
Petak, 20. april (20.00) Muški dnevnik
Petak, 27. april (20.00) Let / Galeb Džonatan Livingston

Dečija scena
Nedelja, 1. april (12.00) Budi drug – Pozorišta „Aska“
Nedelja, 15. april (12.00) Mali princ u Srbiji
Nedelja, 22. april (12.00) Crvenkapa – Pozorište „Više od igre“
Nedelja, 29. april (12.00) Plava planeta
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava.

Večernja scena
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Ponedeljak, 2. april (18.00) Objektivna drama – POD Teatar
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 3. april (20.00) Radomir Nestorović, Nenad Stefanovski i Bob Bg
Sreda, 4. april (20.00) Nikola Silić i Ivan Nikolić
Četvrtak, 5. april (20.00) Sandra Silađev: Veče sa dinjom
Utorak, 10. april (20.00) Aleksandar Perišić: Kompleksandar
Sreda, 11. april (20.00) Jelena Mandarić i Nikola Radojlović
Četvrtak, 12. april (20.00) Veče novih komičara
Nedelja, 15. april (20.00) Veče crnog humora: Bez drame
Utorak, 17. april (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
Sreda, 18. april (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Ana Zlatanović
Četvrtak, 19. april (20.00) Sandra Silađev: Veče sa dinjom
Nedelja, 22. april (20.00) Žensko veče
Utorak, 24. april (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 25. april (20.00) Veče novog materijala
Četvrtak, 26. april (20.00) Sandra Silađev: Veče sa dinjom
Nedelja, 29. april (20.00) Aleksandar Perišić: Kompleksandar
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Četvrtak, 12. april (20.00) Žak i njegov gospodar – Regionalno pozorište Novi Pazar
Ponedeljak, 16. april (20.00) 2×2=2
Sreda, 25. april (20.00) Post kvartet
Četvrtak, 26. april (20.00) Maslačak i retard
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.