Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (28. jun – 4. jul 2018)
Bioskopski repertoari (28. jun - 4. jul 2018): Voleti Eskobara
Bioskopski repertoari (28. jun - 4. jul 2018): Voleti Eskobara

Bioskopski repertoari (28. jun – 4. jul 2018)

Bioskopski repertoari važe od 28. juna do 4. jula 2018. Pored nekoliko novih filmova, najavljujemo i filmske projekcije na otvorenom širom Beograda u okviru Filmstreet-a i drugih manifestacija.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 28. juna do 4. jula 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13
Sreda, 4. jul (14.00) Samurajski jelovnik

Originalni naziv: Bushi no Kondate
Film je titlovan na srpski jezik.
Žanr: istorijska drama / Reditelj: Juzo Asahara / 2013/121 minut

Zainteresovani se mogu prijaviti za učešće putem mejla culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen).

Tokom Edo perioda u Japanu, Haru, razvedena žena istančanog osećaja za kulinarstvo, udaje se za naslednika renomirane porodice Funaki, poznate kao „Kuhinjski samuraji“, jer su generacijama služili gospodara Kogu, i to ne „mačem“ već „kuhinjskim nožem“.

Međutim, njen novi muž Jasunobu uopšte ne ume da koristi nož i jako je loš kuvar. Kako bi sačuvala ugled i ime porodice Funaki, Haru odlučuje da ga podučava kulinarstvu. Priča je inspirisana istinitim životom porodice koja je preživljavala brojne preokrete u svojoj kuhinji pod vladavinom gospodara Koge…
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun / ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul / sreda, 4. jul
Voleti Eskobara… 17:20, 20:00
Ti juriš!… 19:40, 21:40
Doba sutrašnjice… 21:30
Ljubav na točkovima… 20:15
Moj lažni muž… 18:15
Oušnovih 8… 18:40, 20:30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 12:40, 15:00
Terminal… 22:15
Deadpool 2… 22:30
Nasleđeno zlo… 22:40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:10, 17:30
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 14:30, 16:50
Neviđeni 2 2D (titlovano)… 19:10
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 13:30, 17:00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14:45, 16:30
Misija Katmandu: Avanture Neli I Sajmona 3D (sinhronizovano)… 15:20
Misija Katmandu: Avanture Neli I Sajmona (sinhronizovano)… 13:15

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Voleti Eskobara… 17:20, 20:00
Ti juriš!… 19:40, 21:40
Doba sutrašnjice… 21:30
Ljubav na točkovima… 20:15
Moj lažni muž… 18:15
Oušnovih 8… 18:40, 20:30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 12:40, 15:00
Terminal… 22:15
Deadpool 2… 22:30
Nasleđeno zlo… 22:40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 10:40, 12:10, 13:00, 15:10, 17:30
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 14:30, 16:50
Neviđeni 2 2D (titlovano)… 19:10
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 10:20, 13:30, 17:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 11:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:30, 14:45, 16:30
Misija Katmandu: Avanture Neli I Sajmona 3D (sinhronizovano)… 11:00, 15:20
Misija Katmandu: Avanture Neli I Sajmona (sinhronizovano)… 13:15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 28. jun – nedelja, 12. avgust
Letnja pauza – bioskop ne radi
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun
Doba sutrašnjice… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Doba sutrašnjice… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul / sreda, 4. jul
Doba sutrašnjice… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 28. jun – sreda, 4. jul
Fantastična žena… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Čuvarke… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 28. jun
Doba sutrašnjice… 21:00, 22:50
Ljubav na točkovima… 17:30, 22:10
Ti juriš!… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Voleti Eskobara… 17:50, 20:15, 22:40
CoeXister… 15:20
Deadpool 2… 21:20
Klub zadovoljnih žena… 17:00
Moj lažni muž… 19:45, 22:00
Nasleđeno zlo… 16:30, 19:20, 21:10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:40
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:40
Oušnovih 8… 15:30, 17:45, 19:05, 20:00, 22:15
Raspeće… 17:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:00, 21:50
Terminal… 19:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:50

Petak, 29. jun / utorak, 3. jul
Doba sutrašnjice… 21:00, 22:50
Ljubav na točkovima… 17:30, 22:10
Ti juriš!… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Voleti Eskobara… 17:50, 20:15, 22:40
CoeXister… 15:20
Deadpool 2… 15:40, 20:20, 22:45
Klub zadovoljnih žena… 18:10
Moj lažni muž… 19:45, 22:00
Nasleđeno zlo… 16:30, 21:10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:40
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:40
Oušnovih 8… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Raspeće… 17:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 19:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:00, 21:50
Terminal… 19:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:50

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Met Encore 2018: Madam Baterflaj… 18:00
Doba sutrašnjice… 21:00, 22:50
Ljubav na točkovima… 17:30, 22:10
Ti juriš!… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Voleti Eskobara… 17:50, 20:15, 22:40
CoeXister… 15:20
Deadpool 2… 15:40, 20:20, 22:45
Klub zadovoljnih žena… 18:10
Moj lažni muž… 19:45, 22:00
Nasleđeno zlo… 16:30, 21:10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:15, 14:44, 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:30, 16:00, 18:40
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:40
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 13:40
Oušnovih 8… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Raspeće… 17:30
Solo – Star Wars priča 3D… 13:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 12:20, 19:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:00, 21:50
Terminal… 19:00
Zec Petar (sinhronizovano)… 13:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:50
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 15:50

Ponedeljak, 2. jul
Doba sutrašnjice… 21:00, 22:50
Ljubav na točkovima… 17:30, 22:10
Ti juriš!… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Voleti Eskobara… 17:50, 20:15, 22:40
CoeXister… 15:20
Deadpool 2… 15:40, 20:20, 22:45
Klub zadovoljnih žena… 18:10
Moj lažni muž… 19:45, 22:00
Nasleđeno zlo… 16:30, 21:10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:55, 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:40
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:40
Oušnovih 8… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Raspeće… 15:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 19:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:50
Terminal… 19:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:50

Super sreda, 4. jul
Cena ulaznice za bilo koju projekciju: 300 RSD
Ti juriš!… 12:50, 14:50, 16:50, 18:50, 20:50, 22:50
Voleti Eskobara… 17:55, 20:20, 22:45
Deadpool 2… 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30
Moj lažni muž… 20:40, 22:55
Nasleđeno zlo… 14:20, 18:40, 23:00
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13:30, 16:00, 18:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:45, 12:30, 14:15, 15:00, 16:45, 17:30, 19:15
Neviđeni 2 (titlovano)… 21:00
Oušnovih 8… 11:50, 14:00, 16:10, 18:20, 20:00, 20:30, 22:15, 22:40
Raspeće… 12:30, 16:50, 21:10
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:40, 18:10
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:10
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:20, 16:05
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun
Voleti Eskobara… 20.00, 22.15
Ti juriš!… 20.30, 22.10
Ljubav na točkovima… 18.15
Nasleđeno zlo… 22.30
Oušnovih 8… 20.15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Voleti Eskobara… 20.00, 22.15
Ti juriš!… 20.30, 22.10
Ljubav na točkovima… 18.15
Nasleđeno zlo… 22.20
Oušnovih 8… 20.15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.45
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul / sreda, 4. jul
Voleti Eskobara… 20.00, 22.15
Ti juriš!… 20.30, 22.10
Ljubav na točkovima… 18.15
Nasleđeno zlo… 22.20
Oušnovih 8… 20.15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun / ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul / sreda, 4. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.15, 17.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Oušnovih 8… 20.15, 22.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.00, 19.30
Doba sutrašnjice… 22.00
Nasleđeno zlo… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.30
Moj lažni muž… 17.10
Ljubav na točkovima… 19.15
Ti juriš!… 17.50, 21.15
CoeXister… 16.00
Voleti Eskobara… 20.00, 22.20

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.15, 14.15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.15, 17.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Oušnovih 8… 20.15, 22.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14.30, 17.00, 19.30
Doba sutrašnjice… 22.00
Nasleđeno zlo… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.30
Moj lažni muž… 17.10
Ljubav na točkovima… 19.15
Ti juriš!… 17.50, 21.15
CoeXister… 16.00
Voleti Eskobara… 20.00, 22.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun / ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul
Doba sutrašnjice… 18:30, 22:50
Ljubav na točkovima… 16:40, 20:40
Ti juriš!… 17:20, 20:00, 22:10
Voleti Eskobara… 19:20, 21:45
Moj lažni muž… 19:45, 22:00
Nasleđeno zlo… 17:55
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:30, 19:00
Oušnovih 8… 20:20, 22:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:10
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:30
Terminal… 16:00

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Doba sutrašnjice… 18:30, 22:50
Ljubav na točkovima… 16:40, 20:40
Ti juriš!… 17:20, 20:00, 22:10
Voleti Eskobara… 19:20, 21:45
Cvrle – Nikad ne letišsam 3D (sinhronizovano)… 12:40
Deadpool 2… 14:50
Moj lažni muž… 19:45, 22:00
Nasleđeno zlo… 17:55
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:30, 15:00, 17:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:30, 14:00, 16:30, 19:00
Oušnovih 8… 20:20, 22:30
Solo – Star Wars priča 3D… 14:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:10
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 12:20, 21:30
Terminal… 16:00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14:45
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:10

Super sreda, 4. jul
Cena ulaznice za bilo koju projekciju je 300 RSD
Doba sutrašnjice… 20:40
Ti juriš!… 18:00, 20:00, 22:00
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10
Deadpool 2… 15:10, 22:40
Moj lažni muž… 17:30
Nasleđeno zlo… 18:15, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:00, 14:30, 17:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:10, 13:40, 16:05, 17:45, 18:30
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:10
Oušnovih 8… 19:30, 21:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:00, 21:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:50, 16:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nedelja, 1. jul – petak, 13. jul
Obeležavanje 1968. – filmski program „Odjeci“
Domaći filmovi
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Beogradski festival evropske književnosti
Četvrtak, 28. jun (21.00) Književnost na filmu: Isceliti žive
Petak, 29. jun (21.00) Književnost na filmu: Anđeo milosti

Subota, 30. jun (18.00) Klatki – Skrivene farme Evrope
Ulaz je slobodan!
Ovo je dokumentarni film koji otkriva šta se to sve krije iza farmskog uzgoja životinja radi proizvodnje krzna. Aktivisti za prava životinja iz Velike Britanije, Češke, Litvanije i Poljske tokom 2017. godine snimali su i analizirali rad farmi krznašica u Evropi, a zatim sve to preneli na ovaj film.
Udruženje za zaštitu i prava životinja „Sloboda za životinje“ će 30. juna publici u DOB-u predstaviti ovaj film u okviru svoje kampanje FurFree Serbia, a koja je deo regionalnog projekta FurFree Forever. Volonteri udruženja organizovaće i diskusiju na temu zabrane uzgoja krznašica u Srbiji, a koja je zakonski propisana i sprovodiće se od 1. januara 2019. godine.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun / ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul
Doba sutrašnjice… 19:30, 22:45
Ljubav na točkovima… 16:30, 22:20
Ti juriš!… 18:40, 20:40, 22:40
Voleti Eskobara… 17:00, 21:20
Deadpool 2… 15:30
Moj lažni muž… 20:30
Nasleđeno zlo… 21:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:40, 18:05
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:50, 19:15
Oušnovih 8… 17:50, 20:00, 22:10
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:45

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Doba sutrašnjice… 19:30, 22:45
Ljubav na točkovima… 16:30, 22:20
Ti juriš!… 18:40, 20:40, 22:40
Voleti Eskobara… 17:00, 21:20
Cvrle – Nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13:45
Deadpool 2… 15:30
Moj lažni muž… 20:30
Nasleđeno zlo… 21:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13:15, 15:40, 18:05
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:25, 16:50, 19:15
Oušnovih 8… 17:50, 20:00, 22:10
Solo – Star Wars priča… 14:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 12:15, 17:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14:45, 19:45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:00
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:45
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14:40

Super sreda, 4. jul
Cena ulaznice za bilo koju projekciju je 300 RSD
Ti juriš!… 18:20, 20:20, 22:20
Deadpool 2… 20:30, 22:45
Moj lažni muž… 20:40
Nasleđeno zlo… 18:00
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:30, 15:00, 17:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:45, 16:15, 18:45
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:00
Oušnovih 8… 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 11:40, 16:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14:10, 19:10, 21:15
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:45, 14:40, 16:30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za jun 2018. – kliknite OVDE!

Repertoar za jul 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Filmski festival „Šest dana juna“

Petak, 29. jun
Šest dana juna… 19.00
Američka draga… 21.00

Subota, 30. jun
Živeti kao sav normalan svet… 19.00
Rasprskavanje… 21.00

Nedelja, 1. jul
Skoro sasvim obična priča… 19.00
Otkačene trudnice… 21.00

Ponedeljak, 2. jul
Već viđeno… 19.00
Mladost… 21.00

Utorak, 3. jul
Rekvijem za gospođu J… 19.00
Kuća kraljevog namesnika… 21.00

Sreda, 4. jul
Direktan prenos… 19.00
Gospođica Sloun… 21.00

Četvrtak, 5. jul
Panama… 19.00
Ubistvo svetog jelena… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun / ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul / sreda, 4. jul
Doba sutrašnjice… 21:00, 22:50
Ti juriš!… 20:30, 22:30
Voleti Eskobara… 19:20, 21:40
Ljubav na točkovima… 18:20
Deadpool 2… 21:20
Moj lažni muž… 17:00
Nasleđeno zlo… 22:10
Oušnovih 8… 20:00, 22:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 14:20, 19:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:40
Solo – Star Wars priča 3D… 15:40
Terminal… 18:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 14:00, 16:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13:00, 15:20, 17:40
Neviđeni 2 2D (titlovano)… 19:45
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:15, 16:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:10
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 15:00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13:20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13:40

Subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
Doba sutrašnjice… 21:00, 22:50
Ti juriš!… 20:30, 22:30
Voleti Eskobara… 19:20, 21:40
Ljubav na točkovima… 18:20
Deadpool 2… 21:20
Moj lažni muž… 17:00
Nasleđeno zlo… 22:10
Oušnovih 8… 20:00, 22:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 11:50, 14:20, 19:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:40
Solo – Star Wars priča 3D… 15:40
Terminal… 18:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:40, 14:00, 16:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 10:40, 13:00, 15:20, 17:40
Neviđeni 2 2D (titlovano)… 19:45
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 10:30, a12:15, 16:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:10
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)…11:20, 15:00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13:20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 10:20, 12:00, 13:40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Do 11. septembra 2018.
Fimstreet 2018 – ceo program pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 28. jun (21.15) Il Confromista
Petak, 29. jun (21.15) In the Mood for Love
Petak, 29. jun (23.55) Duboko grlo
Subota, 30. jun (21.15) Šaulov sin
Nedelja, 1. jul (21.15) The Nightmare Before Christmas
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun / subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
S ljubavlju Vinsent: Misterija van Goga… 18.30
Čuvarke… 20.30

Ponedeljak, 2. jul / utorak, 3. jul / sreda, 4. jul
S ljubavlju, Vinsent: Misterija van Goga… 18.30
Neka svetlost uđe… 20.30

Četvrtak, 5. jul / petak, 6. jul / subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Jedna vrsta porodice… 18.30
Divlje priče… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.